پنجشنبه ۱۶ مردادساعت ۰۲:۳۹Aug 2020 6

قدس آنلاین (qudsonline.ir)

 
قدس آنلاین 29 اسفند 1393 قدس آنلاین 29 اسفند 1394 قدس آنلاین 30 اسفند 1395 قدس آنلاین 1 فروردین 1396 قدس آنلاین 29 اسفند 1397 قدس آنلاین 29 اسفند 1398 قدس آنلاین 31 فروردین 1399 قدس آنلاین 31 اردیبهشت 1399 قدس آنلاین 31 خرداد 1399 قدس آنلاین 31 تیر 1399 قدس آنلاین 1 مرداد 1399 قدس آنلاین 2 مرداد 1399 قدس آنلاین 3 مرداد 1399 قدس آنلاین 4 مرداد 1399 قدس آنلاین 5 مرداد 1399 قدس آنلاین 6 مرداد 1399 قدس آنلاین 7 مرداد 1399 قدس آنلاین 8 مرداد 1399 قدس آنلاین 9 مرداد 1399 قدس آنلاین 10 مرداد 1399 قدس آنلاین 11 مرداد 1399 قدس آنلاین 12 مرداد 1399 قدس آنلاین 13 مرداد 1399 قدس آنلاین 14 مرداد 1399 قدس آنلاین 15 مرداد 1399 قدس آنلاین 16 مرداد 1399 
  ۱ ساعت پیش    
فهیمه نوه دختری حاجیه خانم که گوشی تلفن را برمی دارد، با توضیحات من برای گفت وگو می گوید: مادرجانم به دلیل کهولت سن بسیاری از تاریخ ها را فراموش کرده اند و به من توضیح می دهد که باید بلند صحبت کنم تا ...
  ۱ ساعت پیش    
بی تردید با توجه به گسترش فشارهای تحریم ها و چالش های ناشی از شیوع کرونا، یکی از راهکارهای برون رفت از تنگناهای اقتصادی و اجتماعی کشور؛ حمایت از فعالان عرصه تولید و تقویت این حوزه است.
  ۱ ساعت پیش    
53 نفر از عاملان برگزاری و شرکت در یک پارتی شبانه با صدور رأی جایگزین از سوی یک مقام قضایی، به جای شلاق مورد رأفت اسلامی قرار گرفته و محکوم به اجرای یک رأی تربیتی شدند.
  ۱ ساعت پیش    
طرح انتقال آب از دریای عمان آنچنان که گفته می شود طرحی برای جبران کمبود آب در شرق کشور است که از چابهار تا مشهد مسیر هزار و 600 کیلومتری را قرار است طی کند.
  ۱ ساعت پیش    
امروز و فردا، متقاضیان کنکور کارشناسی ارشد برای رسیدن به رؤیا و هدف تحصیلی شان، تهدید کرونا را به جان می خرند و پشت صندلی های آزمون می نشینند تا در چند ساعت، آینده شان را دستخوش تغییر کنند.
  ۱ ساعت پیش    
رئیس تأمین و توزیع شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه خراسان رضوی از آغاز طرح شناسایی و نام نویسی مصرف کنندگان واقعی گاز مایع در این استان خبر داد.
  ۱ ساعت پیش    
خبرنگار هم دردآشنای جامعه است و هم دغدغه مند و هم سنگ صبور مردمش. خیلی سخت است شغلت این باشد که هم گوش و چشم برای مردم باشی و هم زبان آن ها، یعنی هم حرفشان و درد دلشان را بشنوی ...
  ۱ ساعت پیش    
خبرنگاری حرفه ای متفاوت است. رسالت آگاهی بخشی و از سویی دیگر چشم و گوش بینا و شنوای مردم بودن آن را از دیگر مشاغل متمایز کرده است.
  ۱ ساعت پیش    
وقتی قرار است درباره مشکلات و چالش های شغل خبرنگاری بنویسیم، می توانیم از هزار و یک مسئله، مشکل، چالش و نکته با تحلیل های متفاوت رونمایی کنیم!
  ۱ ساعت پیش    
مرحوم دکتر حسین قندی که بخش بزرگی از روزنامه نگاران فعلی کشور را استادی کرده است، در توصیف روزنامه ها جمله جالبی داشت. ایشان می گفت: روزنامه موفق روزنامه ای است که ریشه دار باشد ...
  ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور و نخست وزیر لبنان در جلسه هیئت وزرای این کشور بر ضرورت پیگیری هر چه سریع تر تحقیقات در خصوص حادثه بیروت تأکید کردند.
  ۱ ساعت پیش    
همه آن هایی که مقدماتی از علوم اجتماعی و امور مربوط به رسانه را می دانند، با نظریه برجسته سازی آشنایند ...
  ۱ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
هفته بیست و هشتم لیگ برتر فوتبال کشورمان از امشب با دو بازی آغاز خواهد شد که بی تردید حساس ترین دیدار این هفته در مشهد و ورزشگاه مدرن امام رضا(ع) رقم خواهد خورد.
  ۱ ساعت پیش    
الزام های کارآفرینی در دوران حیناکرونا و پساکرونا نسبت به پیشاکرونا تغییر یافته است. حوزه کارآفرینی از کرونا یک عامل فرصت آفرین برای کسب و کارهای دانش بنیان و یک تهدید برای کسب و کارهای سنتی ساخته ...
  ۲ ساعت پیش    
کار آفرینان، صنعتگران، کشاورزان و صاحبان کسب و کار می گویند موانع سد راه تولید با ایستادن در برابر تخلفات بانک ها از قوانین آمره پولی وبانکی برطرف می شود.
  ۲ ساعت پیش    
سامان بخشی اقتصادی ذیل توجه به سیاست گذاری ها و راهکارهای مشخصی در شاخص های اقتصادی محقق می شود، در یک ارتباط چندسویه با جهان می توان علاوه بر جذب سرمایه گذاری خارجی ...
  ۲ ساعت پیش    
جهش تولید در سالی که به این نام نامیده می شود، در صورتی محقق می شود که مؤلفه های بسیاری در آن اعمال و به فوریت و جدیت در دستور کار دولت و حاکمیت قرار گیرد.
  ۲ ساعت پیش    
دورترین تصویری که من از فَرَت و فرت بافی یا همان تُن بافی دارم، مربوط می شود به روزهایی که هنوز مدرسه نمی رفتم. کودک بودم که یکی دوبار، مادرم دستم را گرفت و من را با خودش به کارگاه فرت بافی اش برد.
  ۲ ساعت پیش    
دهه ولایت و امامت با واقعه تاریخی بسیار بااهمیتی که مورد عنایت کتاب الهی نیز قرار گرفته، گره خورده است ...
  ۲ ساعت پیش    
در روز غدیر خم که پیامبر اسلام(ص) به دستور خداوند، ولایت امیرالمؤمنین(ع) را آشکار کرد، مسیر بشریت به سوی فلاح و رستگاری و رسیدن به سرزمین آرمانی ظهور و حکومت حقه الهی هموار شد ...
  ۲ ساعت پیش    
انفجار مهیب در بندر راهبردی بیروت یکی از بزرگ ترین فجایع دهه های اخیر است به طوری که برخی از شاهدان آن را با بمباران هسته ای هیروشیما مقایسه کرده اند ...
  ۳ ساعت پیش   + ۳۰ سایت دیگر  
رسانه ها از وقوع یک آتش سوزی مهیب در بازار مرکبات در شهر عجمان در امارات متحده عربی خبر دادند.
  ۵ ساعت پیش   + ۴۶ سایت دیگر  
صبر در برابر این حادثه برگ زرینی از افتخارات لبنان خواهد بود
  ۵ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در تماسی تلفنی با رئیس جمهوری لبنان ضمن عرض تسلیت درگذشت قربانیان انفجار بیروت، بر آمادگی فلسطین برای ارائه هرگونه کمک تاکید کرد.
  ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ملی پوش فوتسال ایران که طی چهار فصل اخیر در غیرت قزاقستان حضور داشت، با عقد قراردادی راهی بنفیکا پرتغال شد.
  ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده نیروی انتظامی نیشابور گفت: طی چهار ماه نخست امسال میزان سرقت از منازل در نیشابور 13 درصد کاهش یافته است که یکی از دلایل آن به خاطر رعایت پروتکل های بهداشتی ناشی از شیوع کرونا و حضور مردم در ...
  ۵ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
محمد جواد ظریف ، وزیر امور خارجه ایران در حساب کاربری اش در توئیتر از اشتباه سرویس ترجمه گوگل به نفع آمریکا و رژیم صهیونیستی انتقاد کرده است.
  ۵ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا در مصاحبه ای مدعی شد اگر زمان انتخابات این کشور نزدیک نبود، چین و ایران و کره شمالی پای میز مذاکره با واشنگتن بودند.
  ۵ ساعت پیش   + ۴۷ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی از پرداخت وام ودیعه مسکن به بخش قابل ملاحظه ای از واجدان شرایط خبر داد.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو وعده داد، تیم استقلال فردا روز سختی را مقابل این تیم مشهد تجربه خواهد کرد.
  ۵ ساعت پیش   + ۳۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه ضمن ابراز همدردی با مردم لبنان در پی انفجار در بیروت، گفت: دو محموله کمک های انسان دوستانه از طرف ایران به لبنان ارسال می شود.
  ۶ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در واکنش به حادثه انفجار در بندر بیروت لبنان گفت: قطعا لبنان مقاوم همچون سرو که نماد این کشور است از این تندباد عبور خواهد کرد.
  ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
استاندارخوزستان گفت: سه هزار تبلت برای دانش آموزان مناطق محروم خوزستان طبق وعده ای که داده شد تامین شده است.
  ۶ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
سخنگوی شورای شهر تهران گفت: پاسخ آزمایشم درباره کرونا، مثبت است.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
محمد الفهمی وزیر کشور لبنان روز چهارشنبه با تاکید بر اینکه ما در خصوص انفجار بیروت نیازی به تحقیقات بین المللی نداریم، گفت: نتایج تحقیقات به طور شفاف اعلام خواهد شد.
  ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
نزدیک ترین تصاویر از محل وقوع انفجار روز گذشته در بندر بیروت منتشر شد.
  ۶ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
تورج دهقان زنگنه با رای هیات وزیران رییس سازمان هواپیمایی کشوری شد و کاپیتان علیرضا برخور به جای وی، به عنوان مدیرعامل جدید شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران منصوب شد.
  ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
20 انشعاب غیرمجاز آب در خواف شناسایی و قطع شد.
  ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
یکی از تیم هایی که از داوری بسیار متضرر شده است، استقلال است اما انگار دوستان به بیانیه علاقه دارند و می خواهند تمرکز داوری را تحت تاثیر قرار دهند.
  ۷ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
خسارت وارد آمده به بیروت، میلیاردها دلار تخمین زده شده است.
  ۷ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
حملات میگرن می توانند به واسطه برخی رویدادها، غذاها یا تغییرات در بدن شکل بگیرند که به عنوان محرک شناخته می شوند ...
  ۷ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
راؤول نعمه وزیر اقتصاد لبنان روز چهارشنبه با اشاره به آسیب دیدگی شدید سیلوهای غلات در انفجار و آتش سوزی دیروز بندر بیروت، گفت: دخایر غلات کشور کفات کمتر از یک ماه را می دهد.
  ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی طی پیامی، روز خبرنگار را تبریک گفت.
  ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
همسر مهران مدیری با انتشار مطلبی در فضای مجازی، سکته را وی را تکذیب کرد و گفت او به علت ناراحتی معده به بیمارستان رفته است
  ۸ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
خوزستان-رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: از مجموع پاساژهای اهواز تنها یک مجتمع در کیانپارس تاییدیه ایمنی از سازمان آتش نشانی اهواز را دارد و دیگر پاساژها و مجتمع ها در هیچ منطقه ...
  ۸ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: طرح ملاقات بیماران کرونایی در فضای باز بیمارستان شریعتی که یکی از سه بیمارستان دانشگاهی درگیر بیماران کرونایی است به مرحله اجرا درآمد.
  ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
هرمزگان-معاون امور بنایی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد کیش، با تاکید بر اهمیت استفاده از مصالح استاندارد و مرغوب گفت: در غیر این حالت، در صورت وقوع زلزله با فاجعه ای مانند منجیل روبه رو می شویم.
  ۸ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
تهران-معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان تهران گفت: بنا به دستور ستاد ملی کرونا فعالیت استخر و جکوزی های هتل های سه تاپنج ستاره پایتخت تعطیل است.
  ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رییس گروه سلامت محیط دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: 354 نانوایی متخلف در مناطق زیر پوشش این دانشگاه به دلیل رعایت نکردن توصیه های بهداشتی در مقابله با بیماری کرونا مهر و موم شده اند.
  ۸ ساعت پیش    
کردستان-فرمانده مرزبانی ناجا شایعات اخیر تیراندازی مرزبانان به کولبران را تکذیب کرد و گفت: برای هر کشوری حریم و مرز با قوانین مشخص تعریف شده است و مرزهای ایران اسلامی هم تابع قوانین و مقررات کشور ...
  ۸ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
ایلام-سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری ایلام با بیان اینکه نرخ جدید ورود به پایانه مرزی مهران تعیین شد، گفت: بر این اساس نرخ ورودی تریلی، کامیون و وانت به ترتیب 130 ...
  ۹ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
دفتر ریاست جمهوری فرانسه اعلام کرد، رئیس جمهوری این کشور فردا (پنج شنبه) به لبنان سفر خواهد کرد.
  ۹ ساعت پیش   + ۲۶ سایت دیگر  
درخواست ستاد کرونا این است که کلیه محدودیت های اعمال شده تاکنون در تهران برای هفته آینده نیز تمدید شود. همچنین از شهرداری خواستیم تا طرح ترافیک را یک هفته دیگر تعلیق کند.
  ۹ ساعت پیش   + ۴۷ سایت دیگر  
در گفتگوی تلفنی امروز وزرای امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و اوکراین نتایج سفر اخیر هیات مذاکره کننده ایرانی به کیف جهت پیگیری روند رسیدگی به سانحه سقوط هواپیمای PS752 اوکراین مورد بحث و تبادل نظر ...
  ۹ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
جنبش المستقبل لبنان وابسته به سعد حریری اظهار نظر کرد: تردیدهای خطرناکی درباره انفجار بیروت و زمان و مکان و شرایط وقوع آن وجود دارد.
  ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
انفجار عظیم و نابودی کامل بندر بیروت ضربه فوق العاده عظیم و شاید خارج از تحمل را بر پیکره دولت و اقتصاد بحران زده لبنان وارد کرد تا جایی که بسیاری از کارشناسان معتقدند گذر از آن به سلامت برای دولت ...
  ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مرکزی- استاندار استان مرکزی گفت:از عید ولایت تا پایان ماه صفر حداقل 100 هزار بسته معیشتی بین نیازمندان توزیع شود.
  ۹ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
انجمن بین المللی گزارشگران صلح جهت بزرگداشت یاد جانباختگان حادثه بیروت و همدردی با مردم لبنان فراخوانی صادر نمود.
  ۹ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
قم- به دلیل قرمز شدن وضعیت کرونا در قم نماز جمعه این هفته قم به شکل مجازی برگزار می شود.
  ۹ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
دزفول-رئیس اداره تبلیغات اسلامی دزفول گفت: فعالیت مساجد دزفول با اعلام بازگشت وضعیت سفید در استان خوزستان با رعایت دستورهای بهداشتی از سر گرفته شد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۴۲ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خراسان رضوی صدور دستور قضایی به منظور ممنوعیت استفاده بانوان از دوچرخه در شهر مشهد را تکذیب کرد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل پست خراسان رضوی گفت:استان به قطب هاب پستی درکشور پیوست.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
یزد-مدیر کل تبلیغات اسلامی یزد اعلام کرد: برنامه های سوگواری ماه محرم امسال پابرجاست ولی به شیوه ای متفاوت از سال های قبل و متناسب با شرایط کرونا برگزار می شود.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
دبیر شورای هماهنگی بانک های استان گفت: گزارش رسمی در مورد بنگاه داری و هتل داری بانک ها و موسسات مالی اعتباری خراسان رضوی دریافت نشده است.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل امور اتباع و مهاجران خارجی استانداری خراسان رضوی گفت: تاکنون 6 هزار خانواده اتباع خارجی استان دارای مادر ایرانی و متقاضی دریافت شناسنامه در سامانه مربوطه ثبت نام کرده اند.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
مازندران-رئیس کل دادگستری استان مازندران از عزم قوه قضائیه برای آزادسازی سواحل مازندران خبر داد و گفت: 400 کیلومتر از اراضی ساحلی آزادسازی شد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی گفت: تمامی سازمان ها موظف شده اند از طریق شرکت های بازرسی مورد تایید سازمان ملی استاندارد نسبت به معاینه فنی موتور خانه های مستقر در واحدهای اداری خود برابر مقررات ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
اردبیل - معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی خلخال گفت: با هدف کاهش آسیب بیماری کرونا ، ثبت ازدواج های این شهرستان مشروط به عدم برگزاری مراسم شد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل به نشر(انتشارات آستان قدس رضوی) گفت: این مجموعه تلاش دارد با بهره گیری از نشر الکترونیک و فعالیت در سایر قالب های فضای مجازی، به عنوان ناشری تخصصی در حوزه ادبیات دینی شناخته شود.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری مشهد گفت: تا پایان امسال پروژه ساماندهی خدمات خودرویی سبک منطقه بهمن واقع در جاده کلات تکمیل می شود.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مستند پیش مرگان روایتی از پایداری مردم نهاوند در هشت سال دفاع مقدس، کاری از گروه مستند روایت فتح پنجشنبه 16 مرداد از شبکه یک سیما روی آنتن می رود.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۵:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
بندرعباس-جانشین منطقه یکم نیروی دریایی سپاه در هرمزگان گفت: به مناسبت دهه ولایت و عید غدیر 350 دستگاه یخچال اهدایی رهبر معظم انقلاب برای توزیع بین خانوارهای نیازمند بشاگرد ارسال شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۵:۲۷   + ۱۷ سایت دیگر  
سرپرست باشگاه پرسپولیس می گوید این باشگاه بخشی از مطالبات سرمربی سابق خود را پرداخت کرده و مابقی آن را تا یک ماه دیگر می پردازد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۵:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
به مناسبت عید غدیر خم شبکه های سینما فیلم های سینمایی وتلویزیونی متنوعی را برای تعطیلات آخر هفته تدارک دیده اند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۴:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
معاون آبفای خراسان رضوی از در دستور کار قرار گرفتن حل معضل تعدادی از روستاهای استان در زمینه تامین آب شرب خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۴:۴۵   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعالی حرم مطهر رضوی در مراسم معارفه معاونین اماکن متبرکه و خدمات زائرین حرم مطهر رضوی اظهار کرد: فراهم آوردن شرایط زیارتی توأم با آرامش، معرت افزا و تأثیرگذار با تأکید بر حفظ آسایش ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
در آستانه روز خبرنگار اعضای دولت امروز در حاشیه جلسه کابینه در جمع خبرنگاران حاضر شدند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۴:۳۰   + ۲۹ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت آخرین موارد ابتلا و فوتی ناشی از کووید-19 در کشور طی 24 ساعت گذشته را اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۴:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
مسئول بسیج جامعه پزشکی خراسان رضوی از آموزش و بکارگیری بیش از 200 نیروی جهادگر مردمی در قالب طرح مردم یاران سلامت خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۴:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
کتاب شیوه نامه روزنامه نگاری به قلم مجید رضاییان با هدف آموزش دستورالعمل ها و قواعد صحیح روزنامه نگاری، از دوشنبه 13 مرداد ماه در دسترس دانشجویان و علاقه مندان این رشته قرار گرفت.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۴:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کانون بسیج رسانه کاشمر گفت: جمعی از خبرنگاران و فعالان رسانه کاشمر در نخستین روز هفته خبرنگار، به اهدای خون پرداختند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۴:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کشت و صنعت تربت حیدریه زیرمجموعه شرکت کشاورزی رضوی گفت: رشد 25 درصدی برداشت کلزا از مزارع این مجموعه در سال جاری، گامی در راستای تحقق جهش تولید است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۴:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی برای گرامیداشت روز خبرنگار در شرایط کرونا، بیانیه ای صادر کرد و از انجام دیدارهای روز خبرنگار در شرایط دیگر خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۴:۰۹   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس سابق مجلس از بیمارستان مرخص شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۴:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
سی و هشتمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان سراسر کشور به میزبانی آموزش و پرورش خراسان رضوی برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۳:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی درخواست کرد که طرح تعویق کنکور سراسری اعلام وصول شود.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۳:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی لبنانی اعلام کرد که 80 درصد از بندر بیروت نابود شده است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۳:۳۰   + ۲۶ سایت دیگر  
معاون آموزشی سازمان نظام پزشکی با بیان اینکه شکست دادن کرونا در چند ماه آینده و بازگشتن به زندگی عادی میسر نیست ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۳:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه خراسان رضوی گفت: این هفته نماز جمعه در 24 پایگاه استان اقامه خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۳:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان استان مازندران در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که استان مازندران در مقابله با کرونا در شرایط حساسی قرار داشته و باید سفرهای به این استان کنترل شود.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۳:۱۸   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر علوم گفت: ما فضاهای بهتر و بیشتری را برای برگزاری کنکور نیاز داشتیم که وزیر ورزش پیشنهاد استفاده از ورزشگاه ها را دادند که این موضوع را بررسی می کنیم و هرجا لازم باشد از همین ظرفیت بهره می گیریم.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۲:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
قاچاقچی مواد مخدربا بیش از 64 کیلو گرم حشیش توسط پلیس فرودگاه مشهد دستگیر شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۲:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی ادامه داد: در نیمه شمالی و شمال غرب استان در ساعات بعدازظهر افزایش ابر با احتمال رگبار پراکنده باران پیش بینی شده است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۲:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس هیأت مدیره انجمن انبوه سازان خراسان رضوی گفت: هنگامی که صادرات صورت می گیرد، عرضه فولاد در داخل با کسری مواجه می شود. وقتی عرضه داخلی کم و تقاضا زیاد باشد، قیمت آن افزایش خواهد داشت ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۱:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس گروه سلامت محیط دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: تعداد 354 نانوایی متخلف در مناطق زیر پوشش این دانشگاه به دلیل رعایت نکردن توصیه های بهداشتی در مقابله با کرونا پلمب شده اند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۱:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر مشهد خواستار تعیین تکلیف معضل 13 ساله 1000 هکتار از اراضی محدوده شهر مشهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۱:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر نظارت بر داروی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: نرخ مصوب داروی رمدسیویر یک میلیون و 300 هزار تومان است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۱:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان رضوی گفت: این نهاد امسال ایجاد 15 هزار فرصت شغلی را در استان متعهد شده است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۱:۰۰    
مشاهده نتایج بیشتر...