چهارشنبه ۱۷ خردادساعت ۰۲:۳۹Jun 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اوقات فراغت»

اخبار رسمی   ۲ ساعت پیش    
سه شنبه 02/3/16 ، (اخبار رسمی) : باتوجه به شروع فصل بهار و تابستان، علاوه بر طبیعت گردان و کوهنوردان عموم مردم نیز برای تفریح و گذراندن اوقات فراغت خود، طبیعت و برنامه های کمپینگی را انتخاب می نمایند ...
ایکنا   ۸ ساعت پیش    
دوره های آموزش قرآن در کنار سایر دوره های هنری و خلاقیت و حلقه های معرفت افزایی از سوی دارالقرآن مسجد جامع نارمک، برگزار می شود.
ایمنا   ۹ ساعت پیش    
در این بسته خبری از آغاز به کار قرارگاه اوقات فراغت شهر اهواز تا پلاک کوبی سه هزار درخت کهن در دزفول و انبار چسب بازار سید ولی تهران شش بار اخطار دریافت کرده بود را بخوانید.
رسا   ۹ ساعت پیش    
مسئول ستاد هماهنگی کانون های مساجد قم از فعالیت 431 کانون در قم خبر داد و اعلام کرد که طرح اوقات فراغت تابستانه از 25 خرداد تا 10 شهریورماه در هفت محور برگزار خواهد شد.
340 هزار دانش آموزدختر کرمانی از فعالیت قرارگاه عدالت آموزشی بهره مند می شوند.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۴:۴۷    
نشست استانی شورای هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان شمالی فردا چهارشنبه هفدهم خردادماه، با هدف تقویت پایگاه های اوقات فراغت در مساجد برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۴:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان گفت: 300 مدرسه به عنوان پایگاه فعالیت های اوقات فراغت دانش آموزان تعیین شده اند.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۳:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اهواز گفت: قرارگاه اوقات فراغت شهر اهواز به منظور هماهنگی در برگزاری هرچه بهتر برنامه های اوقات فراغت جوانان و نوجوانان در این کلانشهر تشکیل شد. ...
سبلان ما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۳:۰۱    
رئیس سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری اردبیل به برنامه های اوقات فراغت شهرداری برای نوجوانان اشاره کرد و گفت: نحوه گذران اوقات فراغت در یک جامعه نشانگر ویژگی های فرهنگی و میزان توسعه یافتگی آن جامعه است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد قم گفت: کانون های فرهنگی و هنری 300مسجد به عنوان پایگاه اوقات فراغت تابستانی در استان انتخاب که 50 پایگاه به صورت تخصصی با برنامه های خاص فعال خواهند شد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۲:۵۰    
مرکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان میامی با کسب مقام اول، دستگاه برتر در طرح اوقات فراغت 1401، معرفی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان از تصویب جزئیات برنامه های اوقات فراغت دانش آموزان تا پایان خرداد امسال خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۲:۲۹    
بیش از 300 عنوان برنامه برای غنی سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان قمی در ایام تابستان اجرا می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۱:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قم گفت: 45 هزار نوجوان قمی در طرح غنی سازی اوقات فراغت کانون های مساجد قم حضور پیدا می کنند.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۱:۴۶    
مدیر کانون قرآن و عترت مسجد آل رسول (ص) بیرجند با اشاره به برگزاری کلاس حفظ قرآن یک ساله برای تمامی گروه های سنی در این کانون فرهنگی و هنری، گفت: ثبت نام برای کلاس های اوقات فراغت تابستانی از 15 خرداد ماه آغاز می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه با تعطیلی مدارس و فراغت دانش آموزان از درس و مدرسه، موضوع اوقات فراغت دانش آموزان از دغدغه های جدی خانواده ها می شود. اینکه چگونه برنامه ریزی کنند که فرزندانشان از تعطیلات تابستانی نهایت بهره را ببرند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش و پرورش استان البرز گفت: فعالیت های تابستانی مدارس استان با رویکرد تربیتی سازماندهی شود تا پیوند دانش آموزان و اولیا با مدرسه مستحکم گردد. ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۰۷:۳۸    
یک جامعه شناس حوزه دین معتقد است: شاخص های ایجابی اوقات فراغت در نگرش دینی مدنظر حکومت فقهی را باید در چند مؤلفه کلیدی مندرج در اسناد بالادستی ملاحظه کرد ؛ یعنی در پیوند دادن اوقات فراغت به تقویت هویت دینی و توسعه سبک زندگی اسلامی و ترویج دین داری برای رسیدن به حیات طیبه.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۶:۳۲    
استاندار سمنان: در فصل تابستان از امکانات ورزشی و فضا های مناسب به ویژه در شهرستان سمنان با رویکرد غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان استفاده شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۰:۵۲    
نام نویسی در کارگاه های ثابت و سیار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان خراسان جنوبی از فردا 16 خرداد در استان آغاز می شود.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۲۳:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش رامشیر از فعالیت 9 پایگاه اوقات فراغت دانش آموزی در فصل تابستان خبر داد.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
آمار ها نشان می دهد که شغل های جدید در ماه مه در بخش خدمات 64 هزار نفر، دولت 56 هزار نفر، مراقبت های بهداشتی 52 هزار نفر، اوقات فراغت و تفریح 48 هزار نفر، ساخت وساز 25 هزار نفر، حمل و نقل 24 هزار نفر و بخش های اجتماعی 22 هزار نفر را شامل می شود ...
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
فتاحی گفت: با آغاز فصل تابستان و ایام اوقات فراغت دانش آموزان دوره های قرآنی در قالب طرح ملی آیات رویش ویژه نوجوانان شهرستان لردگان برگزار می شود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۲۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
امسال دانش آموزان با نیازهای ویژه اوقات فراغت خود را در کانون های پرورش فکری کودکان و نوجوانان سپری خواهند کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۲۲:۰۵    
فرماندار فهرج گفت: 44 پایگاه تابستانی برای پر کردن اوقات فراغت دانش آموزان در فهرج در نظر گرفته شده است که از اول تیر آغاز به کار می کنند.
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۲۱:۱۳    
فکرشهر: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری دیلم گفت: تمامی دستگاه های متولی اوقافت فراغت شهرستان برای ارایه برنامه های پیش بینی شده فصل تابستان هماهنگی لازم داشته باشند و به موقع به اطلاع عموم شهروندان بویژه والدین و دانش آموزان برسانند. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۹:۴۸    
رئیس اداره فرهنگی و هنری در گفت و گو با اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش آذربایجان شرقی، برنامه ها و فعالیت های تابستانی پیش بینی شده برای اوقات فراغت دانش آموزان در تابستان 1402 را تشریح کرد.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۸:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
هرمزگان-جام جم انلاین-امام جمعه اهل سنت بندرعباس در جلسه هم اندیشی با مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان هرمزگان که در محل مسجد جامع با هدف برنامه ریزی اوقات فراغت دانش آموزان برگزار شد ...
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۷:۱۳    
محمد مسلمی گفت: باید همه کارخانه ها و مراکز و نهادها از این کودکان حمایت کرده و استعداد و هنر ان ها را با حمایت های خود شکوفا کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۶:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
12 مرکز فرهنگی و هنری میزبان کودکان ونوجوانان استان برای ثبت نام و برگزاری کارگاه های مختلف فرهنگی، هنری و ادبی در ایام اوقات فراغت تابستان است .
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۵:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان ، مسعود حمیدی نژاد مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان صبح امروز شنبه 13 خرداد ماه 1402 در شورای برنامه ریزی اوقات فراغت گفت : برنامه ریزی جهت اجرای اوقات فراغت با بهره گیری همه ی امکانات در تابستان جاری مورد انتظار است. ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۴:۵۹    
ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان ساحلی چابهار با موضوع اوقات فراغت با حضور فرماندار، دبیر جبهه مردمی انقلاب اسلامی و بازرس ویژه استانداری، سرپرست معاونت امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان و جمعی از دبیران و اعضای سازمان های مردم نهاد جوانان در محل فرمانداری چابهار برگزار شد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۲:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از شیراز ، رهام کیائی بیان کرد: بر اساس مصوبه شورای عالی آموزش و تربیت فنی و حرفه ای و مهارتی کشور، طرح تابستانه مهارت با هدف اثر بخش کردن اوقات فراغت جامعه جوان کشور، به ویژه در حوزه های دانش آموزی و دانشجویی در تابستان امسال اجرا خواهد شد. ...
هورگان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۲:۲۲    
امتحانات مدارس در حال اتمام است و امتحانات پایان ترم دانشگاه ها به زودی آغاز می گردد. تعطیلات تابستان به علت فراغت نوجوانان، جوانان و سایر گروه های سنی حائز اهمیت است ...
فرمانداری آران و بیدگل   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۲:۰۴    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ دکتر رضایی از مجموعه فرهنگی ورزشی شهدای دهنو بازدید و از نزدیک در جریان فعالیتهای این مجموعه قرار گرفت ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۷:۲۳    
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل؛ آئین افتتاحیه برنامه های غنی سازی اوقات فراغت شهرستان نیر با حضور کارشناس مسئول ساماندهی و شبکه سازی ستاد هماهنگی کانون های مساجد استان اردبیل ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۵:۱۹    
بوستان جنگلی لویزان یکی از زیباترین پارک های جنگلی تهران است. این بوستان جنگلی در منطقه شمیرانات قرار دارد و محیط مناسبی برای گذراندن اوقات فراغت و تفریح خانواده ها به شمار می رود.
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۰:۴۸    
مشهد (پانا) - وزیر آموزش و پرورش اعلام کرد 10 هزار پایگاه تابستانی برای اوقات فراغت دانش آموزان برپا خواهد شد و سعی بر این است که این پایگاه های تابستانی افزایش پیدا کند. ...
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۲۰:۲۱    
حجت الاسلام محقی با اعلام آمادگی برای حمایت معنوی و مادی از اجرای طرح اوقات فراغت، گفت: باید قرارگاه هماهنگی برای بحث اوقات فراغت با محوریت امام جماعت مساجد تشکیل شود.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۲۰:۲۱    
حجت الاسلام مشرفی با بیان اینکه اوقات فراغت،یک بهانه و فرصت جهت پیاده سازی فرهنگ اسلامی است، گفت: هدایتگری اوقات فراغت با امامت جماعت است و جنبه تسهیل گری و خدمات رسانی بر عهده دستگاه های اجرایی قرار دارد و این کار مشترک نیازمند هم افزایی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
گذراندن هدفمند اوقات فراغت دانش آموزان در تابستان نقش بسزایی در مهارت آموزی آن ها دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
گذراندن هدفمند اوقات فراغت دانش آموزان در تابستان نقش بسزایی در مهارت آموزی آن ها دارد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۶:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل گفت: تاکنون بیش از 400 پایگاه برای برگزاری برنامه های اوقات فراغت اعلام آمادگی کرده اند که با شعار مسجد، کانون نشاط در حوزه های مختلف آموزشی، هنری، فرهنگی و ورزشی برنامه ها را اجرا خواهند کرد.
فرمانداری تیران و کرون   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۵:۱۵    
ارائه برنامه های مدون متناسب با تقاضای شهری و روستایی در قالب برنامه های اوقات فراغت جوانان با ایجاد هم توانی بین دستگاه های فرهنگی ورزشی و تفریحی امکان پذیر است فرماندار در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان با تاکید بر ارائه برنامه مدون در زمینه اوقات فراغت با همکاری گروه های مردمی و جوانان متناسب با ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۵:۰۵    
فرمانده پایگاه مقاومت بسیج نرجس خاتون (س) روستا اروانه از برگزاری هیئت اندیشه ورز اسلامی در جهت هماهنگی برنامه های اجرایی ویژه بسیجیان در اوقات فراغت خبر داد.
جلسه هماهنگی ویژه برنامه های شهرستانی اوقات فراغت باشعار《 مسجد کانون نشاط》برگزار شد.
تیتر ۱   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۴:۰۵    
آگاه سازی خانواده ها پیرامون اهمیت توجه به اوقات فراغت نوجوانان و جوانان امری ضروری است. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۳:۲۶    
شهرری (پانا) - معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پروش ناحیه یک شهرری، از برگزاری جلسه برنامه ریزی برای اوقات فراغت تابستانه دانش آموزان خبر داد. رحمت الله قاسمی در تشریح این خبر به پانا عنوان کرد: سال گذشته در شهرستان های استان تهران ...
598   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۲:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
مراسم رونمایی از پوستر طرح غنی سازی اوقات فراغت مساجد استان قم با عنوان مسجد کانون تعالی و نشاط با حضور مسئولین استان برگزار شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۲:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره فرهنگی، هنری و فضاهای پرورشی آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: دانش آموزان سراسر استان می توانند از طریق سامانه نورینو در کلاس های غنی اوقات فراغت تابستان1402 ثبت نام کنند.