یکشنبه ۱۴ آذرساعت ۰۱:۴۵Dec 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب»

ایسنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان گفت: قطعا مشکلات آبگرفتگی سال های گذشته در شهر اهواز، امسال اتفاق نخواهد افتاد مگر آنکه میزان بارش ها بسیار زیاد باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۴:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی از اعزام تانکرهای آبرسان سیار به 141 روستای استان از ابتدای سال جاری تا پایان آبان ماه خبر داد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۳:۳۷    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب تربت حیدریه از شناسایی یک انشعاب بزرگ غیرمجاز آب در این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۱:۴۶    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی از رفع 11 هزار و 102 اتفاق در شبکه آبرسانی استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به اینکه این استان از لحاظ شرایط اقلیمی و منابع آبی در وضعیت مناسبی قرار ندارد و با کم آبی دست و پنجه نرم می کند اجرا و توسعه طرح های فاضلاب به عنوان یک منبع پایدار آب دارای اهمیت است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۰۷:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان در بازدید از آبرسانی به رضوان از خط انتقال آب شیرین کن یک میلیون مترمکعبی گفت: مرحله نخست این طرح با اعتباری افزون بر 150 میلیارد ریال در حال اجراست.
اول فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۰:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
شرکت آب و فاضلاب شیراز خبر منتشر شده درباره قطعی آب در این شهر را تکذیب کرد. بر اساس نامه ای در فضای مجازی از سوی شرکت آب و فاضلاب استان فارس مبنی بر قطع آب روز های 15 و 16 آذرماه به مدت 19 ساعت در شهر شیراز به علت مانور زلزله منتشر شده بود که با این اظهار نظر مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شیراز ...
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۵:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
آذربایجان شرقی - فلاح: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقی اعلام کرد: با تداوم روند فعلی بارندگی ها تابستان سال آینده 650 روستای استان با تنش آبی مواجه خواهند شد. علیرضا ایمانلو در نشستی با فرماندار میانه خاطرنشان کرد: 150 روستای میانه جزو روستاهای در معرض تنش آبی هستند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۴:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی تهران گفت: وجود انشعابات غیرمجاز که با رشد باغ ویلاها به تعداد آن افزوده شده، چالش بزرگ آبفای جنوب شرقی تهران است.
ندای پیشوا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۴:۴۰    
مسائل آب و فاضلاب شهرستان پیشوا در نشست فرماندار با مدیرعامل آبفای جنوبشرق استان تهران بررسی شد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حمیدرضا نامداری مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوبشرقی استان تهران به ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۴:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر از تصویب 70 میلیارد تومان برای تسریع در طرح آبرسانی سیراف به جم در سفر رئیس جمهور به استان بوشهر خبر داد و گفت: با تحقق این اعتبار مشکل اجرا این طرح و آبرسانی جم برطرف می شود.
موج   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه از افزایش اعتبارات حوزه آب و فاضلاب استان خبر داد و سهم شهرستان روانسر را از این میزان 70 میلیارد تومان دانست.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۰:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب گیلان از اتمام عملیات اجرایی خط انتقال آب شرب سنگر به کوچصفهان تا پایان سال جاری خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۰۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان در اطلاعیه ای اعلام کرد: آب مناطق صنایع غرب بندرعباس از ساعت 9 صبح امروز دوشنبه هشتم آذر ماه به مدت 48 ساعت قطع می شود.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۲۳:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گیلان از پیشرفت کار 43 درصدی ایستگاه پمپاژ فاضلابpsc غازیان شهرستان بندر انزلی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۲۰:۰۶    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه گفت : برای پروژه های آب و فاضلاب شهرستان جوانرود امسال 74 میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده است .
خمام نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۸:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گیلان در بازدید از عملیات اجرایی پروژه خط انتقال آب شرب خمام به خشکبیجار، گفت: این پروژه به طول 13 هزار و 500 متر دارای 45 درصد پیشرفت کار است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۵:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشه - ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه با بیان اینکه برای پروژه های آب و فاضلاب شهرستان جوانرود امسال 74 میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده است، گفت: در صورت تخصیص به موقع این منابع، نیمه نخست سال آینده تصفیه خانه فاضلاب شهر جوانرود به بهره برداری می رسد.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۱:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی تعداد کل حوادث رخ داده در شبکه و انشعابات آب شرکت آب و فاضلاب خوی در هشت ماهه سالجاری را از یک هزار و 893 مورد اعلام کرده و افزود: از این تعداد حادثه بیشترین مورد به ترتیب مربوط به انشعابات با بیش از یک هزار و 160 حادثه و شبکه توزیع با بیش از 509 مورد بوده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۱:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: 205 روستا و 3 شهر این استان با تنش آبی مواجهند.
یزد فردا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۷:۱۹    
در جلسه ای با حضور بخشدار مرکزی میبد، قائم مقام مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان، دهیاران و شوراهای اسلامی روستاهای بخش مرکزی برگزار شد.
روزنامه شروع   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۴:۰۹    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه: شرکت آبفا به عنوان یک دستگاه خدمات رسان پاسخگویی و تکریم ارباب رجوع را در اولویت کاری خود قرار داده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۱:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه گفت: برای تکمیل شبکه تصفیه فاضلاب شهرهای جوانرود، روانسر، تازه آباد، کرندغرب و سرمست در این استان، 130 میلیارد تومان اعتبار نیاز است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۴:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به داده های موجود شاهد خشکترین پاییز نیم قرن اخیر هستیم که از همین حالا اجرای اقدامات اضطراری برای گذر از تابستان 1401 را آغاز کردیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۷:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب ایلام گفت: امسال 11 هزار میلیارد ریال برای توسعه شبکه آب و فاضلاب در این استان هزینه خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان غربی گفت: شبکه آب شهری مهاباد به علت فرسودگی حدود 45 درصد هدر رفت و نیاز به اصلاح و ترمیم اساسی و فوری دارد.
عصر اترک   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۰۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی گفت: در شهرستان راز و جرگلان، تکمیل عملیات انتقال آب از منطقه پرسه سو به بیش از 50 روستا در این شهرستان به اختصاص اعتبارات کافی و به موقع نیاز دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۰۸:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
گچساران- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد گفت: 25 میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل طرح های حوزه آب وفاضلاب این استان در سال جاری اختصاص یافته است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۰۸:۴۱   + ۱۵ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان از سرقت یک هزار و 53 دریچه فاضلاب در شهرهای بندرعباس، رودان و هرمز از ابتدای امسال تاکنون خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی از طلب 50 میلیارد تومانی شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی از مشترکان خبرداد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان گفت: ظرف هشت ماهه اول سال جاری پنج هزار و 100 انشعاب غیر مجاز آب در استان شناسایی شده است.
شرکت مهندسی اب و فاضلاب تهران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۰:۰۴    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب منطقه 4 شهر تهران از نوسازی هشت کیلومتر از شبکه توزیع آب و 600 رشته انشعاب آب از ابتدای سال تاکنون در محدوده خدمات رسانی این شرکت خبر داد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۰۹:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گیلان از اجرای طرح جلوگیری از ورود فاضلاب به تالاب بین المللی انزلی در سه شهر حاشیه این تالاب خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۰۰:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان با اشاره به قطعی آب اهواز، گفت: خطوط شبکه آب اهواز فرسوده هستند و باید بازسازی شوند.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۷:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب گیلان با اشاره به اینکه اجرای 1200 متر لوله گذاری خط انتقال از جنس چدن 400 میلی متری و احداث یک باب مخزن زمینی 1000 مترمکعبی در محدوده شهر لوشان در دستور کار شرکت آبفای گیلان است، تصریح کرد: قرارداد اجرای لوله گذاری ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان با اشاره به شکستگی خط انتقال 600 میلیمتری و وقوع قطعی و افت فشار آب در غرب اهواز گفت: تعمیر این خط ظهر سه شنبه به پایان رسیده و تصفیه خانه و پمپاژ وارد مدار شده اند و امیدواریم تا ساعت 17 امروز با آبگیری شبکه، مشکل برطرف شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه گفت: نتیجه آزمایشات انجام شده بر روی آب شرب شهر تازه آباد بالا بودن آهن و منگنز آن را نشان می دهد و همین موضوع موجب تغییر رنگ آب این شهر شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۰۹:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت: طرح آب شیرین کن 17هزار مترمکعبی شهر بوشهر 70درصد پیشرفت دارد که تلاش می شود تا قبل از نوروز تکمیل شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۰۸:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان گفت: اقدام های گسترده ای برای اصلاح و ترمیم شبکه فاضلاب و ایستگاه های پمپاژ اهواز صورت گرفته که با این کار، آمادگی کامل برای دفع آب های سطحی اهواز در فصل بارندگی ایجاد شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۲۱:۱۶    
اهواز - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان گفت: مناطق غرب اهواز به منظور تعمیرات مورد نیاز خط انتقال آب، به مدت هفت ساعت با قطعی یا افت فشار آب روبه رو می شوند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۴:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان گفت: بارندگی های 24 اخیر اهواز مشکلی در بحث آبگرفتگی شهر اهواز به وجود نیاورد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۳:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
نصف جهان: با حضور مدیرعامل آبفا و معاون پرورشی فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، ویژه برنامه های سیزدهمین جشنواره نخستین واژه آب ؛ سه شنبه های شادابی و پرسش شادابی آغاز شد. ...
پاون   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۰:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان گفت: همزمان با آغاز هفته بسیج و با حضور مسئولان استانی و شهرستانی 7 حلقه چاه آب در شهرهای بندرترکمن و گمیشان افتتاح و کلنگ زنی شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۰۹:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مشهد گفت: با بهره برداری کامل از طرح نبی اکرم (ص) که نقش قابل توجهی در پایداری آب شرب مشهد خواهد داشت حدود هزار و 500 لیتر بر ثانیه از توان بالقوه منابع آب موجود وارد شبکه می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۰۸:۴۵    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان گفت: خطوط فاضلاب در اهواز افزوده شده و تخلیه شبکه نیز صورت گرفت.
روزنامه اصفهان امروز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۰۴:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل آبفای استان اصفهان دومین پرسش شادآبی را برای معلمان، مربیان و دانش آموزان 6 تا 18 ساله مطرح کرد. از نظر شما معلمان، مربیان، کودکان و نوجوانان عزیز آینده ساز کشور ...
نیروگاهیان   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۲۲:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، “سید ابراهیم علوی” در نشست هم اندیشی با مدیرعامل و کارشناسان آب منطقه ای استان با اشاره به 30 شهر مواجه با تنش آب کمی و کیفی در خراسان رضوی اظهار داشت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۲۱:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مشهد گفت: از زمان تشکیل انجمن وقف علم و فناوری در حوزه آب، مشکل آب شرب سه روستا حل شده است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۲۰:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی روز شنبه در حاشیه افتتاح این پروژه با اشاره به اینکه مجتمع آلمالو با 22 کیلومتر خط اصلی و 5 کیلومتر خط انتقال خصوصی و یک باب مخزن 300 متر مکعبی با هدف حل مشکل آب اهالی روستای سعادتلو و 15 روستای دیگر احداث شده است، اظهار امیدواری کرد: تا خرداد سال آینده [...]
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۶:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان گفت: 100 تیم اتفاقات برای مقابله با حوادث احتمالی از جمله یخ زدگی و یا ترکیدگی لوله ها در این استان آماده باش است.