چهارشنبه ۳۰ مهرساعت ۲۳:۰۳Oct 2020 21

جدیدترین‌های «نمایشگاه عکس»

ایسنا   ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
نمایشگاه عکس های اورمان؛ دامان آسمان روز جمعه (دوم آبان ماه) به صورت مجازی افتتاح می شود.
ایمنا   ۸ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
آثار نمایشگاه عکس اورامان: دامان آسمان که دهم مهر در خانه هنرمندان افتتاح شد، به صورت مجازی نیز به نمایش گذاشته می شوند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۰۲    
ایسنا/اصفهان آثار 16 عکاس ایرانی در نمایشگاه عکس نسل ها که شهر کرمن ایتالیا به مدت پنجاه روز میزبان برپایی آن است، به نمایش گذاشته شده و در بین آن ها، آثار سه تن از عکاسان اصفهان نیز به چشم می خورد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۶:۴۰    
نمایشگاه عکس هم پا تا حرم تا پایان مهر در نگارخانه کوثر اصفهان برپاست.
فرهنگ وهنر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۶:۰۰    
نمایشگاه عکس عطش وصل روایت تصویری حمید وکیلی عکاس خبرگزاری فارس از پیاده روی با شکوه اربعین حسینی از 19 مهرماه تا 7 آبان ماه 1399 در گالری شماره یک خانه عکاسان ایران برپاست. در این نمایشگاه روایت تصویری چند سال ازپیاده روی اربعین حسینی به نمایش گذاشته شده است.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
نمایشگاه عکس "حنین اربعین" با هدف به تصویر کشاندن میزبانی اهالی روستای خلیفه حیدر (شوش خوزستان) از زوار حسینی در سال های گذشته است. اهالی این روستا طی سال های متمادی میزبان زوار کربلا بودند و همه ساله در کنار رودخانه های دز چشم انتظار کاروان های حسینی می مانند تا به استقبال زوار بروند و از آنها ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۴۵    
حمید وکیلی؛ عکاس حوزه مستند که مدتی است با برپایی نمایشگاه عکس عطش وصل به گالری خانه عکاسان حوزه هنری آمده است، می گوید که مسئولین باید به عکاسی خیابانی بیشتر بها دهند.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۶:۴۳    
گروه استان های بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع پرس؛ – سید احمد اصغری ؛ مراسم بزرگداشت شهدای غواص رفته بودم. بعد از مراسم سری هم به نمایشگاه عکس زدم. با دیدن عکس های نمایشگاه، خاطرات سال های دفاع مقدس برایم تداعی شد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۳:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
دو نمایشگاه عکس با موضوع پیاده روی اربعین به صورت مجازی و حضوری این روزها برپاست.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
نمایشگاه عکس روایت محرم شامل 28 عکس منتخب از عکس های ارسالی است و در روزهای پایانی ماه صفر، به صورت مجازی در فرهنگسرای رسانه برگزار می شود.
موج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۷:۵۶    
برپایی نمایشگاه عکس "هم پا تا حرم " کاری از رسول مختاری عکاس برجسته تا 30 مهرماه در نگارخانه خانه میراث میدان امام اصفهان برپاست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۴:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با آخرین روز های ماه صفر نمایشگاه عکس " از نینوا تا خاکریزها" در بوئین زهرا برپا شده است.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری صبا: نمایشگاه عکس آرمان شهر جنینی در تاریخ 25 تا 30 مهرماه در گالری شلمان برگزار است. نمایشگاه عکس حمیده پیوره با عنوان آرمان شهر جنینی در تاریخ 25 مهرماه از ساعت چهار تا هشت و نیم شب در گالری شلمان گشایش می یابد. ...
فرهنگ وهنر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۴۵    
فرهنگ سرای فردوس نمایشگاه عکس جشن برداشت انار روستای انبوه را در نگارخانه مجازی پردیسان برگزار می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در بازدید از نمایشگاه عکس عطش وصل توصیه کرد: ظرفیت های عکس به منظور ترویج معارف اربعین حسینی استفاده شود.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۰۳    
نمایشگاه عکس با عنوان قاب عاشقی و موضوع پیاده روی اربعین در کافه هنر شهرکرد برپا شد./عکس: هادی یزدانی.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۵:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها - مسئول سازمان بسیج هنرمندان چهارمحال و بختیاری از گشایش نمایشگاه عکس اربعین "قاب عاشقی" در شهرکرد خبر داد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۴:۴۴    
همزمان با افتتاح نگارخانه مجازی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، نمایشگاه عکس محمود صادقی با عنوان "حماسه خون" گشایش یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۳:۴۵    
نمایشگاه عکس "جنگ" به همت مجید کورنگ بهشتی تا 24 مهرماه در موزه هنر های معاصر اصفهان برپاست.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۰:۵۴    
با حضور امام جمعه، فرماندار، مدیرروابط عمومی مجتمع مس و رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از هنرمندان ، نمایشگاه عکس گروهی با موضوع اربعین، در نگار خانه مجتمع فرهنگی هنری شهدا شهرستان شهربابک برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۹:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - نمایشگاه عکس خبری اربعین در آستارا با تجلیل از برگزیدگان آن و برگزاری کارگاه آموزش عکاسی برای علاقه مندان این رشته هنری پایان یافت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۵:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان - نمایشگاه عکس جنگ به همت مجید کورنگ بهشتی تا روز 24 مهرماه در موزه هنرهای معاصر اصفهان برپاست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۵:۵۶    
نخستین نمایشگاه عکس گروهی در قالب آثار سه هنرمند با عنوان به یاد اربعین در شهربابک افتتاح شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۹:۴۳    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دامغان، از برپایی نمایشگاه عکس "اربعین حسینی" در این شهرستان خبر داد.
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۹:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان برای نخستین بار، کارگاه عکاسی خبری با حضور عکاسان شهرستان آستارا در اداره فرهنگ و ارشاد این بندر مرزی برگزار شد. شاپور تشرینی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مرزی بندر آستارا با بیان اینکه این کارگاه، همزمان با نمایشگاه عکس خبری اربعین، برگزار شد، اظهار کرد: برگزاری دوره ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۹:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
نخستین نمایشگاه مجازی عکس با موضوع راهپیمایی میلیونی اربعین همزمان با فرارسیدن اربعین آغاز به کار کرد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۸:۳۰    
حوزه مقاومت بسیج خواهران خدیجه الکبری (س) شهرستان میبد نمایشگاه عکس با موضوع افزایش جمعیت در مصلی آیت الله اعرافی میبد برپا کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۲۱:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
نمایشگاه عکس بهشت اربعین در حوزه هنری قزوین برگزار شد، در این نمایشگاه مجموعه ای از آثار عکاسان قزوینی در پیاده روی اربعین سال های گذشته به نمایش گذاشته شد، آنچه می بینید برخی از تصاویر برگزیده این نمایشگاه است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۵:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - بمناسبت اربعین حسینی نمایشگاه عکس و پوستر اربعین در بستر ظهور، در آستارا دایر شد و مسئولان این شهرستان با یکی از خانواده های شاهد دیدار کردند.
ابنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری اهل بیت (ع) ابنا در ایام اربعین، بسیج مردمی عراق با برپایی نمایشگاه عکسی از شهدای حشد شعبی در مسیر نجف به کربلا، یاد و خاطره این شهدا را گرامی داشت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۳:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
خرمشهر- نمایشگاه عکس با موضوع اربعین حسینی با نام وصال العاشقین در خرمشهر برگزار شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۱:۴۷    
سمیه حیدری، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آبدانان، از برگزاری نمایشگاه عکس پیاده روی اربعین حسینی در فضای مجازی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۱:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- همزمان با اربعین حسینی، دومین نمایشگاه معنایی مفهومی یک روزه خیابانی "تا ثریا" با محوریت عاشورا به مناسبت اربعین حسینی و تقدیر از کادر درمان و آموزش پزشکی کشور در کرمانشاه برپا شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۱:۰۱    
به همت جمعی از جوانان فعال و فرهنگی شهر گرگان و جمعیت امام رضایی های گلستان موکب مردمی جاماندگان اربعین در پارک شهر گرگان از یکشنبه 13 مهر ماه لغایت پنج شب با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در حال برگزاری مراسم سخنرانی و مداحی و انجام خدمات پزشکی، مهدویت، نمایشگاه عکس اربعین و.. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۹:۵۵    
شیراز-ایرنا- یک نمایشگاه عکس با موضوع پیاده روی اربعین حسینی با عنوان "قدم های بی قرار 2" در نگارخانه سبز شهر لار (مرکز شهرستان لارستان) برپا شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۷:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان رئیس ستاد اربعین شهرداری رشت گفت: امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا و عدم توفیق سفر به کربلا، نمایشگاه عکس از موکب ها و ایستگاه های خدمات به زائران اربعین و شبیه سازی بین الحرمین در پیاده راه فرهنگی شهرداری رشت اجرا می شود.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۳:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
نمایشگاه عکس از کربلای عشق تا کربلای حسینی شامل آثاری از عکاسان خبری که به روایت مراسم پیاده روی اربعین حسینی با زبان هنر می پردازد، از شب اربعین به مدت 10 روز در گذر فرهنگی و تاریخی تهران برپا می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اردبیل از برپایی نمایشگاه عکس بچه های اربعین به مناسبت گرامیداشت هفته کودک و سوگواری اربعین حسینی در پیاده راه اسفریس مجموعه جهانی بقعهٔ شیخ صفی الدین اردبیلی با همکاری شورای اسلامی شهر و شهرداری اردبیل ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۳:۱۰    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان از برگزاری نمایشگاه عکس اربعین در نگارخانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۱:۴۷   + ۱۸ سایت دیگر  
فراخوان مسابقه و نمایشگاه عکس هجدهمین جشنواره نمایش عروسکی تهران- مبارک مختص عکس هایی که در بازه زمانی اول اردیبهشت 95 تا اول دی 99 از نمایش های عروسکی اجراشده در داخل کشور گرفته شده باشند، منتشر شد.
در آستانه اربعین حسینی، نمایشگاه عکس های منتخب سوگواره بین المللی "مهر محرم" روز سه شنبه با ارائه 40 تابلوی تک و مجموعه عکس در حرم مطهر رضوی گشایش یافت.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۹:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو – ایران معتقد است: برای بازرسان جهانی ایکوموس این مساله اهمیت دارد که مردم یک کشور، جامعه هدف آن کشور و اهالی فرهنگ و هنر درباره محوطه های انتخاب شده برای ثبت جهانی آن کشور به یونسکو چگونه فکر می کنند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۳:۴۱    
هشتمین سوگواره عکس عاشورایی در گراش برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۲۲:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - نمایشگاه عکس خبری اربعین برای نمایش آثار عکاسان و خبرنگاران آستارا، با همکاری سمن پویندگان آرمان شهر و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان دایر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
در آستانه اربعین حسینی نمایشگاه عکس قدم های بی قرار در لارستان گشایش یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۶:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
نمایشگاه عکس عطش وصل با تصاویری از پیاده روی باشکوه اربعین حسینی در خانه عکاسان ایران برپا می شود.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۴:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
مردم نیوز :این روزها نمایشگاهی از عکس های محمد صیاد هنرمند پیشکسوت عکاسی در مرکز نبشی برقرار است. نمایشگاهی که روایتگر عکس های خبری و مستند این هنرمند از روزهای دفاع مقدس، جنگ هشت ساله تحمیلی و عزیمت از تهران به دل شهرهای جنگ زده و خط مقدم است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۴:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
نمایشگاه عکس عطش وصل روایت تصویری حمید وکیلی از پیاده روی اربعین حسینی 19 مهرماه در گالری شماره یک خانه عکاسان ایران برپا می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۴:۱۷    
مشهد نمایشگاه عکس آثار برگزیده سوگواره حسینی تحت عنوان مهر محرم در نگارخانه رضوی واقع در حرم مطهر رضوی افتتاح شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۴:۰۵    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: نمایشگاه عکس جلوه های اربعین در محل مجتمع فرهنگی ارشاد زاهدان برگزار می شود.