جمعه ۰۱ مردادساعت ۱۹:۰۲Jul 2021 23
جستجوی پیشرفته

شفا آنلاین (shafaonline.ir)

  ۲ دقیقه پیش   + ۶۱ سایت دیگر  
براساس جلسه ای که با دکتر گویا از مدیران وزارت بهداشت داشتیم، مقرر شد که از روز دوشنبه هفته آتی فرایند واکسیناسیون رانندگان تاکسی آغاز شود.
  ۲۷ دقیقه پیش   + ۴۱ سایت دیگر  
در ارسال نهاده های دولتی تاخیر زیادی وجود دارد؛ به طوری که نهاده ای که باید یک هفته تا 10 روز به دست مرغدار برسد بعضا دو تا سه ماه طول می کشد.
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس آمار، مرگ و میر ناشی از سیروز و بیماری های کبد در بیشتر نقاط جهان و آمریکا رو به افزایش است و برآورد می شود این میزان تا سال 2030 میلادی سه برابر شود.
  ۴۷ دقیقه پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
امروز کشورهایی در حال حرکت به سمت روش های نوین آبیاری و حفظ منابع آبی هستند که ازقضا رنگ بحران ندیده اند و در مناطق پرآب واقع شده اند.
  ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
یکی از تکالیف قانونی، قانون مسکن رایگان تا سه سال برای جوانان است که این قانون اجرا نمی شود. سرمایه داران و دولت باید کمک کنند و امکانات دهند.
  ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
هیچ توجهی به قشر پرستاری در دوران کرونا نمی شود، زیرا با وعده های توخالی که درسال گذشته داده شد تنها از یک سری فقط آزمون گرفته شد واصلا به مراکز مختلف تزریق نشدند.
  ۲ ساعت پیش    
مصرف این دارو در کودکان باعث عقب افتادن رشد آن ها می شود، به این معنی که وزن و قد آن ها نسبت به هم سالان شان کمتر و کوتاه تر خواهد ماند.
  ۳ ساعت پیش    
مصرف این دارو در دوران شیردهی به هیچ وجه توصیه نمی شود. ترامادول توسط شیرمادر به نوزاد منتقل می شود.
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
این بیماری در خانم ها شایعتر هست. معمولا حالت تحت بالینی دارد، اما گاهی بیماری شعله ور می شود و علائم خستگی و کسالت ناتوان کننده می دهد.
  ۳ ساعت پیش    
در صورتی که این دارو را در دوزهای بالا یا در بلند مدت مصرف کنید، قطع ناگهانی این دارو عموما با برخی عوارض جانبی همراه است.
  ۴ ساعت پیش    
زنان قبل از قاعدگی ممکن است دچار این حالت و علائم شوند، اما این علائم باید در طول یکسال ظاهر شده باشند و با یک بار تجربه نمی توان فرد را مبتلا به اختلال ملال پیش از قاعدگی دانست.
  ۴ ساعت پیش    
فیبروکیستیک سینه در حقیقت یک بیماری محسوب نمی شود بلکه بروز تغییراتی در سینه خانم هاست که با درد و تورم سینه ها قبل از عادت ماهانه و بهبود نسبی آن بعد از اتمام عادت ماهانه همراه است.
  ۴ ساعت پیش    
اوایل دوران بارداری، ترشحات شفافی از نوک سینه برخی زنان باردار خارج می شود. به مرور این ترشحات ممکن است آبکی و شیری شود.
  ۴ ساعت پیش    
قابل مشاهده در دسکتاپ قابل مشاهده در موبایل
  ۵ ساعت پیش    
قابل مشاهده در دسکتاپ قابل مشاهده در موبایل
  ۵ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
اخباری که از مراکز تجمیعی واکسیناسیون در تهران به گوش می رسد و در رسانه ملی می بینیم، از خلوت بودن این مراکز حکایت دارد ...
  ۵ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
رهبر انقلاب نوبت دوم واکسن ایرانی کرونا را دریافت کردند.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
متخصصان حوزه غذا و بهداشت، اعلام کردند 6 ماده غذایی وجود دارد که از طریق برخی عناصر خود که عمدتا در فرآیند های ظریف سلول های انسانی دخیل هستند، روند پیری پس از پنجاه سالگی را به تاخیر می اندازند.
  ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
محمود علیگو بیان کرد:موارد رهاسازی سالمندان در پارک ها و مساجد وجود دارد یا آنکه در سالمندآزاری با سالمندهایی مواجه هستیم که فرزندان آنها را فراموش کردند و ماه ها و روزها در خانه تنها مانده اند و کسی ...
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رضا حاجی پور گفت:کمیسیون آموزش در مورد واکسیناسیون از ابتدا مطالباتی داشته است، اما باید تلاش کنیم ایمنی جمعی حاصل شود.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) محدوده بیلقان دارای ترافیک سنگین است.
  ۶ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
بیکار به شخصی گفته می شود که توانایی انجام کار را داشته یا به دنبال یافتن کار باشد؛ اما هیچ کاری یافت نشود که اخیراً بیکاری، برای افرادی که تحصیلات شان را به پایان رسانده ...
  ۷ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
هپاتیت های ویروسی یکی از اصلی ترین چالش های سلامتی در جهان هستند که برای مقابله با آن، نیاز به پاسخ سریع است. هپاتیت های B وC برای مدت های مدید در سراسر جهان به عنوان قاتل خاموش مطرح بودند.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
کارشناس حوزه زنان و خانواده در مورد بی رغبتی جوانان به ازدواج گفت: یکی از مهم ترین پیامد ها و آسیب های اجتماعی بدحجابی در جامعه ...
  ۷ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
سی و دومین دوره بازی های المپیک تابستانی، عصر امروز با برگزاری مراسم افتتاحیه، به طور رسمی در توکیوی ژاپن آغاز می شود.
  ۷ ساعت پیش   + ۲۹ سایت دیگر  
طی چهار روز آینده آسمانی صاف تا قسمتی ابری گاهی همراه با وزش باد و در ارتفاعات گاهی افزایش ابر و در مناطق جنوبی و غربی استان تهران به ویژه فردا و پس فردا (2 و 3 مردادماه) گاهی وزش باد نسبتا شدید پیش ...
  ۷ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
اولین بار است که در المپیک تخت های کاملا قابل بازیافت استفاده می شود.این تخت های مقوایی بسیار محکمند و تا 200 کیلو وزن را تحمل می کنند.
  ۸ ساعت پیش   + ۴۱ سایت دیگر  
هیچ مشکلی در تأمین پانسمان ها وجود نداشته و به خانواده های محترم بیماران پروانه ای این اطمینان را می دهد که هیچ دغدغه نسبت به تأمین پانسمان نداشته باشند.
  ۸ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
مؤسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی با حدود یکصد سال سابقه در تولید واکسن، از اواخر اسفند 98 پای به عرصه ساخت واکسن کرونا نهاد.
  ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
در اینجا تعدادی سلبریتی درجه یک را مشاهده می کنیم که شباهتِ خیره کننده ای به فرزندشان دارند و این شباهت البته هم در ظاهر و هم در استعداد و توانایی بروز کرده است.
  ۸ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
محققان دریافتند که عصاره تهیه شده از ناتو چسبناک با بوی قوی ممکن است توانایی ویروس کرونا را که باعث آلودگی سلول ها می شود را مهار کند.
  ۹ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
در حالیکه برخی از انواع غذاها و نوشیدنی ها سلامت دندان ها و لثه ها را بهبود می دهد بعضی انواع دیگر ممکن است منجر به پوسیدگی دندان، فرسایش و ایجاد بیماری دهان شود.
  ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ملون یکی از میوه های شیرین و پرخاصیت فصل تابستان است که انواع مختلفی دارد. یکی از انواع ملون که طرفداران زیادی دارد، ملون طلایی است که با نام های دیگری مانند ملون شیرین یا ملون عسلی نیز شهرت دارد.
  ۹ ساعت پیش   + ۳۶ سایت دیگر  
مطابق با جدیدترین گزارش مرکز آمار ایران، طی پاییز سال گذشته (99)، 7317 ازدواج دختر بچه 10 تا 14 ساله و پنج ازدواج پسر بچه کمتر از 15 سال به ثبت رسیده است.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
چاقی دوران کودکی یکی از مهم ترین مسائل پزشکی و بهداشتی بوده و این روزها شیوع کرونا مزید بر علت شده است.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
سن ملاک تقریبا مهمی برای انجام بسیاری از کار ها است و حتی اگر شرایط فرد طوری باشد که سن مشکلی برایش ایجاد نکند باز هم این امکان وجود دارد که شخص مایل باشد سن خود را دستکاری کرده و کمی جوان تر به نظر ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
سایت دیوار یکی از شناخته ترین سایت های خرید و فروش آنلاین است از لوازم دسته دوم گرفته تا اقلام نو و کار نکرده، شناخته بودن این گونه سایت ها ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
مسعود مردانی گفت:همه مردم باید بدانند که در حال حاضر سویه دلتا در کشور همه گیر شده است و هیچکدام از استان ها از گزند آن در امان نیستند و گزارشاتی از شیوع این ویروس در نقاط مختلف کشور را داریم و اگر ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۲۶ سایت دیگر  
خسرو صادق نیت گفت: درگیری در این پیک بسیار جدی است و ایده درمان موقت در این شرایط یک راهکار عملیاتی برون رفت از این بحران است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
قابل مشاهده در دسکتاپ قابل مشاهده در موبایل
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۲:۴۸   + ۳۴ سایت دیگر  
نوروویروس که معمولا با نام ویروس استفراغ زمستانه شناخته می شود، در سال همه گیری کمتر سرایت پیدا کرد و کمتر فرصت شیوع در بین افراد را پیدا کرد، ولی با ایجاد محدودیت ها ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۲:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
فلزات دارای انواع مختلفی هستند و در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. با این حال، کمتر کسی می داند که برخی از این فلزات که به فلزات سنگین شهرت دارند ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۲:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
شاید شما هم عادت به دویدن داشته باشید؛ اما شاید ندانید که دویدن آهسته به همراه خم کردن بدن می تواند خطر زانو درد و کمردرد را افزایش دهد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۲:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
نوشیدنی های انرژی زا، مخصوصاً آنهایی که کافئین دارند، روی سیستم آدنوزین اثر گذار است و احساس اضطراب و استرس را در ذهن تحریک می کند و در نتیجه افرادی که از این نوشیدنی ها استفاده می کنند ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
سردردهای صبحگاهی آزاردهنده هستند و مراجعه به پزشک و مشورت امری عادی است، چون ممکن است حتی با مصرف مسکن ها نیز سردرد به طور کامل برطرف نشود و خیلی از افراد تمام روز را با این مشکل دست به گریبان بمانند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
9 جولای (18 تیر) هر سال به عنوان روز جهانی کباب در سراسر دنیا شناخته می شود، غذایی که به گفته کارشناسان تغذیه در جامعه ایران به دلیل برخی عادات غلط در مصرف و طبخ می تواند با ضررهایی همراه باشد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۱:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
تحقیقات متعدد نشان داده که حیوانات گونه های مختلف می توانند با هم پیوند دوستی برقرار کنند و دوستیشان تا آخر عمر دوام بیاورد، در واقع برخی حیوانات حتی از انسان ها هم روابط قوی تری برقرار می کنند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۱:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
بسیاری از تمدن های باستانی فواید سلامتی انگور و میوه آن را شناخته اند؛ از پیشگیری از شیوع بیماری های قلبی گرفته تا جلوگیری از ابتلا به دیابت نوع 2، می توان به خواص دارویی میوه انگور اشاره کرد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۱:۰۳   + ۲۷ سایت دیگر  
برخی ترکیبات غذایی که جزو رژیم های غذایی محبوب در میان مردم هستند، فواید شگفت آوری برای بدن انسان دارند ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۰:۴۸   + ۲۵ سایت دیگر  
سیب دارای ویتامین C و پتاسیم است که باعث تقویت سیستم ایمنی بدن می شود. با این وجود، زیاده روی در مصرف سیب مانند هر ماده غذایی دیگر می تواند سلامتی بدن را به مخاطره بیاندازد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۰:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
قابل مشاهده در دسکتاپ قابل مشاهده در موبایل
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۰:۰۲    
پروتز فقط برای بهتر شدن ظاهر و کاهش اثرات روانی استفاده می شود و هیچ یک از کارکرد های یک بیضه ی واقعی را ندارد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۹:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
گیلاس از محصولات باغی پرطرفدار است. گرچه این میوه دارای خواص بی شماری است، اما برخی متخصصان می گویند نباید در مصرف آن زیاده روی کرد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۹:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
قابل مشاهده در دسکتاپ قابل مشاهده در موبایل
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۹:۱۸   + ۱۵ سایت دیگر  
قابل مشاهده در دسکتاپ قابل مشاهده در موبایل
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۹:۰۳   + ۲۲ سایت دیگر  
محققان با استفاده از روش "اوریگامی دی ان ای(DNA origami)، نانوکپسول های ساخته شده از مواد ژنتیکی ساخته اند که می تواند با در آغوش گرفتن ویروس ها، آنها را خنثی کند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۸:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
عامری اظهار کرد: در حال حاضر برای تامین اکسیژن مورد نیاز بیماران به خصوص افراد مبتلا به بیماری کرونا روش های مختلفی از جمله دستگاه های اکسیژن ساز در کشور وجود دارد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۸:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
بیماری ای بی (EB) یا پروانه ای، نوعی بیماری پوستی ارثی است که در پوست و غشاهای مخاطی، تاول های دردناک و خونریزی دهنده ایجاد می کند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۸:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی ایران در بازدید از مراکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا مرکز بهداشت شمال غرب تهران از افزایش سرعت واکسیناسیون کرونا خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۷:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
هواپیمای مسافربری شرکت فلای دبی و شرکت هواپیمایی الخلیج بحرین در باند فرودگاه بین المللی دبی با یکدیگر برخورد کردند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۷:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
قابل مشاهده در دسکتاپ قابل مشاهده در موبایل
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۷:۰۸   + ۱۴ سایت دیگر  
مهریه های عجیب و غریب گاهی شگفت انگیزتر از آن هستند که بتوانیم آن ها را باور کنیم، مهریه هایی که اگر عاقبتشان به شکایت و دادگاه نرسد، شاید هیچ وقت از وجودشان با خبر نشویم.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۶:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
ویروس شناس روس اعلام کرد که حداقل 80 درصد از مردم باید واکسینه شوند تا به ایمنی گله ای در برابر سویه دلتا از ویروس کرونا برسیم.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۶:۳۳   + ۱۴ سایت دیگر  
دانش آموزانی که حدنصاب نمره را در یکی از شاخه ها، زمینه ها و رشته های تحصیلی در خردادماه کسب نکرده باشند ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۶:۱۸   + ۳۷ سایت دیگر  
محمود ترفع از موفق بودن رایزنی ها برای واکسیناسیون رانندگان اتوبوس خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۶:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
قابل مشاهده در دسکتاپ قابل مشاهده در موبایل
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۵:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
وزیر بهداشت در نامه ای به روسای دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی سراسر کشور برنامه های جدید برای واکسیناسیون گروه های سنی در استانهای مختلف را ابلاغ کرد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۵:۳۷    
سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران بیان کرد: تا این لحظه اطلاعات تاکسی ها ی اینترنتی از وزارت کشور به شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی نرسیده، ولی سهمیه بنزین جانبازان واریز شده است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۵:۱۷   + ۱۳ سایت دیگر  
قابل مشاهده در دسکتاپ قابل مشاهده در موبایل
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۵:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
دکتر نسترن کشاورز محمدی اظهار کرد: امروزه در کشورهایی که وضعیت سلامت بهتری دارند، مبنای توجه آنها در سلامت، رویکرد اجتماعی است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۴:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
پس از شروع عالم گیری ویروس کرونا، محصلان 195 کشور جهان از تحصیل بازماندند. به همین دلیل بیشتر کشورها برای اینکه بتوانند جلوی عارضه منفی این رویداد را بگیرند، به سراغ آموزش آنلاین و مجازی رفتند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۴:۳۲   + ۴۳ سایت دیگر  
قاسم جان بابایی تاکید کرد: مردم باید بدانند حتی اگر فردی واکسن هم زد نباید رعایت پروتکل های بهداشتی را کنار بگذارد و در تجمع ها و دورهمی های خانوادگی شرکت کند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۴:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
انسولین قلمی دارویی که چندین ماه یکبار کمیاب می شود و از خود تنها یک کابوس تلخ برای مخاطبانش باقی می گذارد ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۴:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
تخم مرغ بدلیل دارا بودن 210 میلی گرم کلسترول در دهه های گذشته جایگاه مناسبی در سبد غذایی مردم نداشته است چون تصور می شد که با خوردن آن کلسترول خون افزایش یافته و در نتیجه بیماری های قلبی-عروقی و خطر ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۳:۴۷   + ۱۷ سایت دیگر  
آبله میمون بیماری نادر عفونی و نتیجه ورود یک ویروس به بدن است این بیماری واگیردار است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۳:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
آب گازدار یک نوشیدنی عالی است که اگر می خواهید مصرف نوشابه خود را کاهش یا کاهش دهید، از آن استفاده کنید. حباب های این نوشیدنی به شما احساس نوشیدن نوشابه را می دهد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۳:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
مقیمی مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو گفت: مراحل تولید محصول کراس اوور پروژه K125 آغاز شده و نمونه اولیه این خودرو در شهریور رونمایی خواهد شد
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۲:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
اگر میزان پاسخ آنتی بادی کاهش یافته در افراد مسن اندازه گیری شود به نظر می رسد همچنان واکسن به اندازه کافی برای جلوگیری از عفونت و بیماری شدید در اکثر افراد در هر سنی موثر است
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۲:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
در حوزه بهزیستی نیازمند 2 شکل حمایت بوده و باید برای ارایه خدمات بهتر، از خدمات گیرندگان و خدمات دهندگان به نحو احسن حمایت شود
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۱:۴۸   + ۱۲ سایت دیگر  
به گفته محققان کانادایی، فشار خون پایین در سالهای اولیه زندگی می تواند به سلامت قلب و عروق خونی در بزرگسالی منجر شود.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۱:۳۳   + ۲۳ سایت دیگر  
بر اساس بررسی های اپلیکیشن ماسک، تا روز گذشته 169 شهر کشور در وضعیت قرمز، 166 شهر در وضعیت نارنجی و 113 شهر نیز در وضعیت زرد قرار داشتند که تعداد این شهرها به 232 شهرستان قرمز ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۱:۳۳   + ۲۷ سایت دیگر  
علیرغم اینکه زندگی غیر خانوادگی راحتی زیادی برای جوانان دارد اما همچنان جوانان تمایل زیادی به ازدواج و تشکیل خانواده دارند و این حالت سردی که اکنون نسبت به ازدواج شاهد آن هستیم اغلب به مباحث و مشکلات ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۰:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
جاستین ترودو، نخست وزیر کانادا در یکی از مسجدهای این کشور عید قربان را به مسلمانان تبریک گفت.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۱:۱۸   + ۱۴ سایت دیگر  
برنامه ورزشی سنگین و مصرف غذاهای تند و چرب می تواند میل به نوشیدن آب در طول روز را افزایش دهد؛ اما در برخی موارد ممکن است فرد بدون هیچ دلیلی ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
دکتر فائوچی، مشاور ارشد جو بایدن در امور پزشکی،و سناتور جمهوری خواه دررباره منشا ویروس کرونا با یکدیگر بحث کردند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۱:۰۳   + ۸۸ سایت دیگر  
طبق اعلام نظام وظیفه شرایط معافیت کفالت سربازی به شرح زیل است
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۰:۴۸   + ۱۰۸ سایت دیگر  
این سهمیه بدون تغییر نسبت به ماه های گذشته خواهد بود و تغییری نیز در میزان ذخیره بنزین در کارت های سوخت ایجاد نشده است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۰:۳۳   + ۴۶ سایت دیگر  
کمتر از پنج درصد کودکان مبتلا به کرونا نیاز به بستری در بیمارستان پیدا می کنند و کمتر از یک درصد آنها باید در بخش مراقبت های ویژه بستری شوند
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۰:۳۳   + ۸۲ سایت دیگر  
دستیار وزیر امور خارجه و مدیرکل آسیا و اقیانوسیه از واردات سه میلیون و صد هزار دُز واکسن به کشور طی چند روز آینده خبر داد
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۹:۴۸   + ۸۲ سایت دیگر  
افراد تحت شمول در گروه های سنی اعلام شده در اولین فرصت ممکن نسبت به ثبت نام در سامانه واکسن به نشانی اینترنتی salamat.gov.ir و اخذ نوبت اقدام نمایند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۹:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
متأسفانه اغلب نوزادان مبتلا به بیماری فنیل کتونوری قبل از اجرای برنامه غربالگری در سال 1386، به دلیل کشف دیررس بیماری، به درجات مختلف عقب ماندگی ذهنی مبتلا می شدند
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۹:۳۸   + ۱۷ سایت دیگر  
به منظور برای تسهیل فرآیند دریافت داروی رمدسیویر به صورت سرپایی، به دنبال رسیدن به سریع ترین راهکار ممکن هستیم
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۹:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
قابل مشاهده دردسکتاپ قابل مشاهده در موبایل
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۹:۰۳   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان قم از شناسایی و کشف 117 دستگاه تولید رمز ارز دیجیتال غیرمجاز در بازرسی از یک واحد تولیدی غیرفعال در محدوده جاده اراک خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۹:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
تعدادی از هنرمندان سینما و تلویزیون در حمایت از مطالبات مردم خوزستان مقابل خانه هنرمندان تجمع کردند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۸:۴۸    
قابل مشاهده در دسکتاپ قابل مشاهده در موبایل
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۸:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
آخرین قیمت انواع طلا و ارز در پایان معاملات روز گذشته به شرح زیر است
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۸:۳۳   + ۶۴ سایت دیگر  
بر اساس اعلام سامانه آموزش آنلاین سازمان نظام پزشکی، عوارضی که بلافاصله پس از تزریق پیدا می شوند حاصل عملکرد سیستم ایمنی ذاتی بوده که این عملکرد هم فرد به فرد متفاوت است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۸:۳۳   + ۲۲ سایت دیگر  
حدود 17 ماه ویروس کرونا نه تنها ایران بلکه تمام کشورهای دنیا را درگیر خود کرده است و تبعات و پیامدهای این بیماری سبب شده در بسیاری از کشورها اقدامات و امکانات لازم برای تولید و توزیع واکسن فراهم شود
مشاهده نتایج بیشتر...