دوشنبه ۰۵ مهرساعت ۰۷:۴۱Sep 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «صندوق بازنشستگی»

شعار سال   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۸:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
در حالیکه سجاد زینلی به نمایندگی از صندوق بازنشستگی کشوری بعنوان عضو غیر موظف و رئیس هیئت مدیره در ترکیب این شرکت بورسی قرار دارد، نامبرده با همراهی مدیرعامل پتروشیمی آبادان اقدام به عقد قرارداد صوری با یکی از شرکت های زیرمجموعه پتروشیمی آبادان (شرکت پتروگام اطلس اروند) نموده و با این
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۷:۳۲    
ماه هاست رکود و رخوت سراسر صنعت نفت را فرا گرفته است و در خلال آن از بسیاری از مسئولیت ها و مأموریت ها و از جمله پیگیری حقوق بازنشستگان صنعت نفت، غفلت شده است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۶:۰۰   + ۳۴ سایت دیگر  
نخستین نشست مدیرعامل جدید صندوق بازنشستگی کشوری با روسای کانون های بازنشستگی سراسر کشور عصر چهارشنبه 31شهریورماه 1400 به مدت چهارساعت و نیم به صورت حضوری و وبیناری برگزار و مهم ترین مطالبات بازنشستگان کشوری از جمله همسان سازی حقوق ...
عصر خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
با توصیه ی مکتوب معاون اقتصادی وزارت تعاون از اموال ما بازنشستگان حقوق نجومی به نامبرده پرداخت شود جناب اقای اسکندری در کجای دنیا با یک سال سابقه کاری در صندوق بازنشستگی کشوری فرد را به استخدام صندوق در می اورند؟؟!
نیپنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۳:۳۴   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش نیپنا؛ جواد اوجی وزیر نفت در حاشیه سفر امروزخود به استان ایلام (جمعه 2 مهر) از سرمایه گذاری بیش از2 میلیارد دلاری در بخش پایین دست صنعت پتروشیمی در راستای تکمیل زنجیره ارزش در این استان خبر داد و افزود ...
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۲۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
صندوق بازنشستگی کشوری مدیریت استان کهگیلویه و بویراحمد یکی از سازمان های فعال استان که روزانه با بخش وسیعی از جامعه و بویژه قشر زحمت کش بازنشسته ی جامعه درگیر و در حال خدمات رسانی به طرق مختلف است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۴:۵۳    
مدیرکل امور مالی صندوق بازنشستگی کشوری: امروز برای بیش از 23 هزار نفر از بازنشستگان کشوری وام ضروری به مبلغ 10 میلیون تومان با سود 4 درصد و بازپرداخت 36 ماهه واریز می شود.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۴:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
علی خدامی، مدیرکل امور مالی صندوق بازنشستگی کشوری جزئیات مهمی درباره واریز حقوق بازنشستگان اعلام کرد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۳:۵۳   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرکل امور مالی صندوق بازنشستگی کشوری، از واریز وام 10 میلیون تومانی بازنشستگان خبر داد.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۲:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل امور مالی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: در یک سال گذشته بالغ بر 520 هزار فقره وام ضروری به ارزش 4 هزار و 700 میلیارد تومان پرداخت شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۲:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور مالی صندوق بازنشستگی کشوری از پرداخت وام ضروری 10 میلیون تومانی خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۹:۱۶    
مدیرکل امور مالی صندوق بازنشستگی کشوری از پرداخت وام حمپاد تا عصر روز گذشته (چهارشنبه) و وام ضروری تا ظهر امروز (پنجشنبه) خبر داد.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۲۳:۱۰    
اخیرا در خبرها شنیدیم که اکبر افتخاری؛ از مسئولیت صندوق بازنشستگی کشوری، استعفا کرده و باحکم عبدالملکی؛ وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، محمد اسکندری؛ جایگزین وی شد. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۶:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: خدمت روز افزون و جلب رضایت بازنشستگان عزیز، همان انتخاب راه درست و حقی است که بر گردن این صندوق است.
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۵:۱۲    
تعدادی از بازنشستگان صندوق آینده ساز در پی تغییرات صندوق بازنشستگی کشوری در تماس با نفت ما خواستار ورود هرچه سریعتر وزیر رفاه به انتصابات دقیقه نودی در صندوق بازنشستگی آینده ساز یکی دیگر از صندوقهای بازنشستگی کشورشدند. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۴:۲۱   + ۷۰ سایت دیگر  
مدیرکل امور مالی صندوق بازنشستگی کشوری از پرداخت وام حمپاد تا عصر امروز (چهارشنبه) و وام ضروری تا ظهر فردا (پنجشنبه) خبر داد.
فراز نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۳:۴۱    
فرازنیوز : ششمین جشنواره فرهنگی ویژه کارکنان و خانواده شاغلین در شرکت های تابعه صندوق بازنشستگی کشوری، اجرا می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۳:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیر صندوق بازنشستگی خراسان شمالی گفت: این صندوق نیمه نخست امسال چهار میلیارد و 250 میلیون ریال وام ازدواج به 17 نفر از فرزندان بازنشستگان استان پرداخت کرد.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۰:۲۲    
سرپرست جدید صندوق بازنشستگی کشوری، نظریه مدیریت این صندوق را تحول در حوزه فناوری اطلاعات، کوتاه شدن مسیر دسترسی به اطلاعات و شفافیت عنوان کرد و گفت: این نظریه در دوره های مختلف مدیریتی مطرح شده و خوشبختانه در دوره گذشته کارهای خوبی در این حوزه ها انجام شده که باید ادامه یابد.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۹:۳۹   + ۲۰ سایت دیگر  
واریز حقوق بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری در 2 روز گذشته و واریز حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی از 21 شهریور طبق برنامه شروع شده است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۷:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
یک مقام مسئول در صندوق بازنشستگی کشوری در این باره توضیح داد: تسهیلات مذکور هفتمین مرحله از وام ازدواج فرزندان بازنشستگان کشوری است که تا عصر امروز دوشنبه 29 شهریورماه 1400 به مشمولان این وام پرداخت خواهد شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۰:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
صندوق بازنشستگی کشوری: مدیرکل امور مالی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: هفتمین مرحله وام 25میلیون تومانی ازدواج فرزندان بازنشستگان کشوری تا عصر دیروز (دوشنبه) برای 1452نفر از مشمولان این تسهیلات پرداخت شد ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۸:۰۲    
محمد اسکندری به عنوان مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری معرفی شد.
سرپرست جدید صندوق بازنشستگی کشور با بیان این که باید آینده صندوق بازنشستگی براساس منابع و مصارف تعریف شود، گفت: درحال حاضر صندوق، به عنوان یکی از چند بحران کشور شناخته می شود، ما باید اتکای صندوق به بودجه عمومی را کاهش دهیم.
دکتر "حجت الله عبدالملکی "وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی طی حکمی "محمد اسکندری" را به عنوان سرپرست صندوق بازنشستگی کشوری منصوب کرد.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۳:۴۱    
محمد اسکندری مدیرعامل صندوق بازنشستگی شد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
در ادامه تغییرات حجت الله عبدالملکی در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و زیرمجموعه های آن، امروز محمد اسکندری به عنوان مدیرعامل جدید صندوق بازنشستگی کشوری منصوب و معرفی شد.
خرد و کلان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۳۴    
در حالی که این روزها وزارت کار و رفاه اجتماعی و انتصابات داخلی آن باعث جلب توجه سیاستمدارن و صاحب نظران این حوزه شده است، اخبار رسیده حاکی از این است که وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای انتصاب محمد اسکندری به عنوان مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری به نتیجه نهایی رسیده است ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۰:۲۲   + ۸۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیر کل امور مالی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: هفتمین مرحله وام ازدواج فرزندان بازنشستگان کشوری تا عصر امروز (دوشنبه) برای مشمولان این تسهیلات پرداخت می شود.
افق نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور مالی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: هفتمین مرحله وام 25 میلیون تومانی ازدواج فرزندان بازنشستگان کشوری تا عصر امروز (دوشنبه) برای 1452 نفر از مشمولان این تسهیلات پرداخت می شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۵:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
امروز معامله گرها 170میلیارد تومان سهام سرمایه گذاری و خدمات مدیریت صندوق بازنشستگی کشوری خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه فلزات اساسی تعلق داشت و 9.9درصد از کل سهام مدیریت معامله شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
بازنشستگان و مستمری بگیران صندوق بازنشستگی فولاد در استانهای تهران، خوزستان و اصفهان با حضور مقابل ساختمان صندوق بازنشستگان فولاد، خواستار بهبود وضعیت معیشتی و حقوقی خود شدند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۶:۰۱    
شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با افت 37هزار و 991واحدی در ارتفاع یک میلیون و 450هزار و 221واحد قرار به کار خود پایان داد و بیش از 8میلیارد و 793میلیون سهم و حق تقدم به ارزشی بالغ بر 8هزار و 59میلیارد تومان در بیش از 697 هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۵:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
امروز سهامداران شرکت های آریان کیمیا تک، گروه دارویی سبحان و سازه پویش در بورس و معامله گران شرکت های توسعه حمل و نقل ریلی پارسیان، سرمایه گذاری و خدمات مدیریت صندوق بازنشستگی کشوری و مجتمع جهان فولاد سیرجان در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
شرکت رتبه بندی اعتباری پایا رتبه -A بلند مدت و A1 کوتاه مدت را به شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کشوری تخصیص داد.
عصر خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۴:۴۵    
با در نظر گرفتن تمامی مشکلات و چالش های پیش رو بر پایه تدبیر و آینده نگری فردی را انتخاب کنند که مورد تایید و حمایت دولت بوده و تعامل بالایی با دولتمردان ،نمایندگان مجلس و شرکای اجتماعی داشته باشد
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۱:۰۰    
چندین صندوق بازنشستگی و شماری از فعالان مهم بازار به دنبال فرصتی برای سرمایه گذاری در حوزه ارزهای دیجیتال هستند.
بانک صادرات ایران با امضای یک تفاهم نامه سه جانبه با صندوق بازنشستگی کشوری و ستاد دیه کشور آزادی 100 زندانی غیرعمد را تسهیل کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۰۸    
نماینده مجلس یازدهم با اشاره به طرح تسهیل صدور مجوز برای کسب و کارها تصریح کرد که حداقل 18 هزار نفر در نتیجه این طرح بیکار خواهند شد و صندوق بازنشستگی دچار بحران خواهد شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۵۳   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر کار گفت: در نشستی با اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس، لایحه اصلاح قوانین در حوزه تعاون و مدیریت صندوق ها و شرکت های اقتصادی وابسته به صندوق بازنشستگی و تامین اجتماعی را بررسی کردیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
جدای از مطالبه مدیران و خواص گیلان برای واگذاری رشت الکتریک به صندوق بازنشستگی و متعاقب آن انتصاب مدیرعامل بدون در نظر گرفتن شرایط استانی به نظر نمی رسد که تصمیمات اتخاذشده برای احیای رشت الکتریک با همین نوع کاربری بلندمدت باشد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۸:۲۷    
ششمین جلسه شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران با حضور رییس شورا و مدیران عضو به میزبانی صندوق بازنشستگی کشوری استان مازندران برگزار شد.
وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی گفت : دو موضوع لایحه اصلاح قوانین در حوزه تعاون و مدیریت صندوقها و شرکتهای اقتصادی ذیل صندوق بازنشستگی و تامین اجتماعی در نشست با رییس و اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی بحث و بررسی شد .
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۸:۵۰   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت:موضوع سالم سازی نظام مدیریتی صندوق بازنشستگی و تامین اجتماعی در دستور کار قرار داد.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۴:۵۱    
مجمع عمومی فوق العاده شرکت گروه مدیریت ارزش سرمایه صندوق بازنشستگی کشوری در تاریخ 1400/07/04 برگزار می شود.
خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۸:۴۳   + ۱۲ سایت دیگر  
خارگ نیوز: وزیر نفت در حکمی علیرضا ضیغمی را به عنوان عضو هیئت امنای صندوق بازنشستگی، پس انداز و رفاه کارکنان صنعت نفت منصوب کرد.