یکشنبه ۰۶ آذرساعت ۰۳:۲۲Nov 2022 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پرستار»

سینا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۹:۳۶    
مرکز اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی (SID) در آستانه روز پرستار، پربازدیدترین مقاله های علمی نمایه شده در این پایگاه با موضوع پرستار را براساس میزان بازدید مخاطبان، مشخص و معرفی کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۹:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
اصفهان - مدیر پرستاری دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: به مناسبت هفته گرامیداشت پرستار از 14 هزار پرستار این دانشگاه تجلیل می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۸:۳۴    
سرفه امانش را بریده بود از کنار تخت پیرزن بلند شد، دستش را به دیوار تکیه داد و نفس نفس زنان حرکت می کرد، پرستار زیر بغلش را گرفت و کمک کرد بنشیند. رضوان لبخند بی رمقی زد و گفت خوبم اما خوب نبود کرونا از گان و ماسک هم گذشته بود و در ریه های خانم دکتر جا خوش کرده بود.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۸:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، حمیدرضا عزیزی با اشاره به وجود 50 تا 60 هزار نفر دانشجوی پرستاری در کشور گفت: حدود 250 هزار نفر پرستار در کشور داریم که در ارگان ها و دستگاه های مختلف کشور هستند و از این تعداد، 155 هزار پرستار در وزارت بهداشت مشغول به کار می باشند. ...
فکر شهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۸:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
فکرشهر: امام جمعه برازجان گفت: مجلس یازدهم در راستای اصلاح ساختار اقتصادی کشور مصوبات خوبی داشته است و ولایت باوری و ولایت محوری در کنار ویژگی های برجسته دیگر از مهمترین شاخص های تفکر و فرهنگ بسیجی است. ...
حوزه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۸:۱۱    
حوزه/ در مراسمی عصر امروز، امام جمعه همدان از خانواده شهید بختیاری، شهید چیت سازیان و تعدادی از پرستاران به مناسبت روز پرستار تقدیر کرد.
آنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۱:۳۰    
معاون اجرایی سازمان نظام پرستاری تهران گفت: طبق قانون اگر پرستار نخواهد، تنها می تواند موظفی خود را در بیمارستان بگذراند، در حالی که در بیمارستان ها اغلب خلاف آن اتفاق می افتد و آنها مجبور به کار در ساعات اضافه هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۰۴:۰۹   + ۳۹ سایت دیگر  
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: کارانه مبتنی بر عملکرد پرستاران در اوایل هفته آینده و قبل از روز پرستار پرداخت خواهد شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۷:۱۵    
دبیر سابق انجمن اسلامی مستقل دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: کمبود نیرو یک مشکل غیر قابل انکار است و در این بین علاوه بر فرسوده شدن نیروی های کادر درمان بیماران هم دچار ضرر می شوند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۷:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین سید محمد علی آل هاشم روز پنجشنبه به مناسبت هفته پرستار در دیدار هیات رئیسه دانشگاه علوم پزشکی تبریز و پرستاران نمونه استان با بیان اینکه پرستاران در صف مقدم مراقب از روح و جسم بیماران هستند، افزود: اقدام جهادی برای حل مشکلات جامعه پرستاری را ضروری دانست ...
شیرازه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
شهیده مریم رحیمی که با نثار جان شیرین، نجات بخش زندگی بقیه شد نمونه بارز یک بسیجی ایثارگر.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۳:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
شاهرود - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود گفت: 130 پرستار این دانشگاه از نیروی شرکتی به استخدام پیمانی تغییر وضعیت پیدا کردند.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۳:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
زن جوان عراقی که در حرفه نجاری فعالیت می کند با اطمینان می گوید: من به عنوان یک زن عراقی اولین کسی هستم که چنین اقدامی را انجام می دهم و اولین عراقی هستم که سد چنین تخصصی را شکستم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۰۹:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر پرستاری دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به لزوم به کارگیری و استخدام پرستاران و گروه پرستاری در استان، گفت: از نظر تناسب و شاخص ارایه خدمات در دانشگاه کرمانشاه نسبت پرستار به تخت فعال 1.27 و گروه پرستاری 1.75 است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۰۷:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر خدمات پرستاری دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: آذربایجان شرقی با کمبود 50 درصدی تعداد پرستاران در بخش درمان مواجه است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۲۲:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان نماینده رودسر و املش در مجلس، پیشرفت فیزیکی مرکز خدمات جامع سلامت چابکسر را حدود 65 درصد دانست که نیازمند جذب اعتبار است و خاطرنشان کرد: عملیات اجرایی پروژه اورژانس رحیم آباد نیز با اعتبار اولیه دو میلیارد تومانی آغاز شده است.
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۷:۴۱    
نصر: رئیس هیات مدیره نظام پرستاری تبریز از مهاجرت دو هزار نفر پرستار در یک سال گذشته از کشور خبر داد و گفت: این زنگ خطری برای جامعه پرستاری ایران است.
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۷:۳۵    
نصر: مدیر خدمات پرستاری معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: خوشبختانه هیچگونه بازداشتی در اتفاقات اخیر از جامعه پرستاری در استان نداشته ایم.
رئیس شورای عالی سازمان نظام پرستاری گفت: علیرغم این که دستورالعمل های اجرای قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری از تیرماه ابلاغ شده است، اما عملاً شاهد این مسئله هستیم که اقدام اجرایی مناسبی صورت نگرفته است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۴:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره نظام پرستاری تبریز، گفت: در بخش پرستاری آذربایجان شرقی 50 درصد کمبود نیرو داریم و این مشکل با استخدام چند صد نیروی جدید قابل حل نیست، چرا که هر چند طبق آمار کمبود این بخش 800 نفر برآورد می شود اما نیاز واقعی عددی در حدود پنج هزار پرستار جدید است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۴:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
تبریز- مدیر خدمات پرستاری دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: یکی از مشکلات اساسی ما کمبود پرستار است که مجبور می شویم با اضافه کاری بقیه، این مشکل را برطرف کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر پرستاری دانشگاه علوم پزشکی تبریز ضریب پرستار به تخت بیمارستانی در استان را 0.9 و شاخص کشوری را 1.8 اعلام و تصریح کرد: ضریب اشغال تخت از نظر بیمار 67 تا 70 درصد و با این درصد در همین لحظه به طور میانگین پنج هزار بیمار بستری داریم و پرستاران در زمان اوج بیماری ها حتی در راهروی بیمارستان ها نیز ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۳:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
تبریز-ایرنا- مدیران پرستاری آذربایجان شرقی با بیان اینکه این استان هم اکنون با کمبود 50 درصدی پرستار مواجه است، اعلام کرد: در صورت بی توجهی به این موضوع در آینده نزدیک با مشکلات شدید در حوزه سلامت روبرو خواهیم شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۰:۲۳    
یک پرستار شرکتی از اظهارات اخیر مدیران سازمان امور استخدامی کشور انتقاد کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۰۲:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
تسنیم نوشت: جسد حسین زرینجویی بلاگر و طنزپرداز لرستانی سه شنبه در منزل پدری اش در خرم آباد کشف شد. فرمانده انتظامی ارومیه: فوت نوجوان ارومیه ای ربطی به تجمعات اخیر نداشت / سگ او را گاز گرفته بود تسنیم: مائده جوانفر پرستار گیلانی در اغتشاشات کشته نشد / او خسته بود، تصادف کرد ...
20 پیمنت   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۲۳:۵۱    
برنامه صدور گواهینامه کمیسیون فارغ التحصیلان دانشکده های پرستاری خارجی CGFNS منحصراً برای پرستاران عمومی و سطح اول طراحی شده است که در خارج از ایالات متحده تحصیل کرده و دارای مجوز هستند و واجد شرایط کار به عنوان پرستار ثبت شده در ایالات متحده می باشند ...
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
پیام تبریک روز پرستار 1401 در قالب پیامک، اس ام اس و عکس نوشته روز پرستار مبارک برای پروفایل و استوری اینستاگرام را برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم .
رکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۰:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
حوادث رکنا: 3 خواهر در نقش پرستار خانگی با بیهوش کردن پیرزن تنها اقدام به سرقت میلیاردی کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۰۷:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
کیانوش احمدی کارگردان کوردیناتور با اشاره به ویژگی های این اثر نمایشی عنوان کرد این نمایش با تم ایثار، گذشت و فداکاری بانوان پرستار تولید شده و در جشنواره تئاتر استان تهران به صحنه می رود.
در حالی که کمتر از 10 روز به روز پرستار سال 1401 باقی مانده، هنوز مطالبات سال های قبل پرستاران روی زمین مانده و اجرایی نشده است. این در حالی است که سال گذشته رهبر معظم انقلاب در پیام تبریک خود به مناسبت ولادت با سعادت حضرت زینب سلام الله علی ها و روز پرستار ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۲۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
کتاب نعمت جان به نویسندگی صغری بُسطاک امدادگر و پرستار هشت سال دفاع مقدس، طی مراسمی رونمایی شد.
55آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۵:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
این پرستار متهم شده است که پای یک بیمار 62ساله را برخلاف میل بیمار و همچنین دستور پزشک قطع کرده است ت
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۲:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
براساس گزارش مرکز اطلاعات علمی جهاددانشگاهی، پربازدیدترین مقالات علمی با موضوع پرستار معرفی شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۰۷:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره طرح وزارت بهداشت گفت: در سال گذشته 29 هزار و 986 پرستار به مناطق محروم و کم برخوردار سراسر کشور اعزام شده اند.
سازمان نظام پرستاری کشور   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۷:۰۸    
بیمه پیشگامان نظام سلامت وابسته به سازمان نظام پرستاری ضمن اعلام آمادگی همکاری مستمر، برنامه های مناسبتی برای هفته پرستار تسهیلات ویژه ای ار قبیل ارائه بیمه مسئولیت حرفه ای پرستاران، ارائه بیمه آتش سوزی منازل مسکونی، ارائه بیمه تکمیل درمان، با بیمه عمر و حوادث، ارائه بیمه بدنه و شخص ثالث خودرو ...
همشهری   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۴:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
دو پرستار یک بیمارستان در خارج از کشور با بیماری که روی تخت در حال درمان بود به صورت غیرانسانی برخورد کردند که تصاویر آنها توسط دوربین های مداربسته ضبط شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۳:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
هفته پرستار سال جاری با شعار ارتقای سلامت مردم، بهبود کیفیت خدمات و رفع موانع خدمتی از پنجم آذرماه آغاز می شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۳:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیر امور پرستاری دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت:شاخص تعداد پرستار به ازای هر تخت بیمارستانی در وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی 1.8 است در حالی که این شاخص در مناطق زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد 0.9 است یعنی شاخص تعداد پرستار به ازای هر تخت بیمارستانی در این دانشگاه نصف استاندارد کشوری است.
برترین ها   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۰:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
دو پرستار یک بیمارستان با بیماری که روی تخت در حال درمان بود به صورت غیرانسانی برخورد کردند که تصاویر آنها توسط دوربین های مداربسته ضبط شد.
شعار و عناوین روزهای هفته پرستار که از 5 تا 11 آذر سالجاری برگزار می شود، اعلام شد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۳:۴۷    
یک پرستار باانگیزه دهه هفتادی به بیان جزییاتی از فعالیتهای گروه جهادی فلق میپردازد، گروهی که موفق به ویزیت و درمان مردم در مرزی ترین مناطق کشور شده، آن ها اگرچه با مشکلاتی همچون کمبود بودجه برای خرید دارو مواجه اند اما دلشان خالی از امید نیست.
مدیریت امور دانشجویی سازمان نظام پرستاری به مناسبت روز دانشجو مسابقه بزرگ کتابخوانی برگزار می کند. به گزارش روابط عمومی سازمان نظام پرستاری؛ مدیریت امور دانشجویی سازمان نظام پرستاری به مناسبت روز دانشجو مسابقه بزرگ کتابخوانی ویژه دانشجویان گروه پرستاری ( پرستاری، هوشبری ...
اینتیتر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۱۳:۲۶    
فیلم پرستار خوب با بازی عالی جسیکا چستین، هرچقدر از درام کم مایه ی دقایق نخست اش فاصله می گیرد، و ماهیت اش به عنوان تریلری از گونه ی جرایم واقعی را بیشتر می پذیرد، تماشایی تر می شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۱۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
زمانی که راشل (راشل نام واقعی او نیست) که یک پرستار در لیدز است به پدرش گفت که به اعتصاب رای داده، پدرش به او گفت که نباید این کار را انجام دهد و این غیراخلاقی است. راشل می گوید که "با دو کلمه" پاسخ داد. او که 27 سال است که شغلش پرستاری است، نه خیلی خوب ، اما از برخی دیگر در آمد بهتری دارد ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۰۲:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
مشرق از تعیین تکلیف قانونی حضانت آرتین سرایداران خبر داد. حرف های دلخراش آرتین به پرستار در بیمارستان: پدرم سوراخ سوراخ شده، مادرم سرش ترکیده ... جزئیات شهادت خانواده آرتین / داماد خانواده سرایداران: این هفته عروسی خواهر آرتین بود/ آرتین می گوید دیدم که تیر به پیشانی مادرم خورد ...
مرصاد   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز:رئیس دانشکده پیراپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه گفت: در سال تحصیلی جدید ظرفیت پذیرش دانشجو در رشته پرستاری دو برابر شد.
موج   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۳:۲۴    
هفتمین همایش بزرگ روز پرستار وتجلیل وتکریم از 150 خیرکلان حوزه سلامت در کاشان برگزار می شود.