جمعه ۰۳ بهمنساعت ۱۷:۲۴Jan 2021 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «83 نفر»

پارسینه   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۴:۳۳   + ۱۷ سایت دیگر  
روز گذشته مراسم قرعه کشی سایپا مربوط به طرح فروش فوق العاده 6 محصول با حضور نهاد های نظارتی و رسانه ها در شرکت سایپا برگزار شد. محصولات ارائه شده در این طرح تیبا صندوقدار ( رینگ فولادی)، سایپا 151، نیسان تک سوز، نیسان تک سوز آپشنال، نیسان دوگانه سوز و نیسان دوگانه سوز آپشنال هستند ...
برترین ها / تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۲:۲۹   + ۳۸ سایت دیگر  
سایپانیوز: قرعه کشی طرح فروش 6 محصول سایپا شامل سایپا 151، تیبا صندوق دار و 4 مدل وانت نیسان با حضور نهادهای نظارتی و مسئولان این شرکت خودروسازی برگزار شد. در طرح فروش سایپا 356 هزار و83 نفر شرکت کردند که 355 هزار و 35 نفر واجد شرایط شناخته شدند. ...
هانا خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۲۳:۲۸    
سازمان آمار اقلیم کردستان جمعیت ساکن اقلیم کردستان در سال 2020 میلادی را 6 میلیون و 171 هزار و 83 نفر اعلام کرد
جماران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۹:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ به نقل از ایرنا، سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تاکنون یک میلیون و 336 هزار و 217 نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت 83 نفر از بیماران مبتلا به کرونا در 24 ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به 56 هزار و 886 نفر رسیده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۹:۰۰    
منابع خبری از افزایش شمار کشته شدگان درگیری های قبیله ای در دارفور سودان به 83 نفر خبر دادند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۴:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: در 24 ساعت گذشته 83 نفر بر اثر ابتلا به بیماری کرونا جان خود را از دست دادند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۴:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
تاکنون یک میلیون و 336 هزار و 217 نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت 83 نفر از بیماران مبتلا به کرونا در 24 ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به 56 هزار و 886 نفر رسیده است. ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۴:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تاکنون یک میلیون و 336 هزار و 217 نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت 83 نفر از بیماران مبتلا به کرونا در 24 ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به 56 هزار و 886 نفر رسیده است.
آنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۴:۱۲    
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: از دیروز تا امروز بیست و نهم دی ماه 1399 بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، 5 هزار و 806 مورد جدید ابتلا به کووید-19 در کشور شناسایی شدند.
سالم خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
سالم خبر: تاکنون یک میلیون و 336 هزار و 217 نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت 83 نفر از بیماران مبتلا به کرونا در 24 ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به 56 هزار و 886 نفر رسیده است.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۴:۱۱   + ۲۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت: 5 هزار و 806 بیمار جدید مبتلا به کرونا در کشور شناسایی شد.مجموع بیماران به 1 میلیون و 336 هزار و 217 نفر رسید. 83 نفر در 24 ساعت گذشته جان خود را از دست دادند.مجموع جان باختگان به 56 هزار و 886 نفر رسید.1 میلیون و 125 هزار 499 نفر از بیماران بهبود یافته اند.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۴:۰۷   + ۸۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت آمار مبتلایان و قربانیان کووید19 را در ایران در 24 ساعت گذشته اعلام کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۴:۰۵    
اقتصاد نیوز : سخنگوی وزارت بهداشت از شناسایی 5هزار و 806 بیمار جدید کووید19 در کشور طی 24 ساعت گذشته و همچنین 83 فوتی جدید ناشی از این بیماری خبر داد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۴:۰۲   + ۱۰۸ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت، ضمن اشاره به وضعیت شهرهای کرونایی کشور، آمار شبانه روز گذشته را اعلام کرد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۵:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تاکنون یک میلیون و 342 هزار و 134 نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت 87 نفر از بیماران مبتلا به کرونا در 24 ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به 56 هزار و 973 نفر رسیده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۹:۵۵    
اتحادیه پزشکان غرب دارفور اعلام کرد شمار کشته های حمله شبه نظامیان به منطقه الجنینه در غرب دارفور به 83 نفر رسید.
جماران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۸:۳۷    
به گزارش جماران؛ به نقل از ایرنا، سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به اینکه تاکنون یک میلیون و 318 هزار و 295 نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده اند ...
ایران پرس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۵:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت اعلام کرد طی 24 ساعت گذشته 6 هزار و 485 بیمار جدید مبتلا به کرونا در کشور ثبت شد و 83 بیمار نیز جان خود را از دست داده ند.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۵:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
حسینی گفت: متاسفانه پنج نفر در 24 ساعت گذشته به دلیل ابتلا به کرونا در استان جان خود را از دست داده اند که کل آمار فوتی های فارس در این زمینه را به سه هزار و 83 نفر رسانده است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۵:۱۱    
اقتصاد ایران: سخنگوی وزارت بهداشت گفت: در 24 ساعت گذشته 83 نفر بر اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست دادند.
پیام خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۵:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
به گفته مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، از ابتدای شیوع کروناویروس تاکنون، سه هزار و 83 نفر در فارس بر اثر ابتلا به کروناویروس جان خود را از دست دادند.
تقریب   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۵:۰۰   + ۲۸ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به اینکه تاکنون یک میلیون و 318 هزار و 295 نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده اند، از فوت 83 نفر از بیماران مبتلا به کرونا در 24 ساعت گذشته خبر داد و گفت: تعداد جان باختگان کرونا در کشور به 56 هزار و 621 نفر رسیده است.
ایران اکونومیست   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۴:۴۲   + ۱۷ سایت دیگر  
سیما سادات لاری روز جمعه با اعلام آخرین آمار مبتلایان و جانباختگان کرونا در ایران افزود: در 24 ساعت گذشته تا ظهر امروز (26 دی 1399) بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی 6 هزار و 485 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی شد و 631 نفر بستری شدند ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۴:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
تسنیم نوشت: سخنگوی وزارت بهداشت گفت: در 24 ساعت گذشته 83 نفر بر اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست دادند.
ابنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۴:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت ایران از فوت 83 نفر از بیماران مبتلا به کرونا در 24 ساعت گذشته خبر داد.
سالم خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۴:۲۷   + ۱۵ سایت دیگر  
سالم خبر: سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به اینکه تاکنون یک میلیون و 318 هزار و 295 نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده اند، از فوت 83 نفر از بیماران مبتلا به کرونا در 24 ساعت گذشته خبر داد و گفت: تعداد جان باختگان کرونا در کشور به 56 هزار و 621 نفر رسیده است.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۴:۲۱   + ۲۱ سایت دیگر  
آمار جهانی جان باختگان کرونا روز جمعه با ثبت یک رکورد جدید به بیش از 2 میلیون نفر رسید. همچنین سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به اینکه تاکنون یک میلیون و 318 هزار و 295 نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده اند ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۴:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به اینکه تاکنون یک میلیون و 318 هزار و 295 نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده اند، از فوت 83 نفر از بیماران مبتلا به کرونا در 24 ساعت گذشته خبر داد و گفت: تعداد جان باختگان کرونا در کشور به 56 هزار و 621 نفر رسیده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۴:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: با فوت 83 نفر از بیماران مبتلا به کرونا در شبانه روز گذشته، تعداد جانباختگان به 56 هزار و 621 نفر رسید.
انتخاب   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۴:۱۰    
سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به اینکه طی شبانه روز گذشته 83 مبتلای به کرونا جان خود را از دست دادند، گفت: طی 24 ساعت گذشته بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، 6485 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی شده است.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۴:۰۹   + ۱۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت: 6 هزار و 485 بیمار جدید مبتلا به کرونا در کشور شناسایی شد. مجموع بیماران به 1 میلیون و 318 هزار و 295 نفر رسید. 83 نفر در 24 ساعت گذشته جان خود را از دست دادند.مجموع جان باختگان به 56 هزار و 621 نفر رسید. 1 میلیون و 107 هزار 11 نفر از بیماران بهبود یافته اند
برترین ها / همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۴:۰۹   + ۴۰ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به اینکه طی شبانه روز گذشته 83 مبتلای به کرونا جان خود را از دست دادند، گفت: طی 24 ساعت گذشته بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، 6485 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی شده است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۶:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
بجنورد- فرماندار اسفراین از ثبت نام 500 نفر متقاضی طرح اقدام ملی مسکن در این شهرستان خبر داد و گفت: تاکنون فقط 83 نفر آورده اولیه را واریز کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۳:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: با بستری شدن 19 نفر شمار بستری ها در بخش های کرونایی بیمارستان های استان به 83 نفر رسید.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۷:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
زنجان- استاندار زنجان با بیان اینکه طی سالجاری چهار هزار و 83 نفر به تعداد بیمه شدگان بیمه تامین اجتماعی در استان زنجان اضافه شده است، گفت: امیدواریم تا پایان سال به تعدادبیمه شدگان باز هم افزوده می شود.
استانداری اردبیل   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۰:۵۰    
✔️ بستری موجود 393 نفر ✔️ بستری روز 53 نفر ✔️ فوتی 6 نفر ✔️بستری آی سی یو 83 نفر ✔️ بهبود یافته 43 نفر هم اکنون شهرهای اردبیل، پارس آباد،بیله سوار، گرمی، خلخال، مشگین شهر، کوثر و اصلاندوز در وضعیت نارنجی و شهرهای سرعین ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۰ - ۲۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل از بستری 64 نفر به دلیل ابتلا به کرونا و فوت 10 نفر در شبانه روز گذشته در استان اردبیل خبر داد.
اقتصاد آنلاین / نقدینه   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۰۸:۴۱   + ۲۶ سایت دیگر  
نفرات برتر مسابقه تصویرگری بیمه تصویری بیمه ملت که با موضوع فرهنگ بیمه به مناسبت هفدهمین سالروز تاسیس بیمه ملت برگزار شده بود، اعلام شدند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۴:۲۸    
در 24 ساعت گذشته تعداد افراد بستری جدید مبتلا به ویروس کرونا در استان اردبیل به 83 نفر رسیده است که 30 نفر کمتر از بالاترین آمار ثبت شده در این زمینه است.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۶:۲۳   + ۳۸ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، براساس جدیدترین آمار پایگاه اطلاعاتی ارزیابی های جهانی ورلدومتر ، شمار مبتلایان به کرونا در قاره آفریقا با شناسایی موارد جدید در 24 ساعت گذشته، به 2 میلیون و 187 هزار و 333 نفر رسید. ...
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۱:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
گروه جامعه: سرپرست دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: طی 24 ساعت گذشته 11 بیمار کرونایی جان خود را از دست داده اند و مجموع جانباختگان به 2 هزار و 308 نفر رسیده است ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۵:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان از انجام 260 عملیات و نجات جان 83 نفر توسط آتش نشانان کرمان در آبان ماه سال جاری خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۲۲:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل از بستری 83 نفر به دلیل ابتلا به کرونا و فوت 15 نفر در شبانه روز گذشته در استان اردبیل خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۴:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل از بستری 83 نفر به دلیل ابتلا به کرونا و فوت 13 نفر در شبانه روز گذشته در استان اردبیل خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۰۷:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش سبزوار گفت: با پیگیری های صورت گرفته آمار افراد 6 تا 12 ساله بازمانده از تحصیل در سبزوار از 357 به 83 نفر کاهش یافته است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
شاهرود- رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود بابیان اینکه مجموع مبتلایان قطعی کرونا در شاهرود به چهار هزار و 83 نفر رسید، گفت: رعایت دستورالعمل های بهداشتی در دستور کار آحاد مردم قرار گیرد.
هانا خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۲:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی گفت: در سیل روستای بری شهرستان ماکو به 21 خانوار با 83 نفر جمعیت امدادرسانی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۰۹:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
با جان باختن 83 نفر از مبتلایان به ویروس کرونا در ترکیه شمار جان باختگان به 10722 نفر رسید.