چهارشنبه ۰۵ آذرساعت ۲۲:۲۳Nov 2020 25
جستجوی پیشرفته

خبر گزاری رسا - رسا (rasanews.ir)

  ۴ ساعت پیش    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
استاد دانشگاه تهران با بیان اینکه برخی می گویند عمل مهم نیست، دلت پاک باشد، گفت: این نظر ریشه در تفکر مرجئه دارد که ائمه(ع) درباره آن هشدار و انذار شدید داده اند ...
  ۴ ساعت پیش    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۵ ساعت پیش    
مازندران - امام جمعه تنکابن، بسیج را مظهر عزت و اقتدار نظام اسلامی در عرصه های مختلف معرفی و بر ضرورت بهره گیری از توان و ظرفیت بالای این نیروی انقلابی تأکید کرد.
  ۵ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین شیرازی به مناسبت هفته بسیج در پیامی تصریح کرد: جهان از نعمت قدرت بسیج متنعم و شاهد پایه ریزی جبهه ای عظیم به حمایت از اسلام ناب محمدی است.
  ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
شاه محمود قریشی گفت: پاکستان مساله تشدید اسلام هراسی در جوامع غربی را در نشست آتی وزرای خارجه کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی مطرح خواهد کرد.
  ۵ ساعت پیش    
علما و نهادهای بین المللی جهان با صدور پیام های جداگانه ای درگذشت روحانی بزرگ شیعیان هند، مولانا دکتر سید کلب صادق نقوی را تسلیت گفتند.
  ۵ ساعت پیش    
دفتر مطالعات گفتمان انقلاب اسلامی در راستای تبیینِ دیدگاه رهبر معظم انقلاب درباره مذاکرات هسته ای اقدام به جمع آوری و تنظیم سخنان معظم له پیرامون این موضوع نموده است.
  ۵ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
طرح اکرام ایتام و محسنین ویژه کتابداران و اعضای کتابخانه های عمومی استان تهران با همت نهاد کتابخانه های عمومی کشور اجرا می شود.
  ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
کتاب سراپاگوش با ترجمه حسین پایمزد توسط انتشارات سه سه تار منتشر و راهی بازار نشر شد.
  ۶ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
کتاب های عقلانیت و معنویت و نیایش فیلسوف از آثار استاد غلامحسین ابراهیمی دینانی تجدید چاپ شد.
  ۶ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
داوودآبادی در کتاب یاد یاران تلاش کرده با قلم خود گوشه هایی از حماسه آن رهاشدگان در فضای جبهه را به سینه تاریخ بسپارد.
  ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مجموعه ای از خاطرات شهدای مدافع حرم به زبان عربی ترجمه شده و قرار است در کشورهای مقصد توزیع شود. این آثار بیانگر سبک زندگی این شهداست.
  ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
فرآیند ترجمه و انتشار کتاب اخلاق و فناوری در گروه مطالعات اخلاقی پژوهشگاه فضای مجازی آغاز شد.
  ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رییس حوزه هنری استان مرکزی از چاپ کتاب خاطرات جانباز دفاع مقدس استان مرکزی، اسماعیل نادری به قلم مهدی علیمرادی توسط انتشارات سوره مهر خبر داد.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
660 نفر از اساتید کشور در پاسخ به زمینه سازی برخی برای مذاکره مجدد با آمریکا نوشتند: بازگشت به مسیر تجربه شده مذاکره با ناقضان هویت و اقتصاد ایران، هیچ گونه توجیهی ندارد.
  ۶ ساعت پیش    
تفریح یکی از ضروری ترین نیاز های جوانان است و وجود آن، نقش کلیدی در پیشرفت جامعه دارد که رهبر معظم انقلاب در تبیین نقش اساسی آن سخنان بسیاری فرموده اند.
  ۶ ساعت پیش    
صبح امروز نشست وبیناری بسیج؛ مقاومت و حوزه انقلابی با حضور آیت الله محمدی عراقی، سردار شاهچراغی، حجت الاسلام شفیعی زاده، دکتر نیک روش و حجت الاسلام ابوالقاسم برگزار شد.
  ۶ ساعت پیش    
آیت الله محمدی عراقی با اشاره به تشکیل بسیج در کشور، گفت: آن چیزی که می تواند حلال مشکلات در همه عرصه باشد به صحنه آمدن همه مردم مؤمن است.
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
خراسان شمالی - حجت الاسلام والمسلمین یعقوبی گفت: انفعال و معطل سازی کشور به تغییر یک دولت در آن سوی دنیا، دندان طمع جبهه استکبار را علیه ایران تیز کرده است.
  ۶ ساعت پیش    
حجت الاسلام شفیعی زاده گفت: امروز همه دنیا دارند از ثمره شجره طیبه بسیج بهره می برند و این در کشورهای اسلامی مشهود است که این از تیزبینی ها و دوراندیشی های حضرت امام بود.
  ۶ ساعت پیش    
مازندران - امام جمعه ساری، مقابله با ویروس کرونا را نیازمند روحیه بسیجی و حضور میدانی دانست و گفت: با نشستن در اتاق شیشه ای و از راه دور دستور دادن موفقیت حاصل نمی شود.
  ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مدرسه امام جواد گفت: اغلب طلاب ما، طلابی هستند که از دانشگاه به حوزه هجرت کرده اند و ظرفیت دانشجویی و طلبگی را در هم آمیخته اند و در این زمینه ظرفیت خوبی وجود دارد.
  ۷ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
عضو هیات ریسه مجلس گفت: کسانی که می خواهند زبان منتقدان را ببندند کرونا زده سیاسی هستند؛ چرا هر کسی از شما انتقاد کند آن را توهین تلقی می کنید؟
  ۷ ساعت پیش    
حجت الاسلام سوزنچی گفت: تا زمانی که حوزه در مقابل دانشگاه باشد و دانشگاه علم برخاسته از حوزه را علم نداند و این دو علیه هم کار کنند وحدتی پدیدار نخواهد شد.
  ۷ ساعت پیش    
استاد حوزه طرح استیضاح رییس جمهور از سوی برخی جریانات را بی فایده دانست و گفت: با اتحاد و کمک به قوا در فضای انتقاد صحیح و مطالبه گری کارها را رقم بزنیم.
  ۷ ساعت پیش    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۷ ساعت پیش    
خراسان شمالی - حجت الاسلام سالاری گفت: گرانی های بی منطق و گران فروشی های اجحاف آمیز شرایط سخت زندگی مردم صبورمان را در وضعیت دشوار کرونایی سخت تر کرده است.
  ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
بایدناکارآمدی یافسادِ هرمدیر و نهادی را، بر عهدۀ خودِ اودانست واو را بازخواست کرد، نه این که انتظار داشت که هر جا اختلالی پدید آمد، بی درنگ و مستقیم، شخصِ ولیّ فقیه واردشده و دستور صادر کند.
  ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
دشمن بخوبی پاشنه آشیل اقتصاد کشورمان را پیدا کرده است؛ در مقطعی به اقتصاد کشور زمان می دهد که نفت خود را صادر کند و در خواب زمستانی آن به سرخوشی بپردازد و در مقطعی هم با همان ابزار کشورمان را تهدید ...
  ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
پژوهشگر و مدرس فلسفه گفت: طب سنتی بازخوانی یک سنت است و سعی دارد تا تعاملی بین طب قدیم و طب جدید برقرار کند بنابراین واژه سنتی در این عبارت به معنی قدیمی بودن نیست.
  ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مهمترین عطای فلسفه برای بشر نگاه کلی است. این نگاه کلی ما را از اسارت خودپرستی نظری و عملی نجات می دهد. روزگار ما بیش از همیشه تاریخ نیازمند این نگاه است.
  ۸ ساعت پیش    
معاونت خواهران مؤسسه فتوح ، با همکاری کمیتهٔ تخصصی بانوان کنگره ، نشست نقش تربیتی مادر به مثابه تمدّن ساز، در رویکرد اسلام تمدّنی را در 8 آذرماه برگزار می کند.
  ۸ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
هیچ چیز نمی تواند از طنز این ماجرا بکاهد که چهار دهه پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران هنوز باید برای برخی مسئولان، دشمنی یکسان دموکرات ها و جمهوری خواهان آمریکایی با ایران را تبیین کنیم.
  ۸ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
حقیقتش نحوه خبردار شدن من از شهادت محمد اصلا خوب نبود. واقعا به من آسیب زد. من در جمع خانواده نشسته بودم که دیدم تحرکات خانواده غیرطبیعی شده. شک کردم.
  ۸ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
جزئیات دخل و خرج 7 ماهه دولت نشان می دهد حدود 18 درصد از منابع ارزی که به کالاهای اساسی و ضروری پرداخت می شود محقق شده و این کسری آثار خود را در سفره مردم نشان می دهد.
  ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مجموعه شعر طنز از کجا آورده ای؟ سروده ولی الله فتحی توسط نشر انتخاب منتشر و راهی بازار نشر شد.
  ۸ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
زارعی گفت: تلاش مثلث عربستان، اسراییل و آمریکا برای اثرگذاری جدی روی ایران را دو دهه است که دنبال کرده اند و در دوره ترامپ به شکل حداکثری دنبال شد اما بعید می دانم با اجرای سیاست فشار حداکثری در دوره ...
  ۸ ساعت پیش   + ۸۸ سایت دیگر  
رییس مرکز اطلاع رسانی وزارت کار نحوه بازپرداخت وام یک میلیون تومانی گفت: نحوه بازپرداخت اقساط وام جدید کرونایی به صورت 30ماهه از منابع یارانه معیشتی ماهیانه خانوار است.
  ۸ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
در صورت به قدرت رسیدن بایدن در آمریکا علاوه بر ادامه سیاست های فعلی این کشور علیه سوریه، واشنگتن و متحدان اروپایی آن به یک سیاست واحد علیه دمشق نزدیک خواهند شد.
  ۸ ساعت پیش    
حجت الاسلام عرفاتی گفت: امروزه که خانواده ها در ایام تعطیلات کرونایی به فضای مجازی، رادیو و تلویزیون روی آورده اند، در هیچ کدام پیام دینی به صورت موثر حضور ندارد.
  ۹ ساعت پیش   + ۴۲ سایت دیگر  
با حضور سرلشکر حسین سلامی، فرمانده کل سپاه 2 هزار و 887 طرح عمرانی خدمت رسانی بسیج، به مناسبت هفته بسیج و به صورت ویدئوکنفرانس افتتاح شد.
  ۹ ساعت پیش    
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای هماهنگی مسائل حوزه های علمیه گفت: باید حجاب را به گونه ای تعریف کنیم که علاوه بر تداعی مفهوم حیا، مفاهیم جذاب دیگری را نیز شامل شود.
  ۹ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: امروز کشور به تغییر نیاز دارد و آن جایگزینی مدیران خسته و کارنکن و ناکارآمد، با جوانانی پاک و خدوم است.
  ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رهبر شیعیان بحرین با انتقاد از موضوع عادی سازی روابط تأکید کرد: این اقدام دولت های عربی به معنی اقدام برای ضربه زدن به اراده امت اسلام و دشمنی آشکار با آن است.
  ۱۰ ساعت پیش    
حجت الاسلام متقی نیا با اشاره به سفارش معصومین(ع) به شیعیان در کسب تقوا گفت: تقوا، مؤلفه مهم پیمودن راه رستگاری است و این مهم در ارتقای معنویت و اخلاق در جامعه مؤثر است.
  ۱۰ ساعت پیش    
تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) با بیان اینکه امام، صراط مستقیم است، گفت: تنها راه نجات از آتش دوزخ تبعیت از قرآن و عترت است.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۸۴ سایت دیگر  
رییس مجلس گفت: برای برداشتن بار مشکلات اقتصادی ناشی از تحریم ها باید راهکارهای متفاوت داشته باشیم، نشستن تا زمان لغو خوش بینانه تحریم ها راهکار کارگشا نیست.
  ۱۰ ساعت پیش    
خوزستان - دیدار مدیرکل بنیاد مستضعفان خوزستان با آیت الله محسن حیدری و نشست اخلاقی کنترل خشم در زندگی فردی و تعاملات اجتماعی عناوین چند خبر کوتاه از خوزستان است.
  ۱۰ ساعت پیش    
خانم شریفات گفت: هدف اصلی بسیج حمایت از اسلام، معارف اسلامی و حکومت اسلامی است تا مردم خود را تحت عنوان بسیج در هر شرایطی موظف به حفظ اسلام و آرمان های اسلامی بدانند.
  ۱۰ ساعت پیش    
تهران - آیت الله مجتهدشبستری با بیان اینکه خیانت کنندگان به مردم گرفتار عذاب الهی می شوند، گفت: مسؤولان جامعه موظف به خدمت کردن هستند.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
رهبر انقلاب در پیامی به مناسبت سالروز تشکیل بسیج مستضعفان، بسیج را یادگار بزرگ و درخشان امام راحل، مظهر اقتدار ملی و نمایشگاه صفا، اخلاص، بصیرت و مجاهدت دانستند.
  ۱۰ ساعت پیش    
از میان خاطره ها به ناگاه زخمی سر باز کرد و علی رغم میل باطنی، لب به شکوه گشود؛ از علت کناره گیری از مسؤولیتی که در دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم داشت، سخن گفت.
  ۱۰ ساعت پیش    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۱۶    
معاون سیاسی بسیج اساتید و نخبگان حوزه علمیه قم گفت: استیضاح در شرایطی که عمر دولت رو به پایان است نتیجه ای دربر ندارد و شرایط کنونی حاصل مدیریت جریان غربگرا و سکولار است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۱۰   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف استان قم گفت: یک باب منزل مسکونی در قم از سوی آیت الله یزدی برای احداث مدرسه علمیه وقف شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۰:۵۵    
انتشارات بنیاد پژوهشهای اسلامی آستان قدس رضوی، کتاب بررسی صحت و اعتبار روایات تفسیر منسوب به امام عسکری علیه السلام نوشته فاطمه هاشمی را به چاپ رسانده است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۰:۵۲    
مؤسسه اندیشه مسطور قم با همکاری مجمع ملی فعالان جمعیت دوره تربیت مبلغ جمعیت را با عنوان نسل کوثر ویژه برادران برگزار می کند و فقط تا 5 آذر برای ثبت نام فرصت باقی است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۰:۲۵    
مشکلات اقتصادی نیازمند همت، شجاعت و پیگیری است، نسخه سرکوب کرونا، مرغ های ذخیره شده کجا هستند؟، رونمایی از نخستین نامزد 1400 از جمله تیترهای روزنامه های صبح امروز است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مازندران - امام جمعه ساری با تأکید بر تقویت شاخصه های انقلابی در مدارس علمیه، گفت: حوزه انقلابی در سازندگی جامعه و ایجاد تمدن اسلامی نقش بسزایی دارد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۰:۰۱    
اصفهان - نماینده مجلس خبرگان رهبری گفت: ولایت فقیه از سوی خداوند برای ما مشروعیت پیدا کرده و تنها مربوط به زمان غیبت نیست و پیش از غیبت نیز مطرح بوده است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۰:۰۱    
عزیزی از برگزاری همایش طلیعه حضور ویژه طلاب جدیدالورود خبر داد و گفت: این همایش به صورت کشوری برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۸:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
نظر به استمرار وضعیت بحرانی شیوع بیماری کرونا امتحانات هفته آینده حوزه علمیه قم لغو و به زمان دیگری موکول شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۸:۰۵    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۷:۱۷    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۶:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
کتاب سه نیمه سیب به زبان های مختلف ترجمه شد. این اثر ماجرای جالب یک خانواده برای پیوستن به جمع مدافعان حرم را روایت می کند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۶:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
10 غلط مشهور درباره اسرائیل نوشته ایلان پاپه، مورخ اسرائیلی با ترجمه وحید خضاب از سوی انتشارات کتابستان معرفت برای دومین بار روانه بازار نشر شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۶:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
چاپ سوم کتاب عارف 12 ساله خاطرات شهید نوجوان رضا پناهی همزمان با هفته بسیج توسط انتشارات شهیدکاظمی روانه بازار شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۶:۴۶    
سرویس فرهنگی و اجتماعی خبرگزاری رسا در نظر دارد با ارائه تحلیل و نظرات صاحب نظران حوزوی ارزیابی دقیقی نسبت به وضعیت فعلی تفریح در پرونده تفریحات وارداتی منتشر کند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۶:۴۶    
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی نهادهای آموزشی را نیازمند بازخوانی مطالب آموزش حجاب دانست و تصریح کرد مشکل بی حجابی جوانان را باید از خودشان جویا شویم.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۶:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
حامد اشتری در قربانی طهران مساله تشخیص حق را بیان می کند و نویسنده به ما می گوید: تشخیص حق جستجوگری می خواهد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۶:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
محمد زارع ،کارگردان مستند باتمیان گون در گفت و گو با وطن امروز از شرایط حساس تولید آثار هنری پیرامون شهید باکری گفت.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۶:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
چه محصولی در فضای پساهشتادوهشت، بهترین مواجهه را با شبکه های ماهواره ای ایجاد کرد؟ همان محصولی که به دلیل صحنه رقص بیژن بنفشه خواه حتی از شبکه نمایش خانگی مجوز نگرفت.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۶:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت هشتم ربیع الثانی، تولد با سعادت امام حسن عسکری(ع)، چند شعر از شاعران آیینی کشورمان منتشر می شود.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۶:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
خراسان رضوی - حجت الاسلام والمسلمین عاملی در پیامی به مناسبت هفته بسیج، این هفته را فرصتی برای یادآوری مجاهدت های بسیجیان و تجدید پیمان با ولایت بیان کرد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۶:۳۱    
عضو فرهنگستان علوم اسلامی قم گفت: رهبر انقلاب برای رفع کاستی های انقلاب به بحث هویت انقلابی می پردازد و هشدار می دهد دشمن می خواهد این هویت را از جامعه و دانشگاه بزداید.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۶:۲۵    
مازندران - مدیر حوزه علمیه بابل از برگزاری همایش نقش حوزه در بازنمایی اندیشه دینی در فضای مجازی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۶:۰۷    
حجت الاسلام والمسلمین رضوی مهر گفت: دولتمردان در 7 ماه باقی مانده پایان کار تمام سعی و تلاش خود را انجام دهند تا اوضاع اقتصادی و معیشتی مردم از شرایط کنونی بدتر نشود.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۵:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
حمله موشکی انصارا... به یکی از ایستگاه های مهم توزیع نفت در جده عربستان و در فاصله 650 کیلومتری از مرزهای این کشور، امری مهم و راهبردی در وضعیت کنونی منطقه و جهان است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۵:۴۰    
کرمانشاه - حجت الاسلام درویشی گفت: تورم، بیکاری، ناهنجاری های اجتماعی، آمار بالای طلاق، مشکل مسکن و... از عوامل کاهش چشمگیر نرخ باروری در کشور است
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۵:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
احمد دریکوند، طلبه بسیجی است که با کشت گیاهان دارویی توانسته اشتغال زایی خوبی برای روستاهای جنوب خرم آباد ایجاد کند ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۵:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین آل غفور عضو هیأت علمی دانشگاه باقرالعلوم گفت: دشمنان کشورهای اسلامی برای پیشبرد اهداف اشغالگرانه خود در گام اول از جنگ سخت و در مرحله بعد از کودتا و جنگ نرم استفاده می کنند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۵:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
اسامی برگزیدگان جشنواره سراسری شعر بسیج راز های ارغوانی پس از بررسی و داوری داوران در هفت بخش موضوعی اعلام شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۵:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
خراسان رضوی - پیکر حجت الاسلام راستگو از کارشناسان مسائل کودک و نوجوان بعد از تشییع در آرامگاه مشاهیر منطقه خواجه ربیع مشهد به خاک سپرده شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۵:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
همه تلاش مثلث ترامپ، نتانیاهو و سلمان مسدود کردن راه های بازگشت به برجام است. آنان در تلاشند تا آخرین لگد خود را بر امکان بازگشت به برجام در صورت استقرار دولت جو بایدن بزنند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۵:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
امام حسن عسکری(ع) فرمودند: هر یک از شما چون در دینش پارسا و در سخنش راستگو و امانتدار و خوش اخلاق با مردم باشد، گفته می شود: این یک شیعه است. این کارهاست که مرا خوشحال می سازد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
بسیج یکی از کلیدهای اصلی گشایش چالش کارآمدی نظامات اجرایی و مدیریتی کشور است و البته بسیج تنها منحصر به سازمان و تشکیلات آن نیست.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۵:۱۵    
خوزستان - آیت الله حیدری آل کثیر گفت: از طلاب فاضل و انقلابی در حوزه های علمیه گرفته تا پزشکان متخصص و حاذق جوان همه بسیجی اند و آینده انقلاب اسلامی به بسیج تعلق دارد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۵:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
موسس موسسه البیان للتواصل و التاصیل گفت: ما معتقد هستیم برای آموزش معارف دین در حوزه تشیع یک روش شناسی تعلیم و تعلم را باید آموزش بدهیم که این طرح با حضور 10 تن از اساتید در حال بررسی است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۵:۱۲   + ۱۷ سایت دیگر  
معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی تهران با همکاری دانشگاه های سراسر کشور ششمین مرحله از مسابقات کتابخوانی هشت بهشت را از ابتدای آذرماه آغاز کرد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۵:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
استاد دانشگاه تهران در افتتاحیه همایش بین المللی صلح و حل منازعه گفت: ملت های جهان به سمت عقلانیت و دردمندی با همه مظلومان جهان حرکت می کنند و عباد صالح خدا وارثان اصلی جهان خواهند بود.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۴:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
عقاب سر سفیدی که روزی نماد قدرت و تسلط ایالات متحده آمریکا بر سراسر جهان بود، حالا تبدیل به یک موجود ناتوان و زشت شده که نه تنها جذابیتی برای دیگران ندارد، بلکه حتی فرزندانش نیز از آن رویگردان هستند
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۴:۵۷   + ۲۷۱ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای اقتصاد را موضوع اصلی کشور خواندند و گفتند: البته ما مسیر رفع تحریم را یک بار امتحان و چند سال مذاکره کردیم اما به نتیجه ای نرسید.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۴:۵۱    
حجت الاسلام والمسلمین فرخ فال گفت: از خبرگزاری رسا که با پوشش مطلوب، بیشترین همکاری را در زمینه برگزاری همایش ذلت تسلیم و خیانت به آرمان های اسلامی داشت، قدردانی می کنیم.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۴:۴۲    
این فیلم پر از فضای جنسی مشمئز کننده ای است که وقتی لیلی و سعید با هم هستند این فضا را هایلایت می کنند؛ مثل صحنه ای که لیلی با سعید در آپارتمان تنها می شوند!
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۴:۳۲    
خراسان شمالی - حجت الاسلام والمسلمین یعقوبی گفت: شبکه نورانی ائمه جمعه کشور امتداد شبکه منوِّر ولایت بوده و راهبری ملی امام المسلمین را پیگیری می کنند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۴:۳۲   + ۳۵ سایت دیگر  
خراسان رضوی - روابط عمومی آستان قدس رضوی با صدور اطلاعیه ای از تشدید محدودیت ها در حرم مطهر رضوی بصورت موقت و تا رفع شرایط حاد کنونی، خبر داد.
مشاهده نتایج بیشتر...