چهارشنبه ۲۸ مهرساعت ۰۱:۲۱Oct 2021 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «صنایع آلاینده»

شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۱:۳۶    
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران گفت: در شهرستان های جنوب تهران مخازن ورودی و دودکش های صنایع آلاینده به صورت شبانه روزی رصد می شوند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۰:۵۱   + ۲۷ سایت دیگر  
محمودی گفت: برنامه چهار ماهه ویژه ای برای پایش و کنترل آلودگی هوا در فصل سرما پیش بینی شده که شامل یک برنامه اجرایی نظارتی و اقدامات فرهنگی و اطلاع رسانی است که از ابتدای آبان ماه اجرا می شود.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان در مورد اقدامات انجام گرفته در مقابله با آلودگی هوا توضیحاتی داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/یزد به دنبال پایش واحدهای شن و ماسه منطقه ی کنجکوه مهریز، این واحدها در لیست صنایع آلاینده قرار گرفتند و جهت اقدامات قانونی بعدی به مراجع قضایی معرفی شدند.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
فکرشهر: رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: باید با اقدامات لازم، صنایع آلاینده و مشاغل مزاحم شهری از بوشهر خارج شوند. به گزارش فکرشهر از مهر، جعفر پورکبگانی صبح شنبه در نشست اعضای شورا با مدیر حفاظت محیط زیست شهرستان بوشهر اظهار داشت ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۰۹:۰۵    
اصفهان-ایرنا- مصرف 75 درصد منابع آب در بخش کشاورزی، بالاتر بودن نرخ مشارکت اقتصادی از میانگین کشوری، ضرورت خروج صنایع آلاینده به منظور کاهش معضلات زیست محیطی و شناسایی 947 دانش آموز بازمانده از تحصیل دوره ابتدایی از جمله رویدادهای خبری مهم استان اصفهان در هفته گذشته بود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۰۷:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان-ایرنا- نماینده مردم شهرستان های نجف آباد وتیران وکرون در مجلس شورای اسلامی کاهش معضلات زیست محیطی مثل آلودگی هوا و فرونشست زمین در استان اصفهان را مستلزم خروج صنایع آلاینده و آب بر از این خطه دانست.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۱:۵۴    
ایسنا/گیلان سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان رودبار گفت: برخی صنایع این شهرستان در بعد از ساعات اداری اقدام به حذف سیستم های کنترل آلودگی خود از مدار می کنند و موجب آلوده شدن محیط زیست می شوند.
پانا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۴:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل(پانا) - مدیرکل حفاظت محیط زیست اردبیل عنوان کرد تعداد 17 واحد آلاینده در سه ماهه دوم امسال در سطح استان شناسایی شده است. به گزارش اداره کل حفاظت محیط زیست اردبیل، سعید شهند ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۲:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مدیر کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه پتروشیمی و پالایشگاه تبریز جزو صنایع ذاتاً آلاینده هستند، گفت: محیط زیست استان این 2 مجموعه را آلاینده دانسته اما عوارض آلایندگی آنها در سال های قبل از سوی مجموعه شهری پیگیری نشده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
ریه های اراک در تسخیر ریزگردها و نفس های شازند در چنگال صنایع آلاینده قرار دارد .
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۲:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/فارس رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شیراز، خواستار تشکیل کمیته ای ویژه برای تعیین تکلیف کارخانه های سیمان، پشم شیشه، روغن نباتی، دنا و شرکت های تولید نشاسته و دعوت از همه سازمان های ذیربط در سطح تصمیم گیری شد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۱:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
فردین حکیمی روز پنجشنبه در نخستین کارگروه انتقال صنایع آلاینده هوا در اجرای ماده 14 قانون هوای پاک که با حضور اعضای مربوطه در محل استانداری البرز تشکیل شد، بر ضرورت رعایت الزامات زیست محیطی بویژه نصب سیستم های کنترلی در بخش هوا با هدف پیشگیری از هر گونه تهدید برای سلامت شهروندان تاکید کرد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۰:۱۱    
ریه های اراک در تسخیر ریزگردها و نفس های شازند در چنگال صنایع آلاینده قرار دارد .
قم فردا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۶:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
عکس نوشت های قم فردا به واکسیناسیون بیش از 80درصد معلمان قمی و نیاز ورود دادستانی به مسئله آلودگی سلفچگان اختصاص یافته است.
قم فردا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
شهرک صنعتی سلفچگان که قرار بود باری از دوش مردم قم بردارد این روزها به دلیل به دلیل استفاده برخی از واحدهای صنعتی در بخش سلفچگان از تکنولوژی های قدیمی و عدم رعایت ملاحظات زیست محیطی نفس مردم قم را گرفته است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۶:۴۵    
ایسنا/مرکزی مدیرکل محیط زیست استان مرکزی گفت: مجوز جدیدی برای استقرار صنایع آلاینده نظیر ایزوگام و سرب در استان مرکزی صادر نمی شود.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۱:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - موسی خلیل الهی رئیس کل دادگستری استان آذربایجان شرقی همراه تعدادی از معاونان دادگستری استان آذربایجان شرقی و دادستان مرکز استان به منظور بررسی مشکلات و روند اقدامات انجام شده در راستای حل مشکلات زیست محیطی پتروشیمی تبریز از بخش های مختلف این مجموعه بزرگ بازدید کرد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
امکان پرداخت تسهیلات به صنایع آلاینده جهت رفع آلایندگی مهیا شده است.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۱:۳۸    
اهالی درسن آباد انتظار دارند پالایشگاه نفت تهران به جبران گوشه ای از مشکلات و دردسرهایی که برای زندگی آنها به وجود آورده، در این روستا تسهیلات و امکانات رفاهی ایجاد کند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۸:۴۷   + ۱۸ سایت دیگر  
بیست وسومین دوره جشنواره شهید رجایی استان تهران که نتیجه ارزیابی عملکرد دستگاه ها در سال 1399 بود، بعد از ظهر امروز سه شنبه 16 شهریورماه با حضور انوشیروان محسنی بند پی و جمعی از مدیران استان تهران در محل سالن جلسات استانداری تهران برگزار و محیط زیست استان تهران برای دومین سال پیاپی به عنوان دستگاه ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۶:۳۰    
گروه استان ها - کارخانجات سیمان، روغن نباتی و پشم و شیشه به عنوان صنایع آلاینده ای شناخته شده اند که انتقال آنها از شهر شیراز ضروری است اما پس از مدت ها این موضوع هنوز محقق نشده است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
رفع آلاینده های صنعتی در دشت اردکان مدت هاست که به مطالبه مردم و تشکل های محیط زیستی تبدیل شده و این امر سبب شد تا صدور مجوز جدید برای صنایع آلاینده در این دشت ممنوع شوند اما برخی شرکت های معدنی این قانون را دور می زنند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۰۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل سازمان حفاظت محیط زیست استان اردبیل گفت: در پنج ماهه اول سال جاری، 361 مورد اخطاریه زیست محیطی برای واحدهای متخلف در استان صادر شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۵:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اردبیل گفت: طی 5 ماهه سال جاری، 361 مورد اخطاریه زیست محیطی برای واحدهای متخلف استان صادر شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده تفت و میبد خواستار تجدیدنظر در صدور مجوز به صنایع آلاینده در استان یزد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۰۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل اداره حفاظت از محیط زیست استان کرمانشاه: تا پایان سال گذشته 43 واحد صنعتی استان در فهرست صنایع آلاینده قرار گرفتند.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۹ - ۱۵:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
علیرضا عالیپور سرپرست شهرداری روز سه شنبه با قاسم سلیمانی دشتکی استاندار خوزستان دیدار و در خصوص مسائل و مشکلات شهری و همچنین اجرای پروژه های مختلف اهواز بحث و تبادل نظر کردند. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۹ - ۱۳:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/یزد معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد با تاکید بر ضرورت انتقال کارخانه های الاینده از محدوده شهرهای استان، از بررسی وضعیت هشت کارخانه آلاینده محدوده شهر یزد خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ - ۰۰:۰۲    
دنیای اقتصاد : صنعت نفت و گاز و فعالان محیط زیستی در دو سوی یک طیف قرار می گیرند؛ طیفی که در یک سمت آن صنایع آلاینده هستند و طرف دیگر آن کسانی که خواهان تغییر وضع موجود و نیل به سمت اهداف محیط زیستی اند ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۳:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
نهاوند-رئیس اداره حفاظت محیط زیست نهاوند با هشدار به واحدهای آلاینده گفت: در پایش های شبانه روزی اخطاریه برای واحدهای آلاینده و متخلف صادر و به آنها ابلاغ می شود و در شرایط اضطرار به مراجع قضایی معرفی می شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۵:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون نظارت و پایش اداره کل حفاظت محیط زیست استان یزد گفت: واحد های شن و ماسه استان یزد پایش و اندازه گیری شد.
با افزایش جهانی سازی صنایع آلاینده بیشتری از کشورهای پیشرفته به ایران منتقل و باعث افزایش بیشتر میزان گازهای گلخانه ای می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان یزد گفت: با صنایعی که استاندارد های زیست محیطی را رعایت نکنند، برخورد جدی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ - ۲۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب بناب، خواستار نظارت مستمر ادارات ذی ربط این شهرستان بر مزارع به خصوص قسمتی از مزارع برای جلوگیری از آبیاری با فاضلاب شد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ - ۱۶:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
نصف جهان: مدیر عامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اصفهان در خصوص فیلم منتشر شده در فضای مجازی پیرامون نحوه آبیاری فضای سبز پارک ایثارگران توضیحاتی ارائه کرد و گفت: در شرایط کنونی استفاده از پساب تصفیه شده تنها راه نجات فضای سبز شهر است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۱۳:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل پتروشیمی تندگویان گفت: با توجه به مشکلات موجود به دلیل شرایط کرونایی و تحریم های ظالمانه، پیش بینی می شود در نیمه نخست سال 1401 پروژه های زیست محیطی این شرکت به بهره برداری رسیده و نام شرکت از لیست صنایع آلاینده خارج گردد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۸:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست خوزستان گفت: ظرفیت تاب آوری این استان در برابر فعالیت بسیاری از صنایع که آلاینده هستند به شدت کاهش یافته است .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۱۷:۴۱    
شهرک صنفی میبد، در منطقه شهیدیه و یا بفروئیه مکان یابی و به متقاضیان صنف ها واگذار شود.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه خبر: مدیرکل محیط زیست استان کرمانشاه گفت: محل دفن زباله هایی بیمارستانی در استان کرمانشاه واقع در سراب قنبر مورد تأیید محیط زیست نیست. ...
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۲۳:۴۵    
فکرشهر لیلا بحرینی: سرپرست محیط زیست شهرستان دشتستان می گوید صنایع آلاینده این شهرستان را رصد می کنند، پرونده شهرداری ها و دهیاری های متخلف در زمینه پسماند، باز است، شکار در دشتستان از مهم ترین عوامل انقراض گونه ها است و حوزه طبیعی شهرستان تنها با همراهی مردم حفظ خواهد شد. ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۰:۳۴    
شفقنا آینده- امین فرج پور: فارین پالیسی در گزارشی مفصل درباره فرجام روند تغییرات اقلیمی مدعی شده که آینده دنیا در گرو صفر شدن تولید کربن است و تغییر و تبدیل صنایع و تکنولوژی ها برای استفاده از انرژی های پاک در مسیر نیل به این هدف الزامی و حیاتی است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۴:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل محیط زیست هرمزگان گفت: تعداد صنایع آلاینده نسبت به سال گذشته دو برابر شده است که سال گذشته 12 مورد و امسال 26 مورد بوده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۰:۴۵    
بندرعباس-ایرنا- مدیرکل حفاظت محیط زیست هرمزگان گفت: از سال گذشته تاکنون تعداد صنایع آلاینده استان از 12واحد به 26واحد افزایش یافته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۲۱:۱۱    
سمنان- ایرنا- مدیرکل حفاظت محیط زیست استان سمنان گفت: 50 واحد صنعتی استان بر اساس آخرین پایش و نظارت به عنوان صنایع آلاینده محیط زیست معرفی شدند.
هرمز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۸:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
مسیحی تازیانی با بیان اینکه مردم بندرعباس دیگر طاقت بوی تعفن فاضلاب را ندارند، از افزایش دو برابری صنایع آلاینده در استان هرمزگان نسبت به سال گذشته خبر داد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۲۱:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
مهر ، گروه جامعه؛ کار همیشگی اصلاح طلبان ژست دفاع از محیط زیست و شخم زدن آن برای منافع اقتصادی است، نکته قابل توجه در اولین مناظره سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری این بود که محسن مهرعلیزاده در پاسخ سوال محیط زیستی جرأت نکرد حتی اسمی از کلانتری و کارنامه آن در قبال تسامح در برابر صنایع آلاینده ...
اقتصاد آنلاین / نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۱۰:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
رفع محدودیت استقرار واحدهای صنعتی در شعاع 120کیلومتری پایتخت را می توان مهمترین خواسته کارآفرینان تهرانی برای مانع زدایی از تولید دانست که انتظار است، امسال تحقق یابد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۰۹:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
شهرستان ری جزء 18 شهر اول جهان در زمینه دارا بودن آثار مختلف تاریخی، باستانی و فرهنگی است...