دوشنبه ۰۲ مهرساعت ۱۷:۰۲Sep 2018 24

جدیدترین خبرهای «دلار»

ستاره   ۱ دقیقه پیش    
گزارش میدانی از بازار فردوسی و منوچهری از ملتهب بودن فضا تحت تاثیر نوسانات شدید قیمتی حکایت دارد.
بورس نیوز   ۱ دقیقه پیش    
کارشناس بازار سرمایه درباره بالا رفتن نرخ دلار گفت: بالا رفتن قیمت تا حد زیادی به وجود ریسک های کلان از جمله تحریم ها، و صادرات محصولات ارزمحور بستگی داشته و هر یک از عوامل بیرونی و درونی بر نوسانات ارزی که مهم ترین آنها نرخ دلار بوده تاثیر بسزایی خواهد داشت.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۶ دقیقه پیش    
همشهری آنلاین: سکه طرح جدید روز دوشنبه دوم مهر ماه در بازار تهران با 80 هزار تومان افزایش 4 میلیون و 701 هزار تومان و دلار با 551 تومان افزایش 15 هزار و 485 تومان فروخته شد.
پایتخت ما   ۶ دقیقه پیش    
در حالی که سیاست تحریم نفتی ایران از چند هفته دیگر به طور رسمی به اجرا گذاشته می شود کارشناسان انرژی پیش بینی می کنند قیمت نفت برای نخستین بار از سال 2014 به بالای 100 دلار در هر بشکه برسد.
اتاق نیوز   ۷ دقیقه پیش    
به گزارش اتاق خبر ، به نقل از مهر، روز دوشنبه، ایالات متحده و چین، تعرفه های جدید خود بر کالاهای یکدیگر را در حالی اجرایی کردند که هیچ کدام از طرفین نشانه ای از کوتاه آمدن در این جنگ تجاری که روز به روز به شدت آن افزوده می شود و رشد اقتصاد جهان را به مخاطره می اندازد، از خود بروز نمی دهند. ...
انتخاب   ۷ دقیقه پیش    
واردات نفت خام هند از ایران در پنج ماه ابتدایی سال گذشته 9 میلیون تن بوده که در سال جاری به 13 میلیون تن رسیده است. درآمد ایران از فروش نفت به هند از سه میلیارد دلار در سال گذشته به شش میلیارد دلار افزایش یافته است.
رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه تا روز 23 شهریور حدود 22.7 میلیارد غیرنفتی داشته ایم که این رقم باید به چرخه اقتصاد کشور بازگردد، گفت: از ابتدای امسال تاکنون حدود 4 میلیارد دلار ارز وارد سامانه نیما شده است. ...
قیمت جهانی طلا به دلیل عدم پذیرش چین برای انجام مذاکره تجاری با آمریکا با 0.2 درصد کاهش روبرو شد. قیمت جهانی طلا به دلیل عدم پذیرش چین برای انجام مذاکره تجاری با آمریکا با 0.2 درصد کاهش روبرو شد. ...
رد درخواست ترامپ از سوی اوپک مبنی بر افزایش تولید فوری نفت، منجر شد تا قیمت این محصول بیش از 2 درصد افزایش یافت و به بالاترین رقم 4 سال گذشته رسید. به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از رویترز، پس از اینکه اوپک علی رغم درخواست ترامپ ، افزایش تولید فوری را در دستورکار قرار نداد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۱ دقیقه پیش    
مدیرعامل شرکت ملی پتروشیمی ایران: به طور میانگین شرکت های پتروشیمی هر هفته حدود 220 میلیون دلار ارز حاصل از صادرات محصولات خود را به سامانه نیما عرضه می کنند.
صدا نیوز   ۱۵ دقیقه پیش    
ناپایداری سیستم بازارMarketEconomy نتیجه آزادانه تنظیم نشدن مهمترین رگولاتر بازار یا همان پول توسط بازاراست". آشکارترین نمونه دخالت نهاد ناتراز پول در ایجاد اثرات ناسازنده پولی در مقیاس جهان پدیده ای به نام دلار است.
وانا   ۱۷ دقیقه پیش    
هزینه های تیم ملی برای حضور شایسته در جام ملتها نزدیک به 6 میلیون دلار تخمین زده شده است!
خبرگزاری تسنیم   ۱۸ دقیقه پیش    
رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه تا روز 23 شهریور حدود 22.7 میلیارد غیرنفتی داشته ایم که این رقم باید به چرخه اقتصاد کشور بازگردد، گفت: از ابتدای امسال تاکنون حدود 4 میلیارد دلار ارز وارد سامانه نیما شده است.
هارپی نیوز   ۱۹ دقیقه پیش    
تصاویری از یک تبدیل دوشاخه برق هوشمند با قیمت 125 دلار منتشر شده است. این دستگاه قابلیت های دستیار صوتی الکسا را فراهم می کند و می تواند با دستور صوتی چراغ را روشن کند.
روزنامه شروع   ۲۲ دقیقه پیش    
رئیس سازمان غذا و دارو گفت: سران سه قوه تصویب کردند که 500 میلیون دلار به بیمه سلامت کمک کنند تا بتواند بدهی های دارویی های خود را پرداخت کند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۲۵ دقیقه پیش    
اقتصاد ایران: قیمت دلار در بازار تهران 15 هزار و 550 تومان و قیمت سکه تمام بهار آزادی 4 میلیون و 705 هزار تومان ثبت شده است.
اقتصاد آنلاین   ۲۵ دقیقه پیش    
در روزی که دلار در برابر بسیاری از ارزهای کشورهای نوظهور پیشروی کرد، روپیه هند نیز پس از چندین روز افزایش، در برابر دلار نزولی شد.
بیتوته   ۲۶ دقیقه پیش    
بانک آمریکا در یادداشتی به مشتریان خود گفت: احتمالا قیمت نفت افزایش یافته و شاهد سناریویی مشابه سال 2008 خواهیم بود. یک دهه پیش نفت خام در عرض چند ماه به 150 دلار در هر بشکه رسید.
عصر ایران   ۲۸ دقیقه پیش    
چین با این هشدار که تهدیدهای دونالد ترامپ برای وضع تعرفه بیشتر، مانع هر گونه مذاکره ای خواهد شد، چشم انداز راه حل کوتاه مدت برای جنگ تجاری با واشنگتن را از میان برد. ...
همشهری   ۲۹ دقیقه پیش    
- همشهری آنلاین: سکه طرح جدید روز دوشنبه دوم مهر ماه در بازار تهران با 80 هزار تومان افزایش 4 میلیون و 701 هزار تومان و دلار با 551 تومان افزایش 15 هزار و 485 تومان فروخته شد.
الف   ۳۱ دقیقه پیش    
قیمت دلار در بازار تهران 15 هزار و 550 تومان و قیمت سکه تمام بهار آزادی 4 میلیون و 705 هزار تومان ثبت شده است.
برای روز آتی، یک حرکت در اطراف 0.5755 دلار، اولین سطح اصلی مقاومت در روز را در سطح 0.5953 دلار و سپس 0.60 دلار اجرا خواهد کرد، اما با وجود اینکه، ریپل قادر به حفظ سطح 0.60 دلار برای رسیدن به اصلاح بعدی در سطح 62 درصدی فیبوناچی در 0.6491 دلار در روز جمعه نبود، ما می توانیم تلاش برای شکست سطح 0 ...
سایت تحلیلی خبری صبح تهران   ۳۲ دقیقه پیش    
قیمت جهانی نفت در ادامه معاملات امروز از 80 دلار در هر بشکه گذشت که بالاترین رقم در 4 سال گذشته است.
روزنامه جوان آنلاین   ۳۲ دقیقه پیش    
تروریست های اقتصادی-رسانه ای هماهنگ با آمریکا چطور که تا آقای روحانی به نیویورک برسد، بی هیچ بهانه ای دو هزار تومان روی قیمت دلار کشیدند؟! آن ها اولویت مبارزه با تروریسم هستند.
خبرگزاری فارس   ۳۲ دقیقه پیش    
رییس کل بانک مرکزی، گفت: حدود 22.7 میلیارد دلار صادرات غیرنفتی تا 23 شهریور انجام شده که 4 میلیارد دلار تاکنون به سامانه نیما تزریق و دولت تاکنون 13 میلیارد تومان ارز دولتی برای تأمین کالاهای اساسی و ضروری تخصیص داده است.
خبرگزاری تابناک   ۳۲ دقیقه پیش    
رییس کل بانک مرکزی با بیان اینکه تا روز 23 شهریور سال جاری رقم صادرات غیرنفتی 22.7 میلیارد دلار بوده است، تاکید کرد که این رقم باید به چرخه اقتصادی کشور بازگردد.
اقتصاد نیوز   ۳۵ دقیقه پیش    
اقتصادنیوز: بدهی چین که از آن به عنوان بزرگ ترین مشکل اقتصاد این کشور نام برده می شود بار دیگر افزایش یافت.
هارپی نیوز   ۳۵ دقیقه پیش    
امروز ارقام تازه ای از دلار و یورو در بازار آزاد ارز ثبت شد که ادامه جریان آمدن نرخ های عجیب به این بازار بود و توجیهی برای آن وجود ندارد؛ بازار پرتقاضایی که بانک مرکزی معتقد است فقط سه درصد معاملات در آن انجام شده و دلیلی برای حراج ارز در آن نمی بیند ...
انتخاب   ۳۷ دقیقه پیش    
همزمان با آماده شدن بازار ها برای حذف صادرات نفت ایران به دلیل تحریم آمریکا، تحلیلگران پیش بینی می کنند، بهای نفت پس از چهار سال، بار دیگر به سطح 100 دلار برای هر بشکه می رسد.
پدال نیوز- شرکت رولزرویس با تولید گران قیمت ترین خودروی خود به دنیا ثابت کرد که دقیقا همان ماشینی را ارایه می دهد که مشتری او می خواهد. Rolls-Royce Sweptail با قیمت 13 میلیون دلار گران قیمت ترین خودروی فروخته شده در تاریخ است. ...