جمعه ۲۴ اردیبهشتساعت ۰۶:۱۶May 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تبلیغات اسلامی»

خبرگزاری مهر   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه گفت: مجاهدان اسلامی با ایمان راسخ در حال مبارزه اند و 25 سال آینده نهایت عمر رژیم اشغالگر قدس است.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۸:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
ویژه برنامه شکرانه رادیو گفت وگو به مناسبت روز سعید عید فطر و با موضوع شکرگزاری با حجت الاسلام والمسلمین حجت گنابادی معاون تبلیغات اسلامی حرم مطهر امام رضا(ع) به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۴:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: گرگان- معاون فرهنگی تبلیغی اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: ماه مبارک رمضان با اجرای عملیات فرهنگی، اجتماعی و قرآنی با عنوان فصل بندگی و با حضور 15 کارگروه تخصصی در گلستان به پایان رسید.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۴:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: گرگان- مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: نماز عید فطر امسال در تمامی شهرهای گلستان با رعایت دستورالعمل های بهداشتی اقامه شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
گرمی - رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان گرمی گفت: 2 نفر از نیکوکاران گرمی 195 میلیون تومان برای آزادی زندانیان جرایم غیر عمد مالی اهدا کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۱:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
اهواز- مدیر کل تبلیغات اسلامی خوزستان گفت: با همکاری دانشگاه علوم پزشکی اهواز، عملیات جهادی ادارات تبلیغات اسلامی خوزستان در ایام عید سعید فطر، رصد می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: عید فطر روز دریافت مدال بندگی و رضایت الهی است و باید این روز آغاز بهره مندی از آموزه های ماه رمضان در سبک زندگی فردی و اجتماعی باشد.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۸:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سنقروکلیایی از برگزاری نماز عید فطر در شهرستان خبرداد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۲:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
کرمان - مدیرکل تبلیغات اسلامی کرمان ضمن تشریح جزئیات برگزاری نماز عید فطر در کرمان گفت: توصیه می شود در تمامی شهرهای استان برای رعایت بهتر شیوه نامه های بهداشتی نماز در محیط باز اقامه شود.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۲۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین قمی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با شهریار پرهیزکار، حافظ و داور بین المللی قرآن کریم دیدار و گفت وگو کرد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۲۳:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سرخه در محکومیت جنایت تروریستی کابل بیانیه ای را منتشر کرد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۲۳:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ایذه گفت: در ماه مبارک رمضان و در قالب رزمایش احسان، 700 بسته معیشتی میان اقشار آسیب پذیر این شهرستان توزیع شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۲۲:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/البرز مدیرکل تبلیغات اسلامی البرز گفت: نماز عید سعید فطر با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی در مساجد، امامزاده ها و حسینیه های استان برگزار می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۲۲:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان یزد از برگزاری نماز عید فطر با رعایت شیوه نامه های بهداشتی در سراسر استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۲۰:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
اهواز- رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اهواز گفت: امسال با رعایت دستورالعمل های بهداشتی و در فضای باز نماز عید سعید فطر در 105 مسجد این شهرستان برگزار خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یزد: نماز عید فطر یزد به امامت ایت الله ناصری نماینده ولی فقیه در استان اقامه می شود.
حجت الاسلام محمد قمی رییس سازمان تبلیغات اسلامی در نامه ای از وزیر ارشاد بابت احیای نظام رده بندی اسرا در بازی های رایانه ای تشکر کرد. به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی های رایانه ای به نقل از خبرگزاری مهر حجت الاسلام والمسلمین محمد قمی رییس سازمان تبلیغات اسلامی در نامه ای از سیدعباس صالحی ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۸:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس اداره تبلیغات اسلامی میاندوآب گفت: نماز باشکوه عید فطر در میدان انقلاب این شهر با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی اقامه می شود.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
همدان-رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان همدان گفت: دشمنان اسلام و قرآن و نهضت اسلامی امروز علناً چهره خود را نشان می دهند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۷:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: نماز عید فطر به امامت نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان در این شهر اقامه می شود.
رسا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۷:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
مازندران - مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران، عبور از مشکلات و ایجاد تحول در کشور را نیازمند روی کار آمدن دولتی انقلابی و معتقد به خطوط و اصول اساسی انقلاب دانست.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۶:۴۰   + ۱۴ سایت دیگر  
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در پی جنایات گسترده و حملات وحشیانه رژیم اشغالگر قدس علیه فلسطینیان بیانیه ای صادر کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۶:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
قشم- ایرنا- رییس اداره تبلیغات اسلامی قشم گفت: نماز عید فطر قشم، در راستای پیشگیری از شیوع کرونا روبروی این سازمان و در فضای باز برگزار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۶:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
کاشان - رئیس اداره تبلیغات اسلامی کاشان گفت: حوادث اخیر در سرزمین های اشغالی باعث شد که قدرت موشکی مبارزان فلسطینی و ضعف صهیونیستها در مقابل جبهه مقاومت اثبات شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۵:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی اسلامی گیلان با بیان اینکه نماز عید سعید فطر با رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی در سراسر استان گیلان برگزار می شود، گفت: نماز عید سعید فطر با رعایت فاصله فیزیکی در تمامی مساجد و حسینه های استان گیلان برگزار می شود.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۵:۱۷    
مرصاد نیوز: رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان صحنه گفت: داوطلبان و جناتگران هلال احمر فرشتگان نجات در حوادث هستند.
رسا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۳۹    
فراخوان دعوت از پژوهشگران برای ارائه وبیناری در نشست های اندیشه ورزی مرکز هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی منتشر شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی استان ایلام از برنامه ریزی برای برگزاری نماز عید سعید فطر در 150 نقطه استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان همدان با بیان اینکه اسرائیل و داعش کانون جهل هستند که با حمله به مسجد و مدرسه این موضوع را بیش از پیش ثابت کردند گفت: امروز آزادمردان جبهه مقاومت در مقابل تروریست ها ایستاده اند و در این راه ثابت قدم هستند.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی با اعلام آمادگی جهت همکاری با ستاد کنگره شهدای استان قم در عرصه های مختلف گفت: گرامیداشت شهدا در حقیقت پاسخگویی به نیاز اصلی و روز جامعه است.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۲۲    
مرصاد نیوز: مدیر کل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه گفت: رای دادن ما باید بر اساس مطالعه و آگاهانه باشد، نباید اجازه دهیم با انتخاب غیر صحیح به جامعه و خود ما ضربه وارد شود.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۱۳    
حوزه / دفتر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین با صدور بیانیه ایاقدامات و جنایات اخیر رژیم غاصب صهیونیستی در قتل عام مردم بی دفاع و مظلوم فلسطین و نوار غزه را محکوم کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۰۶    
رئیس اداره تبلیغات اسلامی کوهبنان گفت: در ده محله شهر کوهبنان نماز عید فطر اقامه می شود در روستا ها نیز مکان های تعیین شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
گروه استان ها معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: با توجه به تاکید مقام معظم رهبری برای تولید محتوا در فضای مجازی، ماه مبارک امسال توسط حدود 500 مبلغ خواهر و برادر بیش از 100 هزار دقیقه فایل صوتی و تصویری و 4000 محصول هنری رسانه ای تولید شد.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره تبلیغات اسلامی رباط کریم، گفت: بر اساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا، نماز عید سعید فطر با رعایت دستوالعمل بهداشتی در 3 منطقه شهرستان رباط کریم برگزار می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۲۳    
ایسنا/کرمان رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان گفت: باید اندیشه و افکار حضرت امام(ره) را درباره انتخابات و انتخاب اصلح برای مردم تبیین کنیم و مردم را برای حضور در انتخابات و پای صندوق های راًی تشویق و ترغیب کنیم.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۱۷    
رئیس اداره تبلیغات اسلامی رباط کریم از طبخ و توزیع روزانه 500 پرس غذای گرم در مناطق کم برخودار و خانواده های نیازمند و افراد آسیب دیده از کرونا این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
گروه استان ها - رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کردستان گفت: عید سعید فطر فرصت مغتنمی برای تقویت انسجام شیعه و سنی و برون رفت از مشکلات است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۰:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان گفت: نماز عید سعید فطر در مساجد و حسینه های این استان با رعایت پروتکل های بهداشتی پیشگیری از انتشار ویروس کرونا برگزار می شود.
عصر همدان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار عصر همدان ؛ در آخرین روزهای ماه مبارک رمضان حجت الاسلام محمد هادی نظیری مدیر کل اداره تبلیغات اسلامی استان همدان برای بررسی روند برنامه های اجرا شده این سازمان، سفری یک روزه به شهرستان تویسرکان داشت و در جلسات و نشست های متعددی حضور یافت. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۰:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
زنجان-رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: شانزدهمین دوره ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم با حضور 120 نفر از حافظان قرآن کریم در زنجان برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان البرز گفت: به محض اعلام شدن عید سعید فطر، نماز در سراسر استان برگزار می شود، البته مستحب است نماز در فضای باز برگزار شود؛ با توجه به شرایط کرونایی توصیه می شود فاصله گذاری اجتماعی به صورت جدی رعایت شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۰:۰۷   + ۱۸ سایت دیگر  
اداره کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی اعلام کرد: نماز عید فطر امسال با رعایت شیوه نامه های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در سراسر استان آذربایجان شرقی برگزار می شود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۰:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
نائب رئیس مجلس نسبت به تخصیص مناسب بودجه 1400 سازمان تبلیغات اسلامی و حوزه هنری تاکید کرد و گفت: از آنجا که معیشت اصحاب فرهنگ در این روزهای کرونایی به خطر افتاده است، رسیدگی به حداقل معیشت آن ها ازسوی سازمان تبلیغات اسلامی ضروری است.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی استان اصفهان در آستانه عید سعید فطر گفت: نماز عید سعید فطر در مناطق و شهرستان های با رنگ بندی زرد و آبی در مساجد و حسینیه ها و در مناطق و شهرستان های با رنگ بندی نارنجی و قرمز صرفا در فضاهای باز و با رعایت دستورالعمل ها و پروتکل های بهداشتی برگزار می شود.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۹:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام شکریان با تبریک فرا رسیدن عید سعید فطر به همه مسلمانان و شیعیان جهان، گفت: عید فطر مظهر صلابت، استقامت و وحدت دنیای اسلام است و باید طهارت و دستاوردهای معنوی ماه مبارک رمضان را حفظ کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۹:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
رشت- مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان، گفت: نماز عید سعید فطر با رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی در سراسر استان گیلان برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی از برگزاری نماز عید فطر در بیش از 500 پایگاه اقامه نماز در خراسان شمالی خبر داد.
زنجان/ اولین جلسه هم اندیشی مدیران مدارس علمیه برادران و خواهران و سازمان تبلیغات اسلامی استان با مدیرکل مرکز خدمات زنجان در سال جاری برگزار شد.