چهارشنبه ۱۰ خردادساعت ۲۰:۳۱May 2023 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «متخصص داخلی»

تازه ترین ها   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۳:۲۲    
سوزش مقعد عارضه مرسومی است. این مشکل می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. از بهداشت گرفته تا تغذیه و مسائل مربوط به رابطه جنسی. شما نیز در برهه ای از زندگی خود ممکن است گرفتار آن شده باشید. در اغلب موارد جای هیچگونه نگرانی نیست چون این مشکل خفیف، به سرعت برطرف می شود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۲۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
یک متخصص داخلی پیشنهاد داد تا ضمن تقویت نظارت بر توزیع دارو، شورای هماهنگی بیمارستان های مرکز هرمزگان تشکیل تا موجودی دارویی به اشتراک گذاری شود.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، دکتر ایرج خسرونیا افزود: متاسفانه استفاده از آمپول نوروبیون و داروهای مشابه آن در ایران بشدت افزایش پیدا کرده است و برخی شهروندان بیش از حد معمول اقدام به تزریق این داروها می کنند. ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۴:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
در برنامه امروز آموزش هنر زیبای آیینه دوزی خواهیم داشت. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، در خانه امروز خانم بتول صفرزاده با آموزش شیرینی میکادو خانم ذبیده سهراب زاده با آموزش بلوچ دوزی( آیینه دوزی) حضور دارند. ...
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۱:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
گروه سلامت: کبد چرب یک بیماری است که به دلیل تنوع غذایی که در اکثر دنیا به وجود آمده و به یک بیماری شایع در سطح جهان تبدیل گردیده است.به گزارش بهداشت نیوز ...
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۲۱:۱۸   + ۲۱ سایت دیگر  
کبد چرب یک بیماری است که به دلیل تنوع غذایی که در اکثر دنیا به وجود آمده و به یک بیماری شایع در سطح جهان تبدیل گردیده است.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۲/۰۲/۰۳ - ۲۳:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
تهران- رییس جامعه پزشکان متخصص داخلی ایران گفت: پزشکان سهمیه ای، کسانی که نفر آخر هستند اما سر کلاس پزشکی می نشینند و سواد پزشکی ندارند.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۲/۰۲ - ۲۰:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
رئیس جامعه پزشکان متخصص داخلی ایران می گوید پزشکان در افغانستان، عراق، پاکستان و سوریه درآمد بیشتری از پزشکان ایرانی دارند.
سازمان نظام پزشکی   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۰۸:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جامعه پزشکان متخصص داخلی ایران با گلایه از این که سطح تورم موجود در جامعه بیش از 50 درصد است؛ گفت: افزایش 25 درصدی تعرفهخدمات تشخیصی و درمانی درسال جدید مورد تایید جامعه پزشکی نیست.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۴:۵۱   + ۲۶ سایت دیگر  
دکتر مهمت سعید بوغداچی، متخصص داخلی و گوارش، هشدار داد که خوابیدن بلافاصله پس از افطار ممکن است منجر به مشکلات رفلاکس معده شود.
سالم خبر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۸:۵۳   + ۱۳ سایت دیگر  
سالم خبر: رئیس جامعه پزشکان متخصص داخلی ایران، گفت: جامعه پزشکی جدا از سایر صنوف و حرفه ها نیست و تعرفه های پزشکی باید متناسب با تورم تغییر کند. همان طور که دستمزدها تغییر می کند، تعرفه های پزشکی نیز باید همسان با دستمزدها باشد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۸:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
یک متخصص داخلی گفت: افرادی که ضعف سیستم ایمنی دارند همچون بیماری های دیابتی یا افرادی که دارو مصرف می کنند، در زمان های خاص ممکن است منجر به ویروس تبخال شوند.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۰:۲۲   + ۲۸ سایت دیگر  
قطعا چینی ها در حوزه تکنولوژی و صنعت ساختمان و صنعتی سازی جزو پیشروها هستند و این نقطه امید کار است به شرطی که بتوانیم این تکنولوژی ها را برای نیروهای متخصص داخلی نگه داریم و برای سالهای بعد از این تجربه استفاده کنیم زیرا تولید مسکن برای سالهای آینده ادامه خواهد داشت.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۲:۱۷    
غذای چرب تصور ما این است که چربی ها از شیرینی ها مضرترند و سهم بیشتری در چاقی و اضافه وزن دارند؛ در حالی که هر دو گروه شیرینی و چربی تأثیر مستقیمی در اضافه وزن و بروز بیماری های مختلف در بدن دارند. تغذیه نامناسب زمینه ساز بروز اختلالات فکری و ذهنی هم هست ...
مدیر بخار نیروگاه شهید رجایی قزوین گفت: تعمیرات واحد بخار نیروگاه که در گذشته از سوی 60 نیروی خارجی و در مدت زمان 120 روز به انجام می رسید، امروز در کمتر از 90 روز و به همت و تلاش 30 نیروی متخصص داخلی صورت می پذیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۰۷:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
رئیس جامعه پزشکان متخصص داخلی ایران، معتقد است که تعرفه های پزشکی می بایست متناسب با تورم تغییر کند.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۲۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- دکتر اولگا الکساندروا پزشک روسی متخصص داخلی گفت که چای بدون قند و بدون سایر شیرین کننده ها برای سلامتی مفیدتر است. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از آرتی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۰۹:۵۰   + ۱۷ سایت دیگر  
یک متخصص داخلی گفت: درمان دارویی برای واریس وجود دارد که رگ ها را محکم می کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۸:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
باشگاه مدیریت رسانه و توسعه سواد رسانه ای یونسکو ایران با هدف ایجاد شبکه منسجم و متخصص داخلی و در راستای تحقق اهداف آموزشی و پژوهشی خود فراخوان پذیرش عضو صادر کرد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۱:۲۵    
دکتر داخلی پزشکی است که در زمینه بیماری های مربوط به اندام ها و سیستم های داخلی بدن تخصص دارد، اما تخصص وی محدود به این موارد نیست. دکتر متخصص و فوق تخصص داخلی همچنین می تواند مراقبت های پیشگیرانه را برای بیمار انجام دهد و هر موردی را از بثورات پوستی گرفته تا عفونت گوش درمان کنند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۰۹:۵۶   + ۴۲ سایت دیگر  
یک متخصص داخلی گفت: افرادی که ضعف سیستم ایمنی دارند، در زمان های خاص ممکن است مبتلا به ویروس تبخال شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۰۷:۲۵   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس جامعه پزشکان متخصص داخلی ایران، در واکنش به پایان موج هشتم کرونا در کشور، گفت: به عنوان یک پزشک، می گویم موج جدیدی نیامده بود که تمام شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۴:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان مدیرکل زندانهای استان سمنان از حضور سه گروه پزشک متخصص زنان، پزشک متخصص داخلی و گروهی از روانشناسان در زندان سمنان به منظور خدمات دهی به زندانیان در دهه فجر خبر داد..
سیتنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۱:۲۵   + ۷۴ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، گفت: با حمایت های وزارت ارتباطات و همچنین همت پلتفرم های داخلی که بر پایه توان و تخصص نخبگان متخصص داخلی فعالیت می کنند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۲۳:۴۰    
متخصص داخلی مرکز درمانی خیرین سلامت استان با اشاره به اینکه حال عمومی دانش آموزان مسموم شده در دبیرستان دخترانه فاطمیه قم مناسب است، گفت: این افراد پس از بررسی نتایج آزمایش ها و اطمینان از سلامتی از بیمارستان مرخص خواهند شد.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
برخی از بیماری ها هستند که برای بررسی و درمان به متخصص نیاز دارند، اما بسیاری از موارد نیز با مراجعه به یک دکتر داخلی تهران رفع می شود. در این مطلب قصد داریم این بیماری ها را بررسی کنیم.
بهار نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۱:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
گروه سلامت: یک متخصص داخلی، هشت ترفند اصلاح سبک زندگی را برای پیشگیری و درمان چربی خون مفید دانست.به گزارش باشگاه خبرنگاران، صادق غفوری متخصص داخلی اظهار کرد: چربی ها در کنار پروتئین و کربوهیدرات اجزای اصلی ساختمان سلول های زنده را تشکیل می دهند ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
در گفتگوی پزشکی امروز با دکتر الچیان همراه می شویم. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، در خانه مهر روز چهارشنبه خانم بهاره عسگرخانی طرز تهیه کیک شکلاتی آموزش می دهد و خانم زهره تجدد با ادامه آموزش تکمیل گردنبند فوشیا در بخش هنری حضور خواهد داشت. ...
سازمان نظام پزشکی   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیأت مدیره جامعه پزشکان متخصص داخلی ایران با اظهار تاسف از این که تعرفه های خدمات تشخیصی و درمانی همواره از تورم موجود در جامعه عقب تر است، گفت:ویزیت یک پزشک متخصص با قیمت یک سطل ماست برابری می کند در حالی که باید تعرفه های پزشکی مطابق با سطح تورم افزایش داشته باشد.
زندگی آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۱۵ - ۱۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
گفتگوی اختصاصی زندگی آنلاین با دکتر مصطفی قانعی متخصص داخلی و فوق تخصص بیماری های ریه و دبیر ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۰۷:۱۸   + ۳۳ سایت دیگر  
رئیس جامعه پزشکان متخصص داخلی ایران، نسبت به افزایش موارد ابتلا به زیرسویه های جدید اومیکرون در کشور هشدار داد.
مدیر نیروگاه بخار شهید رجایی گفت: استفاده از توان نیروهای داخلی زمان و کیفیت تعمیرات اساسی در نیروگاه بخار را ارتقا داده است به طوری که زمان تعمیرات از 120 روز توسط 40 تا 50 نیروی خارجی به حدود 90 روز با 30 نیروی متخصص داخلی رسیده است.
برترین ها / اعتدال   ۱۴۰۱/۱۰/۰۱ - ۰۰:۳۵   + ۱۹ سایت دیگر  
دبیر شورای هماهنگی نظام پزشکی استان اصفهان می گوید: شاید امروز نیازی به آوردن پزشک به ایران یا خروج بیماران از کشور نداشته باشیم اما با همین روند در چند سال آینده به قطع و یقین این اتفاق خواهد افتاد.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۲۸ - ۱۷:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
دکتر ایرج خسرونیا متخصص داخلی گفت: مبتلا شدن به کبدچرب علل گوناگون دارد که یکی از آن ها ژنتیک است؛ پس اگر شخصی در خانواده مبتلا به این بیماری است لازم است شما هم آزمایش دهید.
جماران   ۱۴۰۱/۰۹/۲۸ - ۱۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
یک متخصص داخلی گفت: دیابت ملیتوس، دیابت شیرین یا همان مرض قند که معمولاً به اختصار دیابت نامیده می شود، هیچ ارتباطی با دیابت بی مزه ندارد و تنها به واسطه شباهت برخی علائم مانند احساس تشنگی به این نام خوانده می شوند.
خبر فوری   ۱۴۰۱/۰۹/۲۸ - ۰۶:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
یک متخصص داخلی گفت: هپاتیت انواع مختلفی دارد، از دارویی گرفته تا ویروسی و میکروبی، پس در مرحلهٔ اول باید نوع آن تشخیص داده شود.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۸ - ۰۹:۳۸   + ۲۱ سایت دیگر  
یک متخصص داخلی گفت: دیابت ملیتوس، دیابت شیرین یا همان مرض قند که معمولاً به اختصار دیابت نامیده می شود، هیچ ارتباطی با دیابت بی مزه ندارد و تنها به واسطه شباهت برخی علائم مانند احساس تشنگی به این نام خوانده می شوند.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۲۱ - ۱۷:۲۲   + ۲۸ سایت دیگر  
پزشک عمومی، متخصص داخلی و متخصص طب اورژانس پزشکان نیز باید سابقه تشرف به حج با مرکز پزشکی (سال اولی) نداشته باشند.
ایثار   ۱۴۰۱/۰۹/۲۱ - ۱۶:۱۱    
بنیاد خدابنده برگزار کرد؛ برگزاری اردوی یکروزه برای جانبازان خدابنده اردوی یکروزه ویژه جمعی از جانبازان خدابنده برگزار شد. به گزارش ایثار واحد زنجان، این برنامه در راستای سنجش سلامت ده نفر از جانبازان گروه های ویژه و همسران محترم این عزیزان ...
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۴:۲۰   + ۴۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان فارس با اشاره به اینکه روز گذشته پزشک متخصص داخلی جهت معاینه لیلا حسین زاده به زندان اعزام شد، گفت: در اظهار نظر پزشک اعزامی صراحتاً عنوان شده است که وی در حال حاضر مشکل حاد گوارشی ندارد .
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۷:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
رئیس جامعه پزشکان متخصص داخلی ایران گفت: کمبود دارو را از سال گذشته هشدار داده بودیم، اما گفتند سیاه نمایی می کنید.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت یکتا ذوب ایرانیان گفت: سیاست های نادرست چین در راستای اجرای قوانین کووید صفر در سال جاری میلادی، منجر به رکود شدیدی در بازار جهانی فروآلیاژ شد و قیمت انواع فروآلیاژها افت چشمگیری پیدا کرد که بر همین اساس ما نتوانستیم رقابت چندانی در بازارهای بین المللی در سال جاری داشته باشیم.
اقتصاد تهران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۷:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
اقتصادتهران: استفاده از ظرفیت شرکت های دانش بنیان و متخصص داخلی برای تدوین استانداردهای ملی، در یکصد و شانزدهمین جلسه شورای عالی استاندارد مورد تاکید قرار گرفت. ...
سلامت نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
یک متخصص داخلی با تاکید بر پیشگیری از بروز مسمومیت در افراد، گفت: همیشه و در همه جا و به ویژه در مورد مسمومیت، پیشگیری بهتر از درمان است، اقدامات پیشگیرانه همیشه ساده و بی هزینه هستند، بهتر است آنها را جدی بگیریم و ضمن عمل به این اقدامات رعایت آنها را نیز به دیگران توصیه کنیم.
وقت صبح   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۸:۳۹   + ۱۱ سایت دیگر  
متخصص داخلی گفت: سستی، بی حالی، ضعف عمومی، خارش بدن و جوش زدن از علائم کبد چرب است. به گزارش وقت صبح به نقل از همشهری آنلاین، ایرج خسرونیا، متخصص داخلی درباره نشانه های ابتلا به کبد چرب ، گفت: ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۰۸:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
متخصص داخلی و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: هیچ جایی از بدن از عوارض دیابت در امان نیست
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۷:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون حقوقی رئیس جمهور با تاکید بر تقویت وکلای داخلی در حوزه های بین المللی، تصریح کرد: ما در دعاوی بین المللی کنار وکلای خارجی یا به جای آن ها باید از ظرفیت وکلای متعهد و متخصص داخلی استفاده کنیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۱:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
بوشهر- متخصص داخلی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: استان بوشهر از استان های با شیوع بالای دیابت در کشور است و تقریباً 14 درصد افراد بالای 30 سال در استان به بیماری دیابت مبتلا هستند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۰:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان یک متخصص داخلی با اشاره به چگونگی پیشگیری و کنترل دیابت، گفت: باید توجه شود که دیابت درمان ندارد و با این اقدامات تنها می توان آن را کنترل کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۰۴:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران گفت: درخواست ما از شهردار تهران این است که تغییرات در بخش فرهنگی و اجتماعی حداقلی باشد و در صورت تغییرات، انتصابات از افراد متخصص داخلی باشد.