چهارشنبه ۲۸ مهرساعت ۲۳:۳۲Oct 2021 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تاسیسات»

پرسش   ۳۹ دقیقه پیش    
کاظم غریب آبادی نماینده ایران در آژانس بین المللی انرژی اتمی چند روز پیش بشدت از این نهاد انتقاد کرد که تمام تمرکزش را به برنامه هسته ای ایران معطوف کرده اما برنامه هسته ای اسرائیل را نادیده می گیرد.
اسپوتینگ روسیه   ۱ ساعت پیش    
کانال 12 تلویزیون اسرائیل اطلاع داد که بودجه یک و نیم میلیارد دلاری به منظور آمادگی نظامی برای حمله احتمالی به تاسیسات هسته ای ایران تصویب شده است.
برترین ها / انتخاب   ۴۶ دقیقه پیش   + ۹ سایت دیگر  
انتخاب: روزنامه هاآرتص در مطلبی نوشت: دیدار نفتالی بنت، نخست وزیر اسرائیل با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه باید به اسرائیل درک بهتری از مساله برنامه هسته ای ایران بدهد. ...
اسپوتینگ روسیه   ۵ ساعت پیش    
روز گذشته کابینه اسرائیل مبلغ 1.5 ملیارد دلار برای نابود سازی برنامه هسته ای ایران اختصاص داد من هم از روی عمد تیتر زدم "ایران 1.5 دلار برای نابودی تاسیسات کشتار جمعی اسرائیل اختصاص داده".
خبرگزاری صدا و سیما   ۵ ساعت پیش    
رژیم صهیونیستی از موافقت با اختصاص بودجه برای حمله احتمالی به تاسیسات هسته ای ایران خبر می دهد اما منابع غربی با اشاره به ناکارآمدی تهدیدها وتحریم از احتمال برخی مشوق های غرب برای ترغیب تهران به آمدن پای میز مذاکره سخن می گویند.
صدای ایران   ۸ ساعت پیش    
به گزارش صدای ایران ، دکتر سجاد عابدی کارشناسد ارشد حوزه سایبر طی یادداشتی که در اختیار صدای ایران قرار داده نوشته است:گسترش ابزارهای ارتباطی و امکان برقراری ارتباط با کمترین هزینه، با سایر نقاط جهان، از یک سو فرصتی بی نظیر به شمار آمده و از سوی دیگر، تهدید هایی را برای امنیت اقتصادی ...
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی گفت: طرح تحول نظارت و بازرسی از تاسیسات گردشگری خراسان رضوی اجرا می شود.
اقتصاد 24   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رافائل گروسی همچنین ابراز تاسف کرد که برخلاف توافق 12 سپتامبر، هنوز دسترسی بازرسان سازمان ملل به تاسیسات تولید سانتریفیوژ تسا واقع در کرج ممکن نشده است.
ابراهیمی مدیر اداره عمران و تاسیسات شهری شهرداری باقرشهر ، لکه گیری و آسفالت معابر و خیابانها عملیاتی گردید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۰ ساعت پیش    
رژیم صهیونیستی که خود اولین و آخرین تهدید هسته ای و غیرهسته ای در منطقه است با اعلام خبری در شبکه 12 خود از اختصاص بودجه یک و نیم میلیارد دلاری برای حمله به تاسیسات هسته ای ایران ظرف امسال و سال آینده خبر داده است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۰۶    
شکل گیری برخی از محلات شهرهای بزرگ بنا به دلایل متعدد به گونه ای است که با ضوابط و معیارهای شهرسازی و معماری امروز به ویژه در کلان شهرها مغایرت دارد. این بافت به مرور زمان فرسوده تر شده و علاوه بر فرسودگی ابنیه، شبکه تاسیسات شهری آنها نیز فرسوده شده و کارکردهای شهری خود را از دست می دهند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر دفتر بهره برداری و توسعه تاسیسات تامین شرکت آبفا، از حفر یک حلقه چاه آب شرب در روستای تیجرد ابرکوه خبرداد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۱:۵۶    
مدیر دفتر بهره برداری و توسعه تاسیسات شرکت آبفا، از توسعه پنج هزار و 800 شبکه آبرسانی در شهرستان اردکان خبر داد.
فرارو: رژیم اسرائیل به دنبال افزایش بودجه نظامی خود علیه ایران و محور مقاومت است. این رژیم تحرکات سیاسی و نظامی خود علیه ایران را افزایش داده است. وزیر دفاع رژیم صهیونیستی گفته است برای مقابله با احتمال دستیابی ایران به سلاح هسته ای، نیازمند بودجه دفاعی جدیدی است. ...
جهت پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
یکی از رسانه های اسراییل نوشته این رژیم 1/5 میلیارد دلار برای حمله به تاسیسات هسته ای ایران تصویب کرده است
همشهری   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
دو روز پس از آنکه ایران اعلام کرد که مذاکرات هسته ای پنج شنبه همین هفته در بروکسل از سرگرفته می شود، کانال 12 تلویزیون اسرائیل فاش کرد تل آویو 1.5میلیارد دلار به تقویت قابلیت حمله به تأسیسات هسته ای ایران اختصاص داده است.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۳:۵۶    
طبق رای نهایی دادگاه انگلیس درباره پرونده دکل گمشده سه متهم این پرونده به پرداخت 2400 میلیارد تومان به شرکت ایرانی تاسیسات دریایی محکوم شدند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۳:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز با بیان اینکه ماهانه بیش از یک میلیارد تومان از تاسیسات این شرکت سرقت می شود، گفت: در سالجاری هفت میلیارد تومان از این تاسیسات به سرقت رفته است.
شاتا نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۳:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
بیستمین نمایشگاه بین المللی تاسیسات و سیستم های سرمایشی و گرمایشی با حضور معاون امور صنایع وزارت صمت و مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین اللملی ایران و مشارکت بیش از 275 شرکت داخلی و خارجی آغاز بکار کرد.
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۳:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
در پی انتشار گزارشی در خصوص”غیب شدن شناور 300 میلیون دلاری” در یکی از کانال های تلگرامی خواستار توضیحات شرکت تاسیسات دریایی شد. به گزارش پیام فوری، سعید وفاپور ...
دادگاه عالی انگلیس حکم نهایی درباره پرونده دکل گمشده را صادر کرد. طبق این حکم سه متهم اصلی این پرونده یعنی علی طاهری مطلق، آقامراد شیرانی و رضا مصطفوی طباطبایی، مجموعا به پرداخت 2400 میلیارد تومان به شرکت تاسیسات دریایی، محکوم شدند.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۳:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش آسیانیوز، یک شبکه تلویزیونی اسرائیل از اختصاص بودجه یک و نیم میلیارد دلاری برای آماده سازی نظامی ارتش اسرائیل با هدف حمله احتمالی به تاسیسات اتمی ایران خبر داد. ------------------------- بیشتر بخوانید: اسرائیل گفت برای حمله نظامی به ایران آماده است ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
بیستمین نمایشگاه بین المللی تاسیسات و سیستم های سرمایشی و گرمایشی صبح امروز 27 مهر ماه در مراسمی با حضور صادقی نیارکی معاون صنایع وزیر صمت و حسن زمانی رئیس هیات مدیره شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران محل سایت تهران افتتاح شد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۲:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
بیستمین نمایشگاه بین المللی تاسیسات ساختمان و سیستم های سرمایشی و گرمایشی آغاز به کار کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۲:۵۲    
گرگان - ایرنا - مدیر بهره برداری و نگهداری از تاسیسات آبی شرکت آب منطقه ای گلستان گفت: با توجه قرار گرفتن در زمان بازبینی و تعمیرات سدهای استان، این تاسیسات آبی آماده جمع آوری آب های ناشی از بارش باران و برف روزهای آینده هستند.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۲:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
نصف جهان: بعید است اصفهانی باشید و درباره وضعیت فرونشست زمین در این استان چیزی به گوشتان نخورده باشد. فرونشست زمین حالا یکی از ترجیع بندهای مقامات کشوری و استانی شده است. اوضاع اصفهان در این باره آنقدر وخیم شده که هر روز باید با تبعات جدید فرونشست زمین در این استان روبه رو شویم ...
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه در بازدید گروه معین از شهرستان خوی گفت: از اول سال جاری تاکنون بالغ بر 70 میلیون لیتر نفت سفید در سطح منطقه ارومیه توزیع و هیچ مشکلی در تامین و توزیع فرآورده های نفتی مرکز و شهرهای شمال استان آذربایجان غربی در شرایط بحرانی وجود ندارد و تمامی نواحی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر دفتر بهره برداری و نگهداری از تاسیسات آبی و برق آبی شرکت آب منطقه ای تهران گفت: تولید برق نیروگاه سد های استان تهران از ابتدای سال تا انتهای شهریور 40 درصد کاهش یافت.
بازتاب   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
بازتاب سعادت شریفی پور – رسانه های معتبر خارجی در ساعات گذشته از تحولات و رویدادهای مرتبط با ایران غافل نبوده و مطالب قابل تأملی را پیرامون مسائل مرتبط با ایران به رشته تحریر درآوردند مثل پایگاه خبری میدل ایست مانیتور ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۱:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
رسانه های صهیونیستی گزارش دادند که پارلمان این رژیم با تخصیص بودجه 1.5 میلیارد دلاری به ارتش برای مقابله احتمالی با برنامه هسته ای و تاسیسات اتمی ایران، موافقت کرده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۱:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
شرکت مهندسی و مشاوره صنایع مبتکران گلدیران از 27 تا 30 مهرماه 1400 در فضای باز سالن 35 نمایشگاه بین المللی تهران در بیستمین نمایشگاه بین المللی تاسیسات و سیستم های سرمایشی و گرمایشی حضور دارد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۱:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - مدیرکل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از تصویب ارائه 20 هزار میلیارد ریال تسهیلات به تاسیسات گردشگری اردبیل خبرداد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۱:۱۹    
چیلر به دستگاه هایی گفته می شود که ایجاد برودت می نماید. اساس کارکرد کلیه چیلرها بر مبنای تبخیر سیالی است که به آن مبرد گفته می شود.
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۰:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش تابا ؛ عباس پورعاطف در خصوص آخرین وضعیت تامین آب دو روستای ابوغریب و مراغیه در شهرستان کرخه، اظهار کرد: تامین آب این دو روستا از تاسیسات آب روستای شیخ نادر انجام می شود اما مردم روستای ابوغریب درخواست دارند آب روستا از محل کانال پای پل تامین شود. ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۰:۲۱    
بیستمین نمایشگاه بین المللی تاسیسات ساختمان و سیستم های سرمایشی و گرمایشی افتتاح شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۰:۱۷    
خدادادیان به مناسبت واقعه تاریخی تشکیل کمیته های حفاظت از تاسیسات و ابنیه نفتی با اشاره به اهمیت اسناد تاریخی نفت، این اسناد را هویت و شناسنامه وزارت نفت و همچنین مستندنگاری تاریخ معاصر کشور عنوان کرد.
برترین ها / اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۸:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
دکتر عماد آبشناس؛ تحلیلگر سیاسی در خبرگزاری اسپوتنیک نوشت: همه گزارش های سازمان بین المللی انرژی هسته ای تاکید دارد که برنامه هسته ای ایران یک برنامه صلح آمیز است. در خبرها آمده بود که اسرائیل یک و نیم میلیارد دلار بودجه برای حمله به تاسیسات هسته ای ایران اختصاص داده. ...
روز نو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
کانال 12 اسرائیل اعلام کرد که این کشور رقمی بالغ بر 1/5 میلیارد دلار را به تقویت توانمندی های نظامی خود به منظور حمله به تاسیسات اتمی ایران اختصاص داده است.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۹:۳۰    
به منظور بررسی و رفع عدم انطباقهای احتمالی و نظارت بر اجرای دقیق دستورالعمل ها و روش های اجرایی جاری، گروه معین شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه گلستان از نواحی گنبد کاووس و مینودشت تاسیسات این نواحی بازدید کرد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
بیش از 98 درصد تاسیسات زیر ساختی گاز شهری در زاهدان به اتمام رسیده است.
شوشان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
شوشان - محمد بخشی: هشت روز از زلزله شمال خوزستان می گذرد و هر روز ابعاد تازه تری از ویرانی های به بار آمده روشن می شود، تخریب تاسیسات روستاها، خانه های روستایی، ریزش کوه، تخریب جاده ها و تلف شدن دام ها تنها بخشی از ویرانی های زلزله اخیر است ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۱:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
وزارت انرژی ایالات متحده 20 میلیون دلار به پروژه ای در "آریزونا" اختصاص داده است تا با استفاده از انرژی هسته ای، هیدروژن سبز تولید کنند و قابلیت آن را به عنوان باتری مایع پشتیبان و محصول ثانویه تاسیسات هسته ای بسنجند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۰:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - شرکت نفت کویت ، می گوید که در یکی از پالایشگاه های این کشور آتش سوزی روی داده است. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی به گزارش آسوشیتد پرس ، این آتش سوزی در پالایگاه بندر الاحمدی روی داده است. ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۰:۳۹    
منهول یا محفظه بازرسی واحدی است که در زیر زمین ساخته می شود تا دسترسی به آب و برق مانند سیستم فاضلاب، سیستم زهکشی و غیره را ایجاد کند، بنابراین با کمک یک چاهک، خدمات زیرزمینی بازرسی، اصلاح، تمیز و نگهداری می شوند ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۰:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی زنجان گفت: طی 6 ماهه اول امسال 18 هزار و 755 گردشگر در هتل ها و سایر تاسیسات گردشگری استان اقامت داشتند که 18 هزارو 462 نفر را گردشگر داخلی و 293 نفر را گردشگر خارجی تشکیل می دهد.
برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۴:۴۲    
بسته طلائی آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی (طراحی-نظارت) شامل فیلم آموزشی، 5 جلد کتاب، 4 آزمون آزمایشی و رفع اشکال تلگرامی است. با اطمینان از کیفیت بی نظیر بسته طلایی آزمون نظام مهندسی برق، شما می تواند 6 روز از بسته استفاده بفرمایید و در صورت عدم رضایت ...
برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۳:۱۲    
ابتکار فوق العاده فیلم آمادگی آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی، طبقه بندی موضوعی مفاهیم و حل پرسش ها دقیقا در محل ارائه هر موضع است که باعث درک عمیق مطالب می شود.بیش از 700 پرسش مرتبط با مباحث 13 و 15 از اولین دوره (آذر 73) تا آخرین دوره به صورت کاملا طبقه بندی شده حل شده است.
برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۲:۴۲    
ارائه خلاصه ای از مفاهیم منابع عمومی با پاسخ سوالات ویژه آزمون نظام مهندسی برق، برای اولین بار در کشور در کتاب میکرو تاسیسات برقی انجام شده است. روش نگارش این کتاب به گونه ای بوده که صرفا قسمت های مربوط با آزمون نظام مهندسی برق که در سال های قبل از آن سوال مطرح شده به صورت کاملا بهینه استخراج شده ...
برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۲:۳۲    
تمامی کلیدواژه های آزمون نظام مهندسی برق شامل مباحث اول، دوم، سوم، دوازدهم، سیزدهم، پانزدهم، نوزدهم، بیست و یکم و بیست و دوم، کتاب قانون نظام مهندسی، اخلاق حرفه ای، کتاب راهنمای 13 (تالیف آقای موسسیان)، جلد های اول و دوم نشریه 110 در این کتاب موجود است.
برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۲:۱۲    
جواب های ارائه شده با جزییات کامل بوده و در تشریح پرسش ها تمام نکات ارائه شده است. غالب سوالات این کتاب در سایر کتاب ها به صورت طبقه بندی شده حل شده، اما در کتاب تشریح پرسش های آزمون نظام مهندسی برق، جواب سوالات به بیانی کاملا متفاوت ارائه شده تا از زوایایی مختلفی به سوالات نگاه شود.