شنبه ۰۹ بهمنساعت ۱۳:۳۰Jan 2022 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رتبه بندی فرهنگیان»

اقتصاد 24   ۲۸ دقیقه پیش    
معلمان، روز شنبه 9 بهمن در نقاطی از کشور از جمله اصفهان، تهران، شیراز، یزد، مشهد، همدان، تبریز، کیش و قشم و ... در اعتراض به عدم اجرای دقیق رتبه بندی فرهنگیان و تبعیض در پرداخت ها در مدارس تحسن کردند.
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۴:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
دنیای معدن- علی بهادری جهرمی به سوالی درباره رتبه بندی معلمان پاسخ داد.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۱:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 1401 ضمن تاکید بر این نکته که منابع رتبه بندی معلمان در بودجه سال 1401 دولت دیده شده است،اظهارداشت: همکاران ما در کمیسیون تلفیق پیشنهاداتی را درباه افزایش منابع رتبه بندی معلمان ارائه خواهند کرد.
روز نو   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۵:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
هادی طحان نظیف سخنگوی شورای نگهبان در حساب اینستاگرام شخصی خودش در قالب گزارش هشتاد و هشتم دلایل عدم تایید لایحه نظام رتبه بندی معلمان و ابهاماتی که به نظر شورای نگهبان رسیده است را تشریح کرد.
روز نو   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۸:۴۰   + ۴۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس از رفع برخی ایرادات شورای نگهبان در نشست امروز کمیسیون آموزش با حضور نمایندگان دستگاه های اجرایی خبر داد.
سلام نو / شیرازه   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۸:۱۰   + ۵۳ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان فارس در مجلس گفت: ایراداتی که از سوی شورای نگهبان به رتبه بندی معلمان وارد شده به زودی مرتفع و پیش بینی می شود تا پایان بهمن یا قبل از عید اجرایی شود.
برترین ها / چند ثانیه   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۷:۴۰   + ۳۹ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه مدارس حتما باید آموزش حضوری را از سر بگیرند افزود: 95 درصد مدارس دنیا در این مدت باز بودند اما ما 100 درصد مدارس را تعطیل کردیم و آموزش مجازی داشتیم. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۲:۴۰   + ۲۹ سایت دیگر  
شورای نگهبان، مصوبه رتبه بندی معلمان را برای رفع اشکالات به مجلس فرستاد؛ اما چه اشکالاتی به مصوبه گرفته شده است؟
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۰۰:۲۷    
دنیای اقتصاد- شیراز - محمد صداقت : مدیرکل آموزش و پرورش استان فارس با اشاره به وضعیت نامطلوب و ناهنجاری دوران کرونا و نیز هنجار سازی در آموزش و پرورش اعلام کرد: در تلاش هستیم پیشتاز اجرای طرح رتبه بندی فرهنگیان در کشور باشیم.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۷:۱۲   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیر آموزش وپرورش با بیان اینکه اکنون مصوبه رتبه بندی معلمان در شورای نگهبان در دست بررسی است گفت: ما آمادگی تشکیل هیات های ممیزه را داریم تا پس از ابلاغ قانون سریعاً رتبه بندی را اجرا کنیم.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان چهارمحال و بختیاری ؛ فرحناز قائد امینی مدیر کل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری صبح امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: آموزش و پرورش همانند مابقی اقشار جامعه در دو سالی که درگیر کرونا شده بود ...
روز نو   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۲:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
معلمان بار دیگر در برخی از شهرها اعتراض کردند. آنها در اعتراض به اجرایی نشدن لایحه رتبه بندی و وضعیت معیشتی خود در استان هایی از جمله مرکزی، شیراز، اصفهان، زنجان، اردبیل، شهرکرد و آذربایجان غربی تجمع کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
جمعی از معلمان و فرهنگیان شاغل و بازنشسته قزوین با حضور در مقابل اداره کل آموزش و پرورش استان خواستار اجرای طرح رتبه بندی وهمسان سازی حقوق بازنشستگان شدند.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۰۹:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
الهه اشرفی معاونت سابق رشد و کادر سازی پردیس نسیبه دانشگاه فرهنگیان تهران، به تشریح بحث تربیت معلم پرداخت و گفت: علیرغم تاکیدات رهبر معظم انقلاب و تصریح در سند تحول بنیادین وزارت آموزش و پرورش برای جذب معلم از طریق دانشگاه فرهنگیان ...
طرح رتبه بندی فرهنگیان پس از تایید شورای نگهبان و تصویب مجلس شورای اسلامی به زودی اجرایی می شود.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۰:۰۲   + ۹۰ سایت دیگر  
وزیر آموزش وپرورش ضمن اعلام اینکه 780 هزار نفر از فرهنگیان مشمول طرح رتبه بندی معلمان خواهند شد، گفت: به محض تصویب آیین نامه، هیئت های ممیزی را تشکیل و رتبه بندی معلمان را اجرایی می کنیم.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۰۴:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس اعلام سازمان برنامه و بودجه در بخشنامه بودجه شرکت های دولتی، بانک ها و موسسات انتفاعی وابسته به دولت، عیدی معلمان مشخص شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۶:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان ضمن بیان اینکه همیشه از اصلاح قانون انتخابات مبتنی بر سیاست های کلی انتخابات استقبال کرده ایم، گفت: طی یک ماه گذشته چند عضو شورای نگهبان این موضوع را در دیدارها و سخنرانی های خود گفته اند، طبیعتاً اگر قانون اصلاح شود شورای نگهبان به آن پایبند است.
روز نو   ۱۴۰۰/۱۰/۱۶ - ۱۲:۳۷   + ۱۴ سایت دیگر  
یک کارشناس آموزش و پرورش به تبیین برخی چالش های رتبه بندی معلمان پرداخت و گفت: انتظار این بود که دولت برای همسان سازی حقوق کارکنان خود نظامی طراحی و اجرا و در مرحله بعد، آموزش و پرورش قانون جامعی برای اداره خود تدوین کند که موضوع رتبه بندی و توسعه حرفه ای معلمان نیز بخشی از آن قانون باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش؛ آخرین وضعیت رتبه بندی فرهنگیان و راهکارهای حل مشکلات معلمان خرید خدمات آموزشی را تشریح کرد.
اقتصاد آنلاین / پانا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۲:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش؛ راهکارهای حل مشکلات معلمان خرید خدمات آموزشی را تشریح کرد.
معاون حقوقی و امور مجلس وزیر آموزش و پرورش درباره کمبود نیروی انسانی گفت: ما جلسات طرح سازماندهی نیروی انسانی را برگزار کردیم و هدف ما این است که ما نیروهای ما از قبل نیروهای رسمی تامین شوند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۱۵:۲۷   + ۲۶ سایت دیگر  
معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش آخرین وضعیت رتبه بندی فرهنگیان و راهکارهای حل مشکلات معلمان خرید خدمات آموزشی را تشریح کرد.
روز نو   ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۱۳:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز مطالعات فقهی تعلیم و تربیت با تشریح نیاز به وجود سازمان نظام معلمی گفت: دکتر معلمان در لایحه رتبه بندی معلمان دیده نشدند.
سلام نو / یکتا پرس   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۱۱:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
منادی سفیدان، رئیس کمیسیون آموزش مجلس گفته بود 730 هزار معلم شامل طرح رتبه بندی معلمان می شوند.
معاون حقوقی و مجلس وزارت آموزش و پرورش گفت: اجرای طرح رتبه بندی فرهنگیان در انتظار تایید شورای نگهبان است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۸:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
لایحه رتبه بندی فرهنگیان پس از جنجال های بسیار، سرانجام از سوی مجلس شورای اسلامی مورد تصویب قرار گرفت.
سلام نو / روز نو   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۷:۱۱   + ۲۱ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان گفت: نسبت به بخش هایی از رتبه بندی معلمان که در مجلس اضافه شده است سؤالات و ابهاماتی داریم که در حال بررسی آنها هستیم.
سلام نو / روز نو   ۱۴۰۰/۱۰/۰۷ - ۰۹:۰۰   + ۱۹ سایت دیگر  
نماینده بجنورد، مانه، سملقان، جاجرم، گرمه، راز و جرگلان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بنابراین معلمان ماده 28 نه تنها رتبه بندی می شوند بلکه سنوات آنها نیز در سابقه رتبه بندی لحاظ می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۲۰:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا-مشاور وزیر آموزش و پرورش گفت: ما متولیان تعلیم و تربیت به مساله رتبه بندی فرهنگیان به عنوان یک فرصت نگاه می کنیم و امیدواریم با اجرای هدفمند رتبه بندی تحولات خوبی در آموزش و پرورش شکل بگیرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۲ - ۱۱:۲۹   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرکل امور مجلس وزارت آموزش و پرورش از اختصاص 120 هزار و 500 میلیارد تومان اعتبار برای رتبه بندی معلمان خبر داد.
صبح قزوین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۱ - ۱۴:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
فاطمه محمدبیگی با اشاره به پایان بلاتکلیفی 10ساله رتبه بندی معلمان گفت: 125 هزار میلیارد ریال برای اجرای 6 ماهه قانون رتبه بندی فرهنگیان در نظر گرفته شده است.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۹/۳۰ - ۱۸:۳۶    
افرادی که معلم هستند و افرادی که معلم بودند و امروز در بخش های اداری مشغول هستند، مشمول رتبه بندی می شوند/ براساس رتبه، از 10 تا 50 درصد به صورت متغیر به حقوق معلمان اضافه می شود
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۳۰ - ۱۱:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس از تلاش برای ارتقا اعتبار رتبه بندی معلمان در سال 1401 خبر داد.
شوشان   ۱۴۰۰/۰۹/۲۸ - ۱۲:۲۶    
بالغ بر یک دهه معلمان کشور گرفتار دور تسلسل و فرسایشی طرحی به نام طرح رتبه بندی فرهنگیان شده اند.
تیتر برتر   ۱۴۰۰/۰۹/۲۸ - ۱۱:۵۹    
بعد از تصویب رتبه بندی فرهنگیان حالا سوال اینجاست که آیا در ماه های باقیمانده از سال 1400 رتبه بندی اعمال می شود یا خیر؟
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۲۷ - ۱۶:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
علیرضا منادی سفیدان روز شنبه در دیدار با نمایندگان معلمان در تبریز در تشریح جزییات رتبه بندی فرهنگیان اظهار کرد: این لایحه از 31 شهریور ماه سال جاری برای معلمان اعمال خواهد شد و شامل فرهنگیان بازنشسته نمی شود بلکه به افرادی که هم اکنون در امر تدریس و تعلیم مشغول هستند، تعلق می گیرد. وی با بیان [...]
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۹/۲۷ - ۰۹:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، به تشریح مزایا در جهت ارتقا جایگاه و معیشت معلمان بعد از اجرای نظام رتبه بندی فرهنگیان پرداخت.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۹/۲۶ - ۰۹:۴۵   + ۲۰ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی، به تشریح نحوه اعمال نظام رتبه بندی فرهنگیان برای معلمان ماده 28 پرداخت.
الف   ۱۴۰۰/۰۹/۲۵ - ۲۱:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: با تصویب لایحه رتبه بندی معلمان به دو نتیجه مبارک خواهیم رسید؛ افزایش انگیزه و ارتقای منزلت و جایگاه معلم و به تبع افزایش کیفیت نظام آموزشی کشور؛ چرا که اگر حال معلم خوب باشد حال جامعه خوب خواهد بود. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۲۵ - ۰۹:۳۵    
مفاد باقی مانده از لایحه رتبه بندی فرهنگیان که پیش از این سه ماده آن در صحن مجلس شورای اسلامی تصویب شده بود، روز گذشته بررسی و تصویب و به شورای نگهبان ارسال شد.
رتبه بندی فرهنگیان بعد از 10 سال رفت و آمد بین دولت و مجلس و وزارت آموزش و پرورش سرانجام مهر تصویب خورد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۲۴ - ۲۱:۰۵    
نمایندگان مردم در خانه ملت امروز میزان افزایش حقوق معلمان را براساس لایحه نظام رتبه بندی فرهنگیان مشخص کردند.
ملیت   ۱۴۰۰/۰۹/۲۴ - ۱۴:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی به بیان توضیحاتی درباره افراد مشمول لایحه رتبه بندی فرهنگیان پرداخت.
کرج رسا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۴ - ۱۴:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام احمدحسین فلاحی در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: فرهنگیان و مجلس، یک دهه بود که منتظر لایحه رتبه بندی فرهنگیان از سوی دولت بودند که دولت قبلی این طرح را در اسفندماه سال گذشته به مجلس ارائه داد. ...
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۹/۲۴ - ۱۱:۱۰    
نمایندگان مردم در خانه ملت میزان افزایش حقوق معلمان را براساس لایحه نظام رتبه بندی فرهنگیان مشخص کردند. این طرح با 196 رای موافق پس از یک دهه در مجلس تصویب شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۲۴ - ۱۰:۵۷   + ۹۶ سایت دیگر  
نمایندگان میزان افزایش حقوق معلمان را براساس لایحه نظام رتبه بندی فرهنگیان مشخص کردند.
اقتصاد آنلاین / خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۹/۲۴ - ۱۱:۲۸   + ۲۴ سایت دیگر  
نمایندگان مردم در خانه ملت میزان افزایش حقوق معلمان را براساس لایحه نظام رتبه بندی فرهنگیان مشخص کردند.
تیتر برتر   ۱۴۰۰/۰۹/۲۴ - ۱۰:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
مبلغ حقوق ها بعد از رتبه بندی فرهنگیان در سال 1400 مورد بررسی کارشناسان قرار گرفت.