سه شنبه ۳۰ دیساعت ۱۹:۰۹Jan 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نماینده ولی فقیه»

ایرنا   ۱۶ دقیقه پیش    
اهواز - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان خوزستان گفت: واکاوی دستاوردهای انقلاب اسلامی در چهل و یک سال گذشته بدون شک برای نسل فعلی قابل احصا نیست و نسل های بعدی نیز باید به این واکاوی بپردازند.
حوزه   ۱ ساعت پیش    
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین قریشی با تاکید بر لزوم فعالیت جهادی برای تربیت طلاب، گفت: کار جهادی با تن آسایی جمع نمی شود.
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
بجنورد- نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: همکاری حوزه علمیه و آموزش و پرورش ضروری است زیرا ثمرات گوناگونی مانند اسلامی سازی علوم را در پی دارد که امری بسیار مهم قلمداد می شود.
ایسنا   ۲ ساعت پیش    
ایسنا/سمنان نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان از ولایت مداری و مردمی بودن به عنوان دو مطالبه خود از مدیران استان نام برد.
حوزه   ۲ ساعت پیش    
حوزه/نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: ستاد بازسازی عتبات عالیات یک ستاد معنوی و دینی است و بهتر است که مردم محور اداره شود.
اقتصاد ایران: کاشان - نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان گفت: مناطق و واحدهای تولیدی کاشان باید از نظر زیست محیطی شناسنامه دار شوند.
خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سنندج نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: هیچ کسی منکر ارزش و جایگاه کمک های دولتی به ستاد بازسازی عتبات عالیات نیست، ولی شایسته است که این مهم با مشارکت و حضور مستقیم مردم پیش برود.
نماینده ولی فقیه در سیستان وبلوچستان و فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ضمن دیدار به گفتگو درباره مسائل استان پرداختند.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - نماینده ولی فقیه در مازندران با اظهار این که امروز همه مسئولان اجرایی استان اعم از نظارتی، اطلاعاتی، قضایی، قانون گذاری و غیره وفاق جدی در تداوم فعالیت تولیدی های بزرگ و کوچک استان دارند در عین حال گفت: ثروت ها و منابع استان نباید با مدیریت غیرصحیح مورد سوء استفاده قرار بگیرد.
موج   ۴ ساعت پیش    
نماینده ولی فقیه در سپاه کربلا استان مازندران گفت: در رزمایش کمک های مومنانه که در چندین مرحله در استان مازندران برگزار شد شاهد اقتدار مازندرانی ها در برگزاری این رزمایش بودیم.
گروه استان ها- نماینده ولی فقیه در استان سمنان بر توجه طلاب و روحانیان این استان بر ترویج فرهنگ دینی و تبلیغی به لحاظ رفتاری و عملی تأکید کرد.
نماینده ولی فقیه در استان استفاده از ظرفیت نخبگان در حوزه های مختلف را راهکار اساسی حل مشکلات جامعه دانست.
نماینده ولی فقیه در استان خوزستان گفت: انقلاب اسلامی اتفاق افتاد که بسترساز حکومت جهانی امام عصر(عج) باشد و طبیعتا تا زمانی که مردم در صحنه نباشند این بسترسازی اتفاق نمی افتد.
شبستان   ۴ ساعت پیش    
با حضور نماینده ولی فقیه در استان و مسئولان استانی از داروی پیشگیری و کنترل بیماری کرونا در شرکت البرز داروی قزوین رونمایی شد.
گروه استان ها- نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: در قاموس انسان مؤمن و جهادی عبارت به من ارتباطی ندارد وجود ندارد؛ بلکه جهادگر همه کاستی ها و مشکلات را با خود مرتبط دانسته و برای رفع آن وارد عرصه می شود.
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با اشاره به اینکه بعد سوم رسالت پیامبر اکرم (ص) تشکیل امت اسلامی و مدیریت آن بود، گفت: خاتمیت پیغمبر اکرم (ص) و ابدیت رسالت ایشان اعتقاد یکسان همه مسلمانان است.
خبرگزاری مهر   ۵ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
یزد نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد با اشاره به اینکه از آموزه های قرآنی غفلت کرده ایم، گفت: تحول در جامعه با استعانت از مفاهیم و آموزه های قرآنی امکان پذیر است.
نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: ارائه خدمات مخابراتی بخصوص سرویس اینترنت و دیتا در حال حاضر مصداق بارز این امر است که می تواند رضایتمندی جامعه را موجب شود.
مرصاد   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه گفت: برای خدمت به مردم شریف استان از تمامی ظرفیت های مادی و انسانی باید استفاده شود و از مسوولان خواست برای رفع گرفتاری های مردم از هیچ کوششی فروگذار نکنند.
خبرگزاری فارس   ۵ ساعت پیش    
نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: فعالیت هایی که در ستاد عتبات عالیات انجام می شود باید مردم محور باشد و به دنبال اعتبارات دولتی در این راه نباشیم.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان گفت: ولایت در قرآن و عترت خلاصه می شود و همه باید در این مسیر به درستی حرکت کنیم.
نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: شرکت چوب و کاغذ درحقیقت چشم و چراغ مردم مازندران است و روشن بودن چراغ تولید در این مجموعه، کمک بزرگی به اقتصاد استان است.
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه گفت: باید مبلغان دینی از عنصر محبت به شکل مطلوب برای فعالیت های دینی و تبلیغی استفاده کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۵ ساعت پیش    
گروه استان ها نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: باید برنامه ها و فعالیت های ستاد بازسازی عتبات عالیات در استان به صورت مردمی پیش برود.
خبرگزاری تسنیم   ۶ ساعت پیش    
گروه استان ها - نماینده ولی فقیه در کاشان ضمن تأکید بر لزوم شناسنامه دار کردن تشکیلات زیست محیطی گفت: محیط زیست در کشور تعریف مشخصی ندارد.
حوزه   ۶ ساعت پیش    
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی با تأکید بر اینکه باید بحث دین و زندگی و معارف در آموزش وپرورش و دانشگاه ها جایگاه ویژه ای داشته باشد، اظهار امیدواری کرد که با مدیریت و تلاش بیشتر و تقویت همکاری بین نهادهای حوزه، آموزش وپرورش و دانشگاه ها در این زمینه عملکرد بهتری داشته باشند.
ایسنا   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان نماینده ولی فقیه در استان زنجان گفت: باید برای بهبود رتبه کنکور در استان زنجان تلاش کرد.
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین گفت: ستاد فرمان اجرایی امام (ره) گام های بلندی برای خودکفایی کشور در عرصه های مختلف از جمله در بخش دارو برداشته که قابل ستایش است.
ایرنا   ۶ ساعت پیش    
زنجان - ایرنا- نماینده ولی فقیه و امام جمعه زنجان گفت: اقدامات و برنامه های هدف گذاری شده در سایه تعامل پیش می رود و این مهم وقتی محقق می شود که بدون توجه به خط کشی و جناح بندی ها باشد و همه متولیان به وظایف و تکالیف خود عمل کنند.
همایش تقدیر از شوراهای برتر آموزش و پرورش استان با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه زنجان، استاندار زنجان، مدیر کل آموزش و پرورش استان، فرمانداران و روسای مناطق برتر و سایر اعضا این شورا در سالن اجتاعات استانداری زنجان برگزار شد. ...
خبرگزاری مهر   ۶ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
سمنان- نماینده ولی فقیه در استان سمنان با بیان اینکه روحانیان باید با عمل خود فرهنگ دینی را ترویج دهند، گفت: تبلیغ لسانی باید با عمل همراه باشد تا در نهایت نتیجه درستی از آن استحصال شود.
اقتصاد ایران: سمنان- حجت الاسلام قمی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در بدو سفر یک روزه خود به استان سمنان به دیدار آیت الله شاهچراغی نماینده ولی فقیه در استان سمنان رفت.
گروه استان ها- نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه هر زمان باور "ما می توانیم" ریشه دوانده کشور موفق و پیروز بوده است گفت: خنثی سازی تحریم ها با سازش و لبخند محقق نمی شود و مسئولان از نتایج مذاکره با غرب درس بگیرند.
خبرگزاری فارس   ۹ ساعت پیش    
نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به خدمات بی بدیل ستاد اجرایی در استان کهگیلویه و بویراحمد با برشمردن این خدمات از جمله کمک به مردم محروم در دورترین نقاط و مناطق صعب العبور و اقدام بی نظیر در کمک های مومنانه و دستگیری از محرومین در روزهای سخت کرونایی ...
حوزه   ۹ ساعت پیش    
حوزه/نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد تحریم ستاد اجرایی فرمان حضرت امام را محکوم کرد.
باید بر ظرفیت ها و قابلیت های گسترده موجود در کشور تکیه کرده و داشته هایمان را در راستای بهره برداری برای رفع مشکلات، فریاد بزنیم. نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان با اشاره به وجود برخی مشکلات و کمبودها در کشور ...
پلیس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۲۲:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- ایلام- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر ایلام گفت: پیشرو بودن ناجا در ماموریت اربعین حسینی نسبت به سایر سازمان ها ستودنی است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۲۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی گفت: با توجه به نزدیکی انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا انتظار می رود همه تلاش خود را برای برگزاری انتخاباتی پرشور، دقیق و منظم و در نهایت بی طرفی و عدالت انجام دهید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۲۱:۵۵    
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام بر ضرورت ساماندهی زائرسراهای این استان تاکید کرد.
نیروگاهیان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۲۰:۵۷    
عملیات اجرایی بزرگترین پروژه آبِ شرق استان هرمزگان آغاز شد 27هزار میلیاردریال طرح آب و برق در هرمزگان به بهره برداری می رسد وی با اشاره به اینکه به تمام درخواست های تامین آب به سرعت پاسخ داده می شود، اظهار کرد: یکی از برنامه های بلند مدت وزارت نیرو ...
شمال نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۲۰:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان مازندران با اعلام اینکه تقویت بنیه اقتصادی و تکیه به توانمندی های خودمان یکی از اولویت های اساسی در کشور است، گفت: با تکیه بر اقتصاد دروان زا باید صادرات محصولات کشور تقویت شود و واردات در جهت توانمندسازی اقتصادی کشور شکل بگیرد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۷:۵۹    
حوزه / جلسه شورای حوزه علمیه استان همدان، با سه دستور کار در دفتر نماینده ولی فقیه در استان برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۷:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
بجنورد- نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی به تشریح ابعاد ولایت در حکومت اسلامی پرداخت و گفت: ایام شهادت حضرت فاطمه(س) فرصت مناسبی برای شناخت اصل امامت و ولایت است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۷:۲۹   + ۱۳ سایت دیگر  
خرم آباد- نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به ظرفیت های گسترده ورزش لرستان گفت: موفقیت در این حوزه زمانی حاصل می شود که در کنار توان دولتی ظرفیت های مردمی نیز به کار گرفته شود.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۷:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
بمناسبت سالگرد شهادت سردار محمدعلی الله دادی، مراسم رونمایی از عکس نگاره شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و سردار شهید محمد علی الله دادی روز گذشته باحضور حجت الاسلام والمسلمین سید محمود حسینی نماینده ولی فقیه و امام جمعه سیرجان ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۶:۵۵    
حجت الاسلام و المسلمین موسوی فرد نماینده ولی فقیه در استان خوزستان در آیین کلنگ زنی 3 پروژه آموزشی گفت : خیرین مدرسه ساز نقش مهمی در افزایش فضای آموزشی دارند ...
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۶:۴۱   + ۱۸ سایت دیگر  
شفقناقم- رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: بر اساس گزارشات کارشناسان بهداشت و درمان مستقر در نماز جمعه بیش از 80 درصد مردم به صورت کامل شیوه نامه های بهداشتی را رعایت کردند. ...
حیات   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۶:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
حیات- نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران روز دوشنبه 27 دی ماه با حاج هاشم امانی از اعضای اصلی و قدیمی هیئت های موتلفه اسلامی و زندانیان سیاسی پیش از پیروزی انقلاب اسلامی دیدار و گفت وگو گرد. ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۶:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان با اعلام برنامه های سفر دو روزه معاون قرآنی وزیر ارشاد به استان سمنان، گفت: اولین برنامه این سفر، دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان خواهد بود.