سه شنبه ۰۷ بهمنساعت ۲۲:۲۶Jan 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مشمولان غایب»

خبرفوری: رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا: مشمولان غایب در صورت حسن اخلاق و رفتار در حین خدمت سربازی، همه یا بخشی از اضافه خدمت آنها بخشیده می شود.
معاون وظیفه عمومی انتظامی خراسان جنوبی : این استان کمترین تعداد مشمولان غایب خدمت سربازی را در کشور دارد.
انتخاب   ۷ ساعت پیش    
سردار تقی مهری، رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: مشمولان غایب در صورت حسن اخلاق و رفتار در حین خدمت سربازی، همه یا بخشی از اضافه خدمت آنها بخشیده می شود.
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی گفت: در حال حاضر زمینه جذب مشمولان سربازی بالای یک سال غایب فراهم است و همه مشمولان با مراجعه به معاونت وظیفه عمومی می توانند از خدمات تشویقی این طرح بهره مند شوند.
شبستان   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حسینی از اعزام 3 هزار و 720 نفر از مشمولان وظیفه عمومی استان به خدمت سربازی خبر داد و گفت: مشمولان غایب بالای یک سال در محل سکونت خود جذب می شوند.
بولتن نیوز   ۹ ساعت پیش    
رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا: مشمولان غایب در صورت حسن اخلاق و رفتار در حین خدمت سربازی، همه یا بخشی از اضافه خدمت آنها بخشیده می شود
پارسینه   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی گفت: مشمولان غایبی که تاکنون برای تعیین تکلیف وضعیت خدمت خود اقدام نکرده اند با محرومیت های اجتماعی از جمله عدم امکان ادامه تحصیل در مقاطع تحصیلی بالاتر، عدم برخورداری از معافیت کفالت و ... مواجه می شوند. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۰۹:۳۱   + ۶۴ سایت دیگر  
سردار مهری گفت: مشمولان غایبی که تاکنون برای تعیین تکلیف وضعیت خدمت خود اقدام نکرده اند با محرومیت های اجتماعی از جمله عدم امکان ادامه تحصیل در مقاطع تحصیلی بالاتر، عدم برخورداری از معافیت کفالت و... مواجه می شوند.
شهریار نگار   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۱:۳۰    
معاون وظیفه عمومی استان گفت: وی با اشاره به اینکه مشمولان خدمت وظیفه عمومی که برای اعزام، جهت طی دوره ضرورت احضار می شوند: چنانچه در مهلت یا موعد مقرر خود را معرفی نکنند غایب شناخته می شوند، تصریح کرد: ...
هاژه   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، نیروی انتظامی شهرستان مهاباد در اطلاعیه ای از برخورداری امتیازاتی برای مشمولین دارای غیبت بیش از 1سال خبر داد. متن اطلاعیه بدین شرح است: ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۸:۴۶    
معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتطامی استان یزد: در راستای مساعدت به مشمولان غایب و خانواده های آنان فرماندهی انتظامی استان یزد اقدام به برگزاری دوره آموزش رزم مقدماتی کرده است.
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۸:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون وظیفه عمومی انتظامی استان ایلام در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ایلام ؛ گفت: کلیه مشمولان غایب و غیر غایب استان در مقاطع عادی، دیپلم، فوق دیپلم، لیسانس، فوق لیسانس و دکتری که برگ آماده به خدمت به تاریخ یکم و سوم بهمن ماه امسال را دریافت کرده اند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۵:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان سمنان: سامانه جذب مشمولان غایب بالای یک سال در نیروی انتظامی استان سمنان فعال شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان همدان گفت: مشمولان غایب برای تعیین تکلیف خدمت وظیفه خود اقدام کنند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۴:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: مشمولان خدمت وظیفه عمومی ساکن در استان اصفهان که بیش از یک سال غیبت دارند در صورت تمایل می توانند تمامی دوره خود را در یکی از یگان های انتظامی استان انجام دهند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۸:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون وظیفه عمومی ناجا در استان سمنان : با ابلاغیه سازمان وظیفه عمومی مشمولان غایب بالای یک سال می توانند از امکانات خدمت سربازی در محل سکونت خود استفاده کنند
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۵:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان از تسهیلات ویژه برای مشمولان غایب اعزام به خدمت سربازی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۴:۱۸    
گروه استان ها - معاون وظیفه عمومی استان گلستان با اشاره به تعداد زیاد غایبن از فرصت ویژه به این مشمولان برای گذراندن خدمت سربازی خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۱:۴۸    
فرمانده انتظامی شهرستان گچساران در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: مشمولان غایبی که تاکنون برای تعیین تکلیف وضعیت خدمتی خود اقدام نکرده اند برابر ماده10 قانون خدمت وظیفه عمومی بامحرومیت های اجتماعی مواجه می شوند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۰۸:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان هرمزگان برابر ماده 10 قانون از مواجه شدن با محرومیت های اجتماعی مشمولان غایبی که تاکنون برای تعیین تکلیف وضعیت خدمتی خود اقدام نکرده اند خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۰:۳۸    
ایسنا/زنجان معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: مشمولان غایب زنجانی که یک سال از غیبت آن ها گذشته است، می توانند با مراجعه به دفاتر پلیس به اضافه 10 نسبت به انجام خدمت سربازی در محل سکونت خود اقدام کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۷:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان کردستان گفت: مشمولان غایب خدمت سربازی از مزایای بخشش سنواتی و خدمت در محل سکونت خود بهره مند می شوند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۵:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - بهره مندی مشمولان غایب خدمت سربازی از مزایای بخشش سنواتی و خدمت در محل سکونت خود، اهدا 10 سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند توسط سپاه ناحیه دیواندره و برگزاری مسابقه بزرگ مکتب سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی از جمله اخبار کوتاه کردستان در روز چهارشنبه 10 دی 1399 است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۲:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی گفت: مشمولان غایب بالای یک سال می توانند با ثبت درخواست اعزام در دفاتر پلیس+10 و معرفی خود به معاونت وظیفه عمومی استان نسبت به انجام خدمت سربازی در محل سکونت خود اقدام کنند.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۰۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح می گوید ستاد مخالف خرید و فروش سربازی است چرا که این موضوع ناعادلانه است و به سربازی ضربه وارد می کند ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۰۹:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه ستاد کل نیروهای مسلح با طرح های پولی کردن خدمت سربازی مخالف است، گفت: در گذشته نیز ما تبعات منفی چنین طرح هایی را دیده ایم و این طرح ها عادلانه نیست، از همین رو ما با آن مخالفیم.
کازرون نما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۲۲:۱۲    
به گزارش کازرون نما؛ به کارگیری مشمولان غایب در تمام موسسات دولتی و غیر دولتی ممنوع بوده و با متخلفان برخورد می شود.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۲۱:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
مشمولانی که مدت غیبت اولیه آنان در زمان صلح از یکسال و در زمان جنگ از دو ماه تجاوز کند علاوه بر اعمال اضافه خدمت ذکر شده فراری محسوب خواهند شد و به مراجع صالح قضائی معرفی می می شوند.
هاژه   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۲۱:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، فرمانده انتظامی شهرستان مهاباد از اعطای برخی امتیازات برای مشمولان غایب بالای 1 سال خبر داد سرهنگ ستاد محمد توحیدی فرمانده انتظامی شهرستان مهاباد در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۲۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی کردستان از ممنوعیت استخدام برای مشمولان غایب خبر داد و گفت: مشمولانی که خود را در تاریخ تعیین شده از سوی سازمان وظیفه عمومی برای اعزام به خدمت و یا رسیدگی به وضعیت معافیت معرفی نکنند مرتکب غیبت می شوند.
ناطقان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۵:۱۸    
بر اساس بند (ط) تبصره 16 ماده واحده قانون بودجه سال 1393 مجلس شورای اسلامی افرادی که بیش از هشت سال غیبت داشته اند مشمول پرداخت جریمه خدمت سربازی می شوند. میزان جریمه مشمولان غایب برای معافیت از خدمت وظیفه عمومی بر اساس مدرک تحصیلی است
موج   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۳:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان قم از مساعدت ویژه این فرماندهی برای مشمولان غایبی که هرچه زودتر خود را معرفی کنند، خبر داد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۸:۳۹   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: امیر دریادار دوم غلامرضا رحیمی پور رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیرو های مسلح گفت:مشمولان غایب منتظر خرید خدمت یا جریمه مشمولان غایب نباشند و در اسرع وقت خودشان را برای ادامه خدمت و اعزام به سربازی معرفی کنند تا سربازی را در اولین فرصت به اتمام رسانده و به وضعیت زندگی و ...
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۷:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
امیر رحیمی پور، رئیس اداره سرباز ستادکل نیروهای مسلح : ▫️مطلبی در مورد دریافت مالیات از مشمولان غایب بعد از 28 سالگی مطرح شده است که نه تنها این مطلب صحت ندارد بلکه اصلا اولویت ستادکل هم نیست. ...
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۶:۲۵   + ۳۸ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: رئیس اداره سرباز ستادکل نیروهای مسلح گفت: مطلبی در مورد دریافت مالیات از مشمولان غایب بعد از 28 سالگی مطرح شده است که نه تنها این مطلب صحت ندارد بلکه اصلا اولویت ستادکل هم نیست. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
ایرنا - کرمان - فرمانده انتظامی استان کرمان با بیان اینکه برای مشمولان غایب خدمت سربازی پیامک ارسال می شود گفت: این افراد در مراکز انتظامی و به پشتوانه مراجع قضایی دستگیر و به خدمت سربازی فرستاده می شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه- معاون وظیفه عمومی پلیس کرمانشاه گفت: اصنافی که مشمولان غایب را بکارگیری کنند ضمن اعمال جریمه به مقام قضایی تحویل می شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۰:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
در راستای مساعدت به مشمولان غایب و خانواده های آنها پلیس یزد نسبت به برگزاری دوره آموزش رزم مقدماتی و همچنین به کارگیری مشمولان غایب بالای یکسال در مرکز استان اقدام کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۷:۱۲    
رئیس سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی: برابر تصمیم ستاد کل نیرو های مسلح اضافه خدمت مشمولان غایب بخشیده می شود به شرط این که مدت خدمت سربازی شان را به خوبی سپری کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۶:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
تمدید تاریخ اعزام مشمولان کنکوری تا بخشش اضافه خدمت مشمولان غایب تصمیماتی است که در ستاد کل نیروهای مسلح گرفته شد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۶:۱۷    
یکی از مسئولان نیروی انتظامی از تمدید مهلت مشمولان کنکوری برای اعزام به سربازی و بخشش اضافه خدمت مشمولان غایب خبر داد و به ارائه توضیح درباره شرایط آن پرداخت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۰۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان یزد، شرایط برخورداری مشمولان غایب از معافیت کفالت را اعلام کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۶:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی خراسان شمالی با اشاره به اینکه نیروی انتظامی اقدامات لازم را در خصوص شناسایی، تعقیب و دستگیری مشمولان غایب انجام می دهد ...
فکر شهر   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۹:۴۳    
فکرشهر: فرماندهی انتظامی شهرستان دشتستان در اطلاعیه ای به مشمولان غایب نظام وظیفه یا همان سربازان فراری اطلاع داده که در صورت معرفی خودشان به این نهاد، پس از طی دوره آموزشی به عنوان سرباز در شهرستان محل سکونتشان به کار گرفته خواهند شد. به گزارش فکرشهر ، در این اطلاعیه آمده: بسمه تعالی ...
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح در خصوص آخرین مهلت معرفی دیپلمه های مشمول برای انجام خدمت سربازی، مدت زمان دوره آموزشی، تعیین تکلیف مشمولان قلبی عروقی، محرومیت های مشمولان غایب و پیگیری حقوق سربازان سخن گفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۱۰:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان یزد: مشمولانی که در مهلت و موعد مقرر خود را جهت انجام خدمت مقدس سربازی معرفی نکنند، غایب محسوب شده و استخدام آنان در نهاد های دولتی و خصوصی ممنوع است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۱:۳۷    
کلیه مشمولان غایب متولد سال های 1355 تا 1380 برای تعیین تکلیف و انجام خدمت سربازی فرا خوانده شدند
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۰۹:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی گچساران از ممنوعیت اشتغال مشمولان غایب در موسسه های دولتی و عواقب ناشی از به کارگیری آنها و مجازات های تعیین شده و محرومیت های اجتماعی خبر داد. ...