دوشنبه ۲۶ مهرساعت ۲۳:۴۲Oct 2021 18
جستجوی پیشرفته

قدس آنلاین (qudsonline.ir)

قدس آنلاین 29 اسفند 1393 قدس آنلاین 29 اسفند 1394 قدس آنلاین 30 اسفند 1395 قدس آنلاین 1 فروردین 1396 قدس آنلاین 29 اسفند 1397 قدس آنلاین 29 اسفند 1398 قدس آنلاین 30 اسفند 1399 قدس آنلاین 31 فروردین 1400 قدس آنلاین 31 اردیبهشت 1400 قدس آنلاین 31 خرداد 1400 قدس آنلاین 31 تیر 1400 قدس آنلاین 31 مرداد 1400 قدس آنلاین 31 شهریور 1400 قدس آنلاین 1 مهر 1400 قدس آنلاین 2 مهر 1400 قدس آنلاین 3 مهر 1400 قدس آنلاین 4 مهر 1400 قدس آنلاین 5 مهر 1400 قدس آنلاین 6 مهر 1400 قدس آنلاین 7 مهر 1400 قدس آنلاین 8 مهر 1400 قدس آنلاین 9 مهر 1400 قدس آنلاین 10 مهر 1400 قدس آنلاین 11 مهر 1400 قدس آنلاین 12 مهر 1400 قدس آنلاین 13 مهر 1400 قدس آنلاین 14 مهر 1400 قدس آنلاین 15 مهر 1400 قدس آنلاین 16 مهر 1400 قدس آنلاین 17 مهر 1400 قدس آنلاین 18 مهر 1400 قدس آنلاین 19 مهر 1400 قدس آنلاین 20 مهر 1400 قدس آنلاین 21 مهر 1400 قدس آنلاین 22 مهر 1400 قدس آنلاین 23 مهر 1400 قدس آنلاین 24 مهر 1400 قدس آنلاین 25 مهر 1400 قدس آنلاین 26 مهر 1400 
  ۱ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: مسئله معیشت مردم دغدغه روزانه و هر ساعت من است و من قیمت ها را رصد می کنم، به ویژه مواد خوراکی را دائما رصد کرده و با وزرا جلسه دارم و در جلسات شخصا حضور می یابم و پیگیری می کنم.
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
دبیر کل جنبش حزب الله لبنان ضمن تسلیت به خاطر انفجار تروریستی در قندهار و حوادث بیروت، گفت که حزب القوات اللبنانیه در تلاش است که شیعیان جنوب بیروت را دشمن مسیحیان نشان دهد.
  ۲ ساعت پیش   + ۶۶ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری تهران از لغو دورکاری کارمندان ادارات دولتی استان تهران و تداوم دورکاری معلمان از فردا 27 مهرماه خبر داد.
  ۳ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
کالین پاول، اولین وزیر خارجه سیاه پوست آمریکا به دلیل ابتلا به کرونا در سن 84 سالگی درگذشت.
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از احیای قانون خرید آثار هنری هنرمندان توسط دستگاه های دولتی خبر داد و گفت ...
  ۴ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
معاون حقوقی رئیس جمهوری گفت: اشتراکات مذهبی و فرهنگی عمیق موجود بین ایران و عراق بستر مناسبی برای رفع مشکلات و موانع احتمالی در مسیر گسترش تعاملات دو کشور است.
  ۴ ساعت پیش   + ۵۲ سایت دیگر  
براساس اطلاعیه ای که اتاق اصناف ایران صادر کرده، فعالیت تمام مشاغل به ویژه مشاغلی که مشمول گروه های فعالیت ماده(13) قانون آشامیدنی و خوراکی می شوند، از ابتدای آبان ماه سال جاری ...
  ۴ ساعت پیش   + ۲۷ سایت دیگر  
فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران، بر لزوم تهیه شناسنامه بهداشتی برای مدارس با هدف تعیین تجهیزات و وسایل مورد نیاز آنها پیش از بازگشایی تأکید کرد.
  ۴ ساعت پیش   + ۴۳ سایت دیگر  
رئیس ستادکل نیروهای مسلح با اشاره به قراردادهای خرید هواپیماهای جنگنده، جت آموزشی و بالگردهای رزمی از روسیه ...
  ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد گفت: 87 تن از منتخبان مرحله استانی مسابقات سراسری قرآن مدهامتان 27 تا 29 مهرماه در مشهد به رقابت می پردازند.
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان از مصرف یک میلیارد و 616 میلیون و 800 هزار مترمکعب گاز در طول 6 ماهه امسال در استان خبرداد.
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شهردار مشهد با اشاره به اینکه وضعیت نقدینگی وضعیت مناسبی نیست، گفت: تعداد زیادی از پیمانکاران در شهرداری بیش از 10 ماه است که مطالبه خود را دریافت نکردند.
  ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
برای سرنگونی اقتصاد آمریکا لازم نیست اقتصادی به همان میزان قدرتمند داشته باشیم. اقتصاد آمریکا به سدی می ماند که ترک هایی برداشته است؛ اگر بتوانیم با چند ابزار ساده ...
  ۶ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
سی و پنجمین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی فردا با حضور آیت الله سیدابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری، در تهران برگزار می شود.
  ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
در اینکه تورم دورقمی، ویژگی مشترک همه دولت هاست و معضل تورم جز در چند کشور انگشت شمار در بقیه کشورهای جهان حل شده است، شکی نیست...
  ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
فیلم نبرد در دریاچه چانگ جین پس از فروش 769 میلیون دلاری تنها در سه هفته به چهارمین فیلم پرفروش تاریخ چین تبدیل شد.
  ۷ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
در حالی که یکی از طرح های وزارت راه و شهرسازی، تأمین مالی ساخت و ساز مسکن بر اساس تهاتر نفت است، اما کارشناسان اقتصادی بر سر بهینه بودن این روش تأمین مالی با یکدیگر توافق ندارند.
  ۷ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر صنایع نساجی، پوشاک و سلولزی وزارت صمت گفت: عرضه برندهای خارجی ثبت نشده و مدعی تولید در ایران قاچاق محسوب می شود.
  ۷ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
در صورت عدم همراهی پاکستان برای اجرای قرارداد صادرات گاز ایران به این کشور، ضروری است وزارت نفت با تکمیل خط لوله صلح در خاک کشور ...
  ۷ ساعت پیش   + ۵۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان بازرسی کل کشور با اشاره به بازدید معاونان و مدیران سازمان بازرسی از شرکت های خودروساز طی هفته گذشته ...
  ۷ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس جامعه هتل داران ایران با اشاره به واکسیناسیون 90 درصدی کارکنان هتل ها، افزود: 10درصد باقیمانده به دلایل شخصی واکسن نزده اند که تا پایان مهر برای کارکنان هتل های زنجیره ای فرصت تعیین شده و در ...
  ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بزرگترین جشنواره فیلم آفریقا با وجود تداوم بحران های بهداشتی و امنیتی در کشور بورکینافاسو آغاز به کار کرد.
  ۸ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
براساس طرح آمارگیری از فرهنگ رفتاری خانوار که مرکز آمار انجام داده، سرانه زمان کل مطالعه غیردرسی 8 ساعت و 18 دقیقه در ماه و به عبارت دیگر 16 دقیقه و 36 ثانیه در روز بوده است.
  ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
باشگاه پرسپولیس علاقه و برنامه ای برای ادامه فعالیت دانشگاه علمی کاربردی این باشگاه ندارد.
  ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نهمین جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری با هدف پیگیری و رفع مشکلات منطقه گردشگری امند برگزار شد.
  ۹ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی گفت: در 6 ماهه نخست امسال 43 واحد صنعتی و خدماتی شهرکهای صنعتی استان موفق به کسب گرید دانش بنیانی شده یا گرید دانش بنیانی آنها تمدید شده است.
  ۹ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
مستند مرا ببین به تهیه کنندگی حمید یادروج با موضوع چالش های فعالیت در اینستاگرام و دغدغه دیده شدن جوانان آماده نمایش شد.
  ۹ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
در چند وقت اخیر، قیمت اقلام خوراکی مورد نیاز مردم از جمله برنج، لبنیات و تخم مرغ سیر صعودی را طی کرده است و این درحالی است که قدرت خرید مردم نیز روزبه روز کم و کمتر می شود ...
  ۹ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: طبق تحلیل نقشه ها و مدل های هواشناسی وضعیت جوی این استان از امروز (دوشنبه) تا پایان روز سه شنبه به نسبت پایدار است.
  ۹ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران از احتمال ریزش سنگ در محورهای کوهستانی این استان خبر داد.
  ۹ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
تماشای فیلم در پردیس سینمایی هویزه و آفریقای مشهد برای ورزشکاران همزمان با هفته تربیت بدنی نیمه بها شد.
  ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: مفهوم تحول در حکمرانی در انتخابات مجلس ظهور و بروز پیدا کرد و یک مجلس انقلابی بر سر کار آمد و همین مفهوم تحول پایه گذار ...
  ۹ ساعت پیش   + ۵۰ سایت دیگر  
پیمان جبلی در حکمی حسین قرایی را به سمت مدیرکل روابط عمومی سازمان صداوسیما منصوب کرد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۳۰ سایت دیگر  
سخنگوی گمرک از آغاز روابط اقتصادی ایران و عربستان با صادرات 39 هزار دلاری به این کشور در دولت سیزدهم خبر داد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
با هدف شتاب بخشی در عملیات تولید نفت و گاز 45 دستگاه حفاری سنگین خشکی در نیمه نخست امسال در نقاط نفت خیز کشور جابجا شد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: از وزیر راه و شهرسازی می خواهم ساخت 1 میلیون مسکن را با اتکا بر توان داخلی پیش ببرد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس دبیرخانه شورای حفظ حقوق بیت المال در امور اراضی و منابع طبیعی استان خراسان رضوی از آزادسازی هفت هکتار از اراضی زراعی و باغی و حریم و بستر رودخانه در مناطق عارفی و بالندر در ارتفاعات جنوب مشهد ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
دبیر انجمن انبوه سازان مسکن کشور گفت: اگر انتظار این است که قیمت مسکن باید کاهشی شود، با چه مکانیزمی می توان این موضوع را عملی کرد؟ با نخریدن مسکن و بگیر و ببند ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: تا افق 1404 حدود 12 میلیارد دلار سرمایه گذاری در پروژه های معدنی از سوی شرکت توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران انجام خواهد شد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
روابط عمومی انتقال خون خراسان رضوی در اطلاعیه ای اعلام کرد که ذخایر خونی استان به وضعیت هشدار نزدیک شده و نیاز به همه گروه های خونی وجود دارد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
برداشت زعفران در استان خراسان رضوی، قطب تولید طلای سرخ کشور آغاز شد اما همچنان زعفران کاران با بازار پر التهابی روبه رو هستند که دلالان، دولت و تجار 3 ضلع آن را تشکیل می دهند.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اداره ملی آمار چین گزارش جدید خود را منتشر کرد که نشان می داد رشد اقتصادی این کشور در سه ماهه سوم امسال تحت تأثیر رشد کمتر از انتظار فعالیت های صنعتی چین در ماه سپتامبر به 4.9 درصد رسید.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تهیه کننده فیلم سینمایی سرکوب ، گفت: با توجه به اینکه بالاترین مقام اجرایی کشور در شورای عالی سینما حضور دارد بنابراین قدرت اجرایی این شورا اهالی سینما را امیدوار می کند.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۳۲ سایت دیگر  
بازار خودرو چند هفته ای است که در رکود مطلق به سر می برد. معاملات در آن به کمترین میزان رسیده و قیمت ها به روال چند هفته گذشته، بدون تغییر مانده است.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
معاون اجرایی حوزه بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: عوارض واکسیناسیون در کودکان و نوجوانان همانند سایر گروههای سنی تا 48 ساعت پس از تزریق طبیعی است و والدین نباید از این بابت نگرانی داشته باشند.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
صندوق بین المللی پول اعلام کرد: میزان بدهی عمومی دولت های جهان طی سال جاری افزایش چشم گیری داشته است.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
تابلوی خرمن گندم 11 نوامبر به همراه دیگر آثار هنری از مجموعه ادوین ال کاکس، مرد نفتی تگزاس که سال گذشته در 99 سالگی درگذشت به حراج گذاشته می شود.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۰۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور روابط با کشور ونزوئلا را دوستانه و رو به توسعه توصیف کرد و گفت: سیاست جمهوری اسلامی ایران توسعه معنادار روابط با کشورهای درحال توسعه بخصوص کشورهایی که به دنبال حفظ استقلال خود در برابر ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون فنی و راه روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی با تاکید بر اینکه آسفالت راههای روستایی استان مرکزی 15 درصد از میانگین کشوری بالاتراست گفت ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۱۱ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه گفت: عوامل و مسببین و مباشرین و معاونین این جنایت ها باید جدی تر تعقیب شوند و اجازه نخواهیم داد خون این انسان های بی گناه پایمال شود.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
هزاران هکتار باغ پسته و صنایع وابسته بالادستی این محصول در کرمان در حالی بر اثر خشکسالی در معرض خطر قرار گرفته اند که مسئولان هیچ راهکاری برای حل مشکل ندارند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
لژیونرهای والیبال ایران در لیگ های ترکیه و لهستان به یک پیروزی دیگر دست یافتند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان گفت: به زودی نقشه راه همکاری های 20ساله بین دو کشور ایران و ونزوئلا تدوین می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۳۶    
موشن گرافیک در سالهای اخیر محبوبیت زیادی پیدا کرده یک نوعی از انیمیشن است. آنها به راحتی رسانه ارتباطی مورد علاقه بسیاری از برند ها، موسسات آموزشی، کانال های YouTube و حتی شرکت های بزرگ تولید هستند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
جلسه مرکزی جامعه مداح همچون هفته های گذشته روز چهارشنبه به مناسبت سالروز میلاد پیامبر(ص) و امام صادق(ع) برگزار خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۳۳   + ۱۴ سایت دیگر  
شعار اصلی و عناوین روزشمار هفته وحدت در سال 1400 اعلام شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: بزرگ کردن اختلافات و کوچک کردن اشتراکات یکی از توطئه های اساسی استکبار علیه ملت های مسلمان بوده و کوبیدن بر طبل تفرقه توسط هر حزب و گروهی ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۲۷   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیر حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها از ایجاد دسترسی های جدید به ضریح شریف کریمه اهل بیت (س) خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رسانه های پاکستانی از تمایل آمریکا برای شرکت در نشست تروئیکای توسعه یافته در مسکو برای ایجاد یک موضع واحد درباره افغانستان خبردادند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
نخست وزیر لبنان اعلام کرد که بحث استعفایش مطرح نیست و پیش از یافتن راه حل، هیچ جلسه کابینه ای نیز تشکیل نخواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
اوایل انقلاب، آیت الله حسن زاده، امام جمعه آمل بودند. در آن ایام ارتباط زیادی با مردم داشتند. آن زمان، کمونیست ها و چریک ها به آمل حمله کردند و آمل به شهر هزار سنگر تبدیل شد ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس تهران از اجرای 320 فقره عملیات در 48 ساعت گذشته برای بازداشت سارقان منزل خبر داد و گفت: 21 نفر از متهمان حین سرقت بازداشت شدند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت آموزش و پرورش گفت:برای رعایت فاصله اجتماعی دانش آموزان در کلاس های درس، مدیران مدارس می توانند کلاس ها را به چند بخش 10 تا 15 نفره تقسیم کنند و براین اساس دانش آموزان دو یا سه روز از ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۰۶   + ۱۴ سایت دیگر  
بررسی آمارها نشان می دهد نرخ تورم مسکن تهران در شهریورماه نسبت به مردادماه کاهشی بود و نرخ تورم ماهانه به منفی 1.2 درصد رسیده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۰۳   + ۱۵ سایت دیگر  
محمد خزاعی رییس سازمان سینمایی به سی و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران پیام داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت:با توجه به افت قیمت ها امروز دوشنبه 26 مهر 1400 در بازار ارز شاهد کاهش قیمت سکه و دلار در بازار بوده ایم.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
رییس سازمان اورژانس کشور از برنامه ریزی برای خرید آمبولانس های جدید، افزایش آمبولانس های تیپC و نوسازی آمبولانس های قدیمی این سازمان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۱:۵۷   + ۳۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت آموزش و پرورش در امر بازگشایی مدارس درباره شرایط حضور معلمان در مدارس در صورت بازگشایی حضوری گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
استاندار زنجان در پاسخ به شایعات مطرح شده در خصوص دو تابعتی بودن خود و خانواده اش گفت: ما تابعیت هیچ کشور خارجی را نداریم.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۱:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی از عدم اجرایی شدن قیمت مصوب خرید تضمینی سیب صنعتی در آذربایجان غربی انتقاد کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۱:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای خراسان شمالی، بازاریابی را حلقه مفقوده برای افزایش فروش و بهبود اوضاع اقتصادی روستاییان استان دانست.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۱:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
انتقال آب از تونل رودخانه کرج به تهران 15 سال پس از کلنگ زنی و از سال گذشته آغاز شده است. این تونل ظرفیت آن را دارد که سالانه 340 میلیون مترمکعب آب را به طور مستقیم از پشت سد امیرکبیر به تهران منتقل ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۱:۳۶   + ۲۸ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از دیدار اعضای این کمیسیون با رییس جمهوری خبرداد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۱:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
کنفدراسیون فوتبال آسیا هنوز رده بندی رسمی و جدیدش برای تقسیم سهمیه بندی لیگ قهرمانان آسیا را اعلام نکرده و فقط سایت های آماری در این زمینه در حال پیش بینی رده بندی ها هستند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۱:۲۷   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیر کل هنرهای نمایشی می گوید: برای اجباری کردن واکسن کرونا تابع ستاد ملی مقابله با کرونا هستیم.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۱:۲۴   + ۱۹ سایت دیگر  
سریال تلویزیونی کهنه سوار به کارگردانی اکبر خواجویی، از جمعه پیش رو (30 مهر) روی آنتن آی فیلم فارسی می رود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۱:۱۸   + ۵۶ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه با بیان اینکه مذاکرات ایران و اتحادیه اروپا در بروکسل توافقی دوسویه بوده است، گفت: ما هیچ وقت پیش شرطی را برای آمریکا تعیین نکردیم چون آمریکا عضو برجام نیست.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۱:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
نمایش چیزی شبیه زندگی به کارگردانی علیرضا مهران بازیگر و کارگردان تئاتر و تلویزیون روی صحنه می آید.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
چادرشب مستندی به کارگردانی محسن تنابنده با محوریت تاریخچه ازدواج در نقاط مختلف ایران است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۱:۱۲   + ۱۴ سایت دیگر  
کمبود برخی داروها در طول سال های اخیر خبر ساز شده و نگرانی های بسیاری را برای مردم ایجاد کرده است که تاکنون دلایل گوناگونی برای این کمبود در بازار مطرح بوده و هست.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۱:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
تلاش موافقان لغو سربازی در حالی ادامه دارد که بسیاری از آن ها دلایل اصلی اجباری شدن این خدمت در قانون اساسی را از انظار و ادله های شان دورنگاه داشته اند ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۱:۰۰   + ۵۴ سایت دیگر  
استاد اپیدمیولوژی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و رییس سابق تیم واکنش سریع کووید، با ابراز نگرانی از انحلال تیم واکنش سریع کووید و همچنین برخی طغیان های مجدد بیماری در برخی استان ها ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۱:۰۰   + ۱۷ سایت دیگر  
اگرچه قیمت ها در بازار نفت همچنان به دلیل شیوع بیماری کرونا در جهان شکننده است، اما کمبود انرژی در اروپا و شرق آسیا همزمان با آغاز فصل سرما، قیمت نفت را در آستانه ورود به کانال 86 دلاری قرار داده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۰:۳۹   + ۲۲ سایت دیگر  
جزئیات آخرین بررسی های جهانی از میزان واکسیناسیون حکایت از ثبت 53 درصدی تزریق دوز اول واکسن در کشور دارد ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۰:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
تولیت آستان قدس رضوی با اشاره به قدمت و جایگاه تأثیر گذار حوزه علمیه مشهد در جوار مرقد شریف عالم آل محمد(ص) بر لزوم احیای این جایگاه تأکید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۰:۲۷   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرکل جمعیت و سلامت خانواده و مدارس وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: از ابتدای امسال تاکنون مرگ زنان بر اثر ابتلا به کرونا 48 درصد رسیده که نسبت به سال گذشته (45 درصد) ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۰:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
دبیر انجمن علمی اقتصاد شهری ایران با اشاره به اینکه پیش بینی ها حاکی از افزایش جمعیت شهری به 6.3 میلیارد نفر تا سال 2050 است، گفت: 900 میلیارد دلار سرمایه گذاری طی 15 سال نیاز است ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۰:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
استاد جامعه شناسی شکل گیری پدیده زن سالاری در جامعه ایران معاصر را نه تایید و نه رد می کند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۹:۵۴    
به مناسبت بیست و ششم مهرماه، روز تربیت بدنی و ورزش و آغاز هفته تربیت بدنی، به سراغ مدیرعامل مؤسسه تربیت بدنی بنیاد کرامت رضوی رفتیم. علیرضا تاج فیروز در فضایی صمیمی پاسخگوی پرسشهایمان بود ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۹:۳۶    
معمولاً وقتی صحبت از بانوان واقف در تاریخ آستان قدس رضوی می شود، بیشتر سخن از گوهرشاد خاتون و موقوفات ارزشمند او به میان می آید ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
ساحل بکر و ماسه ای چارقلی گمیشان از زیباترین تفرجگاه های دریایی حاشیه خزر است که در صورت فراهم کردن زیرساخت ها، زمینه ساز توسعه و اشتغال پایدار در منطقه خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۹:۳۰    
بالاترین سند مدیریت شهری ذیل الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت یا برنامه توسعه، طرح کالبدی کشوری است که کمتر از آن نام برده می شود و جانمایی شهرها و فعالیت ها در مقیاس کشوری و حتی فراکشوری (همراه با پیوست ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۹:۲۷    
رئیس پلیس فتا ضمن تشریح شیوه جدید کشاندن افراد به باتلاق کلاهبرداری از طریق رمزارزها گفت: افرادی که برای جمع آوری سرمایه های شهروندان و وارد کردن آن ها به بازار بی پشتوانه رمزارز ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
یک سال و نیم است که کارگران سایت صفیره ازطریق مسئوولان استانی و حتی نمانیدگان مجلس پیگر مطالبات خود شده اند اما همچنان یک سال خانه نشین شده و نُه ماه بیمه آن ها پرداخت نشده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
نوشتن از سردار شوشتری این بزرگمرد بی ادعا کار ساده ای نیست حتی حالا که 12سال از شهادت او می گذرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۹:۱۸   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی اعلام کرد: کشاورزان استان در سال زراعی جاری به دلیل وقوع حوادث طبیعی و غیرمترقبه متحمل پنج هزار و 748 میلیارد تومان خسارت شدند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۹:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان اردبیل گفت: 2 هزار و 891 نفر معلول دارای اختلال بینایی تا کنون در این استان شناسایی شده و زیر پوشش قرار گرفته است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۹:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
کاهش بارندگی و منابع آبی و خشک شدن تدریجی خلیج گرگان، یکی از نتایج قابل انتظار خشکسالی سال های اخیر و کاهش محسوس سطح آب رودخانه ها در گلستان است که با خشک شدن رودها و جوی های ورودی این پهنه آبی با ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۹:۰۶    
مسئله تجزیه عراق سال هاست روی میز سران کاخ سفید است. در این میدان امارات و اردن نقش آفرینی مکمل را برعهده دارند ...
مشاهده نتایج بیشتر...