جمعه ۰۲ آبانساعت ۰۱:۱۱Oct 2020 23

جدیدترین‌های «تبلیغات اسلامی»

میزان   ۳ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین سیدمحسن محمودی در گفت وگو با میزان، با اشاره به اینکه فرار از مقابل دشمن ترس است نه عقلانیت اظهار کرد: انسان عاقل امور و مشکلات را حل می کند و اینکه صحنه را خالی کند و زمین را به دشمن واگذار کند بحث دیگری است. ...
خبرگزاری مهر   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
همدان - قائم مقام معاونت فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی گفت: امامت و ولایت در حقیقت نرم افزارهای مدیریت جامعه اسلامی و تمدن اسلامی هستند.
شبستان   ۸ ساعت پیش    
سازمان مدارس صدرا وابسته به سازمان تبلیغات اسلامی با مدیریت بر 180 مدرسه در سراسر کشور قصد دارد دوره تربیت مشاور و مربی نوجوان را با استفاده از اساتید مطرح کشوری برگزار کند.
خبرگزاری فارس   ۸ ساعت پیش    
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گفت: برآن هستیم تا با استفاده از بسترهای مختلف به چرایی مباحثی همچون تبعید حضرت اما خمینی (ره)، شهادت دانش آموزان به دست رژیم پهلوی، تسخیر لانه جاسوسی، لزوم استکبارستیزی و همچنین بیان هزینه و فایده های مقاومت و استکبارستیزی بپردازیم.
فرمانداری لنجان   ۱۰ ساعت پیش    
جلسه مشترک بزرگداشت 13 آبان و ستاد بزرگداشت مناسبت های ملی مذهبی شهرستان لنجان در آخرین روز از مهرماه به ریاست خدامراد صالحی فرماندار و با حضور حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا باقریان امام جمعه مرکز شهرستان و رحیمی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان لنجان و سایر اعضا در سالن جلسات آموزش و ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
همدان - ایرنا - قائم مقام معاونت فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی کشور گفت: طرح امام محله در راستای توسعه فعالیت های فرهنگی، اجتماعی با محور روحانیون و مشارکت مردم، در استان همدان اجرا می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
قائم مقام معاونت فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی با اشاره به اجرای طرح امام محله در راستای ارتقای جایگاه مسجد و امامان جماعت گفت: امام محله باید ضمن مسئله شناسی، حل آن را با استفاده از ظرفیت مردم در برنامه قرار دهد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها-در ایام پایانی ماه صفر، در قالب طرح "رواق کتاب" 5 هزار و 200 جلد کتاب از سوی اداره تولیدات فرهنگی معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی به زائران و مجاوران بارگاه ملکوتی امام هشتم(ع) اهدا شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
مشهد مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت: هیئت های مذهبی استان در محرم و صفر امسال، 35 هزار بسته معیشتی را بین محرومان توزیع کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - مدیر کل تبلیغات اسلامی گیلان گفت: بزرگداشت هفته وحدت یکی از مصادیق تعظیم شعائر دینی و از مهمترین فعالیت های ملی است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۸:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/فارس رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان فارس تاکید کرد که مشی استکبار تغییر ناپذیر است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۸:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
رشت- مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با اشاره به برنامه های پیش بینی شده برای هفته وحدت در این استان، گفت: برنامه ها همانند ایام محرم و صفر با رعایت دستور العمل های بهداشتی برگزار می شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی همدان ضمن تاکید بر تشکیل مدارس مسجدمحور گفت: تعلیم و تربیت بستر و ساختار می خواهد و باید این بستر فراهم شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۷:۲۰    
سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا اکثر برنامه های اینم روز در فضای مجازی برگزار می شود.
گیل خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۷:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
رشت- رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با اشاره به برگزاری اجتماع بزرگ یوم الله 13 آبان در میدان شهدای ذهاب رشت، گفت: این مراسم با رعایت دستور العمل های بهداشتی برگزار خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۶:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان : آیین بزرگداشت 13 آبان امسال در میدان شهدای ذهاب رشت برگزار می شود.
برترین ها / نسیم   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: حمیدرضا جعفریان مدیر اسبق سفیر فیلم ریاست سازمان سینمایی حوزه هنری را بر عهده گرفت. رئیس جدید سازمان سینمایی حوزه هنری تعیین شد. طبق حکمی که دادمان رئیس حوزه هنری داده، حمیدرضا جعفریان مدیر اسبق سفیر فیلم رئیس جدید سازمان سینمایی حوزه هنری شده است. ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۶:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/ سرپرست اداره همکاری ها و تعاملات معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی بر لزوم تقویت گروه های تبلیغی در جهت مقابله با آسیب های اجتماعی تأکید کرد و گفت: فعالیت های تبلیغی باید به صورت محله محور شکل گیرند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۶:۲۲    
حوزه/ دوره های آموزشی هنری ادبی به همت اداره آموزش معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی ویژه طلاب حوزه علمیه و خانواده های آن ها در حال برگزاری است.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۶:۱۹    
حوزه/ سری دوم از سلسله نشست های تخصصی هفتمین سوگواره مجازی اشراق به همت معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم به صورت مجازی و با حضور اساتید و کارشناس های مطرح و صاحب نظر، همزمان با برگزاری سوگواره برگزار شد.
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان گفت: یک هزار و 366 نفر در مسابقه پهلوانان نمی میرند شرکت کننده قابل شناسایی داشتیم اما برخی از آثار نشانی و مشخصاتی نداشت، همچنین 300 اثر فقط شماره تلفن داشت که به تک تک آن ها تماس گرفته شد و مشخصات آن ها گرفته شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۴۲   + ۱۶ سایت دیگر  
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تاکید کرد: نیروی انتظامی در طول سالیان سال توانسته با حفظ اقتدار کامل و اخلاق مداری هرچه تمام تر مایۀ آرامش و عدل و مأمن امن و همراهی خوب برای مردم در عرصه های مختلف جامعه باشد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/ اداره کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی با صدور پیامی درگذشت عالم مجاهد مرحوم حجت الاسلام والمسلمین خراسانی را تسلیت گفت.
حوزه هنری   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۴۳   + ۲۰ سایت دیگر  
محمد حمزه زاده، با حکم رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، مدیرعامل بنیاد کتاب این سازمان شد و معاونت سینمایی حوزه هنری را به حمیدرضا جعفریان واگذار کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۲۰    
دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور با همکاری حوزه هنری استان سیستان و بلوچستان کارگاه آموزشی تاریخ شفاهی را در شهرستان ایرانشهر برگزار نمود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۱۰    
سرپرست دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق گفت: طلاب، روحانیون و اساتید در سامانه سمتا ثبت نام کنند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مسوول امور بانوان اداره کل تبلیغات اسلامی کردستان از اعلام مهلت شرکت در مسابقه بزرگ خانوادگی من محمد را دوست دارم در این استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
کتاب وحدت اسلامی از دیدگاه قرآن و عترت به قلم آیت الله سید محمدباقر حکیم(ره) و ترجمه دکترعبدالهادی فقهی زاده از سوی موسسه بوستان کتاب دفتر تبلیغات اسلامی منتشر شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
گروه استان ها-رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: هفته وحدت در حال حاضر نیاز اصلی کشور است و در زمینه وحدت باید از امام(ره) و مقام معظم رهبری الگو بگیریم.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۱۳    
سرپرست اداره تبلیغات اسلامی گچساران با صدور پیامی از برگزارکنندگان مجالس عزای حسینی در ماه محرم و صفر قدردانی کرد.
ربیع   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۵۶    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، نصرت الله لطفی در جلسه هماهنگی برگزاری مراسم روز مبارزه با استکبار جهانی که در سالن جلساتسپاه علی بن ابی طالب(ع) برگزار شد اظهار داشت: شهرداری در حوزه تبلیغات اسلامی در سطح شهریکه تاز است و تلاش بسیاری از سوی این نهاد صورت می گیرد که باید مورد قدردانی واقع شود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
شاهرود- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان سمنان با اشاره به پیگیری عمومی کردن تبلیغ و استفاده از فضای مجازی در استان، گفت: در این راه نهضت مردمی سازی تولید محتوا مد نظر قرار گرفته است.
میلاد لارستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۰:۱۵    
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی لارستان با موضوع هفته و حدت و روز ملی مبارزه با استکبار جهاانی (13 آبان) در دفتر امام جمعه لارستان تشکیل جلسه داد. به گزارش میلاد...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
تهران- رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: هفته وحدت خنثی کننده توطئه های دشمنان است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان از برگزاری نخستین جشنواره حبیب ویژه تشکل های مذهبی در این استان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان گفت: جشنواره حبیب ویژه تشکل های مذهبی در محورهای مواسات، عید غدیر، محرم و صفر و کرونا برگزار می شود.
عصر همدان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۴۵    
به گزارش عصر همدان، در پی سومین هفته محدودیت ها و ابلاغ ستاد مدیریت کرونا استان همدان، اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اسدآباد اعلام کرد که نمازهای جماعت در مساجد تعطیل است. ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۱۸    
حوزه/ گسترش خانه های عالم در خوزستان و حمایت از فعالیت های فرهنگی-تبلیغی-هنری طلاب، از جمله مباحث مطرح شده در نشست جانشین مدیر حوزه علمیه خوزستان با رئیس سازمان تبلیغات اسلامی بود.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۳۳    
نشست رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بندرماهشهر در راستای تعامل و اشتراک ظرفیت های فرهنگی و هنری این دو اداره در مسیر اعتلای ارزش های دینی و فرهنگ قرآنی برگزار شد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۰۵    
حجت الاسلام والمسلمین سید محسن محمودی در گفت وگو با میزان، با بیان اینکه رفع تحریم نظامی و تسلیحاتی نشانه پیروزی و اقتدار نظام اسلامی است بیان کرد: اینکه با ورود ایران به حوزه تسلیحات نظامی، ایران اسلامی در رده کشور های صادر کننده در دنیا شناخته شود از نظر اقتدار نظام اسلامی بسیار حائز اهمیت است ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۷:۴۴    
کارشناس قرآنی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کیار از همکاری با برنامه رادیویی در حریم نور خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۷:۳۶    
پس از مصاحبه مدیر تبلیغات اسلامی شهرستان بروجن در خصوص تخصیص اعتبارات فرهنگی برای ساخت سرویس بهداشتی در فرمانداری، فرمانداری این موضوع را تکذیب و مدیر مربوطه از این ادعای خود عقب نشینی کرد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۳:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
دبیر میز توسعه و تعمیق فرهنگ قرآنی قطب های فکری و فرهنگی دفتر تبلیغات اسلامی گفت: سامانه بازنمایی دستاورد ها و محصولات قرآنی کشور، با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رییس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم رونمایی می شود ...
سراج24   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی کرونا را یک تهدید دانست و گفت: جبهه فرهنگی انقلاب می تواند از شرایط به وجود آمده به دلیل این بیماری، فرصت های زیادی بسازد و رشد کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۱:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
اهواز- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان خوزستان با حکمی معاون فرهنگی، پژوهشی و آموزشی این اداره کل را منصوب کرد.
فکر شهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۱:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
فکرشهر: همایش واقفین و هیئت امنای بقاع متبرکه گناوه همزمان با دهه وقف در آستان مقدس امامزاده سلیمان بن علی (ع) برگزار شد. به گزارش فکرشهر از مهر، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان گناوه بعد از ظهر دوشنبه در این همایش با تبریک دهه وقف و حلول ماه ربیع الاول اظهار داشت ...
رویش زاگرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۹:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
رویش زاگرس: برادر شهید ایزدیان در نامه ای خطاب به رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مسجدسلیمان خواهان تعیین تکلیف لوازم کشف شده از این شهید بزرگوار شدند. نامه خانواده شهید به همراه پاسخ حجت الاسلام علی قندعلی را می خوانید: بسم الله الرحمن الرحیم ...