شنبه ۰۵ اسفندساعت ۱۲:۲۵Feb 2024 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تیران و کرون»

ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۵:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار تیران و کرون گفت: 50 هزار نفر از مردم این شهرستان در انتخابات 11 اسفندماه واجد شرایط رأی دهی هستند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۴:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه تیران و کرون گفت: انتخاب مبتنی بر تفکر حزبی و قومی آسیب جدی در انتخابات است که مانع از شایسته گزینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۹:۲۵    
جلسه آموزشی بازرسان شعب اخذ رای تیران و کرون برگزار شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۰۸:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار تیران و کرون گفت: افراد صاحب نفوذ وظیفه مهمی در دعوت و ایجاد انگیزه حضور مردم برای شرکت در انتخابات دارند و نباید در این خصوص کوتاهی کنند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۲۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان فرماندار تیران و کرون گفت: ناشناختگی خدمات ادارات بر مشارکت آنان در انتخابات اثر می گذارد که نیاز به اطلاع رسانی و تبیین دستاوردها است.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۸:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
کد خبر: 917772 / دیروز, 17:32 / شهر دبیر ستاد اقامه نماز استان اصفهان گفت: نظارت دوره ای بر نمازخانه های بین راهی برای حفظ سلامت و نظافت این مراکز وجود دارد. ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۸:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره مسکن و شهرسازی تیران و کرون گفت: فرآیند احداث بیش از 300 واحد مسکن طرح نهضت ملی مسکن این شهرستان آغاز شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۵:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار تیران و کرون گفت: 2000 نفر از مردم این شهرستان برای برگزاری انتخابات در قالب عوامل اجرایی، پشتیبانی، بازرس و ناظران شورای نگهبان با فرمانداری همکاری می کنند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۲۰:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد تیران و کرون گفت: راه اندازی پنل های خورشیدی برای تولید برق فرصتی در جهت خودکفایی مددجویان تحت پوشش نهادهای حمایتی این شهرستان شده است.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۲:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان تیران و کرون اعلام نمود: در 10 ماهه سال 1402 میزان جوجه ریزی مرغ گوشتی این شهرستان 2 میلیون و 700 هزار قطعه بوده است که از نظر تعداد مشابه سال گذشته بوده ولی جوجه ریزی واحدهای پرورش تخمگذار و جوجه ریزی پولت مرغ تخمگذار به ترتیب 8 درصد و 53 درصد نسبت به سال گذشته افزایشی ...
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۶:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
شهردار تیران گفت: توسعه شهر و تسهیل شرایط خدمت رسانی مدیریت شهری نیازمند تعامل بین دستگاه های اداری و نهادهای مدنی با شهرداری است. به گزارش خبرگزاری ایمنا از اصفهان ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۰۰:۱۹    
رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از صحت عمل و رد رشوه 250 میلیون ریالی مأمور گشت انتظامی شهرستان تیران و کرون خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۶:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس اداره منابع طبیعی تیران و کرون گفت: عملیات کاشت 71 هزار اصله نهال در این شهرستان در حال انجام است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با روز جانباز، امامان جمعه شهرستان های تیران وکرون و خوروبیابانک به نیابت از رهبر معظم انقلاب با سه جانباز دفاع مقدس دیدار کردند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۲۳:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار تیران و کرون گفت: ظرفیت مراکز فرهنگی آموزش و پرورش برای پیشگیری آسیب های اجتماعی بکار گیری شود، مدیران آن مراکز توان خود را در این حوزه فعال کنند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۲۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تیران و کرون گفت: زیرساخت های کتابخوانی در این شهرستان نیازمند توسعه و تقویت است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر آموزش و پرورش تیران و کرون گفت: جشن تکلیف نزدیک به 2000 دانش آموز دختر و پسر این شهرستان در حال برگزاری است.
ایثار   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۰۹:۵۱    
خانواده های شاهد و ایثارگر شهرستان تیران و کرون با حضور پر شور خود در راهپیمایی سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی حماسه ای دیگر خلق کردند.
شبستان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۲۱:۰۸    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تیران و کرون گفت: نمایشگاه کتاب در این شهرستان با مشارکت دستگاه های فرهنگی برپا می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۲۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
به 168 متقاضی واجد شرایط نهضت ملی مسکن در تیران و کرون زمین واگذار شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۲۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر آموزش و پرورش شهرستان تیران و کرون گفت: دانش آموزان خانواده خود را به حضور در انتخابات برای سرنوشت آینده خود ترغیب کنند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۲۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره ثبت احوال تیران و کرون گفت: ضریب رشد جمعیت در این شهرستان در سال جاری نسبت به سال گذشته منفی شده است.
ایثار   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۰۸:۵۳    
به مناسبت گرامیداشت ایام الله مبارک دهه فجر ،مراسم میهمانی لاله ها در شهرستان تیران و کرون همزمان با سراسر کشور 19 بهمن ماه 1402 در تمامی نقاط شهری و روستایی این شهرستان با حضور خانواده های شاهد و ایثارگر ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۲۰:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار تیران و کرون گفت: پشتوانه اجتماعی سرمایه ای برای پیشرفت کشور است که مؤلفه های تقویت آن باید عملیاتی و اجرایی شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۲۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
48 طرح عمرانی، خدماتی، اقتصادی و کشاورزی با هزینه ای افزون بر 1800 میلیارد ریال با حضور استاندار اصفهان در تیران و کرون به بهره برداری رسید.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۸:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تیران و کرون گفت: نمایشگاه دستاوردهای بانوان کانون های فرهنگی و هنری روستایی در روستای عزیزآباد این شهرستان برپا شد.
استانداری اصفهان   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۳:۱۱    
دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان در سفر به شهرستان تیران و کرون در ایام الله دهه فجر و افتتاح پروژه های عمرانی و خدماتی این شهرستان، با جانباز سرافراز حاج شیخ رضا امینی در شهر تیران دیدار کرد.
استانداری اصفهان   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۲:۵۵    
با حضور استاندار اصفهان و مردم شهرستان تیران و کرون زیرگذر روستای، تندران، پایگاه امداد و نجات بین شهری شهدای امدادگر و پروژه های عمرانی و خدماتی شهرستان تیران و کرون افتتاح شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۰۰:۴۴    
به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی جشن خانوادگی ویژه آغاز دهه مبارک فجر همراه با برنامه های شاد فرهنگی با حضور رزمندگان و بسیجیان گردان 123 امام حسین(علیه السلام) به همراه خانواده هایشان ، در محل اردوگاه امام خمینی(قدس سره الشریف) شهرستان تیران و کرون برگزار گردید.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۲۲:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان فرماندار تیران و کرون گفت: توسعه زیرساخت های بهداشت و درمان با احداث بیمارستان امام رضا(ع) مطالبه اصلی و اساسی مردم این شهرستان است.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۲۲:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: پیوستگی بین مردم و حاکمیت و تعاملات دو سویه، سرمایه اجتماعی را تقویت کرده و دشمن را ناامید می کند. به گزارش خبرگزاری ایمنا از اصفهان، سید رضا مرتضوی امروز _دوشنبه ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۲۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار تیران و کرون با اشاره به مطالبات مردم این شهرستان گفت: احداث بیمارستان تخصصی امام رضا (ع) تیران و کرون دغدغه و نیاز مهم مردم است.
صدای جویا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۹:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
با حضور استاندار اصفهان ایستگاه تقلیل فشار گاز 50 هزار متر مکعبی در شهرستان تیران و کرون به منظور گازرسانی به سکونت گاه های 17 روستای واقع در بخش مرکزی و کرون در زمینی به مساحت 4 هزار متر مربع و با اعتبار 45 میلیارد تومان افتتاح شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۹:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
با حضور استاندار اصفهان ایستگاه تقلیل فشار گاز 50 هزار متر مکعبی در شهرستان تیران و کرون به منظور گازرسانی به سکونت گاه های 17 روستا در زمینی به مساحت 4 هزار متر مربع و با اعتبار 45 میلیارد تومان افتتاح شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۶:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
با حضور استاندار اصفهان تعدادی از پروژه های عمرانی و خدماتی شهرستان تیران و کرون از جمله زیرگذر شهدای مدافع حرم روستای تُندران این شهرستان افتتاح شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۴:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
استاندار اصفهان برای بهره برداری از 48 طرح عمرانی، اقتصادی، خدماتی، گردشگری و کشاورزی با بیش از هزار و 800 میلیارد ریال هزینه وارد شهرستان تیران و کرون شد.
ایثار   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۴:۰۳    
همزمان با ایام الله دهه فجر، مراسم یادواره شهدای گرانقدر شهر عسگران و تجلیل از خانواده شهدا با حضور استاندار، مسئولین شهرستان تیران و کرون و خانواده مکرم شهدا، دانش آموزان عسگران برگزار گردید.
شبستان   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۲۳:۳۳    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تیران و کرون گفت: جُنگ قرآنی همراه با برنامه متنوع در مساجد شهرستان تیران و کرون برگزار می شود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۲۲:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار تیران و کرون بسته بندی و برندسازی محصولات کشاورزی را برای تقویت اقتصاد این بخش مهم دانست و گفت: زنجیره تولیدات کشاورزی این شهرستان با فرآوری محصولات و ایجاد صنایع تبدیلی تکمیل می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۲۰:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان تیران و کرون گفت : در پنجمین روز از ایام الله دهه مبارک فجر 48 طرح عمرانی، اقتصادی، کشاورزی، زیرساختی و انرژی به طور همزمان با حضور استاندار اصفهان در این شهرستان به بهره برداری می رسد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۸:۴۷    
فرماندار تیران و کرون گفت: بیش از 73 طرح خدماتی، عمرانی و اقتصادی در ایام دهه فجر در تیران و کرون به بهره برداری می رسد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۸:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد شهرستان تیران و کرون گفت: 300 خانواده تحت پوشش کمیته امداد این شهرستان نیازمند مسکن هستند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۶:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان فرماندار تیران و کرون گفت: تقویت سرمایه گذاری کشاورزی در این شهرستان مستلزم تشکیل اتحادیه صنفی و کار مشارکتی است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۰۸:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس کمیته امداد تیران و کرون گفت: امسال 500 میلیارد ریال تسهیلات بانکی اشتغال زایی برای دهک های یک تا پنج این شهرستان توزیع شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۰:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار تیران و کرون گفت: هم زمان با دهه فجر بیش از 100 برنامه در این شهرستان اجرا و 50 پروژه عمرانی، خدماتی و اقتصادی افتتاح و کلنگ زنی می شود.
ایثار   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۰۹:۱۸    
همزمان با آغاز دهه فجر یادواره شهدای مدرسه شهید رجایی روستای حسن آباد تیران و کرون با حضور خانواده های شهدا ، ایثارگران و مسئولین و باروایت گری سرهنگ حبیبی جانباز و آزاده 8 سال دفاع مقدس برگزار شد.
ایثار   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۰۹:۱۵    
مراسم گرامیداشت سالروز ورود امام خمینی (ره) و آغاز دهه مبارک فجر صبح پنجشنبه 12 بهمن 1402، با حضور ائمه جمعه ،فرماندار ،مسئولین ادارات و فرماندهان نظامی و انتظامی و سایر مسئولین در گلزار شهدای گمنام شهر تیران برگزار شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۱۶:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه شهرستان تیران وکرون گفت: مسیر توسعه و پیشرفت انقلاب اسلامی مایه نگرانی بدخواهان و خوشحالی دوستان نظام است و قله های رفیع را می پیماید.
شبستان   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۲۱:۳۹    
مدیرمسئول کانون فرهنگی و هنری شهدای عزیزآباد تیران و کرون گفت: نمایشگاه دستاوردهای بانوان در مسجد عزیزآباد همزمان با اعیاد ماه رجب و دهه فجر برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۲۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مالک لاستیک های قاچاق در تعزیرات حکومتی به بیش از 72 میلیارد ریال محکوم شد.