سه شنبه ۰۱ خردادساعت ۱۹:۱۰May 2024 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بیمه تکمیلی»

رجا نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
بر اساس اطلاعات منتشر شده در سامانه کدال، شرکت بیمه ملت برنده مناقصه خدمات بیمه درمان تکمیلی بازنشستگان و وظیفه بگیران مشترک صندوق بازنشستگی کشوری شد.
فکر اقتصادی   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۲۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
بر اساس اطلاعات منتشر شده در سامانه کدال، شرکت بیمه ملت برنده مناقصه خدمات بیمه درمان تکمیلی بازنشستگان و وظیفه بگیران مشترک صندوق بازنشستگی کشوری شد. این شرکت در راستای تعهدات خود به جامعه، با انعقاد قراردادی با صندوق بازنشستگی کشوری ...
8 صبح   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۰۵:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر : به گزارش خبرنگار مهر، محمد وحیدی در جلسه علنی امروز (یکشنبه 30 اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی طی تذکر شفاهی گفت: بیمه تکمیلی بازنشستگان کشوری 5 ماه است که با بلاتکلیفی رو به رو است و باید هر چه زودتر به این موضوع ورود جدی شود. ...
نواندیش   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۲۰:۱۰   + ۵۱ سایت دیگر  
اداره کل خدمات رفاهی صندوق بازنشستگی کشوری اعلام کرد: شرکت “بیمه ملت” برنده مناقصه ارائه خدمت بیمه تکمیلی درمان بازنشستگان کشوری شده است. فوری : شهادت سید ابراهیم رئیسی و همراهانش تایید شد ( + عکس لاشه بالگرد) ...
در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی محمد وحیدی، نماینده مردم بجنورد در خصوص بیمه تکمیلی بازنشستگان کشوری و همسان سازی حقوق این افراد تذکر داد.
اخبار رسمی   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۱:۵۱    
شنبه 03/2/29 ، (اخبار رسمی) : جدیدترین آگهی های استخدام حسابدار در اصفهان با بیمه تکمیلی کاریابی ملی کار
لنگر نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۸:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
سقف تعهدات قرارداد بیمه تکمیلی درمان بازنشستگان تامین اجتماعی در سال 402 1403 در حوزه بستری فوق تخصصی 85 میلیون تومان، بیماران خاص و صعب العلاج 35 میلیون تومان است.
سقف تعهدات قرارداد بیمه تکمیلی درمان بازنشستگان تامین اجتماعی در سال 402 1403 در حوزه بستری فوق تخصصی 85 میلیون تومان، بیماران خاص و صعب العلاج 35 میلیون تومان است.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۵:۰۶   + ۱۴ سایت دیگر  
در اجرای قرارداد 1402-1403 بیمه درمان تکمیلی صندوق اعتباری هنر با شرکت بیمه دانا، تاکنون بیش از 190 هزار پرونده رسیدگی و بیش 79 میلیارد تومان خسارت بیمارستانی، پاراکلینیکی و دندانپزشکی به بیمه شدگان صندوق اعتباری هنر پرداخت شده است.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۶:۱۹   + ۲۰ سایت دیگر  
اداره کل خدمات رفاهی صندوق بازنشستگی کشوری در اطلاعیه ای درباره بیمه تکمیلی بازنشستگان این صندوق توضیح داد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۶:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
علیرضا نمازی در گفت وگو با ایران اکونومیست، با بیان اینکه شرکت آتیه سازان حافظ به مدت 11 سال است که با صندوق سازمان تامین اجتماعی در راستای پوشش بیمه تکمیلی درمانِ پنج میلیون نفر عضو قرارداد دارد ...
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۰:۱۰   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس انجمن مراقبت های ویژه ایران گفت: سقف بیمه تکمیلی آتیه سازان حافظ امسال برای بازنشستگان 35 میلیون تومان شده، در صورتی که تعرفه بخش خصوصی تخت روز آی سی یو امسال به 12 میلیون تومان رسیده است؛ با این اوصاف بیمار چند روز می تواند در آی سی یو باشد؟!
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۰۷:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
تعدادی از کارگران واحد علائم و ارتباطات شاغل در راه آهن تهران از حداقل دریافتی دستمزد خود رضایت ندارند.
نواندیش   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۹:۲۴    
نواندیش: وضعیت بیمه تکمیلی بازنشستگان صندوق کشوری شامل معلمان و فرهنگیان بازنشسته نابه سامان است: 1-عدم پرداخت مناسب خسارت و فرآیند طولانی آن 2-عدم قرارداد برای بیمه در سال جدید شکایت زیاد فرهنگیان را به همراه داشته که موجب شده تا چند خبر و گزارش در این باره در نواندیش منتشر شود. ...
نواندیش   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
نواندیش : دکترعلیرضا نمازی درسفربه استان خوزستان به همراه برخی اعضا هیئت مدیره و معاونین شرکت آتیه سازان حافظ باحضوردرنشست تخصصی اعضاء کانون های بازنشستگان و مستمری بگیران استان خوزستان به بررسی راهبردهای بهبود کمی و کیفی خدمات بیمه تکمیلی درمان و بیمه طلایی بیمه شدگان تحت پوشش استان پرداختند. ...
تین نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۲:۰۲    
امکان استفاده از بیمه تکمیلی برای رانندگانی که قادر به اخد صورت وضعیت لازم نیستند و می خواهند مستقلا و با پرداخت هزینه از بیمه تکمیلی برخوردار شوند، فراهم شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۱:۲۴    
درود خداوند بر نبی مکرم اسلام (صلوات ا... علیه) و خاندان مطهرش (علیهم السلام) با سلام و احترام با توجه به تمهیدات وزارت متبوع در خصوص نظارت بر فعالیت شرکت بیمه دانا از طریق شرکت ناظربیمه ای ایرانیان پوشش و با عنایت به جلسه برگزار شده در خصوص راه اندازی و اجرایی کردن سامانه رفاپ و ارائه خدمات به ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۲:۵۳   + ۱۲ سایت دیگر  
نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ما دوست داریم که دولت در امورات خود موفق شود و از همکاری دولت با مجلس یازدهم تشکر می کنیم.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
سلامتی و تندرستی موهبتی الهی و نعمت بی بدیلی است که الله متعال بدون هیچ منتی در اختیار همه موجودات خصوصاً انسان ها قرار داده و پیوسته در تعالیم دینی ما به حفظ آن سفارش اکید شده و آن گاه که به دلایلی اگر به این نعمت بزرگ که تاج سر همه نعمت هاست خللی وارد شود ...
صندوق اعتباری هنر برای دریافت خسارت نسخ الکترونیکی از بیمه تکمیلی اطلاعیه ای صادر نمود.
صندوق بازنشستگی کشوری   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۰۹:۰۷    
به منظور رسیدگی و حل مشکلات بازنشستگان آموزش و پرورش استان خراسان رضوی در حوزه های مختلف از جمله اجرای ماده 85 قانون خدمات کشوری و پوشش بیمه تکمیلی توسط اداره کل آموزش و پرورش، نشست مشترک مدیرکل و معاونین ...
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۰۶:۴۸    
تعدادی از کارگران قراردادی راه آهن از قطع قرارداد برخی مراکز در مانی و بیمارستانی با بیمه تکمیلی خود خبر دادند.
اخبار رسمی   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۱:۰۲    
جمعه 03/2/21 ، (اخبار رسمی) : استخدام در ارومیه با بیمه تکمیلی
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۰:۲۹    
اردبیل- معاون وزیر و مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گفت: تلاش می کنیم تا بیمه تکمیلی بازنشستگان با شاغلین هماهنگ و همتراز از طریق یک مجموعه بیمه ای انجام شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۰:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی بر حل مشکلات رفاهی کارکنان این وزارتخانه در سراسر کشور در اسرع وقت تاکید کرد و گفت: حل مشکل مسکن و بیمه تکمیلی کارکنان باید در اولویت قرار گیرد.
شهرداری چهارباغ   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۹:۰۳    
شهرداری چهارباغ در نظر داردنسبت به واگذاری بیمه تکمیلی درمان پرسنل شهرداری از طریق مناقصه عمومی با جزئیات مندرج در اسنادمناقصه، با بهره گیری از سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (www.setadiran.ir) ثبت شده در سامانه به صورتالکترونیکی اقدام نماید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۸:۵۰    
پیگیری های خبرنگار صدا و سیما نشان می دهد که بیماران هنگام پرداخت هزینه دارو همچنان گرفتار کاغذبازی های بیمه تکمیلی هستند.
تین نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۶:۲۸    
رانندگان و مالکان اتوبوس از امضای هرگونه فرم تعهد در خصوص بیمه تکمیلی و... توسط شرکت های حمل و نقل جدا خودداری کنند تا مورد سوء استفاده برخی از شرکت ها قرار نگیرند.
شهر بورس   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
بیمه دی (ودی) در مناقصه عمومی دو مرحله ای بیمه تکمیلی صندوق بازنشستگی کشوری شرکت می کند.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۱۱:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
تصمیمات جدید صندوق بازنشستگی کشوری در خصوص پرداخت معوقات، پرداخت وام و بیمه تکمیلی بازنشستگان و معلمان بازنشسته اعلام شد.
شرکت توانیر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۰۷:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری توانیر، در این نشست شیرازی رییس هیات مدیره کانون به بیان مشکلات اصلی بازنشستگان از جمله مسائل معیشتی و رفاهی آنان اشاره کرد که مصطفی رجبی مشهدی قول داد که شرکت توانیر در این زمینه حداکثر مساعدت را انجام دهد. ...
نبض بازار   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۲:۳۱    
اعلام شد که صندوق بازنشستگی کشوری تصمیم جدیدی برای پرداخت معوقات، وام و بیمه تکمیلی بازنشستگان اتخاذ کرده است و جزئیات این تصمیم اعلام شده است.
رئیس شورای اسلامی شهر قزوین گفت: رانندگان آژانس شاغل در شهرداری قزوین تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار می گیرند. رئیس شورای اسلامی شهر قزوین گفت: رانندگان آژانس شاغل در شهرداری قزوین تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار می گیرند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۰۹:۲۴    
رئیس شعبه کرمان بیمه دانا در دیدار با مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان به مناسبت هفته معلم با بیان اینکه سعادت و ترقی جامعه مدیون تلاشهای معلمان است گفت: بیمه تکمیلی فرهنگیان، رسالت اجتماعی بیمه دانا در قبال جامعه فرهیخته و فرهنگی است.
صبح قزوین   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۲۳:۵۲    
در لایحه صحن شورای اسلامی شهر قزوین مقرر شد این قرارداد با در نظر گرفتن همه مسائل حقوقی رانندگان آژانس متقاضی، به سهم 50 درصد شهرداری قزوین و 50 درصد متقاضی از طریق شرکت، تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار گیرند.
سلام نو / روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۸:۲۷   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش با تاکید بر اینکه بیمه تکمیلی معلمان عالی است خبر داد که امشب هدیه روز معلم از طرف دولت به حساب فرهنگیان واریز می شود.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
شرکت اناتا شعبه بندرعباس استخدام می کند: فروشنده (ویزیتور)برای شهر قشم 2 نفر مزایا :حقوق ثابت ،پورسانت،کمک معیشتی،بیمه تامین اجتماعی و بیمه تکمیلی حقوق بین 15 الی سی و پنج میلیون تومان مراجعه:فقط حضوری ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان دبیر اجرایی خانه کارگر استان سمنان با بیان اینکه یکی از مهمترین مشکلات کارگران و بازنشسته ها در استان به حوزه درمان مربوط است، گفت: تامین اجتماعی با وجود داشتن بیمارستان و درمانگاه مجهز، به دلیل کمبود نیروی انسانی و کادر درمان متخصص، در خدمت دهی به بیمه شدگان مشکلاتی دارد.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۳:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی و رسیدگی به شکایات و ارزیابی عملکرد آتیه سازان حافظ گفت: بیشتر سوالات بیمه شدگان درباره مبلغ و زمان بازپرداخت اسناد خسارتی، آگاهی از مراکز طرف قرارداد، آگاهی از تعهدات هر قرارداد، نحوه دریافت معرفی نامه یا پذیرش اسناد ...
بسیج   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۲۲:۱۳    
همدان-مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر استان همدان گفت: در دولت سیزدهم خدمات بیمه تکمیلی برای 8 هزار و 500 مستمری بگیر استان در نظر گرفته شد که باعث رضایتمندی در جامعه هدف شده است.
ایران اکونا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۸:۴۷   + ۴۰ سایت دیگر  
- اخبار اجتماعی - به گزارش ایران اکونا به نقل از خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، براساس اعلام سازمان تامین اجتماعی و کانون بازنشستگان، قرارداد جدید بیمه تکمیلی بازنشستگان تامین اجتماعی از ابتدای آذرماه سال 1402 تا پایان آبان ماه 1403 با شرکت بیمه تکمیلی آتیه سازان حافظ به امضاء رسیده است که ...
نواندیش   ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۲۲:۲۱   + ۲۰ سایت دیگر  
سیدحسن عاملی در خطبه های این هفته نماز جمعه شهر اردبیل با اشاره به تاخیر عملیاتی پروژه راهسازی در جاده گرمی بیله سوار اظهار کرد: جای تاسف است که پروژه دو بانده کردن مسیر گرمی - بیله سوار به دلیل عدم تامین اعتبار دوباره تعطیل شده است. ...
نسیم کرمانشاه   ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۰۸:۰۲    
نمایندگان شرکت مخابرات ایران با نماینده بیمه دانا نمایندگی کرمانشاه تشکیل جلسه دادند.
نواندیش   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۱۲:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
خبرآنلاین: مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در نشست کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی نماینده مردم مشهد در مجلس دربارهبیمه تکمیلی بازنشستگان گفتما امسال برای بیمه تکمیلی بازنشستگان با هدف کاهش هزینه هایدرمانی رقمی معادل 10تا 11همت بودجه اختصاصداده ایم که این نشان ازسیاستهای حمایتی سازمان تامین اجتماعی ...
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۱۲:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
قائم مقام بیمه مرکزی درباره دلیل تأخیر در پرداخت الکترونیکی بیمه تأمین اجتماعی می گوید: در حال حاضر فقط حدود 30 درصد اطلاعات از بیمه های پایه به شرکت ها رسیده؛ موضوعی که باعث سردرگمی مردم برای دریافت هزینه بیمه تکمیلی دارو شده است.
بولتن نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۱۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
در حال حاضر فقط حدود 30 درصد اطلاعات از بیمه های پایه به شرکت ها رسیده؛ موضوعی که باعث سردرگمی مردم برای دریافت هزینه بیمه تکمیلی دارو شده است.