سه شنبه ۰۴ آبانساعت ۰۴:۵۱Oct 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نیروی انسانی»

شعار سال   ۱۰ ساعت پیش    
دکتر جبلی در اولین اقدامات پس از نشستن بر کرسی ریاست، سعید عین اللهی مدیر تامین نیروی انسانی صداوسیما را که در گذشته به صورت غیرقانونی فرزند خود را به هسته گزینش برای استخدام معرفی کرده بود برکنار کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۶:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی، جلب در پیشبرد امور و حل مشکلات کشور دانست و گفت: تبریز و آذربایجان در منطقه شمال غرب کشور همواره نقش و جایگاه پیشرانی و پیش برندگی داشته و برای احیای این جایگاه باید اسناد توسعه و آمایش استان مطابق با مبانی انقلاب اسلامی تدوین شود.
پایگاه اطلاع رسانی سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۵:۵۱    
وحید چرخنده کارشناس اقتصادی با حضور در برنامه صبح پارسی درباره شیوه های بهبود وضعیت اقتصاد خانواده صحبت کرد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۵:۱۸    
آیت الله عبادی با تأکید بر اینکه شایستگی نیروی انسانی حرف اول و آخر را می زند، گفت: انتخاب هرچه سریع تر نیروی انسانی کارآمد، سبب راه انداختن کار مردم، تولید و توزیع صحیح امکانات در کشور می شود.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۴:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل امور مجلس و استان های نهاد کتابخانه های عمومی اظهار کرد: در مجموعه های فرهنگی توجیه ذهنی و روحی کارکنان بسیار سخت است و با توجه به روحیه جهادی، نگاه علمی و حُسن خلق نیروی انسانی فعال در این نهاد در این زمینه بسیار موفق عمل کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۳:۱۳    
عضو سابق شورای شهر چلگرد، نداشتن درآمد پایدار شهرداری، کمبود نیروی انسانی متخصص، نبود زیرساخت و طرح تفصیلی را مهم ترین معضلات پیش روی شورای ششم و شهردار جدید عنوان کرد.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۲:۳۴    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خرامه با تاکید بر اینکه بهره گیری از نیروی انسانی متخصص و متعهد برای گذر از کشاورزی سنتی ضروری است، گفت: در حال حاضر 28 نفر از بسیجیان بومی و دانش آموخته کشاورزی در طرح بسیج همگام با کشاورز این شهرستان فعال شده اند.
اتاق نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
با افزایش سطح واکسیناسیون در کشورهای دنیا، اخبار خوشایندی مبنی بر پیش بینی های مثبت کارشناسان اقتصادی هوانوردی در خبرگزاری ها مخابره می شود و برخی از شرکت های بزرگ هواپیمایی نیز از این فرصت استفاده کرده و به جذب نیروی انسانی می پردازند ...
سیرجان نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۱:۳۵   + ۸۱ سایت دیگر  
گزارش های رسمی از روند افزایشی طلاق و کاهش ازدواج در 10 سال گذشته حکایت دارد. مرکز آمار ایران طی گزارشی تفصیلی به بررسی وضعیت شاخص های کلان اقتصادی و اجتماعی از سال 1390 تاکنون پرداخته که در بخشی از این گزارش در سرفصل جمعیت و نیروی انسانی آماری از وضعیت ازدواج و طلاق ثبت شده در [...]
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۱:۲۹    
در همایش صیانت از نیروی انسانی و حمایت از تولید ملی که با حضور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خراسان شمالی و به میزبانی مجتمع صنعتی لوله گستر اسفراین برگزارشد از مسئولین ایمنی و کارگاه های ایمن استان تقدیر به عمل آمد.
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۱:۱۸    
درخواست عجیب مدیر تامین نیروی انسانی صداوسیما برای استخدام دخترش، خبرساز شد.
وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۸:۵۹    
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت در این جوابیه تاکید کرد: استان بوشهر دارای 53 پایگاه اورژانس شهری و جاده ای، یک پایگاه اورژانس هوایی، 54 دستگاه آمبولانس فعال، سه دستگاه آمبولانس پشتیبان و 405 نفر نیروی انسانی عملیاتی، ستادی و مراکز پیام خدماتی است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۱:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان استاندار سیستان و بلوچستان گفت: مدیران سیستان و بلوچستان از داخل استان و از ظرفیت بالای نیروی انسانی متخصص منطقه انتخاب می شوند و از مدیران می خواهم بدون ایجاد وقفه در امور بیشتر از قبل تلاش کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۰:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
عین اللهی گفت: ما تعداد زیادی نیرو داریم که نمی توانیم آنها را به کار بگیریم و بنابراین مشکل ما نیروی انسانی نیست. باید به میزانی که می توانیم جذب کنیم نیروی انسانی تربیت کنیم.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۰۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
بسیاری از اقتصاددانان بر این باور هستند، کمبود نیروی انسانی در برخی از کشورها به دلیل پاندمی کرونا می تواند آثار مخربی برای توسعه اقتصادی آن کشور ایجاد کند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۰۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
یک کارشناس ارشد ایمنی درباره شرایط کار در کارگاه ها توضیح داد: فشار روحی و استرس ناشی از کار می تواند تمرکز نیروی انسانی را ازبین ببرد. نبود قدرت تمرکز، سبب بروز حوادثی می شود که کارگاه و سایر نیروها را تحت تاثیر قرار می دهد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۰۵:۰۵    
طبیبی گفت: صدام با استفاده از لشکرهای مکانیزه و تجهیزات به روز در مقابل ایران اسلامی که در آن زمان از لحاظ تجهیزاتی و نیروی انسانی دچار مشکل بود، قرار گرفت؛ وی از ابتدای جنگ سه هدف جدا کردن خوزستان از ایران، تصرف اروند و نابودی انقلاب نوپای اسلامی را در سر داشت.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۰۲:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، دولت برای اجرای برنامه های عمران و آبادانی نیاز به نیروی انسانی کارآمد دارد که مسائل مادی و معنوی اش تعیین و توانا بر انجام وظایف اساسی خودش باشد به همین دلیل با تصویب قوانین و مقرراتی مشخص و برنامه ریزی های بنیادین در طی سال های اخیر سعی کرده برای رفع مشکلات مالی ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۰۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
استاندار زنجان با بیان اینکه من هیچ ابایی برای استفاده از افراد شایسته ندارم، گفت: کمک گرفتن از جوانان توانمند و متخصص می تواند رویکرد مثبتی در استفاده از نیروی انسانی بومی و جوان در استان ایجاد نماید.
اقتصاد ملت   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۹:۳۴   + ۱۷ سایت دیگر  
شرکت صنایع شیر ایران نیروی انسانی مورد نیاز خود را از میان واجدین شرایط و با برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی و گزینش، به صورت قرارداد کار موقت (مدت معین) انتخاب خواهد کرد. ...
فلزات آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۷:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
معاون منابع انسانی و امور اجتماعی شرکت فولاد خوزستان در یادداشتی نوشت: امروزه رشد و اثربخشی سازمانی در گرو داشتن سرمایه انسانی متعالی است. نظر به این نقش برجسته در تحقق اهداف سازمانی، شرکت فولاد خوزستان هم راستا با استراتژی های کلان خود ...
شوشان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۵:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس بیمارستان امام خمینی(ره) اهواز از آمادگی این بیمارستان برای ارائه خدمات به بیماران احتمالی کرونا، آنفلوآنزا و تنگی نفس ناشی از اولین بارش های پاییزی خبر داد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۴:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون نیروی انسانی دفتر مقام معظم رهبری در دانشگاه های کشور گفت: دشمن در دانشگاه ها در پی زدودن علم و دین است.
شرکت فرودگاههای کشور   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۴:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل ترافیک هوایی از بهره برداری یک مسیر مستقیم از بیرجند به مرز هوایی ترکمانباشی با توجه به بسته شدن فضای افغانستان در ماه نوامبر خبر داد و گفت: در حال حاضر با برنامه ریزی و استفاده از نیروی انسانی موجود در شیفت های مضاعف به صورت ایمن می توان به 1800 پرواز در آسمان ایران خدمات ترافیک هوایی ارائه ...
موج   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۳:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات بیان کرد: ظرفیت بسیار خوبی در استان خراسان رضوی و مشهد از لحاظ نیروی انسانی و شرکت های دانش بیان و استارت آپ ها وجود دارد که این ظرفیت باید به کل کشور گسترش پیدا کند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۱:۵۳   + ۱۶ سایت دیگر  
رکنا: شرکت پتروشیمی ارومیه در راستای آموزش جامع برای نیروی انسانی مجموعه به عنوان اصلی ترین سرمایه خود با همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان غربی اقدام به افتتاح مرکز مهارتی بین کارگاهی در در داخل این شرکت نمود.
هم اندیشی   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۱:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: یکی از صنایع راهبردی و قدیمی در کشور صنعت گیاهان دارویی است که به برای توسعه خود به عوامل اجتماعی، اقتصادی، نیروی انسانی و فناوری، مدیریتی، بازار و بازاریابی و زیست محیطی نیازمند است ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۰:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی در مورد آغاز آموزش حضوری در این دانشگاه گفت: همه ی شرایط ویژه آموزش حضوری چه فیزیکی و چه نیروی انسانی فراهم است .
یافته   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۰:۱۷    
استاندار لرستان در واکنش به انتشار خبر انتصاب معاون عمرانی استانداری: چاپ ایمیل توضیحات بخش: اخبار مجموعه : سایر اخبار استاندار لرستان گفت: جابجایی نیروی انسانی و انتصابات جدید امری طبیعی و لازمه فرآیند تغییر و تحول است. ...
برترین ها / رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۶:۴۹   + ۲۱ سایت دیگر  
برترین ها: انتشار نامه ای جدید از رمضان علی سنگدوینی، نماینده مجلس خطاب به وزیر نفت، بعد از نامه محرمانه اوجی برای استخدام دختر این نماینده مجلس در وزارتخانه، موجی از بدبینی را به نوع ارتباط مجلس و وزرا ایجاد کرده است ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - رییس اداره استاندارد سقز گفت: این اداره با کمترین نیرو در حال فعالیت است و برای بازرسی و نظارت موثر بر فعالیت های موجود، بکارگیری نیروی انسانی ضروری است.
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۴:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش سبلان ما ، آیت الله سید ابراهیم رئیسی در جلسه شورای اداری استان اردبیل شب شنبه در سالن ولایت برگزار شد، سفرهای استانی را عامل ارتباط هر چه بیشتر مردم با مسؤولان دانست و گفت: ارتباط با مردم باید جزو برنامه های اصلی مسئولان شود. ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه بالاترین سرمایه برای محرومیت زدایی نیروی انسانی توانمند و شایسته است، گفت: وحدت یک وظیفه الهی است که همه در برابر آن موظف هستیم و باید به آن عمل کنیم و بسیاری از مشکلات و ناهنچاری ها در سایه وحدت حل شدنی است.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۳:۳۷    
از اهم اخبار در حوزه حمل و نقل ریلی در هفته ای که گذشت می توان به لزوم توجه به نیروی انسانی برای ایجاد تحول در راه آهن و اختصاص بیش از 1000 میلیارد تومان اعتبار به راه آهن اردبیل اشاره داشت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۲:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- استاندار سیستان و بلوچستان گفت: کمبود نیروی انسانی متخصص یکی از مشکلات جدی این سازمان در استان است که باید برای ارایه بهتر و بیشتر خدمات به مردم، وضعیت نیروی انسانی در این سازمان بررسی و جهت تامین آن پیگیری جدی به عمل آید.
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به روسای دانشگاه های علوم پزشکی کشور دستور داد که حداکثر تا 10 آبان ماه سال جاری تمامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی وزارت بهداشت باید در مراکز پذیرفته شده فعالیت خود را آغاز کنند.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۲:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جامعه المصطفی العالمیه تأکید کرد: دانشمندان برجسته، عالمان تاثیرگذار، نیروی انسانی کارآمد، توانایی ها و ظرفیت های اقتصادی متنوع و گسترده جهان اسلام می تواند یک بلوک قدرتمند سیاسی را تشکیل دهد.
علیرضا زاکانی در بخشنامه ای ابلاغ کرد: جذب و بکارگیری نیروی انسانی جدید تحت هر عنوان و با هر نوع وضعیت استخدامی اعم از ( تمام وقت، نیمه وقت و پاره وقت، پیمانکاری، شرکتی، مشاوره ای، حق الزحمه ای، ساعتی و پروژه ای و حتی انجام خدمت به طور رایگان یا افتخاری ) در شهرداری تهران ممنوع است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۲۰:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- استاندار سیستان و بلوچستان گفت: نیروها مورد استفاده در معادن استان باید به صورت کاملا بومی و با تکیه بر نخبگان منطقه باشد چراکه ظرفیت های عظیم نیروی انسانی و ایده های نو در پارک علم و فناوری داریم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۹:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون رییس جمهوری و رییس سازمان حفاظت محیط زیست کشور گفت: این سازمان از نظر تجهیزات، ترابری و نیروی انسانی در شرایط مطلوب نیست هر چند کارهای بسیار خوبی طی سالهای اخیر در این زمینه انجام شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۵:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - فرماندار خور و بیابانک گفت: کمبود نیروی انسانی دغدغه اصلی و از مشکلات مهم نهادها و دستگاه های اجرایی فعال در زمینه های فرهنگی این شهرستان است.
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، با تاکید بر نقش و اهمیت نیروی انسانی، از این منابع انسانی به عنوان متحول کننده کشور یاد کرد و افزود: مهم ترین اتفاقات در خصوص نیروی انسانی در آموزش و پرورش روی می دهد. آموزش و پرورشی که خواهان مهیا کردن مهم ترین رکن تحول است، خود باید متحول باشد.
شهروند البرز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۱:۴۵   + ۹۵ سایت دیگر  
ستاد نمازجمعه تهران، اعلام کرد که با آرایش جدید نیروی انسانی و با تدابیر و برنامه هایی متناسب با شأن و منزلت نمازگزاران ، از آمادگی مناسب برای برگزاری نماز جمعه در جمعه هفته جاری برخوردار است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۱:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیر سنگ آهن جلال آباد گفت: از زمان واگذاری تاکنون میزان نیروی انسانی در مجتمع بیش از دو برابر رشد داشته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۱:۰۱    
اردبیل-استاندار اردبیل گفت: پایاب سد خداآفرین با ظرفیت اشتغال 10 هزار نیروی انسانی مهم ترین اتفاق حوزه اقتصاد استان اردبیل است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۰:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در نشست با مدیران وزارت نفت درباره رفع موانع تولید و حمایت از نیروی انسانی گفتگو کردند.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۰:۵۱    
دارندگان بالاترین امتیازات براساس نتایج آزمون کتبی و مدارک ارسالی برای انجام مصاحبه های عمومی و تخصصی دعوت خواهند شد.
بازتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
بازتاب ایلام/ مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام گفت: آموزش باعث افزایش بهره وری شغلی، سودآوری و از همه مهم تر افزایش کیفیت زندگی کاری نیروی انسانی است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۸:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
قاسمی گفت: ایجاد کارگاه های دائم اشتغال زندانیان در استان ضروری است، زیرا در این صورت هم فرد زندانی برای بازگشت به جامعه توانمند می شود و هم از نیروی انسانی که در زندان ها به سر می برند می توان در مسیر تولید داخلی بهره برد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی در جلسه وبینار سازمان کتابخانه ها، موزه ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی با مدیر موزه هنر اسلامی لوور پاریس ابعاد مختلف همکاری های دوجانبه در حوزه موزه داری بررسی شد.