جمعه ۰۳ بهمنساعت ۱۹:۲۸Jan 2021 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بیمه ملت»

ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۱:۱۶   + ۳۰ سایت دیگر  
مدیرکل امور مالی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: سود سهام سال 1398 شرکت بیمه ملت برای بازنشستگان سهامدار امروز (چهارشنبه) به حساب این عزیزان واریز می شود.
اقتصاد آنلاین / تجارت گردان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۰:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
ارزشمندترین سرمایه هر فردی زمان و عمر اوست. عمر سرمایه ای است که باید با برنامه ریزی برای بهره مندی درست از لحظات آن، خود را در برابر حوادث و مخاطرات احتمالی ایمن کرد؛ که این، هدف اصلی بیمه های زندگی است.
روز نو   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۰:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
ارزشمندترین سرمایه هر فردی زمان و عمر اوست. عمر سرمایه ای است که باید با برنامه ریزی برای بهره مندی درست از لحظات آن، خود را در برابر حوادث و مخاطرات احتمالی ایمن کرد؛ که این، هدف اصلی بیمه های زندگی است
خرد و کلان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۵:۵۰    
مدیرعامل شرکت بیمه ملت از ورود این شرکت به حوزه های جدید از فرایندهای دیجیتال بیمه گری خبر داد. اسماعیل دلفراز در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری خرد و کلان ، با بیان این که آینده صنعت بیمه از آن فین تک ها و فناوری های دیجیتال است ...
مدیریت بیمه های درمان بیمه ملت با ارائه راهکار و طرح های نوین اختصاصی درصدد است ضریب خسارت در این حوزه را کاهش داده و با پیگیری و اجرای آن و وصول حق بیمه های درمان به جذب پرتفوی های مناسب دست یابد. این طرحی است که روزهای پرکاری را برای مدیریت بیمه های درمان رقم زده است.
رویداد 24   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۰:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
آیین اختتیامیه اولین مسابقه تصویرگری بیمه تصویری بیمه ملت که با موضوع فرهنگ بیمه به مناسبت هفدهمین سالروز تاسیس بیمه ملت برگزار شده بود، روز دوشنبه 22 دی ماه برگزار شد.
آیین اختتیامیه اولین مسابقه تصویرگری بیمه تصویری بیمه ملت که با موضوع فرهنگ بیمه به مناسبت هفدهمین سالروز تاسیس بیمه ملت برگزار شده بود، روز دوشنبه 22 دی ماه برگزار شد.
خرد و کلان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۹:۴۴    
آیین اختتامیه جشنواره تصویرگری بیمه ملت برگزار شد و برندگان آن معرفی و تقدیر شدند. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری خرد و کلان ، مدیرعامل شرکت بیمه ملت در این مراسم با تاکید بر لزوم ایجاد تغییر در شیوه اطلاع رسانی و فرهنگسازی در حوزه صنعت بیمه، گفت: از دیدگاه من ...
اقتصاد آنلاین / خرد و کلان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۶:۱۶   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس اداره کسب و کار دیجیتال شرکت بیمه ملت معتقد است ملت تک در یک سال فعالیت خود به خوبی توانسته میان کسب و کارهای موجود جای خود را پیدا کند و اکنون آماده اوج گرفتن در فضای کسب و کار دیجیتال است.
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۰:۰۳   + ۲۸ سایت دیگر  
حتی با از بین رفتن ویروس کرونا و مشکلات ناشی از آن، می کوشیم خدمات بیمه ای را تا آنجا که ممکن است به صورت آنلاین ارائه دهیم و از مراجعه حضوری جلوگیری کرده و سرعت را افزایش دهیم . این بخشی از سخنان مدیر بیمه های خودروی بیمه ملت است ...
رادیو سهام   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۰۸:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
بیمه ملت در صورت مالی شش ماهه منتهی به شهریور امسال که به صورت حسابرسی شده منتشر کرده است به ازای هر سهم سود خالص 132٫6 تومانی گزارش کرده است.
پیام فوری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۰:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
شرکت بیمه ملت در صورت های مالی میان دوره ای 6ماهه از رشد 556درصدی سود هرسهم نسبت به دوره مشابه سال مالی گذشته خبر داد. به گزارش پیام فوری نقل از سنا، شرکت بیمه ملت اطلاعات و صورت های مالی میان دوره ای 6 ماهه منتهی به 31 شهریور 99 را منتشر کرد ...
نبض بورس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۹:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
شایعه اخیری که پیرامون بیمه ملت با نماد ملت در فضای مجازی منتشر شد چقدر درست بود؟
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۲:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر بیمه های خودرو شرکت بیمه ملت گفت: حدود ده درصد از پرونده هایی که برای خسارت ارجاع می شوند، تصادفات ساختگی است. حتی مواردی وجود دارد که به برخی از خانم های باردار پول می دهند تا سقط جنین کنند و با صحنه سازی و تصادفات ساختگی دیه کامل اخذ می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۰۰:۱۶   + ۳۸ سایت دیگر  
مدیرعامل بیمه ملت با بیان اینکه ضریب نفوذ بیمه در جهان 7.2 درصد است، گفت: این رقم در ایران حدود یک سوم یعنی 2.5 درصد است.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۵:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
با توجه به اهمیت افزایش ضریب نفوذ بیمه در جامعه و آگاه سازی بیمه گزاران بیمه های زندگی نسبت به مزایای این بیمه نامه به منظور بهره مندی از پوشش های آن در مواقع ضروری؛ بیمه ملت نسبت به برگزاری جشنواره بیمه های زندگی اقدام کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۲۰:۳۲   + ۲۳ سایت دیگر  
روز یکشنبه 7 دی، و در اولین جلسه کمیسیون سرمایه گذاری سندیکای بیمه گران ایران، اسماعیل دلفراز مدیرعامل بیمه ملت با اجماع اعضای این کمیسیون به عنوان رییس انتخاب شد.
پول پرس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۴:۰۶   + ۱۵ سایت دیگر  
بیمه ملت در ویژه برنامه شب یلدا که با مشارکت صندوق بازنشستگی کشوری برای بازنشستگان و وظیفه بگیران فرهیخته این صندوق و خانواده آنان به صورت مجازی تدارک دیده شده بود؛ جوایز ارزنده ای را به قید قرعه به اعضای این صندوق اهدا کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۳:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
آیین اختتامیه پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی های کشور با حضور معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و تعدادی از استادان و متخصصان علوم ارتباطات، سوم دی ماه در تهران برگزار شد.
آیین اختتامیه پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی های کشور با حضور معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و تعدادی از اساتید و متخصصین علوم ارتباطات، سوم دیماه در تهران برگزار شد.
پولی مالی   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۲:۳۲   + ۱۵ سایت دیگر  
اخبار پولی مالی- بیمه ملت در ویژه برنامه شب یلدا که با مشارکت صندوق بازنشستگی کشوری برای بازنشستگان تدارک دیده شده بود؛ جوایز ارزنده ای را به قید قرعه به اعضای این صندوق اهدا کرد.
با توجه به اهمیت افزایش ضریب نفوذ بیمه در جامعه و آگاه سازی بیمه گزاران بیمه های زندگی نسبت به مزایای این بیمه نامه به منظور بهره مندی از پوشش های آن در مواقع ضروری؛ بیمه ملت نسبت به برگزاری جشنواره بیمه های زندگی اقدام کرد.
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۱:۴۸   + ۲۵ سایت دیگر  
بیمه ملت با مشارکت صندوق بازنشستگی کشوری در آستانه فرارسیدن شب یلدا برنامه ای را برای بازنشستگان و وظیفه بگیران فرهیخته این صندوق و خانواده آنان به صورت مجازی تدارک دیده است.
مدیرعامل بیمه ملت به عنوان عضو کمیسیون سرمایه گذاری سندیکای بیمه گران انتخاب شد.
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۴:۵۱   + ۱۵ سایت دیگر  
بیمه ملت طی تفاهم نامه ای با صندوق بازنشستگی کشوری با گام برداشتن به سمت رفع نیازهای بیمه ای بازنشستگان و توسعه توان خرید آنان به ویژه در شرایط اقتصادی ناشی از بیماری کرونا؛ خرید انواع بیمه نامه را برای این قشر از جامعه، با تخفیف ویژه و به صورت اقساط 12 ماهه فراهم آورده است.
پول پرس   ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۱۵:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
گرامی داشت جان باختگان صنعت بیمه بر اثر ابتلا به کرونا، معرفی و تجلیل از چهره ماندگار صنعت بیمه، معرفی و تجلیل از کتب سال صنعت بیمه در بخش ترجمه و تالیف و قدردانی از کارمندان نمونه و مدیران شایسته صنعت بیمه در سال 99 در اولین روز همایش بیمه و توسعه انجام شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۱۴:۰۰   + ۱۵ سایت دیگر  
گرامی داشت جان باختگان صنعت بیمه بر اثر ابتلا به کرونا، معرفی و تجلیل از چهره ماندگار صنعت بیمه، معرفی و تجلیل از کتب سال صنعت بیمه در بخش ترجمه و تالیف و تقدیر از کارمندان نمونه و مدیران شایسته صنعت بیمه در سال 99 در اولین روز همایش بیمه و توسعه انجام شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۲۰ - ۱۲:۳۶   + ۱۶ سایت دیگر  
جشنواره بیمه های زندگی بیمه ملت با جوایز ارزنده از ابتدای آذر تا پایان سال 99 برگزار می شود.
اقتصاد آنلاین / پول پرس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۱۳:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
بهروز اسدنژاد معتقد است صنعت بیمه در نزدیک شدن به مردم کوتاهی کرد.
پیام فوری   ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۱۴:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
جلسه کمیته علمی بیست و هفتمین همایش ملی بیمه و توسعه تشکیل و نتیجه داوری مقالات ارسالی به دبیرخانه این همایش تعیین شد. به گزارش پیام فوری،در مقالات پوستری و مقالات پذیرفته شده همایش ملی بیمه و توسعه سال 99، نام دکتر دلفراز مدیرعامل بیمه ملت دیده می شود ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۰۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
نادی صبوری: مدل کسب وکاری صنعت بیمه نیازمند بازنگری است. این جمله چکیده ای از یک گفت وگو است که با این پرسش از بهروز اسدنژاد رئیس هیات مدیره بیمه ملت آغاز شد که چه زمانی می توانیم بگوییم بیمه در ایران توسعه یافته است؟ اسدنژاد بر این باور است که صنعت بیمه در ایران تحت تاثیر وضعیت شاخص های کلان به ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۱۷ - ۱۲:۴۰   + ۱۹ سایت دیگر  
محمدرضا نورنژاد در خصوص اراضی بیمه ملت موسوم به هلیجرد گفت: رای بدوی صادره مبنی بر ابطال سند مالکیت، با مقبول واقع شدن اعتراض بیمه ملت و ادامه روند رسیدگی در دادگاه تجدیدنظر، منتهی به صدور دادنامه به نفع بیمه ملت و نقض دادنامه بدوی شد که در نتیجه آن ...
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۷ - ۱۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
شرکت بیمه ملت درباره گزارش اخذ شده تجدید ارزیابی برخی از املاک توضیح داد.
نفرات برتر مسابقه تصویرگری بیمه تصویری بیمه ملت که با موضوع فرهنگ بیمه به مناسبت هفدهمین سالروز تاسیس بیمه ملت برگزار شده بود، اعلام شدند.
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۰۹:۴۶    
عملکرد بیمه ملت درهشت نخست سال جاری نشان دهنده اصلاح پرتفوی در این شرکت است که با کاهش سهم رشته ای زیان ده و افزایش سهم رشته های کم ریسک همراه شده است و حاصل آن رشد 23 درصدی تراز عملیات بیمه گری شرکت است. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۱۰:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
ملیحه سادات حسینی، مدیر روابط عمومی بیمه ملت گفت: خطر بیخ گوش ماست. همین امروز به فکر باشیم. این تبلیغی بود که سال های کودکی در قاب سیاه و سفید رسانه تصویری برای گوشزد کردن ضرورت وجود بیمه نقش می بست. گوشزدی که با دستی حمایتی در قاب تکمیل می شد و گاهی چتری می شد برای محافظت.
اقتصاد آنلاین / جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۴:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل بیمه ملت در نشست خبری آنلاین که به مناسبت روز بیمه برگزار شد، از رونمایی سایت فروشگاه های آنلاین بیمه ملت در روز صنعت بیمه خبر داد.
بانک مردم   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۶:۰۱    
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: مدیرعامل بیمه ملت در نشست خبری آنلاین که به مناسبت روز بیمه برگزار شد، از رونمایی سایت فروشگاه های آنلاین بیمه ملت در روز صنعت بیمه خبر داد. ...
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۰:۵۹    
سال 99 ، سال طلایی برای بیمه ملت است. در این سال سود عملیاتی قابل توجهی محقق شده که بی نظیر است. همچنین ارزش افزوده املاک با تغییر کاربری مناسب رشد قابل ملاحظه ای داشته و شرکت توانسته امسال مطالبات خود را با بازی دوسر برد وصول کند ...
هشدار نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۲۰:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش هشدارنیوز به نقل از تسنیم، اسماعیل دلفراز، مدیرعامل بیمه ملت در نشست خبری عصر امروز که از طریق ویدئو کنفرانس برگزار شد به بیان توضیحاتی درباره عملکرد این شرکت بیمه ای پرداخت و با اشاره به تغییرات صورت گرفته در تیم مدیریتی بیمه ملت و برگزاری مجمع این بیمه گفت ...