پنجشنبه ۱۰ خردادساعت ۱۸:۵۴May 2024 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب»

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان البرز از رفع مشکل توزیع پایدار آب شرب در منطقه کیانمهر کرج سخن گفت. حمیدرضا نامداری با اعلام این خبر بیان کرد: با انجام عملیات سه راه گیری بر روی خط 400 میلیمتر آزبست مهرشهر، خط توزیع 500 میلیمتر اصلی زون فشاری V3 کیانمهر وارد مدار بهره برداری شد. ...
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام گفت: بیش از 450 فقره انشعاب فاضلاب در مناطق حاشیه نشین شهر ایلام اجرا و نصب شده است.
ربیع   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۶:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، آمارهای اعلامی نشان می دهد که از ابتدای سال آبی تا حالا چیزی حدود 238.3 میلی متر بارندگی در کشور صورت گرفته که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته حدود (197.8 میلی متر) حدود 21 درصد و در مقایسه با میانگین دوره های مشابه طولانی مدت حدود 3 درصد افزایش یافته است. ...
مدیرعامل شرکت آبفا استان البرز اعلام کرد: با حفر و تجهیز یک حلقه چاه جدید، وضعیت آب شرب شهر 170 هزار نفری محمد شهر کرج پایدار شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۴:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان با اشاره به اینکه تامین آب سالم و بهداشتی در مناطق روستایی یکی از دغدغه های رئیس جمهور شهید در دولت مردمی سیزدهم بود گفت: در این راستا آبرسانی به روستاهای استان آغاز شد و هم اینک با پیشرفت 81 درصدی در حال اجرا است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۴:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان،گفت: بیش از 18 هزار انشعاب آب و فاضلاب برای متقاضیان مساکن ملی در استان زنجان نصب و یا واگذاری شده است.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان از اجرای 33 عنوان برنامه در راستای مدیریت بهینه ی مصرف آب در سال جاری خبر داد. فرهاد بختیاری فر با اعلام این خبر، اظهار کرد: با عنایت به اهمیت موضوع آب شرب در شهرها و روستاهای استان، شرکت دو رویکرد عمده را دنبال می کند ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۰:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب گیلان؛ از واگذاری 5 هزار و 657 فقره انشعاب آب شرب طی شش ماهه دوم سال گذشته در شهرستان رشت خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۰:۱۱    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان، گفت: دومین ارزیابی شایستگی آزمایشگاه مرکزی آب این شرکت با حضور ممیّزین شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور انجام شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۰۹:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه گفت: در دولت سیزدهم جهش قابل توجهی در پروژه های آبرسانی به شهر ها و روستا های استان و تکمیل تصفیه خانه های فاضلاب رخ داده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۰۹:۰۴    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور گفت: طرح احداث آب شیرین کن در فاصله 8 ماه انجام و حدود 4 هزار میلیارد تومان اعتبار برای آن هزینه شد که آب مورد نیاز یک میلیون نفر را تامین می کند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۰۸:۴۰   + ۱۹ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان گفت: بزرگ ترین آب شیرین کن خوزستان در آبادان با حجم سرمایه گذاری 1000 میلیارد تومان و 95 درصد پیشرفت فیزیکی در مراحل پایانی و آماده بهره برداری است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۵:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه، گفت: پروژه خط انتقال آب شرق شهر کرمانشاه تا اواخر خرداد یا اوایل تیرماه به بهره برداری می رسد و مشکل کمبود آب این مناطق برطرف می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۴:۳۹    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان غربی از پیشرفت 70 درصدی پروژه آبرسانی 81 روستایی شهرستان میاندوآب خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۴:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی گفت: آبرسانی به 40 روستای استان مرکزی در راستای طرح ملی و محرومیت زدایی به منظور تامین آب پایدار در دست اقدام است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۳:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی از پیاده سازی برنامه ایمنی آب شرب در 6 شهر و 4 روستای استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۳:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
خرم آباد - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان گفت: در دولت سیزدهم 78 هزار نفر از جمعیت روستایی این استان از آب شرب سالم بهره مند شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد گفت: تاکنون آبرسانی به 107 روستای استان از محل اعتبارات محرومیت زدایی انجام شده است.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۳:۴۱    
رکنا اقتصادی: نشست مشترک خبری افتتاح طرح های آب و برق استان سیستان و بلوچستان با حضور عیسی بزرگ زاده سخنگوی صنعت آب کشور، هاشم امینی، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور و علیرضا پرنده مطلق، معاون فنی و مهندسی ساتبا امروز سه شنبه 8 خرداد 1403 برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۳:۳۶    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد: تاکنون آبرسانی به 107 روستا با جمعیت 23 هزار نفر با اعتباری بالغ بر 225 میلیارد تومان از محل اعتبارات محرومیت زدایی انجام شده است.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۳:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی گفت: کیفیت آب شرب شهرهای استان توسط 16 آزمایشگاه مورد پایش قرار می گیرد.
جام جم   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۳:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
رضا عطایی در آیینی با حضور علویان صدر رئیس هیات مدیره و معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی شرکت مهندسی آبفای کشور، مجید عبدالهی مشاور ،بازرس ویژه و مدیرکل حوزه مدیرعامل شرکت مهندسی آبفای کشور، مهدی رشیدی معاون هماهنگی و امور عمرانی استانداری و دیگر مسئولین استانی ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب چهارمحال و بختیاری با اشاره به اجرای طرحهای آبرسانی در استان گفت: 43 کیلومتر لوله کشی برای تامین آب آشامیدنی در 6 روستای این استان انجام شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۳:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان، از آغاز عملیات اصلاح و توسعه شبکه توزیع آب "روستای شیو" در پارسیان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان گفت: جمعیتی بالغ بر 73 هزار نفر در این استان امسال به شبکه سراسری آب متصل می شوند.
جام جم   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۲:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین همدان، فرهاد بختیاری فر با اشاره به مصوبات سفر رئیس جمهور شهید به استان همدان، اظهار کرد: 9 پروژه پیرامون موضوعات آب و فاضلاب استان همدان در سفر شهید آیت الله سید ابراهیم رئیسی به استان، مصوب شده بود که در حال حاضر 76 درصد پیشرفت فیزیکی دارند. ...
رکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۲:۲۷   + ۲۴ سایت دیگر  
رکنا اقتصادی: نشست مشترک خبری افتتاح طرح های آب و برق استان سیستان و بلوچستان با حضور عیسی بزرگ زاده سخنگوی صنعت آب کشور، هاشم امینی، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور و علیرضا پرنده مطلق، معاون فنی و مهندسی ساتبا امروز سه شنبه 8 خرداد 1403 برگزار شد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۱:۵۹    
مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب استان مرکزی گفت: استفاده از سامانه نوین نانو حباب در تصفیه آب ساوه که با بهره گیری از تخصص دانش بنیان ها و همکاری ستاد توسعه فناوری نانو برای نخستین بار در کشور از مهم ترین اقدام دولت سیزدهم است که بهمن سال گذشته به بهره برداری رسید.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۱:۲۶    
حمیدرضا نامداری مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان البرز از برگزاری برنامه بازدید بانوان شاغل در شرکت آبفا البرز از محل تصفیه خانه آب شماره 2 کرج خبر داد. ...
سفیر افلاک   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۱:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان گفت: 162 روستای محروم لرستان تا پایان امسال آبرسانی می شوند.
همدان پرس   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۱:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان از افزایش برداشت آب سد اکباتان خبر داد | مدیریت منابع آبی در کنار توجه همشهریان عزیز به مدیریت مصرف راهکاری برای پایداری تامین آب شرب شهر همدان در ماههای آتی خواهد بود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۱:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کردستان گفت: اجرای 24 هزار و 500 میلیارد ریال پروژه آب و فاضلاب، از جمله خدمات ماندگار دولت سیزدهم در دوران خدمت شهید آیت الله رئیسی در استان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۰:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب چهارمحال و بختیاری از 43 کیلومتر لوله کشی آب آشامیدنی در شش روستای این استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان با بیان اینکه از ابتدای سال تاکنون 2 هزار و 500 انشعاب غیر مجاز آب در استان شناسایی شده است، گفت: بیشترین انشعاب های غیر مجاز استان مربوط به روستا ها است.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۰۸:۳۱   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مازندران با اشاره به آب رسانی به 154 روستای فاقد آب به این استان در دولت سیزدهم از نیاز اعتبار 10 هزار میلیارد ریالی برای رفع تنش آبی خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۰۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: از 20 شهر استان زنجان، هشت شهر با کم آبی مواجه هستند.
اتحاد خبر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۰۱:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
اتحادخبر: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت: وضعیت توزیع آب شرب در جزیره خارگ بهبود می یابد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۰۰:۳۶    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان غربی دربازدید از سامانه مرکز ارتباط با مشتریان 122 ارومیه، بر ارائه خدمات سریع و مطلوب به مردم تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع برق استان اصفهان، در دیدار یکشنبه ششم خرداد 1403 با حضور مهندس اکبریان، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان، به همراه معاونین و مدیران این شرکت، و مهندس مرادی، مدیرعامل جدید شرکت توزیع برق استان اصفهان به همراه معاونین و مدیران ایشان ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۲۳:۱۹    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد: ساخت مدول دوم تصفیه خانه فاضلاب دهدشت 110 میلیارد تومان اعتبار لازم دارد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۲۲:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: 350 روستای استان در تنش آبی هستند که رفع این مشکل 171 روستا در برنامه امسال شرکت آب و فاضلاب قرار دارد.
اهر خبر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۲۰:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی با تشریح آخرین وضعیت پروژه های آبرسانی استان گفت: بزرگ ترین پروژه های آبرسانی آذربایجان شرقی تا اوسط تیر ماه به بهره برداری می رسند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۲۰:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمان گفت: رفسنجان یکی از معدود شهر های ایران است که شبکه توزیع آب آن از طریق سامانه تله متری کنترل می شود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: 350 روستا در استان زنجان دارای تنش آبی هستند که رفع تنش آبی 171 روستا در برنامه سال جاری قرار دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۸:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت: پنج هزار میلیارد ریال اعتبار موردنیاز طرح های آب و فاضلاب جزیره خارگ در قالب تفاهمنامه وزارت نیرو با وزارت نفت تامین شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۷:۴۶    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب تهران گفت: پایتخت نیاز به 200 مخزن آب اضطراری دیگر دارد که در دست ساخت است.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۷:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شیراز گفت: در کلانشهر و روستاهای شهرستان شیراز هم اکنون، بیش از 891 هزار مشترک آب تحت پوشش شرکت آب و فاضلاب شیراز قرار دارند.
نصر نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۷:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
نصر: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی اعلام کرد: از هشت تصفیه خانه در حال احداث استان 6 تصفیه خانه شامل مدول دوم تصفیه خانه تبریز، اسکو، آذرشهر، ملکان، مدول دوم مرند و تصفیه خانه هریس در صورت تداوم تخصیص اعتبارات تا پایان سال به بهره برداری می رسد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۷:۰۳    
بجنورد- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی با اشاره به پیشرفت 98 درصدی مجتمع آبرسانی زیدرسرانی شیروان گفت: 700 میلیارد ریال برای تکمیل این مجتمع آبرسانی و بهره مندی 40 روستا از آب شرب سالم و بهداشتی هزینه شده است.