شنبه ۰۸ بهمنساعت ۱۴:۱۵Jan 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نسل جوان»

ربیع   ۳۲ دقیقه پیش    
نجمه کریمیان به گزارش پایگاه خبری ربیع ، امروزه ضرورت گفتگوی مسئولان با مردم به خصوص نسل جوان بیش از گذشته احساس می شود. به طور کل یکی آفات مدیریت کلان در هر کشوری فاصله گرفتن دولتمردان با مردم است که آسیب هایی در زمینه ملی،امنیتی و اجتماعی در بردارد. ...
ایکنا   ۱ ساعت پیش    
حجت الاسلام سائری گفت: تشریح و تبیین دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی و آگاه سازی نسل جوان از توطئه های دشمنان نظام، وظیفه اصحاب رسانه بوده که باید در راستای تحقق جهادتبیین گام های موثری برداشته شود.
استاندار قم با بیان اینکه نقطه شروع تحولات و رشد و تعالی نوجوانان و جوانان از مساجد است گفت: مساجد در تربیت انسان های وارسته و بزرگ نقش بسیاری مهمی دارند.
ایکنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
پیشکسوت قرآنی فارس با بیان اینکه نیازسنجی برای فعالیت های قرآنی انجام نمی شود، گفت: انطباق فعالیت های قرآنی با ذائقه نسل جوان نیاز امروز جامعه است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه کیش در خطبه های نمازجمعه گفت: انقلاب اسلامی ایران، با حضور نسل جوان و پرانگیزه، به مسیر خود ادامه خواهد داد.
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۵:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: رسالت معاونان فرهنگی و دانشجویی مجاهدت در جنگ ترکیبی است و در این مسیر نیازمند ارائه راهکار برای پرورش نسل جوان بر مبنای فرهنگ ایرانی اسلامی هستیم.
می متالز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۵:۰۶    
می متالز - محمدیاسر طیب نیا، مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه در آیین کلنگ زنی پروژه احداث بزرگترین نیروگاه خورشیدی کشور گفت: دشمن به دنبال تزریق ناامیدی در جامعه و به ویژه نسل جوان است و درصدد سوق دادن مشکلات به صنعت کشور است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۴:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه کرج با تاکید بر اینکه دشمن در حال تحریف تاریخ است ، گفت: باید نسل جوان در رابطه با آنچه که در زمان پهلوی گذشته است آگاه شوند.
یزد آوا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله محمدی امام جمعه موقت یزد ایام الله دهه فجر را فرصتی برای تبیین ارزش ها، پیشرفت ها و دستاوردهای انقلاب برای نسل جوان دانست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۴:۲۶    
امام جمعه کوهرنگ گفت: دستاوردهای 43 ساله نظام جمهوری اسلامی ایران با وجود سنگ اندازی های بی حد و حصر دشمنان، هیمنه پوشالی غرب و آمریکا را به چالش کشیده است و باید به نسل جوان منتقل شود.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۴:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
ساری - امام جمعه موقت ساری با تاکید بر توجه ویژه نسل جوان به آموزه های انقلاب اسلامی، گفت: برنامه های دهه فجر در مازندران مردمی تر برگزار شود.
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: اهداف انقلاب اسلامی باید در دانشگاه ها و آموزش و پرورش تبیین شود تا نسل جوان در جریان آن قرار گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۸:۳۰    
محقق و پژوهشگر حماسه ششم بهمن با اعلام اینکه نسل جوان امروز باید در زمینه ششم بهمن دست به قیام علمی بزند، گفت: حماسه 6 بهمن باید از سطح توصیف به سطح تحلیل و تبیین برسد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۷:۱۰    
داشتن جامعه پویا، نسل جوان و مولد از اهداف رویداد مسیر نجات است که با حضور افراد تشکل های مردمی، جامعه بسیجیان و طلاب استان همدان برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۶:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت فولاد مبارکه در آیین کلنگزنی بزرگترین مزرعه خورشیدی کشور اظهار داشت : امروزه دشمن به دنبال تزریق نا امیدی به جامعه است،به ویژه در نسل جوان ، نا امیدی از حل مشکل آب ، انرژی ،اشتغال و بسیار هوشمندانه هم در این خصوص در حال تلاش است که بسیاری از این ها به سبک زندگی فردی ما برمی گردد .
ایثار   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۵:۲۶   + ۱۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران در نشست صمیمی با نخبگان و سرآمدان شاهد و ایثارگر استان گلستان گفت: ارتباط و معرفی خدمات مشهود نظام به نسل جوان مهمترین وظیفه نخبگان و سرآمدان شاهد و ایثارگر است.
عصر کاسپین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۵:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار رشت با اشاره به هدف قرار دادن نسل جوان کشور با انواع توطئه های سایبری، روانی و اطلاعاتی توسط دشمنان، اظهار داشت: در تعریف و اجرای دفاع چند بعدی در برابر جنگ هیبریدی استکبار، نهاد کتابخانه ها از جایگاه ویژه ای برخوردار است. ...
پرسش   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۳:۵۲   + ۴۲ سایت دیگر  
رفتارشناسی مسئولان ودستگاه های عریض وطویل مبارزه یاکنترل گرانی دربرخورد با موج جدید افزایش قیمت ها این تردید و سوال جدی را ایجاد می کند که ایا واقعا آنها به فکر جیب مردم نیستند؟ آیا نمی دانند سفره های مردم روز به روز درحال کوچک شدن، دسترسی به اقلام اساسی درحال محدودشدن ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۳:۳۵    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: بی شک ما از ایده ها و شیوه های نو به ویژه از نسل جوان استان برای پرداختن به مسائل فرهنگی و هنری استقبال می کنیم.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۰:۴۶   + ۲۴ سایت دیگر  
رییس ستاد اقامه نماز کشور با بیان اینکه دانشگاه فرهنگیان و معلمان را جدی بگیریم زیرا نسل جدید تحت آموزش این قشر بزرگ خواهند شد، گفت: تفسیر ما از قرآن به ویژه برای نسل جوان باید به خوبی صورت گیرد، باید نماز همان یوسف قرآن را به خوبی نشان دهیم تا نسل جوان عاشق آن شود ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۹:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان معاون هماهنگ کننده سازمان پدافند غیرعامل کشور با اشاره به وقایع اخیر در کشور دشمن در اغتشاشات به دنبال فریب نسل جوان از طریق وارونه نشان دادن واقعیت هاست.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۸:۵۳    
گرگان - ایرنا - نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: رسالت اصحاب رسانه تبیین و تشریح دقیق شرایط ایران قبل از انقلاب و همچنین پیشرفت های حاصل شده در 43 سال اخیر است تا امکان مقایسه تحولات کشور برای همگان به خصوص نسل جوان فراهم شود.
خبرگزاری یوپنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۱:۰۲    
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه پیام نور نقش و اهمیت آموزش محیط زیست را از نظر بقای بشر بسیار حائز اهمیت و باارزش دانست و بر ضرورت توجه جدی به نسل جوان و نوجوان در آموزش های محیط زیست و غنی سازی مباحث آموزشی، پژوهشی و فرهنگ سازی در این زمینه تأکید نمود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
تقویم انقلاب اسلامی پُراز عاشقانه هایی است که یادآوریش سبب دل گرمی است، نسل جوان ما باید قصه مردمی که با دستان خالی وارد صحنه شدند و تا آخر خط حتی با تقدیم جان از اعتقادات شان دست نکشیدند را بشنوند.
کمیته هنری، رسانه های مکتوب و خبرگزاریهای ستاد دهه فجر خراسان شمالی با حضور اعضای این کمیته در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی تشکیل شد.
رسا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی با اشاره به توطئه های دشمن و هدف قرار دادن نسل جوان و نوجوان گفت: رویش های معنوی دشمن را عصبانی کرده است.
پانا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۷:۳۱    
تهران (پانا) - مدیر آموزش و پرورش منطقه 4 با بیان اینکه اولین گروه دانش آموزان اعزامی شهر تهران از منطقه 4 با حضور 360 دانش آموز دختر از 13 دبیرستان عازم سرزمین عشق و ایثار می شوند تا بار دیگر با شهدا و آرمان های اسلام و انقلاب تجدید میثاق کنند؛ شهدا را یک الگوی ناب برای همه،به ویژه نسل جوان خواند ...
منطقه آزاد ماکو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۷:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه شهرستان پلدشت نیز در این جلسه گفت: نوک پیکان دشمن به سمت نسل جوان است ودانش آموزان از لحاظ فرهنگی و اعتقادی مورد تهاجم دشمنان هستند حجت الاسلام والمسلمین وحید طالبی افزود ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۶:۰۵    
نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به اهمیت برنامه های دهه فجر انقلاب اسلامی گفت: فقط به ایجاد نشاط در این ایام بسنده نشود بلکه باید بتوانیم از فضای نشاط آور برای تبیین اهداف انقلاب و کارکردهای انقلاب اسلامی به ویژه برای نسل جوان استفاده کنیم.
صغری سرفلاح کتابدار روستایی کتابخانه امام جواد(ع) احمدآباد در استان البرز پس از اجرای پویش مجازی مادری از جنس نور و استقبال سراسری و چشمگیر از آن، اجرای ویژه برنامه های فرهنگی را در کنار سایر وظایف کتابداری، موجب ترغیب نسل جوان به مطالعه و کتاب خواندن دانست.
رسا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان– حجت الاسلام والمسلمین حسینی گفت: یادآوری ایام الله و عبرت های مرتبط برای نسل جوان و دانشجویان هم دستور قرآن است و هم جهاد تبیین و بصیرت دهی است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۴:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/یزد رئیس شورای قضایی استان یزد گفت: دوران تحول و تعالی قوه قضاییه و نیاز امروز جامعه، مدیریت جهادی، تحول آفرینی و امید بخشی برای نسل جوان است.
جام جم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۴:۰۱    
فضائلی که با برنامه جام انقلاب گفت وگو می کرد با اشاره به تأثیرات بیشتر اقدامات دشمن بر نسل دهه هفتادی و هشتادی در مقایسه با سایر نسل ها افزود: این نسل می تواند زمینه ساز فرصت های طلایی برای کشور باشد اما دشمن می خواهد این فرصت را به تهدید تبدیل کند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۲:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
رشت- مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان از برپایی اعتکاف در بیش از 100 نقطه این استان خبر داد و گفت: استقبال خوبی از سوی مردم به ویژه نسل جوان و نوجوان در برپایی اعتکاف صورت گرفته است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی برگزاری جشنواره ملی پوشش اصیل ایرانی، اسلامی را فرصتی مهم و مغتنم برای تبیین باورهای دینی به نسل جوان و نوجوان جامعه دانست.
ایستنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۱:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
اپل بعد از حدود سه سال از زمان ورودش به تجارت سینما، با فیلم کودا برنده جایزه اسکار بهترین فیلم شد زمانی والت دیزنی از خودش می پرسید که چرا باید رشد کنیم؟ این شرکت در آستانه جشن 100سالگی خود در روز بیست وهفتم ژانویه، همچنان جذابیتش را برای نسل جوان و آنها که دل جوانی دارند، حفظ کرده است ...
پانا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید بُعد فرهنگی و انگیزه های پرورشی در مدارس تقویت شود، تاکید کرد اگر این کار انجام شود مصونیت در نسل جوان مان بهتر و بیشتر فراهم می شود. ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشکده مهارت و کارآفرینی دانشگاه آزاد اسلامی یزد گفت: صنعت و اصناف استقبال مناسبی از طرح مهارت یار دارند، اما مشکل اصلی عدم استقبال خانواده ها از رشته های مهارتی است.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان با بیان اینکه رسانه ها با آگاهی بخشی در تحقق جهاد تبیین بیش از پیش نقش آفرینی کنند، گفت: دستاوردهای انقلاب اسلامی باید برای نسل جوان تبیین شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۹:۳۸    
ایسنا/قم معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قم گفت: باید نگران نسل جوان خود باشیم چراکه دشمن این نسل را هدف اصلی خود قرار داده است.
تابناک ایلام   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۸:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
معاون سیاسی ، امنیتی استاندار ایلام گفت : دهه فجر فرصتی مغتنم برای بیان دستاوردهای نظام و دولت است و باید با برنامه ریزی منسجم و درست دستاوردها و همچنین آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی برای عامه مردم به ویژه نسل جوان و نوجوان بازگو شود.
جماران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۸:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
در کتاب روح الله چندین نامه و سند تاریخی از امام خمینی برای نخستین بار معرفی شده است. به گونه ای که این اسناد تاکنون حتی در صحیفه امام نیز نیامده است. در مجموع این اثر سعی دارد نسل جوان امروز را که بعضی از آنها حتی بیست سال بعد از فوت امام متولد شده اند با یک تصویر کلی از مجموعه سلوک شخصی ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۷:۰۰    
رئیس مرکز فنی و حرفه ای شهرستان لنجان گفت: توسعه مهارت آموزی در میان نسل جوان یکی از محوری ترین برنامه های مرکز فنی وحرفه ای شهرستان لنجان برای تربیت نیروی انسانی ماهر است.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۶:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
کریمی گفت: یکی از محورها و رویکردهای اصلی برنامه های دهه فجر، آشنایی مردم به ویژه نسل جوان با اندیشه های امام خمینی (ره) و اهداف و نهضت اسلامی است.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۵:۵۳    
حوزه/ امام جمعه گناوه ایام الله دهه فجر را فرصتی برای بیان دستاوردها و گفتمان انقلاب عنوان کرد و گفت: لازم است این دستاوردها بویژه برای نسل جوان تبیین شود تا این نسل بیشتر با برکات انقلاب اسلامی آشنا شوند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۳:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه سرپرست فرمانداری کرمانشاه گفت: نسل جوان از بسیاری از دستاوردهای انقلاب و زیرساخت های ایجاد شده اطلاع ندارد که این دستاوردها باید برای آن ها تبیین شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۳:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی بر نقش محوری جهاد تبیین در برنامه هاو جشن های گرامیداشت دهه فجر و معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی به نسل جوان تاکید کرد.
نی نی بان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
بازیگران دهه هشتادی ایران را می شناسید؟ معمولا بازیگران جوان به دلیل سن پایین و تجربه کمتر خود، به خوبی دیده نمی شوند. در این مقاله قصد داریم تا سری به بازیگران نوجوان ایرانی دهه 80 بزنیم تا شما را بیشتر از نسل جوان باخبر کنیم.
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۱:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
یک کارشناس مسائل سیاسی گفت: این ادعای گزافی است که گفته شود همه نسل جوان مقابل نظام هستند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۱:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
مشاور و دستیار ویژه استاندار مازندران دهه فجر را فرصتی طلایی برای تبیین و تشریح آرمان ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی دانست و گفت: نسل جوان و آینده ساز باید با اقدامات نظام در حوزه های مختلف آشنایی کامل پیدا کنند.