دوشنبه ۰۳ آذرساعت ۲۲:۱۷Nov 2020 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بیمه تکمیلی»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل بیمه سلامت استان گفت: روستاییان زیر پوشش بیمه روستایی و عشایر می توانند از این پس از خدمات بیمه تکمیلی هم بهره مند شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۲۰:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری مشهد گفت: هزینه بیمه تکمیلی کارگران ثابت خدمات شهری و فضای سبز از سوی شهرداری این شهر پرداخت می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۹:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
بندرعباس-ایرنا- مدیر شرکت آتیه سازان حافظ شعبه هرمزگان گفت: طرح بیمه تکمیلی سلامت روستاییان با هدف کاهش هزینه های درمان جمعیت روستانشینان استان آغاز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۵:۴۵    
مدیر شعبه آتیه سازان هرمزگان از آغاز نامنویسی بیمه تکمیلی درمان روستائیان در سراسر استان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان استاندار هرمزگان گفت: همه افرادی که از بیمه پایه سلامت روستایی برخوردار هستند می توانند در طرح بیمه تکمیلی ثبت نام کنند و از خدمات رایگان مراکز دولتی در بخش درمان سرپایی، بستری و داروی رایگان بهره مند شوند.
جهان نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۹:۲۰    
بیمه تکمیلی سازمانی پوشش های مختلفی از جراحی های تخصصی گرفته تا درمان های سرپایی، از بستری گرفته تا ویزیت و دارو، از زایمان گرفته تا دندان پزشکی را پوشش می دهد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۶:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش، شرایط بیمه تکمیلی فرهنگیان را اعلام کرد.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان از رانندگان حمل و نقل عمومی باری استان خواست که امور مربوط به بیمه تکمیلی خود و افراد تحت تکفل را همراه با مستندات به تشکل های صنفی مرتبط در استان اعلام کنند تا برای بررسی و رفع آنها اقدام شود. ...
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
در چند سال گذشته تعدادی از شرکت های نوآور و پیشرو صنعت بیمه طرح هایی جدید و متنوع در حوزه بیمه درمان تکمیلی گروهی ارائه کرده اند که این فرصت را به شرکت های کوچک تر هم می دهد که کارکنان خودشان را بیمه کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۲۰:۳۵   + ۲۴ سایت دیگر  
کرج - سرپرست اداره کل تأمین اجتماعی البرز گفت: کلاهبرداران به نام کارت طلایی و بیمه تکمیلی از بازنشگستگان این سازمان کلاهبرداری می کنند.
بانکداری الکترونیک   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۳:۱۵   + ۳۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، تمامی دارندگان کارت خوان غیرفعال بانک سامان، با فعال سازی مجدد این دستگاه و انجام 10 تراکنش فروش در ماه می توانند از تسهیلات ویژه این بانک استفاده کنند. ...
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۲۲:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی شهر تهران درباره آخرین وضعیت بیمه تکمیلی بازنشستگان توضیحاتی داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۲:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
علی اکبر عیوضی با انتقاد از روند خدمات رسانی بیمه تکمیلی گفت: خود بازنشستگان باید بر روند امور نظارت کنند.
رویش افکار   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۱:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
به نقل از معاونت علمی و فناوری، فناوری و نوآوری معاونت علمی و فناوری اعلام کرد که خرید بیمه تکمیلی درمان توسط شرکتهای دانش بنیان امکان پذیر شده است. نرخ و شرایط اعلامی نیز حداکثر 15 روز از تاریخ نامه اعتبار خواهد داشت و در صورت هرگونه افزایش ضریب تعرفه هزینه های درمانی ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۰۹:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
سقف تعهدات درمانی بیمه تکمیلی بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی در قرار داد جدید نسبت به سال قبل تا دو برابر افزایش یافته است.
نفت آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۲۳:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
با پیشنهاد معاون وزیر نفت در توسعه مدیریت و سرمایه انسانی، پوشش هزینه های درمان بیماران کرونا و سقف تعهدات بیمه درمان تکمیلی کارکنان قراردادی مدت موقت و مدت معین صنعت نفت، افزایش خواهد یافت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۶:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کانون عالی بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به قرارداد جدید این سازمان با شرکت بیمه تکمیلی آتیه سازان حافظ گفت: در قرارداد جدید، حق بیمه تکمیلی بازنشستگان به 65 هزار تومان افزایش یافته است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۶:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس کانون عالی کارگران بازنشسته و مستمری بگیر تامین اجتماعی، جزئیات قرارداد جدید بیمه تکمیلی بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان را اعلام کرد.
اقتصاد آنلاین / عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۶:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کانون عالی بازنشستگان تامین اجتماعی گفت: حق بیمه تکمیلی بازنشستگان از 44 هزار تومان به 65 هزار تومان افزایش یافت. بیمه تکمیل درمان بازنشستگان تامین اجتماعی از 30 آبان امسال تا 30 آبان سال بعد تمدید شد. تعهدات خدمات بیمه ای بطور میانگین حدود 93 درصد افزایش یافت.
کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۰:۰۲    
یک مقام مسئول در کانون عالی کارگران بازنشسته و مستمری بگیر تامین اجتماعی، از پوشش تمام هزینه های درمان کرونا توسط بیمه تکمیلی بازنشستگان خبر داد. به گزارش کاماپرس ...
رئیس کانون عالی کارگران بازنشسته و مستمری بگیر تامین اجتماعی کشور، جزئیات قرارداد جدید بیمه تکمیلی بازنشستگان و مستمری بگیران این سازمان را تشریح کرد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۹:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
تهران (پانا)- بازنشستگان و وظیفه بگیران کشوری تا پایان اسفند سال جاری مهلت دارند به صورت غیرحضوری، از طریق درگاه خدمات الکترونیک صندوق بازنشستگی کشوری نسبت به حذف و اضافه یا ثبت نام بیمه تکمیلی درمان اقدام کنند. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۵:۰۷   + ۳۸ سایت دیگر  
بازنشستگان و وظیفه بگیران کشوری تا پایان اسفندماه امسال مهلت دارند به صورت غیرحضوری، از طریق درگاه خدمات الکترونیک صندوق بازنشستگی کشوری نسبت به حذف و اضافه یا ثبت نام بیمه تکمیلی درمان اقدام کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۸:۵۶   + ۱۳ سایت دیگر  
ما از ترس این که تست مان منفی شود، آزمایش ندادیم چون بیمه تکمیلی طرف قرارداد شرکت، در صورتی که تست مثبت شود، هزینه آن را پرداخت می کند. خنده دار است که آدم باید امیدوار باشد تستش مثبت شود که بیمه هزینه اش را بدهد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۴:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه/قلم: رئیس انجمن شرکت های حمل و نقل کالا گفت: در سال گذشته علیرغم شرایط ویژه موجود در جامعه و به تبع آن در بخش حمل و نقل تلاش شده که با فعالیت بیشتر در جهت تسهیل اموراجرایی قانون و رضایت عمومی بخش حمل و نقل انجام پذیرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۲۲:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی شهر تهران درباره آخرین اخبار از بیمه تکمیلی بازنشستگان تامین اجتماعی، توضیحاتی داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۲:۰۰    
مهم ترین مزیت بیمه درمان تکمیلی در این است که شما با پرداخت مبلغی به عنوان حق بیمه، می توانید بخش زیادی از هزینه های درمانی خود را از طریق بیمه تکمیلی خود پرداخت کنید ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۶:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در قزوین گفت: یک میلیون و 700 هزار نفر از جامعه ایثارگران و خانواده شهدا زیر پوشش بیمه تکمیلی هستند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۳:۰۰   + ۶۹ سایت دیگر  
باید با جدیت به مشکلات و درخواست های کشاورزان رسیدگی شود، عدالت اقتصادی و اشتغال می تواند جلوی فساد اجتماعی را بگیرد، اجرای بیمه تکمیلی درمان بازنشستگان نیروهای مسلح، ترامپ و بایدن هر دو مجری یک خط مشی هستند برخی از اخبار سیاسی امروز شبستان است.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۰:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
قرارداد بیمه دانا و خدمات رسانی و پوشش بیمه ای و کسر حق بیمه تکمیلی از حقوق کارکنان پیمانکاری و قراردادی مدت معین شرکت نفت از اول مهرماه خواهد بود
نفت آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۷:۴۹    
وضعیت قرارداد جدید بیمه تکمیلی کارکنان غیررسمی نفت دیماه سال جاری مشخص خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۷:۳۷    
زنجان – ایرنا – چند ماهی است که عدم هماهنگی لازم بین آزمایشگاه های طبی و شرکت های بیمه تکمیلی در استان زنجان، بیمه شدگان را با مشکلاتی مواجه کرده است و آنان مجبورند با وجود پرداخت حق بیمه ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۶:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره خدمات بیمه ای شرکت ملی حفاری ایران از تمدید بیمه تکمیلی درمان کارکنان قراردادی شرکت تا پایان دی ماه امسال خبر داد.
فاش نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۵:۴۳    
جانباز شیمیایی - برنامه اپلیکشین بیمه دی را خیلی وقته دارم اما اصلاً به روز رسانی نیست. یا ایثارگران محترم را سرکار گذاشتند. بیمه تکمیلی سه چهارسال پیش را نشان میده. مثلا" در شهر قم فلان درمانگاه یا مطب شخصی یا داروخانه با بیمه دی قرارداد دارد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۵:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیر شعبه بیمه آتیه سازان حافظ خوزستان گفت: روستاییان خوزستان که زیرپوشش بیمه سلامت باشند، از بیمه تکمیلی اختصاصی برخوردار شدند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۲:۵۲   + ۵۸ سایت دیگر  
ثبت نام بیمه تکمیلی درمان بازنشستگان نیرو های مسلح (طرح آرامش) به منظور پوشش حداکثری هزینه های درمانی و افزایش رضایت جامعه هدف به صورت اختیاری و غیرحضوری و با مراجعه به تارنمای شرکت به نشانی www.kins.ir و از طریق شماره تلفن 89382 آغاز شد.
فرارو   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۲:۰۵    
سلامتی یکی از مهم ترین مسائل در زندگی همه ماست. برای همین همواره حاضریم که هر کاری را برای حفظ سلامتی خودمان و عزیزانمان انجام دهیم. همه ما این تجربه را داشته ایم که یک ناخوشی و بیماری کوچک چقدر زندگی ما و اطرافیانمان را تحت تأثیر قرار می دهد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۰:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
در طرحی با عنوان" طرح آرامش بازنشستگان " نیرو های مسلح به صورت اختیاری می توانند تحت پوشش بیمه تکمیلی درمان قرار گیرند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۶:۱۶    
مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش آخرین وضعیت بیمه تکمیلی فرهنگیان که 30 آذرماه به پایان می رسد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۰۹:۱۲   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش آخرین وضعیت بیمه تکمیلی فرهنگیان که 30 آذرماه به پایان می رسد و همچنین جدیدترین تصمیمات اتخاذ شده برای قرارداد جدید را تشریح کرد.
روزنامه بانی فیلم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۰۸:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
رییس انجمن منشیان صحنه سینمای ایران معتقد است برای گرفتن حق صنف، باید با خانه سینما کلنجار رفت. زینت رضا در گفت وگو با مهر با اشاره به شرایطی که اعضای صنوف مختلف سینمایی به دلیل شیوع ویروس کرونا با آن مواجه هستند، گفت: پیش از اینکه مدیرعامل جدید خانه سینما انتخاب و معرفی شود ...
رئیس کانون عالی انجمن های صنفی کارگران با بیان اینکه بهتر است که مجلس به جای اجباری کردن طرح بیمه تکمیلی مشکلات تأمین اجتماعی را حل کند گفت: اصل 29قانون اساسی اجرا شود مشکلات حل می شود.
بانکداری الکترونیک   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۳:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، غلامرضا سلیمانی رئیس کل بیمه مرکزی گفت: از زمانی که کرونا در کشور شیوع پیدا کرد، سازمان ها و شرکت های بیمه ای تمام سعی خود را برای تحت پوشش بیماران قرار دادند و هزینه های درمان افرادی که به کرونا مبتلا شده اند را پرداخت کرده اند ...
کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۲:۲۵    
کارگران و بازنشستگان با طرح بیمه تکمیلی اجباری مخالف هستند و معتقدند این بیمه هزینه های درمان آنها را افزایش داده است. به گزارش کاماپرس، در حالی که کارگران و بازنشستگان به دلیل هزینه های سنگین مخالف بیمه های تکمیلی هستند و بارها به این موضوع اعتراض کرده اند ...
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۰۹:۵۴    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان گیلان، دکتر صالح محمدی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان گیلان از عملکرد حوزه اداری ، مالی و کمیسیون معاملات استان در مهر ماه 1399 به شرح ذبل خبر داد : ...
مدیرعامل صندوق اعتباری هنر از ارائه خدمات ویژه به پیشکسوتان حوزه فرهنگ و هنر، خبر داد و گفت: بیمه تکمیلی اعضای موسسه هنرمندان پیشکسوت از بالاترین سطح برخوردار است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۰۷:۲۶   + ۳۲ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس به جای طرحِ اجباری کردن بیمه تکمیلی که ثمره آن فقط افزایش هزینه های درمان همه مردم از جمله کارگران خواهد بود، مفهومِ سرانه درمان را اصلاح و واقعی کنند و دولت را به اجرای تعهدات برآمده از اصل 29 قانون اساسی ملزم نمایند.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۰۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
اخیرا افراد فرصت طلب و سودجو با استفاده از تماس تلفنی یا مراجعه حضوری در قالب نمایندگان شرکت های بیمه ای و یا با عنوان کارکنان سازمان تأمین اجتماعی از بیمه شدگان ، بازنشستگان و افراد تبعی آنها تقاضای وجه در قبال خدماتی از قبیل ارائه کارت هوشمند درمانی، کارت طلایی ، کارت تخفیف ، کارت سلامت ...