یکشنبه ۰۶ فروردینساعت ۲۳:۳۷Mar 2023 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تسهیلات بانکی»

ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۱:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان معاون استاندار و سرپرست فرمانداری ایرانشهر گفت: پرداخت تسهیلات بانکی به جوانان بخصوص تسهیلات ازدواج در این شهرستان باید شفاف باشد.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
مشاوران حقوقی و وکلای دادگستری نسبت به ضرورت اطلاع از یک اصل حقوقی خطاب به افرادی که قصد دارند به عنوان ضامن فرد دیگری نسبت به ارائه مدارک ضمانت برای دریافت وام مسکن اقدام کنند، هشدار می دهند. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۱:۰۷   + ۲۷ سایت دیگر  
گرگان- وزیر امور اقتصادی و دارایی با تاکید بر نقش شبکه بانکی در اقتصاد کشور، گفت: افزایش سقف تسهیلات بانکی در نخستین جلسه شورای هماهنگی بانک های دولتی پیگیری می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۲۱:۰۹    
وزیر اقتصاد و امور دارایی گفت: موضوع افزایش سقف تسهیلات بانکی را در نخستین جلسه شورای هماهنگی بانک های دولتی مطرح و پیگیری خواهم کرد.
شهر بورس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۸:۳۰    
رئیس هیئت مدیره بانک صادرات ایران گفت: تفاوت موجود بین نرخ تورم و تسهیلات بانکی باید از بین برود چراکه یک رانتی ایجاد کرده که خود عاملی برای جلوگیری از رشد تولید است.
جهت پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: هدفمند پرداخت شدن وام ها و تسهیلات بانکی می تواند با کاهش تورم از تولید و صادرات حمایت و با تزریق ارز از خارج، اقتصاد را به سمت و سوی ثبات، رشد تولید و شرایط کاهش تورم سوق دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۱:۰۴    
کاهش نرخ سود تسهیلات بانکی نهضت ملی مسکن درخواست متقاضیان شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: ایجاد شرکت های دانش بنیان در حوزه سلامت با اجرای برنامه های حمایتی و اعطای تسهیلات بانکی طی پارسال، رشد 43 درصدی نسبت به گذشته در کشور داشته است.
پانا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۵:۰۸   + ۲۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت ایجاد شرکت های دانش بنیان در حوزه سلامت با اجرای برنامه های حمایتی و اعطای تسهیلات بانکی طی پارسال، رشد 43 درصدی نسبت به گذشته در کشور داشته است. ...
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۲:۲۶   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی از مدیران عامل بانکهای تحت مدیریت وزارت اقتصاد خواست تا برای سال آینده مسیر هرگونه تسهیلات دهی بدون اعتبارسنجی بسته شود.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۱:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل گفت: به منظور حمایت از حوزه دانش بنیان و فناوری، فناوران مستقر در مراکز رشد و پارک علم و فناوری استان اردبیل در اولویت تسهیلات بانکی به ویژه تبصره 16 قرار گرفته اند و این روند همچنان در سال آینده نیز ادامه خواهد یافت.
استاندار زنجان، گفت: از متقاضیان درخواست دارم به بنده اعتماد کنند و بدانند که مدیر کل راه و شهرسازی استان و بنده با جدیت به دنبال کاهش آورده متقاضیان و افزایش تسهیلات بانکی هستیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۲۲:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل- استاندار اردبیل گفت: در سال جاری پرداخت تسهیلات بانکی برای حمایت از تولید و بخش صنعت استان اردبیل 70 درصد افزایش یافته است.
استانداری اردبیل   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۷:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل از پرداخت 20هزارمیلیارد تومان انواع تسهیلات بانکی به حوزه های مختلف استان طی 11 ماهه سال 1401 خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، یاسر عبداللهی عابد در مراسم تجلیل از کارآفرینان شاهد و ایثارگر استان اظهار کرد: در 11 ماهه سال 1401 ...
نبض بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۳:۱۹   + ۲۱ سایت دیگر  
بند ب تبصره 16 قانون بودجه سال 1401 پیش بینی هایی برای ارایه تسهیلات بانکی با هدف ایجاد اشتغال برای مددجویان انجام داده و بانک های همکار در این طرح از جمله بانک کشاورزی همکاری های لازم را با متقاضیان انجام می دهند ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۹:۴۲    
گرگان- دهنوی، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گلستان گفت: 99 درصد از سهم تسهیلات بانکی به مردم، فعالان اقتصادی، تولید و کسب و کار پرداخت شده است.
سفیر لرستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۶:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه پلدختر گفت:با توجه به خسارات ، آسیب ها و ضربات سیل و خشکسالی های پی در پی امهال تسهیلات سیل مطالبه مردم پلدختر از دولت انقلابی است. به گزارش خبرنگارپایگاه خبری سفیر لرستان ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
بانک کشاورزی مازندران در واکنش به مطلب منتشر شده از سوی نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی واکنش نشان داد و از پرداخت تسهیلات 81 هزار میلیارد تومانی خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۰:۱۶    
نجفی با بیان اینکه از 360 هزار میلیارد تومان تنها 40 هزار میلیارد تومان تسهیلات بانکی برای قانون جهش تولید مسکن پرداخت شده گفت: سال آینده بانک هایی که به قانون جهش تولید مسکن تمکین نکنند مشمول جریمه می شوند.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۹:۳۳    
بهره برداری از بندر چند منظوره خمیر و سامانه مدیریت تسهیلات بانکی از محل منابع وجوه اداره شده سازمان بنادر از مهمترین اخبار حوزه بنادر و دریانوردی در هفته گذشته بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۲۳:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
بوشهر- معاون اقتصادی استاندار بوشهر گفت: 20 هزار میلیارد تومان تسهیلات بانکی به تولیدکنندگان استان بوشهر اختصاص یافت که این تسهیلات ارزان قیمت طی 2 سال پرداخت می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۹:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/یزد سرپرست مدیریت صنایع جهادکشاورزی استان یزد با اشاره به صدور تاکنون افزون بر یک هزار و 700 جواز تاسیس صنایع کشاورزی، از بهره برداری حدود 45 درصد از آنها خبر داد و گفت: کاهش شدید تسهیلات بانکی برای سرمایه در گردش یکی از مشکلات این صنایع در استان است.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۹:۵۵    
نمایندگان مجلس وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو های مسلح را مجاز کردند تا نسبت به ساخت منازل سازمانی نیرو های مسلح از طریق تسهیلات بانکی و حمایت دولت در تأمین زمین مناسب و بکارگیری منابع داخلی شرکت های تابعه اقدام کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۸:۲۶   + ۱۷ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح را مجاز کردند تا نسبت به ساخت منازل سازمانی نیروهای مسلح از طریق تسهیلات بانکی و حمایت دولت در تأمین زمین مناسب و بکارگیری منابع داخلی شرکت های تابعه اقدام کند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۵:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح را مجاز کردند تا نسبت به ساخت منازل سازمانی نیروهای مسلح از طریق تسهیلات بانکی و حمایت دولت در تأمین زمین مناسب و بکارگیری منابع داخلی شرکت های تابعه اقدام کند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۳:۱۷   + ۱۹ سایت دیگر  
کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی در گزارشی درباره شفافیت تسهیلات بانکی که در صحن مجلس قرائت شد بیان کرد: پرداخت تسهیلات توسط بانک ها، نقطه آغاز خلق پول بانکی و مسیر اصلی افزایش نقدینگی است.
یکتا پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۲:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی در گزارشی درباره شفافیت تسهیلات بانکی که در صحن مجلس قرائت شد بیان کرد: پرداخت تسهیلات توسط بانک ها، نقطه آغاز خلق پول بانکی و مسیر اصلی افزایش نقدینگی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۰:۲۳   + ۱۸ سایت دیگر  
کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی در گزارشی درباره شفافیت تسهیلات بانکی که در صحن مجلس قرائت شد بیان کرد: پرداخت تسهیلات توسط بانک ها، نقطه آغاز خلق پول بانکی و مسیر اصلی افزایش نقدینگی است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۴:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق توسعه روستایی ایرانیان گفت: براساس تفاهم انجام شده با معاونت روستایی و مناطق محروم، برای احیای واحدهای کشاورزی، تسهیلات بانکی ارزان قیمت تا سقف یک میلیارد تومان پرداخت می شود.
دبیر کمیته وجوه اداره شده سازمان بنادر و دریانوردی از راه اندازی سامانه مدیریت تسهیلات بانکی از محل منابع وجوه اداره شده این سازمان خبر داد و تاکید کرد: این سامانه در راستای ایجاد بستر شفاف و سالم اداری، پیاده سازی و راه اندازی شده است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۰:۴۲   + ۱۵ سایت دیگر  
رییس مرکز مشارکت های مردمی، موسسات غیردولتی و توانمندسازی سازمان بهزیستی کشور با اشاره به تعهد سازمان برای ایجاد 64 هزار فرصت شغلی در سال جاری اظهار کرد: بهزیستی قصد دارد در صورت تامین تسهیلات بانکی مورد نیاز در قانون بودجه سال 1402 ...
اقتصاد ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۱:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران از جابه جایی یک میلیون و 800 هزار تُن کالا طی سال جاری در دریای خزر خبر داد و گفت: صنعت کشتیرانی در دنیا بر اساس تسهیلات بانکی کار می کند؛ اما متأسفانه در داخل کشور، ما از این تسهیلات بی بهره هستیم و امیدواریم با توجه و کمک دولت ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۴:۵۰   + ۲۳ سایت دیگر  
محمدرضا مدرس خیابانی گفت: صنعت کشتیرانی در دنیا براساس تسهیلات کارمی کند اما ما ازاین تسهیلات بی بهره هستیم وامیدواریم با کمک دولت،بخشی از نیازها را از راه تسهیلات حل کنیم.
توریسم آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۴:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
توریسم آنلاین: کودکی 11 ساله در شیراز مورد حمله بیش از 20 قلاده سگ ولگرد قرار گرفت. فرماندار شیراز در این خصوص گفت: تشکل های حامی سگ های ولگرد در نشستی کار جمع آوری سگ های ولگرد را در مقابل زمین و تسهیلات بانکی برعهده گرفتند اما بعد از گذشت 10 ماه اقدامی صورت نگرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۰۹:۱۳   + ۲۳ سایت دیگر  
کودکی 11 ساله در شیراز مورد حمله بیش از 20 قلاده سگ ولگرد قرار گرفت. فرماندار شیراز در این خصوص گفت: تشکل های حامی سگ های ولگرد در نشستی کار جمع آوری سگ های ولگرد را در مقابل زمین و تسهیلات بانکی برعهده گرفتند اما بعد از گذشت 10 ماه اقدامی صورت نگرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۳:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی کهگیلویه و بویراحمد گفت: به ازای به کارگیری هر معلول به بخش خصوصی تسهیلات بانکی پرداخت می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۱:۲۰   + ۳۹ سایت دیگر  
دادستان تهران گفت: برای یک ابر بدهکار بانکی که با اخلال کلان در نظام اقتصادی کشور و عدم باز پرداخت تسهیلات بانکی ریالی و ارزی، مال نامشروع تحصیل کرده بود؛ قرار جلب دادرسی و کیفرخواست صادر شده است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۲:۱۶    
ساخت مسکن یکی از ملزومات مورد توجه در تمامی کشور ها به شمار می رود و کشور ما نیز از این قضیه مستثنی نبوده است به طوری که تأمین مسکن از جمله نیاز های مهم و ضروری مردم قلمداد می شود، اما متأسفانه در سال های اخیر این حوزه با فراز و نشیب های بسیاری همراه بوده است ...
قم فردا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۲۰:۰۲    
مسئول صندوق کمیته امداد استان قم گفت: 6 هزار و 100 فقره وام بالغ بر 72 میلیارد تومان تسهیلات بانکی به خانواده های تحت پوشش کیمته امداد ارائه شده است.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۶:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کهگیلویه و بویراحمد از پرداخت 10میلیارد ریال تسهیلات بانکی برای توسعه بوم گردی در روستای دره آخوند سادات امام زاده علی(ع) شهرستان چرام خبر داد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۵:۳۵    
مصوبه ای که انتقاد بسیاری از کارشناسان را برانگیخت. بانک مرکزی هم، سردرگمی مخاطبان از حجم گسترده و غیرضروری اطلاعات را دلیل تعیین آستانه مشخص برای ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۲:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
در خصوص تسهیلات بانکی نیز مشاهده می شود که در دی ماه 1401 حجم تسهیلات بانکی 5052.4 هزار میلیارد تومان بود که نسبت به سال گذشته، 33 درصد افزایش پیدا کرده است.
حیات   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۲:۰۱   + ۳۱ سایت دیگر  
مدیر اداره اعتبارات بانک مرکزی با تأکید براینکه بانک ها باید تا روز آخر سال نسبت به پرداخت تسهیلات اقدام کنند،گفت: از ابتدای سال تا 14 اسفندماه سال جاری به یک میلیون و 889 هزار متقاضی وام ازدواج، فرزندآوری و ودیعه مسکن پرداخت شده است.
گلستان ما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان گلستان گفت: اخذ تسهیلات بانکی و سرمایه درگردش و تسویه حساب بانکی و تامین برق شهرک صنعتی و تامین مواد اولیه از جمله مشکلاتی است که واحدهای تولیدی آزادشهر دارند.
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل از تامین زمین به مساحت 1000هکتار جهت احداث 25000 واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن در شهر اردبیل خبر داد.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۲:۵۸   + ۲۲ سایت دیگر  
قرارگاه ملی مبارزه با مفاسد اقتصادی و 71 تشکل و مجموعه مردمی و دانشجویی در نامه ای خطاب به رییس مجلس شورای اسلامی خواهان اضافه شدن بند قانونی شفافیت تسهیلات بانکی به قانون بودجه شدند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۰:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
ایبنا : مدیرعامل بانک سامان گفت: در صورتی که با افزایش سود سپرده ها انتظارات مردم پوشش داده شود، قیمت طلا، ارز و سکه بهتر کنترل می شود. نرخ سود بانکی از ابتدای سال18 درصد بود و با تصمیم بانک مرکزی از 11 بهمن ماه نرخ سود سپرده ها و تسهیلات بانکی افزایش یافت؛ بر همین اساس ...
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۲۲:۴۵   + ۲۴ سایت دیگر  
دبیرکل بانک مرکزی گفت: با مصوبات جدید درباره صندوق های قرض الحسنه که در اوایل سال 1402 اتفاق خواهد افتاد، صندوق های قرض الحسنه بزرگ تر و کاراتر خواهند شد. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۶:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: عصر خودرو- شرکت رخش خودرو دیزل، یکی از زیرمجموعه های گروه توسعه سرمایه گذاری دریک است که به صورت انحصاری تولید،فروش و ارائه خدمات پس از فروش محصولات برند کاماز را در ایران انجام می دهد.