جمعه ۰۱ مردادساعت ۱۹:۳۱Jul 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معلمان»

ایسنا   ۱ ساعت پیش    
ایسنا/سیستان و بلوچستان همزمان با سراسر کشور آزمون استخدامی آموزش و پرورش آموزشیاران نهضت سواد اموزی و معلمان قرآنی با رقابت 1415 نفر در شمال و جنوب استان پهناور سیستان و بلوچستان با رعایت پروتکل های بهداشتی امروز یکم مردادماه برگزار شد که این استان از منظر تعداد و کمیت شرکت کنندگان در کشور حائز ...
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی آزمون آموزشیاران نهضت سوادآموزی، مدرسین طرح امین و معلمان قرآنی استان مرکزی برگزار شد.
ایسنا   ۲ ساعت پیش    
ایسنا/همدان معاون آموزشی جهاددانشگاهی واحد همدان از برگزاری آزمون داخلی آموزش یاران و آموزش دهندگان مستمر نهضت سوادآموزی و مدرسان طرح امین و معلمان قرآنی قبل از سال 92 در استان، خبر داد.
ایسنا   ۳ ساعت پیش    
ایسنا/مازندران رئیس جهاد دانشگاهی مازندران از برگزاری آزمون نهضت سوادآموزی، مدرسین طرح امین و معلمان قرآنی در این استان خبر داد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۳ ساعت پیش    
رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل گفت: به همت جهاددانشگاهی، آزمون استخدامی نهضت سوادآموزی، مدرسین طرح امین و معلمان قرآنی همزمان با سراسر کشور روز جمعه 1 مرداد در اردبیل برگزار شد.
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان معاون آموزش و کارآفرینی جهاد دانشگاهی گلستان گفت: آزمون داخلی آموزشیاران و آموزش دهندگان مستمر نهضت سوادآموزی، مدرسین طرح امین و معلمان قرآنی امروز با شرکت 473 داوطلب در گلستان برگزار می شود.
ایسنا   ۴ ساعت پیش    
ایسنا/اصفهان آزمون داخلی آموزشیاران و آموزش دهندگان مستمر نهضت سوادآموزی، مدرسین طرح امین و معلمان قرآنی در اصفهان همزمان با سراسر کشور امروز جمعه، اول مرداد 1400 توسط جهاد دانشگاهی واحد اصفهان برگزار شد.
ایسنا   ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر مدیر اجرایی آزمون های استخدامی جهاد دانشگاهی استان بوشهر از برگزاری موفقیت آمیز آزمون استخدامی نهضت سوادآموزی به همّت جهاد دانشگاهی بوشهر خبر داد.
آزمون داخلی آموزشیاران آموزش دهندگان مستمر نهضت سوادآموزی، مدرسین طرح امین و معلمان قرآنی توسط مرکز آزمون جهاددانشگاهی با رعایت دستورالعمل های بهداشتی برگزار شد.
ایسنا   ۵ ساعت پیش    
ایسنا/قزوین مدیر منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش استان قزوین اعلام کرد: 70 نفر از هم استانی ها در آزمون داخلی آموزشیاران نهضت سواد آموزی، مدرسین طرح امین و معلمان قرآنی با یکدیگر رقابت کردند.
ایسنا   ۵ ساعت پیش    
ایسنا/آذربایجان غربی امروز اول مرداد آزمون آموزشیاران نهضت و معلمان قرآنی در آذربایجان غربی به همت جهاددانشگاهی استان در سه شهرستان، ارومیه، خوی و میاندوآب برگزار شد.
مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت: کیفیت برگزاری آزمون آموزشیاران نهضت و معلمان قرآنی توسط جهاددانشگاهی آذربایجان غربی در حد عالی است.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
قم-ایرنا- مدیر اجرایی آزمون جهاد دانشگاهی استان قم از برگزاری آزمون داخلی آموزشیاران و آموزش دهندگان مستمر نهضت سوادآموزی مدرسین طرح امین و معلمان قرآنی با حصور261 شرکت کننده با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی، توسط جهاد دانشگاهی قم خبر داد.
ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی ایرانی معاون آموزشی جهاددانشگاهی آذربایجان غربی اظهار کرد:تعداد 860 نفر داوطلب استخدامی نهضت سوادآموزی و مدرسین طرح امین و معلمان قرآنی در آذربایجان غربی در این آزمون شرکت کردند.
معاون امور رسانه مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش از واکسیناسیون معلمان در مرداد امسال و واکسیناسیون رانندگان سرویس مدارس در شهریور امسال خبر داد.
رکنا   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: فوق العاده ویژه حقوق فرهنگیان شامل حق شغل + حق شاغل + حق مدیریت + فوق العاده ایثارگری ماده 68 + فوق العاده شغل + سختی کار + بند ی + بند الف می شود.
ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام رئیس جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام از برگزاری آزمون استخدامیِ آموزشیاران و آموزش دهندگان مستمر نهضت سوادآموزی در استان با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی خبر داد.
ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با بیان اینکه شیوه نامه های بهداشتی در برگزاری آزمون نهضت سوادآموزی و معلمان قرآن طرح امین به خوبی رعایت شد، گفت: از مدیریت و مجموعه جهاد دانشگاهی خوزستان که با رعایت شیوه نامه ها امکان خوبی برای داوطلبان ایجاد کردند، تشکر می کنم.
وزارت آموزش و پرورش   ۷ ساعت پیش    
مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: آزمون تعیین تکلیف استخدامی معلمان قرانی، مدرسان طرح امین و آموزشیاران نهضت سواد آموزی با حضور یکهزار و نه داوطلب در کرمان برگزار شد. ...
ایسنا   ۸ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان عضو کمیسیون آموزش مجلس با تاکید براینکه لایحه نظام رتبه بندی معلمان دارای اشکالات اساسی و ایرادات زیادی است؛ ابراز کرد: مجلس در پی اصلاح این لایحه است و به همین دلیل هم این لایحه معطل مانده است.
وزارت آموزش و پرورش   ۸ ساعت پیش    
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در حاشیه بازدید از آزمون استخدامی آموزشیاران سواد آموزی و معلمان طرح امین و معلمان قرآنی گفت : شیوه نامه های بهداشتی در حوزه های برگزاری آزمون بخوبی رعایت شده است و دستورالعمل ها با دقت در حال انجام است . ...
مدیرکل دفتر سلامت و تندرستی وزارت آموزش و پرورش درباره زمان شروع واکسیناسیون معلمان گفت: تا چند روز آینده فرآیند کار از طرف وزارت بهداشت و وزارت آموزش پرورش تعریف و اطلاع رسانی خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۸:۲۸   + ۲۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه مجلس با تاکید بر بی توجهی دولت به رتبه بندی معلمان از سال 92 گفت: اخیرا دولت بودجه اجرای آنرا با وجود آنکه مجلس مصوب کرده بود کم کرده تا دولت بعدی آنرا بدهد و حتی گفته معلمان می توانند تا 80 درصد اساتید حقوق بگیرند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۱:۵۰    
معلمان در ادامه این مطلب می توانند نکات مهمی را درباره دوره ضمن خدمت فرهنگیان در سامانه ltms را بخوانند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۰:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
برخی از معلمان در نامه ای از نوبخت خواسته اند تکلیف رتبه بندی معلمان و فوق العاده ویژه فرهنگیان را مشخص کرده و پاسخ گمانه زنی های مختلف درباره اعتبار تعیین شده را در جلسه بعدی یعنی 4 مرداد بدهد.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۰:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست جهاد دانشگاهی لرستان از برگزاری آزمون نهضت سوادآموزی در استان خبر داد. دکتر امین سلاحورزیان در گفت وگو با ایسنا به عملکرد مطلوب جهاد دانشگاهی در برگزاری آزمون های استخدامی اشاره کرد و گفت: بر همین اساس و با هماهنگی های به عمل آمده با وزارت آموزش و پرورش ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۰:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی ایجاد تورم به واسطه رتبه بندی معلمان و همسان سازی حقوقی بازنشستگان را طبیعی دانسته است.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: طرح رتبه بندی فرهنگیان موجب شد دوباره اظهار نظر افراد غیرمتخصص و ناآگاه که متاسفانه گاهی بر کرسی مجلس تکیه زده است یا افرادی که به واسطه میز و شغلی که دارند و می طلبد انسان های فرهیخته ای باشند (که متاسفانه برخی نیستند) شروع شود. اظهار نظرهایی که به نظر می رسد، هیاهویی برای هیچ باشد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۷:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/فارس سرپرست معاونت آموزشی جهاددانشگاهی فارس اعلام کرد که همزمان با سراسر کشور آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش توسط جهاددانشگاهی در فارس نیز برگزار خواهد شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۵:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
آزمون آزمون داخلی آموزشیاران و آموزش دهندگان مستمر(دو نفر و بالاتر) نهضت سوادآموزی، مدرسین طرح امین و معلمان قرآنی قبل از سال 1392 صبح روز جمعه اول مردادماه 1400 به صورت هم زمان در سراسر کشور برگزار می شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۵:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
دبیر ستاد دانشگاهی پیشگیری و کنترل کرونا ویروس در خراسان جنوبی گفت: از اول مرداد ماه بر اساس ابلاغ وزارت بهداشت، واکسیناسیون دانشجویان و معلمان خراسان جنوبی همزمان با سراسر کشور آغاز می شود.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون آموزش و کارآفرینی جهاد دانشگاهی گلستان گفت: آزمون داخلی آموزشیاران و آموزش دهندگان مستمر نهضت سوادآموزی، مدرسین طرح امین و معلمان قرآنی روز جمعه یکم مردادماه با حضور 473 داوطلب در گلستان برگزار می شود
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۲:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
میلاد عبدلی مدیر مدرسه جهان تربیت آمل با شنیدن خبر رتبه مازندران در بحث چاقی به این نتیجه رسید که از خودش شروع کند و اکنون با گذشت حدود پنج ماه به تبعیت از تناسب اندام وی، دانش آموزان مدرسه هم شروع به انجام ورزش روزانه و برگشتن به فرم نرمال وزن خود کردند. ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۲:۱۲    
فرهنگ آموزش فنلاند در عصر حاضر توجه بسیاری از مربیان تربیتی و معلمان جهان را به خود جلب کرده است. شاید بتوان گفت نظام های آموزشی به جهت موفقیت آموزش و یادگیری در مدارس فنلاند علاقه مند به یادگیری شیوه ها و روش های تربیتی این کشور بوده و هستند.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی گفت: همه نمایندگان به طور جدی پیگیر طرح رتبه بندی معلمان هستند، بالاترین آرا را در بین لوایح به آن و اولویت آن اختصاص دادند تا سریع تر انجام شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
اگر وزیر آموزش و پرورش بخواهد بعد از تشکیل دولت تازه برای حل چالشهای بودجه ای، پشت در اتاق رئیس سازمان برنامه و بودجه باشد مثل همیشه می بینیم سه سال از دولت گذشت و هیچ اتفاقی در حل مسائل معلمان نیفتاد. تحول در وزارت نیاز به همراهی فرا وزارتی دارد.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۰:۱۵   + ۲۲ سایت دیگر  
نوروزی گفت: تمام سعی مجلس بر این است که فرهنگیان بازنشسته هم شامل رتبه بندی شوند تا بتوانند دریافتی مناسبی داشته باشند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۲۱:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از تشکیل جلسه ویژه و مشترک دیوان محاسبات و کمیسیون برنامه و بودجه مجلس خبر داد که در این جلسه رتبه بندی معلمان و همسان سازی حقوق بازنشستگان مورد بررسی قرار گرفت.
شوشان   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۲۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
" به نام خدا" مردم خوزستان تشنه اند. فریاد آنان از بی آبی بلند شده است و البته این اولین فریاد اعتراضی مردم خوزستان نیست. تعداد اعتراضات مردم خوزستان طی سال های اخیر به مسائلی چون بی آبی، خشکسالی، بیکاری، مطالبات کارگری، عدم جذب نیروی بومی در پالایشگاه ها و شرکت نفت ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۴:۴۵    
محمد نجات قدردان، نویسنده و شاعر اهل بیت (ع) و مسئول بسیج فرهنگیان ناحیه یک آموزش و پرورش کرج است که موفق به کسب رتبه نخست کشوری در بخش نویسندگی کتاب برای نوجوانان در اولین دوره معلمان مولف شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۳:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
معاون دانشجویی دانشگاه فرهنگیان، شیوه نامه مهارت آموزی ورزشی دانشجو معلمان به استان ها را ابلاغ کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۹:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان معاون آموزشی جهاددانشگاهی واحد اصفهان از برگزاری آزمون استخدامی آموزشیاران و آموزش دهندگان مستمر نهضت سوادآموزی، مدرسین طرح امین و معلمان قرآنی استان همزمان با سراسر کشور در اصفهان خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۹:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون حقوقی و پارلمانی آموزش و پرورش درباره آخرین وضعیت جزئیات واکسیناسیون معلمان و کادر آموزشی مدارس توضیح داد.
بازار نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۸:۰۸   + ۴۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از حمایت اعضای این کمیسیون از نظام رتبه بندی معلمان، همسان سازی حقوق بازنشستگان و هماهنگی حقوق اعضای هیئت علمی موسسات آموزشی و تحقیقاتی خبر داد.
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۶:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
در چند روز اخیر که بحث کاهش بودجه لایحه رتبه بندی معلمان از سوی دولت مطرح شده حرف و حدیث های زیادی پیرامون اجرای آن مطرح شده است.
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۶:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
کمیسیون مشترک برای بررسی اجرای دائمی قوانین همسان سازی حقوق بازنشستگان و رتبه بندی معلمان تشکیل شد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۵:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
وزیر پیشین آموزش و پرورش گفت: وزیر آموزش و پرورش دولت آینده باید دلسوز، متخصص و جسور باشد و با توان و تدبیر خود بر رفع معضل مسکن و معیشت معلمان تمرکز کندَ؛ چرا که رفع این دو معضل می تواند پویایی درس و کلاس و کیفیت آموزشی را به دنبال داشته باشد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران از افتتاح مدرسه شهدای روستای یازن منطقه اشکور رامسر تا مهر 1400 خبر داد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران ...