دوشنبه ۰۴ تیرساعت ۰۶:۴۶Jun 2024 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بیماران هموفیلی»

ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۴:۰۸   + ۳۳ سایت دیگر  
رییس اداره بیماری های خاص و صعب العلاج مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری های وزارت بهداشت، از ابلاغ 24 بسته حمایتی جدید درمانی بیماران خاص به دانشگاه های علوم پزشکی کشور تا پایان سال جاری خبر داد و در عین درباره خدمات ارایه شده به بیماران هموفیلی گفت ...
آنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۴ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
توجه به بیماران خاص و صعب العلاج از جمله دغدغه های سال های گذشته تاکنون نظام سلامت بوده است، اما تا امروز اقدامات موثری در زمینه درمان بیماران خاص و صعب العلاج صورت نگرفته است.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۴ - ۰۸:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
رییس هیات مدیره کانون هموفیلی ایران موانع به کار گیری شیوه های های نوین درمانی برای بیماران هموفیلی را تشریح کرد.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۰۹:۲۷    
پرونده خون های آلوده یکی از پرونده های بزرگ قضایی کشور در حوزه سلامت عمومی است؛ جنجالی ترین بحرانی که بر اثر ورود فرآورده های خونی آلوده به ویروس ایدز و هپاتیت از یک شرکت فرانسوی به ایران در دهه 60 به وجود آمد و بیماران هموفیلی را درگیر کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۲:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
یاسوج_ مدیر دفتر کانون هموفیلی کهگیلویه و بویراحمد گفت: تقویت حمایت از بیماران هموفیلی در استان ضروری است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۰۷:۳۴   + ۱۸ سایت دیگر  
مشاور مدیرعامل کانون هموفیلی ایران، بر اهمیت پوشش بیمه ای یکی از داروهای نوین بیماران هموفیلی تاکید کرد.
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۷:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل کانون هموفیلی ایران گفت: اصلی ترین مشکل بیماران هموفیلی در حوزه تامین دارو و داشتن درمانی به صورت علمی است؛ چراکه اگر دارو به شیوه غیرعلمی توسط بیماران دریافت شود موجب معلولیت مبتلایان می شود.
در مراسمی که به مناسبت روز جهانی هموفیلی توسط انجمن مربوطه برگزار شد، از خدمات بی شائبه دکتر جمالی و سازمان انتقال خون تقدیر و تشکر شد. به گزارش روابط عمومی سازمان انتقال خون، احمد قویدل ...
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۰:۵۷    
شفقنا_ شرق نوشت: یکی از اجزای بسیار مهم در تعریف درمان بیماران هموفیلی، حمایت های روان شناختی و مددکاری از این بیماران است؛ به ویژه اختلالات روحی و روانی که برای بیماران شدید هموفیلی رخ می دهد. ...
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۰۸:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
سختی های روزمره بیماران مبتلا به هموفیلی در کنار کمبود یا نبود دارو، طاقت فرساست؛ چه افراد بزرگسالی که سال های کودکی شان با اتفاقات تلخ و پرتنش حاصل از بیماری گذشت و چه کودکان و نوجوانانی که حالا با ابتلا به بیماری هموفیلی با چالش های بی شماری دست به گریبان هستند.
سلامت نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۳:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
حتماً برای شما هم اتفاق افتاده است پس از بریدن انگشت دست با استفاده از چسب زخم و نهایتاً باند برای پوشاندن جای زخم به کارتان ادامه داده اید، اما هستند افرادی که یک بریدگی کوچک می تواند زندگی شان را در معرض خطر قرار دهد.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۳:۳۷   + ۲۵ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس، ساختمان برج آزادی همزمان با روز جهانی هموفیلی، برای حمایت از بیماران هموفیلی و آگاهی عموم شهروندان درباره این بیماری با نورپردازی قرمز شد ...
اکو ایران تصویر اقتصاد ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۰۸:۱۱    
اکوایران: هموفیلی از نوع بیماری های ژنتیکی است که بیمارانش در ایران با مشکلات بسیاری همچون کمبود دارو و چالش های بیمه ای روبرو هستند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۶:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره کانون هموفیلی ایران بر اهمیت برنامه پروفیلاکسی و ضرورت تامین مستمر داروهای بیماران هموفیلی تاکید کرد.
بهداشت نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۶:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
بیماران هموفیلی با نگرانی های زیادی دست و پنجه نرم می کنندو غفلت این بیماران از مشاوره و خدمات روانشناختی را نباید نادیده گرفت. یک نکته ظریفی وجود دارد و آن اینکه عامل معنویت همیشه باعث تقویت روحی و استقامت در برابر بیماری ها می شود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر امور بیمارستانی و تعالی خدمات بالینی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: در حال پیگیری مستمر تامین دارو و فاکتور های انعقادی برای بیماران هموفیلی هستیم.
آنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
یکی از بیماری هایی که در کشور ما افراد متعددی با آن درگیر هستند، هموفیلی است و بیماران و مبتلایان در این عرصه با مشکلات زیادی روبه رو هستند.
شفا آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۰۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
فدراسیون جهانی هموفیلی (WFH) بیش از 50 سال است که از جامعه بیماران هموفیلی حمایت می کند.
میزان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۰۸:۵۲   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیر کانون هموفیلی ایران با اشاره به وجود 13 هزار بیمار هموفیلی در ایران، گفت: سازمان غذا و دارو و دولت باید در برابر این موضوع اثبات مسئولیت نموده و عدالت در توزیع دارو را ایجاد کنند تا بتوان به حل مشکلات بیماران هموفیلی امیدوار شد.
جام جم   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۲۰:۴۵    
هرمزگان-جام جم انلاین-دکتر سید علی وطن خواه متخصص داخلی شاغل در بیمارستان تأمین اجتماعی خلیج فارس بندرعباس، به مناسبت روز جهانی هموفیلی (28 فروردین)؛ از قابل کنترل بودن این بیماری ارثی خبر داد و به بیماران هموفیلی توصیه کرد برای کنترل این بیماری ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۵:۵۷    
رئیس هیئت مدیره کانون هموفیلی ایران، شمار بیماران هموفیلی در ایران را بیش از 13 هزار نفر اعلام کرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۲:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان مدیرکل انتقال خون استان اصفهان، با بیان اینکه در استان اصفهان بیش از 1100 بیمار هموفیلی وجود دارد که این بیماران با مشکل انعقادی خون دست و پنجه نرم می کنند ...
سلامت نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۰۸:۵۷   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل کانون هموفیلی ایران، به تشریح مسائل و مشکلات بیماران هموفیلی در حوزه دارو و درمان پرداخت.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۰۸:۳۷    
شهرکرد- ایرنا- بیماران هموفیلی همانند دیگر افرادی که با بیماری خاص دست و پنجه نرم می کنند دارای چالش ها و دغدغه هایی هستند که می طلبد برای رفع آن اقدامات موثری انجام گیرد، هرچند نگاه گرم دولت سیزدهم بخشی از این دغدغه ها را برطرف کرده است.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۰۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی هرمزگان گفت: به مناسبت روز جهانی هموفیلی دوگنبدان کوخرد بستک با نورپردازی سرخگون شد.
آنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مشاور مدیرعامل کانون هموفیلی کشور گفت: به تازگی یک شرکت دانش بنیان موفق به تولید داروی فاکتور8 با نام کوآگیت برای بیماران هموفیلی شده و به عنوان منبع دوم تولید داروی فاکتور8 بخشی از مشکلات کمبود دارو در کشور را رفع کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۲:۲۲   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی اداره کل داروی سازمان غذا و دارو، از رفع انحصار تأمین فاکتور 8 و نزدیک شدن به خودکفایی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۰۹:۰۶   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی اداره کل داروی سازمان غذا و دارو، با اشاره به تامین 450 هزار عدد فاکتور 8 خونی طی سال 1402، گفت: حدود 70 درصد فاکتور 8 مورد نیاز کشور از طریق تولید داخل تأمین می شود.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۰۹:۴۶   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو ابراز امیدواری کرد که با تولید داخلی داروی بیماران هموفیلی دغدغه این بیماران رفع شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۰۸:۴۱   + ۱۶ سایت دیگر  
بنابر اعلام روابط عمومی کانون هموفیلی ایران، داروی فاکتور 8 در سراسر کشور توزیع شده است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۵ - ۱۲:۱۵    
مشاور مدیرعامل کانون هموفیلی ایران گفت: حدود 6 ماه شاهد کمبود در سه دارو در بازار کشور بودیم که این مشکل در حال رفع شدن است. البته هنوز کمبود فیبرینوژن رفع نشده اما دستوراتی از حوزه ریاست جمهوری برای اختصاص ارز مرغوب جهت واردات دارو صادر شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۰۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل کانون هموفیلی ایران، از تأمین دارو های مورد نیاز بیماران هموفیلی در تعطیلات نوروزی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۰۶:۴۱   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل کانون هموفیلی ایران، از تأمین داروهای مورد نیاز بیماران هموفیلی در شب عید خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۰۷:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان انتقال خون ایران، بر ضرورت تأمین خون و فرآورده های خونی مورد نیاز بیماران به ویژه بیماران هموفیلی تاکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۲۵ - ۲۱:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
خدمات جدید برای افراد مبتلا به هموفیلی در خوزستان تحت پوشش صندوق صعب العلاج بیمه سلامت قرار گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۲۵ - ۱۵:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بیمه سلامت خوزستان خدمات ارائه شده به بیماران هموفیلی استان در 9 ماهه امسال را تشریح کرد.
ساعت24   ۱۴۰۲/۱۰/۲۵ - ۱۴:۴۷    
ساعت 24- مدیرکل بیمه سلامت خوزستان از ارائه خدمات به بیماران هموفیلی استان در 9 ماه امسال به مبلغ 162 میلیارد ریال خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۰/۲۵ - ۱۰:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل بیمه سلامت استان بوشهر گفت: خدمات جدید برای افراد مبتلا به هموفیلی تحت پوشش صندوق صعب العلاج بیمه سلامت قرار گرفت.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۱۰/۲۳ - ۱۲:۵۱   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر خدمات تخصصی سازمان بیمه سلامت ایران گفت: خدمات درمانی بیماران هموفیلی تحت پوشش صندوق بیماری های خاص و صعب العلاج رایگان شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۳ - ۱۱:۵۴   + ۳۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرکل دفتر خدمات تخصصی سازمان بیمه سلامت ایران گفت: خدمات درمانی بیماران هموفیلی تحت پوشش صندوق بیماری های خاص و صعب العلاج رایگان شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۰/۱۷ - ۰۹:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سابق کانون هموفیلی ایران و نقش اصلی مستند "قوی دل" به ارائه جزئیاتی از این مستند پرداخت که با موضوع پرونده فرآورده های خونی آلوده در جشنواره سینما حقیقت، برگزیده شده است.
شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۱۰/۱۶ - ۱۶:۱۷    
رئیس هیات مدیره جدید کانون هموفیلی ایران ادامه داد: بخش دیگری از جامعه هموفیلی نزدیک به سه ماه است که با کمبود داروهای مورد نیاز خود شامل داروی بیماران ون ویلبراند "هیومیت" فاکتور 13 و فیبرونوژن مواجه هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۰/۱۵ - ۰۸:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
رییس هیات مدیره جدید کانون هموفیلی ایران، به تشریح وضعیت درمان و داروی بیماران هموفیلی پرداخت.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۱۰/۰۳ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
شرکت دانش بنیان سامان داروی هشتم ، هشت سال است که با تولید اولین فاکتور هشت انعقادی نوترکیب ایرانی توانسته آرامش را به خانواده بیماران هموفیلی نوع A هدیه دهد و صرفه جویی ارزی را برای کشور به ارمغان بیاورد.
رهیاب   ۱۴۰۲/۱۰/۰۳ - ۱۲:۴۲    
مدیر کانون هموفیلی خوزستان گفت: بیماران دارای اختلال ون ویلبراند از داروی هیومیت استفاده می کنند و اگر از این دارو استفاده نکنند، خونریزی این بیماران قطع نمی شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۳ - ۰۸:۴۳   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیر کانون هموفیلی خوزستان با اشاره به کمبود داروی "هیومیت" گفت: بیماران دارای اختلال "ون ویلبراند" از داروی هیومیت استفاده می کنند و اگر از این دارو استفاده نکنند، خونریزی این بیماران قطع نمی شود.
آنا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۲ - ۰۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
ازدواج های فامیلی بیشترین عامل به وجود آمدن بیماری هموفیلی در سیستان و بلوچستان است. بیماران فاکتور 13 در این استان بیشترین آمار را نسبت به جمعیت بیماران ایران و جهان دارند.
آنا   ۱۴۰۲/۰۹/۳۰ - ۱۰:۲۵    
مستند قوی دل روایتی نو از پرونده هفت ساله دادخواهی بیماران هموفیلی است که اکران آن در جشنواره سینما حقیقت با استقبال مخاطبان مواجه شد.