دوشنبه ۰۵ آبانساعت ۱۷:۰۰Oct 2020 26

جدیدترین‌های «ترانسفورماتور»

شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۶:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
رجبی مشهدی درباره هوشمندسازی ترانسفورماتور ها، گفت:با هوشمندسازی شبکه و اتوماسیون و بکارگیری حفاظت ویژه می توان افزایش ضریب بهره برداری تجهیزات موجود و مدیریت دارایی را پیگیری کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۵:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مشاوربین الملل و سرپرست مرکز صادرات آب و برق وزارت نیرو گفت: ایران اکنون صاحب بزرگترین ظرفیت منصوبه ترانسفورماتور در منطقه است.
شرکت توانیر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۴:۴۲   + ۱۵ سایت دیگر  
مشاور وزیر نیرو و سرپرست مرکز توسعه صادرات آب و برق وزارت نیرو در مراسم افتتاحیه هفتمین کنفرانس بین المللی ترانسفورماتور تصریح کرد: با توجه به بازار گسترده ای که در حوزه تعمیرات و بازسازی ترانسفورماتورها در منطقه وجود دارد و باید تلاش کنیم سهمی از این بازار را از آن خود کنیم. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق گفت: با جابجا کردن ترانسفورماتور ها بجای نصب تجهیزات جدید، میتوان 2 هزار میلیارد تومان صرفه جویی در سرمایه گذاری انجام داد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۳:۵۵    
خبرگزاری میزان - مصطفی رجبی مشهدی در هفتمین کنفرانس بین المللی ترانسفورماتور با اشاره به نگهداشت ترانسفورماتور در شبکه توزیع برق اظهار کرد: تا پایان شهریور 99 ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۳:۰۷   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: سخنگوی صنعت برق گفت: پیامک تعیین نوع مصرف مشترکان برق از امروز ارسال می شود و مشترکانی که زیر الگوی مصرف تعیین شده برای هر منطقه باشند، به طور قطع مشمول تخفیف 100 درصدی خواهند بود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۳:۰۱   + ۱۹ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق، از نیاز سلانه کشور به 9 هزار مگاولت آمپر ترانسفورماتور جدید خبر داد.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
هفتمین کنفرانس بین المللی ترانسفورماتور فردا پنجشنبه برگزار و در آن مباحثی در خصوص راهکارهای تبدیل ایران به هاب تعمیرات ترانسفورماتور خاورمیانه، صدور خدمات فنی و مهندسی و هوشمندسازی این تجهیزات در سراسر کشور مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
زنجان- محمدی، مدیر مجامع گروه صنعتی ایران ترانسفو گفت: شرکت ترانسفورماتور توزیع زنگان در شش ماهه حسابرسی شده امسال مبلغ یک هزار و شش میلیارد ریال سود خالص کسب کرد که در مقایسه با بودجه سال، 166 درصد آن در شش ماهه محقق شده است.
برق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
نیروگاه های برق کمتر از 25 مگاوات که قابلیت اتصال به شبکه برق را دارند نیروگاههای مقیاس کوچک یا تولید پراکنده گفته می شود که برای اتصال این نوع نیروگاه ها پروتکل های خاصی را با توجه به ظرفیت نیروگاه و کلاس انجام پروژه باید رعایت کنند ...
برق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۶:۱۸    
تقریبا یک ششم سرمایه کشورمان در صنعت برق هزینه شده است که لزوم نگهداری و استفاده صحیح از آن ها با توجه به هزینه ها مشخص می شود.به دلیل بالابردن راندمان و استفاده از تجهیزات شبکه سعی بر این است که از توان نامی ترانسفورماتور استفاده شود. توان نامی ترانسفورماتور ها برای شرایط استاندارد طراحی ن است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
تابلو های حفاظت و کنترل 230 و 63 کیلوولت ترانسفورماتور ایستگاه اسلام آباد اصفهان بهینه سازی شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۰:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
"دستگاه پرینتر سه بُعدی" و "دستگاه ترانسفورماتور ولتاژ بالا/ فرکانس بالا (HV-HF)" در سال جهش تولید و با تلاش شبانه روزی تیم های متخصص در گروه مهندسی برق دانشگاه تربت حیدریه ساخته شد.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۴:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
ظرفیت ترانسفورماتور سوم پست 63 کیلوولت پونک تهران با هدف تامین برق مطمئن، جبران کمبود بار و جلوگیری از محدودیت های احتمالی در زمان های پیک بار، با استفاده از تجهیزات داخلی، از 60 به 90 مگاولت آمپر افزایش یافت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۷:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی گفت: 150روستا در 24 استان کشور از ابتدای سالجاری تاکنون از طریق احداث 300 کیلومتر شبکه و نصب 170دستگاه ترانسفورماتور برق دار شدند.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۸:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
با اجرای پروژه توسعه بِی سوم ترانسفورماتور پست 63/20 کیلوولت یاخچی آباد که با استفاده حداکثری از تجهیزات ساخت داخل و به منظور پایداری و افزایش قابلیت اطمینان شبکه برق منطقه جنوب غرب تهران (منطقه عبدل آباد)، تامین بار مورد نیاز و کاهش بار ترانسفورماتورهای موجود در زمان اوج مصرف انجام شد ...
رویداد ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۸:۲۳    
دستگاه حذف اشباع ترانسفورماتور جریان به روش جبرانسازی و مغناطیس زدایی توسط محققین دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر و برق منطقه ای سمنان ، با همکاری پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان ثبت اختراع شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۷:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری از نمایشگاه انواع قطعات عایقی ، روغن و قطعات مکانیکال و الکتریکال ترانسفورماتور که بدست مهندسان گروه صنعتی ایران ترانسفو و شرکت های دانش بنیان داخلی بومی سازی شده به نمایش گذاشته شده بود بازدید نمود.
شرکت توانیر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۹:۴۱    
دو دستگاه ترانسفورماتور قدرت 40 مگاولت آمپر به محل پروژه احداث بخش 63 به 20 کیلوولت پست رستاق حمل و پیاده شد. به گزارش پایگاه خبری توانیر به نقل از روابط عمومی شرکت برق منطقه ای یزد، حمیدرضا سرداری مدیر دفتر مهندسی طرحهای این شرکت ضمن اعلام این خبر افزود: عملیات ساخت ...
جام جم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۲۳:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
استودیوی جدید شرکت هیوندای موسوم به New Horizons به معنی افق های جدید روی طراحی خودروهایی به شکل فیلم مشهور ترانسفورماتورها یا تبدیل شوندگان کار خواهد کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۵:۵۶    
یک کارخانه با سابقه در زمینه ی تولید انواع ترانسفورماتور جهت تکمیل کادر تولیدی خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
ترانسفورماتور جدید 105 MVA واحد شماره چهار نیروگاه دز با موفقیت نصب شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۵:۴۱    
ترانسفورماتور های معیوب در بخش روستایی اندیکا تعویض شد .
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
شیراز - ایرنا- مهدی قره چاهی کارشناس نظارت بر بهره برداری از خطوط برق فوق توزیع شهرستان نی ریز و از کارکنان شرکت برق منطقه ای استان فارس در سال جهش تولید موفق به ساخت دستگاه شبیه ساز ترانسفورماتور قدرت شد و از سوی وزیر نیرو مورد تقدیر قرار گرفت.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۲۲:۳۱    
ایران ترانسفو با فروش 210 میلیارد تومانی شهریور ماه، رکورد فروش ماهانه خود را به ثبت رساند. فروش شهریور ماه 162 درصد بیشتر از میانگین ماه های گذشته است. ...
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
با وجود محدودیت های تحمیل شده به صنعت برق کشور طی سالیان گذشته، کارشناسان و متخصصان شرکت برق منطقه ای تهران به منظور تامین برق مطمئن و پایدار، با اقدام نوآورانه متخصصان امور انتقال نیروی دو تهران و بهره گیری از توان عملیاتی بخش خصوصی، توانستند یک ترانسفورماتور قدرت 230 ...
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۰۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
امیر حاتمی، وزیر دفاع و نیروهای مسلح در سفری یک روزه برای بررسی مسائل و مشکلات استان زنجان روز پنجشنبه 20 شهریور وارد این استان شد. امیر حاتمی ابتدا با حضور در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در استانداری زنجان به بررسی جزئیات طرح های اقتصادی در حال اجرا در زمینه های گوناگون در سطح استان پرداخت ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۹:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
امیر حاتمی به فعالت شرکت ایران ترانسفو زنجان اشاره کرد و افزود: تولیدات این مجموعه صنعتی دانش بنیان بوده و توان کامل چرخه صنعتی را در اختیار دارد که امروز بزرگترین ترانسفورماتور قدرت با توان 400 مگا ولت آمپر را برای اولین بار در کشور این شرکت ساخته که در اختیار مجموعه های صنعتی قرار خواهد گرفت. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۷:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
با حضور امیر سرتیپ حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح از بزرگترین ترانسفورماتور قدرت ساخت داخل(400 مگا ولت آمپر ) در زنجان رونمایی شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۷:۴۷   + ۱۸ سایت دیگر  
زنجان- با حضور امیر سرتیپ حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح از بزرگترین ترانسفورماتور قدرت ساخت داخل(400 مگا ولت آمپر ) در زنجان رونمایی شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۶:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
با حضور امیر سرتیپ حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح از بزرگترین ترانسفورماتور قدرت ساخت داخل(400 مگا ولت آمپر ) در زنجان رونمایی شد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۲:۱۳   + ۱۵ سایت دیگر  
مهندس سعید صنعتی از کارکنان شرکت برق منطقه ای سمنان و دانشجوی دکتری رشته برق قدرت به اتفاق دکتر یوسف علینژاد برمی عضو هیات علمی دانشکده برق و کامپیوتر دانشگاه سمنان ، موفق به ساخت دستگاه حذف اشباع ترانسفورماتور جریان به روش جبرانسازی و مغناطیس زدایی شدند .
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۱:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
به منظور افزایش کیفیت ولتاژ و بهبود پایداری شبکه برق با نصب 42 دستگاه ترانسفورماتور در مجموع با ظرفیت 7 هزار 500 کیلوولت آمپر، شبکه برق شهرستان ایذه و دهدز تقویت خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۴:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
نصب ترانسفورماتور در واحد گاز و گاز مایع-200 آغاجاری، پنج میلیارد ریال صرفه جویی به همراه داشت.
فرمانداری اردستان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۰۷:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
طرح افتتاحی شامل احداث شبکه فشار متوسط به طول 20 کیلومتر با هزینه بیش از 50 میلیارد ریال و 6 پست زمینی و پنج دستگاه ترانسفورماتور با اعتبار بیش از 25 میلیارد ریال بود که برق رسانی به کارخانه کویر مقوای اردستان را تسهیل کرد . ...
پایگاه خبری انتهاج   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۴:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
یزد- مشاور فنی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد از تصفیه شیمیایی روغن ترانسفورماتور برای نخستین بار در سطح شرکت های توزیع نیروی برق کشور خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
یک دستگاه ترانسفورماتور کاهنده 380/440 ولت درتاسیسات گاز و گاز مایع 200 شرکت نفت و گاز بهره برداری آغاجاری نصب و راه اندازی شد.
مرجع دانش سیویلیکا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
هفتمین کنفرانس بین المللی ترانسفورماتور ، در آبان 1399 توسط وزارت نیرو، توانیر و فصلنامه ترانسفورماتور در شهر تهران برگزار می شود. از پژوهشگران و دانشجویان علاقه مند به این حوزه دعوت می گردد جهت ارسال مقالات خود در این دوره کنفرانس حداکثر تا 1 مهر با توجه به محورهای کنفرانس اقدام نمایند. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۰۸:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
زنجان- دربندی زاده، معاون منابع انسانی و پشتیبانی گروه صنعتی ایران ترانسفو گفت: هم اکنون پنج هزار نفر برای تامین نیازصنعت برق کشور به انواع ترانسفورماتور و رآکتور و پست برق و چرخه تامین این محصول در گروه صنعتی ایران ترانسفو فعالیت می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
ترانسفورماتور 105 مگاواتی (105MVA) به نیروگاه سد دز منتقل شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۱:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان استاندار گیلان گفت: در نخستین روز از هفته دولت دو پروژه ملی شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان با افزایش ظرفیت ترانسفورماتور در پست رشت شمالی و پست آستانه اشرفیه با سرمایه گذاری 206 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
استانداری گیلان   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۱:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
آلبوم عکس مرتبط پروژه افزایش ظرفیت ترانسفورماتور پست رشت شمالی با حضور استاندار گیلان و همزمان با آن پروژه ، افزایش ظرفیت پست آستانه اشرفیه بصورت تصویری افتتاح شد. ...
شهرخوان   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۰۲:۴۸    
سرپرست امور تدارکات شرکت برق استان اردبیل از خرید 191 دستگاه ترانسفورماتور توسط شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۱۷:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
با ساخت و نصب دستگاه تصفیه شیمیایی روغن ترانسفورماتور در نیروگاه نکا، ایران در میان پنج کشور دارنده این فناوری در جهان قرار گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
افزایش مصرف برق باعث سوختن فیوز و کابل ها و مشکلات فنی در ترانسفورماتور و تابلوها می شود.
تابا خبر   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۰:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست معاونت بهره برداری شرکت برق منطقه ای خوزستان گفت: ترانسفورماتور 230 کیلو ولت جایگزین ترانسفورماتور آسیب دیده پست برق اهواز جنوبی برقدار و وارد مدار شده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۰۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
با نصب یک دستگاه ترانسفورماتور در ایستگاه 230 کیلوولت برق حسن آباد شهرستان اقلید، زمینه تامین برق پایدار شمال استان فارس فراهم شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۰:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
به منظور تأمین برق پایدار در شمال استان فارس، یک دستگاه ترانسفورماتور به ظرفیت 160 مگاولت آمپر در ایستگاه 230 کیلوولت پست حسن آباد اقلید بر روی فونداسیون قرار گرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۵:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
انفجار ترانسفورماتور در نیروگاه برق لاس وگاس آمریکا، برای چندین ساعت جنوب غرب این شهر را در خاموشی فرو برد.
شرکت توانیر   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۰۸:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری توانیر به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق غرب مازندران؛ روستای 17 خانواری وسخت گذر"کاوه ملک" واقع در دهستان گلیجان از بخش مرکزی شهرستان تنکابن با احداث شبکه فشارمتوسط بطول 2266 متر و احداث شبکه فشارضعیف بطول 637 متر و نصب 2 دستگاه ترانسفورماتور هوایی هر یک به قدرت 50 ...