چهارشنبه ۲۸ اردیبهشتساعت ۱۳:۳۱May 2022 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانش بنیان»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۱ دقیقه پیش    
اداره کل اوقاف و امورخیریه آذربایجان غربی ، در لبیک به شعار سال ، برای ایجاد اشتغال در شرکتهای دانش بنیان سرمایه گذاری می کند .
سرهنگ سیاری گفت: تلاش کرده ایم تولیدات سنتی عشایر را به سمت دانش بنیانی پیش ببریم تا با هزینه کمتر سود دهی بیشتری برای آن ها به ارمغان آید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۲۶ دقیقه پیش    
معاون امور سرمایه گذاری معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری گفت: با توجه به اینکه شعار امسال اشتغال آفرین و دانش بنیان نامگذاری شده، برای توانمندسازی مناطق محروم نیاز به اشتغال آفرینی دانش بنیان داریم.
سایپا نیوز   ۳۶ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
تفاهم نامه 3 جانبه گروه خودروسازی سایپا، سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری منعقد و بر استفاده از ظرفیت شرکت های دانش بنیای در راستای توسعه صنعت خودرو کشور تاکید شد.
دولت   ۳۹ دقیقه پیش    
معاون وزیر صمت و مدیرعامل صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران گفت: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری و نگاه ویژه ریاست جمهوری نسبت به شرکت های دانش بنیان، باید برای رفع نیاز های آن ها که در حال ورشکستگی هستند تلاش کنیم تا بهره وری در کشور افزایش یابد.
مدیرعامل ایران خودرو در خصوص قیمت محصولات این خودروسازی به صداوسیما گفت: شما فکر می کنید قیمت محصولات ایران خودرو قیمت بالایی است؟
یک شرکت دانش بنیان نرم افزاری برای تهیه و انتشار پرسشنامه به روش های مختلف و همچنین تحلیل و گزارش گیری از اطلاعات به دست آمده طراحی کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۵۰ دقیقه پیش    
نخستین همایش مناطق آزاد و اقتصاد دانش بنیان در منطقه آزاد ارس برگزار شد.
همایش ملی محیط زیست و تولید دانش بنیان نیازها و فرصت ها، با هدف شکل گیری و توسعه سلسله همکاری های موثر برگزار می شود.
خودرو   ۵۶ دقیقه پیش    
مهندس محمدحسین زینلی: کویر تایر در راستای سیاست های راهبردی و توسعه کمی و کیفی محصولات خود با اتکا بر دانش بومی و داخلی سازی، موفق به طراحی و تولید اولین تایر دانش بنیان کشور برای رینگ 19 و دریافت تاییدیه از مرکز فن آوری و نوآوری ریاست جمهوری شده است. ...
نسیم خبر   ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
استاندار گیلان با اشاره به اینکه احیای واحدهای راکد و نیمه فعال در اولویت کار مسئولان باشد، گفت: از ظرفیت شرکت های دانش بنیان استفاده شود.
نمایشگاهی از محصولات تولیدی شرکت های دانش بنیان در حوزه مشاهدات زمین(نقشه برداری و سنجش از دور) یکشنبه اول خرداد در نمایشگاه دائمی محصولات صادراتی ایران ساخت برپا می شود.
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
کرج - ایرنا - نایب رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی البرز فاصله گرفتن از روش های کهنه سنتی در تولید محصول و حرکت گام به گام در مسیر بهره گیری از تولیدات دانش بنیان را اقدامی مهم در ایجاد تحول و پویایی اقتصاد استان و کشور عنوان کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱ ساعت پیش    
گروه استان ها- مسئول بسیج عشایری استان کرمان با بیان اینکه در حوزه گردشگری عشایر نیاز به کار جدی داریم گفت: صنایع دستی و تولیدات عشایر باید دانش بنیان شود.
خبرگزاری فارس   ۱ ساعت پیش    
مدیر مرکز رشد و واحدهای فناور دانشگاه تفرش گفت: جهت دهی صنایع دستی منطقه به سوی تولید محصولات فناورانه اولویت مرکز رشد این دانشگاه در سال "تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین" است.
مدیر تجاری سازی و سرمایه گذاری پارک علم و فناوری گیلان از ورود محصولات دانش بنیان استان به بازار های داخلی و خارجی خبر داد.
شبستان   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
خیرالدین گفت: از ابتدای سال 1401 تاکنون شاهد رشد 40 درصدی اشتغال در پارک های علم و فناوری بوده ایم و از 65 هزار اشتغال به 90 هزار اشتغال افزایش یافته اند و تعداد شرکت های دانش بنیان نیز از یک هزار و 664 مورد به یک هزار و 716 مورد افزایش یافته اند.
شادا   ۱ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره بانک ملی ایران ارائه خدمات مالی با هدف پیشبرد مگاپروژه های توسعه صنعت نفت و گاز کشور و توانمندسازی شرکت های داخلی دانش بنیان را محور کار بانک در نمایشگاه بین المللی نفت تهران دانست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱ ساعت پیش    
رئیس منطقه 6 سازمان بازرسی کشور و بازرس کل استان اصفهان با حضور در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان ، رفع موانع تولید در حوزه دانش بنیان را از اولویت های این سازمان دانست.
وزارت آموزش و پرورش   ۱ ساعت پیش    
. حضور علمی پژوهشی پژوهش سراهای دانش آموزی شهر تهران در راستای منویات مقام معظم رهبری و شعار سال " تولید ، دانش بنیان ، اشتغال آفرین " ، با مشارکت و حضور حداکثری در رویداد سیکاپ در نمایشگاه اینوتکس. ...
دانا   ۱ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
رئیس انجمن صنفی تولیدکنندگان و صادرکنندگان تجهیزات پزشکی، دندان پزشکی و آزمایشگاهی از رونمایی چند محصول جدید در حوزه های مختلف پزشکی در بیست و سومین نمایشگاه ایران هلث خبر داد.
طلا نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش طلانیوز: آیین گرامیداشت و جشن روز روابط عمومی سه شنبه 27 اردیبهشت در مرکز همایش های صدا و سیما، با حضور مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و شماری از فعالان ارتباطی ایرانی و بین المللی، ازجمله پروفسور باقر ساروخانی پدر علم جامعه شناسی ارتباطات ایران ...
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۱۰۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور خودکفایی در کالاهای اساسی را موضوعی راهبردی دانست و تأکید کرد: وزارت جهادکشاورزی با همکاری دیگر نهادها و از جمله مراکز علمی و دانش بنیان برنامه ریزی کند تا کشور در کوتاه ترین زمان ممکن در تولید کالاهای اساسی به خودکفایی برسد و دیگر نیازمند دیگر کشورها نباشیم.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر جهاد کشاورزی در پیامی به کاروان ترویجی ارتقای بهره وری کشاورزی، برپایی نهضتی جهادی برای ترویج دانش و نوآوری در عرصه های کشاورزی را اقدامی ارزشمند و شایسته تقدیر دانست.
فوت وفن   ۱ ساعت پیش    
تعریف دانش بنیان چیست؟ دانش بنیان چه محصولی دانش بنیان می شود؟ محصولات دانش بنیان دستیابی به محصول از طریق تحقیق و توسعه: سطح فناوری بالا: چگونه باید برای ارزیابی دانش بنیان اقدام کنیم؟ ارزیابی شرکت دانش بنیان ...
شادا   ۱ ساعت پیش   + ۳۵ سایت دیگر  
معاون امور شعب و بازاریابی تهران در بازدید از بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی بر حمایت های بانک ملی ایران از تولید کنندگان و دست اندرکاران صنعت نفت و همچنین شرکت های دانش بنیان تاکید کرد.
دنیای معدن   ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
دنیای معدن: شرکت دانش بنیان گسترش فناوری خوارزمی و دومین روز بیست وششمین نمایشگاه بین المللی نفت و گاز، پالایش و پتروشیمی 23 الی 26 اردیبهشت 1401، محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران سالن 5، غرفه 100
صمت   ۲ ساعت پیش    
بدیهی است قاچاق کالا در مقیاس کلی آن فرآیندی آسیب زننده در مسیر توسعه اقتصاد دانش بنیان ها است، چرا که موجب شکل گیری رقابت ناسالم می شود.
نبض بازار   ۲ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
حجت الله عبدالملکی با حضور در غرفه نفت ایرانول از حمایت و همراهی برای تحقق اهداف توسعه ای و برنامه های تحولی در شرکت نفت ایرانول خبر داد و بر پیشبرد و عملگرایی در راستای تحقق تولید دانش بنیان در این صنعت تاکید کرد.
قدس آنلاین   ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
با حضور معاون وزیر نفت در امور گاز تفاهم نامه همکاری بین شرکت ملی گاز ایران و پارک علم و فناوری خراسان رضوی با هدف پشتیبانی از شرکت های دانش بنیان در حوزه گاز به امضا رسید.
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
رویداد خوشامدگویی ویژه شرکت های دانش بنیان جدید روز دوشنبه، دوم خرداد ماه سال جاری در محل صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می شود.
استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به برنامه های دولت سیزدهم برای برقراری عدالت و ایجاد تحول و اصلاحات عمیق در حوزه اقتصاد و همچنین تحقق اقتصاد دانش بنیان ...
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: 10 درصد از شرکت های فعال دانش بنیان کشور در اصفهان مستقر هستند.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، دکتر حفیظ الله پورحیدر عضو انجمن داروسازان ایران درمورد ظرفیت گیاهان دارویی و طب سنتی و نقش شرکتهای دانش بنیان با برنامه گفتگوی علمی مصاحبه تلفنی کرد. ...
سردار مجید گفت: نقش تکنولوژی در پیشبرد اهداف ماموریتی پلیس فتا ضروری است و بهره گیری از روش فنی و تخصصی شرکت های دانش بنیان در خصوص پیشگیری از جرایم سایبری همواره مدنظر است.
عصر اترک   ۲ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت الومینای ایران گفت: با توجه به فقر معدنی کشور در تامین بوکسیت به عنوان ماده اولیه تولید آلومینیوم، استفاده از خاک های بوکسیت کم عیار با دانش بومی به عنوان راهکاری دانش بنیان در دستور کار است.
رییس جهاددانشگاهی کردستان گفت: تاسیس شعبه رویان در کردستان، راه اندازی مرکز سرطان برست، اجرای طرح اصلاح نژاد دام سبک و سنگین از جمله طرح های دانش بنیان جهاددانشگاهی است که امکان ایجاد این پروژه ها در کردستان وجود دارد.
شما نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس با تبریک انتخاب غرفه بزرگترین هلدینگ پتروشیمی ایران به عنوان غرفه برتر در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، امضای تفاهم نامه های متعدد در راستای هوشمندسازی ...
شعبه یزد بانک توسعه صادرات در سال 1400 رقمی بیش از 821 میلیارد تومان تسهیلات پرداخت کرده که از این رقم 326 میلیارد تومان (معادل 39 درصد) آن به شرکت های دانش بنیان پرداخت شده است. ...
ایسنا   ۲ ساعت پیش    
ایسنا/مازندران مدیر مرکز رشد دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل با ابراز گلایه از نبود و خلاء تصویب مصوبه و راهکار دقیق برای توسعه طرح های دانش بنیان دانشگاهی ...
دانا   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری: طبق قانون جهش تولید دانش بنیان، بانک ها اختیار دارند در شرکت های دانش بنیان سرمایه گذاری کنند.
آنا   ۲ ساعت پیش    
هسته سلامت دانشگاه امام صادق(ع) نشستی با عنوان تحول دانش بنیان در حوزه سلامت برگزار می کند.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، مهندس علی ابراهیمی دبیر کارگروه تخصصی کارآفرینی ستاد توسعه علوم و فناوری نهاد ریاست جمهوری درمورد ظرفیت گیاهان دارویی و طب سنتی و نقش شرکتهای دانش بنیان با برنامه گفتگوی علمی مصاحبه کرد. ...
ایلنا   ۲ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
محمدیاسر طیب نیا مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه طی بازدید از شرکت ورق خودرو اظهارکرد: شرکت ورق خودرو باید در عرصه دانش.بنیان در استان چهارمحال و بختیاری پیشتاز باشد؛ اولویت گروه فولاد مبارکه استفاده حداکثری از ظرفیت های موجود است.
پول پرس   ۲ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
بانک ملی ایران 40 درصد تسهیلات ناشی از منابع در اختیار صندوق توسعه ملی را به شرکت های دانش بنیان اختصاص داده است.
دولت   ۳ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون فناوری و نوآوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری رویکرد نوآوری باز در سیاستگذاری ها را مطرح کرد و گفت: سیاست ما برای توسعه فناوری و نوآوری در کشور، سیاستگذاری باز است یعنی در فرآیند سیاستگذاری، از مشارکت فناوران و نوآوران کشور بهره خواهیم برد.
دانا   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
کاربرد روش نوین لارو درمانی برای بهبود زخم پای دیابتی ها است که با ترمیم این زخم ها از تعداد بیشمار قطع عضو ها جلوگیری می کند.
آنا   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رفیعی نسب، شرکت کننده رویداد عصر امید در معرفی محصول دانش بنیان وکیوم تراپی گفت: این دستگاه با ایجاد فشار منفی درترمیم زخم و کاهش عفونت ناشی از آن کاربرد دارد. زخم های بستر، دیابتی، عملی، یا حتی عمل قلب باز و سوختگی از طریق ایجاد فشار منفی بهبود پیدا می کند.
دانا   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
یک شرکت دانش بنیان موفق به ساخت دریچه هوشمند الکترونیکی شده که می تواند از هدررفت آب جلوگیری کند.
خبرگزاری برنا   ۳ ساعت پیش    
نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی گفت: در مبحث مالیات نیز مشکلات موجود دیده شده و فرصت هایی داده شده که پیشنهاد می کنم شرکت های دانش بنیان این قانون را با دقت مطالعه کنند.