یکشنبه ۰۶ فروردینساعت ۲۲:۴۳Mar 2023 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تیران و کرون»

نجف آباد نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۰۶:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
تسنیم: نماینده نجف آباد، تیران و کرون در مجلس گفت:امروز در کشورهایی چون ژاپن با آن تراکنش های عظیم بانکی تنها 6 بانک فعال وجود دارد در حالی که در ایران 31 بانک عامل فعال هستند که با خلق نقدینگی های بی ضابطه موجب بروز تورم در کشور می شوند.
نجف آباد نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۳:۱۰    
خانه ملت: نماینده مردم نجف آباد، تیران و کرون در مجلس گفت: با تلاش های انجام شده عملیات اجرایی طرح نهضت مسکن ملی در حوزه انتخابیه شروع شده و اکنون حدود 650 واحد مسکونی در نجف آباد و 750 واحد در تیران در زمین های اهدایی وزارت راه و شهرسازی در دست احداث است.
نجف آباد نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۳:۱۰    
فارس: نماینده مردم نجف آباد، تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی با اشاره به شکایتش از بنیاد شهید در کمیسیون اصل نود قانون اساسی، اظهار داشت: شرکت شاهد برای دویست و هفت هزار فرزند شهید است و در زمان کودکی وکالتی از آن ها برای اداره شرکت شاهد توسط رئیس بنیاد شهید و نمایندگی ولی فقیه گرفته شده است.
نجف آباد نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۳:۱۰    
فارس: نماینده نجف آباد، تیران و کرون در مجلس گفت: دشمن در اغتشاشات اخیر یک جنگ ترکیبی را علیه کشور ما به راه انداخته که دارای جنبه های مختلف اقتصادی و رسانه ای است.
نجف آباد نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۳:۱۰    
تسنیم: نماینده مردم نجف آباد، تیران و کرون در مجلس با اشاره به قانون اقدام متقابل راهبردی، گفت: ما از لحاظ علمی به نقطه ای رسیده ایم که برای آشکار سازی پرتوها نیاز به اورانیوم با درصد بالا داریم، طبق قانون راهبردی از دولت انتظار داریم اورانیوم را با درصدهای بالاتر غنی سازی کند.
نجف آباد نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۳:۱۰    
ابوالفضل ابوترابی نماینده مردم نجف آباد، تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی، طی نامه ای رسول فتاح المنان (چپ) را به عنوان رییس جدید دفتر نماینده در نجف آباد منصوب کرد.
نجف آباد نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۳:۱۰    
کانال نماینده مجلس: نماینده مردم نجف آباد، تیران و کرون در مجلس گفت: چند نفر ممکن است در مورد یک موضوعی اعتراض داشته باشند که طبق اصل 27 قانون اساسی، تشکیل اجتماعات و راه پیمایی ها،بدون حمل سلاح، به شرط آن که مخل به مبانی اسلام نباشد آزاد است ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۰:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان مدیر جهاد کشاورزی تیران و کرون از توزیع بیش از 170 تن مواد غذایی همزمان با سال نو و ماه مبارک رمضان در این شهرستان خبرداد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۱:۱۵    
شهر زیر زمینی تاریخی، زیر روستای کرد علیا در شهرستان تیران و کرون متعلق به 3 دوره هخامنشیان، اشکانیان و ساسانیان 20هزارمترمربع وسعت دارد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۲۱:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شبکه دامپزشکی تیران و کرون در پایان گفت: پایش دوره ای تب مالت به صورت مستمر در گاوداری های شیری صنعنتی شهرستان در حال انجام بوده و در صورت شناسایی دام مبتلا، نسبت به حذف آن از چرخه تولید اقدام و اقدامات پیشگیرانه و کنترلی در بقیه دام ها اعمال می گردد
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۵:۴۳    
فرمانده انتظامی شهرستان تیران وکرون از دستگیری 16 نفر از برهم زنندگان نظم و امنیت اجتماعی و معتادان متجاهر در اجرای طرح آرامش در این شهرستان خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تیران و کرون، از غبار روبی مراکز دینی و فرهنگی این شهرستان در آستانه سال نو و استقبال از ماه مبارک رمضان همزمان با دهه دهه تکریم و تعظیم مساجد خبرداد.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۲:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
هزار دانش آموز پسر پایه هشتم و دختر پایه سوم در تیران و کرون، رسیدن به سن تکلیف را جشن گرفتند.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۲:۰۳    
بمناسبت بزرگداشت روز شهدا، تاسیس بنیاد شهید و امورایثارگران و ارج نهادن به مقام شهدا ، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران اصفهان در سفر به شهرستان تیران و کرون با خانواده ی معظم شهدا و ایثارگران دیدار و مسائل ایثارگران را از نزدیک پیگیری و بررسی کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۸:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان فرماندار تیران و کرون گفت: پیش بینی می شود میزان سفر به این شهرستان در نوروز 1402 نسبت به عید سال گذشته بیش از 50 درصد افزایش یابد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۶:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس اداره راه و شهرسازی تیران و کرون از آغاز طرح نهضت ملی مسکن با احداث 470 واحد مسکونی در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان تیران وکرون گفت: با اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در این شهرستان 49 نفر از سارقان و متهمان متواری و تحت تعقیب مراجع قضائی دستگیر شدند.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۲:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان تیران وکرون گفت: حفظ سلامت غذایی شهروندان مهم ترین اولویت شبکه دامپزشکی به عنوان خط مقدم سلامت جامعه می باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۲۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مدرسه خیرساز گوهر روستای میرآباد در شهرستان تیران و کرون افتتاح شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان فرماندار تیران و کرون گفت: مشاش به عنوان شیرینی و سوغات تیران و کرون در فهرست آثار ملموس ایران قرار گرفت.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۹:۱۹    
فرماندار تیران و کرون گفت: اعتلای برنامه های فرهنگی مساجد به وجود کانون های فرهنگی و هنری و حضور جوانان و نوجوانان رقم می خورد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۴:۰۷    
رئیس اداره راه و شهرسازی تیران و کرون از آغاز ساخت 470 واحد طرح نهضت ملی مسکن شهرستان تیران و کرون خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۸:۵۲    
ایسنا/اصفهان رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری تیران و کرون گفت: پتانسیل متعدد این شهرستان شامل موقعیت جغرافیایی، هوای پاک و ظرفیت تاریخی و قدیمی پشتوانه ای برای گزینه قرار گرفتن مقاصد گردشگری است.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۴:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تیران و کرون گفت: طرح های ابتکاری و جدید بزرگداشت 18 اسفند کانون های مساجد این شهرستان با هدف مشارکت و هم افزایی شبکه ای مورد حمایت قرار می گیرد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۰۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان تیران و کرون از مردم خواست از خرید گوشت های عرضه شده در مکان های غیرمجاز خوداری نموده و فرآورده های خام دامی مورد نیاز خود را فقط از مراکز مجاز تحت نظارت دامپزشکی تهیه نمایند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت تیران و کرون گفت: نظارت های میدانی بر بازار عرضه کالا در قالب تیم مشترک ادارات در این شهرستان آغاز شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۰:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: 341 هزار واحد خانه شهری و روستایی در قالب طرح نهضت ملی مسکن توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در کل کشور در حال ساخت است ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۲:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان فرمانده انتظامی شهرستان تیران و کرون از دستگیری چهار سارق سیم های برق و سه توزیع کننده مواد مخدر در این شهرستان خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۵:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان تیران و کرون از کشف 3500 عدد انواع موادمحترقه غیرمجاز در بازرسی مأموران انتظامی این فرماندهی از یک فروشگاه خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۴:۴۲    
ایسنا/اصفهان فرماندار تیران و کرون گفت: بومی گزینی در مسئولیت های ادارات و مدیریت شهری مانع از تصمیمات سلیقه ای و بدون اولویت بخشی خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای تیران و کرون گفت: نخستین مرحله پروژه مدیریت سرعت استان اصفهان در این شهرستان اجرا می شود.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۰۸:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
گفتمان دینی نماز برای گروه های مختلف سنی و شغلی به منظور ترویج نماز در تیران و کرون شکل گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۹:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
احداث 470 واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن در تیران و کرون آغاز شد و ساختمان بنیاد مسکن هم به بهره برداری رسید.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۲:۰۹    
ایسنا/اصفهان رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای تیران و کرون گفت: امسال بالغ بر 1000 نفر آموزش های فرهنگ ترافیک را در این شهرستان فرار گفتند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۳:۲۵    
اختلال در پخش شبکه های تلویزیونی در روستای خیرآباد از توابع شهرستان تیران و کرون در استان اصفهان موجب گلایه شهروندان شد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۲۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی تیران و کرون، به مناسبت فرا رسیدن ولادت با سعادت حضرت اباالفضل العباس(ع) و روز جانباز، جمعی از همکاران شبکه دامپزشکی شهرستان تیران و کرون با دیدار از خانواده جانبازان و ایثارگران شهرستان ضمن تبریک فرا رسیدن این روز به این عزیزان از نقش حیاتی جانبازان درطول دوران ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۳:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای تیران و کرون گفت: احداث پنج زیرگذر این شهرستان در حال انجام بوده که یک باب آن آماده بهره برداری است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۱۶:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس اداره برق تیران و کرون گفت: تعویض 75 کیلومتر از سیم برق این شهرستان و تبدیل به کابل خودنگهدار در دستور کار بوده و تنها هفت کیلومتر آن باقی مانده است.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۱۳:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
دکتر سجاد صانعی بخشدار بخش کرون گفت: بخشداری آمادگی هرگونه همکاری با شبکه دامپزشکی شهرستان جهت تنظیم بازار شب عید و کمک به تامین مواد غذایی مردم شریف شهرستان را دارد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۲۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان مجتمع فرهنگی خیرساز با اعتباری افزون بر هزار و 500 میلیارد ریال با حضور استاندار اصفهان در شهر رضوانشهر از توابع تیران و کرون کلنگ زنی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۹:۲۰    
رویداد استارتاپی ارزش آفرینی فلفل دلمه ای رنگی در مرکز آموزش علمی کاربردی تیران و کرون برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۱:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
مراسم افتتاحیه خوابگاه شبانه روزی مدرسه دخترانه رحمت رضوانشهر و آیین کلنگ زنی بزرگترین مجتمع آموزشی غرب استان با حضور استاندار اصفهان برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
در سفر استاندار اصفهان به تیران و کرون خوابگاه شبانه روزی مدرسه دخترانه رحمت رضوانشهر افتتاح و ساخت بزرگترین مجتمع آموزشی غرب استان آغاز شد.
صاحب نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۲:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: از هرگونه صعود به ارتفاعات برفگیر کوهنوردی و انجام ورزش های زمستانی در مناطق پرخطر کوهستان های کرکس، زاگرس، مارشنان و ارتفاعات سمیرم، فریدونشهر، خوانسار، نطنز، فرید، تیران و کرون و بویین میاندشت اجتناب شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۵:۴۷    
ایسنا/اصفهان فرماندار تیران و کرون گفت: حرفه آموزی و آموزش متناسب با ظرفیت شهرستان چرخه تولید و رشد اقتصادی را تسهیل می کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۴:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان فرماندار تیران و کرون گفت: توسعه امکانات و تجهیزات هواشناسی این شهرستان مستلزم همکاری اداره کل هواشناسی استان اصفهان است.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان تیران و کرون گفت: در شرایط حاضر، از تولید نمی توان غفلت کرد و در صورتی که مشکل واحدهای تولیدی رفع گردد، رونق تولید در کل استان و کشور اتفاق خواهد افتاد.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان تیران و کرون از تحویل بیش از 16 هزار مترمربع زمین به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی این شهرستان برای احداث 170 واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۰۹:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان دادستان عمومی و انقلاب تیران و کرون گفت: نهادهای اداری و خدماتی شهرستان چشم انداز مشخص و برنامه خود را به مردم نشان دهند.