یکشنبه ۰۳ مردادساعت ۱۰:۳۶Jul 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تسلا»

سایپا نیوز   ۳۴ دقیقه پیش    
محصولات تسلا مملو از امکانات و ویژگی های خاصی است که هواداران زیادی را به خود جلب کرده است.
دنیای اقتصاد   ۱۰ ساعت پیش    
دنیای اقتصاد : گروه BHP روز پنج شنبه گذشته اظهار کرد که توافق نامه تامین نیکل را با شرکت تسلا امضا کرده و در زمینه کاهش انتشار کربن در زنجیره تامین باتری نیز با این غول خودروساز برقی کار همکاری خواهد کرد ...
می متالز   ۱۰ ساعت پیش    
می متالز - مدیر عامل تسلا در صفحه توییتر خود اعلام کرد این خودروساز قصد دارد شبکه سوپرشارژرهای خود را برای استفاده در اختیار سایر خودرو های الکتریکی قرار دهد.
زومیت   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۴:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل تسلا بعد از حصول اطمینان از افزایش پنجاه درصدی یا بیشتر سهم مصرف انرژی های تجدیدپذیر در استخراج بیت کوین، پذیرش آن را از سر خواهد گرفت.
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۳:۵۹    
گروه بین الملل: اکثر افراد احتمالاً می دانند که هرگز نباید اکثر خودروهای بنزینی را از طریق آب های عمیق رانندگی کنند، به دلیل مکش آب، آسیب های مختلفی به خودرو وارد می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۳:۰۶    
کاوشگر مریخ "Pandemax" الهام گرفته از تسلا سایبرتراک می تواند در پایان جهان به مرحله اجرا برسد.
چرخان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۳:۰۳    
مدیر عامل شرکت تسلا در طی جدیدترین ادعای خود اذعان داشت که، اتومبیل های الکتریکی غیر از خودروهای ساخته شده توسط تسلا از اواخر سال جاری می توانند از شبکه Supercharger این شرکت استفاده کنند. ...
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۹:۴۴    
گروه بین الملل: صدا از زمان آغاز به کار موتور احتراق داخلی نقشی حیاتی در تجربه رانندگی داشته است، اما امروزه با خودروهای الکتریکی از بین می رود.
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۹:۴۰    
نقدینه - با وجود افزایش فشار فروش، بیتکوین کانال 32 هزار را حفظ کرده است. صحبت های اخیر جک دورسی- مدیر عامل توییتر- و ایلان ماسک- مدیرعامل تسلا- در خصوص ارزهای دیجیتالی باعث ورود موج تازه ای از تقاضا به بازار شده است ...
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا، اسپیس ایکس و یکی از چهره های شناخته شده جامعه ارز دیجیتال،در رویداد بی ورد برای اولین بار اعلام کرد که شرکت اسپیس ایکس همانند تسلا مقداری بیت کوین در اختیار دارد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۲۳:۵۲    
ایلان ماسک بار دیگر چراغ سبزی به بیت کوین نشان داد و در جریان مناظره با جک دورسی مدیرعامل توییتر اعلام کرد تسلا به احتمال زیاد و با رعایت شرط تعیین شده در مورد مصرف انرژی های تجدید پذیر، مجددا پذیرش بیت کوین را برای انجام تراکنش های خود را از سر خواهد گرفت.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۹:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
ایلان ماسک علاقه خاصی به دوج کوین دارد و پیشتر نگرانی خود را درمورد مصرف انرژی بیت کوین ابراز کرده بود. با این حال ایلان ماسک اعلام کرد بیت کوین بیشتری نسبت به اتریوم و دوج کوین در اختیار دارد ...
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۳:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
اظهارنظر دوباره ایلان ماسک در حمایت از رمز ارزها موجب تغییر روند ارزش رو به سقوط بیت کوین شد، درحالیکه قیمت این پول دیجیتال به کمتر از 30 هزار دلار رسیده بود، دخالت مالک تسلا جهش حدود 10 درصدی ارزش آن را باعث گردید.
ایستنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۲:۴۰    
ایلان ماسک یکی از تاثیرگذارترین افراد در زمینه رمزارزها است و صحبت های او در مورد بیت کون و ارز محبوبش دوج کوین به شدت قیمت این رمزارز را بالا و پایین کرده است ...
اقتصاد آنلاین / فرارو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۹:۳۵   + ۳۸ سایت دیگر  
بیت کوین موفق شد جای پای خود را در کانال 32هزار دلاری تثبیت کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۰:۳۸   + ۱۹ سایت دیگر  
الون ماسک گفت به محض اطمینان از روند افزایشی استفاده از بیت کوین در استخراج ارزهای مجازی، بیت کوین را به عنوان یک شیوه پرداخت برای خرید خودروهای برقی تسلا قبول می کند .
شهر سخت افزار   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۸:۳۶    
ایلان ماسک در ادامه بازی های خود با ارزهای دیجیتال، یک بار دیگر موجب افزایش بهای بیت کوین شد. رشد بهای بیت کوین به 32 هزار دلار پس از آن اتفاق افتاد که ایلان ماسک احتمال پذیرش دوباره بیت کوین توسط تسلا را مطرح کرد. ...
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۷:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
از روز گذشته تا کنون و پس از آنکه ایلان ماسک اعلام کرد که احتمالا دوباره بیت کوین را به عنوان گزینه در خرید و فروش محصولات تسلا به کار بگیرد، قیمت این رمز ارز وارد کانال صعودی شد.
سیتنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۴:۵۲    
به دنبال اظهارت اخیر ایلان ماسک و طرح احتمال بکارگیری بیت کوین در خرید و فروش محصولات تسلا و اینکه به رغم کاهش قیمت بیت کوین در ماه های گذشته او و دو شرکت تسلا و اسپیس ایکس، بیت کوین های خود را حفظ کرده اند، سقوط قیمت بیت کوین متوقف شد و این رمز ارز و برخی از ارزهای دیجیتال دیگر وارد فاز صعودی شدند.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۴:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
ایلان ماسک گفت: احتمالا به زودی برای فروش ماشین های تسلا پرداخت با بیت کوین را می پذیرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۳:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : قیمت بیت کوین پس از اینکه ایلان ماسک گفت تسلا احتمالا پذیرش این ارز را از سر می گیرد، افزایش خود را از سر گرفت.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۳:۴۷    
ایلان ماسک گفت: احتمالا به زودی برای فروش ماشین های تسلا پرداخت با بیت کوین را می پذیرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۳:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
صحبت های دیروز ایلان ماسک مالک شرکت تسلا باعث افزایش قیمت بیت کوین شد.
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۳:۰۷    
گروه بین الملل: تسلا به تازگی اولین ایستگاه سوپرشارژینگ خود را در جنوب شرقی آسیا راه اندازی کرده است که ممکن است به معنای مرحله جدیدی از گسترش شبکه باشد.
سخت افزار   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۲:۵۹    
شب گذشته و در کنفرانس بیت کوین ایلان ماسک اعلام کرد که تسلا، SpaceX و خودش صاحب بیت کوین هستند. اظهارات جدید مدیرعامل تسلا می تواند نشانه ای از آشتی ایلان ماسک و بیت کوین باشد و نوید رشد دوباره در این ارز دیجیتال را بدهد. ...
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۹:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
خبری درباره مهندسی معکوس مدل های خودروساز آمریکایی تسلا توسط ایران خودرو منتشر شده است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۲۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
اولین محصول تمام الکتریکی ولوو یعنی C40 ریشارژ قیمت پایه 58,750 دلاری (حدود 1.5 میلیارد تومان) خواهد داشت. به این ترتیب بهای خودروی موردبحث حدود هزار دلار کمتر از پولستار 2 و حدود 2 هزار دلار بیشتر از تسلا مدل 3 فول خواهد بود.
مدیر عامل شرکت آمریکایی تسلا در صفحه توییتر خود اعلام کرد که این خودروساز قصد دارد شبکه سوپرشارژرهای خود را برای استفاده در اختیار سایر وسایل نقلیه الکتریکی قرار دهد.
سخت افزار   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۳:۲۹    
حتما خاطرتان هست که در مقاله معضل جدید صنعت خودرو الکتریکی به صورت مفصل به داستان شارژ خودروهای برقی و کم و کاستی های آن پرداختیم. حال ایلان ماسک پیش قدم شده تا با آزاد کردن جایگاه های سوپر شارژرهای تسلا برای حل مشکل شارژ کند ماشین های برقی اقدام کند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۹:۳۶    
شرکت تسلا اعلام کرد کامیون ها و خودروهایی با سنسور Autopilot می سازد.
دنیای خودرو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۴:۵۴    
براساس پستی در وب سایت درایون استرالیا یک دستگاه تسلا مدل اس با استفاده از یک دست لنت ترمز موفق به پیمودن 400 هزار کیلومتر (حدود 250 هزار مایل) شده است.
خودرو بانک   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۰:۱۱    
خودروهای الکتریکی، آن هم اگرعنوان لوکس را با خود یدک بکشند، سخت می توانند به تنهایی در بین پرفروش ترین خودروی بازار یک کشور خارجی قرار گیرند، اما تسلا مدل 3 در کشور آلمان موفق شده خود را به جمع 10 خودروی پرفروش ماه ژوئن برساند و به عنوان یک خودروی تمام الکتریکی ...
سایپا نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۹:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
خودروساز برقی چینی سپنگ با سدان جدید P5 در برابر مدل 3 تسلا با دو سوم قیمت قد علم کرد.
خودرو تک   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۹:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
ثبت نام برای خرید خودروهای برقی تسلا در کالیفرنیا در سه ماهه دوم سال 2021 نسبت به سال گذشته بیش از 85 درصد افزایش داشته که علت آن بیشتر موفقیت این شرکت در فروش مدل Y بوده است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۶:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
شرکت آمریکایی تسلا اعلام کرد که گزینه ای را برای برخی از مشتریان خود در نظر گرفته است تا به جای پرداخت 10 هزار دلار به صورت یکجا، در نرم افزار پیشرفته کمک راننده موسوم به "قابلیت رانندگی خودکار کامل" با 199 دلار در ماه مشترک شوند.
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۵:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه بین الملل: تسلا رسماً خدمات اشتراکی برای سیستم کمکی راننده (FSD) را در ایالات متحده راه اندازی کرده است که در اواخر سال 2020 توسط ایلان ماسک اعلام شد.
بانکداری الکترونیک   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
بانکداری الکترونیک، در چند روز گذشته اخبار متفاوتی پیرامون صرافی بایننس منتشر شد و در این میان دو خبر بیشتر حاشیه ساز شد. خبر اول تصمیم بایننس برای تطبیق فعالیت های خود با قواعد FATF بود که منجر به نگرانی کاربران ایران شد ...
ارزهای رمزپایه در گذشته نه چندان دور رشدهایی را تجربه کرده اند. داج کوین یکی از ارزهای رمزپایه است که رشد چشمگیری داشته است. در واقع ، در دو ماه اول سال 2021 به بالاترین حد خود رسیده است. حمایت گسترده ای که از مدیرعامل تسلا و سایر افراد مشهور به دست آورده، اعتماد سرمایه گذاران را افزایش داده است.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۰:۳۴    
ایلان ماسک (Elon Musk)، مدیر عامل شرکت خودروسازی تسلا (Tesla)، در توییتی پسر کوچک خود به نام لیل ایکس (Lil X) را به دلیل هولد کردن دوج کوین (DOGE)، یک قهرمان خواند.
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۵:۱۹    
گروه بین الملل: طبق اطلاعات ثبت شده، تسلا به توسعه خود در کالیفرنیا و در ایالات متحده با رشد فروش شدید ادامه می دهد.
کار پرس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۲:۰۷    
: شرکت تسلا از این پس به رانندگان اجازه می دهد با پرداخت حق اشتراک ماهانه از نرم افزار دستیار راننده پیشرفته آن با عنوان قابلیت تمام خودران (FSD) بهره مند شوند.
زومیت   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۰:۴۵    
تسلا بالاخره با انتشار به روزرسانی، امکاناتی به سیستم تمام خودران (FSD) خودروهایش اضافه کرد. این آپدیت به کاربران امکان استفاده از قابلیت های اتوپایلت پیشرفته در خیابان های محلی می دهد.
سایپا نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۰:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
همه می خواهند تسلا داشته باشند اما آیا خودشان را برای پرداخت وجوه بیمه آن هم آماده کرده اند.
یک پزشک   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۸:۵۳    
ایلان ماسک، کارآفرین آمریکایی و بنیانگذار شرکت خودروسازی تسلا و شرکت فضایی اسپیس ایکس، تاریخ نخستین آزمایش بزرگ موشک بوستر یا تقویتی که برای ارسال سفینه به مدار زمین برای سفر به مریخ در حال ساخت است، اعلام کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۷:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
الون ماسک مدیرعامل شرکت تسلا در تازه ترین اظهارنظر جنجالی خود در توئیتر گفته ممکن است خودروی جنجالی سایبرتراک در بازار شکست بخورد، ولی برای او اهمیتی ندارد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
ایلان ماسک مدیرعامل تسلا بار دیگر با توئیت خود فضای بازار رمزارزها را به هم ریخت و موجب رشد چهار درصدی دوج کوین در کمتر از دو ساعت شد.
اقتصاد آنلاین / خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
در تصادف تسلا مدل ایکس،خودرو نصف شد؛ اما سرنشینان آن صحیح و سالم ماندند.