دوشنبه ۳۰ فروردینساعت ۲۱:۲۱Apr 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «غرب اهواز»

ایسنا   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیر شرکت آب و فاضلاب اهواز آخرین وضعیت پروژه ساماندهی وضعیت فاضلاب شهری اهواز را تشریح کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۵:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس مرکز بهداشت غرب اهواز گفت: آرایشگاه های زنانه، باشگاه های ورزشی و بازارچه های محلی آلوده ترین نقاط کرونایی منطقه غرب اهواز هستند که هر سه مورد بسیار چالش زا می باشند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس مرکز بهداشت غرب اهواز با بیان اینکه در روزهای گذشته در مواردی کلینیک های درمانی متخلف پلمب شده اند، گفت: در مطب ها و اماکن درمانی که جزو گروه یک هستند، به همکاران خود در مطب ها، آزمایشگاه ها، رادیولوژی ها و سایر مراکز درمانی توصیه اکید بر اجرای شیوه نامه های بهداشتی داریم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس مرکز بهداشت غرب اهواز با بیان اینکه در کانون های آلودگی باید به طور جدی تر در خصوص دستورالعمل ها و پروتکل ها اقدام کرد، گفت: انتظار داریم اتاق اصناف در خصوص رعایت شیوه نامه ها و دستورالعمل های اجرایی به طور فعال در کنار اصناف خود باشد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۵:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
اهواز – ایرنا – رییس مرکز بهداشت غرب اهواز گفت: بار مراجعه به مراکز بهداشتی شهرستان اهواز افزایشی و ثابت مانده که نگران کننده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۱:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس مرکز بهداشت غرب اهواز با اشاره به مثبت شدن روزانه 300 تست مناطق غرب اهواز گفت: این وضعیت نشان می دهد که روزانه 300 نفر معادل 300 خانواده در غرب اهواز به کرونا مبتلا می شوند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۹:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس مرکز بهداشت غرب اهواز گفت: فرآیند گرفتن تست کرونا در راه آهن و پایانه های مسافربری اهواز از روز چهارشنبه 18 فروردین جاری متوقف می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۸:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت غرب اهواز از پلمب 52 واحد صنفی در کشیک های نوروزی بازرسان بهداشت محیط مرکز بهداشت غرب اهواز خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۳:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس مرکز بهداشت غرب اهواز گفت: بار مراجعه به مراکز منتخب بهداشتی در سطح شهر اهواز همچنان بالا بوده و مردم باید این موضوع را جدی بگیرند.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۰:۰۹   + ۱۲ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه جامعه: دبیر شورای سلامت اهواز گفت: اکثر مناطق شهر اهواز آلوده هستند و جزو نقاط حساس حساب می شوند.دکتر مهران احمدی بلوطکی اظهار کرد: روزانه در غرب اهواز 4 هزار تست رپید و PCR گرفته می شود و به همین مقدار تست نیز در شرق اهواز نیز گرفته می شود ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۰:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس مرکز بهداشت غرب اهواز گفت: 50 درصد بیماران کرونایی غرب اهواز به ترتیب از مناطق گلستان، پردیس، کیان آباد، کمپلو شمالی و جنوبی، شهرک دانشگاه، کوی علوی، ملاشیه و عین دو هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۹:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت غرب اهواز گفت: نوبت اول واکسن سینوفارم جهت پاکبانان تزریق شد و مقرر گردیده است ظرف مدت یک ماه کلیه پاکبانان علیه بیماری کرونا واکسینه شوند.
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۹:۲۰    
هفتم فروردین 1400 نخستین مرحله از واکسیناسیون علیه ویروس کرونا در گروه ها و بخش عمومی جامعه به پاکبانان های منطقه غرب اهواز رسید. در این مرحله از تزریق واکسن علیه کرونا ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۲:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس مرکز بهداشت غرب اهواز با بیان اینکه در این پیک بیماری، هیچ منطقه امنی در شهر اهواز نداریم، گفت: بسیاری از ترددهای غیر ضروری که در مرکز شهر بوده، کانون های بیماری را از مرکز شهر به حاشیه شهر انتقال داده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۷:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس مرکز بهداشت غرب اهواز گفت: مراجعه به مراکز منتخب بهداشتی ما در سطح شهر اهواز با شروع تعطیلات نوروزی (از 29 اسفند تاکنون) 30 درصد کاهش پیدا کرده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۱۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
طرح جنگلکاری گمبوعه که با هدف تثبیت ماسه زارهای منطقه غرب اهواز از سال 1353 آغاز گردید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۴:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
روزانه حدود یک هزار تست کرونا در مراکز 16 گانه بهداشت غرب اهواز انجام می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۶:۴۸    
گروه استان ها رئیس مرکز بهداشت غرب اهواز خبر مبنی بر اینکه تمام کادر درمان بیمارستان مافی شوش به ویروس کرونا مبتلا شدند را تکذیب کرد.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۲۳:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان- رئیس مرکز بهداشت غرب اهواز از آغاز واکسیناسیون سالمندان از روز پنجشنبه بیست ویکم اسفند 1399 در خوزستان خبر داد و گفت: تمام سالمندان و کارکنان حاضر در سرا های سالمندان در این مرحله واکسینه می شوند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۲۳:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس مرکز بهداشت غرب اهواز گفت: از ابتدای فعالیت مراکز نمونه گیری راه آهن و پایانه مسافربری غرب اهواز تاکنون از سفر 60 مسافر به دلیل ابتلا به کرونا ممانعت شد.
روزان   ۱۳۹۹/۱۲/۲۱ - ۱۷:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
روزان: به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت غرب اهواز و به نقل از دکتر مهران احمدی بلوطکی روز پنجشنبه 21 اسفندماه 99 همزمان با بعثت پیامبر اکرم (ص) واکسیناسیون سالمندان در مقابل بیماری کووید 19 با حضور دکتر فرهاد ابول نژادیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی جندی شاپور اهواز آغاز شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۲۱ - ۱۷:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
اهواز- رئیس مرکز بهداشت غرب اهواز با اشاره به بررسی بیماری هپاتیت A در این شهرستان، گفت: فقط 40 تا 50 درصد آب روستاهای اهواز دارای مطلوبیت و کیفیت است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۱ - ۱۵:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس مرکز بهداشت غرب اهواز از آغاز واکسیناسیون سالمندان در خوزستان خبر داد و گفت: تمام سالمندان ساکن سراهاهای سالمندان و کارکنان حاضر در این اماکن دراین مرحله واکسینه می شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۱ - ۱۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت غرب اهواز با بیان اینکه بارها از شرکت آبفا در رابطه با آب روستایی شکایت کردیم، گفت: نمی گویم در بخش اسماعیلیه هپاتیتA وجود ندارد اما اما باید با مستندات به ما ثابت شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۱ - ۰۰:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس مرکز بهداشت غرب اهواز با اشاره به بررسی ابتلای تعدادی از اهالی بخش اسماعیلیه اهواز به هپاتیت A گفت: در زمینه آب روستایی نگرانی های جدی داریم ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۷:۰۷   + ۱۴ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - عضو شورای روستای قجریه2 از توابع اهواز، از ابتلای هفت نفر از اهالی این روستا به بیماری هپاتیت A به دلیل آلودگی آب شرب خبر داده اما رییس مرکز بهداشت غرب اهواز گفته است که هنوز گزارشی و مستندات کافی از ابتلای اهالی این روستا ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۰:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
نخستین کاروان کمک های اهدایی ناحیه مقاومت بسیج امام حسین(ع) غرب اهواز به مناطق زلزله زده شهر سی سخت ارسال شد.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۲۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اهواز از همکاری جمعیت هلال احمر با شبکه بهداشت جهت غربالگری مسافران در ترمینال ها خبر داد. شاپور باقری گفت: با توجه به همه گیری فزاینده ابتلا به ویروس کرونا در اهواز و قرار گرفتن این کلانشهر در وضعیت قرمز با همکاری شبکه بهداشت و درمان مناطق شرق و غرب اهواز در حال ...
شوشان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۲۱:۳۰    
رئیس مرکز بهداشت غرب اهواز از شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی برای مقابله با کرونا قدردانی کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
اهواز – ایرنا – رییس مرکز بهداشت غرب اهواز گفت: تعداد اصنافی که در گروه یک شیوه نامه بهداشتی قرار دارند بسیار زیاد است لذا فهرست این مشاغل باید مورد بازنگری قرارگرفته و تغییر کند تا بتوانیم شیوع بیماری را کنترل کنیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۲۰:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس مرکز بهداشت غرب اهواز گفت: مردم برای انجام تست کرونا در راه آهن ازدحام نکنند چرا که این وضعیت نه تنها به کنترل بیماری کمک نمی کند بلکه موجب انتشار بیشتر ویروس هم می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۱:۱۵    
بیش از چهار هزار تست در مرکز بهداشت غرب اهواز انجام شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۰۹:۱۰    
رییس مرکز بهداشت غرب اهواز از انجام روزانه 4 هزار تست سریع کرونا به صورت میانگین در غرب اهواز خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۰۶:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس مرکز بهداشت غرب اهواز از شناسایی 26 مورد مثبت کرونا در راه آهن و پایانه مسافربری غرب اهواز خبر داد و گفت: روزانه به طور متوسط یک هزار و 400 تست سریع در این 2 محل انجام می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۲۰:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - پس از ابلاغ ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر الزام انجام تست کرونا برای مسافران، کارشناسان بهداشت غرب در پایانه سیاحتی غرب اهواز مستقر شده که روند نمونه گیری از همه مسافران برای دریافت پاسخ این آزمایش درحال انجام است. / عکس: علی معرف
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۴:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - معاون اجرایی مرکز بهداشت غرب اهواز با اشاره به الزام ارایه پاسخ تست کرونا از سوی مسافران در پایانه سیاحتی غرب اهواز گفت: نتیجه تست 9 مسافر در پنج روز گذشته در این پایانه مثبت بود که از ادامه سفر آنها ممانعت به عمل آمد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۳:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس مرکز بهداشت غرب اهواز از منع سفر، 18 مسافر در راه آهن و ترمینال مسافربری غرب اهواز به دلیل ابتلا به کرونا در 48 ساعت گذشته خبر داد.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۹:۳۶   + ۲۰ سایت دیگر  
ایرنا: رییس بهداشت مرکز غرب اهواز از انجام روزانه 6 هزار تست کرونا در اهواز خبر داد و گفت: 55 درصد تست هایی که گرفته می شود مثبت هستند که نشان از فعالیت ویروس در سطح شهر دارد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۹:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس مرکز بهداشت غرب اهواز گفت: روزانه سه هزار تست رپید و پی سی آر در منطقه غرب اهواز انجام می شود که 50 درصد تست های پی سی آر و 20 درصد تست های رپید مثبت هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۹:۰۱    
کوی گلدشت یکی از مناطق حاشیه شهر در غرب اهواز سال هاست با مشکل آب و فاضلاب و خدمات شهری مواجه است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۸:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس مرکز بهداشت غرب اهواز از پلمب 100 مکان تجاری در غرب اهواز از جمله برج کیانپارس خبر داد.
رهیاب   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۱:۲۱    
احمدی بلوطکی گفت: از انجام 2 هزار تست کرونا در منطقه غرب اهواز، نتیجه 200 مورد از این تعداد، مثبت اعلام شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۹:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس مرکز بهداشت غرب اهواز از انجام تست کرونا در راه آهن اهواز برای مسافران خبر داد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
خوزستان - 70 درصد آب کلانشهر اهواز از تصفیه خانه شهید منجزی (شماره دو ) اهواز تامین می شود. طرح ارتقاء و توسعه تصفیه خانه فاضلاب غرب اهواز با حضور مدیرعامل شرکت آبفا کشور اجرا شد .
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۴:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
اهواز – ایرنا – رییس مرکز بهداشت غرب اهواز گفت: بازارچه آخر کیان و مناطق محلی اطراف آن به عنوان کانون بیماری کرونا هستند و درصد استفاده از ماسک در این مناطق زیر 30 درصد است که نگرانی ما را بیشتر می کند.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۱۸   + ۲۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رئیس مرکز بهداشت غرب اهواز از پلمب پاساژ امام رضا در منطقه کیانپارس خبر داد. دکتر مهران احمدی بلوطکی اظهار کرد: همزمان با شیوع کرونا، در راستای حفظ سلامت مردم محدودیت هایی در استان خوزستان و شهر اهواز اعمال شد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۶:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس مرکز بهداشت غرب اهواز گفت: هنوز پیشنهاد لاک داون دو هفته ای خوزستان، به عنوان یک مطالبه از سوی ما مطرح است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۶:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس مرکز بهداشت غرب اهواز گفت: تاکنون 450 مورد تست پی سی آر توسط اتوبوس آمبولانس های مستقر در شهر اهواز انجام و حدود 60 مورد از آنها مثبت شده است.
رویداد 24   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت غرب اهواز، از وضعیت بسیار خطرناک و بحرانی در این منطقه خبر داد و گفت: روزانه 500 تست PCR در مراکز بهداشت غرب اهواز و بیش از هزار و 200 تست فوری، توسط مأموران بهداشت در مقابل منازل انجام می شود.