یکشنبه ۱۰ اسفندساعت ۰۶:۳۱Feb 2021 28
جستجوی پیشرفته

خبر گزاری رسا - رسا (rasanews.ir)

خبر گزاری رسا 25 اسفند 1393 خبر گزاری رسا 29 اسفند 1394 خبر گزاری رسا 29 اسفند 1396 خبر گزاری رسا 29 اسفند 1397 خبر گزاری رسا 29 اسفند 1398 خبر گزاری رسا 31 فروردین 1399 خبر گزاری رسا 31 اردیبهشت 1399 خبر گزاری رسا 31 خرداد 1399 خبر گزاری رسا 31 تیر 1399 خبر گزاری رسا 31 مرداد 1399 خبر گزاری رسا 31 شهریور 1399 خبر گزاری رسا 30 مهر 1399 خبر گزاری رسا 30 آبان 1399 خبر گزاری رسا 30 آذر 1399 خبر گزاری رسا 30 دی 1399 خبر گزاری رسا 30 بهمن 1399 خبر گزاری رسا 1 اسفند 1399 خبر گزاری رسا 2 اسفند 1399 خبر گزاری رسا 3 اسفند 1399 خبر گزاری رسا 4 اسفند 1399 خبر گزاری رسا 5 اسفند 1399 خبر گزاری رسا 6 اسفند 1399 خبر گزاری رسا 7 اسفند 1399 خبر گزاری رسا 8 اسفند 1399 خبر گزاری رسا 9 اسفند 1399 خبر گزاری رسا 10 اسفند 1399 
  ۳ دقیقه پیش    
حجت الاسلام قطبی گفت: وجود نوآوری در عرصه تبلیغ و ترویج ارزش های فرهنگی و امکان تبدیل ایده به یک محصول یا خدمت، شاخص های پذیرش ایده های خلاق و نوآور در این مرکز هستند.
  ۸ ساعت پیش    
با توجه به استقبال بسیار خوب طلاب و روحانیون آزمون مسابقه منشور امام خمینی(ره) تا 10 اسفند امسال تمدید شد.
  ۹ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
مسؤول عقیدتی سیاسی تیپ 48 فتح استان کهگیلویه و بویر احمد از فعالیت 400 طلبه جهادی در منطقه زلزله زده سی سخت خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۸:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۸:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
پنتاگون پنج شنبه شب 7 اسفند 1399 اعلام کرد ارتش امریکا به دستور جو بایدن مواضع متعلق به گروه های مقاومت را در شرق سوریه بمباران کرده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۸:۰۲    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۷:۵۰    
حجت الاسلام امامی گفت: اگر امروز برای حل کاهش موالید و جمعیت اقدامی انجام نشود، این مسأله در آینده به معضل ملی و مذهبی تبدیل خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۷:۴۷    
استاد اخلاق حوزه علمیه قم گفت: عظمت و شخصیت حضرت زینب از کودکی مشخص بوده است. بسیاری از مورخین، این بزرگوار را به عظمت یاد می کنند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۷:۴۱    
دولت باید در خصوص نشر کتاب و مراکز تحقیقاتی، کمک مطلوبی به نهاد های فرهنگی داشته باشد و این وظیفه دولت است که به نهادهای فرهنگی و اجتمایی رسیدگی کند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۷:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
امام جمعه مشهد با بیان اینکه حضرت زینب قهرمان دشت کربلا بود، گفت: هدف قیام عاشورا این بود که در همه مکان ها و همه جوامع اثرگذار باشد تا در برابر ظلم و ستم ایستادگی کنند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۷:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
امام جمعه نهاوند با بیان اینکه شهید سلیمانی نمونه واقعی تربیت در مکتب اسلام است گفت: تربیت اسلامی به معنای واقعی کلمه صورت گیرد افراد و شخصیت های بزرگی پرورش می یابند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۷:۱۷    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۷:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام فلاحی گفت: قانون اقدام راهبردی لغو تحریم ها را اجرایی دانست و گفت: دولت اگر از این قانون تخطی کند باید پاسخگو باشد، زیرا مذاکره برای رفع کامل تحریم ها بود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۷:۰۲    
مسابقه منشور روحانیت که با همکاری سازمان و دفتر تبلیغات اسلامی برگزار می شود تا تاریخ 13 اسفندماه 1399 تمدید گردید.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۷:۰۲    
حجت الاسلام سلیمانی گفت: دولت باید از کارخانه و کارگاه های کوچک حمایت کند، اگر دولت در زمینه شعار سال کار مناسب انجام داده بود، مردم میل به کالاهایی ایرانی پیدا می کردند
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۶:۵۰    
حجت الاسلام قرائتی گفت: خطبه حضرت زینب(س) گرچه ناظر به تحولات عصر خویش بوده است اما الگویی کامل از مولفه های یک باور و منش سیاسی است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۶:۵۰    
استاد و محقق حوزه علمیه قم گفت: امروز نفوذ جریان لیبرال و غرب گرا در مجموعه ها و نهادهای منتسب به بستگان امام خمینی(ره) آشکار و علنی شده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۶:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
گرچه امکان نقد آزادانه حاکم اسلامی، افتخاری برای حکومت اسلامی است؛ اما کاش برای نقد منصفانه، اصل کلمات رهبری را که در رسانه ها پخش شد می شنیدند بعد دست به قلم می شدند!
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۶:۲۶    
وزیر بهداشت با بیان اینکه امروز در یکی از نقطه های روشن مدیریت کرونا قرار داریم، گفت: طبق فرمایشات رهبر معظم انقلاب واکسن از غرب وارد نخواهیم کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۶:۲۶    
با توجه به استقبال گسترده طلاب و مبلغان از مسابقه "منشور روحانیت"، این مسابقه تا تاریخ 13 اسفند ماه تمدید شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۶:۲۰    
عضو جامعه مدرسین با اشاره به اینکه روحانیت، قدرشناس و سپاسگزار زحمات کادر درمان کشور هستند، نکاتی را در زمینه ضرورت سخت گیری در عبور و مرورهای بین المللی متذکر شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۶:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین مقیمی حاجی گفت: سخنی درباره عدم پرداخت دولت نسبت به بودجه پژوهش حوزه، مطرح نشده، اما همین امر بی اساس، مورد سو استفاده برخی قرار گرفته است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۶:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو فقهای شورای نگهبان با بیان اینکه ما می توانیم فرهنگ دین است، گفت: می توان در رابطه با نماز جمعه تهران تدبیر ویژه ای اندیشید.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۶:۱۱    
آیت الله وافی تأکید کرد: احساس می کنم دولت به معنای عام در برخی موارد به صورت جدی قصد مقابله با کرونا را ندارد و این موضوع را در برخی ناهماهنگی ها مشاهده می کنیم.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۶:۱۱    
عضو جامعه مدرسین با بیان اینکه امروز باید از تهدید کرونا فرصت بسازیم، گفت: تجربه ای که در بیماری کرونا پیدا شد برای آیندگان بسیار مفید است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۶:۰۵    
نایب رییس جامعه مدرسین طرح شهید سلیمانی را مورد توجه قرار داد و گفت: این طرح، طرح بسیار خوبی است و ما بر تقویت آن و تقویت گروه های جهادی تأکید می کنیم.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۶:۰۵    
اولیاء الهی از جمله زینب کبری و پدر بزرگوار و مادر مطهره اش و برادران عظیم الشان ایشان چگونه با انواع سختی ها روبرو بوده اند و همواره در برابر طوفان حوادث صبر نموده اند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۶:۰۵    
عضو شورای عالی حوزه های علمیه با بیان اینکه هیچگونه تقابلی میان علم و دین وجود ندارد، از مسؤولان وزارت بهداشت خواستار شد تا در برخی زمینه ها رفع شبهه کنند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۶:۰۲    
مدیر حوزه های علمیه خواهران گفت: اگر طلاب خواهر مجاهدانه وارد میدان فعالیت های پژوهشی شوند و حقیقتاً خود را به خدا بسپارند، دور نیست که تمدن ساز و تاریخ ساز شوند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۶:۰۲    
آیت الله حسینی بوشهری گفت: حوزه، مراجع و علما نهایت همکاری را در جهت رعایت پروتکل های بهداشتی داشته اند و اگر این همراهی و همدلی نبود، خسارات بیشتری متوجه کشور می شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۶:۰۲   + ۳۶ سایت دیگر  
مرندی در واکنش به نامه اخیر رییس دولت اصلاحات به رهبر انقلاب گفت: برخی داخلی ها کار مشابه آمریکایی ها را تکرار نکنند و بدانند چه خسارت عظیمی در سال 88 به کشور وارد کردند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۵:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان گفت: بهترین مجازات آمران و عاملان شهادت شهید سلیمانی، بیرون راندن آمریکایی ها از منطقه است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۵:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
شنبه 9 اسفند همزمان با آخرین روز از ایام البیض ماه رجب اعمال ام داوود در حرم مطهر حضرت معصومه (س) انجام می شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۵:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
استاندار خراسان جنوبی گفت: با وجود درآمدهای اندک، مردم این استان در همین یک ساله شیوع کرونا، 260 میلیارد تومان برای موضوع کمک های مؤمنانه اقدام کرده اند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۵:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله رجبی گفت: اگر روحانیت از منش و زی خود خارج بشود، جدایی دین از سیاست و سکولاریسم بر جامعه ما حاکم خواهد شد و این بسیار خطرناک است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۵:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
سمنان - معاون روابط عمومی سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان گفت: هم زمان با شب ولادت امام علی (ع) 110 بسته معیشتی در بین نیازمندان توزیع شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۵:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
به همت معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم جلسه هماهنگی نهادهای حوزوی با موضوع بررسی فعالیت های ویژه انتخابات برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۵:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
آذربایجان شرقی - امام جمعه تبریز با تاکید بر اهمیت معاونت پرورشی در نظام آموزشی، تربیت را مقدم بر تعلیم دانست.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۵:۳۲    
متأسفانه آقای سروش یا عمدا عبارت شیخ را تقطیع و تحریف کرده یا بدون این که منظور شیخ طوسی را درک کرده باشد سخن شیخ طوسی را در فرض قطعی بودن نقض عهد کفار معنی کرده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
کتاب الکترونیکی منبع شناخت کنگره بین المللی گام دوم انقلاب اسلامی از منظر قرآن و حدیث به همت دبیرخانه این کنگره منتشر شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
زینب کبری یک نمونه برجسته تاریخ است که عظمت حضور یک زن را در یکی از مهمترین مسائل تاریخ نشان می دهد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
در راستای تحقق یکی از مهمترین کارکردهای خود یعنی ترویج و ارتقاء سواد بازی در میان کاربران، والدین و معلمان در مقاله ای به فواید شناختی انجام بازی های رایانه ای پرداخته.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین دیانی هدف جامعه الزهرا (س) را رشد آموزش و پژوهش و تربیت و ساخت نیروی انسانی متعهد و متدین عناون کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین شاکر گفت: آب و خاک قم، علمیت نمی آورد؛ بلکه تلاش مضاعف ماست که می تواند ما را به جایگاه مناسب علمی برساند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۱۱    
کرمانشاه - حجت الاسلام خدابنده لو گفت: تاریخ نشان داده است که علما و روحانیون دینی همواره طلایه دار مبارزه با استعمار و استکبار بوده اند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۰۲   + ۴۸ سایت دیگر  
طبق اعلام سازمان هدفمندسازی یارانه ها یارانه معیشتی اسفند ماه سال 1399 را ساعت 24 روز یکشنبه واریز میشود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
آیا آمریکا برای بازسازی قدرت رو به افول خود، از استراتژی اسلحه فروشی به استراتژی اینترنت فروشی و IT رو می آورد؟
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۵۶   + ۵۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با پیش بینی جو آرام در اکثر مناطق کشور طی 24 ساعت آینده از بارش برف و باران در 11 استان تا روز دوشنبه خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
تصور می شود که عدالت اجتماعی یک امر شخصی است و ناشی از مواسات و بخشش فردی و امری دلبخواهی است، در حالی که مواسات با مساوات بسیار فرق دارد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
حمله آمریکا به مقاومت عراق، پیامی برای ایران بود، شناسایی و شکار شبانه در دریای عمان، اعترافی که باور به مسئولان را به هم ریخت، به صبر عمه ی سادات ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
نشست کارگروه حوزوی وقف با هدف آسیب شناسی و ارائه پیشنهاداتی برای امکان سنجی جهت تجمیع، تنقیح، تکمیل و اصلاح قوانین وقف در مرکز تحقیقات اسلامی مجلس برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
با توجه به شیوع ویروس کرونا از ابتدای سال 1399 فعالیت های ساخت و ساز صحن عقیله حضرت زینب(س) در کربلا با 12 درصد پیشرفت در حال پیگیری است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۳۵   + ۵۹ سایت دیگر  
علامه مجلسی رحمه الله می نویسد: پس از نوافل یومیه، نمازی مانند این نماز به لحاظ سند و زیادی ثواب نیست .
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
در روایت ها و منابع تاریخی 4 نقل در خصوص حرم مطهر حضرت زینب (س) وجود دارد. در این منابع مدینه، مصر، عراق و شام به عنوان مکان دفن پیکر مطهر ایشان معرفی شده اند که هرکدام دلیل خاص خود را دارد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام محمد عرب صالحی معتقد است؛ یکی از علل مهم شکست مسیحیت در مقابل رنسانس و پروتستانتیزم مسیحی حذف شریعت و فقه از دین مسیح (ع) بود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
بامداد جمعه، اولین حمله نظامی آمریکا به حشدالشعبی عراق در دوران ریاست جمهوری جو بایدن ، با فرمان مستقیم او انجام شد و بنابر گزارش های منتشر شده ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
دوره مسئله محوری در پژوهش توسط اداره پژوهش دانشگاه باقرالعلوم برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۱۱   + ۱۳ سایت دیگر  
حضرت زینب (س) در نیمه ماه رجب سال 62 هجری قمری چشم از جهان فروبستند. یگانه بانویی که عالی ترین نمونه شهامت، کفایت و خردمندی است که هیچگاه برادرش امام حسین(ع) را تنها نگذاشت.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۱۱    
سومین جشنواره دین و فضای مجازی با موضوع حل مسائل کلیدی فضای مجازی برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
دبیرخانه کنگره بین المللی علوم انسانی اسلامی فراخوان ارسال مقالات به این کنگره بین المللی را منتشر کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۰۲    
نشست خبری همایش جاودانگی نفس در اسلام و مسیحیت با حضور حجت الاسلام نجف لک زایی، معاون پژوهش دفتر تبلیغات اسلامی و رییس پژوهشگاه علوم فرهنگ اسلامی برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۰۲    
پیوند ملت ایران با ولایت گسستنی نیست
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیر حوزه های علمیه با انتشار پیامی درگذشت حجت الاسلام شیرخانی را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
اگر این بار فرصتی همچون گذشته برای عزاداری نباشد با مروری بر اشعار آئینی در رثا و سوگ حضرت زینب (س) به یاد غمش عزاداری می کنیم.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
مدیر امور مجاورین آستان قدس گفت: همزمان با ایام مبارک ماه رجب، یک هزار و 400 پرس غذای متبرک حضرت رضا در میان مراکز نگهداری از کودکان بی سرپرست و معلول مشهد توزیع شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
خراسان رضوی - به مناسبت ششمین سالگرد شهادت سرداران بزرگ و پرافتخار لشکر فاطمیون، آیین بزرگداشتی به همت معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی در حرم مطهر رضوی برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
صحیفه که عنوان جزوات موضوعی مشعر است، به موضوعاتی مانند استکبارستیزی، تشکیلات، وحدت اسلامی، ثقلین، سبک زندگی اسلامی و ... می پردازد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - حجت الاسلام قطبی گفت: زمانی که نظام اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، تعلیم و جامعه اسلامی برای دیگر کشورها الگو شود تمدن اسلامی شکل می گیرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
محسن رضایی نوشت: پنج نماینده دولت در جلسه کمیسیون مشترک مجمع تشخیص حضور یافتند. محمد جواد ظریف، بیژن زنگنه، فرهاد دژپسند، عبدالناصر همتی و لعیا جنیدی در این جلسه ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
خوزستان - جلسه هم اندیشی اساتید برجسته حوزه در مدرسه فاطمیه (س) کوت عبدالله به منظور جذب با کیفیت و کمیت بالا برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۲۶    
حجت الاسلام والمسلمین بنیادی گفت: فرهنگ به معنای وسیع آن که جهت کمال یافتگی را در جامعه ایجاد می کند، از مؤثرترین عوامل رشد در مباحث اقتصاد است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۲۰   + ۲۶ سایت دیگر  
یک رسانه آمریکایی با استناد به برخی اسناد دادگاهی جزئیات جدیدی از ارتباط بین ولیعهد سعودی با منتقد سعودی رو کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
خراسان رضوی - عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی گفت: بخش دیگری از اصلاح طلبان معتقدند باید حتما در قدرت بمانند حتی اگر مجبور شوند نامزد اجاره ای معرفی کنند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۱:۵۰    
حجت الاسلام اکرمی شیرازی گفت: چون در ماجرای شهید فخ شخصیتی همچون زینب کبری(س) حضور ندارد، این قیام ناشناخته باقی مانده است، حضرت زینب(س) رسانه عاشورا است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۱:۵۰   + ۱۷ سایت دیگر  
نمایشگاه مجازی تاریخ معاصر به مدت 5 روز تمدید شد تا علاقه مندان فرصت بیشتری برای رجوع به نمایشگاه و بازدید و خرید کتاب های عرضه شده داشته باشند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۱:۴۷    
حجت الاسلام خزائلی تغییر نظر در غیر اصول را نشان از تکامل فکر دانست و گفت: امام راحل در اصول انقلاب هیچگاه تغییر رأی ندادند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۱:۲۶   + ۲۲ سایت دیگر  
همایش سه روزه عرفان در سینمای ایران به همت رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در اسپانیا به صورت وبینار و با پخش فیلم هایی از مجید مجیدی برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۱:۲۶   + ۱۳ سایت دیگر  
معاویه افرادی را در قالب چند هزار نفر برای ایجاد رعب و وحشت و ترس در بین مردم قلمرو امیرالمؤمنین (ع) اعزام می داشت که دست به جنایات فجیعی می زدند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۱:۲۰    
حجت الاسلام مقامی گفت: جهش تولید مرتبط با مسائل امروز و آینده کشور است، اگر بخواهیم در جهت تمدن نوین گام برداریم باید از وابستگی خود را رهانده و اقتصاد خود را شکوفا کنیم.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۱:۲۰    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۰:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
داستان سراوان، حل اختلاف به روش دولت، سیاست های ترامپ روی میز بایدن، خطای مکرر در مالیات ستانی از جمله تیترهای روزنامه های صبح امروز است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۹:۵۶    
حجت الاسلام ابراهیمی فر گفت: در جنگ اقتصادی نمی توانیم نگاهمان را به بیرون از کشور بیندازیم، نگاه به بیرون نگاه ذلیلانه است و باخت و شکست آن از قبل برای ما معلوم است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۹:۲۰    
هوآوی یکی از اصلی ترین تامین کنندگان تجهیزات تکنولوژی 5G است و مقامات اروپایی گفته اند بیشتر شرکت های تکنولوژیک این حوزه، بدون محصولات هوآوی با مشکل روبه رو خواهند شد
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۹:۱۷   + ۴۲ سایت دیگر  
حضرت آیت الله مکارم شیرازی با بیان اینکه رعایت موازین و اصول بهداشتی از دیدگاه شرع مقدس امری واجب و لازم است، مجاهدت کادر درمان را در تاریخ ماندگار دانست.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۸:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
پژوهشگر تاریخ معاصر عنوان کرد: راه آهن احداث شده توسط رضاخان با هدف انتقال نیروهای خارجی در ایران ساخته شد و در نهایت در خدمت اشغالگران قرار گرفت تا پل پیروزی متفقین شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۸:۱۱    
امروز تکیه ی گزاف بر جای بزرگانِ برخی بیوت داران نه تنها مرجعیت و تراث شیعه را تهدید می کند که دینداری جامعه را هم نشانه گرفته است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۷:۵۶    
امام جمعه شهرستان بندر خمیرگفت: گوشه کناربرنامه ریزی هایی شده است اما تا قله و هدف خیلی راه مانده است باید جلوی خام فروشی را گرفت و از این فضا بهتر می توان استفاده کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۷:۱۷    
بزرگترین درسی که امروز می توانیم از سیره حضرت زینب(س) بیاموزیم ولایت پذیری و ولایت مداری است اگر گوش به فرمان امام زمان خود باشیم بر دشمن پیروز و غالب خواهیم بود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
وزیر بهداشت که برای دیدار با شماری از مراجع تقلید به قم سفر کرده بود در جلسه جامعه مدرسین حاضر شد و گزارشی از روند فعالیت های وزارت بهداشت ارائه داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۲۳:۱۲    
شبه مناظره اخیر در قم حساسیت جریان انقلابی حوزه را به همراه داشت؛ موضوعی که نشان داد عده ای فاقد صلاحیت های لازم، به مدد رسانه و مناظره، سودای مرجعیت در سر دارند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۹:۰۶    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۵:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - آیت الله سلیمانی گفت: اگر تا دیروز چالش ما با آمریکا بر سر کوتاه کردن دست آنها از ایران اسلامی بود، اما چالش امروز با آمریکا بیرون راندن آمریکا از خاورمیانه است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۵:۰۰    
امام جمعه قم با بیان اینکه نباید هیچگونه مذاکره رسمی و غیر رسمی با دشمنان صورت بگیرد، گفت: ما هرگز به دشمنان کینه توز و پیمان شکن باج نمی دهیم.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه ساری برخورد قاطع و عزتمندانه را بهترین سلاح در برابر زورگویی های مستکبران دانست و گفت: همان طور که رهبری فرمودند باید قوی و عزت مندانه در صحنه حاضر باشیم.
مشاهده نتایج بیشتر...