شنبه ۲۵ فروردینساعت ۲۳:۳۰Apr 2024 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کانون های فرهنگی هنری»

شبستان   ۵ ساعت پیش    
نیکخواه تعداد کانون های فرهنگی هنری در مساجد شهرستان سامان را 31 باب عنوان کرد و گفت: کانون های فرهنگی امن ترین مکان برای پرورش استعدادهای مسجدی هستند.
ایکنا   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کرمانشاه با اشاره به فعالیت های برجسته ستاد کانون های مساجد گفت: از بهمن ماه سال گذشته تاکنون بیش از 100 پایگاه قرآنی در مساجد شهر کرمانشاه راه اندازی شده است.
مدیرستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد لرستان: کانون های مساجد نقش مهمی در توسعه و ترویج فرهنگ دینی و فرهنگ عمومی جامعه دارند.
ستاد اقامه نماز   ۹ ساعت پیش    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان خراسان جنوبی، حجت الاسلام و المسلمین محقی مدیر ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان جنوبی با حجت الاسلام و المسلمین کمیلی مدیر ستاد اقامه نماز استان در روز بیست و پنجم فروردین ماه در محل ستاد اقامه نماز استان دیدار و گفتگو کرد. ...
شبستان   ۱۰ ساعت پیش    
چگنی نژاد با اشاره به اینکه راه اندازی کرسی های تلاوت قرآن در مساجد از رویکردهای مهم ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد است، گفت: تاکنون 60 پایگاه قرآنی در مساجد استان لرستان راه اندازی شده است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۰۹:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور از امضای میثاق نامه های قرآنی بین بعضی از مساجد استان تهران به عنوان تشکیل لیگ های قرآنی یاد کرد که باعث تقویت مساجد به عنوان پایگاه های قرآنی خواهد شد.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۰۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام لک زایی، با اشاره به تولیدات متنوع و وسیع پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن در پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی، اظهار کرد: ما آماده ارائه محتواهای قرآنی خود به کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور هستیم.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۰۸:۴۹    
کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۰۳:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
سعید جابری انصاری در جریان بازدید از نمایشگاه لاله های کرج در گفت وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: برپایی جشنواره لاله ها یکی از اقدامات فرهنگی ارزشمند با همت شهرداری کرج، حوزه هنری، کانون های فرهنگی هنری مساجد و سایر مجموعه های استان البرز است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۱۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
اراک- مدیر ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی گفت: طرح زندگی با آیه ها با عنوان مسطورا برنامه هایی اجرایی برای گفتمان سازی آیات محوری قرآن کریم ترسیم می کند.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۲۳:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
جابری انصاری حجاب و عفاف را یک فُرم و عمل فرهنگی خواند و گفت: طرح حجاب نشانه فرهنگ جامعه والا در قالب سلسله نشست های هم اندیشی با محوریت کانون های فرهنگی هنری مساجد که متشکل از جریان های مردمی می باشد برپا می گردد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۰۸:۵۷    
بیست ویکمین نمایشگاه قرآن چهارمحال و بختیاری برای اولین بار به صورت مردمی و به همت خادمیاران کانون خدمت رضوی، بچه های مسجد و دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال وبختیاری به مدت چهار روز در فرهنگسرای ارشاد شهرکرد میزبان علاقه مندان بود.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۲۲:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
دریایی با تاکید بر اجرای برنامه های فرهنگی هنری در سطح کانون های مساجد استان گفت: مربیان هنری به مساجد استان اعزام می شوند.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۲۲:۴۲    
کیامهر گفت: اردیبهشت ماه امسال کارگاه آموزشی تربیت مربی کانون های فرهنگی هنری مساجد در کردستان برگزار می شود.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۴:۵۴    
دومین نشست شورای راهبری اهل سنت ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور با حضور رئیس، معاونان و مدیران استانی این ستاد در سالن جلسات ساختمان شهید بهشتی برگزار شد.
رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی زرندیه گفت: کانون های فرهنگی هنری مساجد مروجان فرهنگ دینی بین نسل جوان و نوجوان هستند. رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی زرندیه گفت: کانون های فرهنگی هنری مساجد مروجان فرهنگ دینی بین نسل جوان و نوجوان هستند.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ اجتماع هزار نفری روزه داران کادر نوجوان کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قم با هدف حمایت از کودکان مظلوم غزه برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۰۹:۰۷   + ۱۳ سایت دیگر  
اجتماع هزار نفری روزه داران کادر نوجوان کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قم با هدف حمایت از کودکان مظلوم غزه برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۰۰:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مشاور مقام معظم رهبری و عضو مجمع تشخیص مصحلت نظام گفت: کانون های فرهنگی هنری مساجد فعالیت ها را با مشارکت مردمی دنبال کنند و زمینه ساز جهش فرهنگی و کسب موفقیت شوند.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۲۰:۳۲    
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان رضوی از اجرای طرح سفیران اجتماعی در استان خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۷:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان از برگزاری رویداد آوای ارادت از سری برنامه های جشنواره رضوی در دهه کرامت خبر داد و گفت: جشن های محله محور دهه کرامت با همکاری کانون های فرهنگی هنری مساجد لرستان برگزار می شود.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۴:۲۸    
حقیقت با اشاره به فعالیت کانون های فرهنگی هنری مساجد در حوزه کودک و نوجوان، گفت: یکی از برنامه های اصلی ستاد در سال جاری مسائل تربیت محور می باشد که کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در این حوزه همکاری لازم را خواهد داشت.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۴:۲۰    
مزینانی گفت: کانون های فرهنگی هنری مساجد فعالیت های مشترکی با کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان دارند که در سال جاری این فعالیت ها در سطح استان با تعامل دو مجموعه افزایش خواهد یافت.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۴:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی با اشاره به رونق برنامه های فرهنگی هنری در مساجد استان گفت: فعالیت کانون های فرهنگی هنری مساجد در راستای تحقق عدالت فرهنگی است.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد آذربایجان شرقی از فعالیت یک هزار و 450 کانون عمومی و 77 باب کانون تخصصی خواهران در این استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۴:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- سرپرست ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان شمالی گفت: یکهزار و 200 بسته گوشت قرمز در قالب طرح همدلی عیدانه به همت فعالان کانون های مساجد استان بین خانواده های کم برخوردار توزیع شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۳:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
زنجان- مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد زنجان از تشکیل باشگاه های کتابخوانی کودک و نوجوان در 12 باب کتابخانه مساجد این استان خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان آذربایجان غربی گفت: استفاده از توان کانون های فرهنگی هنری مساجد استان در راستای تقویت روحیه همدلی و امداد با همکاری اداره کل کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) با محوریت مساجد استان موضوع تفاهم نامه همکاری است.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
چگنی نژاد گفت: با مشارکت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان وستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد استان لرستان ضیافت افطاری، اصحاب فرهنگ، هنر، و فعالان قرآنی و کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان سلسله برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۰:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیر ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد البرز از توزیع دو تُن گوشت گرم در مناطق محروم استان خبر داد و گفت: خاستگاه فعالیت های مسجدی توجه به رشد ایمانی و الهی است که این مطلب با رسیدگی به نیازمندان و توجه به آحاد مردم می تواند محقق شود.
تجارت جنوب آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۰۹:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش تجارت جنوب آنلاین ، اسلام خواجه یی ضمن قدردانی از بچه های مسجد برای دعوت از آحاد مردم محلات و مناطق روستایی برای شرکت در راهپیمایی روز قدس، اظهار کرد: کانون های فرهنگی هنری مساجد در راستای رسالت خویش در ماه مبارک رمضان برنامه های مختلفی را برای آحاد مردم در سطح مساجد تدارک دیده بودند. ...
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۰۷:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال وبختیاری با اشاره به اینکه مخاطب اصلی در نمایشگاه مردم هستند و از مجموعه های مردمی برای مشارکت دعوت شده است، گفت: بازدیدکنندگان این امکان را دارند که در قدم به قدم نمایشگاه نظرات و دیدگاه های خود را راجع به شیوه جدید برپایی ثبت کنند.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۰۰:۱۲    
به دنبال تاکیدات رهبر معظم انقلاب در خصوص برگزاری جلسات تلاوت مجلسی قرآن در مساجد و همچنین ضرورت برقراری ارتباط بین مساجد هم جوار، طرح ملی مسجد پایگاه قرآن از سوی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد برگزار می شود.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۵:۳۶    
جعفر نیک نفس از تمدید مسابقه کتابخوانی خانه بهشتی خبر داد و گفت: مدیران و اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد جنوب کرمان می توانند در بازه زمانی 18 تا 24 فروردین ماه در این مسابقه شرکت کنند.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۲:۲۹    
چگنی نژاد با بیان اینکه 116 کانون فرهنگی هنری مسجد در استان لرستان در حوزه تربیتی فعالیت دارند، گفت: تربیت محوری از شاخص های فعالیت کانون های فرهنگی هنری مساجد است.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۱:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان جنوبی گفت: 50 محفل انس با قرآن در سال جاری با حضور قاریان برجسته بین المللی و کشوری برگزار می شود.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۰۹:۴۹    
به گفته حاج علی اکبری، کانون های فرهنگی هنری مساجد بستر مناسبی برای فعالیت جوانان و نوجوانان در محیطی سالم و عاری از هرگونه آسیب اجتماعی فراهم ساخته است.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۰۹:۴۱    
حجت الاسلام والمسلمین خداداده رئیس ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور با حضور در برنامه شبستان شبکه تهران، محور برنامه های این ستاد را بر مبنای ارتباط و تربیت انسان و تجمع مردم عنوان کرد.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۰۸:۴۵    
سالاری با بیان اینکه کانون های فرهنگی هنری مساجد ظرفیت واکسینه نسل جوان در مقابل تهاجم فرهنگی را دارند، گفت: لازم است جریانی که در حوزه تئاتر مساجد به راه افتاده، به رویدادی مستمر و جاری تبدیل شود و جشنواره تئاتر شبستان یک روند دائمی به خود بگیرد.
آذرمغان   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۴:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
مصطفی آمون در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از مهر، با اشاره به اینکه همزمان با روز قدس و در مسیر راهپیمایی غرفه کانون های مساجد با عنوان کودک فلسطینی ام برپا شد، اظهار کرد: غرفه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل با عنوان کودک فلسطینی ام در میدان [...]
شبستان   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه های سرود مفضال، مصباح و عقیق متعلق به کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان جنوبی با حضور در راهپیمایی روز قدس بیرجند به اجرای سرودهای حماسی پرداختند.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۰۹:۵۳    
به گفته حاج علی اکبری، اراده مجموعه فرهنگ و ارشاد استان بر این است که ضمن توسعه کانون های فرهنگی هنری مساجد، از این مراکز حمایت کند و از فعالان مساجد نیز انتظار داریم زمینه رونق بخشیدن به این مراکز را با جذب جوانان به مساجد فراهم کنند.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۱۸:۵۰    
انقانی از فراخوان ایده ویژه اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد در راهپیمایی روز جهانی قدس خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۱۵:۵۹    
دوره توانمندسازی مربیان با عنوان در مسیر ویژه مربیان و فعالین تربیتی و قرآنی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان کرمانشاه برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۱۳:۳۸    
کانون فرهنگی هنری امیرالمومنین (ع) با حضور مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری خراسان جنوبی در شهرستان خوسف افتتاح شد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان با اعلام آمادگی برای مشارکت با کانون های مساجد در راستای گسترش طرح های فرهنگی هنری، گفت: علاقه مند هستیم در سال جدید با فضای برنامه محوری مشارکت با کانون های فرهنگی هنری مساجد را افزایش دهیم.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۱۲:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیر ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد آذربایجان شرقی گفت: ویژه برنامه های مختلف قرآنی، فرهنگی و هنری در ماه مبارک رمضان در بیش از 100 پایگاه قرآنی کانون های مساجد استان در حال اجراست.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۱۱:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیرستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد لرستان به همراه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر جبهه فرهنگی لرستان با خانواده شهید سید عباس صالحی روزبهالنی دیدار کردند.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
در راستای تکریم خانواده شهدا، مدیرستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد استان لرستان، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاونین این اداره کل، دبیر جبهه فرهنگی لرستان و مدیر فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بروجرد، با خانواده شهید مدافع حرم، شهید حاج ماشاءالله شمسه دیدار کردند.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۰۹:۳۷    
اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد مازندران به مناسبت فرارسیدن روز قدس، از آحاد مردم برای شرکت در راهپیمایی آخرین جمعه ماه رمضان برای حمایت از مستضعفان مظلوم غزه و فلسطین، دعوت به عمل آوردند.