دوشنبه ۰۷ فروردینساعت ۲۲:۲۵Mar 2023 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خطیب»

خطیب نماز جمعه اهل سنت هورمه: رمضان، ماه توبه و برگشت به سوی خداوند عزوجل است خطیب نماز جمعه اهل سنت هورمه گله دار در خطبه های نماز جمعه این هفته، 4 فروردین ماه با دعوت از مردم به توبه و استغفار در ماه مبارک رمضان گفت: توبه فقط برای انسان های گناهکار نیست ...
خطیب نماز جمعه اهل سنت اَهِل: رمضان، ماه قرآن است/ رمضان برای کسی ماه مغفرت است که خود نیز اهل مغفرت باشد خطیب نماز جمعه اهل سنت شهر اَهِل در خطبه های نماز جمعه این هفته، 4 فروردین ماه گفت: رمضان فرصتی برای پاک کردن دل ها ...
خطیب نماز جمعه اهل سنت اوز: در ماه مبارک رمضان، آمار فساد در جهان پایین می آید/ ماه رمضان، ماه بخشش الهی است خطیب نماز جمعه اهل سنت شهر اوز در خطبه های نماز جمعه این هفته، 4 فروردین ماه گفت: خداوند متعال، قرآن کریم که بهترین کتاب آسمانی است را به وسیله بهترین فرشته اش، جبرییل ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۵:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
خطیب جمعه اسلامشهر در خطبه های نمازجمعه:مسئولان در هر جایگاهی باید منویات رهبر معظم انقلاب را سرلوحه کار خود قرار دهند.
استانداری اردبیل   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۰۹:۱۴    
حجت الاسلام کریم اسدی در خطبه های نماز جمعه خلخال با اشاره به ضعف زیرساخت های ارتباطی این شهرستان از جمله نبود راه های ارتباطی مناسب در این منطقه اظهار کرد:با وجود هزینه کرد کلان برای احداث راه خلخال به پونل، مسدود کردن این راه به بهانه سقوط بهمن و ایجاد ایمنی برای مسافران قابل قبول نیست. ...
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۰۵:۰۰    
خطیب جمعه قم گفت: اگر دولت و مسئولان بتوانند رهنمودهای رهبر فرزانه را عملیاتی کنند به یقین هم تورم مهار خواهد شد و هم به رشد اقتصادی خواهیم رسید. به گزارش قم پرس، آیت الله سید محمدسعیدی در خطبه نماز جمعه چهارم فروردین 1402 که در مصلای قدس قم برگزار شد، بیان کرد: ماه رمضان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۲۳:۲۸    
خطیب نماز جمعه خرم آباد بر تحقق شعار سال با رونق تولید تاکید کرد.
برترین ها / تیک   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۶:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
امام جمعه یزد با انتقاد از تعدی و تجاوز به کسانی که به دنبال قانون گرایی هستند، افزود: حجاب جدا از شرعی بودن یک امر قانونی است و اگر کسی از قانون دفاع کند، نباید این چنین مورد تجاوز و تعدی قرار بگیرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۲۰:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/قم خطیب جمعه قم گفت: اگر دولت و مسئولان بتوانند رهنمودهای رهبر فرزانه را عملیاتی کنند به یقین هم تورم مهار خواهد شد و هم به رشد اقتصادی خواهیم رسید.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۹:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
مهر نوشت:سیدکاظم نورمفیدی، امام جمعه گرگان گفت: مشکلات اقتصادی به شدت دامن گیر مردم شده و معیشت مردم با مشکلات شدیدی مواجه شده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۹:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
مهر نوشت:امام جمعه رشت با بیان اینکه بایستی نیازهای تولیدکنندگان صنایع تبدیلی به آنها گفته شود، گفت: ایجاد انگیزه و بهبود شرایط کسب و کار از عوامل رشد تولید به شمار می رود.
ثمره نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۹:۰۵    
خطیب موقت نمازجمعه شریف آباد گفت: دولت سیزدهم نشان داد در حوزه های مختلف می تواند تغییر مثبت انجام دهد، با توجه به شعار سال بزودی شاهد تغییرات مثبت در سفره مردم خواهیم بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۸:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه مهاباد: رمضان فرصتی مغتنم برای معامله ای پر خیر و فضیلت با پروردگار متعال است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۷:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
خطیب جمعه قم گفت: اگر دولت و مسئولان بتوانند رهنمودهای رهبر فرزانه را عملیاتی کنند به یقین هم تورم مهار خواهد شد و هم به رشد اقتصادی خواهیم رسید.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۷:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
شفقنا- خطیب نماز جمعه اردبیل معتقد است که آنچه ایران به آن حساس است به هم ریختن مرزها و بستن راه ایران به طرف اروپاست و حساسیت ایران به این مسئله هیچ ربطی به ارمنستان ندارد. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۶:۵۷    
خطیب نماز جمعه تهران گفت: با وجود فشار های خارجی و جنگ ترکیبی دولت سیزدهم تاکنون دستاورد های قابل توجهی داشته که با حمایت و بصیرت مردم به دست آمده است.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۶:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
خطیب جمعه کوهرنگ گفت: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند باید در کنار بیان ضعف ها و مشکلات، امیدآفرینی کنیم و افق های روشن را هم برای مردم تبیین نمائیم.
پیام خاوران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۶:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
خطیب جمعه موقت بیرجند با بیان اینکه دشمن با ایجاد تورم به دنبال از بین بردن بینش درست مردم است گفت: اینکه رهبر معظم انقلاب از مهار تورم و رشد تولید می گویند برای مقابله با این هدفگذاری دشمن است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۵:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه زاهدان: رهبر معظم انقلاب در سالهای اخیر مساله اقتصاد را در راس همه شعارها قرار دادند زیرا دشمنان از همه توانایی خود برای ضربه زدن به اقتصاد کشور استفاده کرده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۵:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
خطیب جمعه ساوه گفت: در حال حاضر مدیریت نقدینگی از مهمترین عوامل پیشگیری از تورم است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۵:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه شهرقدس گفت: تعامل ایران و عربستان بر اساس اصول عزت، حکمت و مصلحت شکل گرفت و جمهوری اسلامی همچنان از کشورهای مظلوم و پیرو مکتب اهل بیت(ع) دفاع و پشتیبانی خواهد کرد.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۵:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
شفقنا- خطیب نماز جمعه قم حل مشکلات اقتصادی مردم در سال جدید را بدون هیچ کوتاهی و با تلاش مضاعف، ضروری دانست. به گزارش شفقنا، حجت الاسلام و المسلمین سید محمد سعیدی در خطبه های نماز جمعه این هفته قم با تبریک فرا رسیدن عید طبیعت و ماه مبارک رمضان ماه بهار قرآن ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۵:۱۸   + ۲۶ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه تهران گفت: از روز اول انقلاب زنجیره ای پیوسته از دامن زدن به اختلافات قومیتی تا جنگ، ایجاد ناامنی از طریق منافقین، فتنه 78، 88 و اغتشاشات سال 1401 از سوی دشمنان به کار بسته شد اما جمهوری اسلامی از همه این صحنه ها پیروز بیرون آمد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۵:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
خطیب نماز عبادی سیاسی جمعه: صنعت استان مرکزی می تواند نقش مهمی در رشد تولید کشور داشته باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۴:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه تهران گفت: بنای انقلاب ما تکیه بر یک مدیر الهی است؛ رهبر ما تنها یک رهبر سیاسی نیست بلکه الگوی ایمان و جهاد و از خود گذشتگی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۴:۴۱   + ۱۴ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه این هفته تهران با بیان اینکه فتنه اغتشاشات پاییز سال گذشته جنگ ترکیبی بود، گفت: مجموعه ای از قدرت های استکباری دست به دست هم داده بودند، اما ملت ایران در برابر همه این فشارها ایستادند و از صحنه جنگ پیروز بیرون آمد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۴:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام صدیقی در خطبه دوم نماز جمعه تهران گفت: با وجود تحریم های فلج کننده و تحمیل جنگ و ترور و ناامنی و انواع فشارهای روانی و تبلیغاتی، پیشرفت هایی داشته ایم که این نقطه قوت ها را باید مرتب تکرار کرد در غیر این صورت دشمن نقطه ضعف ها را بزرگ می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۳:۴۱   + ۲۹ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه تهران گفت: با وجود فشارهای خارجی و جنگ ترکیبی دولت سیزدهم تاکنون دستاوردهای قابل توجهی داشته که با حمایت و بصیرت مردم به دست آمده است.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۶:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
حوزه / نماز جمعه این هفته همدان 4 فروردین در حسینیه حضرت امام خمینی(ره) به امامت حجت الاسلام والمسلمین شعبانی برگزار می شود.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ خطیب حرم مطهر رضوی گفت: رمضان ماه کرامت خداوند است و در این ماه خداوند کرامت را به بندگان خود هدیه می کند و باید سعی کنیم که بهترین استفاده را از این کرامت الهی داشته باشیم.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۱:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه از برگزاری اولین نماز جمعه تهران به امامت آیت الله کاظم صدیقی در دانشگاه تهران خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۸:۴۱   + ۱۵ سایت دیگر  
اولین نماز جمعه تهران در سال 1402 به امامت کاظم صدیقی برگزار خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۸:۵۶    
شیخ عکرمه صبری خطیب مسجد الاقصی روز سه شنبه درباره پیامد های ناشی از اقدامات مد نظر صهیونیست ها در قدس به خصوص یورش قریب الوقوع به مسجد الاقصی در ماه مبارک رمضان هشدار داد.
خطیب نماز جمعه اهل سنت هود: رمضان بدون قرآن معنایی ندارد خطیب نماز جمعه اهل سنت روستای هود در خطبه های نماز جمعه این هفته، 26 اسفندماه گفت: خداوند در سوره بقره، رمضان را نماد بزرگداشت خداوند دانسته است، بزرگ داشتی که باید به خاطر هدایتی که خداوند نصیب مان کرده است انجام دهیم.
خطیب نماز جمعه اهل سنت روستای چاه محمدحاجی: اخلاق خوب و شایسته محبت ایجاد می کند/ عفو و گذشت نشان دهنده اخلاق خوب اوست خطیب نماز جمعه اهل سنت روستای چاه محمدحاجی گله دار در خطبه های نماز جمعه این هفته ...
خطیب نماز جمعه اهل سنت اوز: رمضان بهار مومنین است خطیب نماز جمعه اهل سنت اوز در خطبه های نماز جمعه این هفته، 26 اسفندماه گفت: رمضان زمینی است هموار، که باید پروژه عمرمان را در این زمین تاسیس کنیم تا ساجد خدا و خادم خلق خدا شویم.
خطیب نماز جمعه اهل سنت لطیفی: از جمله صفات انسان خردمند محاسبه اعمالش است خطیب نماز جمعه اهل سنت لطیفی در خطبه های نماز جمعه این هفته، 26 اسفندماه گفت: سال نو و ماه رمضان بهترین زمان برای بازنگری عملکرد ما در روزهایی است که گذشت.
خطیب نماز جمعه اهل سنت اَهِل: سنت استدراج رحمتی از سوی خداوند برای مومنان است خطیب نماز جمعه اهل سنت شهر اَهِل در خطبه های نماز جمعه این هفته، 26 اسفندماه گفت: سنت استدراج در اصطلاح شرعی یعنی خدای متعال به گناهکار فرصت و مهلت می دهد و مچ گیری نمی کند تا مواخذه اش را به تاخیر بیندازد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۵:۵۰   + ۳۰ سایت دیگر  
ایسنا نوشت:آیت الله فلاحتی با بیان اینکه رهبری خط قرمز ما است افزود: کاری که امروز رهبر معظم انقلاب برای کشور و مردم انجام می دهد، پیامبر خدا در زمان خودش انجام می داد؛ البته پیامبر هم با فقدان منابع انسانی مواجه بود. ...
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۰:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
خطیب مسجد الاقصی تاکید کرد: سربازان اوکراینی که قران کریم را سوزاندند، به پیشنیه متعصب سیاه و نفرت انگیز تعلق دارند.
برترین خبر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۰:۱۳    
نماز جمعه 26 اسفند ماه 1401 به امامت حجت الاسلام سید صادق حسینی خطیب موقت جمعه شهرستان نور در مصلای الغدیر برگزار شد.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۵:۱۹   + ۱۶ سایت دیگر  
افرایم هالیوی مدیر سابق سازمان جاسوسی موساد از تل آویو خواسته است تا در پی پیشرفت چشمگیر در روابط تهران و ریاض در هفته گذشته، بررسی کندو
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۰:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه تهران با بیان اینکه سال 1401 سال حضور خیره کننده ملت ایران در صحنه های سرنوشت ساز بود، تصریح کرد: باید در برابر این ملت بزرگ، باوفا و اهل ولایت سر تعظیم فرود بیاوریم که برغم همه دشوارها اینچنین درخشیدند.
عصر امروز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۲۲:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش عصر امروز، آخرین نماز جمعه امسال امروز (26 اسفند) به امامت حجت الاسلام والمسلمین محمدجواد حاج علی اکبری در مصلی امام خمینی (ره) برگزار شد. خطیب نماز جمعه این هفته تهران در خطبه های عبادی و سیاسی با اشاره به نزدیک شدن ماه مبارک رمضان گفت: من شما مؤمنین را به رعایت تقوای الهی دعوت می کنم ...
صاحب نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۲۱:۲۸    
خطیب نماز جمعه نایین گفت: توافق میان کشورهای ایران و عربستان یک رویداد بزرگ و مهم سیاسی در این دولت بود که البته برخی ورشکستگان سیاسی قصد تضعیف و کوچک نمایی این کاربزرگ را دارند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۹:۳۳   + ۱۹ سایت دیگر  
ایسنا نوشت:حجت الاسلام میردامادی گفت: زمانی یک پاکبان به یک خانم تذکر داد اما مورد توهین قرار گرفت؛ چرا به جایی رسیدیم که دشمن فعال باشد و ما منفعل باشیم و چرا باید کارمان به جایی برسد که دشمن حاکم شود؟ ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۹:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
خطیب آخرین نماز جمعه 1401: امسال، سال حضور خیره کننده و اعجاب انگیز ملت ایران در صحنه های سرنوشت ساز بود.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۸:۴۵   + ۲۸ سایت دیگر  
خطیب جمعه اردبیل گفت: اقدام عربستان در توافق با ایران دهن کجی به آمریکا و فاصله گرفتن از آمریکاست و لذا ناله اسرائیل به خاطر این توافق به عیّوق می رسد و این طلیعه بلوک بندی جدید است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۸:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
مهر نوشت: حجت الاسلام خاتمی گفت: کشورهای عربستان و ایران اشتراکات فراوانی دارند و تقویت روابط این 2 کشور مصلحت است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه کرمان تقویت همدلی و وحدت در جامعه راه پیشرفت روزافزون کشور دانست.