یکشنبه ۰۳ بهمنساعت ۱۶:۱۸Jan 2022 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تسهیلات بانکی»

مرجع بررسی خدمات بانکی   ۱۶ دقیقه پیش    
با دستور رئیس جمهور و موافقت مدیران بانک ها، وام صد میلیونی بدون ضامن به همه حقوق بگیران و بازنشستگان دولتی داده می شود. کارمندان دولتی می توانند حقوق خود را ضامن وام و تسهیلات بانکی قرار بدهند و تا سقف یکصد میلیون تومان وام از شبکه بانکی وام بدون ضامن بگیرند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۲۸ دقیقه پیش    
وزیر اقتصاد گفت: گام نخست طرح اعطای تسهیلات بدون ضامن تا مبلغ 50 میلیون تومان و شامل حقوق بگیران است، اما در آینده تا صد میلیون تومان و برای همه مردم اجرایی خواهد شد.
افراد مشمول دریافت تسهیلات بدون ضامن از سوی معاون امور بانک و بیمه وزارت امور اقتصادی و دارایی معرفی شدند.
راهبرد معاصر   ۵۶ دقیقه پیش   + ۴۲ سایت دیگر  
سید عباس حسینی معاون بانک و بیمه وزارت امور اقتصادی و دارایی: پرداخت بدون ضامن تسهیلات بانکی زیر 100 میلیون تومان آغاز شد.
آقای خبر   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان – سید عباس حسینی ، درگفت و گوی زنده تلویزیونی از اجرایی شدن ارائه تسهیلات بانکی بدون ضامن خبر داد و گفت: پیرو جلسه رئیس جمهور محترم با مدیران ارشد بانکی، و تاکید ایشان بر آسان سازی پرداخت تسهیلات برای مردم محور های مهم پرداخت تسهیلات آسان نیز مورد بررسی قرار گرفت ...
شبکه خبر   ۳ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
کارمندان دستگاه های دولتی و خصوصی می توانند بدون ضامن و فقط با یک کسر از حقوق وام بگیرند.
معاون بانک و بیمه وزارت امور اقتصادی و دارایی : پرداخت بدون ضامن تسهیلات بانکی زیر 100 میلیون تومان آغاز شد.
تابا خبر   ۴ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش تابا ؛ مصطفی قمری وفا مدیرکل روابط عمومی بانک مرکزی اعلام کرد: موضوع چگونگی لغو اخذ سود از دیرکرد اقساط وام ها و تسهیلات بانکی که از دغدغه های مهم مراجع عظام تقلید در دیدار رئیس کل بانک مرکزی در سفر به قم بود امروز در جلسه هیات عامل بانک مرکزی بررسی شد. ...
سلام نو   ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
موضوع لغو اخذ سود از دیرکرد اقساط تسهیلات بانکی در دستور کار بانک مرکزی قرار گرفت.
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا- مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی قزوین گفت: امسال 2 میلیارد و 878 میلیون تومان تسهیلات بانکی در حوزه مشاغل خانگی به هنرمندان صنایع دستی استان پرداخت شده است.
اقتصاد آنلاین / فکر شهر   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۷:۲۵   + ۸۵ سایت دیگر  
رییس کل بانک مرکزی گفت: در راستای نظارت بر اجرای مصوبات شورای فقهی در نظام بانکی کشور، ناظران شرعی به کمیته تطبیق بانک ها اضافه خواهند شد.
مدیرکل روابط عمومی بانک مرکزی اعلام کرد: به دنبال بیانات مراجع عظام تقلید، بانک مرکزی لغو اخذ سود از دیرکرد اقساط وام ها را در دستور کار قرار داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۲:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
یاسوج - ایرنا - فرماندار کهگیلویه گفت: نیاز است بانکها برای خدمات رسانی بهتر در پرداخت تسهیلات بانکی و اشتغالزایی سخت گیری های خود را کاهش دهند.
مدیرعامل شرکت بازآفرینی و معاون وزیر راه و شهرسازی نوسازی مسکن علما و شورای افتای استان مردم را با خطرات بافت های فرسوده آشنا کنند مدیرعامل شرکت بازآفرینی و معاون وزیر راه و شهرسازی نوسازی مسکن گفت ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۸:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
به گفته صابری، وام دهی یک چرخه پویا است و باید دقت شود با کار کارشناسی دقیق به سمت اعتبارسنجی برویم، چون اگر همین تسهیلات خرد به موقع وصول نشود توان وام دهی بانک ها کاهش می یابد.
حوزه   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۵:۱۴    
حوزه / نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی با اشاره به دستورات اخیر رئیس جمهور به نظام بانکی، اظهار کرد: نظام فعلی بانکی مریض است و باید درمان شود تا مردم بتوانند از تسهیلات بانکی بهره برداری لازم را داشته باشند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۰:۴۴    
رئیس دادگستری بستان آباد گفت: اجرای ناقص یک قانون توسط مدیران میانی و رؤسای بانک ها، جوانان را در تشکیل زندگی و استفاده از تسهیلات بانکی با مشکل مواجه کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۵:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- استاندار همدان گفت: ساخت 50 هزار واحد مسکونی در شهر همدان در طول چهار سال آینده به طور حتم نیازمند حمایت مالی و پرداخت تسهیلات بانکی است.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۴:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اصفهان از اجرای طرح اشتغال خُرد در چهار محله حاشیه نشین اصفهان خبر داد. مسعود مهدویان فر گفت: طرح اشتغال خُرد در چهار محله حاشیه نشین اصفهان به صورت آزمایشی در محله هایی که دفتر تسهیل گری دارند اجرا می شود به این نحو که افراد در قالب صندوق کارآفرینی 15 ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۱:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت امور اقتصادی و دارایی، سید عباس حسینی در حاشیه جلسه با مدیران عامل بانک ها در وزارت اقتصاد اظهار داشت: پیرو جلسه مدیران عامل بانک ها و تیم اقتصادی دولت با رئیس جمهور و و تأکیدهای ایشان بر ضرورت آسان سازی پرداخت تسهیلات بانکی به مردم ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۰۸:۱۵    
کارشناس مسائل اقتصادی گفت: انقلاب واقعی در نظام بانکداری زمانی امکان پذیر است که واقعی سازی عقود اتفاق بیفتد تا زمانی که عقود واقعی نشوند تسهیلات بانکی از بازارهای دلالی و سفته بازی سر درخواهد آورد.
خبرهای فوری   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۲۱:۵۹    
خبرمهم: معاون امور بانکی و بیمه وزارت اقتصاد مسئولان بانکی خود را متعهد به اجرای دستورات رئیس جمهور در خصوص تسهیل ارائه تسهیلات بانکی می دانند. شرایط پرداختِ تسهیلات بانکی تا مبلغ 100 میلیون تومان از اول بهمن ماه تسهیل می شود و افراد بر اساس اعتبارسنجی شبکه بانکی، وام دریافت خواهند کرد.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۲۱:۳۶    
معاون امور بانکی و بیمه وزارت اقتصاد از پرداخت آسان تسهیلات بانکی از اول بهمن ماه خبر داد.
اقتصاد آنلاین / عصر ایران   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۰۰:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
رییس جمهور در جریان سفر به روسیه با ایرانیان مقیم این کشور دیدار کرد.
شادا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۲۱:۰۰    
مصاحبه با شایان مدیرعامل بانک مسکن در حاشیه جلسه عملیاتی نمودن دستورات رئیس جمهور به مدیران نظام بانکی در خصوص تسهیل ارائه تسهیلات بانکی به مردم - وزارت اقتصاد 29 دی 1400 مصاحبه با صیدی مدیرعامل بانک صادرات ایران ...
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۷:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
میزان سپرده ها و تسهیلات بانکی تا پایان مهرماه سال جاری نسبت به سال گذشته معادل 45 و 46.6 درصد افزایش یافته است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۷:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی می گوید: ارائه تسهیلات بانکی خارج از ضوابط و مقررات وثیقه ها و نحوه پرداخت است که برخی از آن ها از چارچوب و ضوابط بانک مرکزی خارج است.
سلام نو / ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۶:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
میزان سپرده ها و تسهیلات بانکی تا پایان مهرماه سال جاری نسبت به سال گذشته معادل 45 و 46.6 درصد افزایش یافته است.
نقدینه   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۶:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
نقدینه - میزان سپرده ها و تسهیلات بانکی تا پایان مهرماه سال جاری نسبت به سال گذشته معادل 45 و 46.6 درصد افزایش یافته است. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، براساس گزارش بانک مرکزی از وضعیت کل مانده سپرده ها و تسهیلات ریالی و ارزی بانک ها و مؤسسات اعتباری به تفکیک استان در پایان مهرماه سال جاری ...
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۶:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
حسین همتی از ارائه تسهیلات بانکی برای طرح هایی با کاربری هتل که از درصد پیشرفت فیزیکی بالایی برخوردار هستند، خبر داد.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۶:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: براساس گزارش بانک مرکزی از وضعیت کل مانده سپرده ها و تسهیلات ریالی و ارزی بانک ها و مؤسسات اعتباری به تفکیک استان در پایان مهرماه سال جاری، مانده کل سپرده ها به رقم 4839 هزار و 400 میلیارد تومان رسیده است که نسبت به مقطع مشابه سال قبل و پایان سال گذشته معادل 45 و 24 ...
اقتصاد آنلاین / پیام فوری   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۴:۲۶   + ۸۴ سایت دیگر  
رییس کل بانک مرکزی با تاکید بر لزوم تحول در نظام بانکی و کنترل تورم گفت: اصلاح قوانین و مقررات بانکی در راستای تسهیل دسترسی مردم به خدمات بانک ها در دستور کار جدی بانک مرکزی است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۰:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
گچساران- ایرنا- معاون توسعه و امور زیربنایی اداره کل امور عشایر کهگیلویه و بویراحمد گفت:امسال 74 میلیارد ریال تسهیلات بانکی خرید علوفه به عشایر استان پرداخت شده است.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۹:۰۸   + ۱۷ سایت دیگر  
نیرومند اظهار کرد: در راستای کمک به دامداران روستایی در زمینه تامین تسهیلات بانکی برای خرید خوراک دام مورد نیاز خود، تسهیلات ویژه ای تحت عنوان "دامدار کارت" پیش بینی شده است. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۸:۱۲   + ۲۸ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران گفت: در لایحه بودجه، سامانه شفافیت تسهیلات کلان بانکی لحاظ می شود هر چند که اعتقاد داریم این امر نیاز به قانون گذاری دائمی دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۲۳:۵۴    
از ابتدای سال تاکنون بیش از 2 میلیارد تومان از محل منابع سامانه بهین یاب و صندوق توسعه ملی به آبزی پروران پرداخت و جذب شده است.
کیهان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۲۰:۵۰   + ۵۷ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی از بی عدالتی در پرداخت وام های بانکی انتقاد کرد و گفت: چرا دسترسی گروه هایی از مردم به تسهیلات بانکی بسیار ناچیز است و دسترسی گروه هایی، بسیار بی ضابطه است؟
سلام نو / دولت   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۱:۲۲   + ۳۲ سایت دیگر  
محمد مخبر، معاون اول رییس جمهور مصوبه مربوط به تخصیص اعتبار و تسهیلات بانکی برای جبران خسارات ناشی از سیل در شهرستان های استان هرمزگان را ابلاغ کرد.
وزیر امور اقتصادی و دارایی طی سخنانی در برنامه گفتگوی خبری شبکه دوم سیمای جمهوری اسلامی ایران، ضمن تشریح اقدامات انجام شده و دیدگاه های دولت در خصوص اصلاح نظام بانکی از جایگزینی طرح اعتبار سنجی به جای گرفتن وثیقه و ضامن به منظور اعطای تسهیلات بانکی در آینده نزدیک خبر داد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۵:۱۲    
به گزارش ایران اکونومیست به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، دکتر محمد رضا فرزین در جلسه امروز رئیس جمهور و تیم اقتصادی دولت با مدیران عامل بانک های دولتی و خصوصی با اشاره به این که 83 درصد تامین مالی بنگاه های اقتصادی کشور توسط نظام بانکی انجام می شود ...
رادیو جوان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۴:۳۵    
رئیس جمهور دستور داد تسهیلات بانکی راحت تر در اختیار مردم قرار بگیرد پلیس راهور پاسخ توجیه غیرمنطقی خودروسازان را داد کلاس های ترم آینده دانشگاه ها حتما حضوری هستند
بازار نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۴:۱۴    
یک اقتصاددان ضمن از انتقاد بنگاه داری بانک ها در گروه های همچون ایران خودرو گفت:به دلیل سهیم بودن بانک ها در این نوع گروه های صنعتی، این امکان وجود دارد که بانک ها به دلیل ذی نفع بودن، اقدام به پرداخت تسهیلات بانکی کلان بدون توجیه اقتصادی کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس انجمن دوستی ایران و چین می گوید: در سوابق تجاری چین با ایران هیچ سوء پیشینه ای (بدعهدی) وجود ندارد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۱:۰۵   + ۱۷ سایت دیگر  
مرادی؛ کارشناس بانکی گفت: بانک های دولتی و نیمه دولتی به افراد خوش حسابی که حقوق بگیر و مستمری بگیر هستند با اعتبارسنجی و بدون ضامن و یا با حداقل ضامن تسهیلات 50 و 100 میلیون تومانی پرداخت خواهند کرد.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۰۹:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس شورای هماهنگی بانک های دولتی در حضور رییس جمهور بر نقش محوری بانک ها در تامین مالی بنگاه های اقتصادی تاکید کرد و گفت: به منظور تسریع روند فعالیت بنگاه ها و نیز رفع نیازهای اقتصادی متقاضیان، فرایند پرداخت تسهیلات بانکی به عموم مردم باید آسان تر شود.
خرد و کلان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۰۸:۵۶   + ۶۵ سایت دیگر  
رئیس شورای هماهنگی بانک های دولتی در حضور رییس جمهور بر نقش محوری بانک ها در تامین مالی بنگاه های اقتصادی تاکید کرد و گفت: به منظور تسریع روند فعالیت بنگاه ها و نیز رفع نیازهای اقتصادی متقاضیان، فرایند پرداخت تسهیلات بانکی به عموم مردم باید آسان تر شود. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۰۸:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
دریافت تسهیلات بانکی در کشور های پیشرفته، کاری بسیار آسان است و این کار بر اساس اعتبارسنجی انجام می شود.
اقتصاد آنلاین / ملیت   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۲۱:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون اقتصادی بانک مرکزی گفت: دولت درصدد است دسترسی افراد جامعه به تسهیلات بانکی را برای تامین نیازهایشان، آسان تر کند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۰۴:۰۰   + ۷۷ سایت دیگر  
مرادی، کارشناس امور بانکی گفت: با دستور امروز رییس جمهور همه بانک های دولتی و نیمه دولتی در مرحله اول به افراد خوش حسابی که حقوق بگیر و مستمری بگیر هستند با اعتبارسنجی و بدون ضامن و یا با حداقل ضامن تسهیلات 50 و 100 میلیون تومانی پرداخت خواهند کرد. این دستور احتمالا از هفته آینده اجرای خواهد شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۰۰:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
ثبات در نرخ بهره بین بانکی، تثبیت نرخ سود سپرده های مدت دار بانکی را در پی دارد و به تثبیت نرخ سود تسهیلات بانکی و در نتیجه کاهش هزینه های تأمین مالی بخش های واقعی اقتصاد کشور می انجامد.