چهارشنبه ۰۷ آبانساعت ۰۱:۲۶Oct 2020 28

جدیدترین‌های «دره شهر»

ایرنا   ۴ ساعت پیش    
ایلام - ایرنا - فرماندار دره شهر استان ایلام گفت: دهیاران این شهرستان از برگزاری حدود 70 مراسم عروسی و عزا با تجمع زیاد طی چهارشنبه و پنج شنبه هفته گذشته با استفاده از ظرفیت بزرگان ایلات و قبایل ممانعت کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایلام- سرپرست شبکه بهداشت و درمان دره شهر گفت: از ابتدای مهرماه تاکنون 160 نفر از شهروندان دره شهر، آبدانان و بدره بر اثر ابتلاء به ویروس کرونا در بیمارستان ولیعصر دره شهر بستری شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۰ ساعت پیش    
محمد نوذری گفت: با توجه به مصوبه اخیر و شرایط ویژه شهرستان های ایوان و دره شهر از فردا و به مدت یک هفته ادارات با 50درصد ظرفیت فعالیت می کنند.
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۴۰    
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان دره شهر گفت : این دادستانی در هفته دو بار با اعضای ستاد کرونا شهرستان به صورت میدانی از صنوف مختلف بازدید می کند واگر تخلفی مشاهده شود در محل دستورات قضایی صادرخواهد شد .
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - معاون سیاسی ، امنیتی استاندار ایلام از اعلام محدودیت های خاص برای 2 شهرستان ایوان و دره شهر در پی تشدید شیوع ویروس کرونا خبر داد و بر نظارت جدی مسوولان امر برای اجرایی شدن آنها تاکید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۲:۵۷    
فرماندار دره شهر از کاهش 50 درصدی حضور کارمندان شهرستان بمدت یک هفته خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۲:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
ایلام- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری ایلام از اعلام محدودیت های خاص برای دو شهرستان ایوان و دره شهر در استان ایلام خبر داد.
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری کردپرس، محمد نوذری، معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام اعلام کرد: از فردا حضور کارمندان در دو شهرستان ایوان و دره شهر به صورت پنجاه درصد خواهد بود و نیمی از کارکنان باید در محل کار حضور داشته باشند. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۲:۲۰    
برابر اعلام مسئولان بهداشتی طی 45 روز گذشته شهرستان دره شهر به طور متوالی در وضعیت قرمز قرار داشته و با وجود خارج شدن شهرستان های جنوبی ایلام از وضعیت قرمز در زمان های متعدد، اما وضعیت این شهرستان کماکان از نظر شیوع کرونا قرمز است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۴:۱۷   + ۲۳ سایت دیگر  
براساس تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا، محدودیت های شدید کرونایی در 43 شهر کشور ازجمله ایوان ودره شهر در استان ایلام از امروز اجرا شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان دره شهر گفت: بر اساس تصمیمات ستاد کرونای استان و شهرستان محدودیت های جدید در راستای کنترل شیوع ویروس کرونا در این شهرستان اعمال خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
ایلام- مدیر جهاد کشاورزی دره شهر گفت: برداشت برنج در یک هزار و 200 هکتار از شالیزارهای شهرستان دره شهر آغاز شده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۸:۱۵    
ایلام- شهرستان دره شهر در حالی به عنوان قطب تولید گل نرگس در استان ایلام شناخته می شود که امسال نرگس کاران این شهرستان به دلیل بیماری کرونا با دغدغه کاهش فروش مواجه هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۹:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان دره شهر گفت: با آغاز فصل برداشت برنج از شالیزار های این شهرستان پیش بینی می شود سه هزار تُن برنج سفید تولید شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۹:۴۶    
ایلام - ایرنا - استاندار ایلام با اشاره به افزایش تعداد بیماران کرونایی در بیمارستان های استان گفت: قرارگرفتن 2 شهرستان ایوان و دره شهر در ردیف 43 شهر پرخطر کشور از نظر کرونا نگران کننده است.
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری کردپرس، محمد سهراب زاده گفت: همچنین جشن دو عروسی توسط نیروی انتظامی متوقف و مردم حاضر در آن متفرق شدند. وی افزود: با پیگیری انجام شده با بانیان مراسمات عروسی به دلیل خطر انداختن سلامت مردم برخورد قانونی شده و برای خانواده عروس و داماد نیز پرونده قضایی تشکیل می شود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۸:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
ایلام-مدیر جهاد کشاورزی دره شهر گفت: از 16 هزار هکتار اراضی کشاورزی قابل کشت این شهرستان، 6 هزار و 500 هکتار به سیستم آبیاری نوین تجهیز شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۸:۱۶    
وجود طبیعت بکر وظرفیت بالاقوه کبیر کوه در شهرستان دره شهر باعث رشد گونه های گیاهی مختلفی شده که بیشتر آن ها دارای خواص خوراکی و دارویی هستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - شهرستان های ایوان و دره شهر استان ایلام در ردیف 43 منطقه بحرانی کرونا در کشور قرار گرفتند و بر این اساس نماز جمعه در این 2 شهرستان برگزار نشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۱:۰۶    
دفترنمایندگی شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان اعلام کرد: نماز جمعه این هفته در دو شهرستان ایوان و دره شهر برگزار نمی شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۰:۳۲    
ایلام- طبق اعلام دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان ایلام، نماز جمعه در شهرهای ایوان و دره شهر اقامه نمی شود.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۰:۱۴   + ۶۹ سایت دیگر  
وزارت بهداشت، فهرست شهرستان های بحرانی کرونا را اعلام کرد و قرار است از روز دوشنبه مطابق دستور رییس جمهور محدودیت های شدید در این شهرستان ها اعمال شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل زندان های ایلام گفت: با اجرای طرح غربالگری پرونده های قضایی زندانیان 303 پرونده قضایی تحت غربالگری قرار گرفت و 45 زندانی در سه زندان مرکزی ایلام، دره شهر و مجتمع حرفه آموزی و کار درمانی دالاب، آزاد شدند.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۱۳    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان ایلام: مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی ایلام از تامین و توزیع کود سوپرفسفات تریپل در شهرستان دره شهر دراستان ایلام خبر داد . ...
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۱۳    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان ایلام: مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی ایلام از تامین و توزیع کود اوره در شهرستان دره شهر دراستان ایلام خبر داد . ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
بنا بر اعلام ستاد ملی مبارزه با کرونا، شهرستان دره شهر از نظر تعداد مبتلایان به کرونا و فوتی های ناشی از آن در ردیف 45 شهر قرمز کشور قرار گرفته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۲۰:۲۴    
در بسته پیام شما موضوع رهاشدن زباله ها و نخاله ها ی ساختمانی در داخل شهر دره شهر پیگیری شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۸:۳۶    
این شهرستان بر اساس اعلام ستاد ملی مبارزه با کرونا از نظر تعداد مبتلایان به کرونا و فوتی های ناشی از آن در ردیف 45 شهر قرمز کشور قرار گرفته است.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۰۹    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان ایلام: مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی ایلام از تامین و توزیع کود اوره در شهرستان دره شهر دراستان ایلام خبر داد . ...
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۵۴    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان ایلام: مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی ایلام از تامین و توزیع کود سوپرفسفات تریپل در شهرستان دره شهر دراستان ایلام خبر داد . ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۱۶    
بر اساس اعلام ستاد ملی کرونا شهرستان دره شهر به لحاظ تعداد مبتلایان به کرونا و فوتی های ناشی از آن در ردیف 45 شهر قرمز کشور قرار گرفت.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۴:۳۹    
معاون سیاسی و امنیتی استاندار ایلام گفت: تجمعات و مراسمات ختم در شهرستان دره شهر کنترل شود و تصمیمات ستاد مبارزه با کرونا بر اساس شرایط و مقتضیات هر شهرستان اتخاذ گردد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
ایلام- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری ایلام با اشاره به اینکه دره شهر از توابع استان ایلام در بحث کرونا در وضعیت خطرناک قرار دارد، گفت: مراسمات و گردهمایی های شهرستان تعطیل شوند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - فرماندار دره شهر گفت: مهم ترین دلیل افزایش میزان بستری و فوتی کرونا در این شهرستان عدم رعایت پروتکل های بهداشتی، شرکت در مراسمات عزا با وجود ممنوع بودن و همچنین عدم نمونه گیری از افراد زیر 60 سال است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۶:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: تعداد بالای بیماران بستری سبب قرمز شدن وضعیت شهرستان دره شهر شده و این شهرستان طی 2 روز گذشته بیشترین بیمار بستری پس از ایلام را داشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۳:۵۷    
سرهنگ جمالوندی از توقیف 5 دستگاه موتورسیکلت در شهرستان دره شهر خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۲۳:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: دره شهر از توابع استان ایلام یکی از 45 شهرستان پرخطر و با وضعیت بسیار نامناسب بروز بیماری کرونا در کشور قرار گرفته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۷:۲۲    
تا کنون 6 هزارو پانصد هکتار از زمین های کشاورزی شهرستان دره شهر شهرستان به سیستم های آبیاری نوین تجهیز شده اند.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۳:۴۲    
به گزارش خبرنگار بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع پرس؛ از آذربایجان شرقی، شهید علی افخمی در تاریخ 18مهرماه 1346 در شهرستان مراغه دیده به جهان گشود. وی پس از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و آغاز جنگ تحمیلی برای دفاع از خاک کشورمان راهی جبهه های حق علیه باطل اعزام شد و پس از مدتی پاسداری از میهن ...
بازتاب ایلام   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
بازتاب ایلام-رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: شهرستان های ایلام، آبدانان، ایوان و دره شهر به لحاظ شیوع بیماری کرونا در وضعیت قرمز قرار دارند. "محمد کریمیان " اظهار داشت: بر اساس جدیدترین آمارها و بررسی های انجام شده،شهرستانهای ایلام، آبدانان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کمیته امداد دره شهر گفت: 150 بانوی مددجوی این شهرستان در 60 کارگاه بافت فرش فعالیت دارند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۴:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- فرماندار شهرستان دره شهر از اختصاص 157 میلیارد تومان اعتبار برای پروژه های شهرستان دره شهر خبر داد و گفت: این میزان اعتبار در سفر معاون رئیس جمهور برای شهرستان مصوب شده است.
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۴:۳۴    
فرماندار شهرستان دره شهر گفت : در سفر اخیر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه وبوجه کشور 157 میلیارد تومان برای تکمیل پروژهای نیمه تمام شهرستان دره شهر اخصاص یافته است.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان ایلام: مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی ایلام از تامین و توزیع کود اوره در شهرستان دره شهر واقع در استان ایلام خبر داد . آیت جمالی بیان کرد: از ابتدای مهر تا 14 همین ماه مقدار 23 تن کود شیمیایی اوره در شهرستان دره شهر توزیع شده است ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۳:۳۲    
نماینده مردم دهلران، آبدانان، دره شهر و بدره در مجلس شورای اسلامی از تلاش برای تامین اعتبار ساخت نیروگاه 1000مگاواتی در شهرستان بدره خبر داد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۸:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
افشار خسروی زاد در گفتگو با میزان با اشاره به بازدید از کارخانه نازکام دره شهر، افزود: به منظور بررسی عملیاتی و عینی مشکلات این کارخانه و تلاش برای رفع آن مقرر شد سازمان صمت ایلام از طریق وزارت صمت و سازمان های صمت در محل کارخانه های روغنی کشور ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۷:۱۸    
ایلام- شهرستان دره شهر در حالی یکی از مناطق اقتصادی و مهم استان ایلام به شمار می رود که دارای پروژه های نیمه تمام فراوانی بوده که سالهاست به حال خود رها شده است.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۷:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
شهر تاریخی ماداکتو یا سیمره با قدمت 1400 سال از قدیمی ترین شهرهای تاریخی ایران و غرب کشور بوده که در مجاورت کنونی شهرستان دره شهر در استان ایلام قرار دارد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۵:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
ایلام-فرماندار دره شهر از اختصاص 157 میلیارد تومان اعتبار برای پروژه های شهرستان دره شهر خبر داد و گفت: این میزان اعتبار در سفر معاون رئیس جمهور برای شهرستان مصوب شده است.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر جدید مدرسه علمیه حجت بن الحسن (عج) دره شهر معارفه شد.