شنبه ۰۵ خردادساعت ۱۸:۴۰May 2024 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «غرب اهواز»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۹:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
در راستای آماده سازی هرچه بیشتر شبکه و به منظور استمرار برق رسانی مطلوب به مردم، عملیات گسترده طرح تابش در منطقه جنوب غرب اهواز در مسیر جاده خرمشهر بخش اسماعیلیه با حضور 20 گروه عملیاتی اجرا شد.
رهیاب   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۲:۲۷    
فرمانده ناحیه امام حسین (ع) گفت: کارگاه جهادی تعمیرات کولر نیازمندان توسط گروه های جهادی نسیم رضوان در منطقه عین دو در غرب اهواز افتتاح شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۹:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیر گروه واحد مبارزه با بیماری های ستاد مرکز بهداشت غرب اهواز گفت: طبق گزارش سازمان جهانی بهداشت در سال 2019 فشار خون بالا حدود یک میلیارد و 300 میلیون نفر از افراد 30 تا 79 سال در جهان را تحت تاثیر قرار داده است.
خوزنیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۰۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت دهه کرامت، اکیپ پزشکی تخصصی و فوق تخصصی در قالب گروه های جهادی به بیش از 300 نفر در اهواز خدمات درمانی لازم را ارائه کردند. به مناسبت دهه کرامت کار ویزیت مردم در کوی علوی به صورت رایگان توسط گروهی از پزشکان انجام شد. ...
خوزنیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۲۲:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت غرب اهواز از ارائه بیش از 300 خدمت رایگان درمانی در منطقه کم برخوردار کوی علوی خبر داد. امرالله مردانی اظهار کرد: همزمان با آغاز دهه کرامت ...
خوزنیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۳:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
اردوی جهادی اکیپ پزشکی تخصصی و فوق تخصصی سازمان بسیج جامعه پزشکی خوزستان به مناسبت بزرگداشت دهه کرامت در منطقه کوی علوی اهواز برگزار شد. این اردو با همکاری مرکز بهداشت و سپاه ناحیه امام حسین(ع) غرب اهواز به انجام رسید. ...
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اقتصاد آینده نیوز، روز دوشنبه 17 اردیبهشت ماه در سالن اجتماعات ساختمان مرکز بهداشت غرب اهواز مسئولین بهداشت غرب با نمایندگان این منطقه و پیمانکار های تابعه این شهرداری جلسه مشترکی در راستای بهبود و ارتقائ اجرای دستورالعمل سلامت، ایمنی و بهداشت عوامل اجرایی برگزار گردید. ...
شرکت توانیر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۷:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری توانیر، مصطفی رجبی مشهدی در جریان بازدید از پست 400 کیلوولت شمال غرب اهواز، پس از ارائه گزارش علی اسدی مدیرعامل برق منطقه ای خوزستان در خصوص فداکاری آرش رحیمیان رئیس پست 400 کیلوولت شمال غرب اهواز در جلوگیری از گسترش حادثه آتش سوزی و نجات یک دشتگاه ترانسفورماتور 200 مگاولت ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۲:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرعامل شرکت توانیر از پست های برق 400 کیلوولت شهیدهاشمی و شمال غرب اهواز در راستای آماده سازی شبکه برای گذر از تابستان 1403 بازدید کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۶:۴۷    
روز سه شنبه، چهارم اردیبهشت ماه، جلسه هماهنگی و تعامل پیرامون موضوع تشکیل تعاونی های مددجویی و اشتغال جامعه هدف، با حضور مدیر بهزیستی اهواز و مدیر اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی غرب اهواز برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۰۹:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس مرکز بهداشت غرب اهواز گفت: 150 مرکز تهیه و توزیع متخلف بهداشتی به مراجع قضایی معرفی و 121 مرکز متخلف بهداشتی در طرح سلامت نوروزی پلمب شدند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۶:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
تسنیم : مدیر گروه واحد مبارزه با بیماریهای مرکز بهداشت غرب اهواز از ابتلای 2 نفر به مالاریا در حوزه غرب شهرستان اهواز خبر داد و از هموطنان خواست در صورت سفر به مناطق جنوب شرقی کشور و بروز تب و لرز به نزدیک ترین واحد بهداشتی مراجعه کنند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۴:۵۷   + ۱۳ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیر گروه واحد مبارزه با بیماریهای مرکز بهداشت غرب اهواز با اشاره به اینکه بهار فصل تخم ریزی بسیاری از حشرات است گفت: 2 نفر مبتلا به مالاریا در حوزه غرب شهرستان اهواز شناسایی شدند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۰۹:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان سرپرست مرکز بهداشت غرب اهواز با اشاره به اجرای برنامه سلامت نوروزی، از پلمب 91 واحد صنفی متخلف و معدوم سازی بیش از 3 هزار کیلوگرم مواد غذایی فاسد از ابتدای اجرای این برنامه تاکنون خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۲۲:۱۳    
معاون اجرایی مرکز بهداشت خوزستان از راه اندازی سردخانه نگهداری واکسن در مرکز بهداشت غرب اهواز خبر داد.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۱۶:۰۷    
سرپرست مرکز بهداشت غرب اهواز از آمادگی واحدهای بهداشتی در حوزه غرب شهرستان اهواز جهت ارائه خدمت در ایام تعطیلات نوروز 1403 و فعالیت 40 کارشناس در این مدت خبر داد. ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۰۹:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
میدان نفتی آزادگان، در مجاورت میدان مجنون عراق و 80 کیلومتری غرب اهواز قرار دارد و پیش از این، طرح توسعه میدان آزادگان با حفاری 185 حلقه چاه تازه به اجرا درآمده و به تازگی آیین رسمی عملیاتی شدن 60 حلقه چاه آن نیز با حضور رییس جمهور در استان خوزستان عملیاتی شد
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۱۹:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان سرپرست مرکز بهداشت غرب اهواز از انجام بیش از 3 هزار بازرسی از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن حوزه غرب خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۱۵:۲۵    
اتاق ارزیابی رشد و تکامل نوزادان و کودکان بیلی (Bayley) با حضور جمعی از مسئولان در مرکز مشاوره ازدواج مرکز بهداشت غرب اهواز راه اندازی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۱۴:۵۳    
مسئول سلامت روان مرکز بهداشت غرب اهواز خودکشی را اصلی ترین علت مرگ های قابل پیشگیری در دنیا عنوان کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۲۵ - ۱۲:۱۳    
کارشناسان تغذیه و مربی آموزشگاه بهورزی مرکز بهداشت غرب اهواز گفت: توجه به تغذیه و ترویج الگوی غذایی سالم نقش مهمی در پیشگیری از بروز بیماری های غیر واگیر و واگیر در جوانان ایفا می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۲۵ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست واحد سلامت جوانان، نوجوانان و مدارس مرکز بهداشت غرب اهواز گفت: بیش از 89 هزار خدمت مراقبتی به گروه سنی جوان و نوجوان توسط مراقبان سلامت این مرکز بهداشت ارائه شد.
تابا خبر   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۰۰:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش تابا؛ علی شمسی در نشست خبری با اصحاب رسانه بیان اینکه اهواز از لحاظ وسعت، پنجمین شهر ایران است ؛اظهار کرد: یک سوم شهر که بیشتر هم در غرب اهواز شاهد آن هستیم شرایط بسیار نامطلوبی دارد به گونه ای که امکانات اولیه زندگی شهروندی در این بخش ها وجود ندارد. وی با ابراز ناراحتی از [...] ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۷:۳۵    
معاون فنی مرکز بهداشت غرب اهواز گفت: به مناسبت هفته ملی جوان، خدمات مراقبتی رایگان به جوانان زیر پوشش واحد های بهداشتی این حوزه ارائه می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مسئول سلامت جوانان و نوجوانان و مدارس مرکز بهداشت غرب اهواز گفت: بیش از نیمی از جوانان زیر پوشش این مرکز فعالیت بدنی مناسبی ندارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۴:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مسئول سلامت جوانان و نوجوانان و مدارس مرکز بهداشت غرب اهواز گفت: فواید ازدواج محدود به سلامت جسمی و روانی نیست، بلکه امنیت عاطفی و اقتصادی را افزایش می دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۲:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان گفت: طرح تعویض هادی خط 132 کیلوولت شمال غرب _ زیتون با هادی پر ظرفیت برای گذر از پیک مصرف تابستان اجرا شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۲۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر گروه واحد پیشگیری مرکز بهداشت غرب اهواز گفت: بیماری سل قابل پیشگیری است، اما در صورتیکه شناسایی و درمان نشود، می تواند کشنده باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مسئول آمار مرکز بهداشت غرب اهواز سهم بیماری های قلبی و عروقی در مرگ و میر افراد زیر پوشش این مرکز را 43 درصد عنوان کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۲:۵۵    
مسئول سلامت خانواده مرکز بهداشت غرب اهواز گفت: جان مادر باردار ساکن روستای صفحه 2 باتلاش تیم سلامت نجات یافت.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۱/۲۰ - ۱۳:۵۷    
گرامیداشت سالروز عملیات غرورآفرین والفجر 8مصادف با روز حفاظت اطلاعات در سپاه به همین مناسبت در تاریخ 18 بهمن در ناحیه امام حسین (ع) غرب اهواز با سخنرانی سردارسرتیپ دوم پاسدار جعفر خرمی برگزار گردید. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۱۰:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست مرکز بهداشت غرب اهواز از برخط شدن نوبت دهی خدمات بهداشتی در این مرکز خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۰۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست مرکز بهداشت غرب اهواز از آغاز سرشماری روستای جسانیه بزرگ زیر پوشش مرکز خدمات جامع سلامت روستایی تصفیه شکر خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۰۹:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
مسئول واحد بهبود تغذیه مرکز بهداشت غرب اهواز از اجرای پویش ملی اطلاع رسانی تغذیه سالم همزمان با سراسر کشور و استان خوزستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۲۷ - ۱۰:۲۰    
مسئول سلامت خانواده مرکز بهداشت غرب اهواز از انجام 340 مورد رتینوپاتی در حوزه زیر پوشش این مرکز خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۶ - ۱۱:۱۸   + ۲۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- طرح های تکمیل تاسیسات فاضلاب غرب شهر اهواز، احداث بخش بخار نیروگاه های دولتی و تبدیل به سیکل ترکیبی و توزیع گاز طبیعی در استان های کشور و تکمیل و بهبود پالایشگاه های گازی در چهاردهمین جلسه شورای اقتصاد به ریاست معاون اول رئیس جمهور بررسی و مصوب شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۲۵ - ۱۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
مسئول سلامت خانواده مرکز بهداشت غرب اهواز تعداد میانسالان این حوزه را بیش از 271 هزار نفر اعلام کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۱۶:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
مسئول سلامت خانواده مرکز بهداشت غرب اهواز از ارائه خدمات بهداشتی درمانی به بیش از 24 هزار کودک زیر 2 سال در حوزه غرب این کلانشهر خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۱۲:۰۳    
رئیس مرکز بهداشت غرب اهواز از غربالگری دیابت و فشار خون کارکنان اداره های زیر پوشش این مرکز بهداشت خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۱۱:۳۳    
مرکز مشاوره خانواده مهر غرب اهواز وابسته به ناحیه مقاومت بسیج امام حسین علیه السلام اهواز با حضور مسیولین و مردم افتتاح شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۲ - ۰۹:۵۰   + ۱۴ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - وزیر نیرو ضمن تاکید بر کاهش مدت زمان اجرای پروژه تصفیه خانه غرب اهواز، گفت: باتوجه به اینکه بخش عمده ای از تجهیزات مورد نیاز و تاسیسات تصفیه خانه در داخل تولید می شود، انتظار می رود تا پایان عمر دولت سیزدهم شاهد بهره برداری از تصفیه خانه کوت امیر اهواز باشیم.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۱ - ۱۵:۵۲    
وضعیت اسفناک حوالی ملاشیه در اهواز، پای حامیان محیط زیست را به ماجرا کشاند.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۱۰/۲۰ - ۱۷:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اقتصاد آینده : در راستای طرح پویش سلامت کارکنان روابط عمومی سازمان پسماند با همکاری بهداشت غرب اهواز اقدام به انجام تست های دوره ای فشار خون و دیابت نمود در همین راستا در اقدامات دیگر بنا می باشد کارشناسان تغذیه و همچنین پزشک عمومی در این سازمان حضور یابند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۱۰ - ۱۴:۰۴    
رئیس مرکز بهداشت غرب اهواز از استمرار اجرای پویش ملی سلامت در این مرکز بهداشت خبر داد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۲/۱۰/۰۹ - ۰۹:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان با اشاره به نقش تصفیه خانه غرب اهواز در جلوگیری از ورود فاضلاب به رودخانه کارون، گفت: این تصفیه خانه می تواند 156 هزار مترمکعب فاضلاب در شبانه روز را دریافت و تصفیه کند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۹ - ۰۹:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز گفت: به منظور ارائه خدمات مطلوب به تقاضاهای شهروندان و در راستای برق رسانی به مناطق مختلف شهری و روستایی حدود 50 کیلومتر شبکه برق در بخش هایی از مناطق شمال غرب شهرستان اهواز توسعه و احداث شد.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۱۰/۰۶ - ۱۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اقتصاد آینده : در مورخ پنجم دی ماه سال جاری کارگاه آموزشی اصول پیشگیری ازحوادث کارکنان بهداشت غرب اهواز برگزار شد. مهندس قنبری در این باره گفت: در این دوره اصول پیشگیری از حوادث ، نکات ایمنی در خانه و محل کار ، تئوری حریق و کار با خاموش کننده های دستی ...
تابناک خوزستان   ۱۴۰۲/۱۰/۰۵ - ۱۴:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان گفت: در حال حاضر تصفیه خانه فاضلاب غرب اهواز بیش از 23 درصد پیشرفت دارد و این پروژه از پروژه های فاینانس خط اول اعتباری جمهوری خلق چین است.