پنجشنبه ۰۶ آبانساعت ۱۴:۰۰Oct 2021 28
جستجوی پیشرفته

خبر گزاری رسا - رسا (rasanews.ir)

خبر گزاری رسا 25 اسفند 1393 خبر گزاری رسا 29 اسفند 1394 خبر گزاری رسا 29 اسفند 1396 خبر گزاری رسا 29 اسفند 1397 خبر گزاری رسا 29 اسفند 1398 خبر گزاری رسا 30 اسفند 1399 خبر گزاری رسا 31 فروردین 1400 خبر گزاری رسا 31 اردیبهشت 1400 خبر گزاری رسا 31 خرداد 1400 خبر گزاری رسا 31 تیر 1400 خبر گزاری رسا 31 مرداد 1400 خبر گزاری رسا 31 شهریور 1400 خبر گزاری رسا 30 مهر 1400 خبر گزاری رسا 1 آبان 1400 خبر گزاری رسا 2 آبان 1400 خبر گزاری رسا 3 آبان 1400 خبر گزاری رسا 4 آبان 1400 خبر گزاری رسا 5 آبان 1400 خبر گزاری رسا 6 آبان 1400 
  ۱ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
آذربایجان شرقی - حجت الاسلام شعبانی گفت: در اجرای برنامه های فرهنگی نیازمند تعامل گسترده با دیگر دستگاه های اجرایی هستیم.
  ۱۵ دقیقه پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی از فعال شدن 90 درصد جایگاه های سوخت کشور خبر داد و گفت: هم اکنون حدود 800 جایگاه به سامانه هوشمند سوخت متصل است.
  ۲۴ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
قائم مقام ستاد راهبری اجرای نقشه جامع علمی کشور آخرین وضعیت ساماندهی سهمیه های کنکور را تشریح کرد.
  ۲۴ دقیقه پیش   + ۵۹ سایت دیگر  
وزیر کشور با بیان اینکه دشمن برای آبان ماه برنامه داشت، گفت: در نخستین رویارویی اجتماعی دشمن، مردم نشان داد ند که به صداقت مسؤولان اعتماد دارند.
  ۳۰ دقیقه پیش   + ۳۸ سایت دیگر  
مجید تخت روانچی در کمیته ویژه سیاسی سازمان ملل، گفت: ما خواستار لغو کامل و فوری همه محدودیت های مربوط به دسترسی به تجهیزات پاکسازی مین هستیم تا کشورهایی مثل ایران بتوانند به طور موثر از جمعیت ...
  ۳۰ دقیقه پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
رژیم سعودی در نهایت مجبور به آزادی علی النمر از زندان شد.
  ۳۳ دقیقه پیش   + ۸ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران از کشف بزرگترین واحد تولید کتاب های قاچاق در تهران و خیابان جمالزاده خبرداد و اعلام کرد: این شناسایی توسط پلیس امنیت ابعاد بزرگتری را افشا خواهد کرد.
  ۳۳ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
سید مهدی حسینی با بیان اینکه اصلی نوحه های امروز انسجام است گفت: آغاز و پایان برخی از نوحه ها یک دست نیست و این یک عیب بزرگ است ...
  ۳۳ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران با بیان اینکه در سال جاری 65 پروژه آموزشی را با کمک خیرین تکمیل کرده و به بهره برداری رسانده ایم که امید است تا آخر سال به 90 پروژه برسد گفت ...
  ۵۴ دقیقه پیش   + ۵۹ سایت دیگر  
آیت الله رئیسی گفت: امروز یک امید و انتظار جدی در مردم برای حل مشکلات و یک احساس یأس و ناامیدی در دشمن به وجود آمده که احساس می کنند دولت با قدرت کارها را به پیش می برد.
  ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
حضرت آیت الله علوی گرگانی با اشاره به ضرورت ازدیاد نسل و رشد جمعیتی گفت: متأسفانه برخی تبلیغات فرهنگی در سال های گذشته عامل کاهش تمایل خانواده ها به فرزند آوری شده است.
  ۱ ساعت پیش   + ۶۵ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر امور خارجه ایران با بیان این که با 1+4 گفت وگو داریم، یادآور شد: هنوز زمینه لازم برای این که آمریکایی ها بتوانند به برجام برگردند فراهم نشده است.
  ۱ ساعت پیش   + ۳۶ سایت دیگر  
سخنگوی آموزش و پرورش در امر بازگشایی مدارس، به پرسش های خبرنگار فارس درباره نحوه بازگشایی مدارس، ماجرای تعهدنامه های اجباری و واکسیناسیون دانش آموزان پاسخ داد.
  ۱ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
نخست وزیر ارمنستان در جلسه پارلمان برخی گزارش ها درباره خروج نیروهای نظامی این کشور از سیونیک استان هم مرز با ایران را تکذیب کرد.
  ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
تنها بخش کوچکی از ثروت افرادی، چون ایلان ماسک و جف بزوس می تواند مشکل گرسنگی جهان را حل کند.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حضرت آیت الله نوری همدانی گفت: انقلاب اسلامی ضربه سختی به دشمنان وارد کرد، بنابراین صهیونیسم و استکبار جهانی هیچگاه روی خوش به ما نشان نمی دهند.
  ۱ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
مجمع جهادگران بسیج سازندگی لرستان در بیانیه ای تأکید کرد که گروه های جهادی با نگاه مردمی و تفکر انقلابی به شکوفایی رسیدند.
  ۱ ساعت پیش    
کرمانشاه حجت الاسلام جلیلیان وحدت را پایه و اساس ابتدایی جوامع دانست و گفت: حرکت در مسیر ولایت فقیه و آرمان های انقلاب تضمین کننده اقتدار نظام است.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - نماینده ولی فقیه در استان زنجان گفت: ژنرال های پرستاره آمریکایی و شوروی جنگ ایران و عراق را اداره می کردند.
  ۱ ساعت پیش    
اصفهان معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی گفت: ساختارهای تبلیغی و فرهنگی در کشور از جمله مواردی است که باید اصلاح گردد.
  ۱ ساعت پیش    
حجت الاسلام والمسلمین دومکی در سخنانی از زحمات آیت الله تسخیری در زمینه اتحاد اسلامی تقدیر و تشکر کرد و تلاش های ایشان را فراموش نشدنی دانست.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
رییس قوه قضاییه گفت: وجود این همه مسائل و مشکلات در استان خوزستان با وجود این همه ظرفیت های غنی، مسئولین کشوری را شرمنده مردم این استان می کند.
  ۲ ساعت پیش   + ۴۵ سایت دیگر  
آیت الله آملی لاریجانی با دشوار توصیف کردن وضعیت معیشت مردم گفت: امیدواریم تلاش های دولت محترم و نیز همراهی قوای دیگر در این زمینه به نتایج مطلوب و رضایت بخش منجر شود.
  ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا در اظهاراتی بدون آنکه افتضاحات به بار آمده در افغانستان و حمایت از این کشور را به یاد بیاورد، خود را ناجی تایوان دانست.
  ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
حدود 5 ماه از روی کار آمدن دولت سیزدهم می گذرد، دولتی که با شعار خدمت و مردمی بودن روی کار آمد.
  ۲ ساعت پیش    
حجت الاسلام والمسلمین اژه ای گفت: امروز همه مسؤولان از جمله رییس جمهور، مجلس و قوه قضاییه، مصمم هستند که همه توان خود را برای رفع مشکلات کشور به ویژه خوزستان بکار ببندند.
  ۲ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۲ ساعت پیش    
حجت الاسلام والمسلمین نقوی از تاسیس دارالقرآن و الحدیث در حوزه علمیه جامعه المنتظر لاهور پاکستان خبر داد.
  ۲ ساعت پیش    
خوزستان_آیت الله موسوی جزایری گفت: شهید علی هاشمی، خود را وقف اسلام، انقلاب، ولایت و وطن کرد؛ به یاری خدا یادمان شان از زائران مشتاق، پر شود.
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
قائم مقام مدیر حوزه های علمیه، بر لزوم توسعه و شکل گیری شبکه کاملی از موسسات و نهادهای آموزشی، پژوهشی و ترویجی درحوزه های علمیه کشور تاکید کرد.
  ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
خانم دکتر برقعی به همراه معاونان و جمعی از مدیران این مؤسسه علمی حوزوی از نمایشگاه دستاوردهای علمی واحدهای تخصصی حوزوی بازدید کردند.
  ۲ ساعت پیش    
پژوهشکده مطالعات میان رشته ای قرآن دانشگاه شهید بهشتی" اولین همایش بین المللی مطالعات میان رشته ای قرآن و ششمین همایش ملی اعجاز قرآن کریم" برگزار می کند.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۲۸ سایت دیگر  
رهبر انقلاب گفتند: جریان بزرگداشت شهیدان باید با ابتکار هایی همچون تحلیل جامعه شناختی و روانشناختی از خاطرات آن دوران و نقش عنصر پر قدرت دین ادامه یابد.
  ۲ ساعت پیش    
حجت الاسلام والمسلمین نقوی در پیامی به مناسبت روز سیاه در کشمیر گفت: امنیت منطقه با مسئله کشمیر گره خوزده لذا مسئله کشمیر طبق خواسته مردم آن حل و فصل شود.
  ۲ ساعت پیش    
خوزستان - نماینده ولی فقیه در خوزستان با اشاره به ضرورت تدبر در قرآن کریم گفت: قرآن کریم نسخه هدایت بشر و درمان همه بیماری های مادی و معنوی است.
  ۲ ساعت پیش    
کتاب مرجعیت علمی اهلبیت محور اتحاد اسلامی اثر ارزشمند ایت الله تسخیری توسط حجت الاسلام و المسلمین دومکی اندیشمند پاکستانی به زبان اردو ترجمه و چاپ شد.
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اعزام برخی از افراد در خلال مسابقات ورزشی به خارج از کشور به موضوعی قابل تامل تبدیل شده است.
  ۳ ساعت پیش    
کنفرانس بین المللی مطالعات اسلامی امروز پنجشنبه 1400/8/6 در کشور اندونزی با حضور جمعی از اندیشمندان اسلامی برگزار می شود.
  ۳ ساعت پیش    
رحیم پور ازغدی در کتاب محمد پیامبری برای همیشه نکاتی راجع به نظریه حکومت دینی و الگو برداری از جامعه اسلامی عهد رسول، مطرح نموده و به انتقادات وارد بر آن پاسخ می دهند.
  ۳ ساعت پیش   + ۳۵ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه برای انجام سفری به استان خوزستان، صبح امروز وارد فرودگاه اهواز شد.
  ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
حمایت همسایگان از تشکیل دولت فراگیر/تدبیر دولت و اعتماد مردم نقشه دشمن را نقش بر آب کرد/حکمرانی در میدان، برخی از عناوین روزنامه های امروز است.
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
در چهارمین انتخابات هیأت رییسه مجمع عمومی جامعه مدرسین، حجت الاسلام والمسلمین لونی با کسب 85 رأی رئیس مجمع عمومی شد.
  ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
بسیاری از دانشگاه ها حالا شبیه شهر های خالی از سکنه شده اند، فضا هایی که روزگاری مملو از ازدحام دانشجویان بود و برای ورود به این فضا سرودست ها شکسته می شد حالا درهایش باز مانده و دانشجویان رغبتی به ...
  ۴ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
توی آسانسور یادمان می رود کدام دکمه را فشار بدهیم. اسامی همکارانمان را اشتباه می گوییم یا یادمان نمی آید ...
  ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
به تازگی پخش مجموعه تلویزیونی سرجوخه به تهیه کنندگی ابوالفضل صفری و کارگردانی احمد معظمی از شبکه سوم شروع شده و گروه سازنده آن با دست گذاشتن روی مسائل امنیتی مجموعه ای جذاب را برای مخاطبان به تصویر ...
  ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی جزییات وام جهش تولید مسکن را اعلام کرد.
  ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
اتو به شدت وسیله ای ضروری و کاربردی است و می توانید با یادگیری چند روش آسان این مشکلات را برطرف کنید.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
شهید همت با شنیدن اسم حاج احمد آه سردی کشید و گفت: هنوز هم معتقدم اگر بعد از گرفتاری حاج احمد اجازه یک عملیات محدود در لبنان را به ما می دادند می توانستیم او و همراهانش را از چنگ فالانژیست ها آزاد ...
  ۴ ساعت پیش    
نخست وزیر عراق در واکنش به جنایت اخیر تروریست های تکفیری داعش در منطقه المقدادیه واقع در استان دیالی تأکید کرد: این جنایت بدون مجازات باقی نمی ماند.
  ۴ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
هواداران سیستم عامل اندروید همواره از قابلیت های ویژه سیستم عامل محبوبشان در مقایسه با سیستم عامل آی اواس سخن می گویند. واقعیت آن است که اندروید واقعا برتری های جذابی در مقایسه با سیستم عامل اپل دارد.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
سونائو تسوبوی رئیس گروه بازماندگان بمباران اتمی هیروشیما و از فعالان جنبش خلع سلاح هسته ای در 96 سالگی درگذشت.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۲۳:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مراسم بزرگداشت جهلمین روز ارتحال آیت الله حسن زاده آملی(ره) در شهر مقدس قم برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۲۳:۵۲   + ۱۵ سایت دیگر  
مطالبات اقتصادی و معیشتی مردم از دولت در نشست کمیسیون اقتصادی مجلس خبرگان رهبری بررسی شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۲۳:۴۰   + ۱۳۴ سایت دیگر  
شهردار تهران در نامه ای خطاب به مردم نوشت: با احترام و پذیرش انتقاد مردم، حکم صادره برای مشاور هوشمندسازی را ملغی کردم.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۲۱:۵۲    
لرستان - نماینده خبرگان به نقش طلاب و مبلغان در عرصه تبلیغی اشاره کرد وگفت: مبلغان با تبیین ارزش های دینی و بیان مکارم اخلاق به رشد و ارتقای دینی و فرهنگی کمک کنند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۲۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
لرستان - حجت الاسلام حقیان به نقش زوجین در حفظ و تحکیم بنیان خانواده تأکید کرد و گفت: زوجین باید به آموزه های دینی عمل کرده و کانون خانواده را از آسیب ها مصون بدارند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۲۱:۴۰   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون حقوقی وزیر اقتصاد پیش بینی کرد بعد از حذف ارز 4200 تومانی یارانه 430 هزار تومانی به خانوارها پرداخت شود.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۲۱:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
جشنواره جهانی و ملی به صورت یکپارچه برگزار می شود و این ادغام و تغییر تقویم زمانی برگزاری به معنای خروج جشنواره از فیاپف نیست.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۲۱:۳۷   + ۱۲ سایت دیگر  
تنها با حذف و تجمیع بانک های خصوصی در یک بانک ملی اسلامی می توان جلوی نقدینگی و تورم را گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۲۱:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
مُهر مِهر حافظ را بر لوح دل زده ام و بسیاری از ابیات قصاید و ساقی نامه و غزلیات و رباعیاتش را از بر کرده ام که وی حافظ قرآن به کمال بود و من حافظ دیوان به نقص.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۲۱:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
یک روزنامه آمریکایی در مطلبی با اشاره به ضعف های دولت فعلی آمریکا در سیاست خارجی و داخلی به سقوط جایگاه جهانی ایالات متحده اعتراف کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۲۱:۲۵   + ۱۳ سایت دیگر  
با توجه به رشد متوسط 5 درصدی مصرف سالانه برق و کسری تراز برق، تعجیل دولت در اجرای طرح های نیروگاهی ضرورت دارد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۲۱:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
شب شعر قرار فاطمی با حضور صابر خراسانی، هادی جانفدا، حمید برقعی، مجید تال، وحید قاسمی و حامد خاکی در حرم حضرت معصومه(س) برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۲۱:۱۰   + ۵۹ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه تاکید کرد: گزارش ارائه شده به نشست هفتاد و ششم مجمع عمومی سازمان ملل متحد را مبتنی بر نگرش گزینشی و دارای اهداف سیاسی ارزیابی کرده و ادعاهای سخیف و فاقد ارزش طرح شده در این ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۲۱:۱۰   + ۱۵ سایت دیگر  
رییس مرکز تحقیقات ویروس شناسی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی با تاکید بر اثربخشی واکسن های کرونا گفت: بیش از 90 درصد افرادی که بر اثر کرونا جان خود را از دست می دهند، افراد غیر واکسینه هستند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۲۰:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
همایش از علم حکمرانی تا حکمرانی عالمانه با حضور و سخنرانی آیت اللّه محمدی عراقی و دکتر سید محسن دهنوی برگزار خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۲۰:۰۷   + ۱۴ سایت دیگر  
شیخ اکرم الکعبی ضمن اشاره به درآمیختگی خون رزمندگان جنبش نجباء و مسیحیان طی نبرد با تروریسم در خاک سوریه، جزئیاتی از پشت پرده هجوم سیاسی تبلیغاتی علیه مقاومت را بیان کرد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۲۰:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
کتابخانه ویژه حرم مطهر حضرت معصومه سلام الله علیها با زرد شدن وضعیت کرونایی قم در دو بخش خواهران و برادران بازگشایی شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۲۰:۰۱   + ۳۶ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزارت خارجه کشورمان بعد از دیدار با هماهنگ کننده کمیسیون مشترک برجام در پیامی توئیتری از زمان برگزاری مذاکرات خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۹:۵۵    
برنامه های حرم مطهر حضرت معصومه ویژه سالروز ورود حضرت معصومه به قم و رحلت آن حضرت اعلام شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۹:۵۵   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون فنی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت گفت: بر اساس مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا، شرکت های هواپیمایی موظف هستند 60 درصد ظرفیت پرواز های خود را تکمیل کنند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۹:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
برای تمیز کردن و برق انداختن ماشین همیشه نیاز به رفتن کارواش نیست، انجام چند کار ساده می تواند به شما کمک کند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۹:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
وزرای خارجه کشورهای همسایه افغانستان به همراه روسیه امروز در بیانیه ای مشترک متذکر شدند که یک ساختار سیاسی فراگیر و گسترده با مشارکت همه اقوام تنها راه حل مسائل افغانستان است و حملات تروریستی را در ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۹:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
در طب ایرانی از زرشک به عنوان ضدباکتری و تب بر، در هند از آن به عنوان مقوی، اشتهاآور، برای شست وشو و ضدعفونی گلو و در اروپا برای درمان بیماری های صفراوی و کبد استفاده می شود.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۹:۴۶   + ۴۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران از اتصال 340 جایگاه عرضه سوخت به سامانه هوشمند خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۹:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
ترک یک موتوری نشسته بودم و بین دو روزنامه ای که کار می کردم ساندویچ می خوردم. آن روز ها خیلی سرم شلوغ بود؛ از این مجله به آن مجله و از این روزنامه به آن روزنامه ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۹:۴۰   + ۱۲ سایت دیگر  
شورای امنیت روسیه اعلام کرد ساعاتی پیش تاسیسات هسته ای این کشور در بخش مرکزی هدف حملات سایبری قرار گرفتند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۸:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
ترکیه دیشب کاروانی متشکل از 100خودروی حامل تانک و توپ را به ادلب در شمال سوریه منتقل کرد که برخی معتقدند،آنکارا با این اقدام مشکلاتش را به خارج مرزهای ترکیه منتقل می کند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۸:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
جنبش عصائب اهل الحق اعلام کرد در سایه حضور سازمان الحشدالشعبی عراق، توطئه های خارجی هرگز موفق نخواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۸:۴۶    
رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین، ترور فرماندهان شهید فلسطین را نشانه موفقیت رویکرد جهاد و مقاومت در آسیب وارد کردن به دشمن دانست.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۸:۴۶    
مسجد جامع ونند یک بنای تاریخی معماری است که در منطقه اردوباد جمهوری خودمختار نخجوان واقع شده است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۸:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
کمیساریای عالی مستقل انتخابات عراق صبح امروز (چهارشنبه) از آغاز بازشماری دستی آرا در بیش از دو هزار حوزه أخذ رأی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۸:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی جنبش نجباء عراق در واکنش به جنایت اخیر داعش در دیالی گفت: این جنایت ناشی از ضعف تدابیر دولت بغداد بود.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۸:۴۰    
نیروی دریایی رژیم صهیونیستی قایق های فلسطینی را در سواحل غزه توقیف و از ورود تجهیزات پزشکی به این منطقه جلوگیری کرد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۸:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
جنایت تروریست های داعش در روستایی در استان دیالی عراق با 13 کشته و 25 زخمی واکنش گسترده ای را در داخل و خارج عراق به دنبال داشت.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۸:۳۷   + ۱۲ سایت دیگر  
در نمازجمعه 7 آبان تهران علاوه بر استقرار موکب های پذیرایی و اجرای زنده سرود و همخوانی دانش آموزی، خانواده های شهید فهمیده و شهید لندی نیز تجلیل می شوند
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۸:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مفتی اعظم بیت المقدس و سرزمینهای فلسطینی گفت که امتهای عرب واسلام درقبال هدف قرار گرفتن آرامگاه ها از سوی اشغالگران مسئولند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۷:۵۲   + ۳۵ سایت دیگر  
امیرعبداللهیان با بیان اینکه در سطح امنیتی با هیات حاکمه سرپرستی در افغانستان گفت وگو داریم، گفت: مشروعیت بین المللی بدون مقبولیت داخلی در افغانستان راه به جایی نمی برد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۷:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
محمد ناصر العاطفی در گفتگو با روزنامه الاخبار اعلام کرد که متجاوزان در یمن شکست خورده اند و چاره ای جز اعتراف ندارند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۷:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
حضرت آیت الله نوری همدانی با بیان اینکه باید کارکردهای سابق مساجد احیا شود، گفت: ائمه جماعات باید آگاه به اوضاع سیاسی و اجتماعی باشند و بین مردم وحدت ایجاد کنند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۷:۴۶   + ۶۱ سایت دیگر  
دبیر شورای نگهبان گفت: مقام معظم رهبری آگاه، به روز و مسلط به اوضاع هستند که دعا برای سلامتی و طول عمر با عزت ایشان برای ما فرض است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۷:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
حضرت آیت الله نوری همدانی گفت: دنیای استکبار با ایجاد تفرقه و مشغول کردن مسلمانان به درگیری های داخلی تلاش می کنند، بر مرکب کدخدایی جهان نشسته و سلطه خود را حفظ کنند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۷:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس جمهور در بازدید از وزارت نفت گفت: باید تلاش کنیم در برابر حملات احتمالی آینده کاملا مصون باشیم تا در اثر تحرکات دشمن کوچک ترین مشکلی در زندگی مردم بوجود نیاید.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۵:۳۷    
مازندران - امام جمعه بابلسر با اشاره به جنایت های آمریکا علیه ملت ایران گفت: شعار مرگ بر آمریکا تا ابد به عنوان یک شعار محوری باقی خواهد ماند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه حجت الاسلام فاضلی گفت: رسانه ها می توانند در وحدت و تقریب در بین مذاهب اسلامی بسیار تاثیرگذار باشند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه حجت الاسلام کرمی نیا گفت: واقعیت بر هم زدن آرامش در منطقه خاورمیانه و حضور دشمنان و جنگ های نیابتی راهی برای از بین بردن اساس دین اسلام است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۴:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
نشست صمیمی حجت الاسلام والمسلمین محمدی لائینی، نماینده ولی فقیه در استان مازندران با نمایندگان طلاب و فضلای این استان در دبیرخانه مجمع نمایندگان طلاب برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۴:۲۵    
جلسه هیأت رئیسه مجمع نمایندگان طلاب با تصویب در دستور کار قرارگرفتن طرح دوفوریتی تأسیس کمیسیون ویژه فضای مجازی در جلسه آتی مجمع عمومی نمایندگان طلاب برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۰۹:۴۶   + ۱۶ سایت دیگر  
سیلی ها انواع متفاوتی دارد و اینکه چه کسی می زند و چه کسی می خورد، داستان را به مراتب متفاوت تر می کند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۰۹:۴۰   + ۵۰ سایت دیگر  
محققان در تازه ترین مطالعات خود پیرامون ویروس کرونا، به نتایج جالبی درباره تاثیر زهر عقرب بر درمان بیماری کرونا دست یافته اند.
مشاهده نتایج بیشتر...