چهارشنبه ۰۶ بهمنساعت ۱۷:۰۱Jan 2022 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «طرح رتبه بندی»

ایلنا   ۵ ساعت پیش    
عضو هیئت رئیسه مجلس، گفت: ایراد شورای نگهبان ناظر به اصل 75 قانون اساسی و موضوع بار مالی برای دولت بوده است
شما نیوز   ۶ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 1401 گفت: حداقل بودجه رتبه بندی معلمان 25 هزار میلیارد تومان است و احتمال این امر وجود دارد که منابع رتبه بندی معلمان در بودجه 1401 افزایش پیدا کند.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۶:۴۰    
وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه امروز نیز طرح رتبه بندی در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس مورد بررسی قرار می گیرد، گفت: ستاد ملی کرونا تا به اینجا موردی مبنی بر تعطیلی یا کم رنگ شدن مدارس اعلام نکرده و بهتر است دانش آموزان با رعایت موارد بهداشتی در کلاس حاضر باشند.
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۸:۳۳   + ۱۴ سایت دیگر  
یوسف نوری، وزیر آموزش و پرورش دولت سیزدهم گفت: خانواده ها فرزندان خود را به مدارس بفرستند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۰:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
طرح رتبه بندی روزنامه ها با رویکرد ارتقاءبخشی به کیفیت محتوایی چند سالی است که در معاونت مطبوعاتی پیگیری می شود و همانند هر طرح دیگری، موافقان و مخالفانی دارند. در این میان هستند افرادی که با کلیت طرح موافق اند اما برای بهتر اجرایی شدنش پیشنهادهایی دارند ...
پانا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۸:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
تهران (پانا) - عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس با بیان اینکه ایراد عمده شورای نگهبان به لایحه رتبه بندی معلمان در خصوص بار مالی است، گفت اگر دولت بار مالی لایحه رتبه بندی را بپذیرد، لایحه تصویب می شود، در غیر این صورت لایحه تصویب نخواهد شد. ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۲۲:۰۱   + ۴۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس از رفع برخی ایرادات شورای نگهبان درباره لایحه رتبه بندی معلمان در نشست امروز کمیسیون آموزش با حضور نمایندگان دستگاه های اجرایی خبر داد.
فرارو   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
فرارو- 39 روز قبل مجلس یازدهم لایحه رتبه بندی معلمان را به تصویب رساند. اما پس از رسیدن مصوبه به شورای نگهبان به در بسته خورد و بار دیگر لایحه به بهارستان بازگشت تا ایرادات مد نظر این شورا برطرف شود. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۴:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - نماینده لامرد و مهر در مجلس شورای اسلامی از دولت خواست در شرایط سخت اقتصادی اقدام عاجلی برای همسان سازی حقوق بازنشستگان و اجرای طرح رتبه بندی معلمان انجام دهد.
وانا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۱:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان با اشاره به اینکه رتبه بندی معلمان تکلیف قانونی برنامه ششم و قانون بودجه است، اظهار امیدواری کرد مجلس به زودی ایرادات را برطرف کند.
سلام نو   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۰۹:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
هادی طحان نظیف سخنگوی شورای نگهبان در صفحه شخصی خود در اینستاگرام خبر مهمی درباره طرح رتبه بندی معلمان اعلام کرد.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۰۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان فارس گفت: طرح رتبه بندی معلمان را که سالها مغفول مانده بود، مجلس یازدهم پی گیری کرده و تا حصول نتیجه پای کار ایستاده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۰۹:۲۲   + ۴۷ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان با اشاره به اینکه رتبه بندی معلمان تکلیف قانونی برنامه ششم و قانون بودجه است، اظهار امیدواری کرد مجلس به زودی ایرادات را برطرف کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۰۹:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
اهر- نماینده مردم اهر و هریس در مجلس از رفع ایرادات شورای نگهبان در طرح رتبه بندی معلمان در مجلس خبر داد و گفت: پیگیری های لازم را برای اجرای این طرح انجام می دهیم.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۰۰:۲۵    
فارس : وزیر آموزش وپرورش ، گفت: طرح رتبه بندی معلمان سوم بهمن در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی بررسی می شود. یوسف نوری در خصوص ایرادات شورای نگهبان به طرح رتبه بندی معلمان، گفت: این ایرادات یکشنبه سوم بهمن در کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی بررسی می شود.
روز نو   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۸:۳۶    
سخنگوی کمیسیون تحقیقات، آموزش و فناوری از مصوبه بودجه 125 هزار میلیارد ریال بودجه اجرای طرح رتبه بندی معلمان در سال 1401 در مجلس خبر داد.
سلام نو / خبرهای فوری   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۸:۱۰   + ۵۳ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان فارس در مجلس گفت: ایراداتی که از سوی شورای نگهبان به رتبه بندی معلمان وارد شده به زودی مرتفع و پیش بینی می شود تا پایان بهمن یا قبل از عید اجرایی شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
طرح رتبه بندی معلمان تا پایان بهمن ماه به تصویب نهایی می رسد
شبستان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۷:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
پارسا با بیان اینکه با پیگیر های صورت گرفته طرح رتبه بندی اصحاب رسانه با هدف شناسایی خبرنگاران نخبه اجرایی شود گفت: حل مشکلات خبرنگاران مورد توجه مسئولان ذی ربط قرار گیرد.
راک نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۵:۵۹    
وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه برخلاف آموزش 100 درصد مجازی در ایران، 95 درصد مدارس دنیا در این مدت فعال بوده اند، گفت: طرح رتبه بندی معلمان سوم بهمن در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی بررسی می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۴:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها سخنگوی کمیسیون تحقیقات، آموزش و فناوری مجلس شورای اسلامی از مصوبه اعتبار 125هزار میلیارد ریال بودجه اجرای طرح رتبه بندی معلمان در سال 1401 در مجلس خبر داد.
برترین ها / پانا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۵:۵۵   + ۲۴ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: محمد مهدی زاهدی در پاسخ به این سوال که آیا فردا طرح رتبه بندی معلمان به جمع بندی نهایی خواهد رسید و اشکالات شورای نگهبان برطرف خواهد شد، افزود: شورای نگهبان چند اشکال به این طرح وارد کرد که اصلی ترین آن اشکالات، وجود اصل 75 بوده است. ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس گفت: شورای نگهبان به منابع اعتباری طرح رتبه بندی معلمان ایراد گرفت. مجلس برای اجرای طرح رتبه بندی معلمان در سال 1401، 125 هزار میلیارد ریالی مصو ب کرد.
سخنگوی کمیسیون تحقیقات، آموزش و فناوری مجلس شورای اسلامی از مصوبه بودجه 125 هزار میلیارد ریال بودجه اجرای طرح رتبه بندی معلمان در سال 1401 در مجلس خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۰:۵۸   + ۱۲ سایت دیگر  
گروه استان ها سخنگوی کمیسیون تحقیقات، آموزش و فناوری مجلس شورای اسلامی از مصوبه اعتبار 125هزار میلیارد ریال بودجه اجرای طرح رتبه بندی معلمان در سال 1401 در مجلس خبر داد.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۹:۲۹   + ۵۲ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: یوسف نوری در بازدید مشترک به همراه رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور از مدارس سیل زده شرق هرمزگان در شهرستان میناب و رودان، افزود: تمامی مدارس کشور باز است و باید بصورت حضوری فعالیت داشته باشند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۷:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
کرمان - وزیر آموزش و پرورش با اشاره به مطالبات معلم ها در خصوص طرح رتبه بندی گفت: ایرادات طرح رتبه بندی معلمان سوم بهمن در کمیسیون مربوطه در مجلس بررسی می شود.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۷:۴۰   + ۳۹ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه مدارس حتما باید آموزش حضوری را از سر بگیرند افزود: 95 درصد مدارس دنیا در این مدت باز بودند اما ما 100 درصد مدارس را تعطیل کردیم و آموزش مجازی داشتیم. ...
نبض بازار   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۵:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
شورای نگهبان روز سه شنبه لایحه رتبه بندی معلمان را به مجلس بازگرداند. علیرضا منادی سفیدان، رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در این مورد می گوید: روز یکشنبه در صحن کمیسیون آموزش مجلس با حضور نماینده شورای نگهبان و دولت، ابهامات و ایرادات را بررسی و رفع می کنیم.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۳:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
تیتر کوتاه به نقل از تجارت نیوز نوشت: رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس درباره سرنوشت رتبه بندی معلمان در مجلس گفت: اگرچه دولت در مجلس اعلام کرد که بار مالی برای اجرای رتبه بندی معلمان را پذیرش می کند اما حالا آن را قبول نمی کند.
درحالی که دانشگاه های کشوردر حال سپری کردن روزهای پایانی نیم سال اول تحصیلی هستند، حواشی مربوط به رتبه بندی معلمان و ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد، سبب شد تا در هفته ای که گذشت شاهد اخبار مهم و تاثیرگذاری در این زمینه ها باشیم.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۶:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام علیرضا سلیمی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: شورای نگهبان چند ابهام نسبت به لایحه رتبه بندی معلمان گرفته است.
سلام نو / روز نو   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
او ضمن ابراز امیدواری نسبت به تصویب هر چه زودتر این طرح در شورای نگهبان و مجلس گفت: امید است تا پایان سال جاری مصوبه رتبه بندی معلمان به اجرا درآید.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۲۲:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
طرح رتبه بندی معلمان هنوز به تصویب نرسیده است و شورای نگهبان این لایحه را به مجلس بازگرداند.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۹:۱۲    
در این دیدار بخشی پور اجرای کامل طرح رتبه بندی معلمان را مورد تأکید قرار داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۰۰:۲۷    
دنیای اقتصاد- شیراز - محمد صداقت : مدیرکل آموزش و پرورش استان فارس با اشاره به وضعیت نامطلوب و ناهنجاری دوران کرونا و نیز هنجار سازی در آموزش و پرورش اعلام کرد: در تلاش هستیم پیشتاز اجرای طرح رتبه بندی فرهنگیان در کشور باشیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۰۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس تعلیم و تربیت گفت: طرح رتبه بندی بر اساس سند تحول بنیادین، اقدامی برای سامان دادن به نظام آموزشی کشور و کمک به ارتقای تعلیم و تربیت است اما متأسفانه به حل مشکلات معیشتی معلمان گره خورد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۶:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مطالعات، آموزش و برنامه ریزی گردشگری گفت: ارتقاء تأسیسات و خدمات گردشگری در روستاها و تعریف مقاصد روستایی و پروژه های پیشران آنها از مهم ترین خروجی طرح رتبه بندی روستاهای هدف گردشگری است.
وزیر آموزش و پرورش گفت: سرمایه گذاری در آموزش و پرورش، بیش از آنچه تصور می کنید، بازگشت پذیر است و نظام رتبه بندی در واقع کلید اصلی این کار است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۴:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری گفت: زیربنای تمامی وقایع در جامعه معلم است و اگر داشتن یک جامعه توسعه یافته در دستور کار قرار دارد، باید در ابتدا مشکلات معلمان را رفع کرد ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۲۲:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
معلمان خواستار اجرای لایحه رتبه بندی معلمان تا پیش از سال 1400 هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۰۰:۰۴   + ۱۵ سایت دیگر  
کارشناس تعلیم و تربیت گفت: طی10 سالی که از تصویب سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و مطرح شدن رتبه بندی معلمان می گذرد، هر سال بحث تصویب و اجرای طرح رتبه بندی مطرح شده است اما به دلایل مختلف از جمله تأمین نشدن منابع مالی، چنین اتفاقی رخ نداده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۱۲:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
تبریز- معلمان مدارس غیر دولتی در طرح رتبه بندی فراموش شده اند این جمله بخشی از یادداشت محمد باقر واصلی باسمنج پژوهشگر حقوق برای رسانه بازار است.
خسروشاه   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۱۱:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
تعدادی از معلمان آذربایجان شرقی در اعتراض به شرایط معیشتی و کاری خود از جمله اجرا نشدن طرح رتبه بندی و همسان سازی حقوق معلمان و مشکلات معیشتی، مقابل ساختمان اداره کل آموزش و پرورش استان تجمع کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۲۰:۰۰   + ۲۴ سایت دیگر  
تجمع معلمان برای اجرای لایحه رتبه بندی و اعتراض به وضعیت معیشتی این قشر در برخی استان های کشور برگزار شد.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۸:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
جمعی از فرهنگیان لاهیجانی، رشتی و سیاهکلی، امروز پنجنشبه 23 دی ماه در اعتراض به نحوه اجرای طرح رتبه بندی معلمان تجمع کردند.
رکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۶:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: جمعی از معلمان و فرهنگیان شاغل و بازنشسته قزوین با حضور در مقابل اداره کل آموزش و پرورش استان خواستار اجرای طرح رتبه بندی وهمسان سازی حقوق بازنشستگان شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۶:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
جمعی از فرهنگیان شهرستان سیاهکل امروز در اعتراض به نحوه اجرای طرح رتبه بندی معلمان تجمع کردند.
تیتر برتر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۵:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش گفت: معلمان با 9 شاخص و معیار در رتبه های پنج گانه رتبه بندی معلمان قرار می گیرند و امیدواریم که تا پایان سال جاری، رتبه بندی به اجرا درآید.