جمعه ۲۶ شهریورساعت ۱۹:۴۷Sep 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «علوی گرگانی»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۰:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
آیت الله علوی گرگانی از مراجع تقلید گفت: اقتصاد کشورمان مشکلات زیادی دارد و مردم از دولت سیزدهم انتظار دارند اقتصاد کشور را سامان ببخشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۹:۴۹    
گروه استان ها_ حجت الاسلام خطیب وزیر اطلاعات با آیت الله علوی گرگانی مرجع تقلید شیعیان دیدار و گفت و گو کرد.
رسا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۷:۰۷    
حضرت آیت الله علوی گرگانی با حضور در دفتر آیت الله حکیم ضمن دیدار با فرزند آن مرحوم فقدان آن عالم بزرگوار را تسلیت گفت.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۱:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
شفقنا- حضرت آیت الله علوی گرگانی گفت: اگر شعر دارای معنای عالی باشد خیلی ارزشمند و در نفوس می نشیند و مردم بیشتر از آن استفاده می کنند. به گزارش شفقنا ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۱:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
تهران (پانا) - وزیر اطلاعات که روز پنجشنبه به شهر مقدس قم سفر کرده است در ابتدا با آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم دیدار و گفت و گو کرد. ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۲:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
حوزه/ حضرت آیت الله علوی گرگانی با صدور پیامی درگذشت اخوی آیت الله العظمی مکارم را تسلیت گفتند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۰۸:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها_مرجع تقلید شیعیان با اشاره به بیکاری جوانان گفت: باید در وزارت ارشاد از جوانان متعهد استفاده شود و به جوانان میدان داده شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۲۲:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
قم-ایرنا- آیت الله سیدمحمدعلی علوی گرگانی از مراجع تقلید خطاب به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، گفت: تلاش کنید در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از نیروی جوان بیشتر استفاده شود؛ امروز اغلب مشکلات و گرفتاری های جامعه از بیکاری جوانان ناشی است.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۲۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درسفر یکروزه به قم خود با آیات عظام نوری همدانی، علوی گرگانی و سبحانی از مراجع تقلید دیدار و گفتگو کردند. همچنین دیدار با آیت الله سعیدی تولیت آستان حرم حضرت معصومه (س)، آیت الله اعرافی مدیر حوزه های علمیه قم ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۹:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درسفر یکروزه به قم خود با آیات عظام نوری همدانی، علوی گرگانی و سبحانی از مراجع تقلید دیدار و گفت وگو کردند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۶:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
حوزه/ حضرت آیت الله علوی گرگانی در پیامی درگذشت برادر همسر مقام معظم رهبری، حاج محمد خجسته باقرزاده را تسلیت گفتند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۲:۵۹    
رکنا:دیدار مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه، مدیرکل و معاونین بنیاد مسکن استان با مرجع عالیقدر حضرت آیت الله علوی گرگانی
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۲۰:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
آیت الله سعیدی در پیامی گفت: خدمات ارزنده آیت الله حکیم در اعتلای مکتب پرفیض تشیع و نقش ممتاز ایشان در احیای پیاده روی اربعین و حمایت از مواکب و کمک به نیازمندان از حافظه تاریخ پاک نخواهد شد.
رسا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۵:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
آیت الله علوی گرگانی درگذشت آیت الله سید محمد حکیم را تسلیت گفته و علو درجات آن عالم و صبر و اجر را برای بازماندگان از خداوند خواستار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۲۳:۴۶   + ۱۴ سایت دیگر  
قم-ایرنا-آیت الله سیدمحمدعلی علوی گرگانی از مراجع تقلید در پیامی به مناسبت درگذشت آیت الله سید محمد سعید حکیم مرجعیت عالی عراق، گفت: هدایت دینی مردم عراق ذخیره آخرت آیت الله حکیم است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۲۱:۱۹   + ۱۳ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا-آیت الله علوی گرگانی گفت: بدون تردید هرکدام از حضرات معصومین (ع) در عصر خود به عنوان اسوه کامل انسانیت و بارزترین نمونه کمالات و صفات انسانی بوده اند و عشق به آن انوار مقدسه در قلوب انسان های مشتاق و علاقه مند در طول تاریخ همیشه گرم و جوشان بوده و هیچگاه سرد و خاموش نمی شود.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دیدار با آیت الله علوی گرگانی گفت: رئیس جمهور محترم و نمایندگان مجلس به بنده اعتماد کردند و بار سنگینی بر دوش ما گذاشته شده است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۷:۲۴    
یازدهمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع) پنج شنبه شب 11 شهریور با قرائت پیام آیت الله العظمی علوی گرگانی و محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به کار خود پایان می دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۲:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
آیت الله علوی گرگانی در دیدار وزیر کار: انصاف حکم می کند که امکانات را در اختیار جوانان کشور قرار دهیم.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۲:۱۹   + ۱۷ سایت دیگر  
حوزه/ حضرت آیت الله علوی گرگانی گفتند: در همه کارها با امید جلو روید و ناامید نباشید گر چه مملکت دچار مشکلات عدیده است اما اگر دست به دست هم دهیم می توانیم مشکلات را رفع کنیم.
قم فردا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله علوی گرگانی با اشاره به اینکه با برنامه ریزی و مدیریت کار ها را می توان جلو برد،گفت: مشکلات کشور باهمکاری مسئولین حل خواهد شد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۱:۲۲    
شفقنا- وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی با حضرت آیت الله علوی گرگانی دیدار و گفت وگو کرد. به گزارش شفقنا، آقای عبدالملکی در سفر یکروزه خود به قم در بیت حضرت آیت الله علوی گرگانی حضور یافت و دقایقی در مجلس روضه خوانی ایشان شرکت کرد. ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۱:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
حوزه/ حضرت آیت الله علوی گرگانی در پیامی درگذشت آیت الله محمد علی فیض گیلانی را تسلیت گفتند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۵:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
قم-ایرنا- آیت الله سیدمحمدعلی علوی گرگانی از مراجع تقلید در پیامی به مناسبت درگذشت آیت الله محمدعلی فیض گیلانی، گفت: این عالم مجاهد عمر خود را صرف ترویج معارف اهل بیت(ع) کرد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۱۶:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ حضرت آیت الله علوی گرگانی در پیامی ارتحال آیت الله سید محمدمهدی روحانی را تسلیت گفتند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۱۶:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
قم – ایرنا آیت الله سیدمحمدعلی علوی گرگانی از مراجع تقلید با صدور پیامی ضمن تسلیت ارتحال علامه محمدرضا حکیمی، آورده است: این شخصیت برجسته، عالمی فرهیخته و دانشمندی پرتلاش و متقی بود که عمر خود را در راه ترویج معارف اهل بیت(ع) صرف کرد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۱۳:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
حوزه/ حضرت آیت الله علوی گرگانی در پیامی ارتحال استاد محمد رضا حکیمی را تسلیت گفتند.
رسا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۰۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
حضرت آیت الله علوی گرگانی با صدور پیام تسلیتی در پی درگذشت آیت الله فقیه ایمانی تصریح کرد: ایشان در طول حیات خود خدمات ارزشمندی در نشر اسلام و تشیع به یادگار گذاشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۲۱ - ۱۱:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری گلستان به صورت جداگانه با آیت الله العظمی علوی گرگانی ، آیت الله حسینی شاهرودی و حجت الاسلام مهدی نژاد دیدار کرد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ - ۱۰:۴۶    
آیت الله علوی گرگانی گفت: به آحاد مومنین بخصوص جوانان عزیز توصیه می کنم که نسبت به عزاداری و احیای ارزش های دینی در جامعه کوشا بوده و مسئولین مربوطه نیز در این جهت تلاش کنند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ - ۱۲:۳۲   + ۲۱ سایت دیگر  
حوزه/ از جمله مهم ترین موارد امر به معروف و نهی از منکر برپایی شعائر دینی و مجالس عزای حسینی علیه السلام با رعایت موازین بهداشتی و دستورات مسئولین امر است که می تواند مقدمه ای برای احیای ارزشهای دینی و آگاهی دادن جامعه نسبت به مبارزه با منکرات است.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۴:۲۴   + ۴۵ سایت دیگر  
سید محمود علوی وزیر اطلاعات روز پنجشنبه به دیدار تنی چند از علما و مراجع عظام رفت. علوی در این دیدار که با آیت الله صافی گلپایگانی، آیت الله جعفر سبحانی، آیت الله علوی گرگانی و حجت الاسلام سیدجواد شهرستانی نماینده آیت الله سیستانی در ایران و بیت محترم آیت الله شبیری زنجانی انجام شد ...
جماران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۰:۳۷   + ۲۳ سایت دیگر  
به گزارش جماران به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، با توجه به شرایط کنونی کشور به دلیل کم بارشی در سال آبی و افزایش دما و به تبع آن افزایش مصرف برق، از پنج مرجع عالیقدر حضرات آیت الله العظمی خامنه ای ، آیت الله العظمی مکارم شیرازی ، آیت الله العظمی سیستانی ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۰:۱۶    
حوزه/ حضرت آیت الله علوی گرگانی با اشاره به وظیفه ی دانشگاه ها در هدایت جامعه، گفتند: آموزش های دانشگاه ها باید زمینه هدایت مردم را فراهم کند.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۳:۳۵    
آیت الله علوی گرگانی از مراجع تقلید شیعیان با مراجعه به مرکز شماره یک واکسیناسیون قم دوز اول واکسن برکت را دریافت کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۰:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
قم- آیت الله علوی گرگانی از مراجع تقلید شیعیان با مراجعه به مرکز شماره یک واکسیناسیون قم دوز اول واکسن برکت را دریافت کرد.
فارس: روز گذشته آیت الله علوی گرگانی از مراجع تقلید دوز اول واکسن کوو ایران برکت را دریافت کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۲۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
قم-ایرنا- آیت الله سیدمحمدعلی علوی گرگانی از مراجع تقلید عصر یکشنبه با حضور در یکی از مراکز درمانی و انتظار در نوبت، دُز اول واکسن ایرانی برکت را دریافت کرد.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۲۲:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با حضرات آیات سبحانی، نوری همدانی، مکارم شیرازی، علوی گرگانی و دیگر مراجع تقلید و همچنین اعضای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم دیدار و گفت و گو کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۳:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
قم ایرنا - فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران در سفر به قم با شماری از مراجع و علما از جمله حضرات آیات حسین نوری همدانی، جعفر سبحانی، ناصر مکارم شیرازی، سید محمد علی علوی گرگانی و آیت الله علیرضا اعرافی مدیر حوزه های علمیه و اعضای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم دیدار و گفت و گو کرد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۸:۴۷   + ۳۲ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر ، سردار اسماعیل قاآنی امروز در سفری از پیش اعلام نشده و یک روزه با اعضای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، مراجع عظام تقلید و تولیت آستان مقدس کریمه اهل بیت(ع)، دیدار و گفتگو کرد. ...
جماران   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۸:۴۳   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ سردار سرتیپ پاسدار اسماعیل قاآنی فرمانده نیروی قدس سپاه، امروز پنجشنبه 31 تیر 1400 در سفری از پیش اعلام نشده و یک روزه با اعضای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، مراجع عظام تقلید و تولیت آستان مقدس کریمه اهل بیت علیهم السلام، دیدار و گفتگو کرد. ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۷:۲۴   + ۴۹ سایت دیگر  
تسنیم: مرجع تقلید شیعیان با بیان اینکه مسئولان هرچه سریعتر به داد مردم استان خوزستان برسند و آن ها را تنها نگذارند، گفت: مردم خوزستان به بهانه وجود مشکلات به برخی افراد و گروه های فرصت طلب اجازه ندهند از این وضعیت موجود سوء استفاده کنند. ...
هم اندیشی   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۹:۱۹   + ۱۴ سایت دیگر  
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: آیت الله سید محمدعلی علوی گرگانی با حضور در حرم نورانی امام رضا (ع) ضمن زیارت مضجع این امام عزیز با حجت الاسلام احمد مروی تولیت آستان قدس رضوی دیدار و گفت وگو کرد. ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۳:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا- حضرت آیت الله علوی گرگانی درگذشت حجت الاسلام والمسلمین علی حکیمی را تسلیت گفت. به گزارش شفقنا، در پیام آیت الله علوی گرگانی آمده است: خبر رحلت عالم فاضل و مهذب حضرت حجه الاسلام و المسلمین آقای حاج شیخ علی حکیمی رضوان الله علیه دریافت گردید. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۲۰:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
حجت الاسلام غلامحسین اژه ای، رئیس قوه قضائیه روز گذشته در سفری یک روز به قم با حضرات آیات نوری همدانی، مکارم شیرازی، صافی گلپایگانی، سبحانی، علوی گرگانی و حجت الاسلام سعیدی، تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه (س) دیدار کرد. ...