چهارشنبه ۱۲ بهمنساعت ۱۵:۰۳Feb 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دستمزد»

یک کارشناس بازار کار پیش بینی کرده است که مجلس، پیشنهاد دولت برای حقوق کارمندان را تغییر دهد. حمید حاج اسماعیلی، کارشناس بازار کار در گفت وگو با خبرگزاری خبرآنلاین گفته است: پیش بینی من این است که دولت نمی تواند با توجه به شرایط و شاخصه های اقتصادی که در کشور وجود دارد ...
حیات   ۴ ساعت پیش    
نماینده کارفرمایی شورای عالی کار گفت: نیاز اکنون کشور ایجاد اشتغال توام با میزان دستمزد کافی برای رفع نیاز مایحتاج شهروندان بخصوص قشر کارگری جامعه است.
خبرگزاری مهر   ۴ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
شرکت اینتل اعلام کرد تعداد زیادی از کارمندانش را اخراج می کند و دستمزد مدیران ارشد خود را کاهش می دهد.
ایلنا   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
دولت با تعیین دستمزد کارگران دستگاه های اجرایی، فقط افزایش مزد کارگران دولت را زیر سوال نمی برد، بلکه کل مناسبات مزدی را به هم می ریزد.
فرارو   ۹ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
فرارو- یک کارشناس اقتصادی گفت: یکی از نگرانی ها درباره مولدسازی این است که با فروش اموال، هزینه های جاری پوشش داده شود که بسیار خطرناک است و باید خط قرمز مسئولان باشد. زیرا قرار نیست اموال فروخته شود و دستمزد و حقوق داده شود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۰۰:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
همزمان با افزایش تورم در انگلیس، معلمان و اعضای اتحادیه آموزشی این کشور قصد دارند با برپایی اعتصاباتی اعتراض خود را به شرایط کاری و دستمزد کم نشان دهند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۰۰:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: واگذاری سبد انرژی به استان ها، در ایجاد انگیزه برای مدیریت بهینه در مصرف و جلوگیری از بروز بحران های احتمالی حائز اهمیت است.رئیس اتاق اصفهان با اشاره به قطعی اخیر گاز واحدهای تولیدی ...
سلام نو / اینتیتر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۲۳:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
برای بسیاری از کارگران و مستمری بگیران تامین اجتماعی مطرح است که آیا میزان افزایش حقوق در سال آینده به اندازه امسال، یعنی 57 درصد خواهد بود؟
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۸:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
دومنیکو تدسکو، سرمربی آلمانی-ایتالیایی به زودی به عنوان جانشین روبرتو مارتینز در تیم ملی فوتبال بلژیک معرفی می شود. طرفداری | به گزارش وبسایت Hln، دومنیکو تدسکو آماده برعهده گرفتن هدایت تیم ملی فوتبال بلژیک تا بعد از جام جهانی 2026 است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۶:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
مصی علی نژاد که دو برابر یک خبرنگار حرفه ای در نیویورک از آمریکایی ها دستمزد می گیرد گفته که غربی ها به او گفته اند ناآرامی ها در ایران تمام شده پس چرا نباید به مذاکرات برگردند!
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۴:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، جایگاه بخش کشاورزی به عنوان موتور محرک رشد و توسعه اقتصادی در ساختار شهری و روستایی از جمله موضوعاتی است که همواره مورد بحث و اظهارنظر کارشناسان بوده است. ...
برترین ها / فرادید   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۲۳:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
رشد و تحول جوامع بشری با سیری شگفت انگیز همراه بوده است. همه ی وسایلی که در زندگی روزمره ی خود از آن ها استفاده می کنیم پیشینه ای دارند. حتی مدادی که در دست می گیرید هم منشأ جالبی دارد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۲:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
آنطور که در آخرین نشست شورای عالی کار تصمیم گیری شد، چهارشنبه این هفته نخستین جلسه کمیته دستمزد با حضور نمایندگان رسمی دولت، کارگران و کارفرمایان برگزار می شود. خواسته کارگران هم به مانند سال های قبل توجه به دو موضوع اصلی یعنی نرخ تورم و سبد معیشت است.
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۱:۱۱   + ۴۵ سایت دیگر  
رضا محقق تهیه کننده فیلم سینمایی چرا گریه نمی کنی؟ به بازیگران این فیلم که بیانیه تحریم جشنواره فجر را امضا کرده اند، جواب داد و گفت: اگر من گمنام بودم چرا سراغ من آمدید؟ باران کوثری پیشنهاد ساخت این فیلم را به من داد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۹:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
علیرضا محجوب گفت: اگر کسانی در بین مقامات و وکلا می گویند که افزایش 57 درصد سال گذشته تکرار نمی شود و اشتباه بوده، سخنی به گزاف گفتند زیرا کاملا منطبق بر قانون آن افزایش صورت گرفت ...
سلام نو / طلا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۲:۱۵   + ۱۴ سایت دیگر  
پرداخت غرامت دستمزد ایام بارداری در دسته تعهدات کوتاه مدت سازمان تأمین اجتماعی قرار دارد. مطلب زیر به طور کامل همه آنچه درباره غرامت دستمزد ایام بارداری باید بدانید، را توضیح می دهد.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۸:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: رئیس کمیته شفافیت شورای شهر تهران درباره اینکه 30 درصد بودجه 1402 شهرداری تهران به بحث حمل و نقل اختصاص پیدا کرده است، گفت: بودجه 1402 در حوزه حقوق و دستمزد بسیار شفاف است.
نبض بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
بازار ها همچنین در اواخر این هفته منتظر بازخوانی لیست حقوق و دستمزد غیرکشاورزی ژانویه آمریکاهستند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۷:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران گفت: با ایجاد حساب خزانه واحد، دغدغه شهرداری نسبت به هزینه های جاری مانند حقوق و دستمزد کاهش یافته و برنامه شرکت ها درباره چگونگی درآمد و خرج کرد، شفاف شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۷:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
آتش نشانان انگلیسی در ادامه اعتراض به شرایط کاری و دستمزد و افزایش هزینه ها ی زندگی و همچنین نبود امنیت شغلی اعتصاب خواهند کرد.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۴:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
امسال یکی از دشوارترین سال ها در خصوص تعیین دستمزد را در پیش خواهیم داشت، چرا که دولت گارد عجیبی را در این زمینه گرفته است.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۳:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
هر سال با نزدیک شدن به ماه های پایانی سال پرونده ای با عنوان تعیین حقوق و دستمزد در اتمسفر عمومی کشورمان باز و اظهارنظرهای گوناگون در خصوص آن مطرح می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۰:۴۷    
مهدی محمدی /کارشناس رسانه و کارآفرینی کار قاعده دارد، مثل قانون نیوتن، مثل فرمول انیشتین و مانند بسیاری قواعد دیگر، آدمیزاد کار می کند که در برابرش چیزی به دست بیاورد که اگر به دست نیاورد لابد مریض است ...
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه کارگران قراردادی درباره دستمزد سال آینده کارگران گفت:منتظرتصمیم کمیته دستمزد برای شورای عالی کار هستیم,کارگران به دنبال اجرای قانون هستند.
فرادید   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۸:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
بحث سر موضوع حداقل دستمزد همیشه با چالش هایی همراه بوده است. موافقان و مخالفان معمولاً بر پایه ایدئولوژی های متفاوتی به مسئله نگاه می کنند و نگاه تجربی و کاربردی به موضوع چندان مورد توجه قرار نمی گیرد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۷:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل تأمین اجتماعی استان اصفهان از پرداخت 167 میلیارد تومان کمک هزینه مراسم ترحیم به 46 هزار و 444 نفر بیمه شده در استان اصفهان خبر داد و گفت: کمک هزینه مراسم ترحیم به بیمه شده و همسرش در زمان فوت پرداخت خواهد شد که حداقل دستمزد آن سال خواهد بود و امسال مبنی بر حقوق افراد این مبلغ 4 میلیون تومان ...
پول نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۴:۴۲    
رئیس کانون انجمن های کارگری با انتقاد از رویه های موجود در بررسی دستمزد ها گفت: بسیاری اظهارنظر ها درباره دستمزد در حد صحبت و اظهارنظر است و در این زمینه قانون فصل الخطاب است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۴:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان مدیرکل تأمین اجتماعی استان اصفهان از پرداخت 167 میلیارد تومان کمک هزینه مراسم ترحیم به 46 هزار و 444 نفر بیمه شده در استان اصفهان خبر داد و گفت ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۳:۰۲   + ۱۶ سایت دیگر  
یک کارشناس حوزه کار افزایش پلکانی حقوق و دستمزد را راهکاری موثر در جهت کاهش شکاف طبقاتی دانست و گفت: تصویب افزایش حقوق کارگران، کارمندان و بازنشستگان کشوری و لشگری و تامین اجتماعی باید به دور از هرگونه تبعیض مزدی باشد.
پارس نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
حداقل دستمزد در 90 درصد کشورهای عضو سازمان بین المللی کار برقرار است، اما با سازوکارهای مختلفی پیاده می شود.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
صولت مرتضوی گفت: قانونگذار برای تعیین حداقل دستمزد چهارچوب مشخص کرده و شاخص و چهارچوب بحث ما درباره مزد قانون است.
صدا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۱:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
مهدی تاج پیش از این با مارک ویلموتس قراردادی منعقد کرد که تحریم ها مانع از انتقال به موقع دستمزد او شد. نتیجه شد آنکه ویلموتس یک طرفه قراردادش را فسخ و بعد از فدراسیون فوتبال ایران درخواست غرامت کرد. حالا به نظر می رسد رایزنی درباره این شرایط به درازا بکشد. ...
ابوالفضل ابوترابی گفت: مواد اولیه تولید قطعات خودرو چون فولاد، پتروشیمی و ... در بورس به قیمت جهانی عرضه می شود، همچنین افزایش هزینه های جاری حقوق و دستمزد وجود دارد اما قیمت خودرو به صورت کاملا دستوری ثابت مانده و افزایشی نداشته است که باعث ایجاد زیان برای خودروسازان شده و باید قیمت گذاری دستوری ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۰:۴۸   + ۱۵ سایت دیگر  
عضو کارگری شورایعالی کار گفت: واقعیت این است که تورم اتفاق می افتد، سفره ی کارگران کوچک می شود و وقتی اجرای قانون را مطالبه می کنیم و می گوییم دستمزد باید مطابق افزایش هزینه ها زیاد شود، ادعا می کنند با افزایش دستمزد مشکلات ایجاد می شود.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۰:۳۸   + ۵۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت: افزایش 40 درصدی تورم با افزایش 20 درصدی حقوق و دستمزد همخوانی نداشته و غیرمنصفانه است و مشکلات کارکنان دولت را حل نخواهد کرد. همچنین بازنشستگان به هیچ عنوان در شورای عالی کار نماینده ندارند.
سلام نو / فرارو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۰۹:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
روزنامه اعتماد در گزارشی با حسین حبیبی عضو هیات مدیره کانون عالی شوراهای اسلامی کار، درباره تاثیر سقف حقوق کارگران دولتی روی دستمزد سایر کارگران گفتگو کرده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۰۸:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی از طراحی و پیشنهاد جدید در زمینه تعیین حقوق و دستمزد در سال آتی خبر داد و گفت: باید درباره تغییرات حقوق و دستمزد سالانه، هر سه ماه یکبار تصمیم گیری کرد.
فرارو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۰۷:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
یک مجله انگلیسی نوشته ستاره پرتغالی و همسرش عاشق زندگی در عربستان شده اند و در ریاض به چشم شاه و ملکه به آن ها نگاه می کنند. رونالدو در پی مصاحبه با پیرس مورگان خبرنگار معروف انگلیسی و انتقاد تند از باشگاه، بازیکنان و مربیان منچستریونایتد ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۰۷:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
صولت مرتضوی گفت: قانونگذار برای تعیین حداقل دستمزد چهارچوب مشخص کرده و شاخص و چهارچوب بحث ما درباره مزد قانون است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۰۰:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: میلان اشکرینیار، مدافع 27 ساله و اسلواک اینتر برای انتقال به پاری سن ژرمن آماده می شود. قرارداد کاپیتان دوم اینتر با این تیم در پایان فصل به پایان می رسد و انتقالش به پاریس قطعی است و فقط مشخص نیست در همین زمستان رخ می دهد یا تا پایان فصل در اینتر می ماند ...
سلام نو / اینتیتر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۰:۳۳   + ۲۴ سایت دیگر  
به گفته علی اکبر عیوضی دبیر کانون بازنشستگان تامین اجتماعی استان تهران، نمایندگان مجلس نباید چوب لای چرخ دستمزد بگذارند باید پاسخگو باشند که بازنشسته با 5 میلیون و 500 هزار تومان حقوق چطور در تهران زندگی کند؟
شفا آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۹:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
غرامت دستمزد ایام بیماری به وجوهی اطلاق می شود که در دوران بیماری یا عدم توانایی موقت اشتغال به کار، به بیمه شدگان (مشمولان) پرداخت می شود.
روز نو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۹:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کانون بازنشستگان کارگری کرمانشاه معتقد است، افزایش حداقل دستمزد کارگران برای سال 1402 نباید کمتر از 50 درصد باشد.
دنیای معدن   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۷:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
دنیای معدن: عضو هیات مدیره کانون سراسری کارکنان داروخانه های کشور از نمایندگان جامعه کارگری در شورای عالی کار درخواست کرد از حقوق کارگران در جهت افزایش حداقل دستمزد دفاع کنند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۷:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
فتح الله بیات در گفت وگو با ایران اکونومیست، با اشاره به فرایند تعیین حداقل دستمزد کارگران در شورای عالی کار اظهار کرد: طبق قانون، شورای عالی کار موظف است براساس ماده 41 قانون کار و دو تبصره آن یعنی محاسبه نرخ تورم اعلامی از سوی بانک مرکزی و سبد معیشت خانوار درباره تعیین دستمزد کارگران تصمیم بگیرد ...
رسا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۶:۰۶   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس صداوسیما به پرسش هایی درباره یک شایعه مجازی، دستمزد میلیاردی و زمان پخش یک سریال تلویزیونی پاسخ داد.
باز خبر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار کار می گوید: پیش بینی من این است که دولت نمی تواند با توجه به شرایط و شاخصه های اقتصادی که در کشور وجود دارد، مانع افزایش دستمزد برای کارگران و بازنشستگان تامین اجتماعی شود.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
یک وکیل ایتالیایی می گوید پس از کسر 15 امتیاز از تیم یوونتوس در پی تقلب در ثبت سود حاصل از نقل و انتقالات، آنها در پرونده پنهان کاری در پرداخت دستمزد بازیکنان و انتشار بیانیه های گمراه کننده ممکن است به دسته دوم فوتبال ایتالیا سقوط کنند. ...