جمعه ۰۱ مردادساعت ۱۹:۳۸Jul 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانش بنیان»

ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا - روسا و نمایندگان شرکت های دانش بنیان ایرانی در نشست هم اندیشی با کاظم جلالی سفیر ایران در روسیه و مهدی قلعه نوی رئیس مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری، سوالات و دغدغه های خود را مطرح کردند و در این نشست پیشنهاد تاسیس هولدینیگی از شرکت های دانش بنیان ایرانی در روسیه ارائه شد.
امروز می طلبد تا جوانان دانش بنیان، به سبک حسن طهرانی مقدم قیام کنند و همچون او موشک انرژی با استفاده از انرژی های تجدیدپذیر را در راس اهداف خود قرار دهند، موشک هایی که دنیای علم را به سخره درآورد چرا که جوانان ایران قوی، با دستان خالی به سبک طهرانی مقدم کاری می کنند کارستان.
مشرق نیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
وزارت دفاع جمهوری اسلامی ایران و 35 شرکت دانش بنیان کشورمان امسال حضوری پر رنگ و مقتدرانه در نمایشگاه بین المللی هوایی ماکس 2021 روسیه داشتند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۰ ساعت پیش    
برای مرور مهمترین اخبار فناوری طی یک هفته گذشته در حوزه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و تکنولوژی های روز با ما همراه باشید.
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۵:۳۴    
نادر نادری مدیرعامل یک شرکت دانش بنیان در گفت وگو با خبرنگار حوزه فناوری گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ، اظهار کرد: این شرکت دانش بنیان دارای چندین محصول از دستگاه های صنعتی و نیمه صنعتی تولید نانوالیاف تا دستگاه های آزمایشگاهی الکتروریسی و محصولات نهایی مرتبط با نانوالیاف از جمله انواع ...
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۴:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه تهران ضمن تأکید بر تغییر حکمرانی در زیست بوم گفت: اولین رویکرد، مردمی کردن اقتصاد دانش بنیان است و دومین راهبرد تحول آفرین در توسعه تأمین مالی کسب وکارهای فناور و دانش بنیان نوپا از طریق تأمین مالی مبتنی بر دارایی، مشارکت و سرمایه گذاری است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۳:۴۷   + ۴۱ سایت دیگر  
ثبت نام پنجمین دوره آزمون استخدام بخش خصوصی، ویژه سازمان ها و شرکت های صنعتی، تجاری، فناور و دانش بنیان کشور از روز شنبه 19 تیر آغاز شده است و تا شنبه دوم مرداد ادامه دارد.
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۱:۳۴    
اسفندیاری مدیرعامل یک شرکت دانش بنیان در گفت وگو با خبرنگار حوزه فناوری گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ، با اشاره به کلاه و لباس ایزوله تنفسی الکترونیکی اظهار کرد: لباس کلاه دار ایزوله تنفسی غیر استریل ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۷:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی اداره کل تجهیزات پزشکی از لغو مجوز صادرات دستگاه های اکسیژن ساز به دلیل بروز پیک پنجم کرونا خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۶:۳۵    
برنامه بازار (Bazaar) شبکه پرس تی وی نگاهی دارد به شرکت های دانش بنیان و استارتاپ ها و تاثیرشان در اقتصاد ایران.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۴:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیر کل دفتر برنامه ریزی و توسعه فناوری وزارت علوم ،تحقیقات و فناوری گفت: مبالغ حاصل از پرداخت سهم سه درصدی عوارض شرکت های دانش بنیان مستقر در پارک های علم وفناوری به جای پرداخت به شهرداری ها در این پارک ها هزینه می شود.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۴:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
محققان در یک شرکت دانش بنیان محصولات نرم افزار و سخت افزاری را تهیه کردند که زمینه تولید خودروی متصل به اینترنت فراهم شده و به واسطه آن ارتباط با خودرو و ارسال اطلاعات به آن امکان پذیر است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۳:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
محققان یکی از شرکت های دانش بنیان مستقر در مرکز رشد دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان موفق به تولید کرم نوترکیب نانوفناوری ضد اگزما کالیچ برپایه بزاق زالو و آنزیم های مؤثر آن شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
فراخوان سرمایه گذاری در حوزه گیاهان دارویی و طب سنتی توسط مؤسسه دانش بنیان برکت برگزار می شود.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، دکتر علیرضا باباخان مدیرعامل صندوق پژوهش و نوآوری استان البرز با برنامه خیابان فرصت در مورد چشم انداز و مطالبات نخبگان و پژوهشگران و زیست بوم فناوری در دولت آینده به صورت تلفنی مصاحبه کرد. ...
معدن نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۸:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز - حسین منصوری مدیر مرکز نوآوری معادن و صنایع معدنی ایران در این نشست مطرح کرد: سرمایه گذاری بر روی نخبه ها هزینه نیست و یک سرمایه گذاری بلندمدت محسوب می شود و چنانچه بخش خصوصی هم بر روی نخبه ها سرمایه گذاری کند ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۱:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا - هیات ایرانی شامل امیر خواجه فرد معاون وزیر دفاع و رئیس سازمان هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران و کاظم جلالی سفیر ایران در مسکو و اعضای 35 شرکت دانش بنیان ایرانی امروز چهارشنبه از نمایشگاه بین المللی هوافضای روسیه موسوم به ماکس -2021 بازدید کردند.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۱:۳۰   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش گروه دفاعی و امنیتی دفاع پرس ، در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی هوا فضای روسیه با عنوان ماکس 2021 که تا سوم مرداد برپاست، وزارت دفاع ایران و 35 شرکت دانش بنیان جمهوری اسلامی ایران حضور دارند و آخرین دستاورد های علمی و فناوری خود را به نمایش گذاشته اند. ...
آنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی اعلام کرد: دو شرکت دانش بنیان و 12 هسته و واحد فناور در مرکز رشد حضور دارند و 17 محصول مجوزدار در حوزه علوم پزشکی تولید کرده اند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا - مهدی قلعه نوی رئیس مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری ریاست جمهوری با بیان اینکه شرکت های دانش بنیان مسیر مهمی برای ارتقا و پیشرفت اقتصادی و علمی کشور هستند، تصریح کرد این شرکت ها نیازمند حمایت برای تعاملات بین المللی هستند .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۸:۱۰    
وزارت دفاع جمهوری اسلامی ایران و 35 شرکت دانش بنیان کشورمان امسال حضوری پر رنگ و مقتدرانه از خود در نمایشگاه بین المللی هوایی ماکس 2021 روسیه به نمایش گذاشته اند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۷:۰۳    
قزوین- گردش مالی اقتصاد دانش بنیان تا 300 میلیارد تومان است و این امر نشان می دهد که سرمایه گذاری بر روی این نوع اقتصاد می تواند مزیت های بسیاری را برای اقتصاد داشته باشد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۲۲:۰۴    
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری اصفهان گفت: تمام پیمانکاران و طراحان پروژه های نورپردازی از شهر اصفهان و شرکت های دانش بنیان بودند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۶:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
یک شرکت تحقیقاتی دانش بنیان در همدان لباس های یک بار مصرف بیمارستانی نانو تولید کرده که مانع از رشد و تکثیر باکتری ها میشود و به حفظ سلامت بیماران در بیمارستان کمک می کند.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۵:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: افتتاح خط تولید صنعتی داروی ضدکرونای کووکسیرپارس که محصول یک شرکت دانش بنیان مشهدی است. صبح سه شنبه 29 تیر در کارخانه سامی ساز برگزار شد.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۴:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
با همکاری شرکت نفت و گاز پارس و یک شرکت دانش بنیان داخلی دستگاه حمل نفر در سکو های پارس جنوبی بومی سازی شد.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۴:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
محققان در یک شرکت دانش بنیان نویگیشن جراحی مغز یا سامانه راهبری جراحی را بومی سازی کردند که اکنون علاوه بر استفاده در 80 بیمارستان به 3کشور صادر شده است.
شاتا نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۴:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
مرکز نوآوری گیربکس در یک واحد تولیدی شهر صنعتی البرز(استان قزوین) با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور افتتاح شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۲:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
نشست تجاری فناوری میان شرکت های دانش بنیان ایران و روسیه برگزار شد تا شرکای تجاری روسی بازار محصولات ایران ساخت را در کشورشان توسعه دهند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۲:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- 30شرکت دانش بنیان ایرانی با حمایت معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری برای حضور در نمایشگاه ماکس 2021 اعزام شدند تا علاوه بر ارایه دستاوردهای دانشی و تخصصی خود، مشتریانی از سایرکشورها برای محصولات و خدمات خود پیدا کنند.
دولت   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۱:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
خانه نوآوری و صادرات فناوری ایران ساخت در روسیه گشایش یافت. دانش بنیان ها و خلاق ها از خدمات نرم افزاری و سخت افزاری این محل برخوردار می شوند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از معاونت علمی ریاست جمهوری ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
رادیو معارف در برنامه باغ تماشا راوی فصل تازه عشق می شود. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، برنامه باغ تماشا چهارشنبه 30 تیر با نمایش رادیویی فصل تازه عشق مهمان شنوندگان این رسانه دینی می شود. ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۱:۱۳    
ثناگومطلق با اشاره به اهمیت تحقق شعار سال و رشد اقتصادی گفت: شرکت های دانش بنیان نقش ویژه ای در پیشبرد اقتصاد دیجیتال دارند.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۱:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
برای نخستین بار در کشور، آزمایشگاه میکرو– نانو حباب با حمایت دانشگاه صنعتی اصفهان و با مشارکت شرکت رویشی دانش بنیان دانتک در مرکز نوآوری وتجاری سازی فناوری دانشگاه صنعتی اصفهان طراحی و راه اندازی شد.
روزنامه راه مردم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر امور شعب و بازاریابی بانک توسعه صادرات ایران گفت: این بانک بالغ بر 30 میلیارد ریال تسهیلات و تعهدات در سقف شعبه و تا 50 میلیارد ریال در رکن اعتباری مرکز بدون ارائه صورت های مالی حسابرسی شده به شرکت های دانش بنیان اعطا می کند.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۰:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با اشاره به نقش اقتصاد دیجیتال در دنیای امروز گفت: رشد و بهینه سازی هر چه بیشتر این بخش نیازمند توسعه روز افزون شرکت های دانش بنیان و فراهم کردن زیر ساخت ها برای گسترش فعالیت این شرکت ها است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۹:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
هلدینگ دانش بنیان گرین وب (ایران سرور)، به منظور تکمیل و توسعه فعالیت های خانواده خود در استان خراسان رضوی، شهر مشهد از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۹:۵۰    
ایسنا/اصفهان مدت زمان زیادی است که دانشگاه ها جدا از وظایف آموزشی و پژوهشی خود که اغلب از آن به نسل اول و دوم دانشگاه ها تعبیر می شود، به کارآفرینی روی آورده اند و سعی دارند با تغییر در نسل های سوم و چهارم که دانشگاه ها باید مسئله محور و جامعه محور شوند ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۹:۴۰   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - همسو با ایجاد شبکه نوآوری ایران در سراسر جهان، چهارمین خانه نوآوری ایران در مسکو پایتخت روسیه با حضور مهدی قلعه نوی رئیس مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری ریاست جمهوری و کاظم جلالی سفیر جمهوری اسلامی ایران در فدراسیون روسیه افتتاح شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۹:۱۶    
با راه اندازی رسمی خانه نوآوری و فناوری جمهوری اسلامی ایران در مسکو، بازار پر رونق روسیه و اورآسیا به یکی از مقصد های اصلی صادرات محصولات دانش بنیان ایرانی تبدیل شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۸:۳۵    
عضو هیئت مدیره یک شرکت دانش بنیان درخصوص بحث معافیت مالیاتی این شرکت ها، گفت: متاسفانه خوانش سلیقه ای از قانون معافیت مالیاتی شرکت های دانش بنیان هدف اولیه این قانون را به انحراف کشانده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۸:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون علمی و فنآوری رئیس جمهوری گفت: با فعالیت 7 هزار شرکت دانش بنیان، بیش از 300 هزار میلیارد تومان محصولات این شرکت ها به فروش رسیده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۸:۰۲    
اصفهان - ایرنا - مدیرعامل یک شرکت دانش بنیان مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان گفت: دوران کرونا با وجود آسیب هایی که در بخش های مختلف به همراه داشت به شکوفایی صنعت طراحی و تولید نرم افزارهای آموزش مجازی و ایجاد فرصت های بسیار برای آن در کشور منجر شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۷:۰۷    
قزوین-ایرنا - رئیس پارک علم و فناوری قزوین گفت: ایجاد شهرک فناوری در این استان با هدف توسعه فعالیت شرکت های دانش بنیان و تولید محصولات فناورانه در آن هدف گذاری شده است.
مدیر اینفو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۶:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
محمد نبیونی؛ رییس بنیاد نخبگان استان البرز با اشاره به احداث کارخانۀ نوآوری و صنایع خلاق البرز، گفت: احداث این کارخانه گامی در مسیر تکامل زیست بوم نوآوری استان البرز و عاملی برای حضور نخبگان و مستعدان استان در شرکت های دانش بنیان و استارت آپ های فعال است. ...
برترین ها / نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۷:۰۶   + ۱۸ سایت دیگر  
خبرورزشی: بر اساس اعلام سایت رسمی فدراسیون فوتبال، شهاب الدین عزیزی خادم، در حاشیه مجمع انتخاباتی هیئت فوتبال استان همدان گفت: فدراسیون فوتبال با نگاهی عدالت محور و دانش بنیان و بر اساس ظرفیت های موجود، فوتبال را به صورت یکپارچه گسترش می دهد ...
مدیر امور شعب و بازاریابی بانک توسعه صادرات ایران گفت: این بانک بالغ بر 30 میلیارد ریال تسهیلات و تعهدات در سقف شعبه و تا 50 میلیارد ریال در رکن اعتباری مرکز بدون ارائه صورت های مالی حسابرسی شده به شرکت های دانش بنیان اعطا می کند.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
صادق برسه مدیرعامل یک شرکت دانش بنیان در گفتگو با اشاره به جزئیات دستگاه تولید ماسک های سه بعدی اظهار کرد: این دستگاه توسط جوانان ایرانی طراحی و تولید شده است و علاوه بر تولید ماسک سه بعدی می تواند هم زمان کش ماسک های سه بعدی و سه لایه را نیز وصل کند. ...
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۰:۳۹    
ایران پس از افتتاح مراکز مشابه در چین، کنیا و سوریه به منظور تسهیل فعالیت های بین المللی شرکت های دانش بنیان ایرانی، خانه نوآوری و فناوری دیگری را در پایتخت روسیه مسکو بازگشایی کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۰:۱۰    
دنیای اقتصاد- بجنورد- اسد ابراهیمی : معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی خراسان شمالی گفت: شهرک های صنعتی خراسان شمالی نسبت به شناسایی واحدهای صنعتی کوچک و متوسط مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی و منطقه ویژه اقتصادی که مستعد دانش بنیان شدن هستند حمایت مالی و معنوی می کند.