دوشنبه ۳۰ فروردینساعت ۰۴:۱۳Apr 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تیران و کرون»

فرمانداری تیران و کرون   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۱:۴۹    
️در تاریخ 400/1/24 کارگروه اشتغال شهرستان تیران و کرون با رعایت پروتکلهای بهداشتی در محل فرمانداری با حداقل اعضا و تنها با حضور اعضای اصلی تشکیل گردید ...
فرمانداری تیران و کرون   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۱:۴۹    
️در تاریخ 400/1/25 کارگروه امور زیربنایی شهرستان تیران و کرون با رعایت پروتکلهای بهداشتی در محل فرمانداری با حداقل اعضا و تنها با حضور اعضای اصلی تشکیل گردید و ضمن بررسی پرونده های جاری تصمیم گیربهای لازم درخصوص آنها اتخاذ گردید.
موج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۵:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان تیران وکرون از توقیف یک دستگاه کامیون حامل 4 تُن مرغ زنده که بدون مجوز های قانونی در حال خروج از تیران و کرون بود، خبر داد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۱:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
محمد احمدی جانباز گرانقدر 70 درصد از شهرستان تیران و کرون استان اصفهان پس از تحمل 35 سال رنج ناشی از مجروحیت دعوت حق را لبیک گفت و به همرزمان شهیدش پیوست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۵:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده مردم نجف آباد و تیران و کرون گفت: اینکه برخی عملیات های دشمن دقیقا در تاریخ های حساس برای نشان دادن تسلط خود و در ساعت مقرر و بدون هیچ گونه مزاحمتی انجام می شود نشان از عمق نفوذ در رده های مختلف مسؤولیتی کشور دارد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۹:۴۲    
محمد احمدی یادگار هشت سال دفاع مقدس و جانباز 70 درصد از شهرستان تیران و کرون پس از تحمل 35 سال رنج ناشی از مجروحیت دعوت حق را لبیک گفت و به همرزمان شهیدش پیوست.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۹:۳۹    
در آئینی پیکر مطهر جانباز 70 درصد شهید محمد احمدی از جانبازان شهرستان تیران وکرون و ازیادگاران دوران دفاع مقدس با حضور مسئولین و مردم تشییع و در زادگاهش روستای نهضت آباد به خاک سپرده شد.
پاون   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
عملیات اجرای مرحله سوم آبرسانی به مجتمع 41 روستایی شهرستان تیران و کرون با اجرای 7 کیلومتر خط انتقال آغاز شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۵:۰۸    
توسط عوامل گشت بسیج حوزه حضرت امام محمد باقر ع سپاه شهرستان تیران و کرون 57.3کیلو گرم تریاک کشف شد
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم نجف آباد و تیران و کرون گفت: ایام عید نوروز فرصت طلایی برای کنترل وضعیت کرونا بود به این دلیل که مشاغل به طور عادی به دلیل مسائل فرهنگی حدود 16 روز تعطیل هستند، می شد از همین فرصت طلایی ایام نوروز برای قرنطینه استفاده کرد که دولت آن را سوزاند.
فرمانداری تیران و کرون   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۶:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
️ امروز طی احکامی جداگانه ای؛ رئیس و اعضای هیات بازرسی انتخابات شهرستان تیران و کرون معرفی و منصوب شدند. ️شهرام آذرپی"معاون امورعمرانی و برنامه ریزی فرمانداری" به عنوان رئیس هیات بازرسی و آقایان مرادی و آقایی و خانم دادخواه اعضای هیات بازرسی منصوب گردیدند.
فرمانداری تیران و کرون   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۶:۴۷    
️امروز با حضور معاون امور عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری شهرستان جناب آقای آذرپی بعنوان مسئول هیات بازرسی انتخابات 1400 در شهرستان تیران و کرون و سایر اعضا؛ وبینار آموزشی در خصوص نحوه بارزسی حوزه های انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا؛ برگزار گردید.
فرمانداری تیران و کرون   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۶:۴۷    
️اولین جلسه هیات بازرسی سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در سال1400 بلافاصله بعد از ویدئوکنفرانس اولین جلسه هیات بازرسی وزارت کشوری در محل فرمانداری شهرستان برگزار گردید ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۸:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم نجف آباد و تیران و کرون با بیان اینکه رفع مشکل بزرگراه نجف آباد- فولادشهر الزامی است،گفت:کمک به تکمیل و اجرای راه های بخش مهردشت بویژه جاده هسنیجه است.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۵:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
براساس جدیدترین رنگ بندی ها در استان اصفهان 10 شهرستان اصفهان، کاشان، سمیرم، شاهین شهر و میمه، فریدن، فلاورجان، گلپایگان، خوانسار، لنجان و نجف آباد در وضعیت قرمز (بسیار پر خطر)، هفت شهرستان اردستان، آران و بیدگل، خمینی شهر، مبارکه، نایین ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۷:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان-ایرنا-رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تیران و کرون گفت: نبود کتابفروشی جامع در این شهرستان بر سرانه مطالعه و استفاده از کتاب در اوقات فراغت اثرگذاشته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۰۸:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- گردشگری یکی از ارکان توسعه شهرستان تیران و کرون است که ضروری است گام های توسعه این صنعت با برنامه ریزی که در سال های اخیر برداشته شده است به تاکید کارشناسان در پساکرونا با نقشه راه اصولی و سرمایه گذاری بیشتر ادامه یابد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۷:۱۰    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تیران و کرون گفت: 450 میلیون ریال تسهیلات بانکی برای حمایت از مشاغل در شرایط خاص کرونایی به هنرمندان این شهرستان پرداخت شد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۷:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
آرش نجیمی در گفت وگو با مهر با اشاره به آخرین رنگبندی استان اصفهان در زمینه شیوع کرونا اظهار داشت: بر اساس آخرین اعلام وزارت بهداشت 9 شهر استان اصفهان در وضعیت نارنجی کرونا قرار گرفت. ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۱:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
حجت الله غلامی در گفت وگو با مهر با اشاره به آخرین مصوبات ستاد مقابله با کرونا در استان اصفهان اظهار داشت: بنا بر اعلام دانشگاه علوم پزشکی اصفهان همچنان دو شهرستان گلپایگان و خوانسار در وضعیت قرمز کرونا قرار دارند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۲۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - رییس پلیس راهور استان اصفهان گفت: ورود خودروهای دارای پلاک غیربومی به هفت شهرستان اصفهان، نجف آباد، گلپایگان، خوانسار، لنجان، مبارکه، تیران و کرون بدلیل وضعیت قرمز و نارنجی آنها ممنوع است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۲۱:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد استانی کرونا در اصفهان گفت: پس از شهرستان های گلپایگان و خوانسار که وضعیت قرمز داشتند در حال حاضر شهرستان های مبارکه، نجف آباد، تیران و کرون و اصفهان نیز در وضعیت نارنجی قرار گرفتند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۲۰:۵۰    
کرونا در شهرستان تیران و کرون شدت گرفته است.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۱:۲۷    
در آغاز سال جدید، مسئولین شهرستان تیران و کرون با حضور در گلزار شهدای شهر تیران و عطر افشانی و گل افشانی قبور مطهر شهدا با آرمان های امام راحل و شهدا تجدید پیمان کردند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۶:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم نجف آباد، تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی در توئیتی میلادحضرت حجت(عج) را تبریک گفت.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۰:۰۸    
همزمان با اغاز سال جدید گلزار شهدای شهرستان تیران و کرون با حضور مسئولین شهرستان غبارروبی شد
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۲۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
توفان لحظه ای به شبکه برق سه روستا در بخش کرون شهرستان تیران و کرون در استان اصفهان آسیب رساند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۳:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - شهرستان تیران و کرون در غرب اصفهان بر اساس جدیدترین رنگ بندی همه گیری بیماری کووید 19 در وضعیت نارنجی قرار گرفت و تعداد مناطق در وضعیت پُر خطر در این استان افزایش یافت.
فرمانداری تیران و کرون   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۳:۲۶    
"دکتر مجیدحججی" طی پیامی فرارسیدن سال نو و رستاخیز طبیعت را تبریک گفت. متن این پیام بدین شرح است
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۱:۵۳   + ۴۳ سایت دیگر  
شفقنا- رنگ جدید شهرستانها که از 7 فروردین اعمال می شود در قسمت نقشه اپلیکیشن ماسک قرار گرفت. به گزارش شفقنا به نقل از وبدا، ارومیه (آذربایجان غربی)، دهلران (ایلام)، امیدیه، اندیمشک، خرمشهر و مسجد سلیمان (خوزستان)، ارسنجان و داراب (فارس) ...
ایثار   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۰۸:۲۹    
همزمان با ایام نوروز یادواره شهدای شهر عسگران شهرستان تیران و کرون طبق رسم هر ساله با حضور مردم و مسئولین برگزار شد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۱:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، آرش نجیمی پیش از ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه در حال حاضر دو شهرستان خوانسار و گلپایگان در وضعیت قرمز و لنجان و مبارکه در وضعیت نارنجی کرونا قرار دارند، اظهار داشت: تیران و کرون ، کاشان، شاهین شهر و نطنز نیز در آستانه ورود به وضعیت خطرناک شیوع این بیماری هستند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۰۸:۲۷   + ۳۸ سایت دیگر  
اصفهان- نماینده مردم نجف آباد، تیران و کرون در مجلس گفت: طرح اصلاح سربازی اجباری، ترکیبی از اختیاری و حرفه ای شدن است که حقوق و مزایای مکفی را سربازان دریافت می کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۱۷:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان سخنگوی مرکز اورژانس استان اصفهان گفت: 6 نفر در واژگونی وانت در محور نجف آباد – تیران و کرون مصدوم شدند.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۰۹:۵۱    
به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان تیران و کرون پوستر نوروزی شهدای این شهرستان منتشر شد.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
ائمه جمعه و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران تیران و کرون با جانبازان دیدار کردند.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ - ۰۰:۲۴    
مراسم گرامیداشت میلاد حضرت ابوالفضل (ع) و روز جانباز با حضور رئیس بنیاد شهید تیران و کرون، جانبازان و عموم مردم ولایتمدار تیران و کرون در حسینیه قدیم شهر تیران برگزار شد.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۲۳:۰۳    
به مناسبت اعیاد شهعبانیه سرهنگ حاج علی عسگری رئیس اداره ایثارگران ارتش استان اصفهان و از جانبازان 8 هشت سال دفاع مقدس با حضور در گلزار شهدای روستای مهدی آباد تیران و کرون و نثارگل به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۲۲:۵۷    
به مناسبت روز میلاد حضرت ابالفضل (ع ) گرامیداشت روز جانباز پوستر این مناسبت فرخنده توسط بنیاد شهید وامور ایثارگران شهرستان تیران وکرون منتشر شد.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۰:۳۹    
همزمان با اعیاد شعبانیه، نشست صمیمی اعضا ستاد شاهد آموزش و پرورش و بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان تیران و کرون با حضور فرزندان شهدای دانش آموز و خانواده های آنان برگزار شد.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۰۹:۳۶    
به مناسبت "روز جانباز " کلیپ مصاحبه با جانباز علی شیاسی از شهرستان تیران و کرون با عنوان رزمنده 4 ساله منتشر شد.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۰۸:۴۲    
در آستانه فرارسیدن فصل بهار روستای گنهران شهرستان تیران و کرون مزین به تصاویر لاله های شهدایی این روستا شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۰۸:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
استاندار اصفهان: محدودیت های کرونایی بسیار جدی است و آمار ارائه شده توسط رییس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در باره برخی از شهرستان های استان مانند گلپایگان، خوانسار و تیران و کرون نگران کننده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
گازگرفتگی سه نفر از اعضای خانواده ای را در روستای حسین آباد شهرستان تیران وکرون راهی بیمارستان کرد.
فرمانداری تیران و کرون   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۲:۲۱    
◾بسم الله الرحمن الرحیم اناالله و اناالیه راجعون ✍خبر فوت ناگهانی آقای "جهانبخش حیدری" دهیار روستاهای الله آباد و جعفرآباد بسیار تکان دهنده و تاسف بار بود؛ دهیار جوان؛ موقر؛ ساعی؛ زحمتکش؛ کوشا و خدومی که با تلاش فراوان ...
فرمانداری تیران و کرون   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۲:۲۱    
️مجید حججی؛ فرماندار شهرستان تیران و کرون بمناسبت 25 اسفند که به نام روز شهردار نامگذاری گردیده؛ ضمن گرامیداشت این روز؛ طی پیامی از خدمات شهرداران خدوم ایران زمین به ویژه شهرداران محترم شهرهای تیران؛ عسکران و رضوانشهر قدردانی کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۰:۱۴    
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری تیران و کرون گفت: تشکل های مردم نهاد مثل کانون های فرهنگی و هنری مساجد برای پیشرفت و تعالی جوانان و نوجوانان فرصت سازی می کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۰۹:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان نماینده مردم نجف آباد و تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی گفت: در بحران کرونا توانستیم تهدید را به فرصت تبدیل کنیم و در تولید ماسک و دستگاه ونتیلاتور به خودکفایی برسیم.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۰۸:۵۱    
همزمان با سالروز شهادت امام موسی کاظم (ع ) مراسم عزاداری این امام همام به یاد شهید خدادادشریفی در مسجد اعظم روستای افجان از توابع تیران وکرون برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۸:۵۴    
با حضورمسول محترم بسیج مساجدومحلات سپاه صاحب الزمان عج استان اصفهان ازفرمانده پایگاه مجتهده امین تندران اسوه در سال 99 حوزه کوثر ناحیه مقاومت بسیج تیران و کرون تجلیل شد.