دوشنبه ۲۰ مردادساعت ۰۳:۳۱Aug 2020 10

خبر گزاری رسا - رسا (rasanews.ir)

 
خبر گزاری رسا 25 اسفند 1393 خبر گزاری رسا 29 اسفند 1394 خبر گزاری رسا 29 اسفند 1396 خبر گزاری رسا 29 اسفند 1397 خبر گزاری رسا 29 اسفند 1398 خبر گزاری رسا 31 فروردین 1399 خبر گزاری رسا 31 اردیبهشت 1399 خبر گزاری رسا 31 خرداد 1399 خبر گزاری رسا 31 تیر 1399 خبر گزاری رسا 1 مرداد 1399 خبر گزاری رسا 2 مرداد 1399 خبر گزاری رسا 3 مرداد 1399 خبر گزاری رسا 4 مرداد 1399 خبر گزاری رسا 5 مرداد 1399 خبر گزاری رسا 6 مرداد 1399 خبر گزاری رسا 7 مرداد 1399 خبر گزاری رسا 8 مرداد 1399 خبر گزاری رسا 9 مرداد 1399 خبر گزاری رسا 10 مرداد 1399 خبر گزاری رسا 11 مرداد 1399 خبر گزاری رسا 12 مرداد 1399 خبر گزاری رسا 13 مرداد 1399 خبر گزاری رسا 14 مرداد 1399 خبر گزاری رسا 15 مرداد 1399 خبر گزاری رسا 16 مرداد 1399 خبر گزاری رسا 17 مرداد 1399 خبر گزاری رسا 18 مرداد 1399 خبر گزاری رسا 19 مرداد 1399 
  ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
حضرت آیت الله مکارم شیرازی بر لزوم برنامه ریزی مسؤولان جهت حل مشکلات سیستان و بلوچستان تاکید کرد و نیاز به همدلی مسؤولان و مقامات این استان را گوشزد کرد.
  ۸ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
گروه فرهنگی و انتشارات شهید هادی، نسخه جدید کتاب سه دقیقه در قیامت را همزمان با عید غدیر خم در اختیار علاقه مندان قرار داد.
  ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس از ورود مجلس برای رفع مشکلات کارگران خبر داد و گفت: قرار است که از اهرم نظارتی مجلس برای پایان بخشی به مشکلات کارگران استفاده شود.
  ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
توکلی تواضع و فروتنی را بارزترین ویژگی حجت الاسلام والمسلمین موسویان دانست و گفت: وی با وجود بیماری لحظه ای از کمک کردن به پیشبرد اهداف اقتصاد اسلامی دریغ نداشت.
  ۸ ساعت پیش    
حجت الاسلام دکتر سید نقی موسوی گفت: اوقات فراغت در قرن 21 یکی از بخش های مهم زندگی را به خود اختصاص داده است و لازم می باشد تا این مقوله جدی گرفته شود.
  ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله صدیقی با بیان اینکه طلبه باید خالصانه در مسیر امام علی گام بردارد، گفت: طلبه اگر به دریای بیکران امام علی متصل شود همه وجودش نور، ید و لسان حضرت می شود.
  ۸ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
آیت الله مبلغی ضمن پیامی با تسلیت ارتحال حجت الاسلام والمسلمین موسویان، تواضع در منش، متانت و آرامش در بحث ها و نقدهای علمی از ویژگی های ایشان دانست.
  ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین نظری شاهرودی با بیان این که همانند حجت الاسلام والمسلمین موسویان در حوزه و دانشگاه کم داریم گفت: همه راهکارهای مطرح شده از سوی او راهی را باز می کرد.
  ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام صادقی با بیان این که جریان تحریف به دنبال ایجاد فضای بی اعتمادی در کشور است، گفت: روحانیت باید با تبیین صحیح حقایق، این توطئه دشمن را خنثی کند.
  ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
طالب زاده گفت: آن جنس ویروس و اتفاقی که افتاد را در جهان اسلام کسی پیگیری نکرد؛ مسلمانان آب زمزم را به انگلیس بردند و تازه معلوم شد چه اتفاقاتی افتاده است.
  ۸ ساعت پیش    
حجت الاسلام والمسلمین موسویان سال های متمادی با خلوصی کم نظیر و با تلاشی خستگی ناپذیر، دغدغه ای جز اجرای احکام الهی در عرصه های مختلف خصوصا حوزه پولی و بانکی نداشت.
  ۸ ساعت پیش    
روحانی برجسته استرالیایی در نشست هماهنگی بین مذاهب شهر ملبرون این کشور گفت: اسلام درس احترام به عقاید و مقدسات دیگر ادیان می دهد.
  ۹ ساعت پیش    
استاد حوزہ علمیه امرالمومنین ھند گفت: امام خمینی (ره) روح دوباره به جان بیشریت برای مبارزه با استکبار جهانی دمید به طوری که شاهد افول آمریکا هستیم.
  ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
محمودزاده به لزوم ایجاد وقف از سوی واقفان خیراندیش شهرستان کاشان برای غدیر تأکید کرد و گفت: متأسفانه به غیر یکی دو وقف زمین کشاورزی هیچ وقفی برای غدیر درکاشان وجود ندارد.
  ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به برگزاری مراسم محرم بر اساس دستورالعمل های ستاد مبارزه با کرونا، گفت: حفظ سلامتی مردم در اولویت قرار دارد.
  ۹ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
توزیع 200 هزار سبد مواد غذایی، 110 سری جهیزیه، افتتاح 110 طرح اشتغال و 110 واحد مسکونی و کلنگ زنی 24 واحد مسکونی از جمله برنامه ها در رزمایش مواسات در مشهد است.
  ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
استاد حوزه علمیه کرمانشاه گفت: باید بتوانیم اقامه عزای حسینی را به بهترین نحو ممکن مدیریت کنیم تا خدایی ناکرده زمینه ساز شادی دشمنان و بهانه بدخواهان نشویم.
  ۱۰ ساعت پیش    
معاون تهذیب حوزه علمیه مازندران از آمادگی مرکز مشاوره حوزه علمیه مازندران برای ارائه خدمات مشاوره ای به طلاب، روحانیان و خانواده های آنها در دوران سخت کرونایی خبر داد.
  ۱۰ ساعت پیش    
مسؤول پایگاه بسیج دانشگاه امیرالمؤمنین گفت: بسیج دانشگاه با همکاری ستاد اجرایی فرمان امام در روز غدیر اقدام به پخت 3 هزار پرس غذای گرم در میان نیازمندان کرد.
  ۱۰ ساعت پیش    
لبنان همزمان که درگیر مشکلات اقتصادی و اعتراض برخی از مردم است، با جنگ روایتی که رسانه ها علیه چهره مقاومت، سید حسن نصرالله به راه انداخته اند نیز دست و پنجه نرم می کند.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۱۰ ساعت پیش    
کار تشکیلاتی قوت فعالیت را چندین برابر می کند ولی برای به دست آوردن چنین عنصر گرانبهایی شناخت مبنای معرفتی، تبیین اهمیت و ضرورت کار تشکیلاتی و شیوه های آن ضروری است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۶:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
استاد حوزه علمیه کردستان گفت: حوزه های علمیه و تشکل های فرهنگی و مذهبی نقش مهمی در زدودن فرهنگ منحط غربی از سطح جامعه اسلامی دارند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۶:۲۱    
مدیر حوزه علمیه مازندران با بیان این که برخی ها تنها شعار ولایت مداری سر می دهند، اما در عمل مسیر دیگری را طی می کنند، گفت: بصیرت و ولایت مداری شرط انقلابی بودن است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۵:۴۲   + ۲۰ سایت دیگر  
رهبر انصارالله یمن گفت که تحریف در سنت پیامبر اکرم موجب کشیده شدن برخی به سمت غرب شده است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۵:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
کتاب پنج رویکرد مادر در مکتب امام در 30 صفحه به قلم محمد رضا فلاح شیروانی به رشته تحریر در آمده و به همت انتشارات باقرالعلوم(ع) به زینت طبع آراسته شده است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۵:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
عضو ائتلاف پارلمانی الفتح عراق هشدار داد که آمریکا در پی ایجاد یک کشور کُرد در شمال عراق و در نتیجه تجزیه این کشور است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۵:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
رییس پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی تأکید کرد که حجت الاسلام موسویان عمر پربرکت خویش را یکسره وقف نظریه پردازی، گرهگشایی معرفتی و کاربردی در عرصه اقتصاد اسلامی کرد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۵:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
کتاب حرفی به قدر کفایت (الگوی ارتباطات کلامی در نهج البلاغه) نوشته حمید شکری اویلق و سید بشیر حسینی به همت انتشارات سروش منتشر و راهی بازار نشر شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۵:۳۶    
مؤسسه فرهنگی هنری جنات فکه، دویست و ششمین شماره ماهنامه فکه را باقیمت 15000 تومان در 56 صفحه منتشر کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۵:۳۰    
حجت الاسلام شکریان به تحرک جریان شیعه انگلیسی در جهت انحراف افکار عمومی در آستانه ماه محرم اشاره کرد و گفت: هدف این جریان منحرف تضعیف عزاداری حسینی و تخریب عزاداران است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۵:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رییس مؤسسه فتوح اندیشه با اشاره به اینکه در کنشگری کلان سیاسی حضرات آیات بروجردی و خوئی و امام خمینی تضادی وجود ندارد، گفت: تاکتیک دشمن ایجاد اختلاف میان مکاتب فقهی است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۵:۲۷    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی کیفیت 240
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۵:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
کتاب آیت الله باریک بین در دفاع مقدس با حضور سردار عبدالله عراقی رئیس اداره امنیت ستاد کل نیروهای مسلح رونمایی شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۵:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
مجموعه شعر اینجا پرواز، آنجا دیوار... ، با کوشش شیرینعلی گلمرادی به همت انتشارات پیام آزادگان راهی بازار نشر شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۴:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۴:۰۷    
حجت الاسلام والمسلمین نبوی با بیان این که با جدیت عزاداری امام حسین(ع) را برگزار می کنیم، گفت: دولت باید شرایط برگزار کردن مراسمات مذهبی را تسهیل کند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۴:۰۱    
حجت الاسلام قناعت گفت: هم زمان با عید غدیر بیش از دو هزار بسته معیشتی بین نیازمندان شهرستان طبس توزیع و نیز 40 سری جهیزیه به نوعروسان اهدا شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۳:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
کتاب سه دقیقه در قیامت ، کاری از گروه فرهنگی شهید ابراهیم هادی است که در مدت قریب به یک سال از انتشار خود با استقبال خوبی از سوی مخاطبان همراه شده است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۳:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
پانزدهمین دوره پویش مطالعاتی روشنا با محوریت کتاب پس از بیست سال آغاز شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۳:۵۵    
حجت الاسلام آزموده گفت: جنگ رسانه ای در میدان تحریف به عنوان مهم ترین ابزار است، به ویژه آنگاه که ترفندهای گوناگون و مختلف با شاخصه فریب و دروغ به کار گرفته می شود.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
طرح تابستانه کتاب از مجموعه بسته های حمایتی وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی از صنعت نشر و کتابفروشی ها از امروز 18 مردادماه با مشارکت 761 کتابفروشی آغاز شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۳:۵۲    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۳:۲۲    
امام جمعه موقت بجنورد گفت: هدف جریان رسانه ای دشمن از تحریف حوادث ناامیدسازی مردم از گذشته و آینده و مأیوس سازی نسل جوان است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۳:۱۶   + ۹۴ سایت دیگر  
دبیرخانه کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت کرونا دستورالعمل و ضوابط برگزاری مراسم ماه محرم و صفر را ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
حاجی دلیگانی به تصمیمات غلط رییس جمهور و جهانگیری معاون اول رییس جمهور در حوزه ارزی اشاره کرد و گفت: تصمیمات غلط دولت در این زمینه از لحاظ امنیتی مسأله دار بود.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۳:۱۰   + ۱۹ سایت دیگر  
دانشجویان بسیجی دانشگاه های کشور در نامه ای به رهبر معظّم انقلاب تأکید کردند که برای شکست جریان تحریف، شبانه روزی تلاش خواهند کرد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۳:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
حقیقت پور گفت: رئیس جمهور فرانسه اگر فکر می کند که خیلی توانمند است مشکل جلیقه زردهای کشورش را حل کند، نه این که آشکارا در امور داخلی لبنان دخالت کند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۳:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم عسلویه در مجلس گفت: مردم لبنان بدانند ما در کنار آنها هستیم و از هر خدمتی که لازم باشد برای آنها دریغ نخواهیم کرد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین یعقوبی خطاب به هنرمندان گفت: باید در فیلم نامه ها و کارهای هنری جامع الاطراف باشیم و چاشنی های معنوی و اخلاقی را لابه لای کار خود داشته باشیم.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۳:۰۱    
اطلاع نگاشت | دستورالعمل ستاد ملی کرونا برای برگزاری مراسم محرم
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۲:۵۵    
مسؤول گروه جهادی زینبیون اهواز با اشاره به طرح اطعام غدیر، از راه اندازی طرح هر خیابان یک موکب علوی و اعطای وام های محدود مشاغل خانگی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۲:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
مسئول دارالقرآن تبلیغات اسلامی استان قزوین از توزیع 100 بسته معیشتی در مرحله دوم رزمایش کمک های مومنانه بین فعالان نیازمند قرآنی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام خورشیدی گفت: هیأت های مذهبی می توانند با رعایت پروتکل های بهداشتی عزاداری ها ماه محرم را برگزار کنند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۲:۴۰    
معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی در بخش گفت و گوی ویژه خبری سیما به برخی از دستورالعمل های عزاداری ماه محرم اشاره کرد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۲:۱۰    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام لهراسبی با اشاره به استمرار کمک های مومنانه در کانون فرهنگی هنری آیت الله طالقانی ، گفت: به همت فعالان و خیران این کانون فرهنگی 100 بسته معیشتی میان محرومان توزیع شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۲:۰۱    
نماینده خبرگان هدف جریان تحریف را تضعیف نظام و سلب اعتماد مردم دانست و از مسؤولان خواست با صداقت خود مانع سوء استفاده جریان های معاند از مسائل کشور شوند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۲:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۲:۰۱   + ۴۲ سایت دیگر  
شریعتمداری در بادداشتی نوشت:در گذشته ای نه چندان دور به آسانی اهداف استکباری خود را با توسل به زور دنبال می کردند ولی امروزه فقط ژست می گیرند و برطبل تو خالی می کوبند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۲:۰۱    
حجت الاسلام خادمی گفت: روحانیون و تشکل های دینی خراسان شمالی در عید سعید غدیر، تعداد 50 هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان و محرومان توزیع کردند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۱:۵۵    
ماموستا ایزدی گفت: انفجار بندر بیروت برای برخی از کشورهای غربی و منطقه به نوعی یک بُرد محسوب می شود و فشارها را بر حزب الله بیشتر می کنند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
به همت خیرین مؤسسه آبشار عاطفه ها 20 فقره جهیزیه به نوعروسان اهدا شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۱:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
50 هزار پرس غذای گرم در قالب طرح ضیافت علوی در چهارمحال و بختیاری توزیع شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۱:۵۲    
حجت الاسلام معنوی از تولید قصه کوتاه، موشن گرافی و فیلم کوتاه در مورد واقعه غدیر در این مدرسه علمیه خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۱:۴۶    
حجت الاسلام هدایتی با تاکید بر اینکه امام خامنه ای بر انقلابی ماندن حوزه ها تاکید دارند، گفت: تداوم روحیه انقلابی نیاز امروز و فردای حوزه های علمیه محسوب می شود.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۱:۴۰    
مراسم عمامه گذاری هفت طلبه مدرسه الغدیر اهواز با حضور علما و خانواده های طلاب برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مراسم جشن اکرام ایتام همزمان با روز عید سعید غدیرخم با حضور جمعی از مسئولان در مؤسسه خیریه خانه فرشتگان کاشان برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۱:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در قزوین گفت: رسالت خبرنگاران در راستای رسالت انبیاء قرار دارد و این انتقال پیام های الهی به جامعه کار بسیار عظیم و بزرگی محسوب می شود.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۱:۲۵    
رییس کمیسیون امنیت ملی با اشاره به مشکلات کارگران و عدم پرداخت دستمزد آنان، گفت: مجلس و دستگاه قضا پیگیر حقوق کارگران بوده و به دنبال رفع مشکلات هستند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۱:۱۶    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۰۶:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
آئین عمامه گذاری طلاب حوزه های علمیه اردبیل با حضور نماینده ولی فقیه در استان اردبیل با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۰۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
برخی از رسانه ها و لیدرهای جریان تحریف که از تحلیل هوشمندانه رهبری دستپاچه و نگران شده بودند، این دفعه سعی کردند به زعم خویش با فرافکنی، تحریف را نیز تحریف کنند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۰۰:۰۱    
آیت الله میرباقری با بیان اینکه محبت و معرفت نسبت به امیرمومنان علی(ع) بالاترین سرمایه است، گفت: آزمون ولایتمداری بزرگ ترین امتحان الهی است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۲۳:۵۵    
طلاب مدرسه علمیه نورالزهرا (س) به مناسبت عید غدیر 110 بسته معیشتی بین نیازمندان توزیع کردند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۲۳:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
سخنان روز جمعه دبیرکل حزب الله که به فاصله سه روز پس از فاجعه بزرگ انفجار بیروت غربی بیان شد، قطعا نزدیک ترین و قوی ترین تحلیل از این حادثه است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۲۲:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
خانم حمیدی گفت: بانوان گروه های جهادی در شهر ملاثانی به مناسبت عید غدیر خم بسته های غذایی، فرهنگی و بهداشتی بین نیازمندان توزیع می کنند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۲۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام خاکی گفت: با جمع آوری نذورات مردمی، دو هزار پرس غذا توسط روحانیون مستقر در مناطق محروم توزیع و در اختیار نیازمندان قرار خواهد گرفت.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۲۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
طالبیان گفت: به مناسبت عید سعید غدیر 10 هزار پرس غذای گرم در طرح اطعام غدیربا رعایت کامل پروتکل های بهداشتی تهیه، بسته بندی و بین نیازمندان کاشان توزیع شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۲۲:۰۱    
عرفانی گفت: مدرسه علمیه معصومیه بیش از 300 غذای گرم و 50 بسته معیشتی به مناسبت روز غدیر بین نیازمندان توزیع کرد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۲۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
فلاحی نیا به رسالت طلاب و مبلغان در تبیین واقعه غدیر و آشنا سازی نسل جوان با واقعه غدیر اشاره کرد و گفت: طلاب باید با تکیه بر علم و آگاهی در این عرصه گام بردارند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۲۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی، در مراسم اکرام جمعی از ایتام خرم آباد، تعاون و همکاری در ایران اسلامی را منشأ خیر و برکت خواند و این مهم را از آثار پیروی از اهل بیت دانست.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۲۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مراسم جشن عید غدیر با عنوان شمیم ولایت و با رعایت پروتکل های بهداشتی در حرم مطهر رضوی برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۲۱:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
مراسم عمامه گذاری طلاب مدرسه علمیه آیت الله بهجت(ره) با حضور آیت الله اعرافی مدیر حوزه های علمیه سراسر کشور برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۲۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر حوزه های علمیه شناخت جامعه و جهان را از شاخصه های حوزه انقلابی دانست و گفت: حوزه های علمیه باید خود را برای تحولات بزرگ آینده و نقش آفرینی در آنها آماده کند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۲۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مکتب نرجس(س) گفت: توزیع 107 بسته آذوقه به ارزش حدود 430 میلیون ریال، توزیع 3 هزار بسته غذایی ونان رایگان در مناطق محروم از جمله برنامه های این مکتب در عید غدیر است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۲۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مراسم عمامه گذاری طلبه مدرسه علمیه امام صادق همزمان با روز عید سعید غدیر به دست آیت الله محمودی گلپایگانی برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۷:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
در وصیت نامه شهید محمدجواد چوبکار آمده است جهاد بر همگان واجب بوده و جهاد فقط در میدان جنگ نیست، جهاد کشاورز تولید و کارگر کار و زحمت است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با عید سعید غدیر، مراسم تلبس تعدادی از طلاب مدرسه علمیه سفیران هدایت ساری برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۶:۵۲    
مسگرزاده گفت: مدرسه علمیه حضرت زینب کبری (س) همزمان با روز عید غدیر بیش از 1500 پرس غذا بین نیازمندان توزیع کرد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۶:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
یکی از علمای عراق خاطرنشان کرد: ولایت حضرت امیر المؤمنین (ع) در غدیر خم، روزی در حضرت حجت (عج) تجلی خواهد یافت.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۶:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
فرستاده صلح اسبق آمریکا به خاورمیانه ضمن اعلام مخالفت با طرح الحاق کرانه باختری، تاکید کرد: که طرح صلح ترامپ موسوم به معامله قرن، طرحی منصفانه برای فلسطینیان نیست.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۶:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
رییس جماعت علمای (اهل سنت) عراق درباره تداوم نشست های محرمانه برخی طرف ها تحت حمایت واشنگتن برای ایجاد اقلیم سنی در این کشور هشدار داد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۶:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
جنبش های حماس و جهاد اسلامی فلسطینی اقدام نظامیان صهیونیست در به شهادت رساندن یک زن 23 ساله در منزلش در شمال کرانه باختری را محکوم کردند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۶:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله سیدمحمد سعید حکیم، از مراجع معظم تقلید در نجف اشرف، با انتشار بیانیه ای رسمی با مردم بیروت بابت حادثه انفجار در بندر بیروت ابراز همدردی کرد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۵:۰۷   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم تأکید کرد که تمایل به عمل اجتماعی در طلبه های نسل امروز ما قوی تر از طلبه های زمان ما و قبل از ماست.
مشاهده نتایج بیشتر...