پنجشنبه ۳۱ خردادساعت ۱۰:۰۶Jun 2024 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تسهیلات بانکی»

ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان ملی مهاجرت با اشاره به اجرای طرح سپرده گذاری اتباع خارجی در بانک ها، گفت: این افراد می توانند از همه خدمات بانکی از جمله دریافت تسهیلات بهره مند شوند.
فرارو   ۹ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
تسهیلات بانکی انواع مختلفی دارد و به کسب وکار ها یا خانوار ها اعطا می شود. در دو ماه ابتدایی سال 1403، ده نوع تسهیلات به خانوار ها پرداخت شده که از میان آن ها تسهیلات خرید کالای شخصی و قرض الحسنه ضروری بیش ترین سهم را به خود اختصاص داده اند. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۸:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: فراخوان پرداخت مشوق صادراتی در قالب کمک سود تسهیلات بانکی( سال 1402) اعلام شد.
خانه ملت   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۳:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس با اشاره به مشکلات مستأجران برای پرداخت هزینه های رهن و اجاره از وزیر راه و شهرسازی درخواست کرد تا با تشکیل کارگروهی وضعیت پرداخت تسهیلات بانکی ودیعه مسکن و ساماندهی بازار مسکن را مورد بررسی و پیگیری قرار دهد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۱:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی اظهار داشت: هیچ اطلاعاتی از بازار سیاه وام نداریم و این ساختار را همین آقایانی که امروز از وام 40 درصدی برای تولید انتقاد می کنند، ایجاد کرده اند. مشخص نیست مخاطب این انتقادات چه کسی است چراکه بانک های بزرگ کشور از زیرمجموعه های وزارت اقتصاد هستند.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۱:۰۸    
آمارهای بانک مرکزی از رشد حدود 36.2 درصدی پرداخت تسهیلات بانکی در فروردین و اردیبشهت امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل حکایت دارد. یک پنجم وام های بانکی در این دوره زمانی به دست مصرف کننده نهایی رسیده که نزدیک به 40 درصد آن برای خرید کالا بوده است.
شما نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۲۱:۱۸    
در ادامه شما را با انواع وام و تسهیلات بانکی در ایران آشنا خواهیم کرد.
شفا آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۷:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
مشکلات مالی باعث شده کشاورزان کرمانی به دریافت تسهیلات بانکی اقدام کنند؛ تسهیلاتی که سود بالا و جریمه دیرکرد آنها منجر شده که کشاورزان در پرداخت اقساط وام دریافتی،ناتوان وکمر آنها زیربارمشکلات مالی بخش کشاورزی شکسته شود.
پایگاه خبری استناد نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۴:۳۶    
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان سیمرغ با اعلام اینکه در سال گذشته در بحث مشاغل خانگی 29 فقره تسهیلات بانکی به مبلغ 11 میلیارد و 560 میلیون ریال پرداخت شده است، گفت: 28 نفر در واحدهای صنعتی مشغول به کار شدند .
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۲:۵۰   + ۴۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- بانک مرکزی اعلام کرد: تسهیلات پرداختی بانک ها طی 2ماهه ابتدای امسال 7219.6 هزار میلیارد ریال است که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 1917.3 هزار میلیارد ریال (معادل 36.2 درصد) افزایش داشته است؛ همچنین سهم تسهیلات خرد از کل تسهیلات پرداختی به 24.5 درصد رسید.
میزان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۲:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
تسهیلات پرداختی بانک ها طی 2 ماهه ابتدای سال 1403 مبلغ 7، 219.6 هزار میلیارد ریال است که در مقایسه با دوره مشابه سال قبل مبلغ 1، 917.3 هزار میلیارد ریال (معادل 36.2 درصد) افزایش داشته است. همچنین تسهیلات پرداختی خرد (کمتر از سه میلیارد ریال) به مبلغ 1، 792.4 هزار میلیارد ریال معادل 24 ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۰۰:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش حوزه دولت ایران اکونومیست ، در پی طرح ادعای یکی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در مناظره نخست مبنی بر کاهش اعطای تسهیلات بانکی خصوصا به بنگاه های اقتصادی، بانک مرکزی در پاسخ به این نامزد انتخابات پیشِ رو اعلام کرد: حجم تسهیلات پرداختی شبکه بانکی به طور مستمر افزایشی بوده است. ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۰۰:۲۰   + ۲۳ سایت دیگر  
پایگاه اطلاع رسانی دولت (پاد) به ابهام مطرح شده از زبان یک کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری مبنی بر کاهش تسهیلات پرداختی شبکه بانکی واکنش نشان داد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۱۲:۰۰    
نماینده مجلس: برنامه ریزی ها در دولت شهید رئیسی به این صورت بوده است که زمین رایگان برای تأمین مسکن در اختیار قرار بگیرد و برای هزینه ساخت نیز از طریق تسهیلات ساخت مسکن، تامین مالی شود و در مرحله آخر نیز مبالغی از متقاضیان دریافت شود.
ایسکانیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۰۸:۳۱    
نماینده مجلس دوازدهم شورای اسلامی، با اشاره به عملکرد برخی از بانک ها و موسسات در پرداخت تسهیلات بانکی با بهره بالا به جای پرداخت تسهیلات برای ساخت مسکن، به برخورد رئیس جمهور آینده با این متخلفان بانکی تاکید کرد.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
یکی از تسهیلات بانکی که برای تشویق فرزندآوری به خانواده ها اعطا می شود، وام قرض الحسنه است. با استفاده از این وام خانواده ها می توانند گوشه هایی از مایحتاج زندگی در روزهای ابتدایی تولد فرزندانشان را تهیه کنند و مشکلات زندگی خود را به واسطه آن حل کنند ...
پایگاه خبری نگاه ایرانیان نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۳:۳۲    
دریافت اوراق مشارکت، افزایش تسهیلات بانکی و رونق ساخت وساز از جمله مواردی است که می تواند در تأمین منابع مالی مترو اثرگذار باشد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۰۹:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان آذرشهر در جلسه بررسی ظرفیت ها و مشکلات حوزه صنایع دستی ضمن تأکید بر اهمیت صنایع دستی به عنوان کلیدواژه رونق اقتصادی منطقه، تسهیلات بانکی پرداخت شده برای هنرمندان صنایع دستی در قالب مشاغل خانگی را 6میلیارد تومان در این شهرستان اعلام کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۰۸:۳۰   + ۱۷ سایت دیگر  
دولت سیزدهم در یکی از حوزه هایی که اصلاح ساختاری و تحقق عدالت را در اقتصاد کشور موردتوجه قرارداد، نظام بانکی کشور بود که اعطای تسهیلات بانکی بر اساس اعتبارسنجی، کاهش فساد بانکی، اصلاح نظام بانکی از جمله اصلاحاتی بود که در این حوزه صورت گرفت.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۰۸:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش سایت خبری تحلیلی ذاکرنیوز به نقل از خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران طبق قانون جهش تولید مسکن بانک ها باید اقدام به پرداخت 20 درصد از تسهیلات خود به بخش مسکن کنند که این موضوع در تبصره 5 ماده 4 قانون جهش مسکن در مورد بخش تسهیلات بانکی که باید بانک ها برای حوزه مسکن بپردازند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۲۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی میاندوآب از پرداخت بالغ بر 116 میلیارد ریال تسهیلات بانکی جهت خرید 49 دستگاه ماشین آلات کشاورزی، در جریان سال 1402 خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۲۱:۳۴   + ۱۲ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات(فتا) فرماندهی انتظامی اصفهان، هرگونه خرید و فروش تسهیلات بانکی در فضای مجازی را غیرقانونی توصیف و به شهروندان توصیه کرد تا از این کار امتناع کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۹:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
در مراسم تجلیل از تولید کنندگان بخش کشاورزی برتوزیع عادلانه تسهیلات بانکی تأکید و اعلام شد مهاباد با تولید سالانه450 تن محصول از قطبهای مهم کشاورزی در استان است.
حیات   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۶:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
گلخانه هیدروپونیک تولید سبزی و سیفی در ارومیه با سرمایه گذاری بیش از 156میلیارد ریال به بهره برداری رسید. به گزارش گروه استانی حیات ؛ معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی روز شنبه در آیین بهره برداری از گلخانه 6 هزار متری در روستای اردشاهی ارومیه افزود ...
شبستان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۵:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
جعفری گفت: اگر منابع تسهیلات بانکی در استان وجود دارد باید همه وحدهای تولیدی به اندازه و بر اساس عدالت از آن استفاده کنند و خود را مکلف به اجرایی این کار می دانیم.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۰:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل بنیاد مسکن استان فارس گفت : با تسهیل گری بنیاد مسکن طی حدود سه سال عملکرد دولت سیزدهم بیش از 7 هزار و 500 میلیارد ریال تسهیلات بانکی با مشارکت همه بانکها به مسکن روستایی در این استان اختصاص یافت.
شهردار مشهد مقدس گفت: یکی از نیاز های اصلی اجرای پروژه های بزرگ شهری تأمین منابع مالی مناسب است؛ دریافت تسهیلات بانکی می تواند بخشی از این منابع را تأمین کند که البته این موضوع در بودجه مصوب شهرداری هم آمده است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی سرپرست اداره کل صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی اعلام کرد: پس از ابلاغ تسهیلات تبصره 18 برای سال جاری قطعا طرح های دارای پیشرفت فیزیکی بالای 60 درصد در اولویت قرار خواهند گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۷:۲۰    
رئیس بنیاد مسکن مهاباد گفت: هفت هزار و 200 واحد مسکن روستایی در این شهرستان با پرداخت تسهیلات بانکی بازسازی و مقاوم شده است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۰:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
ساری- ایرنا- رییس سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: طبق آمار 149 واحد تولیدی دامپروری راکد و 250 واحد نیمه تمام در مازندران وجود دارد که برای بازگشت به مدار تولید نیازمند 20 هزار میلیارد ریال تسهیلات بانکی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۳:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل- رییس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: 111 طرح راکد کشاورزی در دولت سیزدهم با پرداخت تسهیلات بانکی احیا شده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۰۹:۵۵    
گرگان- امیرشاهی،رئیس نمایندگی وزارت خارجه درگلستان گفت: کشورهای همسایه به تکنولوژی صنعت ساختمان ما نیاز دارند اما عدم مدیریت صحیح و نداشتن تسهیلات بانکی باعث درجا زدن ما در صادرات این ظرفیتها شده است.
به گزارش پایگاه خبری روزنگار البرز؛ علی سلاجقه رییس سازمان حفاظت محیط زیست در حاشیه بهره برداری از تصفیه خانه Ecmf فاضلاب و توسعه دامداری آگاهی در شهرستان ساوجبلاغ که با حضور مجید درگی مدیرکل حفاظت محیط زیست استان البرز برگزار شد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۲۰:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
سعید جلیلی نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: اگر اقتصاد را می خواهید سامان دهید و جلوی بی انضباطی را بگیرید اولین شرط آن بر ریال باید حاکمیت داشته باشید
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۹:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: یکی از مصادیق انضباط مالی، مدیریت تسهیلات بانکی و مدیریت ارز در کشور است. اینکه چرا نیمی از مردم هرگز وامی از بانک نگرفتند و 10 درصد از جامعه حجم عمده وام ها را گرفتند، حاکی از همین عدم انضباط مالی است. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۷:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون صنایع دستی میراث فرهنگی سمنان گفت: 416 میلیارد ریال تسهیلات بانکی از منابع وام های مشاغل خانگی و تبصره 18 قانون بودجه و تبصره 16 به هنرمندان صنایع دستی استان پرداخت شد.
بانک مردم   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۲:۲۱   + ۴۲ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: مدیرعامل شرکت بورس و اوراق بهادار تهران از ارائه پیشنهاد تشکیل صندوق تامین مالی سرمایه در گردش برای واحدهای کوچک و متوسط خبر داد و گفت: در حال حاضر در حال اخذ مجوز برای شروع به کار این صندوق هستیم. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۲:۱۸    
سمنان- معاون میراث فرهنگی استان سمنان از دو برابر شدن پرداخت تسهیلات بانکی به هنرمندان فعال در عرصه تولید صنایع دستی در این استان طی سال گذشته خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۲:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه شش ماه است که تسهیلات بانکی به زوج های جوان نرسیده است و این شیوه اعطای تسهیلات ازدواج درست نخواهد بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۱:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
سمنان- معاون صنایع دستی میراث فرهنگی سمنان گفت: 416 میلیارد ریال تسهیلات بانکی از منابع وام های مشاغل خانگی و تبصره 18 قانون بودجه و تبصره 16 به هنرمندان صنایع دستی استان پرداخت شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل از پرداخت تسهیلات بانکی به بافندگان فرش در اردبیل خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۰۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
دزفول – ایرنا – فرماندار شوش با انتقاد از تاخیر در پرداخت تسهیلات جوانی جمعیت و ازدواج جوانان در این شهرستان گفت: سخت گیری و تاخیر فراوان برای پرداخت تسهیلات اشتغال و جوانی جمعیت موجب انتقاد شهروندان این شهرستان شده است.
خبرگزاری میز نفت: به گزارش میز نفت عباس غلامی امروز (دوشنبه، 21 خرداد) در نخستین همایش ملی عرضه اعتباری محصولات پتروشیمی با بیان اینکه بزرگ ترین مشکل صنایع تکمیلی تأمین سرمایه در گردش است که به طور معمول از تسهیلات بانکی در کشور استفاده می شود ...
جام جم   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۲:۵۵   + ۱۳ سایت دیگر  
با توجه به تورم های زیادی که در اقتصاد کشور وجود دارد، یکی از راه های خرید مایحتاج یا راه اندازی یک کسب وکار جدید، دریافت وام یا تسهیلات بانکی است. بانک رسالت، مهر ایران، ملی و ملت طرح های تسهیلاتی خوبی دارند که در ادامه به توضیح هر یک خواهیم پرداخت. دریافت تسهیلات بانکی وام های بانک رسالت ...
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر قزوین گفت: جزئیات لایحه شیوه نامه اعطای تسهیلات بانکی به کارکنان شهرداری در سال 1403 مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد، مبلغ 100 میلیون تومان تسهیلات به کارکنان شهرداری قزوین اعطا شود.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۱:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
رکنا سیاسی : پرداخت 7 هزار میلیارد تومان از تسهیلات بانکی به حساب یک شرکت دولتی با 504 کارمند رسمی در شرایطی است که صورت های مالی این شرکت از زیان ده بودن دخل وخرج آن حکایت دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد-رئیس سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: 134 طرح با سرمایه گذاری بخش دولتی، بخش خصوصی و تسهیلات بانکی در این استان بهره برداری می شود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۰۹:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: شهرکرد-مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی چهارمحال و بختیاری گفت: در قالب انعقاد تفاهم نامه با بانک توسعه ی تعاون، به واحدهای صنعتی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی استان، تسهیلات پرداخت می شود.