چهارشنبه ۰۵ آذرساعت ۱۷:۱۸Nov 2020 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حجت الاسلام کریمی تبار»

شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه فرهنگ سازی برای توسعه و ترویج کتابخوانی یک نوع سرمایه گذاری برای آینده جامعه است، گفت:کتابخوانی و مطالعه را باید به یک فرهنگ در سطح جامعه تبدیل کرد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۶:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار امام جمعه ایلام بر لزوم تشکیل دادگاه ویژه اقتصادی و برخورد بااخلال گران در جهت بهبود اوضاع کنونی کشور تاکید کرد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۱۳:۱۳    
در سالروز 13 آبان روز استکبار ستیزی و تسخیر لانه جاسوسی امریکا و روز دانش آموز، مدیرکل آموزش و پرورش به همراه شورای معاونین اداره کل اموزش و پرورش با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام دیدار کردند. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار با تاکید بر ساخت سریال و فیلم فاخر در حوزه معرفی دوران هشت دفاع مقدس استان ایلام، گفت: اگر در اجرای برنامه و فعالیت ها، مساجد محور قرار گیرند بسیاری از آسیب ها و معظلات اجتماعی در جامعه برطرف می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه دغدغه هایی که مردم دارند از جمله تورم، گرانی، بیکاری و اشتغال در رسانه ها پیگیری شود، گفت: مشکل عمده ما در استان بیکاری نیست بلکه مشکل عمده ما فرهنگ کار است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۸:۳۸    
حجت الاسلام کریمی تبار گفت: امنیت جامعه مرهون زحمات شبانه روزی کارکنان خدوم و خستگی ناپذیر نیروی انتظامی است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۵:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه تنها راهبرد اصلی و اساسی در برابر تحریم ها و مشکلات اقتصادی، تکیه و توجه به توان ظرفیت های داخلی است، گفت: بخش قابل توجهی از مشکلات کشور در اثر عدم پایبندی برخی از صاحبان مناصب در انجام رسالت و وظایف خود است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۱۰    
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه کسانی که از درون نظام چراغ سبز به دشمن نشان می دهند با حضور مردم پاسخ خود را از زبان مردم دریافت خواهند کرد، گفت: بخش عمده ای از مشکلات کشور محصول کوتاهی، تنبلی و پای کار نبودن صاحبان مناصب است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۸:۲۸    
حجت الاسلام کریمی تبار عصر دیروز در دیدار خودجوش تعدادی از اصحاب رسانه اظهار داشت: خبرنگاران باید مطالبه گر و منتقد باشد ولی انصاف در نقد و توجه به امید آفرینی در جامعه رافراموش،نکنند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۳:۴۳    
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه برای اداره کشور نیازمند قوی شدن در عرصه های مختلف هستیم، گفت: آینده کشور ما به دست دانش آموزان امروز است، واقعیت این است که باید قوی بود که کشور را اداره کرد و راه قوی شدن، پیشرفت در علم و فناوری است.
دولت   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۹:۰۵    
معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور در دیدار با حجت الاسلام کریمی تبار نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه ایلام ضمن تقدیر از مقاومت مردم شریف استان های غرب کشور در دوران شکوهمند دفاع مقدس ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۳:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه راه شهدا باید در سطح جامعه تداوم یابد، گفت: برای امنیت استقلال و آزادی امروز، مدیون شهدا و خانواده های معزز شهدا هستیم و لازم است که ارتباط خود را با خانواده های شهدا برقرار کنیم.
دانا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۹:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار گفت: معنویت جبهه های جنگ و دفاع مقدس بر کسی پوشیده نیست زیرا خالصاترین مناجات ها ودعاها را به نمایش گذاشت.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۴:۳۱    
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه مردم باید در جریان خدمات فوریت های پزشکی قرار گیرند، گفت: خدماتی که به صورت رایگان از طریق فوریت های پزشکی ارائه می شود در واقع خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی به مردم است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۸:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار بر ضرورت توجه به نوسانات قیمت کالا های اساسی در استان ایلام تاکید کرد و گفت: مسئولان با تلاش شبانه روزی برای رفع مشکلات مردم پای کار باشند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه توهین به مقدسات اسلام برای منحرف کردن افکار عمومی جهان از جنایت های ماکرون در خیابان های پاریس است، گفت: مجاهدت های حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش آرمان های انقلاب اسلامی را فراتر از مرزهای جغرافیایی به پیش می برد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۲:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی و بازگشایی مدارس و دانشگاه های کشور گفت:بین دوراهی پیشرفت علمی کشور و سلامتی دانش آموزان، سلامت از همه بالاتر است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۳:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه حل مشکلات استان ایلام نیازمند عزم جهادی است، گفت: تکیه بر توانمندی ها و ظرفیت های داخلی راه توسعه و آبادانی کشور است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۲:۵۲    
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه یاد و نام شهدا بهترین و بزرگ ترین سرمایه برای جامعه و نسل جوان امروز ما است، گفت: مهم ترین شاخصه شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، ولایت مداری است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۰۸ - ۱۴:۳۲    
حجت الاسلام کریمی تبار گفت: استکبار جهانی تمام توان و تلاش خود را به کار گرفته است که اسمی از اسلام ناب باقی مگر آن دینی که تامین کننده دنیای آن ها باشد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۵:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه توجه به اقتصاد دانش بنیان نیاز اولیه کشور است، گفت: یکی از مشکلات جدی پیش روی استان بیکاری فارغ التحصیلان دانشگاهی است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۵:۴۰    
حجت الاسلام کریمی تبار با اشاه به اینکه استان ایلام 8 سال از توسعه و رشد عقب مانده است، گفت: هم اکنون این استان نیازمند توجه ویژه است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۲:۴۶    
به گزارش خبرگزاری بسیج، در بازدید انجام شده از روستای شهید سیکانی شهرستان دره شهرکه با حضور حجت الاسلام کریمی تبار نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام و فرماندهی سپاه امیرالمومنین(ع) انجام گرفت،حجت الاسلام کریمی تبار گفت: مشکلات فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی به وضوح قابل لمس است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه بسیج در همه عرصه ها و متناسب با نیاز کشور در زمینه های مختلف پیشگام است، گفت: حمایت از مخترعان بسیجی و فراهم کردن شرایط لازم برای آنان در راستای خدمت به مردم امری ضروری است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه حضور مردم و به ویژه نسل جوان موجب رونق و آبادانی مساجد می شود، گفت: خانه خدا بهترین پناهگاه برای مصون ماندن از تبلیغات سوء، مسموم، بمباران های تبلیغاتی و تهاجم فرهنگی علیه ارزش ها و باورهای جامعه است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۵:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار با اشاره به اینکه فضای مناسب برای عزاداری مردم فراهم شود، گفت: نهضت مطالبه گری، علاج مشکلات جامعه است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۴:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه هنر خبرنگار این است که در غفلت جامعه، مطالب و حقایق را بیان کند، گفت: مطالبه گری دستور و تاکید مقام معظم رهبری است و یکی از اصنافی که می تواند به راحتی مطالبه گری داشته باشد، قشر خبرنگار است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۰:۲۶    
حجت الاسلام کریمی تبار گفت:آزادگان، در اوج شکنجه ها هرگز از آرمان های امام راحل عدول نکردند و هنر این مردان در اوج ظلم و شکنجه ها تسلیم نشدن در برابر دشمن بود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۰۱:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه رعایت پروتکل های بهداشتی و دستورالعمل های ستاد مبارزه کرونا نشان تبعیت از امر ولایت فقیه است، گفت: همه موظف به اجرای پروتکل های بهداشتی در مراسمات عزاداری ایام محرم هستند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۴:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه ماه محرم فرصتی مناسب برای ترویج معارف دینی است، گفت: تعمیق و نهادینه کردن معارف و ارزش های اسلامی در بین نسل جوان باید اولویت مداحان در ایام ماه محرم قرار گیرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۲:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی نقش مهمی در مقابله با تحریف واقعیت های انقلاب اسلامی از سوی دشمنان دارد، گفت: تصوری که دشمنان از نظام مقدس اسلامی در ذهن ها ایجاد می کنند باید با کار تبلیغی خنثی شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۰۰:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار گفت: خانه دار شدن همه مددجویان کمیته امداد در شهرستان هلیلان که در چند سال اخیر با مشارکت کمیته امداد و سپاه پاسداران انجام گرفته نوید بسیار خوبی در کاستن محرومیت های این منطقه است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه عشق و علاقه مردم ما نسبت به ائمه اطهار(ع) نشان دهنده بلوغ فکری است، خواستار کمک آستان قدس رضوی برای ساخت زائرسرا برای زائران عراقی حرم مطهر امام رضا(ع) در استان شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۱۲:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه قاطعیت و اجرای قانون توسط قوه قضائیه بازدارنده مفاسد است، گفت: واژه حقوق بشر تنها لفظی برای مدعیان حقوق بشر و نظام سلطه به منظور فشار بر ملت های دیگر جهان است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۰۶ - ۱۵:۴۱    
حجت الاسلام کریمی تبار بابیان اینکه ما تحریم ها را می شکنیم و آمریکا هم همچون گذشته هیچ غلطی نخواهد کرد، گفت: اتکا به توانمندی های داخلی و وحدت بین آحاد مردم و مسئولان تنها راه برون رفت از تهدیدات دشمنان و رفع مشکلات کشور است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۳/۳۰ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار گفت: مردم زمانی اعتماد کامل به دستگاه قضایی دارند که آنچنان با هر متخلفی در هر جایگاهی، برخورد شود که با یک فرد بیکار و بی نام نشان انجام می شود.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۳/۱۹ - ۱۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین اله نور کریمی تبار نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام با همراهی قاسم سلیمانی دشتکی استاندار ایلام در این روزهای بحران زده به محور وحدت و نماد همدلی مردم و مسوولان تبدیل شده اند. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۲/۲۳ - ۱۵:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار با تاکید بر اقامه نماز جماعت در سطح ادارات با رعایت پروتکل های بهداشتی، گفت: حضور در جلسات شورای اقامه نماز اولین نشانه اهمیت به نماز از سوی مدیران دستگاه های اجرایی است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۲/۱۷ - ۱۳:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه توزیع بسته های غذایی در بین آسیب دیدگان از کرونا در قالب پویش امید و همدلی ادامه دارد، گفت: 17 هزار بسته مواد غذایی از طریق ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در ایلام توزیع می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۲/۰۲ - ۱۲:۴۱    
حجت الاسلام کریمی تبار گفت: پرداخت زکات علاوه بر آثار فردی، موجب عمران، آبادانی کشور و مصونیت جامعه از آسیب های اجتماعی می شود.
آمد خبر   ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ - ۲۳:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) : ایسنا/ایلام حسین صمصامی، قائم مقام کمیته امداد استان پای دغدغه های استان ایلام از زبان نمابنده ولی فقیه و نماینده عالی دولت در استان نشست. ...
شبستان   ۱۳۹۸/۱۲/۲۳ - ۲۱:۰۲    
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه دعا و عبادت خداوند متعال یکی از سلاح های مومنان در برابر بلاهاست، گفت: پرستاران، پزشکان و کادر درمانی مجاهدان جبهه مقابله با شیوع کرونا در جامعه هستند.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۱۲:۴۸    
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه توجه به حفاظت و صیانت از منابع طبیعی یک وظیفه همگانی است، گفت: کاشت نهال و درختکاری در عرصه های طبیعی، یک صدقه جاریه برای فرد و میراثی ارزشمند و ماندگار برای نسل های آینده است.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۳:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار با تا کید بر اینکه زمینه های لازم برای برگزاری اجلاس سراسری نماز در سال آینده در این استان فراهم شود، گفت: مدیران دستگاه های اجرایی در اقامه نماز جماعت اداره مربوطه خود در میان همکاران حضور داشته باشند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
بانوان شاغل دراداره کل آموزش وپرورش استان ایلام با نماینده محترم ولی فقیه وامام جمعه شهر ایلام دیدار کردند. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان ایلام ...
آمد خبر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۰۴:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) : ایلام-معاون امور جوانان وزارت ورزش گفت: با وجود افزایش وام و تسهیلات ازدواج در سال های اخیر هیچ بهبودی در افزایش آمار ازدواج و کاهش سن ازدواج به وجود نیامده است. ...
شبستان   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۰:۲۷    
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه دشمنان با بهره گیری از ابزارهای رسانه ای و فضای مجازی به دنبال ضربه زدن به فرهنگ حجاب و عفاف در جامعه هستند، گفت: فعال کردن هیئت های اندیشه ورز در حوزه بانوان نقش مهمی در مقابله با آسیب های اجتماعی دارد.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۱/۲۵ - ۱۴:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار بابیان اینکه مردم بصیر و آگاه ایران اسلامی همواره درصحنه های مختلف، بصیرت و عظمت خود را نشان داده اند، گفت: انتخاب فرد اصلح، نقش مهمی در شکل گیری مجلسی قوی مبتنی بر تراز ایرانی و اسلامی دارند.
بسیج   ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۱۳:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه آمریکای جهانخوار نشان داده که با وجود شعارهایی که سر می دهد، هیچگونه پایبندی به قوانین جهانی ندارد، گفت: مردم ما با قاتلان شهید حاج قاسم سلیمانی مذاکره نخواهند کرد.