پنجشنبه ۰۱ آبانساعت ۰۸:۱۶Oct 2020 22

جدیدترین‌های «استاد حوزه علمیه»

حوزه   ۱ دقیقه پیش    
حوزه / حجت الاسلام والمسلمین موسوی، استاد پیشکسوت حوزه علمیه تبریز دار فانی را وداع گفت.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۴۵    
استاد حوزه علمیه با تأکید بر تکریم خانواده های معظم شهدا گفت: خانواده های شهدا، ذخایر انقلاب هستند که وجودشان مایه خیر و برکت برای انقلاب و نسل های باقی مانده از آن دوران و جوانان و نسل های آینده جامعه است.
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۳:۲۵    
کرمانشاه - استاد حوزه علمیه گفت: هر عملی که توسط خیرین و نیکوکاران سبب توسعه جامعه اسلامی شود، وقف است و از این رو شهیدان جان خود را وقف استمرار حکومت اسلامی کردند.
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۳:۱۶    
مازندران - استاد حوزه علمیه مازندران گفت: جایگزین کردن ضعف و وادادگی به جای ایستادگی و مقاومت، بدعت تازه جریان غرب گرا در کشور برای فرار از ناکارآمدی ها است.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۸:۵۶    
حوزه/ استاد حوزه علمیه خواهران آذربایجان غربی گفت: دلیل اصلی صلح امام حسن(ع) با معاویه، خیانت فرماندهان لشکر امام بود و کسانی که از صلح حضرت سخن به میان می آورند باید از خیانت یارانش هم صحبت کنند و حقیقت را نصفه و نیمه تعریف نکنند.
حوزه علمیه خراسان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین عبدالمجید دیانی، استاد حوزه علمیه خراسان و موسس مدرسه علمیه امام محمدباقر(ع) دار فانی را وداع گفت.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۲۹    
استاد حوزه علمیه قم در نشست با اعضای کادر سپاه انصار الحسین (ع) شهرستان گناوه گفت: دین اسلام به دنبال این است که انسانیت و بالاترین مقام ها را در دنیا و اخرت برای انسان فراهم آورد.
حوزه علمیه خواهران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
استاد حوزه علمیه گفت: مهمترین عامل نشاط معنوی، عشق به امام و برخورداری از محبت و پذیرفتن ولایت اوست.
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۲:۵۶    
مازندران - استاد حوزه علمیه مازندران گفت: امروز برای اداره کشور به مدیرانی نترس، انقلابی و جهادی نیازمند هستیم.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - به گزارش مرکز رسانه قوه قضاییه، آیت الله رئیسی در پیامی درگذشت حجت الاسلام و المسلمین عبدالمجید دیانی، استاد حوزه علمیه خراسان و موسس مدرسه علمیه امام محمدباقر(ع) را تسلیت گفت. متن پیام رئیس قوه قضائیه به این شرح است: انالله و انا الیه راجعون ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ پیکر حجت الاسلام و المسلمین عبدالمجید دیانی، استاد حوزه علمیه خراسان، در حرم مطهر رضوی تشییع و به خاک سپرده شد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۰۱    
تهران - استاد حوزه علمیه گفت: امام حسن(ع) ابتدا اقدام به جهاد کردند و زمانی که نفاق و توطئه خودی ها را دیدند مجبور به صلح شدند و اینگونه نبود که حضرت پیشنهاد صلح دهند.
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۵۵    
تهران - استاد حوزه علمیه با بیان اینکه خدمت به مردم بالاترین شکر است، گفت: خدمت به معارف دین عنایت الهی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین عبدالمجید دیانی مازندرانی، استاد حوزه علمیه خراسان و موسس مدرسه علمیه امام محمدباقر (ع) دار فانی را وداع گفت.
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۵:۳۰    
کرمانشاه - استاد حوزه علمیه کرمانشاه گفت: وضعیت منفعل برخی از خواص می تواند یک برگ برنده برای رسانه های معاند انقلاب و نظام باشد.
قم نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
قم نیوز: استاد حوزه علمیه قم رعایت مسائل بهداشتی را وظیفه ای عقلی، عُرفی، شرعی و اخلاقی دانست و تصریح کرد: همه ما مدیون و شرمنده زحمات کادر درمانی و موظف به کمک به آن ها هستیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- استاد حوزه علمیه قم گفت: امام رضا (ع) هنر گوش کردن حرف مردم را داشت و کلام کسی را قطع نمی کرد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۱:۱۵    
تهران - استاد حوزه علمیه با بیان اینکه تبعیت از ولایت الهی سعادت ابدی انسان را تضمین می کند، گفت: انسان باید فرزند آخرت باشد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
خراسان رضوی - استاد حوزه علمیه با اشاره به اهمیت عقلانیت در قرآن و کلام امامان، گفت: امام رضا(ع) می فرماید: نماز و روزه زیاد عبادت نیست اما عبادت تفکر و اندیشه است.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۲۰:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین عبدالمجید دیانی، استاد حوزه علمیه خراسان و موسس مدرسه علمیه امام محمدباقر(ع) دار فانی را وداع گفت.
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۵:۰۶    
خراسان رضوی - استاد حوزه علمیه قم گفت: پیامبر(ص) می فرماید: من بر امتم از فقر نمی ترسم من از ضعف مدیران، بی برنامگی و سوء برنامه می ترسم.
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - استاد حوزه علمیه برلزوم جدی گرفتن رعایت پروتکل های بهداشتی تأکید کرد و گفت: اجرای پروتکل های بهداشتی وظیفه شرعی وآلوده کردن دیگران حق الناس است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۳:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
استاد حوزه علمیه قم با اشاره به هشدار پیامبر اکرم (ص) در موقعیت دیگری نسبت به ضایع شدن نماز و کم توجهی به اقامه نماز در جامعه و شهوت پرستی، گفت: امروز نیز با این مشکل در جامعه مواجه هستیم.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۲:۵۵    
استاد حوزه علمیه قم، ضمن بیان اینکه هنر بزرگ پیامبر(ص) در هدایت انسان ها، بر اصل مدارا کردن استوار بود و این اصل در تحول انسان و جامعه به سوی کمال و اصلاحات اجتماعی نقشی کلیدی دارد ...
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۲:۰۰    
تهران - استاد حوزه علمیه با بیان اینکه طلاق بدترین حلال نزد خداوند است، گفت: دلیل افزایش آمار طلاق در جامعه عدم گذشت و بی توجهی به مبانی اسلام است.
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۱:۵۷    
تهران - استاد حوزه علمیه با بیان اینکه تبعیت از ولایت پیروزی در برابر دشمن را تضمین می کند، گفت: ناامیدی مهمترین خواسته دشمن برای ضربه زدن به انقلاب است.
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۱:۵۱    
خراسان رضوی - استاد حوزه علمیه قم گفت: رسول خدا جامعه جاهلیت را به جامعه اسلامی و عقلانی تبدیل و تحول عظیمی در دنیا ایجاد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۹:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
استاد حوزه علمیه قم با اشاره به اهمیت و ثواب کمک به همسر و همکاری در امور خانه و خانواده تصریح کرد: مراجع معظم تقلید هم حتی در کهنسالی به این امر اهتمام دارند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها_ استاد حوزه علمیه گفت: راست گفتن بسیار راحت است چون حقه بازی و کلک نیاز ندارد ولی انسانی که دروغ می گوید نبض و اعصاب و فکرش به هم می ریزد.
پورتال خبری کاشان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۸:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
استاد حوزه علمیه هدف پیامبران را نجات بشریت دانست و گفت: متاسفانه دشمن با ایجاد گروه های تکفیری و سلفی و تبلیغات سوء، اسلام را دینی خشن معرفی می کند.
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۰:۰۷    
تهران - استاد حوزه علمیه عمل صالح را میوه اعتقادات و باورهای توحیدی دانست و گفت: طهارت باطنی انسان بستگی به اعتقادات و باورهای توحیدی او دارد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران - استاد حوزه علمیه با بیان اینکه رمز موفقیت پیامبراکرم(ص) قرآن و اخلاق نیکو بود، گفت: قرآن کریم جزء افتخارات مسلمانان است.
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۳:۵۵    
تهران - استاد حوزه علمیه با بیان اینکه جمهوری اسلامی جای پر کردن جیب خود و بستگان نیست، گفت: غارتگران بیت المال کسانی هستند که سقوط کردند.
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۳:۱۶    
خراسان رضوی - استاد حوزه علمیه گفت: همان قمارها، پرستش بت ها، ربا، تبرج و بدحجابی و کشتن جنین دوران جاهلیت در غالب دیگر در جامعه امروز برگشته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها_ استاد حوزه علمیه با تأکید بر اینکه همه عالم سر سفره پیامبر(ص) نشستند و باید از این نعمت بهره مند شویم، گفت: رحمت رسول خدا برای همه عوالم و موجودات حتی بدترین افراد است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۰:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
استاد حوزه علمیه قم با اشاره به دشمنی دشمنان و معرفی دین اسلام به عنوان دین خشن تصریح کرد: متأسفانه ما نتوانسته ایم پیامبر رحمت و مهربانی را به درستی به دنیا معرفی کنیم.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۸:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
استاد حوزه علمیه گفت: سیاست در تلقی رایج فرهنگ اسلامی، بر مدار تدبیر یعنی اداره امور و تحقق مباحث دین و دنیاست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۸:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
استاد حوزه علمیه قم سیره اهل بیت (ع) را عبادت خداوند و در کنار آن خدمت به مردم عنوان و بر آن تأکید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۲۱    
استاد حوزه علمیه گفت: از اول انقلاب محکم جلوی ربا ایستادگی نکردیم. ربا جنگ با خدا و رسول اوست و جای هیچ توجیهی برای آن باقی نمانده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۱:۴۹    
استاد حوزه علمیه قم گفت: خریدار متاع انسان گاهی خداست که آن عمل صالح است و گاهی خریدار متاع انسان شیطان است که آن عمل سیئات است.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ استاد حوزه علمیه یزد، عدم وجود مبلّغ در برخی از مکان ها را سبب رشد و نمو جرثومه های فساد دانست و گفت: باید با انجام درست وظایف و تبلیغ معارف دین مبین اسلام، نقشه های شوم دشمن را نقش بر آب کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۲۶    
مشهد - استاد حوزه علمیه مشهد، علت ماندگاری حادثه کربلا در تاریخ نسبت به سایر حوادث و بلایا را تناسب آن با حق و عدالت دانست.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۲۳    
استاد حوزه علمیه قم مهم ترین عامل موفقیت حضرت رسول الله (ص) در جامعه جاهلی آن زمان را تطابق عملکرد پیامبر با حرف هایشان عنوان کرد و گفت: دوگانگی حرف و عمل مسؤولان مردم را بدبین می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۰:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
استاد حوزه علمیه قم مهم ترین عامل موفقیت حضرت رسول الله (ص) در جامعه جاهلی آن زمان را تطابق عملکرد پیامبر با حرف هایشان عنوان کرد و گفت: دوگانگی حرف و عمل مسؤولان مردم را بدبین می کند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۳:۰۲    
حوزه/ استاد حوزه علمیه قم گفت: متأسفانه از اول انقلاب محکم جلوی ربا ایستادگی نکردیم درحالی که ربا جنگ با خداست و هیچ توجیهی ندارد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۰:۴۱    
استاد حوزه علمیه با اشاره به مشکلات معیشتی مردم، گفت: تک تک مسؤولان باید مواظب باشند که با اعمال خود، به دین و اعتقادات مردم ضربه نزنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۴:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
استاد حوزه علمیه قم نخستین برنامه کاری آغاز هر صبح امام رضا (ع) را وقف خود در خدمت به مردم و رسیدگی به امور آنان دانست و بر تأسی مسؤولان به سیره خدمات اجتماعی آن حضرت تأکید کرد.
قم نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
قم نیوز: استاد حوزه و دانشگاه با بیان اینکه بالاترین مصداق صله رحم این است که انسان فامیل خودش را اذیت نکند گفت: صله رحم، صدقه و خدمت رسانی از اجل های معلق ممانعت می کند و طول عمر را افزایش می دهد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۰:۵۰    
خراسان رضوی - استاد حوزه علمیه قم گفت: زیارت نامه های اهل بیت(ع) به ما گوشزد می کند که شما به زیارت کسی آمده اید که خود سنگین ترین آزمون و ابتلا را دیده است.