جمعه ۲۴ اردیبهشتساعت ۲۳:۰۴May 2021 14
جستجوی پیشرفته

خبر گزاری رسا - رسا (rasanews.ir)

خبر گزاری رسا 25 اسفند 1393 خبر گزاری رسا 29 اسفند 1394 خبر گزاری رسا 29 اسفند 1396 خبر گزاری رسا 29 اسفند 1397 خبر گزاری رسا 29 اسفند 1398 خبر گزاری رسا 30 اسفند 1399 خبر گزاری رسا 31 فروردین 1400 خبر گزاری رسا 1 اردیبهشت 1400 خبر گزاری رسا 2 اردیبهشت 1400 خبر گزاری رسا 3 اردیبهشت 1400 خبر گزاری رسا 4 اردیبهشت 1400 خبر گزاری رسا 5 اردیبهشت 1400 خبر گزاری رسا 6 اردیبهشت 1400 خبر گزاری رسا 7 اردیبهشت 1400 خبر گزاری رسا 8 اردیبهشت 1400 خبر گزاری رسا 9 اردیبهشت 1400 خبر گزاری رسا 10 اردیبهشت 1400 خبر گزاری رسا 11 اردیبهشت 1400 خبر گزاری رسا 12 اردیبهشت 1400 خبر گزاری رسا 13 اردیبهشت 1400 خبر گزاری رسا 14 اردیبهشت 1400 خبر گزاری رسا 15 اردیبهشت 1400 خبر گزاری رسا 16 اردیبهشت 1400 خبر گزاری رسا 17 اردیبهشت 1400 خبر گزاری رسا 18 اردیبهشت 1400 خبر گزاری رسا 19 اردیبهشت 1400 خبر گزاری رسا 20 اردیبهشت 1400 خبر گزاری رسا 21 اردیبهشت 1400 خبر گزاری رسا 22 اردیبهشت 1400 خبر گزاری رسا 23 اردیبهشت 1400 خبر گزاری رسا 24 اردیبهشت 1400 
  ۲۵ دقیقه پیش    
خوزستان_امروز مسئله حجاب به تنهایی مطرح نیست؛ عفت و غیرت زنان و مردان ما مورد هجوم قرار گرفته و همه نهاد ها باید برای آگاهی بخشی در این زمینه تلاش کنند.
  ۲۵ دقیقه پیش    
دکتر نصرت پناه گفت: نوع نگاه شهید مطهری در حال تکثیر در حوزه علمیه است و ما به این نوع نگاه کاملا نیازمندیم.
  ۳۰ دقیقه پیش    
دکتر راستیان گفت : از ویژگی های بارز شهید مطهری توجه به سطوح فکری جامعه بود و بر همین اساس مطالب بسیار روزآمد و با ارزشی تنظیم و ارائه می کرد.
  ۲ ساعت پیش    
رسانه ملی باید جایگاهی برای به رخ کشیدن اولویت های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی بوده و مساله سرگرمی باید فرع بر این مسائل باشد.
  ۳ ساعت پیش    
دکتر کتابچی گفت: ذائقه افراد به سمت خانواده کم جمعیت رفته است و شعار فرزند کمتر چندان ارتباطی با وضعیت اقتصادی ندارد و این مسأله فرهنگی است.
  ۶ ساعت پیش   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس دفتر سیاسی حماس در خارج فلسطین گفت که حمله زمینی رژیم صهیونیستی به غزه، دامی برای نظامیان این رژیم خواهد بود.
  ۶ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
چهارمین روز ثبت نام انتخابات سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با حضور برخی از چهره های سیاسی به پایان رسید و فردا آخرین روز نام نویسی کاندیداها است.
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - آیت الله سلیمانی گفت: آمریکا هم آلوده به تروریسم دولتی و هم آلوده به ترانزیت مواد مخدر از طریق هواپیما های نظامی در افغانستان است.
  ۷ ساعت پیش    
اصفهان - مدیر امور مساجد استان اصفهان گفت: بسیاری از مشکلات کشور با تکیه بر توان داخلی برطرف خواهد شد، رییس جمهور باید معتقد به ظرفیت ها و توانمندی های کشور باشد.
  ۷ ساعت پیش    
لرستان - امام جمعه خرم آباد با بیان اینکه آینده روشن است، گفت: قرن 14 را همراه با استبداد شروع کردیم و اکنون با انتخابات و تعیین سرنوشت خود قرن 15 را با عزت آغاز می کنیم.
  ۸ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی جنبش حماس تأکید کرد: پیام ملت فلسطین این است که زمان یکه تازی صهیونیستها در قدس، غزه یا هر منطقه از فلسطین به پایان رسیده است.
  ۹ ساعت پیش   + ۷۸ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۹ ساعت پیش    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۱۰ ساعت پیش   + ۲۷ سایت دیگر  
داوطلب سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: من نیامدم با کسی رقابت کنم و به نفع کسی کنار بروم و ما همراه سایر داوطلبان هستیم که تایید شورای نگهبان را اخذ کرده باشند.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق با بیان این که هر اقدام فرهنگی را می توان به سمت کسب و کار فرهنگی سوق داد، از بومی سازی چرخه شتابدهی در این مرکز خبر داد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز خدمات حوزه های علمیه در اولین گام از برنامه های خود در این مرکز با پدر شهید لطفی نیاسر دیدار و گفت و گو کرد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
همزمان با آغاز فعالیت نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم، غرفه مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی نیز فعالیت خود را در این نمایشگاه به صورت مجازی آغاز کرد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سؤالات پرتکرار حول زکات فطریه از سوی بخش احکام مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی تدوین شد و در قالب متن در اختیار عموم مردم قرار گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۱:۵۹   + ۱۶ سایت دیگر  
همزمان با ادامه مقاومت مردم فلسطین و موشک باران سرزمین های اشغالی، هنیه تمام ملت های عربی و اسلامی را به برگزاری راهپیمایی برای حمایت از مسجدالاقصی و غزه فراخواند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۱:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
جنایت تکفیری ها در کشتار دختران در افغانستان و قتل عام مردم فلسطین، دوروی یک سکه اند که با حمایت پیدا و ناپیدای استکبار جهانی در کشورهای اسلامی در حال جنایت آفرینی است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۱:۴۹    
حجت الاسلام قادری، با پیگیری توانست، در ایام ماه مبارک امسال، چندین ختم قرآن را در میان دانش آموزان مجتمع، راه اندازی کند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۱:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسینی گفت: امروز موضوع اقتصاد مقاومتی مطرح و بر توجه به استفاده از کالا های داخلی تاکید می شود، در حالی که 80 سال قبل عالمی در بوشهر چنین اندیشه ای داشته است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۱:۴۹   + ۱۳ سایت دیگر  
چهارمین روز ثبت نام انتخابات سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با حضور برخی از چهره های سیاسی به پایان رسید و فردا آخرین روز نام نویسی کاندیداها است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۰۷:۴۹    
اکبری گفت: حد و حدود شرعی در تلویزیون و صدا و سیما باید توسط مراجع عظام و حوزه علمیه رصد و نظارت شود تا خدشه ای در جامعه وجود نیاید.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۰۷:۴۴    
حجت الاسلام دکتر سجادی گفت: صدا و سیما از کارشناسان مختلف استفاده می کند اما باید از مشورت حوزه در انتخاب کارشناس دینی استفاده کرد تا ثمره مطلوب به همراه بیاورد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۰۷:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام رضوی مهر گفت: امید است که در عید فطر هم به امت واحده قرآنی که یکی از راهبردهای پیروزی جهانی مسلمین بر کفر و الحاد و تبعیض است نائل شویم.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۰۷:۳۴    
دکتر کبیری گفت: سواد رسانه پیچیده ترین علم دنیا است، آنقدر پیچیده، که جوامع برای اینکه با آن ارتباط بگیرند شدیدا با طمأنینه حرکت می کنند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۰۷:۰۹    
حجت الاسلام محمودی فرد گفت: عید فطر دو ویژگی مهم دارد که باعث شرافت و کرامت رسول اکرم می شود"وحدت واتحاد امت اسلامی و کسب معنویتی که مسلمین در ماه مبارک رمضان نموده اند".
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۰۷:۰۹    
حجت الاسلام کوه شکن گفت: عید فطر به معنای بازگشت به فطرت است که با یک ماه بندگی این بازگشت به فطرت توحیدی به دست می آید.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۰۲:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
احزاب، گروه های مختلف، نهادهای حوزوی و کشوری و انقلابی در بیانیه های مختلف از آیت الله رئیسی برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری 1400 دعوت به عمل آورده اند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۰۱:۳۹   + ۵۶ سایت دیگر  
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۷:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
تحلیل شرایط موجود کار راحتی است فقط نیازمند کمی تأمل است؛ نباید با وعده های پوچ اصلاح طلبان فریب خورده و دوباره پاییزی خزان را برای کشور خود رقم بزنیم.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۴:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۴:۰۹   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس جبهه تحول خواهان انقلاب اسلامی گفت: مذاکرات وین حربه جناح رقیب برای پوشاندن ناکامی های دولت در هشت سال اخیر است و مردم باید نسبت به این موضوع هوشیار باشند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۴:۰۴    
کرمانشاه - آیت الله علما گفت:علیرغم جنایات رژیم صهیونیستی شاهد یک عزم بزرگ در بین ملت فلسطین علیه تجاوزات هستیم و این نشان می دهد نهضت مقاومت اسلامی به بلوغ رسیده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۳:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - آیت الله سلیمانی گفت: سکوت دولت های اسلامی و مجامع اسلامی در برابر جنایت تروریستی در افغانستان نشانه بی تفاوتی آن ها به سرنوشت مسلمانان است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۳:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
مازندران - نماینده ولی فقیه در مازندران بر ضرورت حمایت قاطع ملت های مسلمان از انتفاضه مردم فلسطین در برابر صهیونیست های جنایت کار تأکید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۳:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۳:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
لرستان - حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی بر ضرورت حضور حداکثری در انتخابات تأکید کرد و گفت: این حضور خنثی کننده توطئه های دشمنان است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۳:۵۴   + ۱۲ سایت دیگر  
آیت الله طباطبایی نژاد با بیان اینکه رأی دادن و شرکت در انتخابات یک وظیفه شرعی است، گفت: نباید مشکلات اقتصادی و بی تدبیری مسؤولان باعث شود به وظیفه شرعی خود عمل نکنیم.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۳:۴۹   + ۲۳ سایت دیگر  
سومین روز از ثبت نام داوطلبان سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با نام نویسی 81 نفر همراه بود که در بین داوطلبان چهره های سرشناس و سیاسی هم حضور داشتند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۳:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین رستمی با بیان اینکه از نظر رهبری تحول شاه کلید حل مشکلات کشور است، گفت: لازمه تحول روی کار آمدن دولتی انقلابی است که به جوانان انقلابی معتقد باشد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۳:۰۹   + ۱۵ سایت دیگر  
عضو فقهای شورای نگهبان گفت: برخی مغلطه نکنند که شورای نگهبان قانونگذاری می کند، این شورا هیچگاه قانونگذاری نکرده و نمی کند بلکه قانون را تفسیر کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۲:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
امام جمعه قم گفت: ما هرجا درست انتخاب کردیم ثمرات آنرا دیدیم ولی هرجا در انتخابات شرکت نکردیم و یا به افراد نالایق رأی دادیم به خود، کشور و نسل آینده ضرر و خسارت زده ایم.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۰:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
با آنکه خود تنها یک فرزند دارد، اما با دل دریایی، کرم و سخاوت مثال زدنیش پدر معنوی 400 کودک نیازمند شده و با افتخار از واژه فرزندانم سخن می گوید و ماهانه 20 میلیون تومان به آن ها کمک می کند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۲۲:۵۹   + ۱۱۴ سایت دیگر  
دفتر مقام معظم رهبری در اطلاعیه ای اعلام کرد پنج شنبه 23 اردیبهشت 1400 روز اول شوال المکرم و عید سعید فطر است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۲۱:۰۴    
لرستان - حجت الاسلام عباس زاده با اشاره به وجود بیش از 800 نوع نیت وقف در استان گفت: 80 درصد وقف های موجود انتفاعی هستند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۲۱:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
برنامه تلویزیونی مثل ماه در شب های ماه مبارک رمضان از شبکه سه سیما پخش شد و تلاش کرد در هر قسمت روای یک قصه شنیده نشده باشد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۹:۱۴   + ۱۸ سایت دیگر  
طبق قانون پولی و بانکی، می توان بر عملکرد بانک مرکزی و مقامات آن نظارت داشت اما در طرح بانک مرکزی کمیسیون اقتصادی مجلس راه همه این نظارت ها، یا مسدود و یا محدود شده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۹:۰۴    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۸:۴۴    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۸:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
اطلاع نگاشت | ویژگی های رییس جمهور خوب
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۸:۲۹   + ۲۷ سایت دیگر  
در این بسته، اخباری شامل 8 نکته از بیانات رهبری درباره انتخابات و دولت جوان انقلابی و گزارشی از دومین روز ثبت نام نامزد ها را تقدیم مخاطبان می کنیم.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۸:۱۴   + ۱۱۱ سایت دیگر  
به مناسبت عید سعید فطر، رهبر معظم انقلاب اسلامی با عفو یا تخفیف مجازات 2187 نفر از محکومان قضایی موافقت کردند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۸:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
اینها می خواستند با یک حرکت ایران را نابود کنند؟!، رویت هلال در تل آویو، راز سقوط اسرائیل، چرا به این نبرد، جنگ نامتقارن می گوییم؟ بخشی از تازه های شبکه های اجتماعی امروز است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۷:۵۹   + ۱۵ سایت دیگر  
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور بیانیه ای جنایات گسترده و حملات وحشیانه رژیم اشغالگر قدس علیه فلسطینیان مظلوم و بی گناه را محکوم کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۷:۵۴   + ۳۱ سایت دیگر  
این تحقیق و تفحص باید مشخص شود اعتبار چند ده میلیاردی که به این مرکز اختصاص داده شده، در اختیار چه کسانی قرار گرفته است؟ معتقدیم نفوذ که بار ها و بار ها به خصوص در سال 94 که مقام معظم رهبری درباره آن ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۷:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
صرف نظر از درستی یا نادرستی آنچه مصدق در دادگاه عنوان نمود و نیز تناقض گفته های او در این دوره با مواضع مقطع نخست وزیری اش، او با تردستی و مظلوم نمایی ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۷:۴۹   + ۱۴ سایت دیگر  
جمهوری اسلامی ایران از بدو پیروزی، بازی نظام سلطه در قاعده سلطه گر – سلطه پذیر یا جهان آزاد و قرنطینه را به هم زد. چنین امری در شأن ملت کهن ایران بود، اما پرهزینه هم بود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۷:۴۴   + ۱۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در سپاه قدس گفت: گروه های فلسطینی با ضربات پی درپی بر پیکره سست رژیم صهیونیستی در حال نمایش بی نظیر قدرت و اقتدار در مقابل این رژیم منحوس هستند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۷:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
در شریعت مقدّس اسلام بسیاری از وظایف و عبادات‬ فردی و اجتماعی‬ مسلمانان بر اساس ماه‬ های قمری، و تشخیص آغاز و انجام ماه های قمری هم مبتنی بر رؤیت هلال است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۷:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۷:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان - نماینده ولی فقیه در استان اصفهان ضمن محکومیت حوادث اخیر افغانستان گفت: آمریکا و دشمنان مسلمانان و کشورهای غربی ریشه جنایت های افغانستان هستند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۷:۲۹    
تولیت حرم امام راحل که خود را ملزم به صیانت از اندیشه امام می داند درباره جنایت صهیونیست ها سکوت کرده و حتی حاضر نشده با یک پست اینستاگرامی آن را محکوم کند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۷:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
مازندران - مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران، عبور از مشکلات و ایجاد تحول در کشور را نیازمند روی کار آمدن دولتی انقلابی و معتقد به خطوط و اصول اساسی انقلاب دانست.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۷:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از تشدید فعالیت سامانه بارشی طی امروز تا آخر هفته خبر و نسبت به آسیب به محصولات کشاورزی و اصابت صاعقه به دام ها در 18 استان هشدار داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۷:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل یکی از تولیدی های پوشاک اسلامی گفت: حمایت دولت از تولیدکننده های پوشاک اسلامی می تواند راهکار مناسبی برای ثابت نگه داشتن قیمت محصولات اسلامی باشد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۷:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، آمار بیماران جدید کرونایی در شبانه روز گذشته را اعلام کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۷:۰۴    
تعجبی ندارد، برجامیان و غربگراها بسیار ظریف از کنار قدرت میدان رد شدند، چرا که آنها نماد و الگوی یک دیپلماسی منفعل در تاریخ کشور هستند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۶:۵۴    
اصفهان - حجت الاسلام ابطحی با اشاره به اهمیت انتخاب اصلح گفت: مردم توجه داشته باشند به کسی رأی بدهند که روحیه جهادی برای خدمت داشته و فساد ستیز و عدالتخواه باشد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۶:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
پخش مستند گاندو 1 که قرار بود از شبکه سه سیما به روی آنتن برود، منتفی شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۶:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
خراسان شمالی - حجت الاسلام والمسلمین نوری پردازش نفس و توجه به غیر را دستاورد ماه رمضان دانست و گفت: روزه داری غیر از توجه به خداوند، عاملی برای توجه به نیازمندان هم است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۶:۴۴   + ۱۱ سایت دیگر  
نمایندگان تشکل ها و گروههای مختلف دانشجویی در جلسه ای با رهبر انقلاب نکاتی را مطرح کردند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۶:۴۴   + ۳۰ سایت دیگر  
دادستان کل کشور با اشاره به اختلاف اخیر دولت و شورای نگهبان، گفت: باید بین مجلس و شورای نگهبان و مجمع تشخیص مصلحت هماهنگی جامع صورت بگیرد که اختلافات را شاهد نباشیم.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۶:۲۹    
پادکست هان برنامه ای شبیه یک رادیوی اینترنتی که با زیرعنوان قصه ارباب معرفت 30 شب دلچسب و متفاوت را در ماه رمضان امسال برای مخاطبانش رقم زد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۶:۲۴    
هدف اصلی صهیونیست ها اعمال فشار و ایجاد تنگنا برای فلسطینی های ساکن قدس است تا مجبور به ترک خانه و کاشانه خود شوند این سیاست دیرینه اکنون به نزدیک حرم مسجد الاقصی رسیده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۶:۱۹    
جوان اعجوبه اثری دیگر از انتشارات شهید ابراهیم هادی است که خاطرات و زندگینامه چریک مبارز و سردار بیداری اسلامی شهید سید مصطفی الحسینی را بیان می کند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۶:۱۹    
حجت الاسلام داودوندی گفت: نتیجه و ثمره محاسبه آگاهی از عیوب است، انسان وقتی دغدغه مند شد و درد را تشخیص داد به دنبال معالجه ودرمان می رود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۳۹    
مردم شهر کراچی پاکستان در اعتراض به جنایت های رژیم صهیونیستی تظاهرات پرشوری برگزار کردند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۳۴   + ۲۷ سایت دیگر  
در پی تقدیم گزارش عملکرد سه ساله نیروی هوایی ارتش، فرماندهی معظم کل قوا، مقرر فرمودند، خداقوتی به نهاجا بگویید .
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۲۹    
خراسان شمالی - عید فطر موعد بازگشت به فطرت و پاکی طینت آدمی و آغازی دوباره برای بندگی خدا و رفع حجبی است که به دلیل غفلت میان انسان و پروردگار او به وجود آمده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۲۴    
صاحبزاده ابوالخیر یکی از رهبران برجسته اهل سنت پاکستان نسبت به حمله بی رحمانه رژیم اسرائیل در فلسطین واکنش نشان داد و گفت: سازمان ملل از نسل کشی در فلسطین جلوگیری کند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۱۹   + ۲۰ سایت دیگر  
عباسی با بیان اینکه نظام اجرایی جای تجربه و آزمون نیست، گفت: اینکه کسانی که تجربه ای نداشته اند در این زمینه وارد شوند، به سود نیست.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۰۹    
مراسم اعتکاف با شرکت حدود صد نفر از جوانان و بزرگسالان و با مراعات پروتکل های بهداشتی در کویته پاکستان برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۰۹   + ۵۹ سایت دیگر  
قالیباف با تاکید بر اینکه نیاز به اجماع جریانی داریم، گفت: هیچ نامزدی نباید مقابل تصمیم جریان انقلاب خود را اصلح بداند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - آیت الله سلیمانی براولویت بندی های مشکلات جامعه تأکید کرد و گفت: یکی از اولویت های جامعه امروز شناساندن معروف است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
داوطلب انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه برجام چند کلمه انگلیسی بر روی کاغذ است، گفت: مذاکره برای برجام باید توسط مذاکره کنندگان مورد اعتماد انجام می شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۰۴    
حجت الاسلام والمسلمین کاظمی از روحانیون برجسته پاکستان، پس از سپری کردن یک دوره بیماری دار فانی را وداع گفت.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۰۴    
نمایندگان علما و طلاب افغانستان و مشاوران منطقه ای جامعه المصطفی العالمیه به مناسبت شهدای رمضان بیانیه صادر کردند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۴۴   + ۱۷ سایت دیگر  
ارتش رژیم صهیونیستی با صدور بیانیه ای اعلام کرد طی دو روز درگیری با گروه های مقاومت در نوار غزه، بیش از هزار فروند راکت و موشک به سمت اراضی اشغالی شلیک شده است.
مشاهده نتایج بیشتر...