دوشنبه ۲۷ اردیبهشتساعت ۰۷:۲۹May 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حجت الاسلام کریمی تبار»

شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۲۲:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه امید است با بصیرت آزمون سنگین انتخابات را پشت سر بگذرانیم، گفت: به طور قطع مردم ما بار دیگر با بصیرت در پای صندوق های رای حاضر می شوند و توطئه های دشمنان را خنثی خواهند کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۳:۰۸    
گروه استان ها - نماز عید فطر به امامت حجت الاسلام کریمی تبار نماینده ولی فقیه و امام جمعه ایلام و با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی پیشگیری از شیوع کرونا در مصلی امام خمینی(ره) برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۱:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه امروز معادلات به نفع جبهه مقاومت پیش می رود و همینه موشک ها و گنبد آهنین رژیم صهیونیستی به هم ریخته است، گفت: پایگاه مردمی مهم ترین پایگاه نظام و انقلاب اسلامی است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۹:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه رویکرد انتخاباتی نیازمند همکاری نخبگان، بزرگان ایلات و عشایر در جهت بصیرت افزایی به منظور مشارکت حداکثری است، گفت: با متخلفان انتخاباتی بدون هیچ ملاحظه ای برخورد شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۴:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه فعالیت در جمعیت هلال احمر توفیقی است که خداوند در اختیار برخی افراد پرتلاش و مجاهد قرار داده است، گفت: فعالیت های هلال اهمر با کمک های مومنانه رنگ مذهبی و خدایی به خود می گیرد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۲۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه قدس مهم ترین مسئله مشترک مسلمانان و تکه ی جدا شده از پیکره جهان اسلام است که باید به دامن جغرافیای اسلام بازگردد، گفت: معقول ترین کار در شرایط فعلی دنیا، گسترش عمق راهبردی کشور است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۲۱:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه حفظ منزلت و بیان نقش ضروری قشر زحمتکش کارگر در جامعه را حائز اهمیت است، گفت: ارزیابی پشتوانه نیروهای مسلح عامل موثرِ شنیده شدن صدای دیپلمات های یک کشور است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
پروژه ابرسانی به روستای داربید کرنی مرکز دهستان داربید بخش جزمان شهرستان هلیلان با حضور حجت الاسلام کریمی تبار نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام و جمعی از مدیران و مسئولان محلی به بهره برداری رسید.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۳:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه باید متناسب با افزایش جمعیت و توسعه شهری در شهر ایلام، فضای معنوی و فرهنگی از جمله مساجد در نظر گرفته شود، گفت: ترویج فرهنگ و اقامه نماز سرمایه گذاری در راستای مصونیت از آسیب های اجتماعی است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۷:۳۴    
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه انتظار می رود مجلس شورای اسلامی با تصویب قوانینی کارگشا و کاربردی زمینه امنیت شغلی کارگران را فراهم کند، گفت: قشر کارگر به لحاظ تنوع مهارتهایی که در ارائه خدمات به مردم دارند، مشغول جهاد اقتصادی هستند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۲۱:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه مردم باید به نظام اعتماد کرده گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب باشند و با هدف تغییر وضعیت موجود در انتخابات پیش رو با شور و شوق حضور پیدا کنند، گفت: سپاه پاسداران بازوی ولایت، خادم مردم و پاسدار انقلاب است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۷:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار با تاکید بر مشارکت حداکثری مردم در انتخابات سال جاری، گفت: مردم بایستی آگاه باشند که دشمن همواره در پی القاء ناکارآمدی نظام و مایوس کردن آنها جهت حضور در پای صندوق های رای است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۵:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار با اشاره به اینکه ایلام استانی مهجور و گمنام در حوزه دفاع مقدس است، گفت: مسئولان و هنرمندان استان در طول سال های گذشته تاکنون سعی در شناساندن استان جنگ زده ایلام به کشور نداشته اند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۲۲:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه مدیریت جهادی باید در کشور تقویت شود، گفت: در برجام در مقابل پرداخت نقدی تمام خواسته های آمریکا از سوی ایران، وعده های نسیه آنها برای کشور ما باقی مانده است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۸:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه بارها به مسئولان گفته ایم که بگذارید رسانه ها کار و وظیفه خود را انجام دهند و نباید از تبیین واقعیات و مطالبات آشفته شوند، گفت: زمینه ها و ظرفیت های سرمایه گذاری استان توسط رسانه ها معرفی شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۶:۵۲    
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه با تاکید بر ضرورت رعایت قانون جذب نیروهای بومی در پروژه های نفت و گاز، گفت: جوانان تحصیل کرده استان در پروژه های نفت و گاز که در استان به واسطه منابع این استان اجرا می شوند، به کار گیری شوند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۶:۰۰    
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه مدیریت دقیقی لازم است که زندگی روستایی روستا نشینان را به هم نزنیم، گفت: طرح هادی روستاها ما باید جلوتر از نیاز روستا بوده و برای آینده روستا پیش بینی های لازم صورت گیرد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۲۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار با اشاره به سرمایه گذاری های دشمن با هدف مهندسی افکار جامعه در داخل کشور، گفت: مسئولان باید در برابر خواست مردم جامعه نسبت به ارائه گزارش عملکرد و تصمیم گیری های خود پاسخگو باشند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۶:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار با تاکید بر استفاده از تمام ظرفیت ها برای ساخت زائرسرای ایلامیان در مشهد مقدس، گفت: تکمیل زائرسرای ایلامیان در مشهد مقدس نیازمند حرکت جهادی و مشارکت مردمی است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۷:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه نقش سازمان بازرسی در شرایط امروز جامعه، یک نقش امیدآفرین است، گفت: اگر در عرصه امید آفرینی در جامعه بخواهیم کار کنیم، باید بدون تسامح با تبانی ها و تخلفات مقابله شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۰:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه خلوتی صف نماز جمعه و مسجد موجب خوشحالی دشمنان می شود، گفت: پیشکسوتان جبهه و جهاد و فرهنگ ایثار و شهادت، لازم است که امروز با توجه به هجمه های فرهنگی دشمنان، وارد عرصه میدان فرهنگی شوند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۵:۵۳    
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه باید افعال، رفتار و گفتار ما طوری باشد که مشمول دعای امام عصر (عج)، قرار گیریم و ایشان به صورت ویژه از ما راضی باشند، گفت: روحانیون و طلاب در تحقق شعار تولید، پشتیبانی ها و منع زدایی ها نقش آفرین باشند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۵:۳۳    
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه اجرای برنامه های ماه رمضان مطابق با دستورالعمل های ستاد مبارزه با کرونا باشد، گفت: هرچه تقید مذهبی در جامعه بیشتر شود آسیب های اجتماعی در سطح جامعه کاهش می یابد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۶:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه توسعه خدمات حمایتی و توجه به خانواده های زندانیان بیش از پیش مورد توجه باشد، گفت: اگر بُعد دینی در بین زندانیان تقویت شود، در زندگی بهتر زندانیان تاثیرگذار خواهد بود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۵:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه همکاری ایران و چین می تواند یکی از محورهای پشتیبانی و مانع زدایی ها باشد، گفت: مقام معظم رهبری با آن دقت، غیرت دینی و ملی که دارند 6 سال پیش بر این توافق تاکید کردند و این همکاری می تواند راهگشا باشد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۲:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار با صدور پیامی با تبریک روز 12 فروردین، روز جمهوری اسلامی، بر ضرورت بازشناسی هویت فکری انقلاب اسلامی و معرفی آن به نسل های بعدی و جوان کشور تاکید کرد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۶:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه توافق ایران و چین عملا تحریم ها را در هم ریخته است، گفت: مهم ترین و اصلی ترین کار در مبارزه با کرونا، پیشگیری است و باید خود را مقید به رعایت پروتکل های بهداشتی بدانیم.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۲:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام از تداوم رزمایش کمک مومنانه تا نیمه ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: در سال 99 بالغ بر 700 میلیارد ریال کمک به مردم ارائه شد. ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۸:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار گفت: عدالت در توزیع نیز یکی از ضروریات است که باید مورد توجه مسئولین ذیربط قرار گیرد، برای مثال قطعی 2 ساعته آب به علت کمبود آن، باید بین تمام محلات تقسیم شود چراکه مردم تبعیض را نمی پذیرند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه مقاومت و صبر مردم ما در برابر سختی ها و مشکلات و ایستادگی در برابر استکبار جهانی یکی از مصادیق انتظار فرج و مهیا شدن برای ظهور است، گفت: پیروی از ولایت و اعتماد به توانمندی های داخلی، نسخه شفابخش حل مشکلات است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۱۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار با مسئول، پزشک و پرسنل مرکز مراقبت سندرومیک بیماری های تنفسی در بلوار خبرنگار شهر ایلام دیدار کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۱ - ۱۸:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه نقش ناجا یک نقش زیر ساختی است، گفت: در این زمان عملکرد نیروی انتظامی، نماد اقتدار جمهوری اسلامی است.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۱۵:۲۶    
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه دشمن در موضع ضعف و زبونی است، گفت: امروز قله های پیشرفت را با سرعت خوبی طی می کنیم و ثمره این سختی ها و صبر در برابر فشارهای دشمنان، پیروزی نهایی در آینده نزدیک است.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۴:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه رسالت ما این است که زمینه ساز نهضت منجی عالم بشریت باشیم، گفت: یاس و ناامیدی از حربه های دشمن برای دوری مردم از انقلاب اسلامی است.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه دشمنان تلاش می کنند با ابزارهای مختلف مردم را نسبت به نظام و جمهوری اسلامی بدبین کنند، گفت: رفتار کارگزاران و مسئولان در نظام اسلامی در دینداری مردم بسیار تاثیرگذار است.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۲۲:۳۸    
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه برای ترغیب کودکان و نوجوانان باید اقداماتی متناسب با سن آنها انجام بگیرد، گفت: نماز جمعه ظرفیت هایی دارد که باید از آنها به درستی استفاده شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۲۱:۳۶    
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه خدمت به خلق خدا و نیازمندان جامعه نعمت بزرگی است، گفت:همراهی و همدلی اقشار مختلف جامعه ما از ابتدای شیع کرونا بسیار خوب بوده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۲۱:۰۶    
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه و دغدغه های که مردم دارند را در اولویت کاری خود قرار می دهند، گفت: اینکه ائمه جمعه فرماندهان قرارگاه فرهنگی هر شهرستان هستند.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۲۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه در برگزاری جشن های نیمه شعبان، باید برای ترویج فرهنگ مهدویت و انتظار در جامعه تلاش شود، گفت: فرهنگ انتظار مختص به نمیه شعبان نیست و باید در همه ایام سال وجود داشته باشد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۲۰:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه نیازمندتوجه جدی به بحث مسجد سازی در سطح محلات هستیم، گفت: ما در مقابل نسل آینده مسئول هستیم و در جاهایی که امکان دارد باید برای ساخت مسجد و فضای سبز در سطح محلات زمین اختصاص یابد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۲۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه طلاب و روحانیون با روحیه جهادی و ایثارگری در مبارزه با کرونا پای کار بودند، گفت: خواهران و برادران طلبه با روحیه ایثارگری در شرایط سخت شیوع کرونا در کنار مردم و همراه مسئولان بودند.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۲:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه مردم استان ایلام شایسته خدمت و بهترین ها هستند، گفت: اگر روحیه جهادی همچون روحیه حاج قاسم سلیمانی حاکم شود و تمام توان را به کار گیریم به طور قطع در جنگ اقتصادی پیروزیم.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۱۴:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه سپاه پاسداران با حضور در صحنه های مختلف، تهدیدها را به فرصت تبدیل کرده است، گفت: ما باید قدردان جانبازان، این شهدای زنده که در بین ما حضور دارند، باشیم و در برابر عظمت آن ها سر تعظیم فرود بیاوریم.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۲۱ - ۱۲:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه برای تکریم شهدا نیاز به فرهنگ سازی داریم، گفت: اگر بخواهیم فرهنگ مقاومت، ایثار و شهادت در جامعه وجود داشته باشد باید از شهدا مدد گرفته و برای زنده کردن نام و یاد شهدا تلاش کنیم.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۲۰:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار بابیان اینکه یکی از دغدغه های مهم مردم تامین دارو و درمان است، گفت: مهم ترین نتیجه الکترونیکی کردن دفترچه های درمانی را گامی برای تحقق عدالت اجتماعی است.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه ترویج فرهنگ ایثار شهادت جزو نیازهای امروز جامعه ما است، گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه سرمایه گذاری در برابر هجمه های فرهنگی دشمنان است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۰۰:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
سیدجواد حسینی رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور در سفر به استان ایلام با حجت الاسلام کریمی تبار نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام دیدار کرد. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۲۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه جهاد اقتصادی که بازاریان انجام می دهند، کار کمی نیست و موجب آرامش خاطر جامعه برای تامین کالاهای مورد نیاز می شود، گفت: اصناف و بازاریان مورد اعتماد و مایه آرامش خاطر مردم در تهیه کالای های مورد نیاز هستند.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۷:۵۸    
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه کاشت نهال و درختکاری می بایست به یک فرهنگ عمومی و گسترده در بین همه مردم تبدیل شود، گفت: یاد و نام شهدا موجب افزودن ارزش کار و عمل کاشت درخت و نهال می شود.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۵:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار گفت:ایجاد محدودیت ها در تردد و اعمال نظارت قاطع و بدون مماشات بر ناقضان بهداشتی که موجب افزایش ابتلا به کرونا شود به جد توسط مسئولان انجام شود.