پنجشنبه ۰۶ آذرساعت ۰۱:۳۳Nov 2020 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «میزان اشتغال»

ناطقان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۷:۵۴   + ۷۰ سایت دیگر  
جهانگیری با تاکید بر اینکه با کلی گویی و شعار در کشور اتفاقی رخ نمی دهد، اظهار داشت: در دو سال و نیم پایانی دولت گذشته میزان اشتغال خالص کشور روند کاهنده داشت و تقریباً صفر بود در حالی که در مقایسه با دو سال و نیم ابتدایی آغاز به کار دولت تدبیر و امید سالانه 500 هزار شغل ایجاد شد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۴:۳۳   + ۱۵ سایت دیگر  
طبق جدیدترین آمار وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت)، در هفت ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته، تعداد گواهی کشف تغییری نداشته و پروانه های اکتشاف و بهره برداری صادر شده به ترتیب 10.9 درصد و 1.7 درصد افزایش یافته اند ...
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۱:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
گزارش جدید اداره آمار کره جنوبی نشان داد که افت میزان اشتغال در این کشور در ماه اکتبر با طولانی شدن پاندمی کرونا، به بیشترین حد خود در 6 ماه اخیر رسیده است. ...
اقتصادگردان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۸:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان اعلام کرد: میزان اشتغال در بخش اصناف استان بالغ بر 116 هزار نفر می باشد .
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۰۷:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
در حالی که نگرانی از بیکاری جمعیت فارغ التحصیلان دانشگاه ها احساس می شود، امسال بیشترین میزان اشتغال فارغ التحصیلان مربوط به مقطع دکتری و پایین ترین میزان مربوط به فارغ التحصیلان مقطع کاردانی بوده است.
آمارها حاکی از آن است که در ماه اکتبر میزان اشتغال ایجاد شده در آمریکا کمترین میزان در پنج ماه گذشته بوده و تعداد افراد شاغل پاره وقت در این کشور بیشتر شده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۱۰:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
نائب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: در تلاشیم تا با رفع موانع تولید و فعال سازی واحدهای صنعتی، میزان اشتغال در سطح استان افزایش یابد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۵:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی، گفت: با توجه به میزان اشتغال بخش کشاورزی به نظر می رسد، ارزش افزوده این بخش متناسب با جایگاه استان نیست.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۹:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
در طرح پیمایش رصد اشتغال وزارت علوم در طرح معاونت پژوهشی وزارت علوم، دانشگاه ها به طور مستقیم با یک جامعه آماری از دانش آموختگان ارتباط برقرار کرده اند و رصد اشتغال، 60 درصد دانش آموختگان سال تحصیلی 94-1393 شاغل هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۶:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی با بیان اینکه توسعه اقتصادی و اجتماعی باید سرلوحه فعالیت دانشگاه کارآفرین قرار گیرد ، گفت: بالاترین رتبه کشوری در اشتغال مرتبطِ دانش آموختگان را در سطوح مختلف داریم.
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۱:۰۰   + ۸۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - طبق اعلام پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، پنجمین جلسه کارگروه رفع موانع جهش تولید با موضوع چالش های تولید در بخش کشاورزی صبح امروز (سه شنبه) به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۶:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- هرگاه در استان سمنان صحبت از میزان اشتغال زایی می شود مسئولان از استانداری و صنعت معدن تا بهزیستی و جهاد و کمیته امداد آمار تسهیلات بانکی شان را مطرح می کنند اما آیا به واقع می توان گفت ارائه تسهیلات بهترین راه ایجاد اشتغال است؟
فکر شهر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
فکرشهر: رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 140 میلیارد تومان تسهیلات بند الق تبصره 18 به 77 طرح این استان در حوزه کشاورزی پرداخت شده است. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
سمنان- معاون معادن و صنایع معدنی سمنان از ایجاد اشتغال برای 145 نفر در بخش معادن این استان خبر داد و گفت: در شش ماه ابتدای سال جاری میزان اشتغال ایجادشده در معادن استان نسبت به سال گذشته 110 درصد رشد داشته است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا : در شش ماهه نخست امسال اشتغال 51 هزار و 595 نفر فراهم شده است که نسبت به شش ماهه اول پارسال حدود 8.2 درصد رشد داشته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۸:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
اطلاعات منتشرشده توسط اداره آمار کره جنوبی نشان داد میزان اشتغال در کره جنوبی طی ماه سپتامبر بیشترین سقوط را در چهار ماه گذشته به ثبت رسانده چرا که موج جدید شیوع ویروس کرونا و بیماری کووید-19 در این کشور صنعت خدمات را متلاشی کرده است.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۴:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
در شش ماهه ابتدای سال 99 میزان اشتغال پروانه های بهره برداری صادره با 51 هزار و 595 نفر، افزایش 8/2 درصدی را نشان می دهد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۱۵    
زنجان- ارجمند، مدیرکل میراث فرهنگی زنجان گفت: تاکنون 329 طرح صنایع دستی در استان زنجان با میزان اشتغال 450 نفر و اعتبار 45 میلیارد ریال مورد تائید قرار گرفته و تسهیلات دریافت کردند.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۷:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
براساس آمارها از 23٫5 میلیون شاغل در کشور حدود 60 درصد آن ها 44 ساعت در هفته کار می کنند و اشتغال کامل دارند. *** میزان اشتغال به گزارش خبرگزاری صنایع ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۱:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
جوایز ادبی در دولت های یازدهم و دوازدهم از سکه افتاد و تشویق های آن ها به وجه نقد تغییر یافت. این در حالی است که کم شدن حمایت ها و تشویق ها، میزان اشتغال به حرفه نویسندگی را تحت تأثیر جدی قرار می دهد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۵:۰۵    
کرج- رئیس پارک علم و فناوری البرز با بیان اینکه حدود هزار شغل برای جوانان و دانش آموختگان در قالب شرکت های دانش بنیان و فناور پارک علم و فناوری البرز ایجاد شده است، افزود: آمادگی داریم درصورت حمایت های لازم این میزان اشتغال را به دو هزار نفر افزایش دهیم.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۲:۳۱    
ساری- رئیس سازمان صمت مازندران با اشاره به رشد 39 درصدی سرمایه گذاری صنعتی در استان میزان اشتغال این بخش را 83 هزار نفر اعلام کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۰:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها - رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان گفت: میزان اشتغال کشاورزی استان مشخص بوده و گلایه مندی از مجموعه وزارت جهاد کشاورزی بسیار بالا است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۶:۳۰    
رشت - ایرنا - فرماندار رشت گفت: تمام توان و انرژی خود را برای افزایش میزان اشتغال بکار خواهیم بست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۶:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
مدرن ترین کارخانه نساجی غرب آسیا با نام تجاری سبلان پارچه سال هاست که به دلایل مختلف فعالیت کامل نداشته و در صورت شروع مجدد فعالیت، با توجه به میزان اشتغال زایی و هم چنین وضعیت اقتصادی کشور و نیاز به افزایش توان تولید داخلی به خصوص در حوزه نساجی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۴:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل گفت: میزان اشتغال در واحدهای صنعتی اردبیل به میزان 11 هزار و 50 نفر است.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
علیرضا آخوندزاده روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بیش از 65 میلیارد ریال از این میزان برای 28 طرح اشتغال روستایی در آذربایجان غربی پرداخت شده است ...
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۴:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری کُردپرس، محمد حسین امید ظهر امروز در یک نشست خبری با اصحاب رسانه استان کردستان تعداد دانشجویان شاغل به تحصیل در مراکز علمی کاربردی کشور را بیش از 220 هزار نفر و تعداد فارغ التحصیلان را بیش از 2 میلیون نفر اعلام کرد و افزود ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۷:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
خمین -رئیس بهزیستی خمین از رشد چهار برابری میزان اشتغال مددجویان تحت پوشش این نهاد حمایتی خبر داد و گفت: 38 فرصت شغلی برای مددجویان بهزیستی این شهرستان در سال 92 ایجاد شده بود که این رقم در سال 99 به 10 فرصت افزایش یافته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۴:۱۷    
مدرن ترین کارخانه نساجی خاورمیانه با نام تجاری سبلان پارچه سال هاست که به دلایل مختلف فعالیت کامل نداشته و در صورت شروع مجدد فعالیت این کارخانه با توجه به میزان اشتغال زایی و هم چنین وضعیت اقتصادی کشور و نیاز به افزایش توان تولید داخلی به خصوص در حوزه نساجی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۳:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها معاون نظارت و سنجش دانشگاه علمی-کاربردی کشور گفت: به دلیل ماموریت گرا بودن دانشگاه های علمی-کاربردی میزان اشتغال در این دانشگاه ها آمار قابل قبولی است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۳:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
بررسی طرح های افتتاحی در هفته تعاون نشان می دهد که بیشترین میزان اشتغالزایی متعلق به تعاونی های بخش مسکن بوده و تعاونی های توزیعی و مسکن بیشترین میزان سرمایه گذاری را به خود اختصاص داده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها-رئیس پارک علم و فناوری استان قم گفت: در سال 94، حدود 556 نفر شاغل در شرکت ها و واحدهای فناور تحت پوشش داشته ایم که این رقم در حال حاضر به 1719 نفر رسیده که بیش از سه برابر رشد را نشان می دهد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۱:۱۵    
رییس سازمان جهادکشاورزی خراسان شمالی گفت: سه هزار و 140 میلیارد ریال اعتبار تسهیلات اشتغال پایدار روستایی در بخش کشاورزی در استان پرداخت شده که میزان اشتغال این طرح ها، پنج هزار و 957 نفر است.
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۴:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیر فنی کارخانه شایان صنعت کانسار اسدآباد با اشاره به میزان اشتغال زایی این کارخانه گفت: بهره برداری از این کارخانه به عنوان سومین کارخانه کنسانتره شهرستان اسدآباد نیازمند ارائه تسهیلات بوده و به دلیل کمبود نقدینگی بهره برداری از آن به تعویق افتاده است.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۲:۵۸    
به مناسبت گرامیداشت هفته دولت، طرح پرورش ماهیان خاویاری آقای مسعود تمسکنی در شهرستان ترکمن با حضور سیدصادق شیرنگی سرپرست فرمانداری و جمعی از مسئولین شهرستان امروز چهارشنبه پنجم شهریور کلنگ زنی شد. ...
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۳:۱۳    
تسنیم: مطابق گزارش ارائه شده از سوی وزیرعلوم طی سال های اخیر میزان اشتغال در مقطع دکترا کاهش یافته است و همین موضوع باعث افزایش بیکاری فارغ التحصیل دکترا شده است. بررسی جداول آماری در بهار99 نشان می دهد که در این دوره 902 هزار و 410 نفر فارغ التحصیل آموزش عالی بیکار بودند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۴:۰۲    
گروه استان ها معاون اقتصادی استاندار قزوین گفت: دولت در سال های اخیر تسهیلاتی را برای ایجاد اشتغال در اختیار روستاییان قرار داده که چون نحوه پرداخت آنها هدفمند نبوده، این تسهیلات دچار انحراف شده اند.
مطابق گزارش ارائه شده از سوی وزیرعلوم طی سال های اخیر میزان اشتغال در مقطع دکترا کاهش یافته است و همین موضوع باعث افزایش بیکاری فارغ التحصیل دکتری شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- استاندار خراسان شمالی گفت: میزان اشتغال افراد استان به مدت 49 ساعت در هفته، 2.2 درصد رشد کرد و این اتفاق در شرایط نبود اعتبار، تحریم و نبود زیرساخت ها در استان رقم خورد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۶:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
اصفها- ایرنا- مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اصفهان گفت: میزان اشتغال صنایع دستی این استان در دوران کرونا با ایجاد کارگاه های خانگی افزایش یافته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۲:۰۱    
زنجان - ایرنا - استاندار زنجان به سهم اشتغال 36 درصدی این استان در بخش کشاورزی اشاره کرد و گفت: با وجود بالا بودن میزان اشتغال در بخش کشاورزی زنجان نسبت به 18 درصد میانگین کشوری، ارزش افزوده با میزان اشتغال ایجاد شده در این بخش متناسب نیست.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۰۰:۲۴   + ۲۲ سایت دیگر  
ایرنا : معاون صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی گفت: در چهار ماه نخست امسال هفت هزار و 600 نفر در 432 واحد صنعتی احیا شده کوچک و متوسط جذب شدند ...
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۲۰:۴۳    
گروه اقتصادی: در پی دو ماه نرخ بالای بیکاری به خاطر توقف بخش عمده فعالیت های اقتصادی و تعطیلی مراکز کسب و کار در نتیجه شیوع ویروس کرونا، نرخ بیکاری در ایالات متحده رو به کاهش گذاشته و افزایش میزان اشتغال بیش از حدی بوده است که پیشتر پیش بینی شده بود.در ماه گذشته میلادی، نرخ بیکاری به 10 ...
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۰:۰۸   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان از تکمیل پایانه صادراتی جیرفت تا پایان سال جاری خبر داد میزان اشتغال زایی مستقیم این پایانه را 170 نفر عنوان کرد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۶:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
بررسی آمارها نشان می دهد که تا پایان فروردین ماه امسال، 45 درصد اشتغال واحدهای صنعتی متعلق به صنایع کوچک بوده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۱:۱۰    
گروه استان ها- مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: طبق سامانه رصد استانی میزان اشتغال در سال 99 متاسفانه فقط 63/8 درصد از تعهدات دستگاه های اجرایی برای ایجاد اشتغال در استان قزوین تحقق یافته است.
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۱:۲۴    
رئیس سازمان صمت خراسان رضوی گفت: در مجموع پنج هزار و 311 واحد تولیدی صنعتی با سرمایه گذاری 290 هزار و 981 میلیارد ریال و اشتغال زایی برای 194 هزار و 356 نفر در این استان فعال است و سهم استان از تعداد واحدهای صنعتی کل کشور 7 درصد، میزان سرمایه گذاری صنعتی 6 درصد و میزان اشتغال زایی 8 درصد است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۰۰:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : وزارت صنعت، معدن و تجارت برای احیای یک هزار و 500 واحد صنعتی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی در سال 99 برنامه ریزی کرده که میزان اشتغال این واحدها طبق برنامه 27 هزار نفر است ...
دولت   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۱۱:۳۹   + ۲۱ سایت دیگر  
وزارت صنعت، معدن و تجارت برای احیای 1500 واحد صنعتی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی در سال 1399 برنامه ریزی کرده است که میزان اشتغال این واحدها طبق برنامه 27 هزار نفر است. ...