جمعه ۲۴ اردیبهشتساعت ۱۰:۴۹May 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بیمه تکمیلی»

خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
اسفندیاری گفت: به هر مددجوی کمیته امداد که بسیجی فعال باشد در حوزه های بیمه تکمیلی و اشتغال خدمات رسانی خواهد شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۰:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: سهم آورده سازمان تامین اجتماعی در بیمه تکمیلی بازنشستگان نسبت به سال قبل 7برابر شده است. به گزارش روز دوشنبه ایرنا، محمد شریعتمداری در حساب کاربری خود در توییتر نوشت: اقدام های سازمان تامین اجتماعی در حوزه سلامت منحصر به حذف دفترچه های درمان نیست ...
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۲:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: سهم آورده سازمان تامین اجتماعی در بیمه تکمیلی بازنشستگان نسبت به سال قبل هفت برابر شده است. به گزارش پیام فوری به نقل از ایرنا، محمد شریعتمداری در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت: اقدام های سازمان تامین اجتماعی در حوزه سلامت منحصر به حذف دفترچه های درمان نیست ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۱:۲۳   + ۵۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: سهم آورده سازمان تامین اجتماعی در بیمه تکمیلی بازنشستگان نسبت به سال قبل هفت برابر شده است.
پول پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۷:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
بیمه دندان پزشکی یکی از مهم ترین خدمات بیمه درمانی است. اگر یک بار درد دندان را تجربه کرده باشید و تجربه پرداخت هزینه های سنگین دندان پزشکی را داشته باشید، به خوبی می دانید وجود بیمه تکمیلی دندان پزشکی تا چه اندازه اهمیت دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۶:۰۶    
تینت، شبکه فناوری و نوآوری ایران در راستای حمایت از شرکت های دانش بنیان، خلاق، فناور، نوپا و نوآور، به روال سال های قبل ثبت نام بیمه تکمیلی را برای مدیران و کارکنان شرکت ها اجرا می کند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۵:۴۶   + ۴۶ سایت دیگر  
فاز نخست پروژه توسعه تولید تایر های موتوری نسل دوم ایران یاسا صبح امروز (شنبه) با حضور مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری، مدیرعامل هلدینگ صباانرژی و مدیران و کارکنان شرکت ایران یاسا تایر و رابر در تهران برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۲:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
مرحوم قاسم آهنین جان هم بیمه تکمیلی داشت و هم اینکه از جانب مسئولان فرهنگی منطقه برای درمان او کمک های بسیاری شد. خانه ای هم به تصویب مسئولان برای او و به نام خودش خریداری شده بود.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۹:۲۸   + ۱۴۵ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، محمد شریعتمداری در ارتباط ویدئو کنفرانسی با رؤسای کانون های بازنشستگان سراسر کشور اظهار داشت: بیمه تکمیلی بازنشستگان تأمین اجتماعی از جمله موضوعات مهمی است که با توجه به افزایش نیاز این قشر به درمان و مراقبت های پزشکی در اولویت قرار گرفت و سهم آورده سازمان تأمین اجتماعی در بیمه ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۷:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
از جزئیات طرح تامین اجتماعی فراگیر و پوشش حمایتی برای همه هیچ اطلاعی نداریم. نمی دانیم این طرح که تحت عنوانِ سیاست های کلی رفاه و تامین اجتماعی در مجمع تشخیص کلید خورده است، دقیقاً چیست؛ هیچ جزئیاتی از آن نمی دانیم. نه در رسانه ها چیزی در این رابطه منتشر شده و نه کارشناسان امر، از آن اطلاعی دارند!
زومیت   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۱:۰۰    
ثبت نام در هشتمین دوره طرح بیمه تکمیلی تینت برای شرکت های دانش بنیان، خلاق، فناور و نوپا با شرایط استثنائی، از تاریخ 7 اردیبهشت 1400 آغاز می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۵:۰۱   + ۲۹ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- صندوق فرهنگ و هنر بیش از 58 میلیاردریال؛ خسارت بیمه تکمیلی به اعضای خود پرداخت کرده است.
نواندیش   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
نواندیش: داشتن بیمه درمان مناسب یکی از ابتدایی ترین نیاز های هر خانواده است. چرا که استفاده از خدمات بهداشتی و درمانی در سطح اولیه هم این نیاز را ایجاد کرده است. نیازی که به حق باید توسط سیاستگذاران در جامعه و همینطور تک تک سرپرستان خانوار به آن توجه ویژه ای شود ...
ایثار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۰:۵۱    
مدیر بیمه دی خراسان جنوبی از تعامل و همراهی بسیار خوب رئیس بنیاد شهید وامور ایثارگران طبس در اجرای قرارداد بیمه تکمیلی ایثارگران تقدیر نمود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۰:۳۹   + ۳۳ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از پرداخت تمام هزینه های درمان کرونا برای دانش آموزان دارای بیمه حوادث دانش آموزی و فرهنگیان دارای بیمه تکمیلی تاکید کرد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۸:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
پرویز حبیبی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: سال گذشته 15 هزار و 47 نفر از کارگران به همراه حدود 20 هزار نفر از اعضای خانواده های نصیرن زیر پوشش بیمه های اجباری قرار داشته اند. وی ادامه داد: در راستای حمایت از کارگران، در طول سال گذشته بیمه تکمیلی برای [...]
اقتصاد ایران: مدیرکل رفاه و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به بهره مندی فرهنگیان از مزایای بیمه تکمیلی به ویژه در زمان ابتلا به بیماری کرونا گفت: تا پنجم اردیبهشت تمام اسناد پزشکی رسیده پرداخت و به روز شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۶:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
اهواز ایرنا - رییس کانون بازنشستگان و مستمری بگیران خوزستان گفت: ثبت نام بیمه تکمیلی بازنشستگان و مستمری بگیران استان به صورت غیرحضوری امکان پذیرشد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۰۹:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
مبتلایان به کرونا رو به افزایش است و هزینه های دارو و درمان بیماری سرسام آور. اخیرا شرکت های فروشنده بیمه تکمیلی نیز سعی دارند با بهانه و کاغذبازی تا حد ممکن از پرداخت هزینه ها شانه خالی کنند. مثل همیشه در نهایت این مردم هستند که نمی دانند باید بیشتر نگران کدام یک باشند؛ جانشان؟ یا جیبشان؟
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۰۸:۵۳    
ایسنا/ایلام مدیرکل بهزیستی ایلام از برقراری بیمه تکمیلی برای 1000 زن سرپرست خانوار و 1411 کودک چندقلو در استان خبر داد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۲:۵۸   + ۲۳ سایت دیگر  
حمید سوریان نایب رییس فدراسیون کشتی گفت: بعد از اجرای طرح بیمه مربیان، حالا تلاش می کنیم تا طرح بیمه تکمیلی و بیمه عمر را نیز اجرایی کنیم.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۳:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان ایلام با اشاره به 2 برابر شدن تعداد مراکز اورژانس اجتماعی این استان، از برقراری بیمه تکمیلی زنان سرپرست خانوار به تعداد یک هزار نفر و کودکان چند قلو به تعداد یک هزار و ‭‭‭‭‭‭‭‭‭411‬‬‬‬‬‬‬‬‬ نفر خبر داد.
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۹:۵۲    
موضوع عدم امکان استفاده از بیمه تکمیلی توسط کارکنان پیمانکاری نفت به بزرگترین خبرگزاری کار ایران هم کشیده شد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۱:۱۴    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خوزستان گفت: وجود بیمارستان ها و مراکز درمانی بنیاد و ساختار اجرایی مناسب به همراه بیمه تکمیلی و امکانات نشانگر ظرفیت مناسب بنیاد شهید و امور ایثارگران برای مقابله با ویروس کرونا است.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۳:۵۳    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم گفت: سال گذشته 37 هزار و 87 نفر از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران استان قم تحت پوشش بیمه تکمیلی ایثارگران قرار گرفتند.
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۳:۳۷    
هزاران نفر از کارکنان پیمانکاری صنعت نفت می گویند با گذشته چند ماه از قرارداد بیمه تکمیلی همچنان امکان استفاده از خدمات را ندارند.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۰:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان قم گفت: سال گذشته 37 هزار و 87 نفر از خانواده معظم شهدا و ایثارگران استان قم تحت پوشش بیمه تکمیلی ایثارگران قرار گرفتند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۲۰:۵۲    
عصر امروز نهمین کنگره خانه کارگر مازندران در محل خانه کارگر شهرستان قائمشهر به صورت مجازی برگزار شد.
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۸:۲۲    
این لیست مراکز تحت پوشش بیمه تکمیلی گروهی البرز کارکنان پیمانکاری و قراردادی نفت در سراسر کشور را نشان می دهد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۹:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
پیرسبزی با اشاره به عضویت 568 نفر از اصحاب فرهنگ و هنر استان کهگیلویه و بویراحمد در صندوق اعتباری هنر، گفت: 105 نفر از این تعداد بیمه تکمیلی دارند.
پیام خاوران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۵:۰۰    
مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی از اجرای کامل طرح طبقه بندی مشاغل و بیمه تکمیلی کارکنان در این شرکت خبر داد.
همت خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
بیمه تکمیلی گروهی یکی از انواع بیمه درمان تکمیلی است که اهمیت زیادی برای شرکت ها و سازمان ها دارد. در بیمه تکمیلی گروهی، اگر تعداد افراد یک سازمان یا شرکت به حد مشخصی (حداقل 15 نفر) برسد، شرکت می تواند با تهیه بیمه نامه درمان تکمیلی، به صورت گروهی همه افراد سازمان را بیمه کند.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۳۹   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش مفدا ، نشست کارشناسانه تامین اعتبار 3 طرح "بیمه تامین اجتماعی"، بیمه تکمیلی و وام دانشجویان دستیاری علوم پزشکی باحضور دکتر سیما سادات لاری معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، مهندی بهروز رحیمی رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت، مهندس بهروز رحیمی مدیر کل دانشجویی وزارت بهداشت ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
کارگران شاغل در خطوط ابنیه فنی راه آهن سیاه بیشه لوشان از معوقات مزدی و مشکلات بیمه تکمیلی خود خبر دادند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۷:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
شهرام غفاری گفت: به تازگی در جلسه ای که با همکاران حوزه ی بیمه تکمیلی داشتیم مشکلات برطرف شد. در حال حاضر به آنها دسترسی داده شده است تا نسخ الکترونیک را به صورت مکانیزه ببینند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۳:۰۰   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری از تمدید مهلت ثبت نام بیمه تکمیلی عمر و حوادث بازنشستگان تا پایان فروردین ماه خبر داد.
راه پرداخت   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۵:۰۸    
راه پرداخت بهترین منبع شما برای دانستن هر چیزی در زمینه فناوری های مالی است. اسنپ دکتر برای نخستین بار در بین اپلیکیشن های ارائه دهنده خدمات درمان استفاده از بیمه تکمیلی را برای کاربران ممکن کرده است ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۲۲:۳۰    
سعید احدی رئیس بنیاد شهید کردستان از جذب و استخدام همه فرزندان شهدا و جانبازان بالای 70درصد تا پایان دولت دوازدهم خبر داد.
مردم نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۴:۳۳   + ۱۸ سایت دیگر  
مردم نیوز :در مورد خدمات درمانی سازمان تأمین اجتماعی برای بیمه شدگان تحت پوشش، افزود: برای درمان بیمه شدگان به خصوص بازنشستگان تحت پوشش که 3 میلیون و 600 هزار نفر می شوند اقدامات خوبی انجام شده و برخی از برنامه ها نیز در سال جاری در دستور کار قرار دارد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۰:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس بنیاد شهید با بیان اینکه حدود 590 هزار خانواده شهدا در کشور داریم، گفت: یک جامعه یک میلیون و 720 هزار نفری جامعه ایثارگری را تحت پوشش بیمه تکمیلی دی قرار داده ایم.
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۲۳:۵۲    
با استفاده از این سامانه می توانید بررسی کنید که ایا اطلاعات شما در سامانه بیمه البرز ثبت شده یا خیر؟
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۲:۲۲    
بخشی از پیام های ارسالی مخاطبین نفت آنلاین در خصوص مشکلات و مسائل کاری به شرح ذیل می باشد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۵:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری از افزایش تسهیلات خرید برای بازنشستگان به رقم 2 میلیون تومان در سال جاری خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۱:۰۴   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری از افزایش تسهیلات خرید برای بازنشستگان به رقم 2 میلیون تومان در سال جاری خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۱:۰۲    
یازدهمین ماه 99 برای آموزش و پرورش بااخباری درباره رتبه بندی فرهنگیان، بهبود وضعیت بیمه تکمیلی و گروکشی کارنامه در مدارس گذشت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۰۷:۰۵   + ۱۴ سایت دیگر  
طبق اعلام صندوق بازنشستگی کشوری، امکان برخورداری بازنشستگان و وظیفه بگیران کشوری از بیمه عمر و حوادث با شرایط ویژه و در سه سطح در اسفندماه 99 فراهم شد؛ مدت زمان این بیمه نامه یک ساله و از یکم فروردین تا 29 اسفند 1400 است.
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۵:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
بیمه تکمیلی این روزها به یکی از پرطرفدارترین انواع بیمه درمانی تبدیل شده است. افراد بسیاری در گروه های سازمانی، خانوادگی و انفرادی تحت پوشش بیمه درمانی تکمیلی قرار می گیرند و از مزایای این نوع بیمه بهره مند می شوند. در نگاه اول بیمه تکمیلی یک امکان بی نظیر برای پرداخت هزینه های بیماری است ...
بانکی   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
بیمه تکمیلی درمانی یکی از روش های دریافت خدمات بیمه ای است که همواره مورد استقبال بسیاری از بیمه گزارها قرار می گیرد. همانطور که از نام این بیمه پیداست، بیمه تکمیلی در واقع در تکمیل بیمه اصلی فرد عمل کرده و کسانی که مایل هستند خدمات درمانی بیشتر با امکانات بالاتری را دریافت کنند ...