سه شنبه ۱۲ مردادساعت ۰۷:۵۳Aug 2021 3
جستجوی پیشرفته

خبر گزاری رسا - رسا (rasanews.ir)

خبر گزاری رسا 25 اسفند 1393 خبر گزاری رسا 29 اسفند 1394 خبر گزاری رسا 29 اسفند 1396 خبر گزاری رسا 29 اسفند 1397 خبر گزاری رسا 29 اسفند 1398 خبر گزاری رسا 30 اسفند 1399 خبر گزاری رسا 31 فروردین 1400 خبر گزاری رسا 31 اردیبهشت 1400 خبر گزاری رسا 31 خرداد 1400 خبر گزاری رسا 31 تیر 1400 خبر گزاری رسا 1 مرداد 1400 خبر گزاری رسا 2 مرداد 1400 خبر گزاری رسا 3 مرداد 1400 خبر گزاری رسا 4 مرداد 1400 خبر گزاری رسا 5 مرداد 1400 خبر گزاری رسا 6 مرداد 1400 خبر گزاری رسا 7 مرداد 1400 خبر گزاری رسا 8 مرداد 1400 خبر گزاری رسا 9 مرداد 1400 خبر گزاری رسا 10 مرداد 1400 خبر گزاری رسا 11 مرداد 1400 خبر گزاری رسا 12 مرداد 1400 
  ۲ ساعت پیش    
فرایند رئیس جمهور شدن در جمهوری اسلامی ایران فقط منوط به رای آوردن در انتخابات نیست بلکه یکی از ستون های اصلی آن تنفیذ حکم ریاست جمهوری توسط ولی فقیه است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۸:۴۰    
مازندران - مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران بر ضرورت شکوه و عظمت دادن به عزاداری ماه محرم تأکید کرد و گفت: محرم و عاشورا با روح ملت ایران عجین شده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۸:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
قم - معاون تهذیب مدرسه علمیه امام زین العابدین(ع) با اشاره به انتقال این مدرسه علمیه به امامزاده شاه جمال(ع) گفت: حجره های مستقل و فضای معنوی از ویژگی های مکان جدید ماست.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۸:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
سازمان مدارس صدرا از جمله مراکز تابعه سازمان تبلیغات اسلامی است که 18 سال از تاسیس آن می گذرد و در حال حاضر در 200 شعبه در سراسر کشور به فعالیت آموزشی و تربیتی می پردازد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۸:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران - مدیر مرکز تخصصی صحیفه سجادیه گفت: اولین کسی که شعار غدیر را خوب فهمیدند، غدیری حرکت کرد و پای غدیر ایستاد و جان دادند، حضرت زهرا(س) بودند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۸:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران - همایش مجازی محرم با حضور بیش از 10هزار روحانی شبکه امامت و با سخنرانی حجج اسلام والمسلمین قمی و پناهیان از سوی سازمان تبلیغات اسلامی برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۸:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران - حجت الاسلام والمسلمین شهریاری تأکید کرد: طی دو سال آینده باید مسئله سلامت در اولویت دولت قرار گیرد و بسته اقتصادی ویژه ای برای این مسئله طراحی شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۸:۳۱   + ۱۴ سایت دیگر  
قم - یک بانوی ارمنی خانه اش را در یکی از استان ها برای مسجد مقدس جمکران وقف کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۸:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
خوزستان - حجت الاسلام علیزاده امام جمعه شوش در صف اول کارگران معترض نیشکر هفت تپه ایستاد و کارگران را در خیابان های شهر همراهی کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله اعرافی گفت: همایشی برای گرامیداشت یکصدمین سالگرد تأسیس حوزه علمیه قم به دست مرحوم آیت الله حائری، با پیام رهبر انقلاب و مراجع برگزار خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۷:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
مبلغان محترم می توانند جهت ثبت تبلیغ خود در ایام ماه محرم به سامانه شمیم مراجعه کنند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۷:۵۵    
مجموعه تبلیغی تمدنی ولایت و امامت از بین طلاب جهادی انقلابی جهت امامت محله در شهرستاتهای کل کشور دعوت به عمل می آورد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۷:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
سمنان - آیت الله شاهچراغی گفت: چه به عنوان نماینده ولی فقیه در استان و چه به عنوان یک امام جماعت، همیشه خدمتگزار مردم خواهم بود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۷:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
خوزستان - حجت الاسلام شفیعی با بیان اینکه همیشه به خداوند متعال امید داشته باشیم، گفت: اگر بنده مؤمن خیر دنیا و آخرت را می خواهد باید خوش اخلاقباشد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۷:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در بیانیه ای تصریح کرد: امروز این نهاد مردمی و برآمده از بطن انقلاب توانسته است تریبون محکم برای بیان مواضع رسمی ملت در صحنه های مهم باشد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۷:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مازندران - حجت الاسلام والمسلمین محمدی لائینی تأکید کرد که صلح و سازش نمی تواند موجب عقب نشینی دشمن از مواضع ناحق خود شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۷:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
سمنان - شنیده ها حاکی از آن است که ائمه جمعه سرخه و مهدی شهر در آینده ای نزدیک تغییر می کنند و ائمه جمعه جدید جایگزین آنان خواهند شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۷:۳۷   + ۱۶۳ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب اسلامی از رییس جمهور خواستند درخواست وزیر بهداشت در ستاد ملی کرونا بررسی شود و هر اقدامی که لازم است انجام گیرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۷:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
روضه خوانی های دولت بایدن برای برجام حتی قبل از روی کارآمدن دولت ابراهیم رئیسی شروع شده است. استدلال اول تیم بایدن این بود که پیشرفت برنامه هسته ای ایران در دوره مکث مذاکرات ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۷:۲۲    
از آن روز بود که نقش غرب زدگی را همچون داغی برپیشانی ما زدند و من نعش آن بزرگوار را برسر دار، همچون پرچمی می دانم که به علامت استیلای غربزدگی بربام سرای مملکت افراشته شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۷:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
زنده یاد علامه شیخ محمدتقی بهلول گنابادی، در عداد مبارزان اسطوره گون معاصر به شمار می رود. او در جوانی به یکی از شاخص ترین اعتراضات مردمی به رضاخان شکل داد و پس از آن 30 سال و با سخت ترین شرایط ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۷:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
نگاه ما به دولت باید دچار تغییر و تحول شود. این یک اشتباه بزرگ و خانمانسوز بوده و است که دولت را فقط شامل رئیس جمهور و اعضای کابینه بدانیم. لطمات ناشی از این اشتباه بیش از حد تصور است ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۷:۱۶    
دولت روحانی با هزینه های سنگینی که بر ملت و کشور به بار آورد رفت، منافع بی شماری از مردم تلف شد و طبقه های مختلف مردم زیر بار فشار بی تدبیری رفتند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۷:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
روز های تاریک دوومیدانی ادامه دارد و عملکرد ضعیف ورزشکاران این رشته در توکیو گویای همه چیز است. رشته ای که در المپیک 2020 هم به لحاظ تعداد سهمیه و هم عملکرد نسبت به المپیک ریو ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۷:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
امروزه با توجه به گسترش ابزار ارتباط جمعی مانند تلفن همراه هوشمند، تبلت و ... مسئله حضور کودکان در این فضا و مواجهه با انواع بازی ها و سرگرمی ها در فضای مجازی یکی از دغدغه های اصلی والدین و مسئولان ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۷:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی هیأت رئیسه مجلس با بیان اینکه طرح حمایت از حقوق کاربران، مشهور به طرح صیانت در مجلس تصویب نشده، نوشت: قطع کردن اینترنت بر اساس این طرح ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۷:۰۷    
یک کارشناس سواد رسانه ای با بیان اینکه شبکه های اجتماعی هویت کاربران را وارد زیست رسانه ای تازه ای کرده اند، گفت: اینفلوئنسرهای فضای مجازی در حال تبدیل شدن به الگوی نوجوانان هستند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۷:۰۷    
کرمانشاه آیت الله عبداللهی گفت: قیام امام حسین(ع) بخشی از تاریخ بشریت است و تنها به جهان اسلام خلاصه نمی شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۷:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
نتایج یک پژوهش نشان می دهد دانش آموزان در سه مهارت نوشتن، شنیدن و سخن گفتن از سطح ناتوانی عبور کرده اند و ضعیف ترین نتیجه مربوط به مهارت خواندن است ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۷:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
جمعیت توسعه گران فضای مجازی پاک (فمپ) در بیانیه ای با حمایت از طرح فضای مجازی مجلس اعلام کرد: زمان مناسب برای پرداختن به مسأله حکمرانی سایبری کشور نزدیک به یک دهه به تعویق افتاده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۶:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
کرمان - معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش کرمان از راه اندازی دو مرکز واکسیناسیون فرهنگیان در شهر کرمان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۶:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
چند استفتای جدید از آیت الله خامنه ای درباره امور گوناگون و موضوعات مبتلابه در زندگی روزمره شده که به آنها پاسخ فرمودند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۶:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مسعود کاویانی از شروعِ فعالیت یک ماهه رادیو محرم و پخشِ تصویری خبر داد و گفت: توجه به مداحی های سنتی، مقتل خوانی و نوگلان حسینی جزو اهداف اصلی ما است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۶:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
از نظر شیعه اختلاف پس از پیامبر بر سر این که چه کسی حاکم بر مردم باشد، نبود بلکه حرف شیعه آن است که چه کسی بعد از پیامبر همانند پیامبر است که همه آن شئونات و اختیارات و مقامات را دارد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۶:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مشاهده شد که دولت بایدن هم مثل ترامپ حاضر به رفع تحریم های پس از برجام نیست، جمهوری اسلامی به سمت تقویت ابزارهای قدرت حرکت کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۶:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
لشکر انصارالحسین(ع) همدان نقش مهمی در عملیات مرصاد ایفا کرد و رزمندگان لشکر، اولین نیرو هایی بودند که مقابل نفوذ منافقین ایستادند و اجازه پیشروی به آن ها ندادند ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۶:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: در مسیر توسعه قوانین شرعی وقف سؤالی را محضر رهبر معظم انقلاب درباره وقف پول مطرح کردم و ایشان به این موضوع جواب دادند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۶:۴۶   + ۳۳ سایت دیگر  
وزیر خارجه کشورمان در صفحه توئیتر خود به اتهام زنی اخیر آمریکا اشاره کرد و نوشت: پیش از متهم کردن دیگران به وضعیت خودتان بپردازید.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۶:۴۰   + ۵۶ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به تداوم فعالیت سامانه بارشی در کشور نسبت به برخورد صاعقه و سیلاب ناگهانی در 19 استان هشدار داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۶:۳۷    
کرمانشاه - حجت الاسلام کرمی نیا گفت: هیأت ها و تشکل های مذهبی در ایام محرم باید به دقت مراقب نفوذ جریان های سکولار به جلسات عزاداری امام حسین(ع) باشند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۶:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
نخستین مدرسه تابستانی بین المللی قرآن و فرهنگ، 21 مرداد تا 5 شهریور 1400 برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۶:۳۷   + ۱۴ سایت دیگر  
نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به برخی انسداد ها در دیپلماسی رسمی کشور، معتقدم باید از دیپلماسی عمومی به عنوان محور اصلی سیاست خارجی استفاده کنیم.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۶:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
رییس کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: در برخی موارد محدودیت بودجه ای و در برخی موارد دیگر هم دخالت های سیاسی توسط بعضی از مقامات باعث عدم اجرای قانون اقدام راهبردی شده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۶:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
همدان - مدیر کل تبلیغات اسلامی استان همدان گفت: امروز شاهد برگزاری همایش مجازی 10هزار هیأت شاخص و محوری کشور بودیم.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۶:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران - در راستای تأکیدات رهبر انقلاب مبنی بر طراحی نظام قضایی مبتنی بر قضای اسلامی، فراخوان حمایت از پژوهش های دانشگاهی و حوزوی منتشر شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۶:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
خراسان جنوبی - نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی از از مسئولان خواست خانواده های دارای فرزند بیشتر را مورد حمایت جدی قرار دهند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۶:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
واکنش ها به طرح صیانت از کاربران مغشوش است. مردم بحق نگران اند. نگران کسب وکار یا زندگی عادیی که بدان عادت کردند. کارشناسان هم نقد فنی به طرح دارند ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۵:۵۵    
سازگار گفت: اگر بخواهیم آغاز مداحی را به معنای عام آن در نظر بگیریم مداحی از زمان پیامبر(ص) آغاز شد، البته شعرایی در این دوران وجود داشتند که درباره تفکر شیعی و رواج اسلام اشعاری می سرودند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۵:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
کرمان - رییس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: نگاه ما در پیام رسان های خارجی مدیریت، ضابطه مند و قانون مند کردن آنها بر اساس منافع ملی است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۵:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
آیت الله رئیسی هفته جاری کار خود را آغاز می کند، فعالان دینی و قرآنی از قاریان و حافظان گرفته تا مسئولین نهادها و سازمان ها، از دولت جدید انتظار ایجاد تحول دارند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۵:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
چهارمحال و بختیاری - اعضای قرارگاه سردار شهید مهدی باکری با منتخبین ششمین دوره شورای شهرکرد در خصوص نظام مسائل مدیریت شهری تبادل نظر کردند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۵:۵۲   + ۱۰۱ سایت دیگر  
رییس قوه قضاییه با بیان اینکه آمریکا باید پاسخگوی جنایاتش باشد، گفت: هرجا به خدا تکیه کردیم مشکلاتمان حل شد و هرجا به غرب خصوصا آمریکا تکیه کردیم، عقب افتادیم.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۵:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
خوزستان - منتخبین ششمین دوره شورای اسلامی شهر اهواز با حجت الاسلام والمسلمین موسوی فرد، نماینده ولی فقیه در خوزستان دیدار و گفت وگو کردند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۵:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۵:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
شیخ فضل الله نوری فقیه مبارز با کمال صراحت و شهامت یک جمله را بازگو کرد که برای همیشه در تاریخ ثبت شد: اسلام فعلاً یک قربانی می خواهد و چه سعادتی است که آن قربانی من باشم.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۵:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
خراسان جنوبی - حجت الاسلام ملایی گفت: این نهاد در طول سال 15 هزار عنوان برنامه ملی و انقلابی را در مناسبت های مختلف اجرا می کند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۵:۳۵    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۵:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
کرمان - رئیس اداره عشایری شهرستان ریگان گفت: 30خانوار مناطق عشایری ریگان با اعتبار 25 میلیارد ریال از آب آشامیدنی سالم برخوردار شدند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۵:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
آقای ظریف امروز گفت "هیچ یک از مذاکره کنندگان به آمریکا اعتماد نکردند" البته ده ها سند در تاریخ مذاکرات و پس از آن وجود دارد که خلاف این ادعا را ثابت می کند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۵:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
چهارمحال و بختیاری - فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری از کشف محموله لوازم خانگی قاچاق به ارزش 10 میلیارد ریال در محور "خانمیرزا-بروجن" خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۵:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
هشدار درباره ماجراجویی رژیم صهیونیستی و آمریکا علیه ایران، صاحب این عکس معروف کیه؟، منافقین دلقک جایگزین ندارن!، حالا حالاها روحانی با ماست! بخشی از تازه های شبکه های اجتماعی امروز است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۵:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
اهمیت اقتصادی اش را در زمان های مختلف که کنار بگذاریم، امروز غنی از تاریخ و فرهنگ است و همیشه هم شهر مورد علاقه پارسی زبانان بوده اما این روزها حال خوشی ندارد و در آستانه سقوط قرار گرفته است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۴:۵۶   + ۱۶ سایت دیگر  
بررسی روند فعالیت ویروس دلتا در دو هفته اخیر نشان می دهد ویروس منحوس همچنان درحال گسترش دامنه فعالیت هایش در اقصی نقاط کشور است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۴:۵۰   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر خارجه آمریکا در ادامه حمایت از رژیم صهیونیستی مدعی شد ایران به کشتی اسرائیلی در دریای عمان حمله کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۴:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
خراسان شمالی – حجت الاسلام والمسلمین نوری گفت: فراگیر ساختن شعارهای انقلاب مهم ترین کارکرد شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
سمنان - حجت الاسلام و المسلمین رستمیان از مدیریت حوزه علمیه استان سمنان خداحافظی می کند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۴:۵۰   + ۴۵ سایت دیگر  
کافی است به کارنامه 8 ساله این آقایان نیم نگاهی بیندازید و تعداد سخنان خلاف واقعی را که به مردم تحویل داده اند شماره کنید و سپس درباره اظهارات آنها و انگیزه ای که در پی آنند به قضاوت بنشینید.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
کتاب کاش برگردی را محمد رسول ملا حسنی به نگارش درآورده و انتشارات شهید کاظمی آن را به چاپ رسانده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۴:۴۱    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۴:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان خوزستان گفت: اینکه گفته می شود در طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی، اینستاگرام و واتساپ فیلتر می شوند، درست نیست.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۴:۳۵    
حجت الاسلام والمسلمین رضوی مهر گفت: مباهله روز بیادماندنی بزرگی است که افتخار مسلمانان و تجلی عشق و ارادت امت اسلام به دین مبین اسلام است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۴:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
معارف کلامی شیعه؛ آموزه های اختصاصی تالیف جمعی از نویسندگان به سرویراستاری حمیدرضا شریعتمداری توسط سازمان سمت، با همکاری دانشگاه ادیان و مذاهب قم منتشر شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۴:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
اصلاح طلبان به رغم استفاده از تمام ظرفیت های خود مثل خرج کردن بسیاری از اعتبار چهره های شاخص، نتوانستند بدنه اجتماعی خودشان را پای صندوق بیاورند، اما چرا چنین شد و درنهایت سرنوشت اصلاحات چه خواهد شد؟
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۴:۲۰   + ۱۳ سایت دیگر  
مراسم تحلیف هشتمین رئیس جمهور ایران 14 مرداد ماه رأس ساعت 17 در مجلس شورای اسلامی برگزار شود، مراسمی که سران بیش از 50 کشور و همچنین 100 خبرنگار خارجی در آن حضور خواهند داشت.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۴:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
در روز یکشنبه دهم مرداد ماه 1400 در شعبه 6 دادگاه کیفری یک استان تهران پرونده جرم سیاسی متهم حسام الدین آشنا به اتهام نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی به ریاست قاضی شقاقی رسیدگی شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۴:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
عدم اعتماد به غرب از همان بدو پیروزی انقلاب در شعار نه شرقی، نه غربی قابل مشاهده است و در تاریخ قرون قبلی در سیاست موازنه منفی در مقابل سیاست موازنه مثبت دیده می شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
لرستان - حجت الاسلام حیات الغیب از شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به عنوان یک نهاد انقلابی یاد کرد و گفت: احیای ارزش ها و پاسداری از انقلاب از وظایف این شورا است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۳:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
بیمارستان ها در وضعیت فوق قرمز، گام به گام مسکن با تورم، روایتی از قرن 14 در قرن 21 ، دیدبانی جمهوریت برای عدالت، عناوین برخی از روزنامه های صبح امروز است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۳:۲۰    
اهمیت و ضرورت فضای مجازی بر هیچ کس پوشیده نیست، اما در این فضا باید کسانی که بیشتر در معرض خطر می باشند یعنی کودکان و نوجوانان را دریافت.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۳:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
اکران آنلاین مستند تحسین شده زندگی میان پرچم های جنگی به کارگردانی محسن اسلام زاده از طریق سایت آنلاین عماریار آغاز شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۳:۱۷   + ۱۴ سایت دیگر  
کتاب سید جمال الدین اسدآبادی؛ بنیان گذار نهضت احیای فکر دینی نوشته محمدجواد صاحبی به همت مؤسسه بوستان کتاب به چاپ رسید.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۳:۱۷   + ۱۸ سایت دیگر  
کتاب شمرون کُناردون نوشته سارا عرفانی و مریم السادات علویان توسط انتشارات شهید کاظمی منتشر و راهی بازار نشر شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۳:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
کتاب بررسی سرنوشت انسان ها و جوامع بر اساس، سنت تغییر در قرآن نوشته مهدی گرجی توسط انتشارات سروش منتشر و راهی بازار نشر شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۳:۱۷    
سروش محلَّاتی که طرفدار تفکرات سیاسی دولت اعتدال بوده و از قائلین سکولاریزم در حوزه به حساب می آید اخیرا صحبت هایی درباره امامت و شان امام و مردم مطرح کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
کتاب تربیت جنسی؛ معیارها و مهارت ها نوشته محمد عباسی نیا به همت مؤسسه بوستان کتاب به چاپ رسید.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۳:۱۷    
کتاب درس هایی از سیره پیامبر اعظم(ص) نوشته آیت الله سید کاظم نورمفیدی به همت مؤسسه بوستان کتاب انتشار یافت.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۳:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
سردبیر مجله ذهن گفت: برای فراهم کردن زمینه های لازم برای دوران سیطره هوش مصنوعی، لازم است حوزه فلسفه آن را در درس ها دنبال کند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۳:۱۱    
لرستان - حجت الاسلام امیدی به اهمیت و نقش حوزه برای رشد و هدایت دینی جامعه اشاره کرد و گفت: تبلیغ به موقع و اثرگذار سد راه هجمه های فرهنگی است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۳:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
هیأت باید پنج شاخصه داشته باشد و همانطور که این امانت به دست ما رسیده به نسل آینده منتقل کند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
کنفرانس بین المللی "یافته های نوین مناسبات دین و خانواده" به همت پژوهشگاه حوزه و دانشگاه در آذرماه 1400 برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۳:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
با موافقت فرماندهی کل قوا درجه سرداری به جانشین فرماندهی سپاه امام علی بن ابیطالب(ع) قم اعطا شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۳:۰۲   + ۴۱ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه مجلس گفت: با توجه به شرایط خاص موجود بر اثر شیوع ویروس کرونا مراسم تحلیف در یک محدوده زمانی یک ساعته برگزار خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۲:۴۱   + ۲۸ سایت دیگر  
نماهنگ عبرت آیندگان بخش هایی از بیانات سال 1391 رهبر انقلاب در دیدار اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره ی تجربه ی اعتماد به آمریکا را برای نخستین بار منتشر کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۲:۴۱   + ۲۷ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان از امضاء اعتبارنامه رئیس جمهور منتخب در جلسه اخیر شورای نگهبان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۲:۴۱   + ۷۹ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی در نامه ای به رئیس جمهور خواستار پاسخگویی دولت به دنبال کارت زرد مجلس به وزیر ارتباطات شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۹:۴۱    
حجت الاسلام حق جو، افکار مدیران مؤسسه حفظ و نشر آثار امام را مسموم خواند و گفت: گاهی از ولایت صحبت می کنند اما بعد ضد آن موضع گیری می کنند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۸:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان - آیت الله سلیمانی گفت: اگرچه دشمن برای گرفتن سرمایه عظیم کربلا و عاشورا با موفق نشده و شکست خورده است، اما تلاش می کند تا محتوای عاشورا را مورد تحریف قرار دهد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۸:۰۲    
اصفهان - پژوهشکده الهیات و خانواده و اداره کل پژوهش دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان سلسله برنامه های کارشناسی خانواده پایدار را برگزار می کند.
مشاهده نتایج بیشتر...