شنبه ۲۷ شهریورساعت ۰۲:۳۹Sep 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سرچم»

ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - فرمانده انتظامی شهرستان کوثر گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در 2 عملیات جداگانه موفق به کشف 37 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۳:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
با تلاش پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان کوثر، بیش از 37 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در محور سرچم- اردبیل کشف و جمع آوری شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۶:۳۱    
عضو مجمع نمایندگان استان اردبیل در مجلس شورای اسلامی از اختصاص مبلغ 400 میلیارد تومان برای توسعه مسیر اردبیل _ سرچم خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: تا پایان امسال 440 میلیارد تومان منابع اعتباری برای توسعه و تعریض بزرگراه اردبیل – سرچم هزینه خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۰۹:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل-ایرنا-مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت:مطالعه 43 کیلومتر از باند دوم جاده اردبیل – سرچم در مرحله نهایی قرار گرفته و تا پایان سال 30 کیلومتر آن اجرا می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۲۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
تعریضِ مهم ترین محور شریانی استان در جاده اردبیل – سرچم، با 400میلیارد تومان اعتبار در حالِ انجام است.
آذرمغان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۲۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
اکبر بهنامجو ظهر چهارشنبه در بازدید از روند اجرای پروژه هشجین – سرچم در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان اظهار داشت: عملیات زیرسازی راه هشتجین – سرچم با شتاب بیشتری اجرا می شود که با پیگیری های به عمل آمده درصدد تقویت اعتبار مالی با کمک بخش خصوصی و پیمانکاران برای شتاب بیشتر پروژه ها هستیم ...
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۲:۵۴    
محبوب حیدری مدیرکل اداره راه و شهرسازی استان اردبیل در گفتگو با سبلان ما ، از اختصاص 400 میلیارد تومان برای تعریض جاده اردبیل به سرچم، مهم ترین محور شریانی استان خبرداد و گفت: از این مبلغ اعتبار 12 میلیارد تومان برای زیرسازی تخصصی و ویژه محدود شهر آراللو هزینه شده است. ...
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۲:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
محبوب حیدری مدیرکل اداره راه و شهرسازی استان اردبیل در گفتگو با سبلان ما ، از اختصاص 400 میلیارد تومان برای تعریض جاده اردبیل به سرچم، مهم ترین محور شریانی استان خبرداد و گفت: از این مبلغ اعتبار 12 میلیارد تومان برای زیرسازی تخصصی و ویژه محدود شهر آراللو هزینه شده است. ...
معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور گفت: تا پایان امسال 30 کیلومتر از بزرگراه اردبیل – سرچم به زیر بار ترافیک خواهد رفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۰:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
شمس اللهی از گازرسانی به روستا های سرچم و والادشته از توابع شهرستان هلیلان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۰۹:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت:عملیات اجرایی پروژه 13 کیلومتر راه اصلی شهر هشتجین به سمت سرچم با پیگیری های صورت گرفته و تقویت اعتبار مالی شتاب بیشتری می گیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۵:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
زنجان-جانشین پلیس راه زنجان گفت: برخورد وانت نیسان با خودروی پراید در محور سرچم سه کشته و یک مصدوم برجا گذاشت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۴:۱۴    
زنجان - ایرنا - جانشین پلیس راه فرماندهی انتظامی استان زنجان، گفت: برخورد یک دستگاه وانت نیسان و سواری پراید در جاده سرچم به اردبیل، تعداد کشته های ناشی از تصادف جاده ای زنجان را طی هفت ساعت به پنج نفر رساند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۲:۳۳    
تصادف خونین صبح امروز 2 دستگاه پراید و نیسان در جاده اردبیل – سرچم 2 فوتی داشت.
مدیرعامل بانک صادرات ایران همزمان با هفته دولت برای تامین مالی احداث بزرگراه اردبیل– سرچم به مبلغ 4 هزار میلیارد ریال با معاون وزیر راه و شهرسازی در استانداری اردبیل تفاهم نامه امضا کرد و برای سرمایه گذاری در سایر طرح های صنعتی از جمله پروژه های آب و فاضلاب این استان اعلام آمادگی کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۰۹:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل آیین امضا و مبادله تفاهمنامه تأمین اعتبار محور اردبیل – سرچم به مبلغ 400 میلیارد تومان در استانداری اردبیل انجام شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۱۸:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: تفاهم نامه تأمین اعتبار طرح چهارخطه سازی محور اردبیل - سرچم با مشارکت بانک صادرات ایران به مبلغ 4000 میلیارد ریال از محل ماده 56 قانون، امضاء و مبادله شد.
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۱:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش سبلان ما ، جهانگیر شهبازی رئیس میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کوثر پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران از راه اندازی نخستین هتل آلاچیق استان در شهرستان کوثر خبرداد و گفت: این هتل در مسیر گردشگری اردبیل سرچم راه اندازی می شود. ...
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل از تکمیل مطالعات 43 کیلومتر باقیمانده احداث باند دوم اردبیل – سرچم خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۵ - ۱۱:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا _ جانشین فرمانده پلیس راه استان اردبیل گفت: در اجرای طرح منع تردد در راه های ارتباطی این استان هزار و 500 دستگاه خودرو که قصد ورود به این استان را از سمت سرچم داشتند، جریمه و یا به مبداء حرکت خود عودت داده شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۷ - ۱۴:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
69 کیلوگرم تریاک از یک باند قاچاقچی مواد مخدر در جاده اردبیل - سرچم کشف و ضبط و 4 نفر دستگیر شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۳:۰۴    
اردبیل-ایرنا- نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس گفت: با تکمیل و اجرای پروژه سرچم - اردبیل، بزرگراه اردبیل به مرکز کشور متصل شده و امکان دسترسی به استان های همسایه نیز به صورت ایمن فراهم می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۱:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
گروه استانها- نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس گفت: با تکمیل و اجرای پروژه سرچم - اردبیل، بزرگراه اردبیل به مرکز کشور متصل می شود و امکان دسترسی به استان های همسایه نیز به صورت ایمن فرام می شود.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۴:۳۹    
قرار است 400 میلیارد تومان فاینانس به پروژه بزرگراهی اردبیل- سرچم تزریق شود.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۰:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
رضا کریمی نژاد یکشنبه شب در گفت و گو با ایرنا با اشاره به اینکه بیشتر محورهای استان بر اثر بارش باران لغزنده است، گفت: محور سرچم – اردبیل هم به دنبال بارش شدید و آبگرفتگی تونل بسته شده است. مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی هم در خصوص خسارت بارش های امروز، اظهار کرد: سیلاب ناشی [...]
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۰:۰۸    
دنیای اقتصاد- تبریز- سیما نیک رفتار : استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به تصویب فاینانس هفت طرح بزرگ آذربایجان شرقی گفت: یکی از اقدامات خوبی که در آخر دولت انجام گرفت، تصویب تامین فاینانس هفت طرح بزرگ استان شامل چهارخطه کردن محور صوفیان- شبستر- تسوج ، بستان آباد- سراب- نیر ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۲۲:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل از بازگشایی جاده سرچم - اردبیل که بر اثر جاری شدن سیل برای ساعاتی مسدود شده بود، خبرداد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۲۲:۵۳    
اردبیل - ایرنا - بارش باران های سیل آسا در شهرستان خلخال روز یکشنبه برای ساعتی موجب مسدود شدن جاده اردبیل - سرچم شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۹:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اردبیل گفت: محور اردبیل- سرچم با تلاش راهداران بازگشایی شد.
معاون وزیر و مدیر عامل شرکت ساخت و توسعه زیر بناهای حمل و نقل کشور گفت: چهار خطه کردن مسیر اردبیل سرچم به عنوان راه اصلی ارتباط مردم اردبیل به شبکه بزرگراهی و آزاد راهی کشور در اولویت کاری قرار دارد.
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت : حدود 43 کیلومتر از محور اردبیل به سرچم یکی از سخت ترین پروژه های راهسازی کشور محسوب می شود.
خلخالیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۲۱:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
تونل های مسیر اردبیل به سرچم با داشتن امکانات روشنایی در بعضی از اوقات شبانه روز، فاقد روشنایی بوده که به افزایش تصادفات کمک منجر می شود و بی توجهی به خاموشی در این مسیر پرترافیک استان اردبیل، بیشتر سرنشین های خودروها را تهدید کرده و این تهدید در تونل هایی با طول بیشتر احساس می شود. ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۷:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس از تامین اعتبار 41 میلیارد تومانی پروژه بزرگراه اردبیل_سرچم خبر داد.
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۱:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش سبلان ما ، صبح امروز در نشست مشترک نیکزاد، بدری، و موسوی با خادمی معاون وزیر راه و شهرسازی که با همراهی استاندار اردبیل و جمعی از مسوولان دستگاه های مربوطه استانی در محل محوطه کارگاهی ایستگاه راه آهن اردبیل برگزار شد ...
دیدشهر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۶:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
نزدیک بودن این آبگرم به جاده اردبیل – سرچم و قرار گرفتن در مسیر مسافران، از مزیت های این آبگرم خواهد بود. اکبر بهنام جو ز در نشست با سرمایه گذار طرح آبگرم کوثر اظهار کرد: زیرساخت های لازم برای اجرای این مجتمع تامین می شود و لازم است اقدامات کار از جمله مطالعات و طراحی آغاز شود. ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۵:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
اروجعلی علیزاده روز یکشنبه در حاشیه کمیسیون مدیریت اجرایی ایمنی حمل و نقل استان در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: این محدودیت ترافیکی با توجه به افزایش ترافیک و میزان تصادفات در محور تبریز- بستان آباد- میانه- سرچم جهت کاهش تصادفات جاده ای اعمال می شود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۳:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس گفت: با تخصیص اعتبارات، روند پروژه های 4 خطه کردن جاده سرچم و راه آهن اردبیل تسریع می شود.
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۴/۱۸ - ۱۰:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
صدیف بدری در جریان بازدید از پروژه های عمرانی، زیر ساختی استان در گفتگو با خبرنگار سبلان ما ، اظهار داشت: چندین قطعه از پروژه بزرگراه اردبیل - سرچم به اجرا گذاشته شده و برای 140 کیلومتر از مسیر هم پیمانکار انتخاب شده است که خوشبختانه با پیگیری استاندار و مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۱۲:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل- بدری، عضو مجمع نمایندگان استان اردبیل گفت: 400 میلیارد تومان برای تکمیل محور اردبیل - سرچم در نظر گرفته شده است.
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش سبلان ما ، دکتر علی بهرو رئیس اداره دامپزشکی خلخال از کشف و معدوم سازی 10 تن آلایش فاسد مرغ در خلخال خبرداد و گفت: به دنبال دریافت گزارشی مبنی بر حرکت یک محموله 10 تنی آلایش فاسد مرغ در مسیر راه ارتباطی اردبیل - سرچم در حوزه استحفاظی خلخال کامیون حامل این محموله توسط اداره دامپزشکی متوقف ...
جام جم   ۱۴۰۰/۰۴/۱۱ - ۱۴:۵۲    
راه ارتباطی اردبیل به میانه که به جاده سرچم معروف است در دهه اخیر احداث شد. این جاده که زمانی صعب العبور بود در یک دهه اخیر به یکی از پر رفت و آمدترین جاده های شمال غربی کشور تبدیل شده است.
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۴/۰۴ - ۱۴:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش سبلان ما ، جلسه ویژه بررسی جاده سرچم با حضور بدری و نیکزاد و مدیرعامل بانک صادرات کشور برگزار شد. بدری، نائب رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: دستور جلسه پیگیری نهایی شدن و تحقق مبلغ 400 میلیارد تومان خط اعتباری نقدی ماده 56 قانون مقررات مالی دولت ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۷:۳۹    
فرماندار اردبیل اظهار کرد: پروژه چهار بانده جاده اردبیل- سرچم در محدوده شهرستان اردبیل تا سال بعد تکمیل می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۴:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
اردبیل-ایرنا-مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: بیش از 99 درصد عملیات خاکی قطعات اول و دوم و بیش از 95 درصد عملیات اجرایی بزرگراه اردبیل – سرچم تکمیل شده است.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۰:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
رکنا-سردار هوشنگ حسینی گفت: در تداوم اجرای طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالا های اساسی و مایحتاج ضروری مردم و پیشگیری از توزیع خارج از شبکه، ماموران پلیس امنیت اقتصادی اردبیل از انتقال 2 محموله گوشت مرغ قاچاق به خارج از استان از محور سرچم مطلع شدند.
پانا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۲۰:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
اردبیل(پانا) - معاون فنی و نظارت اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای اردبیل خبر داد یک میلیون و 101 هزار تردد تخلف سرعت غیرمجاز در استان ثبت شده است. ...
خلخالیم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۷:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده پلیس راه خلخال به زنجان گفت: وجود تقاطع های همسطح همچون سه راهی فیروزآباد- کوثر واقع در مسیر پرتردد اردبیل به سرچم عامل وقوع بسیاری از حوادث رانندگی منجر به فوت، مصدومیت و وارد شدن خسارات مالی به خودروهای عبوری است. ...