پنجشنبه ۰۱ مهرساعت ۰۶:۱۸Sep 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فصل بهار»

موج   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۵:۱۶    
عادل دریس گفت: از سرگیری ترخیص کالاهای اساسی بدون کد بانک مرکزی منجر به تسهیل تخلیه کالا شده و توقف مقطعی ترخیص نهاده های دامی در گمرکات و بنادر ناشی از لغو مقطعی این مصوبه بود.
ایسنا: وقتی صحبت از حساسیت فصلی می کنیم معمولا همه به یاد بهار و تابستان می افتند که مهمترین زمان برای گل دهی، گرده افشانی و رشد گیاهان گوناگون است و این روزها شاید برای برخی این سوال پیش بیاید که با رسیدن به پایان تابستان چرا بازهم بسیاری افراد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۴:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
در حالی که بر اساس گزارش بانک مرکزی در فصل بهار رشد با نفت 6.2 درصد اعلام شد، مرکز آمار ایران رشد اقتصادی با نفت را 7.6 درصد اعلام کرد.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
خلیج فارس: به فاصله یک روز بعد از بانک مرکزی، مرکز آمار ایران، نتایج حساب های ملی فصل بهار امسال را منتشر کرد. گزارش این مرکز نشان می دهد که محصول ناخالص داخلی به قیمت ثابت سال 90 در سه ماه اول امسال به رقم 177.7 هزار میلیارد تومان با نفت و 150.9 هزار میلیارد تومان بدون احتساب نفت رسیده است.
ناطقان   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
به فاصله یک روز بعد از بانک مرکزی، مرکز آمار ایران، نتایج حساب های ملی فصل بهار امسال را منتشر کرد. گزارش این مرکز نشان می دهد که محصول ناخالص داخلی به قیمت ثابت سال 90 در سه ماه اول امسال به رقم 177.7 هزار میلیارد تومان با نفت و 150.9 هزار میلیارد تومان بدون احتساب نفت رسیده است.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۸:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
به فاصله یک روز بعد از بانک مرکزی، مرکز آمار ایران، نتایج حساب های ملی فصل بهار امسال را منتشر کرد. گزارش این مرکز نشان می دهد که محصول ناخالص داخلی به قیمت ثابت سال 90 در سه ماه اول امسال به رقم 177.7 هزار میلیارد تومان با نفت و 150.9 هزار میلیارد تومان بدون احتساب نفت رسیده است ...
راه امروز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۱:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
روایت متفاوت مرکز آمار و بانک مرکزی از شاخص های کلان اقتصادی در آمار بهار امسال هم ادامه پیدا کرده است و آمار این دو نهاد در برخی مولفه ها تفاوت فاحشی دارد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۰:۲۰    
بانک مرکزی و مرکز آمار، اطلاعات مربوط به رشد اقتصادی فصل بهار 1400 را منتشر کردند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۷:۲۳    
بر اساس گزارش بانک مرکزی، رشد اقتصادی فصل بهار بدون نفت و با احتساب بخش نفت به ترتیب برابر با 4.7 و 6.2 درصد بوده است.
ایستا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۵:۳۳    
ایستانیوز:بانک مرکزی می گوید، رشد اقتصادی فصل بهار با نفت 6.2 درصد و بدون نفت 4.7 درصد بوده است، اما گزارش مرکز آمار نشان از رشد 7.6 درصدی با نفت و 4.6 درصدی بدون نفت در فصل بهار سال 1400 دارد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۴۶    
رشد تولید ناخالص داخلی بخش املاک و مستغلات در فصل بهار 1400 به 0.4 درصد رسید. این رشد در مقایسه با رشد فصل مشابه سال قبل 0.1 واحد درصد کمتر بوده است.
برترین ها / تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۰:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
خراسان: طرح صرفه جویی در نور روز که با اصطلاح (Daylight Saving Time) در اغلب کشورهای جهان اجرا می شود در ایران هم ابتدای فصل بهار و همچنین اول مهر به ترتیب یک ساعت جلو و عقب کشیده می شود ...
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۹:۳۵    
برچسب ها اقتصاد اقتصاد ایران اقتصاد کلان رشد اقتصادی سال1400 برچسب ها
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۹:۰۰   + ۴۲ سایت دیگر  
در فصل بهار 1400 رشته فعالیت های گروه کشاورزی 4،5-، گروه صنایع و معادن 13.8 و گروه خدمات 4.5 درصد نسبت به فصل بهار سال 1399، رشد داشته است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۷:۵۷    
طبق اعلام بانک مرکزی، رشد اقتصادی کشور در بهار 1400 با نفت به 6.2 و بدون نفت به 4.7 درصد رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۷:۲۵   + ۸۷ سایت دیگر  
براساس محاسبات بانک مرکزی رشد اقتصادی کشور در فصل بهار 6.2 درصد و بدون احتساب نفت 4.7 درصد بوده است.
مرور نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۴:۰۵   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران گفت: تا اردیبهشت 1401 قطعا تغییر نرخ بلیت مترو نخواهیم داشت و افزایش نرخ ها همه ساله در اوایل سال تغییر می کند که امسال یکبار در فصل بهار این موضوع با مصوبه شورای شهر پنجم انجام گرفته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۱:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
امسال به دلیل سرمای شدید در اولین ماه از فصل بهار در سوادکوه، درختان گردو در مناطق ییلاقی کم محصول تر بودند و محصولات برداشتی نیز از کیفیت پایین تری برخوردار بودند.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۰۱:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
تبلت هواوی میت پد پرو 12.6 اواخر فصل بهار برای اولین بار به عنوان جدیدترین تبلت پرچمدار هواوی رونمایی شد. این دستگاه ابتدا در نسخه های با حافظه رم 4 یا 8 گیگابایت و فضای ذخیره سازی 128 یا 256 گیگابایتی در اختیار کاربران قرار گرفت ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۲:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
در شامگاه 31 شهریورماه خورشید به نقطه اعتدال پاییزی می رسد و در حالی که فصل خزان پاییز در نیمکره شمالی زمین آغاز می شود، در نیمکره جنوبی، فصل بهار آغاز می شود.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۰:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
آقای پلیس راهور می دانند به چند سوال رسانه تا الان پاسخ نداده اند؟ آقای پلیس درباره چه چیزی صحبت می کنه؟ ... او را دعوت می کنیم در یک جای گل و بلبلی و به او تذکر می دهیم و عواقب سرعت غیرمجاز را یادآور می شویم و.. بابا تو رو خدا از تخیل خارج بشین ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۴:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق ایران بر اساس اجرای طرح ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی مرتبط با محیط کسب وکار مربوط به فصل بهار 1400 از اقدامات استانداران 5 استان تقدیر کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
به گفته گیل آبادی، رئیس انجمن تولیدکنندگان سموم کشاورزی کشور در حال حاضر انواع سموم کشاورزی بدون هیچگونه تغییری، به نرخ فصل بهار 1400 به فروش می رسد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۱:۰۷    
رپورتاژ آگهی/ سفر به شهرهای شمالی ایران به سبب داشتن آب و هوای دل انگیز و وجود ساحل سراسری در حاشیه دریای خزر، برای مسافران داخلی بسیار محبوب و پرطرفدار است. در فصول مختلف سال، خصوصا در فصل بهار و تابستان، تقریبا تمامی شهرهای استان مازندران و گیلان، مملو از جمعیت بسیار مسافران می شود ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۲:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
شبکه تلویزیونی خلیج فارس در مستند متوتا به موضوع صید ماهی متوتا و فعالیت مردم بومی استان هرمزگان در زمان صید این ماهیان می پردازد. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، با آغاز فصل بهار صید ماهی متوتا در هرمزگان آغاز می شود ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۰:۲۹    
دنیای اقتصاد : مرکز آمار در گزارشی تورم تولیدکننده در بهار سال 1400 را اعلام کرد. بر این اساس تورم تولید در فصل بهار نسبت به زمستان 1400 به 1/ 10 درصد رسیده است. علاوه بر این، تورم نقطه به نقطه تولید به ارتفاع 73 درصدی رسیده و در آمار سالانه عدد 4/ 60 درصد را به ثبت رسانده بود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۷:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان اصفهان گفت: نرخ بیکاری در استان اصفهان از 11و 9 دهم در فصل بهار 99 به 8 و 9 دهم در بهار 1400 رسید.
بازار نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۳:۵۲    
انتخاب و خرید لباس بچگانه مناسب همچون لباس نوزادی دخترانه، لباس نوزادی پسرانه و... از اهمیت بالایی برخوردار است
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۳:۲۸    
شرکت بهساز کاشانه تهران در دو ماه ابتدای فصل تابستان وضعیت مناسبتری نسبت به کل فصل بهار داشته است به گونه که در مرداد ماه توانسته 58 میلیارد تومان فروش داشته باشد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۰:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : بررسی آمارهای رسمی درباره اشتغال در فصل بهار حاکی از آن است که گرچه در بهار 1400 به میزان بیش از 713 هزار نفر به تعداد شاغلان کشور افزوده شده اما هنوز این آمار با وضعیت قبل از پاندمی فاصله دارد .به عبارت دیگر 48درصد از میزان کاهش شاغلان در بهار 99 در بهار سال جاری جبران شد ...
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۸:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
از آنجایی که تورم تولیدکننده در فصل بهار سال جاری به بالاترین طی 5 سال اخیر رسیده، می توان پیش بینی کرد تورم سالانه تا اوایل پاییز سال جاری به 50درصد برسد ...
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۵:۲۴    
کسب و کار نیوز- مرکز آمار اطلاعات شاخص قیمت تولیدکننده در فصل بهار را منتشر کرد. این شاخص معیاری از تغییرات هزینه تولید و به عنوان پیشنگر تورم مصرف کننده است و افزایش آن هشداری برای تشدید تورم در ماه های آتی است. تورم سالانه تولیدکننده در بهار امسال به 60 ...
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۰۹:۰۲   + ۲۰ سایت دیگر  
مرکز آمار ایران اعلام کرد: نرخ تورم تولیدکننده در فصل بهار 1400 نسبت به دوره مشابه سال قبل به 60.4 درصد رسید که نسبت به همین اطلاع در فصل قبل (46.7)، 13.7 واحد درصد افزایش داشته است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۲۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
در فصل بهار 1400 نسبت به فصل قبل، کم ترین تورم فصلی تولیدکننده مربوط به بخش تولید، انتقال و توزیع برق و بیش ترین تورم فصلی مربوط به بخش معدن بوده است.
شبکه ایران کالا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۸:۱۳    
تغییرات میانگین شاخص کل قیمت تولیدکننده در چهار فصل منتهی به فصل بهار 1400 نسبت به دوره مشابه در سال قبل به 60،4 درصد رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۷:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
تغییرات میانگین شاخص کل قیمت تولیدکننده در چهار فصل منتهی به فصل بهار 1400 نسبت به دوره مشابه در سال قبل به 60،4 درصد رسید.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۵:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
مرکز آمار ایران اعلام کرد در فصل بهار 1400 نسبت به فصل قبل، کم ترین تورم فصلی تولیدکننده مربوط به بخش تولید، انتقال و توزیع برق و بیش ترین تورم فصلی مربوط به بخش معدن بوده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۴:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی معاوت بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهادکشاورزی خراسان شمالی گفت: به نظر می رسد انگورهای تولیدی در این استان در سال جاری به علت بارش تگرگ در فصل بهار و بروز خشکسالی وضعیت بازارپسندی خوبی نداشته باشد.
موج   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۴:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
قرعه کشی های برترین لیگ و پایان فصل بهار 1400 باشگاه مشتریان بانک ملت برگزار شد.
تغییرات شاخص قیمت تولیدکننده بخش های خدمات کل کشور در فصل بهار 1400 نسبت به فصل قبل (تورم فصلی) به 11.2 درصد رسید.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۰۹:۰۴    
جمال شمس، با بیان اینکه در برخی از فصول سال به دلایل نامعلوم ممکن است خلق برخی افراد دستخوش تغییراتی شود، اظهار کرد: افسردگی های فصلی اختلالی است که معمولاً با تغییر فصل به بالاترین میزان خود می رسد. ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۰۷:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
برترین ها: آلرژی یا حساسیت فصلی معمولا با فرا رسیدن فصل پاییز گریبان گیر بسیاری از افراد می شود. کسانی که آلرژی فصلی دارند با فرا رسیدن فصلی که در آن علائم آلرژی ظاهر می شود برای یک مبارزه آماده می شوند. مبارزه برای حفظ کیفیت زندگی ...
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۳:۰۷   + ۲۰ سایت دیگر  
تازه ترین گزارش ها از آمارهای اقتصادی بانک مرکزی نشان می دهد که بانک کارآفرین در سه ماهه ابتدای سال جاری در بخش تسهیلات در کل شبکه بانکی و شبکه بانکهای خصوصی نسبت به مدت مشابه سال قبل بیش از 123 درصد رشد داشته است. ...
اقتصاد آنلاین / اقتصاد ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۳:۵۰   + ۲۹ سایت دیگر  
وبینارسراسری اثربخشی جلسات اتاق فکر شعب بانک توسعه صادرات ایران (از ابتدای سال 1399 تا پایان مردادماه امسال) با حضور مدیرعامل، اعضای هیات مدیره، مدیران ستادی و روسای شعب این بانک برگزار شد.
بانک ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۱:۴۷   + ۲۵ سایت دیگر  
قرعه کشی های برترین لیگ و پایان فصل بهار 1400 باشگاه مشتریان بانک ملت برگزار شد. به گزارش روابط عمومی بانک ملت، برترین لیگ در پایان هر فصل بر اساس میانگین کارشای کسب شده ازسوی اعضا، انتخاب می شود و به 250 نفر از برندگان جایزه نقدی دو میلیون ریالی اهدا می شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۰۸:۵۱    
مردم سنندج سنندج چند سالی است با معضل بزرگ و جدی طعم و بوی بد آب شرب دست و پنجه نرم می کنند و هر ساله که از فصل بهار دورتر می شویم طعم و بوی بد آب بیشتر است و همین موجب شده تا مردم در دامنه کوه ها به دنبال چشمه های طبیعی و آب سرگردان شوند.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۶:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
مرکز آمار ایران متوسط قیمت محصولات و هزینه خدمات کشاورزی در بهار 1400 را اعلام کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۱:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اصفهان گفت: سم پاشی درختان شهر اصفهان به صورت زمینی و با دستگاه های متصل به تراکتور در فصل بهار انجام می شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۱:۱۶    
مسعود گیل آبادی، رئیس هیات مدیره انجمن تولید کنندگان سموم گفت: قیمت انواع سموم کشاورزی در تابستان امسال نسبت به فصل بهار افزایشی نداشته است.