پنجشنبه ۲۹ اردیبهشتساعت ۲۳:۵۲May 2022 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تعاون کار و رفاه اجتماعی»

خبرگزاری صدا و سیما   ۴ ساعت پیش    
مدیرکل دفتر توسعه کارآفرینی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت:برای افزایش زمینه کسب و کار، رتبه بندی مراکز مشاوره و خدمات کارآفرینی اجرا می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی مازندران با تأکید بر ضرورت پیشگیری از حوادث ناشی از کار، گفت: بازرسی از کارگاه های پر خطر باید با هدف پیشگیری صورت گیرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۰۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان گفت: یکی از اقدامات مهم در رسیدگی به شکایات کارگران ، کاهش زمان رسیدگی به پرونده هاست.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۳:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
رکنا: مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت : رونق و توسعه اشتغال در استان با تسریع و تسهیل در جذب و پرداخت تسهیلات و توسعه مشاغل خرد و خانگی در کنار اجرای پروژه های بزرگ اقتصادی میسر می شود .
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: با همکاری اداره کل آموزش و پرورش استان شناسایی دانش آموزان کم برخودار در مناطق محروم آغاز می شود.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی و سازمان هدفمندی یارانه ها مسئول پاسخگویی به جاماندگان یارانه جدید هستند. متقاضیان باید متناسب با شرایط خود برای ثبت درخواست اعتراض خود به یکی از این دو دستگاه دولتی مراجعه کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۰۸:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان البرز از خدمات دهی 1700 گروه جهادی برای کمک به اقشار کم برخوردار استان البرز خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۲۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس تعاون کار و رفاه اجتماعی دامغان گفت:113 طرح اشتغالزایی خانگی تسهیلات دریافت کردندو مجموع اعتبارات این تسهیلات 36 میلیارد ریال بوده است.
تامین اجتماعی   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۷:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی همراه با وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی از بیست و ششمین دوره نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی که در محل نمایشگاه های بین المللی تهران درحال برگزاری است، بازدید کردند و با حضور در غرفه های مختلف ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۶:۱۷   + ۲۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: هفته آینده جلسه ستاد تنظیم با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت و وزیر نفت در خصوص روغن های صنعتی و موتوری تصمیم گیری می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۲:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی مازندران در بازدید از روند پاسخگویی به مراجعان یارانه گفت: معیشت‬⁩ و ⁧‫آرامش‬⁩ مردم دغدغه اصلی دولت است و پاسخگویی به مردم در طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها به بهترین نحو صورت می گیرد.
سلام نو / خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۲:۳۲   + ۶۶ سایت دیگر  
مبلغ یارانه به عنوان حق هر ایرانی که در 9 دهک درآمدی قرار دارد محفوظ است؛ با دستور رئیس جمهور کمک معیشتی ماه اول به حساب همه افراد متقاضی در سامانه واریز شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۲:۲۷    
فرماندار مهریز: شهروندان می توانند جهت دریافت پاسخ به سوالات و ابهامات خود در خصوص یارانه با فرمانداری مهریز و اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان یزد تماس بگیرند.
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۷:۲۵   + ۳۹ سایت دیگر  
با حضور مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، حسینی نیا، معاون وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی و رییس سازمان آموزش فنی حرفه ای کشور، مراسم افتتاح مرکز کارگاهی فنی حرفه ای و رونمایی از تازه ترین امکانات خودروهای سفارشی ایران خودرو در شرکت آپکو برگزار شد.
تابا خبر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۵:۲۶   + ۷۴ سایت دیگر  
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری نوشت : رئیسی، دستور واریز کمک معیشتی ماه اول به حساب مشمولان متقاضی تجدیدنظر در دهک بندی ها را صادر کرد. رئیسی در جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت به سازمان برنامه و بودجه و وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی دستور داد کمک معیشتی ماه اول به حساب تمامی افرادی که تا ماه ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۴:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت : بانک های عامل روند پرداخت به متقاضیان حوزه مشاغل خانگی را تسریع کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۴:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
بوشهر- مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر گفت: باید با توسعه آموزش های فنی و مهارتی، جوانان استان بوشهر برای حضور در بازار کار توانمندتر شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری : به زودی پایگاه اطلاع رسانی برای نام نویسی از متقاضیان دریافت یارانه های جدید اعلام می شود.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۰۹:۲۷    
مدیرکل تعاون، اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی با بیان این که تشکیل تعاونی در ایران قدمتی 90 ساله دارد، گفت: هم اینک بیش از هفت هزار تعاونی در خراسان رضوی فعال هستند که نقش مهمی در اشتغالزایی و حوزه صادرات استان ایفا می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۷:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم گفت: دهک بندی ها بر اساس شرایط اقتصادی خانواده ها تعیین می شود و شماره تماس ملی 0216369 و شماره تماس های 02536162110 و 02536162127 02536162177 در استان قم پاسخگوی سوالات مردم عزیز است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۴:۴۵   + ۶۳ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت: کسانی که یارانه نگرفتند و در سامانه حمایت ثبت نام کردند در صورت تایید اعتراضاشان، یارانه ماه های گذشته را نیز دریافت می کنند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۲۰:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
عبدالملکی، وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت: برای ثبت اعتراض به دهک بندی یارانه ها، فقط کافیست وارد سایت وزارت رفاه به آدرس hemayat.mcls.gov.ir شده و اطلاعات خود را بارگذاری کنید.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۹:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا-معاونین و مسئولان وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در سفر به شیراز با نماینده ولی فقیه در این استان و امام جمعه شیراز در خصوص چالش های پیش روی بخش اقتصادی، معیشت و رفاه اجتماعی کشور و استان به بحث و گفت و گو نشستند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۹:۰۴    
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی مازندران ؛ جلسه شورای هماهنگی تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان مازندران با حضور باقری مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی مازندران ، دکتر فریبا بریمانی سرپرست بهزیستی مازندران و اعضای شورای رفاه استان برگزار شد ...
سلام نو / طلا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۷:۰۲   + ۲۲ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: دیشب به کسانی که یارانه نگرفته اند پیامک ارسال کردیم تا برای ثبت اعتراض به سایت مراجعه کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۲:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
شیراز - قائم مقام وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت: تمامی صندوق های وابسته به وزارت کار در طول هر ماه 32 میلیارد تومان پرداختی دارند از این رو باید قانون بازنشستگی اصلاح شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۱:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
مشهد وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت:در اقتصاد تورمی بخش زیادی از درآمد مردم و قدرت خرید از بین می رود،اگر می خواهیم اقتصاد مردمی داشته باشیم بایدحقوق مردم توسط حاکمیت تعریف و رعایت شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۰۹:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
جلسه هم اندیشی وزیر تعاون کار ورفاه اجتماعی با طلاب، اساتید و فضلای حوزه علمیه قم در خصوص چگونگی حذف ارز 4200 تومانی و آثار و پیامد های آن در جامعه بر گزار شد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۰۰:۲۸   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر ، حجت الله عبدالملکی وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی و رئیس هیئت امنای سازمان تأمین اجتماعی در احکامی جداگانه محمدابراهیم جواهری و محمدباقر هداوند را به عنوان دو عضو جدید هیئت مدیره سازمان تأمین اجتماعی منصوب کرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۹:۴۵    
معاون امور اقتصادی استاندار:جهادکشاورزی، صمت، تعاون کار ورفاه اجتماعی و بازرسی استانداری با برپایی میز خدمت آماده پاسخگوی شهروندان در زمینه یارانه ها هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۶:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خوزستان: همدلی میان کارگر و کارفرما موجب توسعه، بالندگی و ایجاد فضای آرام و با نشاط در مجموعه کار و تولید می شود.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۳:۵۸   + ۳۴ سایت دیگر  
وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت: دولت، پای رسیدن مستقیم یارانه ها به مردم و حذف رانت ایستاده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۲:۰۷   + ۶۵ سایت دیگر  
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در اطلاعیه ای از راه اندازی شماره های پاسخگویی برای رفع دغدغه های مردم در خصوص موضوع مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۰:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: از ابتدای شروع این طرح تاکنون 358 کارفرما در این طرح مشارکت کرده اند و 3 هزار و 348 نفر جذب واحدهای اقتصادی استان شدند.
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۰:۲۷   + ۳۱ سایت دیگر  
عبدالملکی، وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت: درآمدهای ثابت افراد، گردش حساب بانکی آن ها، درآمدهایی که از طریق خزانه برای آن ها واریز می شود و برخی دارایی های جاری در تعیین دهک ها موثر است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۲۳:۴۰    
ایسنا/قم چهارمین جلسه شورای هماهنگی مدیران دستگاه های تابعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در استان قم با حضور غلامحسین حسینی نیا معاون وزیر تعاون و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۷:۴۲    
گروه استان ها- مدیرکل تعاون کار ورفاه اجتماعی خراسان جنوبی با بیان اینکه مبارزه با فقر مطلق، اشتغال، امنیت شغلی وبیمه جزو چهار اولویت اساسی برای ما ایت گفت:ساماندهی اشتغال 1401 در خراسان جنوبی در حال انجام است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۶:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
وزارت کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: پیرو اصلاح نظام توزیع یارانه ها، هم وطنانی که ابهام یا اعتراضی نسبت به یارانه دارند می توانند ثبت اعتراض کنند. به گزارش باشگاه خبرنگاران، وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: به اطلاع مردم گرامی می رساند پیرو اصلاح نظام توزیع یارانه ها ...
سلام نو / خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۶:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم شیراز گفت: دستورات وزیر کار ، نه کور می کند و نه شفا می دهد. همه پیگیری ها در چاه ویل وزارتخانه متوقف شده است.
سلام نو / باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۲۳:۱۷   + ۵۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون از فراهم شدن امکان ثبت اعتراض نسبت به یارانه تخصیصی از طریق سامانه رسیدگی به درخواست کمک حمایت معیشتی و یارانه نقدی خبر داد.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۲:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
حجت الله عبدالملکی، وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی درباره این دسته بندی گفت: کسانی که نامشان در فهرست یارانه بگیران وجود ندارد باید به سازمان هدفمندی یارانه ها مراجعه کنند. کسانی هم که به دهک بندی و یا قطع شدن یارانه خود معترضند باید به وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی مراجعه کنند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۰۹:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی لرستان به همراه بازرسان کار بطور سرزده از کشتارگاه طیور در خرم آباد بازدید و از روند فعالیت کارگران و رعایت اصول بهداشتی و ایمنی در این واحد تولیدی بازدید کرد .
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۴:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
طی روزهای گذشته حجت الله عبدالملکی، وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی نیز به صورت تلویحی گفت: افزایش مستمری و حقوق بازنشستگان در دستور کار دولت است.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۲:۵۲    
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی هرمزگان با تاکید بر ضرورت تغییر فرهنگ اشتغال در استان گفت: ظرفیت ها و پتانسیل موجود در استان ضرورت تغییر فرهنگ اشتغال را دو چندان کرده است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۰۹:۲۱    
اولین نشست کمیته فرهنگی و پیشگیری شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان درمحل سالن جلسات اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان با دستور کار ارائه نهایی نقشه راه تدوین شده پنج ساله1405 تا 1401 برگزار و برای اجرا به تصویب رسید.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۰۸:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/یزد رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان ابرکوه با بیان این که 850 نفر جویای کار در این شهرستان شناسایی شده اند، گفت: مهم ترین نیاز و بهترین روش برای اشتغال فارغ التحصیلانی که رشته دانشگاهی آنان نیاز بازار کار شهرستان نیست، ایجاد کارگاه های خوداشتغالی، مشاغل خانگی و خویش فرمایی است.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۵:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
فلاحتی مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان یزد گفت: هیچ کارگری در استان یزد به علت افزایش حقوق از واحدهای تولیدی یزد اخراج نشده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه وبویراحمد گفت: افزون بر 80 هزار نفر کارگر با قانون کار در این استان وجود دارد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۳:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی لرستان گفت : 46 میلیارد تومان تسهیلات به 637 طرح مشاغل خانگی در استان پرداخت شد .
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۰:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان گفت : 46 میلیارد تومان تسهیلات به 637 طرح مشاغل خانگی در استان پرداخت شد.