جمعه ۲۸ خردادساعت ۰۱:۳۷Jun 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تعاون کار و رفاه اجتماعی»

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری گفت: در راستای تحقق فرمان رهبر معظم انقلاب مبنی بر انجام رزمایش مواسات و کمک مومنانه، با همت و تلاش مدیرعاملان کارخانه ها، واحدهای تولیدی و بسیجیان عرصه کار و تولید بسته های کمک معیشتی تهیه شد.
مراسم تکریم و معارفه سرپرست جدید اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان مبارکه در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۰:۲۹    
بازدید مدیر محترم اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی از افتتاح فروشگاه یکی از متقاضیان طرح ملی توسعه مشاغل خانگی
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۵:۴۴   + ۱۴ سایت دیگر  
با حکم وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی "عرفان مردانی" به عنوان مدیرکل دفتر نظارت و ارزیابی معاونت امور اقتصادی منصوب شد. مدیرکل دفتر نظارت و ارزیابی وزارت تعاون منصوب شدبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در متن این حکم آمده است: ...
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۴:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
مجوز فعالیت مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی جهاد دانشگاهی واحد استان قم در آیینی با حضور مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی و مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان قم اعطا شد. ...
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان گفت: بخشی از مشکلات صنایع با مشارکت کارآفرینان قابل حل است و کانون کارآفرینان با شناسایی راهکارهای مناسب و به صرفه می تواند نسبت به حل مسائل این واحدها اقدام نماید.
تمدن لر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۰:۰۸    
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان لرستان گفت: در بازرسی از کشت و صنعت بازرسان کار مواردی را گزارش نمودند ، جلسات مختلفی با کار فرما برگزار شده است جتی این موضوع را در کمیسیون کارگری استان مطرح نموده ایم، به طور جد پیگیر این موضوع هستیم. ...
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۲:۴۱   + ۷۵ سایت دیگر  
بر اساس اعلام معاونت اقتصادی ریاست جمهوری، سال گذشته ستاد ملی کرونا مبلغ 2000 میلیارد تومان برای مقرری بیمه بیکاری در نظر گرفته بود که پرداخت شد و در سال جدید نیز وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی طرح جدیدی را برای پرداخت بیمه بیکاری ارائه کرده که در صورت تصویب اعلام خواهد شد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۲۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
دکتر غلامحسین حسینی نیا، نماینده اسبق وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی درباره اهمیت محوری مسکن در دولت سیزدهم...
یزد فردا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۶:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
کارفرما باید با پیمانکارانی قرارداد منعقد نماید که صلاحیت انجام کار آنان از نظر ایمنی توسط وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی تایید شده باشد.
اطلاعیه شرکت فن آورد مبنی بر برگزاری آزمون استخدامی که در برخی رسانه ها منتشر شده، مورد تایید وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نیست. به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی، بنا بر اعلام دفتر هدایت نیروی کار و کاریابی ها ی این وزارتخانه، اطلاعیه شرکت فن آورد منتشره در خبرگزاری صدا و سیما ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان کرمان گفت: آخرین مهلت ثبت نام شانزدهمین جشنواره تعاونی های برتر کرمان تا پایان وقت فردا 18 خرداد ماه جاری است.
پانا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۰۹:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
تهران (پانا) - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت به خلق سرمایه اجتماعی در کنار سیاست ورزی اخلاق مدار نیاز است. محمد شریعتمداری وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی در صفحه توییتر خود نوشت: عمیقاً بر این باورم تا زمانی که محیط عمومی کشور مملو از جدال و مناظره است و امید و اعتماد در حال فروپاشی است ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۱۷:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر - کشاورزی مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر گفت: در سال جاری 750 شغل جدید در روستاهای استان بوشهر ایجاد می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: بر اساس ارزیابی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی گلستان رتبه چهارم را در سال 99 کسب کرد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۹:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
استان خوزستان با 18 رتبه صعود؛ حائز رتبه برتر کشور در بین ادارات کل تعاون کار و رفاه اجتماعی سراسر کشور شد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۲:۰۸    
معاون امور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان از اعطای گواهینامه مدیریت کیفیت (ایزو) به تعاونی آلتین صنعت پلیمر گلستان بصورت نمادین خبر داد. ...
وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد: از آنجایی که لایحه رتبه بندی معلمان آموزش و پرورش نیز در دستور کار دولت و مجلس شورای اسلامی قرار دارد، در راستای رعایت حقوق شهروندی و عدم ایجاد تبعیض بین نیروهای آموزشی ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۲۱:۵۶   + ۴۷ سایت دیگر  
رئیس موسسه عالی پزوهش تامین اجتماعی با اعلام این خبر که سنجش وضعیت فقر و نابرابری کشور در دو دهه گذشته در سطوح ملی، منطقه ای، روستایی و شهری در این موسسه توسط یک تیم پژوهشی مجرب انجام شده است، اظهار داشت: بزودی رونمایی از این گزارش مهم توسط وزیر تعاون کار ورفاه اجتماعی صورت خواهد گرفت.
موج   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۰۳:۴۶    
مراسم امضای تفاهم سه جانبه بین ادارات کل تعاون کار و رفاه اجتماعی و آموش فنی و حرفه ای و پویش پیشتازی در نخستین همایش کار داوطلبانه، کسب مهارت و موفقیت شغلی در سالن جلسات هتل اسمان اصفهان برگزار شد.
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال وبختیاری مهمترین ویژگی طرح ملی توسعه مشاغل خانگی، را توجه به بازار یا همان تولید مبتنی بر بازار خواند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام در مراسم تقدیر مدیرعامل سیمان ایلام از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر این که شفافیت همواره سیاست اصلی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی بوده است، تصریح کرد: شفافیت یکی از ابزارهای مهم برای افزایش کارآمدی و تحقق نظارت مردم است.
تیتر برتر   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۲۲:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
امروز هیات مدیره مراکز مشاوره شغلی استان تهران و رییس هیات مدیره انجمن استان البرز دیداری صمیمی با وزیر محترم تعاون کار و رفاه اجتماعی، و معاونان محترم روابط کار، و اشتغال و کارآفرینی وزارت کار، و همچنین مدیر کل محترم مرکز فناوری اطلاعات و مدیر کل محترم مراکز کاریابی وزارت کار داشتند .
می متالز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۴:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
می متالز - اهدا لوح و تندیس شرکت ممتاز شستا از سوی وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی به مدیرعامل مس باهنر به جهت تحقق عملی جهش تولید و رشد قابل توجه سود خالص.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۳:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی گفت: از ابتدای امسال تاکنون در مجموع برای 4294 طرح با اشتغالزایی هشت هزار و 418 نفر 4804 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی پرداخت شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۰۷ - ۰۹:۵۹   + ۱۹ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از واریز مستمری مددجویان نهادهای حمایتی با افزایش 2.8برابری آن نسبت به سال 99 خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۱۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خوزستان گفت: برای ارتقای جایگاه فرش دستباف اندیمشک پیشنهاد انعقاد تفاهم نامه ای ارائه شد.
روزنامه وارش   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۱۲:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
کامران اصغری در جلسه شورای اداری تخصصی بخش تعاون اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی مازندران اظهار داشت: جلسات شورای اداری تخصصی هر معاونت با هدف پیگیری ویژه امور مرتبط و شنیدن صدای همه کارشناسان در سطح استان در طول سال برگزار می شود. ...
اقتصاد آنلاین / مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۲۳:۱۶   + ۲۰ سایت دیگر  
وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی پس از اعلام اسامی نامزدهای ریاست جمهوری از سوی شورای نگهبان، در بیانیه ای ضمن قدردانی از همه گروه ها، افراد و تشکل ها به خاطر حمایت از وی، ورود به کارزار انتخاباتی را در راستای ایجاد فضای گفتگو، مدارا و گشایش افق های جدید در حل مسائل مدیریتی عنوان کرد.
وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی پس از اعلام اسامی نامزدهای ریاست جمهوری از سوی شورای نگهبان، در بیانیه ای ضمن قدردانی از همه گروه ها، افراد و تشکل ها به خاطر حمایت از وی،ورود به کارزار انتخاباتی را در راستای ایجاد فضای گفتگو،مدارا و گشایش افق های جدید در حل مسائل مدیریتی عنوان کرد
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۳:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون روابط کار وزارت تعاون: وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی دستور داد که با عوامل و مقصرین حادثه ریزش معدن خاک نسوز نیلچیان چهارمحال و بختیاری و جان باختن دو کارگر برخورد شود.
حاتم شاکرمی، معاون روابط کار وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی گفت: در پی حادثه تاسف بار ریزش در کارگاه معدن خاک نسوز شهید نیلچیان از توابع شهرستان اردل استان چهارمحال و بختیاری و جانباختن دو کارگر، وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی دستور داد که با عوامل و مقصرین حادثه برخورد شود .
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۶:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیر اجتماعی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی بر نقش ورزش و سلامتی در صیانت از نیروی کار تاکید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۱:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی فارس گفت: مجمع خیرین کارآفرینی فارس با هدف تکمیل زنجیره اشتغالزایی در سطح این استان راه اندازی شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۲:۵۰   + ۱۴ سایت دیگر  
40 نفر از نمایندگان ادوار مختلف مجلس از جمله دوره سوم تادهم، ضمن دیدار با محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی نسبت به کاندیداتوری وی در انتخابات ریاست جمهوری 1400 اعلام حمایت کردند و به نقد و بررسی وضعیت چالش ها و راه کارهای حوزه احرایی در کشور پرداختند. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۲۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
هم اندشی مسولان روابط عمومی ادارات و سازمان های زیر مجموعه وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی کردستان با وزیر برگزار شد
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۴:۲۱    
محمد رضا انصاری، مدیرکل فنی و حرفه ای استان زنجان با حفظ سمت سرپرست اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان شد.
خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۱:۴۹   + ۳۴ سایت دیگر  
خارگ نیوز: رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی خارگ گفت: افزایش کمک هزینه مسکن کارگران به تایید هیات وزیران رسید.
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۲۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری سه جانبه بین اتاق تعاون ایران و معاونت های فرهنگی اجتماعی و امور تعاون وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی جهت ساخت 200 هزار واحد مسکونی برای کارگران و بازنشستگان و مستمری بگیران تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی امروز در اتاق تعاون ایران به امضا رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۱۷:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس، گفت: فراخوان ثبت نام شانزدهمین جشنواره تعاونی های برتر فارس زده و این فرآیند تا 18 خردادماه 1400 ادامه دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۱۶:۵۱   + ۵۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - تفاهم نامه همکاری سه جانبه فی مابین اتاق تعاون ایران و معاونت های فرهنگی اجتماعی و امور تعاون وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی جهت ساخت 200 هزار واحد مسکونی برای کارگران و بازنشستگان و مستمری بگیران تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی امروز در اتاق تعاون ایران به امضا رسید.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۱۶:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جهاددانشگاهی خراسان شمالی از اتصال به بازار 30 درصد از متقاضیان استان در طرح ملی توسعه مشاغل خانگی خبرداد. محسن رحمانی در گفت و گو با ایسنا اظهارکرد ...
ندای پیشوا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۱۷:۳۴    
معاون تنظیم روابط کار وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی از افزایش حق مسکن کارگران خبر داد./ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حاتم شاکرمی معاون تنظیم روابط کار وزارت تعاون کار و رفاه ...
کانون سراسری انجمن های صنفی ایمنی و بهداشت کشور با همکاری انجمن ایمنی و بهداشت استان مرکزی، شهرداری اراک، سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی، دانشگاه علوم پزشکی اراک و اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی و کانون کارفرمایان استان اقدام به برگزاری ششمین وبینار/همایش ملی ایمنی ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۱۵:۰۴   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی فارس با بیان اینکه اجرای سند راهبردی فرهنگ کار و تلاش این استان به ارتقای سطح کیفی تولیدات منجر می شود،گفت: کارگران،کارفرمایان و حاکمیت سه رکن اصلی اجرای این سند راهبردی در فارس هستند.
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۰۸:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
حاتم شاکرمی معاون تنظیم روابط کار وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت با مصوبه هفته گذشته هیات وزیران تمامی کارفرمایان ملزم به پرداخت 150 هزار تومان بابت افزایش حق مسکن کارگری هستند و این مزایا باید طبق قانون از فروردین ماه در محاسبه دستمزد ماهانه کارگران اعمال شود.
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی از اقدامات مدیرعامل ایران خودرو در اجرای مقررات ایمنی و دستورالعمل های بهداشتی قدردانی کرد.
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۵:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش نما ، محمدتقی آبایی هزاوه روز یکشنبه در نشست شورای هماهنگی مدیران دستگاه های تابعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی در اراک افزود: در روزهای پایانی کار دولت هجمه ها افزایش پیدا می کند اما، این امر نمی تواند انگیزه خدمت رسانی را کاهش دهد. ...