یکشنبه ۲۹ فروردینساعت ۰۶:۳۴Apr 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بخشدار»

خمام نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
عصمت محمددوست با حکم وزیر کشور به عنوان بخشدار بخش مرکزی خمام منصوب شد. عصمت محمددوست با حکم وزیر کشور به عنوان بخشدار بخش مرکزی خمام منصوب شد. وی از دی ماه سال گذشته با حکم استاندار گیلان سرپرستی بخشداری مرکزی را برعهده گرفته بود.
مشهد فوری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۱:۴۲    
بخشدار مرکزی مشهد گفت: مسائل بهداشتی و زباله گردها 2 دلیل عدم قرار دادن سطل زباله نه تنها در روستای منزل آباد بلکه در کوچه های شهر مشهد نیز است. بخشدار مرکزی مشهد گفت: مسائل بهداشتی و زباله گردها 2 دلیل عدم قرار دادن سطل زباله نه تنها در روستای منزل آباد بلکه در کوچه های شهر مشهد نیز است.
خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۱:۴۲    
خارگ نیوز: بخشدار ویژه خارگ در پیامی با اشاره به نقش ارتش در حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی، 29 فروردین روز ارتش را تبریک گفت.
عصر اترک   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۰:۱۴    
بخشدار بخش جرگلان از توزیع تخم نوغان از اواخر فروردین بین نوغانداران این بخش از شهرستان مرزی رازوجرگلان خبر داد
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۲۰:۳۰    
بخشدار بخش مرکزی نیشابور گفت: در خواستی مبنی بر پس گرفتن نام جلگه ماروسک از بینالود نداشتیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۹:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - بخشدار اروندکنار از توابع آبادان گفت: یک فروند لنج باری روز جمعه از خطر غرق شدن در دهانه خلیج فارس در اروندکنار نجات یافت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۵:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
ایذه- بخشدار سوسن گفت: مردم دهستان سوسن شرقی همواره با مشکلات زیادی در تأمین آب شرب سالم و پایدار مواجه هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۶:۵۱    
بخشدار بندر چارک گفت: خواهر و برادر 10 و 12 ساله در خور بندر چارک غرق شدند و جان باختند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۵:۵۰    
ساوه - ایرنا - بخشدار مرکزی ساوه گفت: کمبود اعتبار موجب کندی در روند بازسازی پل هفت دهنه ساوه شده که نیازمند توجه ویژه مسئولان است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مالیاتی که سالانه از مردم گرفته می شود باید در راستای افزایش کیفیت خدمات رفاهی مردم و ایجاد عدالت اجتماعی هزینه شود که هرساله با اطلاع بخشداری به حساب دهیاری و شهرداری واریز می شود لذا در راستای شفاف سازی آن برای مردم شهرستان ری میزان ارزش افزوده واریزی به حساب دهیارها ...
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: بخشدار بخش قلعه شاهین در سرپلذهاب گفت: تاکنون 151 نفر، کاندید ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی روستا در بخش قلعه شاهین شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۲۴    
ایسنا/آذربایجان شرقی بخشدار مرکزی بناب از ثبت نام 178 نفر برای انتخابات شورای روستاهای این شهرستان خبر داد.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: بخشدار مرکزی سرپلذهاب از ثبت نام 592 نفر داوطلب برای شرکت در ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی بخش مرکزی این شهرستان خبر داد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۹:۳۶    
جلسه کمیته مقابله با ساخت و ساز غیرمجاز در شهرستان به ریاست سید ابوالفضل حسینی نیا فرماندار مینودشت و با بخشدار مرکزی و روسای ادارات مرتبط در فرمانداری برگزار شد. ...
فرمانداری دهاقان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۲:۴۹    
بازدید میدانی فرماندار و بخشدار مرکزی شهرستان از ایستگاههای ایست و کنترل ورودی های شهرستان دهاقان و بررسی مشکلات و نقطه نظرات راهور، نیروی انتظامی، راهداران، نیروهای بسیج و هلال احمر در این خصوص بیان گردید.
فرمانداری دهاقان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۲:۴۹    
جلسه کارگروه مدیریت پسماند با حضور فرماندار شهرستان مهندس سجادی و دبیری اداره حفاظت محیط زیست و حضور شهرداران و بخشدار و سایر اعضا تشکیل شد و در خصوص مباحث مربوط به محل جایگاههای دفن پسماند و فرهنگ سازی تفکیک از مبدا و لزوم هماهنگی بیشتر در این خصوص برنامه ریزی انجام گرفت .
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۱:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - بخشدار دهدز از توابع ایذه گفت: ابتلای کارکنان تنها بانک کشاورزی دهدز موجب تعطیلی این شعبه در روز چهارشنبه تا اطلاع ثانوی شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۷:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
بخشدار بخش دهدز از تعطیلی بانک کشاورزی این شهر به دلیل ابتلای همه کارمندان آن به ویروس کرونا خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۷:۰۰    
ایسنا/خراسان جنوبی بخشدار مرکزی بیرجند از ثبت نام قطعی 1023 نفر برای ششمین دوره انتخابات شوراهای روستایی بخش مرکزی شهرستان بیرجند خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۶:۳۴    
بخشدار چاروسا گفت:بیش از 10 درصد از آمار ثبت نامی شوراهای روستاهای چاروسا را جامعه زنان تشکیل می دهد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۵:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- بخشدار مرکزی شهرضا گفت: 186 نفر برای رقابت در انتخابات شوراهای روستا و عشایر شهرستان شهرضا ثبت نام کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۰۴    
ایسنا/زنجان بخشدار مرکزی ابهر گفت: 371 نفر در ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی روستا در بخش مرکزی ابهر ثبت نام کرده اند.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
بخشدار کهریزک از ثبت نام 192 داوطلب برای شرکت در ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی روستاها و تیره عشایری در سطح بخش کهریزک خبر داد.
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
صالح عبدی بخشدار جعفرابادمغان سبلان ما ، پیش از ظهر امروز در رژه خودرویی هشدار که در این شهر برگزار شد، گفت: طی هفته گذشته تنها در یک روز حدود 50 بیمار مبتلا به کووید 19 بستری شدند که نشانه خوبی نیست و ضرورت دارد تا همه نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری فیزیکی دقت و وسواس داشته باشند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
تهران- بخشدار کهریزک با اشاره به اینکه شهرداری تهران شفاف سازی کند که چقدر درآمد از بهشت زهرا و آرادکوه دارد گفت: شهرداری تهران یک هزارم درآمد از آرادکوه را هم به کهریزک اختصاص نمی دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۴۳    
بخشدار کیش گفت: درمرحله نام نویسی انتخابات شورا های اسلامی روستا در جزیره هندورابی و لاوان 20 نفر نام نویسی کردند.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۲۸    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان قرچک به ریاست بهمن خطیبی فرماندار و با حضور معاون برنامه ریز یو هماهنگی امورعمرانی، بخشدار مرکزی، نمایندگان بنیاد برکت و دیگر مسئولان عضو کارگروه برگزار شد ...
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۲۳    
طی مراسمی با حضور عبدی راد بخشدار مرکزی شهرستان قرچک و اعضای شورای اسلامی روستای قشلاق دوم، محسن محمدی به عنوان دهیار روستای قشلاق دوم معرفی شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۸:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- بخشدار مرکزی مهریز گفت: دهیاران و اعضای شوراهای روستایی نماد همبستگی ملی هستند،آنها برای مشارکت هرچه بیشتر مردم در انتخابات 28 خرداد ماه سال 1400 در این بخش تلاش می کنند.
لشت نشا خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
رمضان، ماه عبادت، ماه نیایش و ماه بندگی های خالصانه فرا رسید و خداوند متعال فرصت حضور در بهترین ماهش را بر ما ارزانی داشت تا با بهره گیری از تعالیم جانبخش الهی و تأسی از سیره پیامبر اکرم (ص) و ائمه اطهار (ع) بتوانیم غبار تن را در زلال چشمه های پر برکت این ماه صیقل دهیم.
پیام خاوران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۳:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
بخشدار مرکزی بیرجند از ثبت نام قطعی 1023 نفر برای برای ششمین دوره انتخابات شوراهای روستایی بخش مرکزی شهرستان بیرجند خبر داد و گفت : 952 نفر معادل 93 درصد ثبت نام کنندگان آقایان و 71 نفر معادل 7 درصد ثبت نام کنندگان بانوان هستند.
فرمانداری دهاقان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۲:۴۹    
مراسم تکریم آقای موسوی و معارفه رئیس جدید اداره ورزش و جوانان آقای اسماعیلی با حضور معاون مدیر کل ورزش و جوانان آقای شاعلی و مسئول امور شهرستانهای اداره کل آقای نبی زاده و حضور تعدادی از همکاران اداره ورزش و روسای هیات ورزشی و بخشدار مرکزی در دفتر مهندس سجادی فرماندار شهرستان دهاقان برگزار گردید ...
رویش زاگرس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۱:۰۰    
رویش زاگرس : 277 نفر جهت حضور در شورای روستاها ثبت نام نمودند. صادق شهبازی بخشدار آبژدان در گفتگو با پایگاه خبری رویش زاگرس با اعلام خبر فوق افزود: استقبال از نام نویسی جهت شوراهای اسلامی روستاهای این بخش به حدی بود که مهلت ثبت نام تا ساعت 12 شب روز یکشنبه تمدید شد و تا آخرین دقایق نیز ثبت نام ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۹:۱۴    
بندرعباس- ایرنا- بخشدار مرکزی بندرعباس گفت: براساس برآوردهای اولیه انجام شده آتش سوزی دو روز گذشته در روستای فورخورج دهستان سیاهو این شهرستان بیش از 500 میلیارد ریال خسارت به باغهای این روستا وارد کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۹:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/تهران مهدی علیخانی معاون هماهنگی و نظارت فرهنگی، اجتماعی و همکاری های منطقه ای معاون اول رئیس جمهوری به همراه حسین عباسی فرماندار، معاون سیاسی انتظامی فرمانداری، بخشدار مرکزی و جمعی از مسئولان از مرکز توانیابان موسی بن جعفر در شهرستان پیشوا بازدید کرد.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۸:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
بخشدار بخش خلیفان مهاباد از پیدا شدن، کودک گمشده روستایی از توابع مهاباد خبر داد و گفت: حال عمومی کودک خوب است و اکنون به بیمارستان امام خمینی مهاباد انتقال داده شده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
بخشدار مرکزی کهگیلویه گفت: 454 نفر برای انتخابات شوراهای اسلامی روستاها نامنویسی کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
بخشدار معمولان گفت :341 نفر داوطلب برای انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در این بخش اقدام به ثبت نام کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
بخشدار کهریزک از کشف و معدوم سازی 2 تن فرآورده دامی فاسد در بخش کهریزک خبر داد.
خبر معتبر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
بخشدار کهریزک از افزایش 32 درصدی میزان مشارکت داوطلبان برای ثبت نام در ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی روستا در بخش کهریزک، نسبت به دوره گذشته خبر داد.
رانکوه نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۵۰    
بخشدار رانکوه به نام نویسی296 نفر جهت عضویت در انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی روستاهای بخش رانکوه خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
بخشدار مرکزی تبریز از ثبت نام 330 نفر در انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی روستاهای بخش مرکزی تبریز خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
بخشدار دیشموک از افزایش 35 درصدی مشارکت روستائیان این بخش در انتخابات شورا های اسلامی روستا ها خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۲۶    
بخشدار پیرسلمان شهرستان اسدآباد از تعطیلی دوشنبه بازار شهر آجین خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
بخشدار خرمدشت گفت: تعداد 140 نفر در انتخابات شوراهای اسلامی روستایی به عنوان داوطلب در سطح روستا های بخش خرمدشت اقدام به ثبت نام نمودند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۳:۰۳    
عصر امروز به ریاست مهندس محمود حیدری بخشدار مرکزی پردیس جلسه ساماندهی، پیشگیری و مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز بخش مرکزی با حضور نماینده فرمانداری، جهادکشاورزی ، منابع طبیعی و دهیاران بخش مرکزی در سالن جلسات بخشداری برگزار شد.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۱:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
فکرشهر: بخشدار مرکزی گناوه گفت: ممانعت شرکت نفت از اجرای طرح احداث یک خیابان جدید منتهی به ساحل در جوار روستای سربست بخاطر رعایت مسایل ایمنی و امنیتی و حفاظت از خط لوله نفت صادراتی در حوزه این شهرستان است. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان بخشدار مرکزی شهرستان زابل از افزایش 11 درصدی میزان مشارکت داوطلبان درانتخابات شوراهای روستایی بخش مرکزی زابل خبر داد.