پنجشنبه ۲۷ خردادساعت ۰۶:۰۹Jun 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رتبه بندی فرهنگیان»

خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۵:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
دبیر کل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: برنامه های مطرح شده از سوی کاندیداها در خصوص حذف کنکور، معیشت معلمان و رتبه بندی فرهنگیان بیشتر پوپولیستی و شعاری بوده و برنامه دقیقی از سوی آنها ارائه نشده است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۰۹:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس، بررسی لایحه رتبه بندی فرهنگیان را اولویت اصلی این کمیسیون برشمرد و گفت: هدف از اجرای نظام رتبه بندی در آموزش و پرورش، استقرار نظام پرداخت ها بر اساس شایستگی ها ، تقویت انگیزه رضایتمندی شغلی و ارتقای تعهد حرفه ای معلمان است ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۸:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
احمدی سنگری از تصویب جزئیات رتبه بندی فرهنگیان در مجلس خبر داد و گفت: تغییرات زیادی در این لایحه از جمله در میزان حقوق لحاظ شده است.
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۰۱:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
22:27 – 20 خرداد 1400 7784718 نظر دادن دانلود PDF نظر دادن دانلود PDF به گزارش حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نشست امروز پارلمان، ضمن تصویب کلیات لایحه رتبه بندی فرهنگیان پس از بلاتکلیفی 10 سال، پرونده استنکاف رئیس جمهور از اجرای قانون اساسی در موضوع سند 2030 را به قوه قضائیه ارسال کردند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۰:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به تصویب 92 درصدی جزئیات رتبه بندی فرهنگیان در صحن امروز مجلس گفت: در کمیسیون آموزش و تحقیقات همه تلاش خود را به کار گرفتیم تا این لایحه قبل از پایان دولت به سرانجام برسد.
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز کلیات لایحه نظام رتبه بندی فرهنگیان را به تصویب رساندند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۱:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: با اینکه وزارت آموزش و پرورش مسئولیتی در قبال پیگیری طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان ندارد، اما با قاطعیت طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان فرهنگی را پیگیری خواهد کرد.
نواندیش   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۰:۳۴   + ۴۵ سایت دیگر  
تسنیم: وزیر آموزش و پرورش گفت: برای اجرای طرح رتبه بندی معلمان پنج هزار میلیارد تومان اعتبار پیش بینی شده است. محسن حاجی میرزایی صبح امروز در حاشیه سفر یک روزه خود به استان بوشهر در جمع خبرنگاران با اشاره به لایحه رتبه بندی فرهنگیان اظهار داشت ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۴:۰۸    
نمایندگان با بررسی با اولویت لایحه رتبه بندی فرهنگیان موافقت کردند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
نمایندگان خانه ملت لایحه رتبه بندی فرهنگیان را بعد از 10 سال نهایی کرده و آن را در اولویت کار مجلس قرار دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۳:۰۱    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به تصویب لایحه رتبه بندی فرهنگیان با رأی 80 درصدی نمایندگان گفت: لایحه رتبه بندی بعد از بازگشت به کمیسیون به صورت تخصصی بررسی خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۲:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با در اولویت قرار گرفتن لایحه رتبه بندی فرهنگیان موافقت کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ - ۱۴:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: نظام رتبه بندی یکی از مطالبه های جدی است که در سند تحول بنیادین آمده است و طی 10 سال گذشته پس از تصویب هیچ اقدام جدی برای آن صورت نگرفته است.
برترین ها / اول فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۲۰:۱۷   + ۴۰ سایت دیگر  
ایسنا: رئیس سازمان برنامه و بودجه از تهیه پیش نویس لایحه دایمی شدن همسان سازی حقوق بازنشستگان لشگری، کشوری و تامین اجتماعی خبر داد. حدود یک ماه پیش بود که محمدباقر نوبخت در رابطه با همسان سازی حقوق بازنشستگان اعلام کرد که، نگرانی بابت متناسب سازی حقوق بازنشستگان لشگری ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۲۰:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
نوبخت گفت: لایحه دائمی شدن متناسب سازی حقوق بازنشستگان با شاغلان را با مصوبه ای که از دولت می گیریم، می توانیم هرچه سریع تر به مجلس تقدیم نماییم.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۱۳:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس با اشاره به نشست مشترک اعضای فراکسیون با وزیر آموزش و پرورش و معاونان وی، تأکید کرد: در این نشست تأکید شد نظام رتبه بندی فرهنگیان مستقل از قانون خدمات کشوری خواهد بود و وجود واژگانی همچون مربی، دانشیار، استادیار و استاد تمام در لایحه رتبه بندی معلمان باید گنجانده شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۷:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به عملیاتی شدن لایحه رتبه بندی فرهنگیان پیش از پایان عمر دولت گفت: مصوبه رتبه بندی معلمین برای رأی در صحن تا 10 روز قرار و به صورت دوفوریتی به رأی گذاشته می شود تا کار تصویب آن به دولت بعدی کشیده نشود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۱:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
نماینده بجنورد در مجلس با اشاره به تعیین اعتبار لازم برای اجرای رتبه بندی فرهنگیان در بودجه 1400 گفت: چرا دولت این لایحه را به صورت دو فوریتی به مجلس نفرستاده تا کام فرهنگیان سریع تر شیرین شود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۸:۳۲    
به گزارش اداره اطلاع رسانی و ورابط عمومی؛ روز دوشنبه بیستم اردیبهشت ماه ، با حضور مدیرکل آموزش وپرورش استان قزوین در اداره آموزش و پرورش ناحیه دو قزوین ، آیین تجلیل از معلمان نمونه این ناحیه برگزار شد. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۷:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم سقز و بانه در مجلس تاکید کرد: مجلس یازدهم به طور جد پیگیر رتبه بندی فرهنگیان و اعمال مدرک فرهنگیان بدون محدودیت است.
بازه کنونی برای مجلس شورای اسلامی زمان مهمی است که اگر از دست برود، امکان اجرای رتبه بندی معلمان ممکن است به سال جاری هم نرسد!
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام صفری ملک میان با بیان اینکه نمایندگان برای حل و فصل مشکلات فرهنگیان از هر ابزار و اهرمی استفاده می کنند گفت: لایحه رتبه بندی فرهنگیان یکسری ایرادات دارد که مجلس درصدد رفع آن است.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس آخرین اخبار رتبه بندی معلمان بحث رتبه بندی فرهنگیان و تبدیل وضعیت برخی از آنها به صورت ویژه در حال پیگیری در مجلس است. این موضوع را نماینده مردم کرمانشاه اعلام کرده است.
نماینده مردم اسلام آباد غرب و دالاهو در مجلس با انتقاد از مطرح شدن مباحثی در خصوص برگزاری آزمون برای اعمال رتبه بندی فرهنگیان، گفت: اگر قرار باشد برای فرهنگیان آزمونی برگزار شود این سئوال مطرح می شود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۰:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه گفت: بحث رتبه بندی فرهنگیان و تبدیل وضعیت برخی از آنها به صورت ویژه در حال پیگیری است و امیدواریم با همراهی سایر نمایندگان و دیدگاه مثبت ریاست مجلس شاهد حصول نتیجه مطلوب باشیم.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۹:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
نایب رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس از تدوین پیشنهاداتی برای اصلاح لایحه رتبه بندی معلمان به نفع فرهنگیان توسط نمایندگان مجلس یازدهم خبر داد و گفت: یکی از طرح های مهم در این راستا مشمولیت کارکنان اداری آموزش و پرورش در این لایحه است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۰:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
یک عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت توجه به معیشت معلمان گفت: لایحه رتبه بندی فرهنگیان در حال حاضر در کمیسیون آموزش مجلس مطرح است و امیدواریم با دریافت نظرات فرهنگیان این لایحه به خوبی چکش کاری شود و در سال جاری تعیین تکلیف شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
احمدی سنگری رفع دغدغه های معلمان در حوزه معیشت، مسکن و سایر موضوعات دیگر را اولویت مجلس و کمیسیون آموزش و تحقیقات خواند و گفت: به ثمر نشاندن لایحه رتبه بندی فرهنگیان از مهم ترین اقدام مجلس یازدهم
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۱:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
برنامه ایران امروز رادیو ایران امروز با حضور کارشناسان و صاحب نظران، به موضوع احتمال تصویب رتبه بندی فرهنگیان در هفته معلم می پردازد. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، سال هاست که از رتبه بندی برای فرهنگیان یاد می شود، اما آنچه تاکنون در ارتباط با رتبه بندی معلمان اجرا شده است ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۲:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش ضمن اعلام اینکه لایحه رتبه بندی معلمان در مجلس اعلام وصول شده و در دست بررسی است گفت: کل اعتبارات آموزش و پرورش برای سال 1400 حدود 105 هزار میلیارد تومان است، این رقم سال گذشته 87 هزار میلیارد تومان بوده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۷:۳۵   + ۱۶ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه مجلس در جلسه علنی امروز لایحه نظام رتبه بندی معلمان را اعلام وصول کرد.
جمعی از معلمان با تجمع مقابل مجلس شورای اسلامی خواستار اجرای عادلانه رتبه بندی فرهنگیان شدند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
قاسم لاشکی درباره زمان اجرای رتبه بندی فرهنگیان گفت: هر زمان که در مجلس قانون رتبه بندی معلمان به تصویب برسد از همان روز امکان اجرای طرح را داریم.
دولت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۵:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور با ارائه گزارشی از روند اجرای متناسب سازی حقوق بازنشستگان لشکری و کشوری و تامین اجتماعی با شاغلین؛ از تلاش برای تدوین لایحه ای دو فوریتی به منظور دائمی کردن این موضوع خبر داد و ابراز امیدواری کرد که در مجلس به تصویب نمایندگان برسد. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش گفت: امیدواریم رتبه بندی مصوب در هفته معلم مصوب شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون رییس جمهور از اجرای رتبه بندی فرهنگیان از ابتدای سال جاری خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۷:۲۸    
یک مقام مسئول گفت: بنده با قطعیت می گویم حقوق نیروهای خدماتی بسیار پایین است و مجلس و دولت وظیفه دارند به افزایش حقوق آنها کمک کنند چون با شرایط سخت زندگی می کنند اما اینکه رتبه بندی شامل حال آنها می شود، متاسفانه خیر!
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۰:۱۴   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون حقوقی و امور مجلس وزیر آموزش و پرورش در نشست تخصصی مشترک اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با مدیران آموزش و پرورش خراسان رضوی از اختصاص اعتبار 500 میلیارد تومانی جهت خرید تبلت ویژه دانش آموزان نیازمند توسط مجلس شورای اسلامی خبر داد. ...
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۲۲:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه در گفت وگوی زنده در اینستاگرام اعلام کرد: همه تلاشمان را برای اصلاح نظام پرداختی بازنشستگان به کار گرفتیم؛ هم کاستی های سال 1399 را رفع کردیم و هم برای سال 1400 مشکلی برای همسان سازی نداریم.
اقتصاد آنلاین / شفقنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۲۲:۲۷   + ۳۸ سایت دیگر  
آنطور که رییس سازمان برنامه و بودجه می گوید، نگرانی بابت متناسب سازی حقوق بازنشستگان لشگری، کشوری و تامین اجتماعی در سال جاری وجود ندارد و منابع لازم برای آن پیش بینی شده است؛ در همین راستا نیز قرار است به زودی لایحه ای در رابطه با دائمی شدن متناسب سازی حقوق بازنشستگان به مجلس ارائه شود.
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۲۱:۰۵   + ۴۰ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان_ محمدباقر نوبخت، رییس سازمان برنامه و بودجه در گفت وگوی زنده ای که در اینستاگرام داشت به صحبت درباره موضوعاتی همچون دائمی کردن همسان سازی حقوق بازنشستگان لشکری، کشوری و تأمین اجتماعی و اجرای قانون حمایت از معلولان پرداخت. ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: رتبه بندی فرهنگیان از تاریخ یکم فروردین ماه 1400 اجرایی می شود، محاسبات پرداخت ها از این تاریخ عمل خواهد شد حتی اگر پرداخت این مبالغ در ماه دیگری انجام شود.
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس گفت: لایحه رتبه بندی معلمان به این کمیسیون ارجاع شده و رسیدگی به آن آغاز شده است.
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: لایحه رتبه بندی معلمان همان قانون خدمات کشوری با تغییرات جزئی است در صورتی که رتبه بندی بر اساس سند تحول و قانون برنامه باید سیستم آموزشی، رفاهی و منزلت اجتماعی معلمان را تحت تاثیر و ارتقا قرار دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۵:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی فراکسیون فرهنگیان مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه لایحه دولت با قانون بالادستی در تناقض است گفت: جهت تدوین و مراحل قانون به رئیس مجلس پیشنهاد شد تا کمیسیون مشترک مرکب از کمیسیون های آموزش و تحقیقات، برنامه وبودجه و اجتماعی تشکیل شود.
اول فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۰۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش گفت: معلمان سال هاست که به دنبال اجرای رتبه بندی هستند و مجلس یازدهم قطعاً با تصویب آن به این انتظار چند ساله پایان خواهد داد. به گزارش اول فارس ...
راهبردنامه   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۰۴:۰۵   + ۱۵ سایت دیگر  
علیرضا منادی روز شنبه در یک گفت و گوی خبری از آغاز سفرهای استانی اعضای کمیسیون در سال جدید خبر داد و افزود: 2 طرح مهم رتبه بندی فرهنگیان و ساماندهی نیروهای غیر رسمی آموزش و پرورش نیز در سال جدید در دستور کار کمیسیون آموزش قرار دارد. وی خاطرنشان کرد: مهم ترین اولویت کمیسیون آموزش در سال جدید [...]