جمعه ۰۳ اردیبهشتساعت ۱۸:۰۷Apr 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب»

خبرگزاری تسنیم   ۱۰ ساعت پیش    
گروه استان ها- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی گفت: یکی از دلایلی که رشد مصرف آب را به ویژه در روستاها شاهد هستیم٬ استفاده آب شرب برای غیر شرب همانند صیفی جات در منازل روستایی است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۵:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور گفت: در سال آبی جاری (اول مهر 99 تا مهر امسال) با کمبود 50 درصدی بارش نسبت به سال آبی گذشته مواجه هستیم.
شمال نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۲:۵۵    
شمال نیوز : مهندس برارزاده ، مدیری شایسته و جهادی است که ریاست بر اداره آب و فاضلاب مرکز استان را در کارنامه خود دارد و همواره مورد رضایت شهروندان ساروی بود .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
عبدالکریم جمیری نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی بعد از ظهر چهارشنبه اول اردیبهشت 1400 به همراه غلامرضا مهرجو فرماندار گناوه، حمزه پور مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان، حجت الاسلام سید عبدالهادی رکنی حسینی ...
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور گفت: در سال آبی جاری (اول مهر 99 تا مهر امسال) با کمبود 50 درصدی بارش نسبت به سال آبی گذشته مواجه هستیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۸:۱۶    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان از مردم استان خواست مصرف خود را مدیریت کنند.
مشهد فوری   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مشهد گفت: متوسط بارندگی مشهد در سال آبی جاری حدود یک سوم بارندگی سال گذشته است و با این کاهش بارندگی و با توجه به ناپایداری منابع تأمین آب روستاها، تعداد روستاهای مشهد که به صورت تانکری آب رسانی می شوند ممکن است به 60 روستا در تابستان امسال برسد. ...
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۴:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: برای طرح بزرگ ایجاد تاسیسات فاضلاب شهر زنجان از سال 93 تا کنون بیش از 1360 میلیارد ریال اعتبار تخصیص یافته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۳:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها با حکم مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور پس از چهار سال، حقیقی پور رئیس آبفای خوزستان جای خود را معاونش داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۰:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب ایلام گفت: سال گذشته و در قالب پویش هر هفته الف_ب_ایران وزارت نیرو، 231 میلیارد و 718 میلیون ریال پروژه و طرح آبرسانی به روستاهای استان تکمیل و به بهره برداری رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۶:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
یزد مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان یزد از کمبود جدی منابع آبی در یزد خبر داد و گفت: یزد در هر ثانیه با کمبود 80 لیتر آب مواجه است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۶:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب کاشان گفت: هر ساله نگران هایی بابت بحران کم آبی در حوزه های خانگی، صنعت و کشاورزی وجود دارد که این بیم و هراس در سال جدید و به دنبال کاهش 50 درصدی بارندگی ها بیشتر شده است.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۴:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان یزد از افزایش 14 درصدی میزان مصرف آب در فروردین ماه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته در استان یزد خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۳:۲۶   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان، در نشست مشترک با فرماندار و بخشداران میناب از اجرای پروژه های متعدد برای تامین نیاز آبی شهر و روستاهای این شهرستان خبر داد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۰۹:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: 13 طرح آبرسانی به شهرها و روستاهای شهرستان ماهنشان در حال اجرا بوده که با اتمام این طرح ها تا پایان سال جاری، جمعیتی معادل 10 هزار نفر از آب شرب بهداشتی و پایدار بهره مند می شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۰۷:۴۷    
گروه استان ها- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی گفت: برای حل مشکل تنش آبی حدود 300 روستای خراسان شمالی 973 میلیارد تومان اعتبار نیاز داریم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۰۷:۲۵   + ۱۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مشهد گفت: با توجه به کاهش شدید حجم بارندگی در نخستین ماه بهار 1400، کلانشهر مشهد امسال تابستان سختی را از لحاظ تامین آب پیش روی خود دارد.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۰۴:۴۸    
آذربایجان شرقی - فلاح: رییس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقی بر افزایش خدمات، کاهش هزینه ها و پایش مشترکان جهت شناسایی انشعابات تغییر کاربری شده تاکید کرد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۲۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب چهارمحال و بختیاری گفت: تصفیه خانه آب سامان به عنوان نخستین تصفیه خانه آب شهری استان همزمان با پویش هر هفته الف-ب- ایران روز سه شنبه افتتاح می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۹:۲۶    
اهواز - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب اهواز گفت: تنها یک سوم اعتبار مورد نیاز پروژه ساماندهی فاضلاب اهواز پرداخت شده و برای تسریع در روند این پروژه به همکاری تمامی دستگاه ها نیاز است.
موج رسا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۷:۴۲    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان از کاهش بارندگی ها نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد و کفت: شهروندان صرفه جویی در مصرف آب را جدی بگیرند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۶:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان گفت: پروژه ساماندهی فاضلاب اهواز 350 میلیون یورو اعتبار لازم دارد که با اجرای این پروژه تا 65 درصد مشکلات فاضلاب این شهر برطرف خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۱:۱۴   + ۱۶ سایت دیگر  
ایسنا/همدان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان از انجام سه طرح تحقیقاتی با هدف ارتقاء کیفیت پساب تصفیه خانه فاضلاب همدان با همکاری نهادهای دانشگاهی در راستای ارتقاء سطح کیفی این پساب خبر داد.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۱:۱۲    
آذربایجان شرقی - فلاح: در دیدار نماینده سراب در مجلس شورای اسلامی با مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقی، وضعیت آب شرب و فاضلاب روستاهای شهرستان سراب بررسی شد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۰:۳۴   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان، گفت: با مجموع اقدامات انجام شده، وضعیت آب بستک بهبود و تنش های آبی در این شهرستان کاهش یافت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۰:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مشهد گفت: بر اساس آمارهای موجود در 23 روز گذشته از فروردین ماه سال جاری تقریبا افزایش قابل توجهی در مصرف آب در مشهد وجود داشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۵:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت: زلزله صبح امروز آسیبی به تأسیسات آبرسانی شهر و روستایی گناوه وارد نکرده است و ابرسانی به صورت پایدار ادامه دارد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۴:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب تربت حیدریه گفت: سامانه پیشرفته تغلیظ لجن تصفیه خانه فاضلاب این شهر به زودی بهره برداری می شود.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۱:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مشهد با اشاره به اجرای 3600 کیلومتر شبکه جمع آوری فاضلاب در این شهر گفت: شبکه فاضلاب این شهر تاکنون 80 درصد پیشرفت داشته و به همین نسبت ظرفیت جمع آوری فاضلاب مشترکان وجود دارد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۰:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: واحد حوادث و اتفاقات شرکت آبفاd استان زنجان در سالی که گذشت بیش از 12 هزار حادثه آب را رفع و رسیدگی کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۹:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان گفت: تفاهم نامه همکاری با موسسه صحرای سبز برای آبرسانی به 11 روستای دشتیاری منعقد شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۹:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب اصفهان گفت: میزان هدررفت شبکه آب این استان در سال های اخیر با انجام اقدامات مناسب روند نزولی داشته و اکنون به 16 درصد رسیده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۴:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان بر ضرورت جلوگیری از کشت دوم کشاورزان تاکید کرد و گفت: آبرسانی از سد تالوار به همدان ضروری است در غیر این صورت در بخش هایی از همدان آب جیره بندی می شود .
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۴:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان، از بهره مندی 66 خانوار روستای "زمین حسن" بشاگرد از آب پایدار خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۳:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب ایلام با اشاره به کاهش بارندگی و سطح پایین منابع آبی در استان گفت: صرفه جویی تنها راه عبور از بحران آب است.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۲:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: با تمهیدات اتخاذ شده توسط شرکت آب و فاضلاب استان زنجان، آب شیرین وارد شبکه توزیع آب بهداشتی شهرستان ماهنشان شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۱:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان می گوید: در صورت اجرای معبر، مشکل چندین ساله فاضلاب پشته جزایری حل خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۸:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی گفت: بارندگی 60 درصد در سطح خراسان رضوی عقب است و در حال حاضر در استان خشکسالی اتفاق افتاده است، بنابراین باید برنامه های خود را داشته باشیم تا تبعات این پدیده را در شهرها و روستاهای استان کمتر کنیم.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- قزوین : در دیدار صمیمی مدیران صنعت آب و برق استان قزوین با نماینده ولی فقیه در این استان که در قالب دیدار سال جدید شورای هماهنگی مدیران این صنعت صورت گرفت، گزارشی از روند خدمات رسانی به مردم ارائه شد و مشکلات حوزه آب و برق استان بررسی شد ...
نیروگاهیان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۸:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، علیرضا کاکاوند افزود: سفره های آب زیر زمینی در معرض خطر نابودی است و این مسئله صرفه جویی در مصرف آب را صدچندان ضروری تر از قبل می کند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۷:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
از 82 شهر استان 14 شهر در وضعیت بحرانی به لحاظ آب شرب روبه رو هستند که این شهرها 66 درصد جمعیت استان را در خود جای داده اند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۳:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
زنجان- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب زنجان با بیان اینکه سال کم آبی پیش رو داریم، گفت: میزان بارندگی ها در استان نسبت به بلندمدت، 28 درصد کاهش داشته است.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۲:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان از اجرای 11 پروژه آبرسانی در سطح روستاهای شهرستان بندرلنگه خبر داد و گفت: با تکمیل این پروژه ها، روند تامین آبِ مورد نیاز یک هزار و 200 خانوار روستایی بهبود یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۳:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی گفت: تابستان امسال 240روستای استان با کمبود آب آشامیدنی مواجه خواهند شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۶:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر با اشاره به اینکه اکنون ظرفیت تولید آب از تأسیسات آب شیرین کن در استان بوشهر به 2 برابر رسیده است گفت: با بهره برداری از پروژه ها، ظرفیت شیرین سازی آب دریا به 140 هزار مترمکعب افزایش می یابد.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۶:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
با افتتاح پروژه های آب شیرین کن در دست اجرا، نسبت وابستگی استان بوشهر به دیگر استان ها از 90 درصد به 60 درصد کاهش می یابد مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر در نشست با مدیر مسئول هفته نامه نصیر بوشهر وضعیت آبرسانی در استان بوشهررا تشریح نمود. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۶:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
زنجان- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: آبرسانی به 50 روستای استان زنجان طی نیمه نخست سالجاری انجام می شود.
موج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام گفت: کمبود آب و بحث تنش آبی در هر استان و شهری مطرح و خطر کم آبی و خشکسالی کشورمان را تهدید می کند و موثرترین راه مدیریت مصرف و صرفه جویی در مصرف آب توسط همه مردم می باشد.
موج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب کردستان گفت: 100 درصد جمعیت شهرنشین استان زیر پوشش خدمات آب شرب قرار دارند و نیز در بخش فاضلاب شهری، در حال حاضر 96 درصد فاضلاب جمع آوری می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان با اشاره به اینکه از مجموع 48 طرح آبرسانی در دست اجرا تعداد 17 طرح به بهره برداری رسیده است، گفت: 31 روستای دیگر نیز به زودی از نعمت آب شرب برخوردار می شوند.