یکشنبه ۳۰ اردیبهشتساعت ۰۸:۰۴May 2024 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حوزه های انتخاباتی»

فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۰۷:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
بیش از 60 درصد حوزه های انتخاباتی دور دوم به صورت الکترونیکی برگزار شد.انتخابات ریاست جمهوری 1404 در پایتخت نیز الکترونیکی برگزار می شود. مهم ترین ویژگی های برگزاری این نوع انتخابات چیست؟
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۵:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، بشار اسد رئیس جمهور سوریه با صدور فرمانی با شماره (99) سال 2024، روز دوشنبه 15 ژوئیه 2024 را به عنوان موعد برگزاری انتخابات اعضای مجلس خلق این کشور برای دوره ی چهارم قانونگذاری تعیین کرد. ...
اطلاع با ما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۲۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد انتخابات کشور: حوزه های انتخاباتی که به تشخیص استاندار ضرورت به تمدید رای گیری نیست می توانند فرایند انتخابات را به اتمام برسانند.
سلام نو / روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۵:۲۱   + ۲۳ سایت دیگر  
انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی 11 اسفند 1402 برگزار شد که 245 نفر به مجلس راه یافتند. 90 نامزد برای 45 کرسی باقی مانده مجلس امروز با یکدیگر رقابت می کنند.
زرک   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۵:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد - استاندار لرستان گفت: با اقتدار نظام، دشمنان قدرت تعرض نخواهند داشت به گزارش زرک ، ابوطالب شفقت در حاشیه بازدید از حوزه های انتخاباتی اخذ رأی دومین مرحله از انتخابات دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در خرم آباد با قدردانی از حضور خوب مردم در صندوق آرا ...
رادیو ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۱:۳۲   + ۳۳ سایت دیگر  
به گزارش شبکه رادیویی ایران، عباس نعمتی مسئول یکی از حوزه های انتخاباتی در گفت و گو با نوید دانشور گزارشگر ویژه برنامه روز انتخاب گفت: فرآیند اخذ رای از رای دهندگان مرحله دوم انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از ساعت 08:00 صبح روز جمعه مورخ 21/02 ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات گفت: امیدواریم این دوره هم مثل اسفندماه شاهد زیرساخت های ارتباطی پایدار و امن در انتخابات کشور باشیم.
رادیو ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۰:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش شبکه رادیویی ایران، عیسی زارع پور وزیر ارتباطات در گفت و گو با علی رشیدی گزارشگر رادیو ایران بیان کرد: در انتخبات اسفندماه، 99 درصد استعلامات به صورت برخط انجام شد که توفیق بسیار بزرگی است و همه آن امکانات و تدابیر برای انتخابات امروز هم فراهم است و همه همکاران بر سر کار حاضر هستند و ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
علی اصغر نخعی راد در گفت و گو با ایران اکونومیست درباره دوره دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی و لزوم مشارکت مردم در عرصه انتخابات گفت: برخی از حوزه های انتخاباتی هنوز تمام نمایندگان خود را برای مجلس دوازدهم نشناختند و برای محقق شدن این موضوع باید مردم دراین حوزه ها با مشارکت فعال در محل صندوق های رای ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۳:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از معاونت صدا، مهدی شاملو مدیر شبکه ایران صدا در معرفی صفحات تبلیغاتی نامزدهای دور دوم انتخابات مجلس گفت: تاکنون محتواهای تبلیغی استان هایی که انتخابات آنها به دور دوم کشیده است بر روی نرم افزار ایران صدا قابل مشاهده است ...
همت خبر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۶:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
مهندس ملک جعفریان در این جلسه، توسعه شبکه فیبرنوری را اولویت اصلی مخابرات منطقه تهران در سال جاری دانست و بر نظارت فنی بر کیفیت شبکه و تجهیزات مورد استفاده و همچنین عملکرد نمایندگان فروش در راستای افزایش رضایت مندی مشتریان تاکید کرد. ...
فرارو   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۵:۵۱   + ۸۹ سایت دیگر  
رئیس دولت سیزدهم به موضوع ضرورت مشارکت مردم برای تحقق هدف جهش تولید اشاره کرد و گفت: تمهید مقدمات تحقق مشارکت مردم نیازمند اهتمام جدی همه بخش های دولت است ...
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۱:۴۸    
سرویس عراق و اقلیم کردستان_ سخنگوی اتحادیه میهنی کردستان ضمن اعلام محتوی جلسه شورای رهبری این حزب افزود: به منظور کسب ارای بیشتر انتخابات اعضای رهبری و دفتر سیاسی در میان حوزه های انتخاباتی تقسیم می شوند.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۷:۳۲    
سرویس ترکیه - انتخابات اخیر ترکیه که در نتیجه آن بسیاری از حوزه های انتخاباتی از دست ائتلاف حاکم خارج شده و به دست CHP و دم پارتی افتادند، نشان دهنده بروز ترک های بزرگ در هژمونی AKP بود، هاشم محمودی در یادداشتی به بررسی این موضوع پرداخته است.
پایگاه خبری یاقوت نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۱۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
همدان یاقوت نیوز- فرماندار همدان با اشاره به اینکه بیشترین مشارکت متعلق به شهرستان رزن و درگزین بود گفت: در برخی از حوزه های انتخاباتی حضور پر رنگ تری وجود داشت به طوری که در حوزه رزن و درگزین حدود 70 درصد مشارکت بود.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۱۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
در روسیه نیز حضور عروس و دامادها در حوزه های انتخاباتی باب شده است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ - ۱۶:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
ناصر ایمانی تحلیل گر مسائل سیاسی در گفت وگو با خبرنگار ایران اکونومیست در پاسخ به سؤالی در مورد تحلیل نتایج انتخابات 11 اسفند و آرایش سیاسی مجلس آینده، گفت: تحلیل هایی که ظرف این چند روز در فضای رسانه ای منتشر شده مبتنی بر آرای تهران است ...
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۲۲:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
روزنامه هم میهن نوشت: آنچه امروز ستاد انتخابات اعلام می کند حسب این رویه، خلاف قانون نیست اما دو ایراد بر آن وارد است. نخست اینکه مردم عادت کرده بودند گزارش عملیاتی حوزه های انتخاباتی و اخذ رای را دریافت کنند اما هم اکنون تنها اسامی برندگان و به دور دوم کشیده شده ها اعلام می شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۱۴:۵۰    
دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی جمعه گذشته، 11 اسفند 1402 برگزار و نتایج این انتخابات مشخص شد. با این حال برخی از حوزه های انتخاباتی به مرحله دوم رای دادن کشیده شدند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۱۲:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا - استان فارس دارای 15 حوزه انتخابیه ، 18 کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی و پنج کرسی نمایندگی در مجلس خبرگان رهبری است .
بسیج   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۲۱:۳۸    
مردم شهرستان فیروزکوه با حضور گسترده در حوزه های انتخاباتی و حضور پرشور در پای صندوق های رای حماسه ای دیگر آفریدند. خبرنگار/ طاهره حاجی مزدارانی
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۸:۳۵    
کار شمارش آرای حوزه های انتخاباتی استان تهران که از دیروز آغاز شد، همچنان ادامه دارد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۲۰:۲۲    
با پایان یافتن شمارش آرا در برخی حوزه های انتخاباتی در شهرستان های مختلف اسامی برگزیدگان منتخب ملت مشخص شد.
نتایج نهایی انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه های انتخاباتی استان آذربایجان غربی مشخص شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۴:۵۳   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی نتایج نهایی انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در برخی از حوزه های انتخاباتی استان آذربایجان غربی مشخص شد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۳:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
نتایج نهایی انتخابات مجلس شورای اسلامی در برخی حوزه های انتخاباتی استان اصفهان مشخص شد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۲:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان دیروز (جمعه) برگزار شد. مهدی ترابی، بازیکن ملی پوش تیم پرسپولیس هم با حضور در یکی از حوزه های انتخاباتی رای خود را به صندوق انداخت. 258 258
خبر فوری   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۰۸:۳۷   + ۳۹ سایت دیگر  
پس از پایان رای گیری در ساعت 24 روز 11 اسفند، شمارش آراء شروع شد. نتایج آراء انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان شهرها و حوزه های انتخاباتی مختلف به تدریج در حال به روز رسانی و تکمیل است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۰۸:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
تاکنون نتایج 14 حوزه انتخابیه فارس مشخص شده است که باید به تایید وزارت کشور برسد.
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۰۸:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
امروز در اغلب حوزه های انتخاباتی به طور رسمی، آخرین نتایج رای گیری اعلام و میزان مشارکت جامعه عیان می شود و از آن لحظه به بعد شاهد تحلیل های کارشناسان پیرامون میزان مشارکت و کیفیت آن خواهیم بود.
صدای ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۰۶:۵۲    
به گزارش صدای ایران نتایح غیر رسمی انتخابات استان فارس اعلام شد نی ریز و استهبان: فرهاد طهماسبی داراب و زرین دشت: محمدجواد عسکری ممسنی و رستم: امید نصیبی کازرون و کوهچنار: غلامرضا دهقان ناصرآبادی لارستان،گراش،خنج،اوز و جویم: علاالدین بروجردی فسا: حجت اله فیروزی ...
خبر فوری   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۰۱:۵۷    
پس از پایان رای گیری در ساعت 24 روز 11 اسفند، شمارش آراء شروع شد. نتایج آراء انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان شهرها و حوزه های انتخاباتی مختلف به تدریج در حال به روز رسانی و تکمیل است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۹:۵۷    
اهواز- یک شهروند اهواز با کمک داوطلبانه خود نسبت به ایاب و ذهاب مردم رایگان برای حوزه های انتخاباتی اقدام کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۹:۰۳    
به گزارش مشرق، حسین امیرعبداللهیان، وزیر خارجه ایران، در توئیتی با انتشار عکس خود در حوزه های انتخاباتی نوشت: *بازنشر مطالب شبکه های اجتماعی به منزله تأیید محتوای آن نیست و صرفا جهت آگاهی مخاطبان از فضای این شبکه ها منتشر می شود.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۵:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
مردم شهرستان فارسان استان چهارمحال وبختیاری با حضور پرشور در حوزه های انتخاباتی اخد رأی ، وفاداری خود به آرمان های انقلاب اسلامی را به نمایش گذاشتند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۵:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- فرماندار شهرستان بندر ماهشهر گفت: اشراف امنیتی و انتظامی بر حوزه های انتخاباتی شهرستان ماهشهر وجود دارد و مردم از سلامت برگزاری انتخابات اطمینان داشته باشند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۴:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر عامل توانیر گفت:صنعت برق برای اطمینان و حفظ پایداری تامین برق حوزه های انتخاباتی در آماده باش کامل قرار دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۳:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، ضمن انداختن رای خود در صندوق رای یکی از حوزه های انتخاباتی شهر تهران، تاکید کرد: مردم ایران با رای خود قدرت خود را نشان می دهند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۲:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، ضمن انداختن رای خود در صندوق رای یکی از حوزه های انتخاباتی شهر تهران، تاکید کرد که مردم ایران با رای خود قدرت خود را نشان می دهند و تصمیم و انتخاب امروز مردم آینده را رقم می زند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۱:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
فرمانده یگان های ویژه فراجا، از ازدحام جمعیت در برخی حوزه های انتخاباتی خبر داد و گفت: تا این لحظه هیچ مشکل امنیتی در کشور گزارش نشده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
عیسی زارع پور: زیرساخت های ارتباطی کشور برای برقراری انتخابات پرشور مهیا است و به خوبی پیش می رود.
آنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۹:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه حضور در پای صندوق رای موجب ناراحتی دشمن و شیطان می شود، گفت: دوستان ایران اسلامی از حضور مردم پای صندوق رای خوشحال هستند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۰:۰۰   + ۱۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسینی در چهارمین جلسه ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرایم و تخلفات انتخاباتی استان کردستان از آحاد مردم استان برای شرکت پرشور در انتخابات یازدهم اسفندماه دعوت کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۹:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران (توانیر) گفت: صنعت برق برای اطمینان و حفظ پایداری تامین برق حوزه های انتخاباتی در آماده باش کامل قرار دارد.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۶:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس، مهدی دوستی در نشست ستاد انتخابات استان هرمزگان که با حضور اعضای ستاد همچنین ارتباط وبیناری فرمانداران برگزار شد. وضعیت آمادگی حوزه های انتخاباتی و 1451 شعبه اخذ رای را بررسی و تاکید کرد ...
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۲:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم، از استقرار صندوق های ثابت و سیار انتخاباتی در خوابگاه های دانشجویی به منظور اخذ رأی دانشجویان طی فردا جمعه 11 اسفند خبر داد. ...
یزد فردا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۱:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
یزدفردا: مدیر عامل شرکت توزیع برق استان یزد، از آمادگی کامل نیرو های عملیاتی شرکت توزیع نیروی برق و اتخاذ تمهیدات لازم برای تامین برق پایدار حوزه های انتخاباتی در اقصی نقاط استان در روز جمعه 11 اسفند سال جاری خبر داد.