یکشنبه ۰۶ فروردینساعت ۲۲:۲۰Mar 2023 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب»

ایسنا   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان از استقرار 110 اکیپ رفع حوادث در ایام نوروز خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۵:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی گفت: متوسط مصرف سرانه جهانی آب 150 لیتر در شبانه روز بوده در حالی که متوسط مصرف آب به ازای هر فرد در استان 220 لیتر در شبانه روز و در شهرستان تبریز 235 لیتر است و این میزان در پیک مصرف و فصل تابستان به 250 لیتر در شبانه روز نیز می رسد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۰۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/قم مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب قم از رصد و پایش شبانه روزی شبکه آبرسانی استان در ایام نوروز خبر داد و گفت: اکیپ های کنترل کیفیت و سلامت آب و آزمایشگاه آب و فاضلاب قم در تعطیلات نوروزی 1402 فعال هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۹:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی گفت: 30 درصد شبکه توزیع و خطوط انتقال آب شرب در این شهرستان 50 هزار نفری فرسوده و نیازمند به بازسازی فوری دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۸:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
قم- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم گفت: بیش از 60 درصد آب مورد نیاز قم از بیرون از استان تامین می شود و قم همانند بسیاری از استانها وضعیت بحرانی دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۱:۰۹    
گرگان- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب گلستان با اشاره به شرایط سخت آبی پیش رو در استان، گفت: باید در برخی از نقاط گلستان طرح نکاشت اجرا شده تا توان آبدهی چاه های شرب افزایش یابد.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۷:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
نصر: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی گفت: بحرانی که امروزه در حوزه آب وجود دارد در واقع بحران مصرف در بخش های شهری، صنعتی و به ویژه کشاورزی است که باید اصلاح شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۲:۴۰    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر با بیان اینکه طرح های آب شیرین کن با مشارکت بخش خصوصی در حال اجرا است گفت: برای تولید 140 هزار مترمکعب آب شرب در استان بوشهر 70 میلیون دلار سرمایه گذاری شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۱:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه با اشاره به مهمترین اقدامات این شرکت طی تعطیلات نوروزی، گفت: قبل از آغاز سال جدید با حفر و تجهیز و بازسازی و بهسازی 40 حلقه چاه، ظرفیت آبدهی چاه ها را افزایش دادیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۸:۵۶    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب گیلان از کاهش شدید فشار آب شهر رشت در ساعات پایانی سال کهنه خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۸:۵۲    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی بر لزوم صرفه جویی و استفاده بهینه مردم استان در مصرف آب در روزهای پایانی سال به سبب حجم بالای مصرف برای شست وشو و نظافت تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۲۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی گفت: با اجرایی نمودن طرح های فاضلاب، این شرکت تاکنون موفق به ارائه خدمات به 21 هزار و 332 نفر از جمعیت شهری استان شده است.
وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۰:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی در مراسم آغاز عملیات اجرایی تأمین آب شرب 34 روستای این استان گفت: با بهره برداری از این طرح کمبود آب شرب بالغ بر 13 هزار و دویست خانوار ساکن در این روستاها برطرف می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۳:۰۱    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر از تحقق برنامه های شاخص این شرکت در سال 1401 خبر داد و گفت: حذف نوبت بندی آب در بخش هایی از شهر بوشهر و بهره برداری از چندین آب شیرین کن از جمله این طرح ها است.
وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه در نشست افزایش بهره وری منابع آب و استفاده از پساب در بخش صنعت، کشاورزی و آبیاری فضای سبز شهرداری های استان، آمادگی این شرکت را برای واگذاری پساب تصفیه خانه های فاضلاب استان به بخش خصوصی و شهرداری اعلام کرد.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۵:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
فکرشهر: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت: با تلاش های انجام شده در دولت سیزدهم ظرفیت آب شیرین کن های این استان از 35 به 100 هزار مترمکعب افزایش یافته است. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۵:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مشهد گفت: در تابستان سال 1402 حدود 30 درصد در مشهد یعنی حدود 4 متر مکعب در ثانیه با کمبود منابع آب رو به رو هستیم.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۵:۱۰   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مشهد گفت: 98 درصد مساحت مشهد در وضعیت خشکسالی شدید و 60 درصد از این مساحت در وضعیت خشکسالی بسیار شدید است.
وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان نیشابور از آغاز عملیات حفر 15 حلقه چاه جدید برای مقابله با تنش آبی تابستان سال آتی در این شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۲:۰۷   + ۳۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران از افزایش 20 تا 25 درصدی مصرف آب پایتخت در اسفند ماه خبر داد.
پاون   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان یزد از افتتاح فاز اول پروژه جهاد آبرسانی به 11 روستای مجتمع "سردار شهید قاسم سلیمانی" در شهرستان خاتم خبر داد.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۰:۴۰   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت: نسبت به متوسط 25 درصد کمبود بارش داشته ایم. تیتربرتر، محسن اردکانی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران در یکصد و سی و ششمین جلسه شورای شهر تهران بابیان اینکه میزان متوسط بارندگی در شهر تهران 280 میلی متر است گفت ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان در جلسه هماهنگی ایام نوروز بر آمادگی بیش از پیش نیروهای بخش اتفاقات، آبرسانی سیار و پایش کیفیت آب تاکید و تصریح کرد: در ایام نوروز باید بهترین خدمات با حضور مجرب ترین نیروها در بخش کشیک به مردم ارائه شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۳:۰۶    
ایسنا/خراسان رضوی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب تربت حیدریه گفت: اجرای شبکه های فاضلاب این شهرستان در 6 ماهه دوم امسال سرعت گرفته است.
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران از پایتخت نشینان خواست 20 درصد مصرف بهینه آب داشته باشند. محسن اردکانی در گفت وگو با پانا درخصوص بحران کمبود آب در پایتخت گفت: در سنوات گذشته شهر تهران دچار کمبود آب بوده اما این کمبود توسط مردم احساس نشد ...
اخبار ملکان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
کلنگ آغازعملیات اجرایی آبرسانی به 34 روستای شهرستان ملکان با حضور مدیرکل امور روستاها وشوراهای استانداری ، نماینده مردم شریف شهرستان ملکان در مجلس شورای اسلامی ، مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب استان آذربایجان شرقی و مسئولین استانی وشهرستان به زمین زده شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۰:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان غربی خواستار همراهی مردم برای مدیریت مصرف آب در ایام پایانی سال شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۹:۴۷   + ۲۰ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان با اشاره به بارش بیش از 11 میلیمتری باران در کلانشهر اهواز گفت: در برخی از نقاط آبگرفتگی هایی وجود دارد که با فعال شدن پمپ ها مشکل این نقاط تا چند ساعت آینده حل می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۹:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه گفت: چند مورد شکستگی هایی در خطوط اصلی انتقال آب و همچنین خانه تکانی و افزایش مصرف، علت افت فشار آب این روزها در برخی از مناطق شهر کرمانشاه است.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۲۱:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
فکرشهر: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت: خانه تکانی پیش از فرارسیدن عید نوروز از سنت های دیرینه و نیک ایرانیان برای استقبال از بهار طبعیت است که شایسته است این سنت آغازی بر صرفه جویی در مصرف آب و افزایش پایداری آن برای ماه های گرم سال باشد. ...
وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب نیشابور از رفع کمبود آب شرب 1900 خانوار ساکن در پنج روستای این شهرستان خبر داد.
جام جم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۴:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
جام جم آنلاین - خوزستان : به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان، محمدرضا کرمی نژاد در مراسم افتتاحیه آبرسانی به دهستان جفال اظهار داشت: دولت سیزدهم در بخش آبرسانی به مناطق محروم در سالی که گذشت جهادی عمل کرد و شرکت آب و فاضلاب خوزستان با حمایت های وزارت نیرو و شرکت آب و فاضلاب کشور با ...
شهر بورس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۳:۲۷    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب تبریز گفت: پساب در آینده بزرگترین پتانسیل آبی کشور در راستای توسعه صنعت است و عرضه آن در بورس اتفاق مثبتی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۲:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی گفت: متوسط مصرف سرانه جهانی آب 150 لیتر در شبانه روز بوده در حالی که متوسط مصرف آب به ازای هر فرد در آذربایجان شرقی 220 لیتر در شبانه روز و در شهرستان تبریز 235 لیتر است و این میزان در پیک مصرف و فصل تابستان به 250 لیتر در شبانه روز نیز می رسد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۰:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان با بیان این که در یک سال گذشته سرعت خوبی در اجرای طرح های فاضلاب شهرستان کارون داشته ایم، گفت: پروژه فاضلاب این شهرستان 50 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۸:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران از بررسی تعیین نرخ بلیت و کرایه وسایل حمل و نقل عمومی و حضور مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران برای ارائه گزارش عملکرد و برنامه های جاری این مجموعه برای سال در جلسه صحن یکصد و سی و پنجم شورا خبر داد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۱:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سبزوار با اشاره به کمبود 20 هزار متر مکعب مخزن ذخیره آب در این شهر، از آغاز عملیات اجرایی ساخت مخزن 10 هزار متر مکعبی از محل اعتبارات سفر رئیس جمهور به خراسان رضوی خبر داد.
عصر اترک   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۰:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی گفت: باتوجه به حجم بالای شستشوها در سطح شهرها و روستاها، باعث پایین آمدن سطح ذخیره آب شرب در مخازن شده و گاهی شاهد افت فشار و یا قطعی آب در منازل مشترکین هم زمان با آغاز سال جدید بوده ایم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۹:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه گفت: شهروندان کرمانشاهی تابستان متفاوت و بدون تنش آبی را تجربه خواهند کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۲۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان زابل گفت: با توجه به عملیات اجرایی انتقال بارج آب خام تصفیه خانه روستایی به نقاط عمیق تر چاه نیمه آب روستاهای این منطقه دچار افت فشار و قطعی آب شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۲:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
در نشست فرماندار شهرستان بهار با مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان و مدیرفنی و اجرایی بسیج سازندگی استان قرارداد آب رسانی به 28 روستای این شهرستان منعقد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۲۱:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب نیشابور گفت: در 78 روستا با تنش آبی روبرو هستیم که بیشتر این روستاها از بخش مرکزی و سرولایت هستند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۷:۰۳   + ۲۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان گفت: از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون یک هزار و 752 روستای خوزستان آبدار شده اند و خوزستان توانسته در این زمینه پیشتاز آبرسانی در کشور باشد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۸:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان از امضاء تفاهم نامه همکاری فی مابین شرکت آب و فاضلاب استان گلستان و قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) در راستای اجرای پروژه های محرومیت زدایی آبرسانی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان خبر داد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۸:۱۱    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی مردم استان را به صرفه جویی در مصرف آب در ایّام پایانی سال توصیه کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۵:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی بر ضرورت رعایت مصرف آب در ایام پایانی سال در استان تاکید کرد.
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۵:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
نصر: برای نخستین بار در شمالغرب کشور، همایش قدردانی از خیرین آبرسانی با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندارآذربایجان شرقی، معاون مهندسی و توسعه شرکت مهندسی آبفای کشور، مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری، سرهنگ صفدری فرمانده بسیج اقشارسپاه عاشورا ...