دوشنبه ۰۳ اردیبهشتساعت ۲۱:۴۷Apr 2024 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نیروی انسانی»

ایثار   ۲۵ دقیقه پیش    
معاون تعاون و مشارکت های مردمی، روسای مناطق و فرمانده پایگاه بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران استان با حضور در فرماندهی سپاه علی بن ابیطالب از فرمانده سپاه، معاون نیروی انسانی و جمعی از نیروهای سپاه تجلیل کردند.
مدیرکل اداره مهارت دانشگاه تهران از برگزاری دومین نمایشگاه کار این دانشگاه در خردادماه خبر داد. به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران ، فرشته امین مدیرکل اداره مهارت دانشگاه تهران و دبیر علمی دومین نمایشگاه کار دانشگاه تهران با اشاره به برگزاری این نمایشگاه در خردادماه گفت: انتخاب ...
روزنامه کسب و کار   ۴ ساعت پیش    
سرمقاله زنجیره ای از اتفاقات، تجهیزات و نیروی انسانی باید کنار هم قرار گیرد تا به رشد اقتصاد دیجیتال کمک کند. نظام اجرایی کشور باید به فعالان بخش اقتصاد دیجیتال اعتماد کند و مسائل و چالش های احتمالی پیش روی فعالان این بخش پیگیری و حل شود ...
پانا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهر تهران با بیان اینکه سال 1403، سال توانمندسازی نیروی انسانی در همه ابعاد به ویژه در میان اولیاء و دانش آموزان است، گفت برگزاری نشست های متعدد از جمله نشست با حضور معلم طلبه ها، نقطه آغاز طرح توانمند سازی نیروی انسانی است.
سراج24   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
دکتر طهرانچی گفت : سهم ما 40 درصد از آموزش عالیست اما باید برای نسل آینده مسئولیت جدی را بر عهده بگیریم چرا که ما آمادگاه تربیت نیروی انسانی برای جوامع غربی نیستیم.
رئیس علوم پزشکی جیرفت با اشاره به نواقص بسیار زیاد در حوزه درمان جنوب استان کرمان، گفت: در جنوب استان با کمبود تخت بیمارستانی و نیروی انسانی مواجه هستیم.
صبح قزوین   ۸ ساعت پیش    
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی قزوین گفت: توزیع پزشک به لحاظ جغرافیایی متوازن نیست و از نظر تامین نیرو در شرایط میانه کشور قرار داریم، اما از نظر پویایی در سطح مناسبی قرار داریم.
ایسنا   ۸ ساعت پیش    
معاون وزیر کشاورزی گفت: ما نیازمند دانش و استفاده از شرکت های دانش بنیان برای افزایش تولید و بازدهی محصولات کشاورزی هستیم، اگر ما در حوزه تربیت نیروی انسانی غفلت کنیم، شیب تولید محصولات نزولی خواهد شد.
ظرفیت اولیه پذیرش در آزمون دکتری تخصصی (Ph.D) رشته های داروسازی اعلام شد. این ظرفیت نسبت به سال گذشته با افزایش روبرو شده است. به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران ؛ آزمون پذیرش دانشجو در مقطع دکتری تخصصی (Ph ...
ایمنا   ۸ ساعت پیش    
رئیس کمیسیون بودجه و امور حقوقی شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: منابع انسانی غنی ترین و بزرگترین سرمایه های هر سازمان هستند و اگر بخواهیم به آینده، گذشته و زمان حال نیروی انسانی بی تفاوت باشیم، خطرات و آسیب هایی، گریبان گیر مدیریت شهری خواهد شد و ما پاسخگوی این وضع خواهیم بود.
ایسنا   ۸ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران از تلاش این دانشگاه برای ایجاد کنسرسیوم بین سازمان ها برای تبادل نیروی انسانی و دانش تاکید کرد و گفت: وظیفه دانشگاه تهران حمایت از فارغ التحصیلان و دانشجویان جویای بازار کار است تا با نیازمندی سازمان ها و صنایع آشنا شوند.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، عیسی زاده مدیرکل صدا و سیمای مهاباد با شهبازی رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی دیدار و گفت و گو کرد. ...
مواد 6 و 7 طرح تقویت و توسعه علوم پژوهش و نوآوری دفاعی که به تامین منابع انسانی و امکانات سازمان پژوهش و نوآوری دفاعی وزارت دفاع، اختصاص داشت در جلسه علنی مجلس تصویب شد.
عضو هیات مدیره بانک توسعه صادرات ایران گفت:عملکرد چند ماه اخیر بانک نشان می دهد که در مسیرجهش تولید، درست گام موثر برمی داریم و امیدوارم در ادامه راه، تحول بزرگی برای این بانک رقم بخورد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۰:۰۱   + ۳۰ سایت دیگر  
معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش وپرورش با بیان اینکه در حوزه نیروی انسانی تکمیل کادر آموزشی با برگزاری آزمون هایی که در حال برگزاریست، انجام می شود گفت: به زودی نتایج آزمون اعلام و حدود 28 هزار نفر در سال تحصیلی آینده به کادر آموزشی در دوره ابتدایی اضافه خواهند شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۹:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای سیستان و بلوچستان گفت: بیش از 64 هزار نفر دوره در سال 1402 در راستای توانمندسازی نیروی انسانی و تامین نیروی ماهر استان در آموزش فنی و حرفه ای سیستان و بلوچستان برگزار شد.
ایثار   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی معاون مددکاری و مشارکت های مردمی به همراه روسای مناطق با حضور در فرماندهی سپاه علی بن ابیطالب استان قم از سردار موحد فرمانده سپاه و معاون نیروی انسانی و جمعی از نیروهای سپاه تقدیر کردند.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۰:۰۳    
یکی از ابزارهای توسعه پایدار، تامین نیروی انسانی باورمند به دانش روز و وفادار است و باز در زیر شاخه این ابزار، ابزارک نیروی انسانی مهندسی قراردارد با اینکه درنمایه بیرونی اولیه ابزار توسعه پایدار، از نظر برخی از مدیران ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۲۰:۱۰    
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان هرمزگان؛ به منظور ایجاد هماهنگی برای برگزاری آزمون های نوبت دوم سال تحصیلی و ساماندهی نیروی انسانی و ستاد بزرگ داشت مقام معلم، جلسه مدیران مدارس سه مقطع تحصیلی با حضور مدیر آموزش و پرورش ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۹:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا - معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: 700 نیروی انسانی جدید در سال گذشته جذب شبکه بهداشت شهرستان های استان شدند و امسال نیز جذب 650 نفر در دستور کار است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۶:۴۹   + ۴۳ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، سردار علی عظیمی در حاشیه بازدید از مناطق کویری استان سمنان، با تاکید بر ارتقاء توان یگان های تکاوری چه در حوزه امکانات و چه در حوزه نیروی انسانی اظهارکرد ...
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۵:۵۲    
به گزارش اسپوتنیک، وزارت دفاع روسیه روز 21 آوریل (یکشنبه) گزارش داد که نیروهای مسلح اوکراین در یک روز 440 نیروی خود را در منطقه مسئولیت یگان های "مرکز" و "جنوب" از دست دادند. ...
سینا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۵:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش سیناپرس از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، طراحی زیست بوم نوآوری و فناوری بخش معدن و صنایع معدنی کشور، با استفاده از ظرفیت های نیروی انسانی توانمند در حوزه پژوهش و فناوری، توسط مرکز نوآوری معدن و صنایع معدنی اجرا می شود. ...
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای تربت حیدریه گفت: در ایام اجرای طرح نوروز 1403 با بهره گیری از امکانات و ظرفیت نیروی انسانی و ماشین آلات راهداری و مشارکت بخش خصوصی، سفری ایمن برای کاربران راه های استحفاظی شهرستان تربت حیدریه رقم خورد.
اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل در راستای تکمیل نیروی انسانی خود با اولویت رشته کتابداری برای کتابخانه عمومی بوستان دانش روستای نیارق نمین دعوت به همکاری می کند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۲:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- نماینده مردم شوش و کرخه در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از رویه های صورت گرفته در زمینه تعدیل نیروی انسانی در شرکت کاغذ پارس شوش گفت: تلاش می شود با ابزارهای نظارتی که مجلس در اختیار دارد مانع از هرگونه تعدیل در این واحدهای تولیدی شویم.
عصر کاسپین   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۱:۲۲   + ۲۳ سایت دیگر  
سجاد ده ده جانی، مدیرکل بازرسی استان گیلان با محمد سجاد سیاهکارزاده، رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان دیدار کرده و در خصوص راهکارهای توسعه همکاری ها و هم افزایی میان نهادی به تبادل نظر پرداختند. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۱:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس فرهنگستان زبان و ادب فارسی و بنیاد سعدی با تاکید بر لزوم تربیت نیروی انسانی ماهر و مومن در آموزش و پرورش گفت: به هر فرزندی از ایران به عنوان یک استعداد و سرمایه نگاه می کنیم.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۰:۴۶    
حمید حسینی رئیس اداره نیروی انسانی و کارگزینی بهزیستی استان تهران از تمدید ثبت نام آزمون استخدامی اختصاصی معلولان خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۰:۳۱    
معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا با اشاره به تجارب ذی قیمت سپاه در دوره دفاع مقدس گفت: سپاه پاسداران با ظرفیت نیروی انسانی جهادی توانست پس از جنگ تحمیلی به تولید ظرفیت هایی در عرصه موشکی و پهپادی دست پیدا کند و از این طریق سطح بازدارندگی و تهدیدزدایی از کشور را ارتقا داده که این قدرت ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۰:۱۴    
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان مرکزی حسین مولوی مدیرکل آموزش و پرورش استان مرکزی در آئین افتتاحیه نمایشگاه معرفی مشاغل اظهار داشت: بزرگترین دارایی آموزش و پرورش نیروی انسانی پای کار است . ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۰۹:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - فرمانده سپاه زنجان گفت: سپاه نهادی در جهت پیاده کردن اهداف و آرمان های والای انقلاب اسلامی است و با پشتوانه عظیم الهی و مکتبی و نیروی انسانی معتقد و متعهد با بهره گیری از سال ها تجربه انقلاب اسلامی را از هر گزند و آسیبی حفظ می کند.
بانک توسعه صادرات   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۰۹:۰۱   + ۳۰ سایت دیگر  
مدیر عامل بانک در حاشیه همایش سراسری مدیران ، محمد رضایی را با اعطای حکمی به عنوان "سرپرست معاونت توسعه سرمایه انسانی و پشتیبانی بانک" معرفی کرد.
اکونگار   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۰۰:۳۴    
منابع انسانی مسئولیت مهمی برای هدایت یک سازمان به عهده دارد. فرهنگ سازمان ها با تغییر نسل دچار تغییرات چشمگیری می شود. نسل های جدید عموماً با روجیه جسورانه خود سبب تغییر در ساحتار سازمان می شوند و این موضوع برای مدیریت منابع انسانی حائز اهمیت است.
فرارو   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۲۲:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
نیروی انتظامی، سرپنجه مقتدر اجرای قانون است که دارای نیروی انسانی مومن و انقلابی است لذا خط درست رسانه ای، متمرکز بر تقویت اعتبار و شأن این نیرو باید باشد. محمد لسانی کارشناس مسائل رسانه در یادداشتی نوشت: ...
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۲۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار تیران و کرون گفت: توسعه و تقویت زیرساختی و نیروی انسانی در بخش درمان این شهرستان برای تأمین نیاز مردم و گردشگران ضروری است.
خوزنیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۹:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با اشاره به اقدامات زیرساختی در حوزه بهداشت و درمان استان خوزستان، از صدور مجوز ایجاد دانشکده پرستاری در مسجدسلیمان خبر داد. ...
شبستان   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۸:۴۰    
صفری با اشاره به کمبود نیروی انسانی در شهرداری های استان خراسان جنوبی، تأمین نیروی انسانی مورد نیاز را منوط به اخذ مجوز از سازمان دهیاری و شهرداری های کشور دانست.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۶:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل مجمع خیرین حامی کودکان بازمانده از تحصیل البرز گفت: مدرسه و آموزش تأثیر زیادی در پیشگیری از آسیب های اجتماعی دارد. حیدر سمیرکرم گفت: با توجه به اینکه موتور اقتصاد هر جامعه ای نیروی انسانی است اما وضعیت رشد جمعیتی ما رو به سالمندی و پیری می رود ...
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه خراسان جنوبی، محمدرضا عابدانی مدیر منطقه گفت: با توجه به تاکیدات مدیریت عملیات به منظور امکان استفاده حداکثری از نیروی انسانی در شرایط بحران در روز پنج شنبه مورخ 30 فروردین ماه یک دوره آموزشی به صورت تئوری و عملی درانبار نفت شهید سلیمانی ...
بانک توسعه صادرات   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۵:۱۷   + ۲۷ سایت دیگر  
همزمان با همایش سراسری مدیران بانک توسعه صادرات ایران از سامانه آوا چک رونمایی شد.
نقدینه   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۳:۳۶   + ۳۷ سایت دیگر  
نقدینه - با حضور مدیر عامل و اعضای هیات مدیره بانک توسعه تعاون؛ مراسم تکریم مدیر پیشین و معرفی سرپرست جدید مدیریت امور سرمایه انسانی بانک برگزار شد. ...
بانک توسعه صادرات   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۳:۱۸   + ۱۸ سایت دیگر  
همزمان با دومین همایش مدیران بانک توسعه صادرات ایران که در مشهد مقدس برگزار می شود، مدیرعامل و برخی از مدیران ارشد بانک از شرکت خصوصی تولیدکننده به عنوان یکی از مشتریان خوش نام بانک و صادر کننده نمونه کشوری بازدید کردند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۲:۱۴    
تهران- ایرنا- با وجود بیش از شش ماه از جنگ شدید علیه نوار غزه نه تنها مقاومت فلسطین از نظر نیروی انسانی با کمبود روبه رو نشده و با قدرت حضور دارد، بلکه تیپ رفح مقاومت هنوز وارد درگیری با نظامیان صهیونیست نشده و در آماده باش کامل بسر می برد.
روند بازار   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۲:۰۸   + ۴۰ سایت دیگر  
آزمون استخدامی سازمان تأمین اجتماعی برای جذب 4900 نفر نیروی انسانی جدید در بخش های بیمه ای و درمانی این سازمان امروز برگزار شد. به گزارش روند بازار ، میرهاشم موسوی مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی امروز در حاشیه بازدید از یکی از حوزه های امتحانی آزمون استخدامی این سازمان ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۲:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
امکان ثبت نام مجدد در آزمون استخدامی ویژه افراد دارای معلولیت/ تغییر تاریخ آزمون استخدامی* متن کامل اطلاعیه اداره کل نیروی انسانی و تشکیلات سازمان بهزیستی کشور به شرح ذیل است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
آزمون استخدامی اداره کل و مدیریت درمان تامین اجتماعی استان اردبیل با حضور هزار و چهارصد داوطلب در مرکز آزمون جهاددانشگاهی اردبیل، برگزار شد.
بانک توسعه صادرات   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۱:۰۳   + ۲۷ سایت دیگر  
رسالت اصلی بانک توسعه صادرات ایران کمک به توسعه تجارت خارجی و تسهیل گری در امر واردات و صادرات است.
جهان نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۰:۵۸   + ۲۵ سایت دیگر  
نیروی انتظامی، سرپنجه مقتدر اجرای قانون است که دارای نیروی انسانی مومن و انقلابی است لذا خط درست رسانه ای، متمرکز بر تقویت اعتبار و شان این نیرو باید باشد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان فرماندار تیران و کرون گفت: کمبود نیروی انسانی در پست های درمانی این شهرستان روند خدمت رسانی را دچار مشکل می کند که همکاری دانشگاه علوم پزشکی در این خصوص لازم است.