پنجشنبه ۱۶ آذرساعت ۰۶:۱۶Dec 2023 7
جستجوی پیشرفته

خبر گزاری رسا - رسا (rasanews.ir)

خبر گزاری رسا 25 اسفند 1393 خبر گزاری رسا 29 اسفند 1394 خبر گزاری رسا 29 اسفند 1396 خبر گزاری رسا 29 اسفند 1397 خبر گزاری رسا 29 اسفند 1398 خبر گزاری رسا 30 اسفند 1399 خبر گزاری رسا 29 اسفند 1400 خبر گزاری رسا 29 اسفند 1401 خبر گزاری رسا 31 فروردین 1402 خبر گزاری رسا 1 اردیبهشت 1402 خبر گزاری رسا 31 خرداد 1402 خبر گزاری رسا 31 تیر 1402 خبر گزاری رسا 31 مرداد 1402 خبر گزاری رسا 31 شهریور 1402 خبر گزاری رسا 30 مهر 1402 خبر گزاری رسا 30 آبان 1402 خبر گزاری رسا 1 آذر 1402 خبر گزاری رسا 2 آذر 1402 خبر گزاری رسا 3 آذر 1402 خبر گزاری رسا 4 آذر 1402 
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۹:۲۸   + ۱۹ سایت دیگر  
گروهی از دموکرات های مجلس سنای آمریکا به پیشنهاد برخی از نمایندگان هم حزبی خود جهت کنار گذاشتن بایدن از انتخابات ریاست جمهوری 2024 آمریکا واکنش نشان داده و تلاش برای معرفی نامزد جدید در این رقابت ها ...
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۸:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
آیا بودن در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی باعث شده احساس استرس، غبطه، تنهایی یا اضطراب کنید؟ پذیرفتن اینکه چنین احساساتی دارید سخت است، ولی بدانید که شما تنها نیستید.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۸:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
یکی از بزرگ ترین ضعف های رژیم صهیونیستی در عرصه نظامی عدم توان برای جنگ های طولانی است و این مسأله هم به تعداد نظامیان و هم به روحیه و عمق راهبردی رژیم برمی گردد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۸:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
نخستین همایش ملی اندیشه های قضایی رهبر معظم انقلاب اسلامی با هدف شناسایی، تبیین و مطالبه گری علمی تحقق اندیشه های قضایی رهبر معظم انقلاب اسلامی بهمن ماه 1402 برگزار خواهد شد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۸:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
هشتادمین کرسی ترویجی با عنوان: تبیین فقهی شیوه تعیین رهبری در نظام جمهوری اسلامی ایران در محل مدرسه عالی ولی امر (عج) برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۸:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
دانشنامه فرهنگ شناخت کار خود را آغاز کرد و مخاطبان عمومی می توانند مفاهیم مختلف را از فرهنگ ایرانی _ اسلامی در این دانشنامه ایرانی بارگذاری کنند.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۸:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
به همت واحد تربیت مدرس مرکز آموزش های آزاد موسسه امام خمینی(ره) ثبت نام بیست و سومین دوره تربیت مدرس طرح ولایت آغاز شد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۸:۰۶   + ۷۳ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی با تأکید بر این که بسیج ستون اصلی برای اثبات کارآمدی دین در اداره جامعه است، تصریح کرد: در فرهنگ بسیجی نباید مردم را به سیاه و سفید و خاکستری یا پایین و بالا طبقه بندی کنیم.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۸:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر مؤسسه جهانی ولایت، خاطرنشان کرد: امروزه شاهد مسخ شدن بشریت در عالم فضای مجازی و رسانه هستیم که باید در امر رسانه تلاش های روز افزونی داشته باشیم.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۸:۰۶   + ۱۵ سایت دیگر  
امیر آشتیانی با بیان اینکه آمریکا حتماً هزینه جنایات صهیونیستها را پرداخت می کند تأکید کرد: توصیه می کنم آمریکایی ها و اروپایی ها منطقه را ترک کنند و به دنبال ایجاد تنش نباشند.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۸:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
دبیر دومین جشنواره علمی شهید چمران از ارسال 10429 اثر علمی به این جشنواره خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۸:۰۶    
نشست جهاد تبیین، ایمان و امید در سالن شهید دهقانی خبرگزاری رسا برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۸:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی جنبش انصارالله یمن پایداری عظیم ملت فلسطین را ستود و تأکید کرد که رژیم صهیونیستی هیچ یک از اهداف خود در جنگ غزه را محقق نکرد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۸:۰۶   + ۶۶ سایت دیگر  
سرلشکر باقری در پیامی به مناسبت هفته بسیج تصریح کرد: بسیج در حافظه تاریخی این سرزمین برای ملت شریف و نجیب ایران منشأ خیر و برکت و خدمات ارزنده است.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۷:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
کارشناسان و محافل صهیونیست با اشاره به اینکه اسرائیل به هیچ یک از اهداف خود در جنگ غزه نرسید، آتش بس و مذاکره درباره تبادل اسرا را یک پیروزی برای فلسطینی ها دانسته و تاکید کردند که حماس و یحیی ...
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۶:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام موسوی با اشاره به اثر قلم رسانه و هنر هنرمندان گفت: رسانه ها و هنرمندان با خلق اثر فاخر خویش صدای مردم مظلوم غزه را به گوش آزادگان جهان می رسانند.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۶:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
اصفها –حجت الاسلام والمسلمین حسینی گفت: از مهمترین حکمت های رجعت این است که اهل بیت بر می گردند تا بُعد اجتماعی آن ها و اداره جهان با تشکیل حکومت اسلامی بروز داشته باشد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۶:۴۹   + ۳۵ سایت دیگر  
تحقیقات نشان می دهد که خوردن غذا های سالم تر، به ویژه در طولانی مدت می تواند مزایای سلامتی قابل توجهی داشته باشد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۶:۱۹   + ۲۹ سایت دیگر  
تازه ترین اثر انتشارات انقلاب اسلامی وابسته به دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه ای مدّظلّه العالی با عنوان رو به پایان منتشر شد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۶:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه حجت الاسلام چراغی گفت: دشمن با ایجاد و حمایت و تقویت مالی و سیاسی گروهک های تروریستی که به نام اسلام دست به قتل عام می زنند تلاش دارد که مسلمین را در انظار عمومی جهان منزوی سازد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۶:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
اگر به دنبال آشنایی با نحوه برگزاری یک رویداد انتخاباتی با اتکا به فناوری هستید، شما را به خواندن این مطلب دعوت می کنیم که ریزه کاری روش های غیرسنتی رأی گیری را با مخاطب به اشتراک می گذارد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۶:۱۰   + ۱۷ سایت دیگر  
چهارصد و بیستمین شماره خط حزب الله با عنوان طوفان مقاومت فرزندان روح الله، از ایران تا اقصی نقاط جهان منتشر شد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۵:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام هاشمی فرهنگ ایثار و شهادت را موجب حیات جامعه خواند و گفت: برگزاری یادواره شهدا فرصتی برای آشناسازی نسل جوان با آرمان های شهدا است.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۵:۳۸   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنرانان و مداحان مراسم عزاداری ایام فاطمیه در حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها از سوی روابط عمومی و تبلیغات حرم اعلام شد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۵:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام تهرانی تشکل طلاب زباندان را پلی به سوی ارتقای ارتباطات بین المللی جامعة الزهرا(س) دانست.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۵:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون پژوهش جامعةالمصطفی(ص) گفت: ارائه محتواهای پژوهشی باید مبتنی بر پیوست های رسانه ای دنبال شود تا چهره زن جهان اندیش مسلمان در دنیا به خوبی نمود پیدا کند.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۵:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
دوره مقدماتی تربیت مبلغ زن و خانواده ویژه طلاب و مبلغان ساکن قم به صورت حضوری برگزار می شود.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۵:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
بیش از 92 میلیارد دلار کالا وارد سرزمین های اشغالی می شود که تأمین کننده عمده آنها کشورهای آسیایی و اسلامی هستند.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۵:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
نشست جهاد تبیین؛ ایمان و امید با محوریت مفهوم شناسی و بررسی چگونگی تحقق سه مفهوم مورد تاکید رهبر انقلاب اسلامی در خبرگزاری رسا برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۵:۱۵    
با رشد آگاهی های زنان اروپایی از مفهوم آزادی، وقتی زنی محجبه را می بینند، به آزادی فکری او و به مدیریت او روی بدنش، عمیقا غبطه خورده و او را تحسین می کنند.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۵:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
چاپ پنجم کتاب حجاب و عفاف اثر فاطمه عزلتی مقدم چاپ و صفحه منتشر شد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۴:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
رژیم صهیونیستی از زمان آغاز عملیات طوفان الاقصی تاکنون، ادعا های مختلفی را عنوان کرده که با گذشت زمان دروغ بودن این ادعا ها ثابت شده است.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۴:۵۸    
کتاب زیر سایۀ مادر به بازخوانی نقش مادرانه های فاطمی در تقویت پیوندهای اجتماعی می پردازد که با محوریت نقش مادری در تقویت پیوند های اجتماعی نکاشته شده است.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۴:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
موضوع فلسطین با جنایات غیرانسانی و ظالمانه رژیم غاصب اسرائیل به مرحله ای رسیده که جهان را از زوایای مختلف درگیر کرده است.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۴:۴۷    
حجت الاسلام قبادی نقش خانواده را در ترویج کتابخوانی موثر دانست و گفت: یارانه های دولت در باب کاغذ و انتشارات باعث توسعه فرهنگ کتابخوانی می شود.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۴:۴۷   + ۲۴ سایت دیگر  
کتاب رفتار با منافقان بر اساس آموزه های قرآن و اهل بیت(ع) اثر حسن شیرزاد کمانگر روانه بازار نشر شد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۴:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
در این گزارش پای صحبت چند تن از قربانیان جراحی های زیبایی نشسته ایم تا در یک تجربه نگاری مستند، از آنچه بر این افراد گذشته برایتان بگوییم و کلاهتان را قاضی کنید که آیا زیبایی ...
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۳:۵۷   + ۱۶ سایت دیگر  
طحان نظیف با بیان اینکه شورای نگهبان توصیه پذیر نیست و وظیفه قانونی خودش را انجام می دهد، تصریح کرد: هنوز لایحه عفاف و حجاب را در مرحله دوم دریافت نکرده ایم.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۳:۵۱   + ۵۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور در پیامی قهرمانی امیدآفرین تیم ملی وزنه برداری کشورمان در مسابقات جوانان جهان 2023 در مکزیک را به آحاد ملت ایران و جامعه ورزشی کشور تبریک و تهنیت گفت.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۳:۴۱   + ۱۶ سایت دیگر  
شهید مجاهد عباس محمد رعد فرزند رئیس فراکسیون وفاداری به مقاومت لبنان بود که از اوایل جوانی اش لباس مقاومت بر تن کرد و بالاخره در جنگ با اسرائیل به شهادت رسید.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۳:۲۷    
دستیار سیاسی و رسانه ای رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: پیش داوری که توسط جریان اصلاحات قبل از بررسی صلاحیت ها درباره شورای نگهبان انجام می شود ...
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۳:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
پژوهشگر مسائل فلسطین در نشست علمی مقاومت و عملیات طوفان الاقصی تصریح کرد: طوفان الاقصی پیامد های مهمی به همراه خواهد داشت و مهمترین آن زنده شدن مساله و آرمان فلسطین در جهان بود.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۳:۰۸   + ۶۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با هشدار افزایش آلودگی هوا در تهران و تداوم آن تا دوشنبه از ورود سامانه بارشی به کشور طی دوشنبه و بارش باران و برف در برخی مناطق خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۲:۵۷   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرحوزه های علمیه با بیان اینکه فضای مجازی روح تمام اقدامات حوزوی است، گفت: حوزه و دستگاه های حوزوی باید رویکرد فضای مجازی را به عنوان روح و جان مایه بسیاری از برنامه ها توجه کنند.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۲:۵۱    
اردوی راهیان پیشرفت با حضور 40 نفراز طلاب برتر آموزشی و پژوهشی مدارس علمیه خواهران با سفر به استان بوشهر برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۲:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
دختران حاج قاسم اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم با حضور در 5 مرکز درمانی از پرستاران این مراکز قدردانی کردند.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۲:۳۵    
کرمانشاه حجت الاسلام کریمی گفت: در واقع با وجود بسیج تهدید برای ما تهدید نیست بلکه در منطق بسیج تهدید به فرصت تبدیل می شود.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۲:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
در روزگار گذشته نگهداری از حیوانات محدود به مرغ و خروس و کبوتر بود و کم کم پای حیواناتی مثل سگ و گربه هم به این چرخه اضافه شدند ولی نگهداری از این حیوانات محدود به این حیوانات نشد و حالا از شیر تا ...
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۲:۲۵    
مراسم اردوی راهیان پیشرفت با حضور 40 نفراز طلاب برتر آموزشی و پژوهشی مدارس علمیه خواهران برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۲:۲۵    
حجت الاسلام والمسلمین محمودی گفت: بسیج، تجلی توفیقات عظیم الهی و فرهنگی امید آفرین در تمام عرصه های انقلاب اسلامی است.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۲:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در پیامی به مناسبت روز بسیج تصریح کرد: سلاح بسیج در مبارزه و جهاد، ایمان و عمل صالح است که این سلاح باید هر روز مجهزتر و قوی تر گردد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۲:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
آیت الله کعبی در پی تکرار تاسف بار وضعیت ناگوارِ آب گرفتگیِ بندر امام اهواز و مناطق مختلف استان خوزستان پیامی صادر کرد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۲:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده سپاه عاشورا گفت: مردم آذربایجان در راستای بیدار کردن وجدان خفته انسان های دنیا پیشگام بوده و حرف اول را می زنند.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام براتی گفت: تا به امروز برای فلسطین آیه نَصْرٌ مِّنَ اللَّهِ وَ فَتْحٌ قَرِیبٌ را می خواندیم اما از هفتم اکتبر، آیه إِنَّا فَتَحْنَا را می خوانیم.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
استاد حوزه علمیه تبریز گفت: یک بسیجی باید همچون سردار سلیمانی در همه حالات مرد میدان باشد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۱:۵۸   + ۱۴ سایت دیگر  
39 اسیر فلسطینی به دنبال آزادی 13 اسیر اسرائیلی، بعد از خروج از زندان عوفر در شمال فلسطین اشغالی، به نیروهای صلیب سرخ تحویل داده شدند.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۱:۲۰   + ۱۹ سایت دیگر  
شبکه المیادین به نقل از منابع ویژه گزارش داد که یک کشتی باری اسرائیلی شامگاه پنج شنبه و ساعاتی قبل از آغاز آتش بس در شمال اقیانوس هند هدف حمله قرار گرفت.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۰:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
استاد حوزه علمیه قم تأکید کرد که اگر اعضای خانواده نسبت معنوی و معنایی با هم پیدا نکنند، حال دلشان خوب نخواهد بود.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۰۸:۲۰    
در هفته بسیج تلفیق بین دفاع مقدس و بسیج جداشدنی نیست و امروز هم بسیج در دفاع مقدس به سر می برد و اگر یک دوره ای پیش قراولان ما مردان بودند امروز در جنگ نرم پیش قراولان جبهه جنگ نرم بانوان هستند.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۰۸:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله صفایی بوشهری گفت: بوشهر تنها استان کشور بوده که قریب به 250 سال است که نماز جمعه به صورت مستمر در آن برپا می گردد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۰۸:۰۹    
محمدی زاده گفت: مسئله دانش آموزان و دانشجویان و صیانت از جوانان در مقابل هجمه وصف ناپذیر آسیب های فرهنگی و اجتماعی است.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۰۸:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه البرز گفت: همه مردم آزاده دنیا با هر شعار و آرمان و مذهب و نژادی حتی یهودیان مذهبی هم همان شعاری را می دهد که ما علیه اسرائیل می دهیم.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۰۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مسائل انقلاب اسلامی گفت: علیرغم تهدید رژیم صهیونیستی از سوی یمن حرکتی از سوی اسرائیل علیه آنان صورت نمی گیردT چراکه ترس از قدرت ایمان مردم یمن دارند و ترس از آنان در دل یهود افتاده است.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۰۸:۰۲    
کرمانشاه حجت الاسلام والمسلمین غفوری گفت: مسجد، پناه است و نور در قلب مؤمن به واسطه حضور پیوسته او در مسجد تثبیت می شود.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۰۸:۰۲   + ۲۲ سایت دیگر  
بانک قرض الحسنه مهر ایران با طرح وام فوری آنلاین موفق شد جایزه بخش مسئولیت اجتماعی جشنواره دکتر نوربخش را کسب کرد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۰۷:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام رصاف گفت: منیت مانع جدی ما برای رسیدن به خداست و گاهی روزانه تلاش می کنیم که این منیت را هر روز بزرگتر از روز قبل نماییم و این تلاش ها، ثمری برای ما نخواهد داشت.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۰۷:۵۰    
گروه مشاوره مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی نشست علمی کارگروه کودک و نوجوان با عنوان رابطه با جنس مخالف در نوجوان را برگزار می کند.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۲۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه ماموستا مرادی گفت: باید بدانیم رژیم صهیونیستی به تعبیر رهبری معظم انقلاب ضربه فنی شده و با تحمل این شکست سخت و حمله وحشیانه به ملت بی دفاع غزه کینه و شرارت خود را به جهانیان نشان داد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۹:۵۹    
کرمانشاه ماموستا محمودی گفت: از خداوند می خواهیم حق مردم فلسطین را بگیرد و آه و ناله مادارنی که جگر گوشه و طفل خود را آغشته به خون دیدند دامان قوم یهود را بگیرد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۹:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه ماموستا قادری گفت: مسئله فلسطین و غزه نسبت به سایر کشورهای مسلمانان مانند سوریه، یمن، لیبی و الجزایز و ... که درگیر جنگ و اختلافات هستند بسیار مهم تر است.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
دوره 2 روزه دانش افزایی الزامات تبلیغی در شهرستان های لارستان، گراش و خنج با حضور 300 طلبه برادر و خواهر برگزار گردید.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۹:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام رحیمی گفت: طوفان الاقصی و دوران پس از آن در مدرسه غزه، نشان داد می توان با اندکی تلاش هوشمندانه روایت اول را از دست دشمن گرفت.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه حجت الاسلام والمسلمین غفوری گفت: برای دنیا اثبات شد تاکنون کشورهای اسلامی در اثر القائات رسانه ای از استکبار جهانی حساب می بردند در نتیجه دیگر هیچ کشور اسلامی رغبتی به برقراری ارتباط با این ...
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۴:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
سربازان تیپ مستقل 83 امام جعفر صادق علیه السلام از گلزار شهدای علی بن جعفر و آسایشگاه معلولین و سالمندان انوار آفتاب شهر قم بازدید کردند.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۴:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
کرمانشاه مراسم تکریم و معارفه امام جمعه شهرستان گیلانغرب با حضور نماینده ولی فقیه در کرمانشاه برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۳:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه حجت الاسلام والمسلمین غفوری گفت: عملیات طوفان الاقصی نیز نمونه دیگری از امداد الهی است که روی کار آمدن و میدان دارشدن مجدد جریان مقاومت را برای تحقق نظم نوین جهانی رقم زده است.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۳:۵۱    
مراسم اولین سالگرد روحانی شهید مدافع امنیت حجت الاسلام محمد مویدی در حسینیه شهدای بیضا برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۳:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
مردانی بر لزوم تعمیق و ترویج اندیشه و تفکر بسیجی و مکتب مقاومت در میان جامعه دانشگاهی و نسل جوان در کشور و سراسر جهان برای مقابله با صهیونیسم تا آزادی قدس شریف تاکید کرد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۳:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
حضرت آیت الله جوادی آملی با بیان اینکه عقل، علم را رهبری می کند، گفت: علم ابزار خوبی است، اما امام خوبی نیست ...
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۰:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
سیمافیلم در سیاست های جدید خود به سمتِ احیایِ دنباله های موفق و نوستالژی تلویزیون رفته؛ آیا قرار است در این میان بچه مهندس هم فصل جدیدی داشته باشد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۲۳:۱۴    
جمعی از منبری های شاخص هیأت های کشور با اشاره به جنایت های ضد حقوق بشری اسرائیل در فلسطین، رژیم صهیونیستی را دشمن انسانیت، اخلاق و امنیت دانستند.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۲۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
استاد حوزه علمیه به اهمیت موضوع تبلیغ در فضای مجازی تاکید کرد و گفت: به طور قطع اگر حقایق مکتب اهل بیت علیهم السلام برای افراد بیان شود موجب جذب آنها خواهد شد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۲۲:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
با وجود پیش بینی های سازمان هواشناسی مبنی بر پاییز پر بارش، اما در 2 ماه نخست این فصل آمار ها حاکی از کاهش 30 تا 50 درصدی بارش ها در مقایسه با سال گذشته است.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۲۱:۴۸   + ۲۸ سایت دیگر  
وزیر دفاع گفت: اولین پرواز هواپیمای جت آموزشی یاسین با موفقیت انجام شد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۲۱:۰۱   + ۲۲ سایت دیگر  
طبق ادعای سازمان تروریستی سنتکام آمریکا، یک ناوشکن آمریکایی روز پنجشنبه (امروز) بر فراز دریای سرخ پهپادهای تهاجمی حوثی های یمن را ساقط کرد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۲۰:۲۳   + ۲۲ سایت دیگر  
جمعه سیاه یا همان Black friday در ایران مصادف است با افزایش کلاه برداری های مجازی؛ این مطلب را معاون فرهنگی اجتماعی پلیس فتا می گوید.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۹:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
اپ استور گوگل پلی یک بانک برنامه امن برای سیستم عامل اندروید است، اما گاهی ممکن است هکر ها بتوانند اپلیکیشن های مخرب را آن جا منتشر کنند.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۹:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
محققان دانشگاه کوئینزلند استرالیا راهی برای معکوس کردن فرآیند سلولی پیری مغز، ناشی از کووید-19 پیدا کردند.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۷:۳۵   + ۱۸ سایت دیگر  
قدیمی ها می گفتند: دعوا نمک زندگیه... اما اگر شورش درآید زندگی را به کام تمام اعضا خانواده خصوصاً فرزندان تلخ می کند. تلخی که دیگر با هیچ شیرینی از ذهن کودکان پاک نمی شود.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۷:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
فنس کشی جاده مرگ یوزپلنگ های ایرانی علی رغم ادعاهای سازمان حفاظت محیط زیست همچنان گرفتار پاس کاری ماجرا بین دستگاه هایی است که همگی ذیل دولت فعالیت می کنند ...
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۶:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه در گزاره برگی به تشریح ابعاد حقوقی جنایات رژیم صهیونیستی در حملات اخیر به غزه و دیگر سرزمین های اشغالی پرداخت و اعلام کرد یکی از مشوق های ارتکاب گسترده این جنایات ...
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۵:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
پدیده سقط جنین عمدی که از ابعاد مختلف مورد نکوهش قرار دارد، به عنوان یک هنجار ضد ارزش در برخی خانواده ها رسوخ کرده و سلامت مادران را هدف گرفته است.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۵:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
اصلاح طلبان گمان می کنند که با نمایندگان ادوار در حوزه های کوچک به همراه تعدادی چهره در کلان شهرها می توانند یک فراکسیون منتقد در مجلس ایجاد کنند.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۵:۰۷   + ۴۴ سایت دیگر  
دبیرکل حزب الله لبنان در دیدار وزیر امور خارجه کشورمان با اشاره به ایستادگی رزمندگان مقاومت و مردم فلسطین و تأکید بر آمادگی کامل مقاومت در جبهه های مختلف ...
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۵:۰۱   + ۵۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور سابق گفت: همه وظیفه داریم اگر می توانیم هر چند نفر که ممکن است را به صندوق رأی دعوت کنیم و شاید بشود برای انتخابات مجلس لیست ارائه کرد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۴:۵۱   + ۳۱ سایت دیگر  
آیت الله حسینی بوشهری ضمن مهم برشمردن این دوره انتخابات تصریح کرد: نهادهای مختلف اعلام کردند با بکارگیری ظرفیت هایِ در اختیار، توان خود را برای معرفی مجلس خبرگان رهبری بکار خواهند گرفت.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۴:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله فقیهی با بیان اینکه اساتید و محققان قرآنی، احکام انسانی و عقلانی قرآن کریم را برای جهانیان تبیین کنند ...
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۴:۴۰    
پانزدهمین نشست تخصصی همایش فقه سیاست خارجی با موضوع مقاومت و منافع ملی در موسسه دین و تمدن برگزار می شود.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۴:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
فیروزآبادی با اشاره به جایگاه عقل در فقه شیعه گفت: با استفاده از منابع چهارگانه فقه، می توان کلیات و اصول سیاست خارجی را استخراج و براساس آن نظریه سیاست خارجی جمهوری اسلامی را تدوین و ارائه کرد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۴:۳۴   + ۳۴ سایت دیگر  
مجلس خبرگان رهبری در پایان دوازدهمین جلسه مشترک هیئت رئیسه و کمیسیون های خود با صدور بیانیه ای از مسلمانان جهان خواست ضمن استمرار حمایت خود از مردم مظلوم غزه بر لزوم قطع روابط دولت های اسلامی با رژیم ...
مشاهده نتایج بیشتر...