جمعه ۱۵ اسفندساعت ۱۶:۱۱Mar 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رتبه بندی فرهنگیان»

اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۶:۴۳    
آزمون رتبه بندی، روز یکشنبه 17 اسفند 99 مجدداً و برای آخرین بار تکرار می شود.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۵:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تلفیق بودجه از افزایش سه برابری اعتبارات برای اجرای رتبه بندی فرهنگیان از مبلغ 5 هزار به حداقل 15 هزار میلیارد تومان بر اساس مصوبه کمیسیون تلفیق خبر داد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۰:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس از پیگیری نمایندگان مجلس به ویژه اعضای کمیسیون آموزش مجلس برای افزایش اعتبارات رتبه بندی فرهنگیان و اجرای همسان سازی حقوق هیأت علمی در بازگشت بودجه 1400 به مجلس خبر داد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۷:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس طی نامه ای خطاب به رئیس جمهوری با اشاره به بازگشت لایحه بودجه از مجلس به دولت، خواستار لحاظ اعتبارات لازم در لایحه 1400 برای اجرای کامل نظام رتبه بندی فرهنگیان شد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۰۷:۰۴   + ۵۱ سایت دیگر  
علی الهیار ترکمن درباره آخرین وضعیت تصویب لایحه رتبه بندی فرهنگیان اظهار کرد: بر اساس قانون برنامه ششم توسعه موظف هستیم علاوه بر سازوکارهای قانون مدیریت خدمات شرایط رتبه بندی فرهنگیان را فراهم کنیم تا بر اساس سه بعد صلاحیت عمومی ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۳:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
فارس: رحمت الله نوروزی نماینده مردم علی آباد در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز مجلس طی تذکری خطاب به وزیر اقتصاد و دارایی مشکلات بازار سرمایه اظهار داشت: مردم زمین، خانه و ماشین های خود را برای سرمایه گذاری در بازار بورس فروخته اند. ...
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به بازنشستگان و فرهنگیان اطمینان داد که منابع مالی لازم برای اجرای طرح متناسب سازی حقوق بازنشستگان با شاغلین در لایحه بودجه 1400 دیده شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۰۰:۳۵   + ۷۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس سازمان برنامه و بودجه در گفت وگوی اینستاگرامی به بررسی و تشریح وضعیت و خواسته های فرهنگیان، اعضای هیأت علمی وزارت علوم، همسان سازی بازنشستگان، استخدام کارکنان شرکتی و قراردادی و سایر ذینفعان بودجه 1400 پرداخت.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
نوبخت به تقدیم پیش نویس رتبه بندی فرهنگیان توسط وزارت آموزش و پرورش به دولت اشاره کرد و گفت: هم اکنون این پیش نویس در دستور کار دولت بوده و منابع آن هم در بودجه دیده شده است.
برترین ها / شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۸:۲۶   + ۶۷ سایت دیگر  
ایسنا: رئیس سازمان برنامه و بودجه از اقدامات لازم برای اجرای همسان سازی حقوق اعضای هیأت علمی و کارکنان وزارت علوم ، بازنشستگان و پرداخت مطالبات وزارت بهداشت در سال آینده خبر داد. محمدباقر نوبخت امروز(شنبه) در لایو اینستاگرامی با مخاطبان صحبت کرد. ...
سخنگوی کمیسیون آموزش با اشاره به حضور حاجی میرزایی در این کمیسیون گفت: وزیر آموزش و پرورش اعلام کرد که بررسی لایحه رتبه بندی معلمان در کمیسیون اجتماعی دولت به پایان رسیده و هفته آینده به مجلس ارسال می شود.
تلنگر   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
علی کریمی فیروزجایی گفت: با پیگیری های به عمل آمده، دولت پذیرفت که این لایحه را به زودی تصویب و به مجلس ارسال کند.
اقتصاد آنلاین / خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۲۳:۴۴   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس از ارجاع لایحه نظام رتبه بندی فرهنگیان در هفته اول بهمن ماه به مجلس خبر داد.
رشت پرس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه تمام کشورها درصدد بازگشایی مدارس خود هستند و امروز این سیاست در تمام دنیا جریان دارد، شروط بازگشایی مدارس را اعلام کرد و از زمان اجرای رتبه بندی فرهنگیان از اول فروردین ماه 1400 خبر داد.
تهران نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۰:۴۵    
عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی گفت: با طرح موضوع رتبه بندی فرهنگیان در کمیسیون آموزش، دولت و مجلس به موضوع نظام رتبه بندی فرهنگیان ورود کرده اند.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۷:۱۳   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه تمام کشورها درصدد بازگشایی مدارس خود هستند و امروز این سیاست در تمام دنیا جریان دارد، شروط بازگشایی مدارس را اعلام کرد و از زمان اجرای رتبه بندی فرهنگیان از اول فروردین ماه 1400 خبر داد. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۴:۳۲   + ۱۱۵ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش در اولین برنامه زنده گفتگو با شما با بیان اینکه تمام کشورها درصدد بازگشایی مدارس خود هستند و امروز این سیاست در تمام دنیا جریان دارد، شروط بازگشایی مدارس را اعلام کرد و از زمان اجرای رتبه بندی فرهنگیان از اول فروردین ماه 1400 خبر داد. ...
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۲:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون امور حقوقی آموزش و پرورش گفت: روش فعلی تامین بودجه رتبه بندی مناسب نیست و به دنبال راهکار دیگری برای آن هستیم.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۳:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
فارس: فقدان انگیزه در معلمان یکی از چالش های اساسی نظام آموزشی است. از دلایل اصلی این معضل، عدم تمایز میان معلم خوب و بد است. چراکه نظام حقوق و دستمزد مبتنی بر سابقۀ تدریس و مدرک تحصیلی است و نه عملکرد معلم. ...
برترین ها / اول فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۲۰:۳۳   + ۱۴ سایت دیگر  
ایرنا: رییس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی از تصویب کلیات طرح رایگان شدن اینترنت برای دانش آموزان، معلمان و مدارس در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد. ...
پانا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۷:۴۳   + ۲۸ سایت دیگر  
تهران (پانا) - اعضای کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری به کلیات طرح رایگان شدن اینترنت برای دانش آموزان، معلمان و مدارس رأی مثبت دادند. به گزارش خانه ملت، علیرضا منادی سفیدان در تشریح نشست امروز (یکشنبه 21 دی) کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس ...
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۱:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
علیجانی، مسئول دفتر سابق وزیر آموزش و پرورش از پیگیری بحث رتبه بندی معلمان توسط مجلس و تأیید نهایی آن در کمیسیون خاص دولت خبر داد و گفت: رتبه بندی معلمان احتمالاً از مهر سال آینده اجرایی خواهد شد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۶:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
فارس: دستورکار کمیسیون های مجلس شورای اسلامی در هفته آتی از شنبه تا پنج شنبه (20 لغایت 24 دی) اعلام شد. بر همین اساس، همتی رئیس کل بانک مرکزی روز یکشنبه به کمیسیون اصل 90 رفته و در همین روز طرح رتبه بندی فرهنگیان در کمیسیون آموزش مورد بررسی قرار می گیرد. ...
اقتصاد آنلاین / مردم نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۲۱:۲۶   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون وزارت آموزش و پرورش با توضیح درباره تأمین منابع مالی رتبه بندی معلمان در بودجه 1400 گفت: ما براساس ردیف ها و تبصره هایی که داریم پول "رتبه بندی" را دریافت می کنیم.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۸:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
به گفته سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس منابع مالی مورد نیاز طرح رتبه بندی فرهنگیان برای سال آینده تامین خواهد شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۸:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
با توجه به این که اعتبار رتبه بندی فرهنگیان در لایحه بودجه 1400 پیش بینی شده و بر این اساس سال 1400 برای فرهنگیان سال بهتری خواهد بود.
اقتصاد آنلاین / دانا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۰۹:۴۲   + ۳۵ سایت دیگر  
حاجی میرزایی گفت: حقوق هیچ معلمی در سراسر کشور با تأخیر پرداخت نمی شود و با اعتبارات پیش بینی شده در بودجه، آنان سال آینده وضعیت بهتری خواهند داشت.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۰۹:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پروش در صحن مجلس شورای اسلامی از پرداخت حق الزحمه معلمان حق التدریس و رتبه بندی فرهنگیان تا پایان سال خبر داد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۰۹:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
نماینده مردم اراک در مجلس، با انتقاد از عملکرد وزارت آموزش و پرورش و بی توجهی نسبت به وضعیت فرهنگیان، از وزیر آموزش و پرورش خواست تا در مورد دلیل عدم اجرای طرح رتبه بندی فرهنگیان و وجود مشکلاتی در پرداخت حقوق معلمان حق التدریسی توضیحاتی ارائه دهد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۱۱:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تلفیق بودجه، اعتبارات آموزش و پرورش در بودجه 1400 را دارای ایرادات متعددی دانست و گفت: همه این ایرادات از دیده نشدن سهم دولت در صندوق ذخیره فرهنگیان تا رتبه بندی فرهنگیان در کمیسیون تلفیق مورد بررسی و اصلاح قرار می گیرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۲۸ - ۱۶:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
آموزش و پرورش در هفته گذشته با اخباری درباره بودجه رتبه بندی فرهنگیان و واگذاری مهد های کودک به آموزش و پرورش سپری شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۰:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
اجرای رتبه بندی فرهنگیان طرحی مشکل گشاست که نبود راهبرد دقیق در روند اجرا و تخصیص اعتبار، آن را به یک معضل تبدیل کرده است.
برترین ها / تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۱۰:۲۷   + ۴۵ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: رییس سازمان برنامه و بودجه درباره موضوع پرداخت غرامت هواپیمای اوکراینی در لایحه بودجه 1400 اظهار داشت: این اخبار یکسری گمانه زنی بود وگرنه هنوز درباره پرداخت غرامت به جمع بندی نرسیده ایم که بخواهیم اعداد و ارقامی برای آن مشخص کنیم ...
دولت   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۱۴:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور آنچنانکه وعده کرده بود پس از ارائه لایحه بودجه 1400 به مجلس شورای اسلامی با فرهنگیان، بازنشستگان و کادر درمان، گفت و گو کرد و به آنان اطمینان داد که همچنان پیگیر مطالباتشان است و منابع مالی لازم برای این منظور را در بودجه سال آینده لحاظ کرده است ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۱۴:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه رشد بودجه آموزش و پرورش رشد قابل قبولی است اما متناسب با نیازهای ما نیست و باید تقویت شود عنوان کرد: پیشنهاداتی ارائه شده که در جریان تصویب بودجه موارد را دنبال می کنیم.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۱۷:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه در رابطه با رتبه بندی فرهنگیان گفت: حتی قبل از ارائه لایحه دولت به مجلس، مبلغ هشت هزار میلیارد تومان در لایحه بودجه 1400 دیده شد. پس جای هیچ نگرانی نیست.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۱۶:۵۳   + ۶۶ سایت دیگر  
نوبخت، رییس سازمان برنامه و بودجه گفت: همسان سازی حقوق بازنشستگان غیرقابل بازگشت است، زیرا قانون شده و حتی اگر دوره قانون برنامه ششم توسعه تمام شود، آثار حقوقی و قانونی آن متوقف نمی شود.
ندای گیلان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۱۴:۰۹    
معاون رئیس جمهور آنچنانکه وعده کرده بود پس از ارائه لایحه بودجه 1400 به مجلس شورای اسلامی با فرهنگیان، بازنشستگان و کادر درمان، گفت و گو کرد و به آنان اطمینان داد که همچنان پیگیر مطالباتشان است و منابع مالی لازم برای این منظور را در بودجه سال آینده لحاظ کرده است ...
معاون پشتیبانی و توسعه منابع آموزش و پرورش با اشاره به تامین اعتبار رتبه بندی فرهنگیان در بودجه سال آینده از اجرایی شدن آن برای سال 1400 خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۰:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
حاجی میرزایی گفت: در حال حاضر لایحه رتبه بندی فرهنگیان آماده است و در سال 1400 اجرایی می شود.
اقتصاد آنلاین / مردم نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۹:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
محمد وحیدی با تاکید بر عزم جدی کمیسیون آموزش برای ملزم کردن وزارت آموزش و پرورش برای ارائه هر چه سریعتر لایحه رتبه بندی معلمان به مجلس گفت: بر اساس وعده وزیر آموزش و پرورش، لایحه رتبه بندی باید پیش از ارائه لایحه بودجه 1400 تقدیم مجلس شود.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۲۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
آزمون رتبه بندی معلمان در آذر ماه سال جاری برگزار می شود. در ادامه زمان آزمون رتبه بندی معلمان آذر 99 و جزئیات آغاز مرحله سوم رتبه بندی در آذرماه را میخوانید.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۵:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش در حاشیه برنامه گفتگوی هفته در جمع خبرنگاران از تهیه و ارسال پیش نویس لایحه رتبه بندی به دولت خبر داد و تصریح کرد: این لایحه با قید فوریت در دستور کار کمیسیون اجتماعی دولت قرار دارد؛ بنابراین پس از طی مراحل تصویب به مجلس شورای اسلامی ارایه می شود. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۳:۲۱   + ۲۳ سایت دیگر  
وزیر آموزش وپرورش در حاشیه برنامه گفتگوی هفته و در جمع خبرنگاران گفت: لایحه رتبه بندی با قید فوریت در دستور کمیسیون اجتماعی دولت قرار دارد تا پس از تصویب به مجلس ارائه شود. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان سمنان، مرکز برنامه ریزی نیروی انسانی و امور اداری وزارت آموزش و پرورش در اطلاعیه ای از اجرای مرحله سوم رتبه بندی معلمان در نیم سال دوم سال 99 خبر داد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۰۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا _ نماینده مردم شهرستان های خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی گفت: تصویب طرح و نظام جامع رتبه بندی معلمان و فرهنگیان از اولویت های مجلس یازدهم است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۲۲:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها- نماینده مردم رشت در مجلس با بیان اینکه 4 دولت و 6 وزیر در مورد طرح رتبه بندی فرهنگیان فقط وعده دادند، گفت: یک فوریت این طرح هفته گذشته در مجلس به تصویب رسید.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۰۹:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم رشت در مجلس با انتقاد از عدم اجرای نظام رتبه بندی معلمان، تصریح کرد: دولت به جای اجرای نظام رتبه بندی فرهنگیان به افزایش حقوق های مقطعی بسنده کرده است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۷:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
نماینده بروجرد در مجلس گفت: اجرای دقیق رتبه بندی فرهنگیان و تحول در آموزش و پرورش نیاز است و باید با این کار مانع از ولنگاری در این وزارتخانه شویم.