چهارشنبه ۲۲ اردیبهشتساعت ۱۹:۰۰May 2021 12
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «صهیونیست ها»

خبرگزاری فارس   ۱۲ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
نخست وزیر بنگلادش با محکوم کردن اقدامات رژیم صهیونیستی خواستار واکنش فوری جامعه جهانی به قساوت های این رژیم شد.
تازه ترین ها   ۱۴ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مهر به نقل از خبرگزاری تاس، دیمیتری پسکوف سخنگوی دفتر ریاست جمهوری روسیه (کرملین) امروز چهارشنبه خواستار خویشتنداری فلسطینیان و صهیونیست ها شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۹ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی حماس بیانیه ای را در خصوص شهادت شماری از مجاهدان خود منتشر و اعلام کرد: هزاران مجاهد فلسطینی طعم تلخ شکست را به صهیونیست ها خواهند چشاند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۲۹ دقیقه پیش    
بیش از 60 سازمان تونسی سکوت رسمی دولت های عربی را در قبال جنایاتی که صهیونیست ها علیه فلسطینیان محکوم کردند.
شعار سال   ۵۵ دقیقه پیش    
رائقی پور مدعی است که از شش مرحله صهیونیست ها برای وادار کردن مسیح به ظهور! فقط یک گام مانده و آن هم تخریب مسجد الاقصی و ساخت معبد سلیمان است. شادی صهیونیست ها پس از آتش زدن مسجدالاقصی را ببینید.
رجا نیوز   ۵۸ دقیقه پیش    
زمانی که او جنگ سوریه را جنگ ظالم با ظالم و شیطانی می خواند شهید سلیمانی مشغول مبارزه با توطئه آمریکا و صهیونیست ها در منطقه بود و همان زمان که او در کوه ها و دشت ها به دنبال شهادت می گشت نزدیکان احمدی نژاد با الفاظی توهین آمیز از وی یاد می کردند.
ایسنا   ۵۹ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس در واکنش به حمله موشکی گروه های مقاومت به رژیم صهیونیستی گفت: صهیونیست ها که زمانی سودای اشغال ⁧‫نیل تا فرات‬⁩ را داشتند، با برنامه ریزی و مدیریت ⁧‫حاج قاسم‬⁩ و مجاهدت ⁧‫نیروی قدس‬⁩ و ⁧‫محور مقاومت‬⁩، الان در ⁧‫پادگان تروریستی‬⁩ خود محصور و منکوب شده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۵۹ دقیقه پیش    
کارشناس مسائل منطقه به درگیری های اخیر در سرزمین های اشغالی اشاره کرد و گفت: رژیم صهیونیستی در چارچوب معامله قرن باور کرده بود که می تواند فلسطینیان را آواره و شهر را از صهیونیست ها پر کند.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- خیزش مجدد فلسطینی ها در نقاط مختلف سرزمین های اشغالی با تجاوزگری و اصرار رژیم صهیونیستی به اخراج شماری از ساکنین فلسطینی محله شیخ جراح آغاز شد. تجاوزات رژیم صهیونیستی ظاهرا منجربه استیصال مقامات این رژیم شده است.
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، در پی جنایات گسترده و حملات وحشیانۀ رژیم اشغالگر قدس علیه فلسطینیان مظلوم و بی گناه، بیانیۀ محکومیت شدید الحنی صادر کرد.
افکار نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
همزمان با تشدید اوضاع در فلسطین اشغالی و حملات بی رحمانه صهیونیست ها علیه اهالی بی دفاع غزه، یک گروه ضد صهیونیسم در قدس اشغالی امروز علیه این رژیم تظاهرات کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱ ساعت پیش    
در روزهایی که قدس اشغالی به پادگان نظامی اشغالگران تبدیل شده و فلسطینیان روزه دار را آماج حملات بی رحمانه خود قرار می دهند، این فلسطینیان هستند که با حضور همه جانبه در صحنه دفاع از مسجدالاقصی، ماشین جنگی صهیونیست ها را به چالش طلبیده اند.
رسا   ۱ ساعت پیش    
تولیت حرم امام راحل که خود را ملزم به صیانت از اندیشه امام می داند درباره جنایت صهیونیست ها سکوت کرده و حتی حاضر نشده با یک پست اینستاگرامی آن را محکوم کند.
شبکه خبر   ۱ ساعت پیش   + ۷۳ سایت دیگر  
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کرد که بازداشتن صهیونیست ها از تداوم سیاست های وقیحانه و وحشیگری، نیازمند اقدامات قاطع از سوی جبهه متحد ضدصهیونیستی و مجامع بین المللی موثر در حمایت از فلسطین است.
افکار نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
به دنبال حملات راکتی موقت نیروهای مقاومت از غزه علیه اهداف و تاسیسات صهیونیست ها در فلسطین اشغالی، منابع خبری از تدابیر امنیتی شدید برای حفظ جان مقام های ارشد رژیم صهیونیستی خبر دادند.
مشرق نیوز   ۱ ساعت پیش    
ویدئویی از حمله موشکی به بندر اشدود در سرزمین های اشغالی را می بینید.
افکار نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
دیمیتری پسکوف سخنگوی کرملین امروز (چهارشنبه) در واکنش به قساوت های رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان در قدس اشغالی، خواستار خویشتنداری فلسطینیان و صهیونیست ها شد.
روز پلاس   ۱ ساعت پیش    
گسیل تجهیزات زرهی توسط صهیونیست ها به مرز نوار غزه.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
لندن – ایرنا – اتحادیه اروپا و کشورهای اروپایی از زمان تشدید حملات ددمنشانه صهیونیست ها به مردم مظلوم فلسطین که تاکنون ده ها کشته و صدها زخمی به جای گذاشته است، همچون گذشته ضمن اتخاذ رویکردی منفعلانه و نیمه جان، حتی از محکوم کردن جنایت های رژیم اشغال گر قدس دریغ کرده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱ ساعت پیش    
رئیس جمهور عراق جنایت صهیونیست ها علیه مردم فلسطین را محکوم و همبستگی عراق را با ملت فلسطین اعلام کرد.
رجا نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۲۷ سایت دیگر  
گروه بین الملل-رجانیوز: مرجع عالی شیعیان عراق بار دیگر حمایت خود را از ملت قدس اعلام داشته و ضمن آرزوی موفقیت برای آنها، ملت های آزاده را به حمایت و پشتیبانی از ملت فلسطین فراخواند. در بیانیه دفتر معظم له " در واکنش به درگیری های مداوم در فلسطین اشغالی" آمده است: ...
مشرق نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
گردان های قسام اعلام کرد 50 موشک به سمت اسدود شلیک کرده است.
خانه ملت   ۲ ساعت پیش    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است موج جدیدی از انتفاضه بعد از اهانت صهیونیست ها به مسجدالاقصی آغاز شد که به زودی این رژیم را از بین خواهد برد.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – دادستان کل دیوان کیفری بین المللی امروز با انتشار بیانیه ای و بدون اتخاذ موضع قاطع دربرابر جنایات صهیونیست ها، با ابراز نگرانی نسبت به حوادث فلسطین اشغالی گفت که با دقت درگیری های اخیر فلسطین اشغالی و امکان ارتکاب جنایات جنگی را بررسی می کند.
کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین ریاست جمهوری در بیانیه ای خواستار محکومیت جنایات صهیونیست ها در فلسطین و پشتیبانی از مردم مظلوم فلسطین با امکانات مالی، سیاسی و بین المللی شد.
رسا   ۲ ساعت پیش    
هدف اصلی صهیونیست ها اعمال فشار و ایجاد تنگنا برای فلسطینی های ساکن قدس است تا مجبور به ترک خانه و کاشانه خود شوند این سیاست دیرینه اکنون به نزدیک حرم مسجد الاقصی رسیده است.
خبرگزاری تسنیم   ۲ ساعت پیش    
طی چند روز گذشته درگیری شدیدی بین فلسطینی ها و صهیونیست ها اتفاق افتاده است که علت آن دستور اخراج اجباری 500 فلسطینی باقی مانده در محله شیخ جراح است.
ایکنا   ۲ ساعت پیش    
شهرهای نیویورک، لس آنجلس و واشنگتن شاهد تظاهرات آمریکایی ها در حمایت از مردم فلسطین و محکومیت جنایات صهیونیست ها بود.
تازه ترین ها   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مهر ؛ مجله مهر _ مرضیه کیان: از یک سال بعد از جنگ 33 روزه بود که پُز سپر دفاعی شان را به رخ نیروهای مقاومت کشیدند، اسمش را هم گذاشتند گنبد آهنین . وزیر جنگ اسرائیل مدعی شده بود که ساخت این سپر دفاعی جدید که چند سال زمان برده و میلیون ها دلار هزینه صرفش شده و بالاخره هم اوایل سال 2011 آماده شده ...
تقریب   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مقام معظم رهبری با اشاره به حادثه تروریستی افغانستان و حوادث جنایتکارانه صهیونیست ها در مسجدالاقصی، این خونریزی ها را محکوم کردند.
الف   ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
جنگ کنونی در سرزمین های اشغالی، پاسخی است به محاسبه راهبردی صهیونیست ها که تصور می کردند نبرد را به شکل عملیات اطلاعاتی پی در پی به داخل ایران کشانده اند و مقاومت گرفتار حصار بازدارندگی شراکتی آنها و امریکا شده است.
عطوان در مقاله جدید خود پیام های حمله موشکی بی سابقه گروه های فلسطینی به مواضع صهیونیست ها در سراسر اراضی اشغالی را مورد بررسی قرار داده و این تحولات را پایان ماه عسل اسرائیل دانست.
روز پلاس   ۳ ساعت پیش    
درگیری فلسطینیان و صهیونیست ها در شهر کفر قرع در اراضی اشغالی شب گذشته.
بسیج   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
همدان-تجمع اعتراضی جوانان و دانشجویان انقلابی همدان در پی هتک حرمت مسجد الاقصی توسط صهیونیست ها و شهادت مظلومانه دختران افغانستان توسط گروهک صهیونیستی داعش در آستان مقدس امامزاده عبدالله (ع) همدان برگزار شد.
ستاد حقوق بشر ایران با انتشار توییتی جنایات اخیر صهیونیست ها در سرزمین های اشغالی را محکوم کرد و امریکا را شریک جرم این کشور دانست.
شورای عالی مسلمانان کنیا (SUPKEM) با صدرو بیانیه ای، خشونت های رژیم اشغالگر قدس در فلسطین را محکوم کرد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی ...
گروه های مقاومت فلسطینی طی روزهای گذشته حجم زیادی از موشک های خود را به سوی عمق سرزمین های اشغالی شلیک کرده اند و صهیونیست ها هم دیوانه وار از سامانه گنبد آهنین خود استفاده می کنند که چندان هم موفق نبوده، غافل از آنکه ضربه ای مهلک تر بر پیکره آنها وارد می شود.
شبکه خبر   ۴ ساعت پیش    
واکنش های چهره های ورزشی به حملات صهیونیست ها به نوار غزه و جنایات این رژیم در مسجد الاقصی مهمترین خبر ورزشی است.
پارس نیوز   ۴ ساعت پیش   + ۵۳ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی در نامه ای به روسای مجالس کشورهای اسلامی و برخی پارلمان های جهان و دبیرکل سازمان ملل متحد، جنایات صهیونیستی در فلسطین و حمله به نمازگزاران و هتک حرمت مسجد الاقصی را به شدت محکوم کرد.
تدبیر و امید   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
گروه های مقاومت امروز سه شنبه 21 اردیبهشت 1400 در پاسخ به جنایت صهیونیست ها در هتک حرمت مسجدالاقصی، شهر تل آویو و شهرک های صهیونیست نشین اطراف غزه را با ده ها موشک هدف قرار دادند. همچنین رژیم کودک کش صهیونیستی اقدام به گلوله باران غزه کرد.
حامیان ولایت   ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مخازن سوخت در عسقلان در پی حملات شب گذشته مقاومت فلسطین همچنان شعله ور است.
ایسنا   ۴ ساعت پیش    
ایسنا/همدان ظهر امروز -چهارشنبه 22 اردیبهشت ماه- جوانان و دانشجویان انقلابی همدان در پی هتک حرمت مسجدالاقصی توسط صهیونیست ها و شهادت دختران افغانستان در میدان امامزاده عبدالله(ع) شهر همدان تجمع اعتراضی داشتند.
خبرگزاری تسنیم   ۴ ساعت پیش    
رادیو اف ام 103 رژیم صهیونیستی به قدرت موشکی حماس اعتراف کرد.
شبکه خبر   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شمار شهدای حملات فلسطینی به غزه به 43 تن افزایش یافت. مقاومت هم جنایات صهیونیست ها را بی پاسخ نگذاشت.
سفیر دمشق در تهران با بیان اینکه انتخابات سوریه نشان دهنده شکست پروژه غرب در هدف قرار دادن حاکمیت ملی این کشور خواهد بود، گفت: بزرگترین هدیه ما به شهید سلیمانی تداوم حمایت از مقاومت است.
مشرق نیوز   ۴ ساعت پیش    
ویدئویی منتشر شده از حمله صهیونیست ها به محله شیخ زیاد در باریکه غزه را نشان می دهد.
دریافت فایل به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، حسین آجرلو کارشناس مسائل منطقه درمورد موشک باران تل آویو و اقتدار گروه های مقاومت با برنامه رویداد گفتگوی تلفنی کرد. ...
مشرق نیوز   ۴ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحارانوت با اشاره به حمله گسترده دیشب گروه های مقاومت به تل آویو و غافلگیر شدن ساکنان فلسطین اشغالی، نوشت: اتفاقی که دیشب رخ داد تنها یک دهم قدرت حزب الله بود.