شنبه ۱۲ آذرساعت ۲۱:۵۵Dec 2022 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «طرح رتبه بندی»

وزیر آموزش و پرورش ضمن تاکید بر اجرای رتبه بندی معلمان مطابق با قانون، از تصویب افزایش مبلغ حقوق فرهنگیان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۰۹:۰۴   + ۱۹ سایت دیگر  
گرگان- معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش گلستان گفت: با اتمام فعالیت کار ممیزیان و ارزیابان این اداره کل، حقوق آذرماه حدود 18 هزار معلم گلستان مشمول طرح رتبه بندی می شود.
منادی سفیدان گفت: نظام رتبه بندی معلمان که یکی از اصلی ترین مؤلفه های طرح تحول بوده را دنبال کرد تا معلم در جایگاه و منزلت واقعی خود قرار گیرد و به تبع آن کیفیت آموزش در مدارس نیز ارتقا یابد.
سلام نو / باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۴:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح رتبه بندی معلمان به طور ناقص اجرا شده است و این طرح به منظور کیفی سازی آموزش تصویب شده اما فقط شاهد اجرای بند مالی آن هستیم.
آنا / تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۰:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام احمد فلاحی گفت: اکنون 260 هزار معلم در کشور و 4 هزار معلم در استان همدان کم داریم.
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۸:۳۶   + ۳۴ سایت دیگر  
بنا بر گفته سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش، قریب به 80 درصد از مشمولان، مزایای رتبه آموزشیار معلم و حدود 90 درصد از فرهنگیان، مزایای ترمیم حقوق را دریافت کرده اند اما مابقی معلمان نگران نباشند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۲۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان طی نامه ای خطاب به رئیس مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: عملکرد نمایندگان مجلس موجب تنزل شان معلمی می شود.
رویداد 24   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۶:۴۱   + ۵۳ سایت دیگر  
سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش درباره موضوع پرداختی های فرهنگیان در ماه آبان و ماه آینده و همچنین موضوع کسورات حقوق آنان توضیحاتی ارائه داد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۰۷:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرانا، یوسف نوری روز پنجشنبه در بدو ورود به فرودگاه بوشهر در جمع خبرنگاران افزود: بررسی مسایل آموزش و پرورش در استان بوشهر از جمله هدف های سفر به این استان است. وی دریاره آخرین وضعیت طرح رتبه بندی معلمان گفت: این طرح در حال اجرا است. بررسی مسائل آموزش [...]
دنیای معدن   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۷:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
دنیای معدن: وزیر آموزش و پرورش به سند تحول بنیادین که در سال 90 تصویب شد، اشاره کرد و گفت: هنوز برای این سند کاری انجام نگرفته بود که سند 2030 را در دولت تصویب و بر اجرای آن تأکید کردند.
پانا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۳:۵۱   + ۱۹ سایت دیگر  
بوشهر (پانا) - وزیر آموزش و پرورش در سفر به استان بوشهر گفت در سفرهای استانی دولت، علاوه بر اعتبارات این وزارتخانه 21 هزار میلیارد تومان اعتبار برای اجرای پروژه های آموزش و پرورش اختصاص یافته است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۰:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش به سند تحول بنیادین که در سال 90 تصویب شد، اشاره کرد و گفت: هنوز برای این سند کاری انجام نگرفته بود که سند 2030 را در دولت تصویب و بر اجرای آن تأکید کردند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش گلستان آخرین وضعیت طرح رتبه بندی معلمان را تشریح کرد و گفت: در حال حاضر روند ارزیابی معلمان در سطح استان گلستان در حال انجام است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۰:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان نماینده مردم علی آبادکتول در مجلس شورای اسلامی، وضعیت معلمان بازنشسته در طرح رتبه بندی معلمان را تشریح کرد و گفت: ما در این طرح به دنبال ترمیم حقوق نیستیم.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۱:۵۱    
طرح رتبه بندی معلمان مراحل نهایی را طی می کند طبق گفته سخنگوی وزارت آموزش و پرورش متن آیین نامه رتبه بندی معلمان نهایی شده است
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
طرح رتبه بندی معلمان مراحل نهایی را طی می کند طبق گفته سخنگوی وزارت آموزش و پرورش متن آیین نامه رتبه بندی معلمان نهایی شده است. مقدمات رتبه بندی معلمان نیز آماده شده است. یکی از اولویت های دولت ها باید توجه به فرهنگیان باشد و در همین راستا رتبه بندی معلمان اجرا می شود ...
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۰:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
طرح رتبه بندی معلمان مراحل نهایی را طی می کند طبق گفته سخنگوی وزارت آموزش و پرورش متن آیین نامه رتبه بندی معلمان نهایی شده است. مقدمات رتبه بندی معلمان نیز آماده شده است. یکی از اولویت های دولت ها باید توجه به فرهنگیان باشد و در همین راستا رتبه بندی معلمان اجرا می شود ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۲۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
اجرا نشدن طرح رتبه بندی برای معلمان بازنشسته مهر ماه 1400 گلایه مندی آن ها را در پی داشت.
اتحاد خبر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۰:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
اتحادخبر: مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: در یک هفته قبل 74 درصد فرهنگیان استان بوشهر مراحل طرح رتبه بندی را طی کرده اند و تا حقوق آذر ماه به 100 درصد افزایش می یابد
حادثه 24   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۳:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
حادثه 24 - صادق ستاری فرد درباره مصوبه نمایندگان مجلس مبنی بر مشمول شدن معلمان طرح مهرآفرین در قانون رتبه بندی معلمان بدون برگزاری آزمون مجدد و الزام وزارت آموزش و پرورش به صدور کد شناسه اظهار کرد: مصوبه مذکور باید در شورای نگهبان مطرح و مورد تایید شورای نگهبان قرار بگیرد ...
موج   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۳:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
طرح رتبه بندی مدارس گفت: رتبه بندی مدارس یکی از گام های تحقق سند تحول بنیادین است که به ما تکلیف شده و باید انجام دهیم.
55آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
نوروزی؛ نماینده مجلس یازدهم گفت: قرار نمایندگان مجلس موضوع 8 گروه خارج شده از رتبه بندی را اصلاح و ابلاغ کنند. اکنون 460 هزار معلمی که این طرح شامل حالشان نشده شامل رتبه بندی شده اند و با اجرای آن روح امید در دستگاه تعلیم و تربیت ایجاد خواهد شد ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۳:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
رییس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش گفت: طرح رتبه بندی معلمان بسیار زمان بر است، اما تلاش می کنیم در طول مدت سه تا چهار ماه این کار به سرانجام برسد.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۳:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش گفت: طرح رتبه بندی معلمان بسیار زمان بر است، اما تلاش می کنیم در طول مدت سه تا چهار ماه این کار به سرانجام برسد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۱:۴۰   + ۱۷ سایت دیگر  
بابایی گفت: 850 هزار معلم در سطح کشور مشمول طرح رتبه بندی قرار می گیرند که بسیار زمان بر است اما تلاش می کنیم در عرض سه یا چهار ماه کار رتبه بندی معلمان انجام شود.
حادثه 24   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۴:۴۱   + ۱۵ سایت دیگر  
حادثه 24 - رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس درباره این ابهام که آیا مجلس افزایش 35 درصدی فوق العاده ویژه کارکنان دولت از جمله معلمان را حذف کرده است، توضیح داد. ...
آنا / ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۲:۰۵   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: طرح رتبه بندی معلمان در دست انجام است اما کار به دلیل کم بودن نیروهای ارزیاب، کمی کند انجام می شود.
55آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۷:۳۱   + ۲۱ سایت دیگر  
انتظار وزیر آموزش و پرورش از همه مدیران کل استان ها پیگیری مجدانه برای اجرای طرح رتبه بندی معلمان است تا این طرح با دقت و سرعت بالا مراحل پایانی اجرای خود را هم طی کند.
حادثه 24   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۸:۱۲    
حادثه 24 - طرح رتبه بندی معلمان مراحل نهایی را طی می کند طبق گفته سخنگوی وزارت آموزش و پرورش متن آیین نامه رتبه بندی معلمان نهایی شده است. مقدمات رتبه بندی معلمان نیز آماده شده است. یکی از اولویت های دولت ها باید توجه به فرهنگیان باشد و در همین راستا رتبه بندی معلمان اجرا می شود ...
حادثه 24   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۷:۴۱   + ۲۷ سایت دیگر  
حادثه 24 - رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی وزارت آموزش و پرورش چگونگی احصای سوابق تحصیلی، آخرین وضعیت ارزیابی مستندات معلمان در اجرای طرح رتبه بندی و تغییرات جدید برگزاری امتحانات نهایی از سال آینده را تشریح کرد. ...
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۱:۲۱    
مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: معلمانی که فرآیند رتبه بندی آنها به هر دلیل تکمیل نشود، مزایای رتبه یک در فیش حقوقی آنها اعمال می شود و در نخستین فرصتی که وضعیت رتبه بندی آنها معین شود، معوقات رتبه بندی آنها با حقوق آذرماه پرداخت می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیر دفتر توسعه کتاب و کتابخوانی وزارت ارشاد از ورود این وزارتخانه به مسئله کتاب سازی با دو اقدام مهم و اجرای طرح رتبه بندی ناشران خبر داد.
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۲۰:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش زمزمه عدم پرداخت دیون مطالبات معلمان را شایعه قلمداد کرد و گفت: مطالبات معلمان در طرح رتبه بندی پرداخت می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۱۴:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
وزیر آموزش پرورش با بیان اینکه مطالبات معلمان در طرح رتبه بندی پرداخت می شود و زمزمه دیون شدن مطالبات صحت ندارد، گفت: فرهنگیان عزیز از این بابت خیالشان راحت باشد چون اعتبار طرح ر تبه بندی تامین شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۱۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - دبیر مجمع نمایندگان مجلس شورای اسلامی استان گلستان گفت : اجرای طرح رتبه بندی معلمان پس از 12 سال انتظار، نتیجه توجه و اقدام دولت آیت الله رییسی است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۱۲:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان دبیر مجمع نمایندگان گلستان گفت: طرح رتبه بندی معلمان که در دولت سیزدهم به ثمر نشست تنها یک بند از سند تحول بنیادین آموزش و پرورش است.
رویداد 24   ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۱۱:۳۰   + ۳۷ سایت دیگر  
سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش وپرورش از ارزیابی و اعلام نظر روی پرونده رتبه بندی 699 هزار نفر از مشمولان از سوی مدیران مدارس و واحدهای اداری این وزارتخانه خبر داد و گفت که هیئت های ممیزه از هم اکنون نسبت به تعیین امتیاز نهایی و تعیین رتبه مشمولان اقدام کنند.ر
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۰۹:۴۷   + ۳۱ سایت دیگر  
رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: با استفاده از قانونی که اخیرا تصویب شد، مبالغ مربوط به معلمان مهرآفرین پرداخت و در دو ماه آینده رتبه های همه فرهنگیان تعیین خواهد شد.
تجارت امروز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ - ۰۹:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس اطلاعات به دست آمده از وزارت آموزش و پرورش در طرح رتبه بندی معلمان باید تمام فرهنگیان رتبه بندی شوند که به این جامعه حدود 72 هزار بازنشسته نیز اضافه خواهند شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۳:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر منابع انسانی و امور اداری اداره کل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری گفت: 15 هزار معلم در استان مشمول طرح رتبه بندی می شوند و تا کنون 13 هزار و 587 نفر در سامانه خوداظهاری ثبت نام کرده اند.
کمال مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۱۳:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش استان البرز گفت: با توجه به دستورالعمل وزارتخانه برای اجرای قانون نظام رتبه بندی معلمان در کشور، این فرآیند در استان البرز با استقبال و مشارکت معلمان آغاز شد و انجام آن هم اکنون روند مطلوبی دارد
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۱۰:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
کرج – ایرنا- معاون پژوهش ، برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش استان البرز گفت: با توجه به دستورالعمل وزارتخانه برای اجرای قانون نظام رتبه بندی معلمان در کشور، این فرآیند در استان البرز با استقبال و مشارکت معلمان آغاز شد و انجام آن هم اکنون روند مطلوبی دارد.
سلام نو / فرارو   ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۰۹:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
طرح رتبه بندی معلمان بیش از یک دهه است که در انتظار اجرا شدن است و در این ده سال ماجراها و بالا و پایین شدن های زیادی برای اجرا داشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۱۲ - ۲۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
اجرا نشدن طرح رتبه بندی برای عده ای از معلمانی که از نیمه دوم سال گذشته بازنشست شدند، گلایه آن ها را در پی داشت.
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۱/۰۸/۱۱ - ۱۱:۲۴   + ۳۶ سایت دیگر  
وزارت آموزش وپرورش با صدور اطلاعیه ای، آخرین مهلت تائید نهایی مدارک رتبه بندی از سوی فرهنگیان را تا پایان روز پنج شنبه 12 آبان اعلام کرد.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۱ - ۱۱:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت: حق رتبه بندی بدون آزمون به معلمان تعلق گرفت و از آنجایی که عمده معلمانی که مستحق پرداخت حق رتبه بندی هستند در مناطق محروم هستند این حق شامل بخش اعظمی از مناطق محروم و شهرهای کوچک و کم برخوردار خوزستان می شود.
حادثه 24   ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ - ۱۵:۲۵   + ۱۹ سایت دیگر  
حادثه 24 - نایب رئیس کمیسیون آموزش مجلس گفت: تعداد 85 هزار معلم طرح مهرآفرین به تعداد معلمان رتبه بندی شده اضافه خواهند شد؛ این معلمان باید 10 - 15 سال قبل نیروی رسمی آموزش و پرورش می شدند. ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۱۲:۳۰    
پس از ماه ها انتظار فرهنگیان طرح مهرآفرین از باز گرداندن حق رتبه بندی به آنها، بالاخره امروز، خبری خوش از نشست علنی نمایندگان مجلس شورای اسلامی از بررسی جزئیات لایحه اصلاح قانون بودجه سال 1401 کل کشور، درخصوص اصلاح کل ردیف 9 ماده واحده پیرامون معلمان این طرح، شنیده شد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۱۱:۳۵    
تمام معلمان مهرآفرین بدون برگزاری آزمون و الزام آموزش پرورش برای صدور کد شناسه از اول مهر 1401 شامل طرح رتبه بندی معلمان می شوند.