جمعه ۱۱ فروردینساعت ۱۴:۴۶Mar 2023 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سلطنت طلبان»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۲:۴۶   + ۳۹ سایت دیگر  
مشاور فرماندهی کل قوا در امور ارتش گفت: نظام سلطه از سر عجز و استیصال دست استمداد خود را به سوی منافقین و سلطنت طلب ها و تجزیه طلبان دراز کرد تا ایران را با خطر تجزیه و فروپاشی روبرو سازد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۴:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
یک ماه پس از برگزاری نشست در دانشگاه جورج تاون شهر واشنگتن، 6 نفر از چهره های ضدایرانی شرکت کننده، با تدوین یک بیانیه موسوم به منشور همبستگی و سازماندهی نقشه راه فعالیت خود را رونمایی کردند؛ اما حقیقت چیست؟
رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۲۰:۴۵   + ۳۳ سایت دیگر  
مهدی سعادتی، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از دستگیری تعدادی از عوامل مسمومیت در مدارس خبر داد و گفت: دستگیرشدگان اعتراف کردند از طریق فضای مجازی از خارج کشور هدایت می شدند. ردپای رژیم صهیونیستی، سرویس های جاسوسی، منافقین و سلطنت طلبان این جریان، کاملا مشهود است.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۸:۳۰    
گروهک تروریستی و تجزیه طلب حزب منحله دمکرات کردستان ایران که تا پیش از این مدعی بود خط قرمز آنها ائتلاف با سلطنت طلبان است، امروز برای ائتلاف شرط و شروط تعیین کردند!
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۸:۱۷   + ۲۳ سایت دیگر  
فارس نوشت: سخنگوی دولت گفت: عاملان حادثه مسمومیت ها هم معرفی می شوند و هم با آنها برخورد عبرت انگیزی خواهد شد.
جهت پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۷:۵۴    
دردو ماه اخیر کشور دچار برهم ریختگی امنیت روانی شده است، اتفاقی که با انگشت گذاشتن دشمن ب روی حساس ترین افراد جامعه سعی در عملی کردن آن و تبدیل به نا امنی اجتماعی دارد اما این اتفاق نخواهد افتاد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۲:۵۰    
هادی حیدری، اصلاح طلب تندرو که سابقه بازداشت به دلیل مسائل امنیتی نیز داشته است، به دنبال انتشار کاریکاتوری از رضا پهلوی در صفحه خود در اینستاگرام، از حذف آن توسط این پلتفرم آمریکایی خبر داد.
تهران پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۱:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
یک سرنخ جدید از عوامل ضدانقلاب که در ماجرای مسمومیت دانش آموزان مدارس دخترانه نقش داشتند، به دست آمده است.
جماران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۲۲:۲۱    
سردبیر آگاهی نو در این زمینه نوشت: سلطنت طلبان نیامده، تحمل پذیری خود را نشان می دهند
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۲۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
اختلافات در اپوزیسیون به حدی تشدید شده که عبدالله مهتدی رئیس گروهک تجزیه طلب کومله خواستار پایان دادن به حمله به احزاب کَرد شده و شاهدیم که دیگر از پنهان کردن اختلافات ابایی ندارد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۲۰:۴۱    
در روزهای اخیر، درگیری های شدیدی بین عناصر گروهک تروریستی کومله با عناصر سلطنت طلب در خارج کشور اتفاق افتاده است.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۲۱:۳۵    
سران و اعضای گروهکهای تروریست کومله و دمکرات بر سر ائتلاف با سلطنت طلبان و منافقین به جان هم افتادند.
روز پلاس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۱۱:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
برای درک بهتر موضوع توسط مخاطب ایرانی می توان این گونه تصور کرد که اصولگرایان جبهه پایداری با ملی مذهبی ها و حتی فراتر از آن با سلطنت طلبان ائتلاف کرده باشند!
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۰۰:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
آفتابی شدن عالیجناب شکنجه گر! بعد از 44 سال زندگی مخفیانه، بهانه ای بود برای اینکه برخی مدعیان زن، زندگی، آزادی هم تعارف را کنار بگذارند و بعد از همصدایی با تجزیه طلبان، گروهک مجاهدین خلق، سلطنت طلبان و همجنسگرایان، این بار برای ساواکی ها آغوش باز کنند ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۲۱:۱۹   + ۳۷ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: اعضای خبرگان رهبری دغدغه های فرهنگی هم داشتند و از وضعیت بی حجابی در کشور و این ناهنجاری بزرگ در عذاب بودند و از آقای رئیس جمهوری می خواستند که علاجی برایش بیابند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۸:۴۰   + ۱۵ سایت دیگر  
سخنگوی مجلس خبرگان رهبری گفت: اعضای این مجلس فردا پنجشنبه، چهارم اسفند ابتدا در مرقد مطهر امام خمینی (ره) حضور می یابند و سپس به دیدار رهبرانقلاب می روند.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۷:۳۹    
اخیرا تصاویری از تجمعات چند نفری ضد انقلابی ها منتشر شده که نشان می دهد با در دست داشتن پلاکارد و تصاویری از پرویز ثابتی، شکنجه گر ساواک در حال حمایت از او و رضا پهلوی هستند. گوشه ای از این تجمعات را ببینید.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۲:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
بعد از حضور رضا پهلوی به همراه چند چهره دیگر مانند نازنین بنیادی و مصی علینژاد در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ، تعدادی از سلطنت طلبان با تجمع در مونیخ برای وی شعار دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۱:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: راهپیمایی 22 بهمن امسال با حضور چشم انداز و کم نظیر ملت شریف ایران نشان داد که تلاش 44 ساله اپوزیسیون و سلطنت طلبان و کشور های متخاصم علیه انقلاب و مردم بی ثمر است.
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۰۷:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
ایران نوشت:درحالی که سلطنت طلبان و رسانه های حامی آن مدعی بودند توانسته اند همزمان با راهپیمایی های میلیونی سالگرد پیروزی انقلاب در ایران تجمعی ده ها هزار نفری در لس آنجلس برپا کنند؛ ایران اینترنشنال مدعی شده بود که این تجمع با حضور 80 هزار نفر برگزار شده است
آخرین نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۰۸:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
عبدالله مهتدی دبیرکل حزب کومله چند ساعت پس ازاجلاس جرج تاون بارد گفته هایش درپیام ارسالی به همایش دموکراسی برای ایران ازعدم قبول شرایط رضاپهلوی وانتظار برای به خیابان آوردن مردم و شکست ایران سخن گفت.
گلستان ما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۴:۲۳    
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گلستان گفت: حضور گسترده مردم در راهپیمیای 22 بهمن دست ردی به سینه سلطنت طلبان و منافقان بود.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۳:۰۹   + ۱۸ سایت دیگر  
طی 120 روز ناآرامی، اغتشاشگران به امر ارباب های خود عمل کردند، من امروز با صراحت می گویم که اتاق فکر آن ها را آمریکا، اسرائیل، سلطنت طلبان جلاد و منافقین آدم کش تشکیل می دادند و امروز هم با افتخار می گوییم که تیرشان به سنگ خورد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۲:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
امام جمعه موقت تهران گفت: اتاق فکر اغتشاشات را منافقین، سلطنت طلبان و سلطه گران تشکیل دادند، اما ما با افتخار میگوییم که تیرشان به سنگ خورد و در اهدافشان ناکام ماندند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۱۳:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
زنجان-امام جمعه سلطانیه گفت: راهپیمایی 22 بهمن نماد و مظهر اتحاد و اعتماد ملی و دفاع از ارزشهای انقلاب و نه بزرگ به آمریکا، اروپا و منافقان و سلطنت طلبان و آشوبگران است.
ایبنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۰۹:۳۴    
سلطنت طلبان در روز 19 بهمن ناباورانه اخباری مبنی بر ملاقات افسران نیروی هوایی با امام خمینی را می شنیدند. ضربه آن چنان کاری بود که امرای ارتشی از سرناچاری، تدبیری جز تکذیب خبر و جعلی خواندن عکسی که رژه افسران نیروی هوایی مقابل امام را نشان می داد تدارک ندیدند.
جام جم   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۲:۱۷    
به گزارش جام جم آنلاین ، اخیرا تیم هایی وابسته به سلطنت طلبان که قصد واردات سلاح و ادوات نظامی به کشور داشتند شناسایی و متلاشی شدند. براساس گزارشات امنیتی بدست آمده، در روزهای اخیر میزان و حجم تلاش برای واردات سلاح به کشور افزایش قابل ملاحظه ای داشته است . ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۰۹:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
دانشمند و استاد پیشکسوت و برجسته دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر با اشاره به تجمع ضدانقلاب در برلین و شیوه جذب نفرات در این تجمع گفت: سلطنت طلبان و ضدانقلاب آن چنان درمانده شده بودند که به یکی از اساتید ما که در دانمارک در حال تحصیل بود ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۶:۲۱    
گروه های تجزیه طلب و منافقین، از مخالفان کمپین رضا ربع پهلوی هستند و ائتلافی که قرار بود شکل بگیرد، یک روز هم دوام نیاورد!
رجا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۰۵:۰۱    
نهم آبان 1359 رضا پهلوی بیست ساله با استناد به قانون اساسی عصر شاهنشاهی اعلام پادشاهی کرد، در قاهره مصر. بازی گردان رضای جوان، مادرش فرح بود که نمی خواست چرخ سلطنت طلبان بر محوری غیر از این خانواده بچرخد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۰:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
در جریان جنگ تحمیلی و پیش از آن بسیاری از سلطنت طلبان همچون اویسی و پالیزبان با صدام و رژیم بعث عراق همکاری کردند؛ فرزند اشرف پهلوی نیز در میانه جنگ اقدام به ربودن دو ناوچه ایرانی کرد.
آخرین نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۰:۳۷   + ۳۷ سایت دیگر  
ما از درون باید قوی بشویم و قدرت درون ساز باشد چرا که پیوستگی ملت و دولت قدرت ما است؛ حل مشکلات مردم نقطه قوت کشور است. با این وجود صد ها شبکه تلویزیونی و ماهواره ای با همراهی سلطنت طلبان و منافقان که میلیارد ها دلار توسط آل سعود خرج آن ها شد در حوادث اخیر شکست خوردند.
جهت پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۶:۵۵    
یک تجزیه طلب با انتشار فیلمی که در آن از تعداد کم افراد حاضر در تجمع حرف زده بود و علت آن را کار اشتباه سلطنت طلبان می دانست از اختلاف شدید بین تجزیه طلبان و سلطنت طلبان پرده برداشت.
جهت پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۳:۵۲    
سال ها پیش سیا برای به دست آوردن دوباره ایران برای طرحی بنام شوراهای مشروطیت سرمایه گذاری کردند طرحی که چون بوی پول از آن بلند شد باعث به جان هم پریدن اپوزیسون ها شد و همه چیز بهم ریخت.
کیهان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۲۲:۵۲    
سرویس خارجی- در حالی که کاخ باکینگهام جزئیات برگزاری مراسم تاج گذاری چارلز سوم را منتشر کرده که قرار است سه روز به طول بینجامد، مخالفان نظام پادشاهی در این کشور اعلام کرده اند علیه این مراسم راهپیمایی اعتراضی برگزار خواهند کرد. انگلیس با بحران اقتصادی کم سابقه ای دست به گریبان است. ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۲۲:۰۵    
از همان ابتدا که شعار زن، زندگی، آزادی از سوی جریان برانداز بلند شد، مشخص بود که پای پروژه گران قیمت دیگری در میان است.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۲۲:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
نماینده عالی دولت در استان گیلان خاطر نشان کرد: مرکز تروریست که فرانسه است و سلطنت طلبان و معاندان نظام که در آنجا جا خشک کرده اند، خودشان می دانند و مردم ما نیز آگاه هستند که دست منافقان به خون بیش از 17 هزار جوان، مرد و زن "شهدای ترور" آلوده است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۹:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: هم میهن به جنگ رسانه ای سلطنت طلبان و مجاهدین خلق پرداخته است.
پرسش   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۰۹:۵۷   + ۱۵ سایت دیگر  
در این مطلب آمده است؛ علی کریمی پس از ناکامی در کسب سرمایه سیاسی از طریق نقش آفرینی در اغتشاشات اخیر و خوش خدمتی به سرویس های خارجی، خود را زیر سایه فرزند شاه مخلوع ایران قرارداد.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۰۷:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی دولت گفت: غارت سرمایه ایرانیان توسط شاه را حامیان آمریکایی شان هم تایید کرده اند. بدیهی است سلطنت طلبان از پذیرش آن واهمه دارند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۲۳:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی دولت گفت: غارت سرمایه ایرانیان توسط شاه را حامیان آمریکایی شان هم تایید کرده اند. بدیهی است سلطنت طلبان از پذیرش آن واهمه دارند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۶:۲۰    
در تصاویر و فیلم های بیرون آمده از پشت پرده تجمعات گروهکهای ضد انقلاب در خارج از کشور، نشانی از اتحاد مورد ادعای سران ضد انقلاب دیده نمی شود.
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۰۹:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
ایران نوشت: رسانه تروریستی ایران اینترنشنال اخیراً در بازتاب مطالب خود به سلطنت طلبان حمله کرده است.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۰۰:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
کارشناس برنامه درباره سلطنت طلبان گفت: سلطنت طلب ها به آرمان زن زندگی آزادی پایبند نیستند. از حزبی حرف می زنند که حتی محمدرضا پهلوی هم آن را منحل کرد.
فرهیختگان   ۱۴۰۱/۱۰/۱۶ - ۱۸:۳۲    
در شرایطی که هر کدام از اپوزسیون در حال زدن بر سر و کله هم دیگر هستند تا بگویند که بالاخره رئیس کیست، شاهزاده رضا پهلوی علاقه زیادی دارد تا بگوید من رئیسم البته ناگفته نماند در گفتگوی بی بی سی که اخیرا منتشر کردیم خود سلطنت طلبان معتقدند که رضا پهلوی در قد و قواره این حرف ها نیست. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۰۸:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
در محافل ضد انقلاب علاوه بر اختلاف میان اعضای فرقه منافقین و گروهک سلطنت طلبان یک سوال مهم نیز پدید آمده است که چه کسی توییت کریسمسی را برای چند سلبریتی فراری نوشته است؟
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۰۰:۱۸    
کیهان در واکنش به متن مجازی مشترک رضا پهلوی، حامد اسماعیلیون و علی کریمی نوشت: چنین ترکیبی برای رهبری جنبش حتی دستاویز طنزپردازی ها نیز شده و انتقاد برخی چهره های زاویه دار با نظام را نیز برانگیخته است ...
اعتدال   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۱۴:۲۷   + ۶۶ سایت دیگر  
وزیر ورزش و جوانان به ارائه توضیحاتی درباره برنامه های دشمنان در ایام جام جهانی فوتبال 2022 قطر پرداخت و گفت: دشمنان پیاده نظام خود را از منافقان و سلطنت طلبان و تجزیه طلبان به کشور قطر فراخوانده و برای شکست نظام اسلامی در مستطیل سبز و سکوهای هواداری و حتی خارج از ورزشگاه ها طراحی پیچیده ای را ...