یکشنبه ۰۶ اسفندساعت ۱۱:۰۵Feb 2024 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تامین آرد»

به گزارش پایگاه خبری روزنگار البرز؛ مجتبی عبداللهی در جلسه کارگروه آرد و نان استان که در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، با بیان اینکه باید تمامی تدابیر و برنامه ریزی های ما در جهت رفاه و آرامش مردم باشد ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۲۱:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
تهران بزرگ - ایرنا - معاون اقتصادی استاندار تهران از موافقت مشروط با تخصیص سهمیه 80 درصدی آرد برخی نانوایی هایی خبر داد و گفت: تامین آرد این واحدها مشروط به رفع موانع حقوقی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۰۹ - ۲۱:۱۵    
بر اساس گلایه ای یکی از شهروندان که به صداوسیمای ارسال شده است در این منطقه مشکل توزیع آرد وجود دارد اما مسئولان غله می گویند: ما فقط مسئول تامین آرد و ثبت آرد توزیع شده در سامانه هستیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۲۵ - ۱۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مشکلات تامین آرد مورد نیاز نانوایان شهرستان مبارکه برای عرضه و پخت نان برطرف می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۲۳ - ۰۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
تامین کسری آرد مورد نیاز شهرستان لنجان در دستور کار قرار گرفته است .
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۷:۲۵   + ۲۶ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران وزیر اقتصاد و امور دارایی به هوشمند سازی آرد کشور اشاره کرد و گفت: بنا به نیاز هر استان، شرکت غله و بازرگانی موظف به تامین آرد است و مشکلی در تامین آرد نانوایان وجود ندارد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۰:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
قم - ایرنا - مدیرکل غله و خدمات بازرگانی قم گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان آبان ماه، 118 هزار تُن گندم برای تامین آرد واحدهای نانوایی و فانتزی به کارخانه های تولید کننده آرد مستقر در استان تحویل داده شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۳:۰۱   + ۲۳ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: با اجرای طرح هوشمندسازی آرد و نان 27 هزار میلیارد تومان در هزینه های تامین آرد یارانه ای کشور صرفه جویی شد. از سوی دیگر قیمت آرد در معاملات غیررسمی دو برابر شد و قیمت جواز نانوایی ها نیز 50 درصد کم شد که نشان می دهد افراد متخلف ناچار شده اند رفتار خود را اصلاح کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار پردیس گفت: با توجه به هوشمند شدن سامانه خرید نان، واحدها باید از طریق این دستگاه ها نان را با کارت معتبر به خریداران عرضه کنند، در غیر اینصورت سهمیه واحدها کاهش پیدا می کند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان معاون برنامه ریزی فرماندار ابهر گفت: نانوایان ابهر مشکلی برای تامین آرد مورد نیازشان ندارند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- معاون استاندار سمنان با بیان اینکه ذخایر گندم و آرد استان در وضعیت خوبی قرار دارد، گفت: مشکل و نگرانی از بابت تامین آرد مورد نیاز نانوایی ها وجود ندارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون استاندار سمنان : با خرید تضمینی بیش از 70 هزار تن گندم ، این استان در تامین آرد مورد نیاز نانوایی ها مشکلی ندارد.
فودنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۲:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل هماهنگی و نظارت آرد و نان گفت: بنابر آمار به طور میانگین هر ایرانی ماهانه 10 کیلو نان مصرف می کند و با این حساب مشکلی در تامین آرد واحدهای خبازی نداریم.
پانا   ۱۴۰۲/۰۷/۳۰ - ۱۳:۵۲   + ۴۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سرپرست معاونت توسعه بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی در نامه ای به سازمان توسعه تجارت ایران اعلام کرد صادرات نان صنعتی غیریارانه ای به طور مشروط بلامانع است. ...
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۴۰۲/۰۷/۱۵ - ۱۲:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران، به کاهش 70 درصدی واردات گندم و خودکفایی در تامین آرد خبازی اشاره کرد و گفت: این موفقیت به عنوان یکی از مهمترین دستاوردهای دولت سیزدهم در دو سال اخیر است. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۵ - ۰۰:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - معاون وزیر جهاد کشاورزی و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران گفت: خرید و واردات گندم تا 70 درصد کاهش یافته است و خودکفایی در تامین آرد خبازی از مهمترین موفقیت های 2 ساله دولت سیزدهم محسوب می شود.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۷:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی با بیان اینکه در برخی از مناطق سردسیری خرید تضمینی این محصول ادامه دارد گفت: در زمینه تامین آرد نوع یک و دو مورد نیاز خبازی ها با این میزان از خرید گندم به خود کفایی رسیده ایم.
عصر توس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۴:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
به گفته رئیس اداره نظارت و بازرسی جهاد کشاورزی مشهد، 2 انبار پشتیبان تامین آرد در ایام پایانی ماه صفر در شهر مشهد فعال است.
استانداری خراسان رضوی   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل غله و خدمات بازرگانی خراسان رضوی گفت: برای تامین آرد مورد نیاز زائران و مجاوران استان، ماهانه 62 هزار تن گندم برای تولید آرد استفاده می شود.
استانداری خراسان رضوی   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۲:۵۰    
مدیر کل غله و خدمات بازرگانی خراسان رضوی گفت: برای تامین آرد مورد نیاز زائران و مجاوران استان، ماهانه 62 هزار تن گندم برای تولید آرد استفاده می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۷:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی مازندران گفت: همزمان با ایام پایانی تابستان و افزایش جمعیت استان به دلیل ورود مسافران و کارگران فصل کشاورزی تمهیدات و برنامه ریزی لازم به منظور تامین آرد مورد نیاز شهروندان و مسافرین استان صورت گرفته است.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۰۰:۳۸    
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام بر تامین آرد مورد نیاز نانوایی های موکب ها، هیئات مذهبی در بازه زمانی برگزاری پیاده روی اربعین در مسیرهای منتهی به پایانه مرزی مهران جهت تامین نیاز زائران و خادمین اباعبدالله (ع) تاکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۷:۲۸   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون اقتصادی استانداری ایلام گفت: آرد مورد نیاز نانوایی های مسیر تردد زوار در ایلام تامین شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۰:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران- رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد اربعین استان تهران با اشاره به معرفی 94 موکب به حوزه اقتصادی استانداری برای دریافت آرد گفت: مواکب معرفی شده برای دریافت آرد به اداره کل غله مراجعه کنند.
598   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۴:۵۱   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی در حاشیه نشست امروز هیات دولت، گفت: نگرانی برای تامین آرد در کشور وجود ندارد.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۴:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی از برنامه ریزی برای جوجه ریزی نزدیک به 132 میلیون قطعه در مرداد ماه همچون ماه گذشته خبر داد و تصریح کرد: این میزان جوجه ریزی در 12 ماه گذشته بی سابقه است. ...
آنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی ضمن توضیح درباره آخرین وضعیت تولید مرغ در کشور گفت: مشکلی در تأمین آرد در کشور نداریم.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۲:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
در تامین گوشت مرغ و گوشت قرمز برای جمعیت 86 میلیونی امکان اینکه تمام نیاز ها از بیرون تامین شود، وجود ندارد و اساس کار خود را بر تولید داخل گذاشته ایم
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۱:۵۱   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی در حاشیه نشست امروز هیات دولت، گفت: نگرانی برای تامین آرد در کشور وجود ندارد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۱۳:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
تحصیلی با بیان اینکه استان سمنان در زمینه ذخیره گندم و تامین آرد مشکلی ندارد گفت: در زمان حاضر ظرفیت ذخیره گندم استان در بخش دولتی و خصوصی به میزان کافی است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۱۵:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خراسان جنوبی گفت: چهار ماه نخست سال جاری 47 هزار تن گندم از بنادر کشور برای تامین آرد مورد نیاز مردم وارد استان شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۰۳ - ۲۳:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان بر تامین آرد مورد نیاز مواکب، هیئت های مذهبی و تکایا در بازه زمانی برگزاری ایام سوگواری محرم و اربعین حسینی تاکید کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۲ - ۰۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای استاندار گفت: در استان هیچ مشکلی برای تامین و توزیع آرد نداریم و بهانه ای برای تعطیلی غیرمجاز یا کم فروشی پذیرفته نمی شود.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۴/۳۰ - ۱۰:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان - نایب رئیس انجمن علوم وفنون غلات گفت: ضروری است که هرچه زودتر نسبت به تامین آرد مورد نیاز برای تهیه نان هیئات مذهبی استان اصفهان اقدام شود. محمدرضا خواجه در گفت وگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه به دنبال اجرای طرح هوشمندسازی یارانه آرد و نان و سهمیه بندی شدن آرد به نانواهای دولتی و تعیین ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۱۸:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان مازندران گفت: در تامین آرد و آردرسانی به واحدهای خبازی مشکلی نداریم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۴/۱۷ - ۱۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر اقتصادی استانداری هرمزگان گفت:ماهیانه 15 هزار تن آرد در سطح استان توزیع می شود و مشکلی در زمینه تامین آرد وجود ندارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۴/۱۷ - ۱۱:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
بندرعباس - مدیرکل دفتر اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: کمبودی در تامین آرد استان هرمزگان وجود ندارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۱۴ - ۰۹:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
در 3 ماهه نخست سال 36 هزار تن آرد در نانوایی های زنجان توزیع شده است.
منجیل خبر   ۱۴۰۲/۰۴/۰۴ - ۲۱:۲۹    
رشت – ایرنا – استاندار گیلان با بیان اینکه فرمانداران شهرستان ها باید پاسخگوی کمیت و کیفیت آرد شهرستان های تابعه خود باشند، گفت: با توجه به گردشگرپذیربودن استان و شروع فصل تابستان موضوع تامین آرد مورد نیاز نانوایی ها به تناسب شرایط هر منطقه و حجم مراجعان پیگیری و انجام شود . ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۴/۰۳ - ۱۹:۳۴   + ۱۳ سایت دیگر  
زنجان -مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان گفت: طبق برنامه ریزی انجام شده جهت تامین آرد و نان شهروندان زنجانی با تصمیم اعضای کمیته،خروج گندم از استان در فصل خرید 1402 ممنوع اعلام شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۲۴ - ۱۳:۳۲    
رئیس اداره نظارت و بازرسی محصولات کشاورزی جهادکشاورزی مشهد گفت: بیشتر نانوایی ها در مشهد مجهز به دستگاه نانینو هستند و فقط تعداد محدودی از نانوایان هنوز موفق به نصب نانینو نشده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۲۱ - ۲۰:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان جنوبی اعلام کرد: سهمیه آرد استان به وضعیت سال گذشته و قبل از کسر سهمیه ها بازگشت و برای تامین آرد نانوایی ها هیچ مشکلی نداریم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۱ - ۱۲:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: لازم است اقدامات لازم برای تامین آرد مورد نیاز مردم صورت گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۰۸:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت:هیج مشکلی در زمینه تامین آرد استان و استان های همجوار نیست.
راک نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۰۱:۳۰    
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: آرد تولید شده در کارخانه مارون دارای بهترین کیفیت است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۸:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: واحد های نانوایی از تامین آرد تا پخت نان با فرآیندهای متعددی روبرو هستند که نظارت بر فعالیت آن ها باید به صورت جامع و کامل صورت گیرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۰:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
تمهیدات لازم به منظور خرید مستقیم آرد توسط 12 شرکت تعاونی عشایری در مازندران انجام شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۹:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
هیچ کمبودی در تامین آرد در استان اردبیل وجود ندارد و از سال گذشته تاکنون بیش از 183 هزار تن آرد بین نانوایان منطقه توزیع شده است.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۸:۲۹    
رکنا : فرماندار ازنا گفت: هیچ کمبودی در تامین آرد مورد نیاز خبازی های شهرستان وجود ندارد و تخصیص آرد از طریق سامانه هوشمند انجام می شود.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۲۲:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان گفت: شهرستان آبادان منطقه مرزی با شرایط خاص است و روستاییان بیشتر تمایل به پخت و پز خانگی نان دارند که تامین آرد مورد نیاز آنان باید مورد توجه بیشتر قرار گیرد. ...