دوشنبه ۰۶ بهمنساعت ۲۰:۰۴Jan 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «طرح رتبه بندی»

خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۰:۵۲    
جمعی از نیروهای خدماتی در مدارس با ثبت سوژه ای در فارس من با گلایه از پایین بودن حقوق و مزایا، خواستار افزایش حقوق، اعمال مدرک دانشگاهی و اجرای طرح رتبه بندی شدند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۰:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی و به نقل از خبرگزاری صداوسیما؛ حسنعلی اصغری در گفتگوی ویژه خبری شبکه قزوین گفت: آموزش پایه های اول و دوم ابتدایی و همچنین کلاس های عملی هنرستانی ها در مناطق آبی از یکم بهمن حضوری خواهد بود اما اجباری نیست. ...
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۴:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: تلاش داریم قبل از نهایی شدن بودجه، لایحه رتبه بندی تقدیم مجلس شود و زمان اجرای آن سال 1400 است.
رشت 20   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۱:۰۷    
به گزارش رشت20 و به نقل از ایسنا، محمدرضا احمدی سنگری در گفت وگو با ایسنا اظهار کرد: پیرو جلسه ای که روز گذشته در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس داشتیم، مقرر شد اینترنت رایگان برای معلمان، دانش آموزان و مدارس و همچنین طرح رتبه بندی فرهنگیان در دستورکار قرار گیرد. ...
برترین ها / اول فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۲۰:۳۳   + ۱۴ سایت دیگر  
ایرنا: رییس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی از تصویب کلیات طرح رایگان شدن اینترنت برای دانش آموزان، معلمان و مدارس در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد. ...
پانا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۷:۴۳   + ۲۸ سایت دیگر  
تهران (پانا) - اعضای کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری به کلیات طرح رایگان شدن اینترنت برای دانش آموزان، معلمان و مدارس رأی مثبت دادند. به گزارش خانه ملت، علیرضا منادی سفیدان در تشریح نشست امروز (یکشنبه 21 دی) کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس ...
اقتصاد آنلاین / روز پلاس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۵:۱۶   + ۲۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی خبر از تکلیف مجلس به دولت جهت فراهم کردن زیرساختهای فیزیکی و نرم افزاری لازم جهت عرضه و انجام معامله حداکثر 10 میلیارد متر مکعب گاز طبیعی در بورس انرژی در سال 1400 داد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۱:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
اجرای رتبه بندی معلمان بیش از یک دهه است که به تاخیر افتاده و مدتی است با عنوان لایحه رتبه بندی معلمان راهی هیات دولت شده و در کمیسیون اجتماعی دولت مورد بررسی قرار گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۸:۳۹    
گروه استان ها- نماینده قزوین، آبیک و البرز در مجلس گفت: اجرای طرح رتبه بندی معلمان مهمترین مطالبه زمین مانده فرهنگیان است است و اجرای این طرح در سال آینده می تواند نظام آموزش و پرورش ما را متحول کند.
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۱:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
علیجانی، مسئول دفتر سابق وزیر آموزش و پرورش از پیگیری بحث رتبه بندی معلمان توسط مجلس و تأیید نهایی آن در کمیسیون خاص دولت خبر داد و گفت: رتبه بندی معلمان احتمالاً از مهر سال آینده اجرایی خواهد شد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۶:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
فارس: دستورکار کمیسیون های مجلس شورای اسلامی در هفته آتی از شنبه تا پنج شنبه (20 لغایت 24 دی) اعلام شد. بر همین اساس، همتی رئیس کل بانک مرکزی روز یکشنبه به کمیسیون اصل 90 رفته و در همین روز طرح رتبه بندی فرهنگیان در کمیسیون آموزش مورد بررسی قرار می گیرد. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۴:۰۹    
معاون مشارکت های مردمی و مؤسسات غیر دولتی خراسان رضوی گفت: در طرح رتبه بندی کیفی مراکز غیر دولتی، 380 مؤسسه ی غیر دولتی تحت پوشش بهزیستی خراسان رضوی در سطح استان، مورد ارزیابی عملکرد و رتبه بندی بر اساس کیفیت خدمات قرار می گیرند.
ایران آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۰۹:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
یک استاد دانشگاه فرهنگیان در پاسخ به اینکه آیا طرح رتبه بندی معلمان از حیث علمی و حرفه ای قابل دفاع است؟ گفت: به هر حال رتبه بندی یک ایده نو در آموزش و پرورش ما است؛ حتما کم و کاستی هایی دارد و باید درباره آن به نظریه پردازی و نظریه ورزی بپردازیم.
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۲۳:۳۷   + ۳۹ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت : لایحه طرح رتبه بندی معلمان تنظیم و تقدیم دولت شده و امیدواریم در مجلس شورای اسلامی به تصویب برسد، بودجه اش را هم پیش بینی کرده ایم، به امید خدا سال آینده شرایط فرهنگیان بهتر از امسال است.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۱:۳۱    
سرانجام چندی پیش با امضای وزیر آموزش و پرورش شیوه نامه اجرایی رتبه بندی معلمان به ادارات کل استان ها ابلاغ شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۰۷:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران دبیرکل جامعه اسلامی فرهنگیان کشور با بیان اینکه طرح رتبه بندی گامی بزرگ برای تقویت معلمان است،اظهارکرد:مجلس و دولت باید با اجرای طرح رتبه بندی برای معلمان کنونی و تقویت دانشگاه فرهنگیان برای معلمان آینده گام بردارند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۸:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
به گفته سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس منابع مالی مورد نیاز طرح رتبه بندی فرهنگیان برای سال آینده تامین خواهد شد.
میزان   ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۲۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مهدی اسماعیلی در گفت وگو با میزان، با اشاره به پیگیری های مجلس درباره طرح رتبه بندی معلمان گفت: در راستای ارتقاء شان و منزلت معلمان لازم بود که توجه جدی به این جایگاه داشته باشیم، به همین جهت طرح رتبه بندی معلمان از سال 94 مصوب شد، اما به درستی اجرایی نشد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۵:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته آموزش مجلس از بررسی طرح رتبه بندی معلمان در کمیته فنی آموزش هیئت دولت خبر داد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۰۹:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
نماینده مردم اراک در مجلس، با انتقاد از عملکرد وزارت آموزش و پرورش و بی توجهی نسبت به وضعیت فرهنگیان، از وزیر آموزش و پرورش خواست تا در مورد دلیل عدم اجرای طرح رتبه بندی فرهنگیان و وجود مشکلاتی در پرداخت حقوق معلمان حق التدریسی توضیحاتی ارائه دهد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۹/۲۷ - ۰۰:۱۲    
صلاحیت های عمومی، تخصصی و حرفه ای معلمان یکی از دغدغه های اصلی هر نظام آموزشی است. آموزش و پرورش در ایران با طرح رتبه بندی معلمان هم می تواند وضعیت معیشت معلمان را ارتقا دهد و هم شناختی درباره صلاحیت ها و ایرادات معلمان پیدا کند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۰۶:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل امور اداری و تشکیلاتی وزارت آموزش و پرورش درباره بودجه پیشنهادی اعتبار رتبه بندی معلمان و زمان اجرای آن توضیح داد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۰۷:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم خوی در مجلس بابیان اینکه پیگیری فوری طرح رتبه بندی معلمان الزامی است،گفت:بررسی عدم دسترسی به اینترنت در برخی مناطق خوی و چایپاره مشکلات عدیده ای در حوزه فضای اموزشی مجازی ایجاد کرده است.
روزانه نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۱۴:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به طرح نمایندگان برای اجرای رتبه بندی معلمان گفت: دولت اعلام کرده است که رتبه بندی معلمان را در حال اجرایی شدن است اما این موضوع درست نیست. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۲:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- نایب رئیس کانون کارگران ساختمانی استان قم از آغاز اجرای طرح رتبه بندی و آموزش آرماتوربندان به صورت پایلوت در استان خبر داد و گفت: با عملیاتی شدن این طرح کیفیت کار بالاتر می رود.
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۱:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
حسین ابراهیمیان روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه ارتقای کیفی روزنامه ها، ایجاد رقابت حرفه ای و سالم و روشن شدن جایگاه واقعی آنها از اهداف طرح رتبه بندی است ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۲:۰۹    
احمد حسین فلاحی ضمن تشریح نقش دولت در تاخیر به وجود آمده در اجرای طرح رتبه بندی معلمان گفت: در شرایطی که میلیاردها دلار منابع کشور در قالب توزیع ارز 4200 تومانی به جیب سوداگران می رود، اما هر زمان که صحبت از سرمایه گذاری مولد در آموزش و پرورش و پاسخگویی به مطالبات معلمان می شود، می گویند بودجه نیست.
اقتصاد آنلاین / بازار نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۷:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه با امتیازات فصل 10 قانون مدیریت خدمات کشوری اثر رتبه بندی خنثی شد، آخرین وضعیت رتبه بندی معلمان را تشریح کرد
مرکز پژوهش های مجلس نظر کارشناسی خود درباره طرح رتبه بندی معلمان را عنوان و تاکید کرد که مجلس شورای اسلامی طرحی را درباره مدیریت جامع منابع انسانی آموزش و پرورش در دستور قرار دهد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۰:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی به اشاره به تصویب یک فوریت طرح رتبه بندی در نشست هفته گذشته صحن مجلس، گفت: دولت در این طرح ملزم به اجرای ارائه لایحه رتبه بندی و اجرای دائمی آن می شود.
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۰۹:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان _ روزنامه ایران نوشت: در هفته های اخیر یک بار دیگر بحث رتبه بندی معلمان مطرح شد. این بار نمایندگان مجلس بودند که نظام رتبه بندی معلمان را به چالش کشیدند و اعلام کردند، این نظام باید بازنگری شود ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۲۲:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها- نماینده مردم رشت در مجلس با بیان اینکه 4 دولت و 6 وزیر در مورد طرح رتبه بندی فرهنگیان فقط وعده دادند، گفت: یک فوریت این طرح هفته گذشته در مجلس به تصویب رسید.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۰۸:۰۹    
کوچکی نژاد با اعلام اینکه یک فوریت طرح رتبه بندی معلمان در جلسه چند روز قبل مجلس تصویب شده است گفت: دولت در اجرای طرح رتبه بندی معلمان تعلل می کند.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۴:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
جبار کوچکی نژادارم ساداتی با اشاره به تصویب یک فوریت طرح رتبه بندی فرهنگیان در نشست هفته گذشته صحن علنی مجلس، اظهار کرد: این طرح در حال حاضر به کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس ارجاع شده است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۰۹:۵۲    
گروه استان ها- نماینده قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی گفت: اجرای طرح رتبه بندی معلمان جایگاه اجتماعی آنها را ارتقا می دهد و انگیزه معلمان برای پیشرفت در کارشان را بیشتر می کند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
نماینده خلخال و کوثر در مجلس گفت: قیمت گوشت گران شده است اما همچنان دام زنده را ارزان از دامدار می خرند و این یعنی سود اصلی به جیب دلال می رود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس مجمع نمایندگان استان قزوین: با توجه به اینکه 2 سال از الزام دولت برای اجرای طرح رتبه بندی معلمان گذشته به نظر می رسد که دولت اهتمام و جدیت لازم را برای اجرای طرح یاد شده ندارد.
مدیران مسئول روزنامه ها، برای شرکت در طرح رتبه بندی روزنامه ها در سال (98-99)، دو نسخه از هر شماره روزنامه خود را تا تاریخ هفتم آذر ماه جاری به دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه ها ارسال کنند.
نامه نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در نشست خبری پایان چهارمین رتبه بندی پایگاه های خبری که صبح امروز سه شنبه (ششم آبان) با حضور شماری از اهالی رسانه و اعضای کمیته رتبه بندی در محل این معاونت برگزار شد گفت ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
سوال از وزیر راه و شهرسازی/ بررسی وضعیت بازار فولاد/ موافقت مجلس با تفحص از عملکرد سازمان منطقه تجاری اروند/ موافقت مجلس با یک فوریت طرح رتبه بندی فرهنگیان/ موافقت با ارجاع طرح تامین کالاهای اساسی به کمیسیون بودجه و.. ...
اکو فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۲:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
اکوفارس: نمایندگان مجلس شورای اسلامی با یک فوریت طرح رتبه بندی معلمان موافقت کردند.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۲:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از فارس، احسان ارکانی نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی امروز (سه شنبه 6 آبان) در جلسه علنی مجلس با اشاره به تصویب یک فوریت طرح رتبه بندی فرهنگیان گفت ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۲:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از فارس، لطف الله سیاهکلی نماینده قزوین مجلس شورای اسلامی امروز (سه شنبه 6 آبان) در جلسه علنی مجلس و در موافقت با دو فوریت طرح رتبه بندی فرهنگیان اظهار داشت ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۲:۰۳   + ۱۴ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با بررسی طرح رتبه بندی فرهنگیان به صورت یک فوریت موافقت کردند.
پیک نکا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۲:۰۰   + ۲۵ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس با یک فوریت طرح رتبه بندی معلمان در نشست علنی امروز موافقت کردند.
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با ارجاع طرح دو فوریتی تامین کالاهای اساسی با استفاده از کالابرگ به کمیسیون برنامه و بودجه موافقت کردند.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۱:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
وکلای ملت امروز با 165 رای موافق با یک فوریت طرح رتبه بندی فرهنگیان موافقت کردند.