سه شنبه ۰۴ آذرساعت ۱۸:۳۳Nov 2020 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بخشدار»

خبرگزاری تابناک   ۳ ساعت پیش    
فیلم سینمایی خروج به نویسندگی و کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا محصول سال 1398 است. شرکت سهامی آب، هنگام تخلیه سد آب شور به اشتباه آب را روانه زمین های کشاورزی گروهی از کشاورزان روستایی می کند و باعث خرابی تمامی محصولات آنها می گردد ...
دیار جنوب   ۵ ساعت پیش    
صبح امروز بخشدار آب پخش با همراهی فرمانده انتظامی بخش و رئیس مرکز خدمات جامع سلامت از برخی ادارات سطح بخش ر راستای نظارت بر اجرای محدودیت های کرونایی به صورت سرزده بازدید کرد. ...
ایسنا   ۵ ساعت پیش    
ایسنا/اردبیل جلسه تشریح روند اجرای طرح ملی توسعه مشاغل خانگی با حضور جمعی از دهیاران و بخشدار بخش ثمرین اردبیل برگزار شد.
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - بخشدار مرکزی خرمشهر گفت:عملیات تقویت و ترمیم سیل بندها در روستاهای بحرانی همچون روستای ام نوشه غرب کارون در شهرستان خرمشهر با هدف پیشگیری از سیل با شتاب در حال انجام است.
استاندار خراسان رضوی حکم انتصاب مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری و بخشدار سلیمان شهرستان زاوه را صادر کرد.
سازمان انتقال خون ایران   ۸ ساعت پیش    
سید مجدالدین حسینی بخشدار هرمز ضمن دیدار با دکتر ایمان زارعی مدیر کل انتقال خون با اهدای خون به پویش مردمی اهدای خون پیوست. به گزارش روابط عمومی انتقال خون هرمزگان سید مجد الدین حسینی بخشدار جزیره هرمز در دیداری که با دکتر ایمان زارعی مدیر کل انتقال خون هرمزگان داشتند ضمن برشمردن اهمیت اهدای خون ...
بسیج   ۸ ساعت پیش    
بخشدار قلعه نو و شهرداران شهر باقرشهر و قلعه نو به مناسبت هفته بسیج با سرهنگ کاشفی فرمانده سپاه حضرت روح الله (ره) دیدار کردند.
اتحاد خبر   ۹ ساعت پیش    
اتحادخبر: بخشدار آب پخش گفت:تیم بازرسی آب پخش با محوریت بخشداری، بهداشت و درمان، نیرو انتظامی، امور صنفی، شهرداری و حسب نیاز سایر ادارات، روزانه در دو نوبت صبح و شب ، بر رعایت پروتکل ها و محدودیت های کرونایی نظارت می کند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۲۲:۰۲    
جلسه طرح شهید قاسم سلیمانی، پیرامون اقدامات مقابله با کرونا در محل فرمانداری با حضور فرماندار، بخشدار و دیگر روئسای ادارات برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۶:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- استاندار خراسان رضوی با صدور احکام جداگانه ای بخشدار سلیمان شهرستان زاوه و مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری را منصوب کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۵۵    
ایسنا/سیستان و بلوچستان خانه هلال یادمان شهید سعید شهنوازی گزو از بخش پشت کوه شهرستان خاش سیستان و بلوچستان با حضور شهنوازان بخشدار پشتکوه و رییس جمعیت هلال احمر و تعدادی از دهیارن بخش افتتاح شد.
عصر مسجد سلیمان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۰۲    
عصرمسجدسلیمان // بخشدار مرکزی اندیکا طی پیامی هفته بسیج را به بسیجیان تبریک گفت. به گزارش پایگاه خبری عصرمسجدسلیمان،متن پیام امیرنظرپور به شرح ذیل است: تا هنگامی که بسیج است هیچ تهدیدی متوجه نظام اسلامی نخواهد شد و این م ...
هزار ماسوله   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۹:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر بانه وره در گفتگویی با خبرنگار ما اظهار داشت: قریب به یکسال و نیم از تخریب فاضلاب خروجی شهر بانه وره می گذرد و همچنان این مشکل پا برجاست.
روزنامه وارش   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۸:۵۲    
در ادامه گفتگو با بخشداران، اینبار پرسش و پاسخ عبدالله شهمیر شورمستی با رمضان پاریاو سرپرست بخشدار بخش نارنجستان سوادکوه شمالی در پیک چهارم کرونا که چندماهیست عهده دار این امانت هست تقدیم می گردد، بدیهی است بر حسب وظیفه خانه مشارکت مردم در سلامت و برمبنای رسالت رسانه ای ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۸:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
بخشدار آبپخش گفت : بعضی گذرهای شهر آبپخش و روستاهای تابعه نیازمند بازنگری مجدد کانال دفع آبهای سطحی هستند.
اخبار ملکان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۶:۰۹    
سه واحد صنفی بخاطر عدم رعایت محدودیت دوهفته ای دولت در روستاهای آروق و میدانجوق با حضور بخشدار مرکزی و رئیس اداره صمت ملکان پلمپ شدند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۶:۰۷    
حوزه/ رئیس دادگستری چاروسا به همراه امام جمعه قلعه رئیسی و بخشدار چاروسا به صورت سرزده از ادارات بخش چاروسا بازدید کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۴۱    
اهواز -ایرنا- بخشدار مرکزی ایذه گفت: پر کردن غیر اصولی یک کانال آب در حاشیه جاده روستاهای گلستان و لوایی موجب آبگرفتگی جاده این روستاها شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه، رئیس دادگستری و بخشدار چاروسا از ادارات چاروسا بازدید سرزده کردند و تذکرات لازم ارائه شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
اهواز -ایرنا- بخشدار دهدز از توابع ایذه گفت: تردد در محور ایذه - دهدز به سمت چهارمحال و بختیاری روان است و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۲۲    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، جلسه هماهنگی "طرح شهید قاسم سلیمانی" در راستای مدیریت و کنترل اپیدمی بیماری کووید 19 در شهرستان قرچک به ریاست بهمن خطیبی فرماندار و با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری، فرمانده سپاه پانزده خرداد، بخشدار مرکزی، شهردار ...
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۱۲    
جلسه هم اندیشی و بررسی مشکلات روستایی با حضور عبدی بخشدار مرکزی و دهیاران تابعه بخش شهرستان قرچک برگزار شد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
بخشدار کهریزک از پروژه آسفالت ورودی روستای تورقوزآباد و ایجاد دوربرگردان و تعریض جاده بازدید کرد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۹:۴۲    
در راستای پیگیری های بخشدار کهریزک از بهسازی و ضرورت ایمن سازی معابر و جاده های بخش کهریزک، امین بابایی از جاده سایت بازدید کرد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۵:۴۹    
تهران- ایرنا- بخشدار مرکزی پاکدشت گفت: در پی بارش نزولات جوی که از شب گذشته در مناطق مختلف پاکدشت آغاز شد، نیروهای مدیریت بحران بخشداری مرکزی برای مقابله با آب گرفتگی و سیلاب احتمالی در آماده باش کامل قرار دارد. نصیرنیوز
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۲۲:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
بخشدار زمکان با صدور پیامی آغاز هفته بسیج را به تمامی بسیجیان بخصوص بسیجیان بخش زمکان و شهرستان ثلاث باباجانی تبریک گفت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۲۱:۳۶    
بخشدار مرکزی شهرستان رباط کریم با بیان اینکه استاندار تهران باید در سطح کلان موضوع بانک در شهر پرند را پیگیری و اقدام کند، گفت: در نشستی از همه بانک ها به خصوص بانک رفاه خواستیم که از مدیریت بانک های خود بخواهند برای افتتاح بانک در شهر جدید پرند اقدام کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۸:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- با صدور احکام جداگانه بخشداران بخش مرکزی شهرستان کوهسرخ، فرحدشت شهرستان کاشمر و شهرآباد شهرستان بردسکن از سوی استاندار خراسان رضوی منصوب شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۸:۴۳    
تهران- ایرنا- بخشدار مرکزی پاکدشت گفت: در پی بارش نزولات جوی که از شب گذشته در مناطق مختلف پاکدشت آغاز شد، نیروهای مدیریت بحران بخشداری مرکزی برای مقابله با آب گرفتگی و سیلاب احتمالی در آماده باش کامل قرار دارد.
استانداری قزوین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۸:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان تاکستان با محوریت موضوعات بخش ضیاآباد به ریاست طاهری فرماندار شهرستان تاکستان و با حضور رحمانی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان، جعفر زادگان معاون سیاسی ، رحمانی بخشدار ضیاآباد ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۷:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: پلدختر- بخشدار معمولان گفت: با تلاش راهداران محور پلدختر-خرم آباد در منطقه گاوزرده که بر اثر ریزش کوه مسدود شده بود، بازگشایی شد.
استانداری خراسان رضوی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۶:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
با صدور حکمی از سوی استاندار خراسان رضوی، بخشدار فرح دشت شهرستان کاشمر منصوب شد.
جام جم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۲:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
بخشدار معمولان گفت: محور پلدختر-خرم آباد در یک لاین بر اثر ریزش کوه مسدود شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۱:۲۵    
ایسنا/آذربایجان شرقی بخشدار بخش نظرکهریزی شهرستان هشترود گفت: هزار هکتار از طرح آبرسانی به اراضی پایاب سد سهند در دهه فجر سالجاری به بهره برداری خواهد رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۱:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
گناوه - ایرنا - بخشدار ریگ گناوه گفت: بر اساس دستورالعمل ابلاغی ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر و متناسب با وضعیت این شهر، 100 درصد کارکنان دستگاه های اجرایی این بخش باید در حوزه کاری حضور یابند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۰:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - بخشدار معمولان پلدختر گفت: جاده پلدختر – خرم آباد صبح روز شنبه اول آذر بر اثر بارش شدید باران و ریزش کوه بسته شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۰:۳۱    
افتتاحیه کتابخانه یادمان زنده یاد حسنعلی بای ( فدت) در راستای بسته تحولی پیوند سواد و زندگی با همت نهضت سواد آموزی شهرستان رامیان در مرکز یادگیری روستای قره قاچ انجام شد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۰:۳۱    
ایسنا/هرمزگان بخشدار هرمز گفت: در عدم ورود گردشگران به جزیره هرمز با کسی شوخی نداریم و با هرگونه ورود غیرمجاز برخورد می کنیم.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۹:۴۷    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا در شهرستان قرچک به ریاست بهمن خطیبی فرماندار و با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری، بخشدار مرکزی، شهردار ...
الف   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۲۱:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
بخشدار جزیره هرمز گفت: ورود مسافران و گردشگران غیرساکن به جزیره هرمز برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا ممنوع شد. سید مجد الدین حسینی در گفت و گو با ایسنا ...
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۲۰:۴۷    
بخشدار لواسانات گفت: دهیاری روستای کلان 150 بسته بهداشتی را در بین روستائیان توزیع کرد.
خلخالیم   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۹:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
بخشدار شاهرود خلخال گفت: برای بهره مندی از شبکه آموزشی شاد و استفاده از فضای مجازی برای ادامه تحصیل دانش آموزان فراهم کردن زیرساخت های ارتباطی و مخابراتی در روستاهای این منطقه ضروری است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- بخشدار بازفت شهرستان کوهرنگ، از تکمیل شبکه گذاری و اتصال به شبکه سراسری گاز طبیعی روستای "مورز" با یکهزار و 500 نفری خبر داد.
گیتی آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۷:۵۴    
بخشدار لشت نشا از اعمال محدودیت های کرونایی و اجرای دستورالعمل های ابلاغی، طبق مصوبات جدید ستاد ملی مدیریت و مقابله با کرونا در بخش لشت نشا خبر داد.
رانکوه نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۷:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
بخشدار خمام از اعمال قرنطینه و تعطیلی کامل مشاغل در سراسر منطقه خمام خبر داد.
پایگاه خبری استناد   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۷:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
بخشدار یکی از مهمترین پست های دولتی در هر شهرستان است که این اهمیت در شهرستان قائمشهر به دلیل دارا بودن تنها یک بخش در تمام حوزه های شهری و روستایی از اهمیت دو چندانی برخوردار می باشد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۶:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
ابوالقاسم الماسی پنجشنبه شب در آیین معارفه بخشدار شراء از توابع شهرستان همدان گفت: با شیوع ویروس کرونا شرایط غیر عادی در جهان حاکم شد که ایران نیز متاثر از این پدیده با مشکلاتی مواجه شده است. وی افزود: مشکلات اقتصادی و تنگناهایی که در تولید، معیشت و اشتغال وجود دارد باعث فشار مضاعف بر مردم [...]