پنجشنبه ۰۸ آبانساعت ۱۴:۱۲Oct 2020 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب»

دیار میرزا   ۱ ساعت پیش    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب گیلان گفت: یکپارچه سازی شرکت های آبفای شهری و روستایی، گام مهم وزارت نیرو جهت تسریع در آبرسانی به روستاهاست.
تهران- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور گفت: 3 سامانه رینگ آبرسانی تهران با محدودیت های ترافیکی بسیار سخت و 9 هزار و 800 میلیارد ریال هزینه اجرا شده است.
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب زنجان گفت: عملیات آب رسانی به 9 روستا در استان زنجان به طور کامل اجرا شده است.
خبرگزاری فارس   ۴ ساعت پیش    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان ملایر گفت: با بهره برداری از فاز اول مجتمع آبرسانی شهید شاملو آب شرب سالم تا حدود یک ماه دیگر به علی آباد دمق خواهد رسید.
ایرنا   ۶ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت: تکمیل عملیات اجرایی طرح بزرگ رینگ آب تهران موسوم به پروژه حضرت قمر بنی هاشم (ع) حدود پنج هزار میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۴:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران با اشاره به اینکه پیش از این تصفیه خانه هفتم تهران افتتاح شده است، گفت: فاز نخست تصفیه خانه ششم و سه سامانه رینگ آبرسانی به شهر تهران هم فردا، هشتم آبانماه با حضور رئیس جمهوری از طریق ویدئوکنفرانس به بهره برداری می رسد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۹:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کردستان گفت: 98 درصد انشعاب های غیرمجاز آب در استان مربوط به نواحی منفصل شهری در سنندج، سقز، بانه و مریوان است.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۷:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گیلان در دیدار با امام جمعه آستانه اشرفیه گفت: بیش از 95 درصد جمعیت روستایی شهرستان آستانه اشرفیه تحت پوشش خدمات شرکت آب و فاضلاب هستند
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۰۸    
گروه استان ها مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان مهم ترین مشکلات تامین آب در سیریک را فرسودگی خط لوله انتقال آب و برداشت غیرمجاز و بیش از اندازه منابع آب زیرزمینی عنوان کرد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۳۳    
کردستان- محمدی، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کردستان گفت: حداکثر ظرفیت تامین آب در این استان 148 میلیون مترمکعب در سال است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۷:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان گفت: 2 هزار و 194روستای این استان که فاقد شبکه آبرسانی و دارای تنش آبی هستند در طرح آبرسانی ملی قرار گرفتند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان با بیان اینکه مصرف آب همچنان در همدان بالاست گفت: طی روزهای آینده رودخانه عباس آباد وارد مدار خواهد شد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۳۳    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سبزوار با بیان اینکه ین شهرستان با کمبود آب به میزان 300 لیتر بر ثانیه مواجه است و خواستار تامین اعتبار مورد نیاز شروع پروژه آبرسانی (فاز 3) از دشت بفره به سبزوار شامل هشت حلقه چاه و ایجاد تاسیسات مورد نیاز و اصلاح اضطراری فرسودگی حدود 200 کیلومترشبکه فرسوده توزیع آب شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سبزوار با بیان اینکه ین شهرستان با کمبود آب به میزان 300 لیتر بر ثانیه مواجه است و خواستار تامین اعتبار مورد نیاز شروع پروژه آبرسانی (فاز3) از دشت بفره به سبزوار شامل هشت حلقه چاه و ایجاد تاسیسات مورد نیاز و اصلاح اضطراری فرسودگی حدود 200 کیلومترشبکه فرسوده توزیع آب شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان گفت: برای بهبود وضعیت آب و فاضلاب شهرستان کارون چهار اقدام اساسی در دست پیگیری و اجرا است که تا پایان دولت دوازدهم اجرا و تکمیل می شوند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۴۳    
سنندج - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کردستان، به ورود فاضلاب روستای سراب قامیش به سد قشلاق سنندج اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه ساخت تصفیه خانه هزینه بردار و زمان بر است، تصمیم گرفته شد فاضلاب این روستا پمپاژ و به پایین دست سد انتقال داده شود.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۹:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب گلستان، از افتتاح دو پروژه آب و فاضلاب استان با سرمایه گذاری 75 میلیارد تومان طی هفته اول آذر ماه و پایان سال جاری در قالب پویش #هرهفته_الف_ب _ایران خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۷:۰۶    
گروه استان ها- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان از افتتاح و بهره برداری بیش از 30 طرح آبفا تا پایان آذرماه امسال خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۶:۴۳    
آیین کلنگ زنی 7 پروژه آب و فاضلاب در گلستان با حضور معاون آب و آبفای وزارت نیرو برگزار شد.
روزنامه شروع   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی مهندس یوسف عرفانی نسب ، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی ، مهران مامقانی نژاد به عنوان سرپرست جدید معاونت منابع انسانی و تحقیقات این شرکت منصوب شد.
گیتی آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی گفت: با تلاش همکاران اداره بهره برداری آبرسانی به روستاهای پکاجیک و وار شهرستان خوی پایدار شد.
روزنامه شروع   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۵۲    
در جلسه ستاد راهبری اقتصاد مقاومتی شهرستان تفرش که با حضور مهندس حاج علی بیگی فرماندار و مهندس کریمی نماینده مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی تشکیل شد ،مهندس عرفانی نسب مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی حضور یافت.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۲۸    
همدان - حسینی بیدار؛ مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان گفت: طی 7 سال اخیر میزان آب بدون درآمد بخش شهری شرکت آب و فاضلاب استان همدان از 25 درصد به 22 درصد کاهش یافته است.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۸:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
پروژه های تنش آبی استان بوشهر با حضور معاون شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور بررسی شد گروه شهرستانها: سید حمیدرضا کشفی در برگزاری جلسه بررسی و تصویب پروژه های تنش آبی استان بوشهر به صورت ویدئو کنفرانس ضمن تقدیر و تشکر از مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر در تأمین آب آشامیدنی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه گفت : تعدادی از روستا های دهستان چقانرگس به دلایل مختلف با مشکل کم آبی و قطع آب آشامیدنی به خصوص در فصل تابستان روبه رو بودند .
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۶:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرق استان تهران گفت: با اختصاص حق آبه سد ماملو به قرچک، مشکل چندین ساله این شهرستان در دستیابی به آب شرب بهداشتی و سالم برطرف شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم از پایان عملیات بزرگ رفع حادثه خط اصلی آبرسانی قم خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه، شست و شو و لایروبی شبکه فاضلاب شهری را با توجه به بارش های سیل آسای پیش رو ضروری دانست و گفت: برای پیشگیری از بحران و انسداد شبکه فاضلاب در 6 ماه سپری شده از سال جاری 340 کیلومتر از شبکه فاضلاب کلانشهر کرمانشاه لایروبی شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان همزمان با هفته نیروی انتظامی با سردار غلامرضا جعفری فرمانده انتظامی استان هرمزگان دیدار کرد.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۸:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: کارکنان این شرکت برای نخستین بار موفق شدند لوله هزار میلی متری بتنی آسیب دیده را بدون قطعی آب، ترمیم و بازسازی کنند.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۷:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمان با اشاره به پیشرفت 41 درصدی کل پروژه، از اجرای 250 کیلومتر از شبکه فاضلاب استان طی سال جاری خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۰:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه، گفت: تعدادی از روستاهای مجتمع آبرسانی سراب کاشنبه بخش ماهیدشت شهرستان کرمانشاه از طریق یک حلقه چاه متروکه پس از سال ها از نعمت آب شرب پایدار، سالم و بهداشتی بهره مند شدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۹:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سیستان وبلوچستان با بیان اینکه مجتمع چاه شور شهرستان دلگان در قالب اعتبارات توسعه و بازسازی دارای موافقتنامه می باشد، افزود: عملیات نقشه برداری وتهیه نقشه ی اجرایی این پنج روستا کاملا انجام گردیده که در صورت تخصیص اعتبار در سال جاری ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۶:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
ایلام- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری ایلام با اشاره به اینکه طرح افزایش میزان استحصال آب از سد ایلام نیازمند 80 میلیارد تومان اعتبار است، گفت: با این طرح میزان برداشت آب از سد ایلام به میزان 200 لیتر در ثانیه افزایش می یابد.
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
گروه جامعه: اجرای طرح یکپارچه سازی شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی که چندین سال درگیر نهادهای تصمیم گیری بود سرانجام امسال به نتیجه رسید.آنطور که مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور اعلام کرده هدف از اجرای این طرح بهبود راندمان و رسیدگی بهتر به صنعت آب و فاضلاب بخش شهری و روستایی است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
خرم آباد- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان از آمادگی 100 اکیپ اتفاقات آب و فاضلاب در این استان برای مقابله با حوادث ناشی از بارندگی های فصلی خبر داد.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان، از آمادگی این شرکت برای مقابله با حوادث احتمالی ناشی از بارندگی ها و شرایط فصل سال در 6 ماهه دوم خبر داد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
همدان- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان گفت: آزمایشگاه میکروبی و بیولوژی فاضلاب درآزمایشگاه مرکزی شرکت آب و فاضلاب همدان راه اندازی شد.
وارک نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۴۲    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان از آمادگی بیش از 100 اکیپ اتفاقات آب و فاضلاب در سطح لرستان خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۴۹    
همدان - حسینی بیدار؛ مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان از اصلاح 250 کیلومتر شبکه آب شهری و روستایی در استان همدان خبر داد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
زنجان- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت:در حال حاضر 617 روستا تحت پوشش شرکت آب و فاضلاب استان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۱۶    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم گفت: تمام امکانات استان قم و تهران و برخی استان های دیگر برای اجرای طرح ترمیم شکستگی خطوط آبرسانی غرب شهرقم بسیج شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوی گفت : عملیات لوله گذاری فاضلاب شهر خوی در مناطقی ازمابین بلوار ولیعصر تا بلوار شهید غروبی و بلوار حجازیفر، کوی صفا ، ضلع شرقی زندان و مناطق هم جوار در حال انجام است .
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۷:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام گفت: پروژه خط انتقال تصفیه خانه فاضلاب شهر ایوان 98 درصد پیشرفت دارد.
موج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۶:۴۰   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور اعلام کرد: هدف از اجرای طرح تجمیع شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی بهبود راندمان و رسیدگی بهتر به صنعت آب و فاضلاب بخش شهری و روستایی است.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان گفت: در سال جاری از محل تکمیل مجتمع های آبرسانی و تک روستاها اعتباری بالغ بر 47 میلیارد تومان ابلاغ گرفته شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۳۵   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم از آغاز طرح رفع حادثه و تعویض شیرآلات رینگ غربی آبرسانی شهر قم خبر داد و گفت: با اجرای این طرح حادثه نشت خط انتقال 1400 میلی متر رفع و شیرآلات و اتصالات فرسوده نیز تعویض می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام با اشاره به اقدامات دولت در مسیر رفع محرومیت زدایی از این استان گفت: در همین راستا، بهره برداری از خط انتقال فاضلاب شهرستان ایوان با اعتبار 10 میلیارد ریالی انجام می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۸:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: میزان مصرف آب آشامیدنی مشترکان شهری این استان در تابستان سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل 22 درصد افزایش یافت.
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گیلان، گفت: برای تکمیل پروژه فاضلاب شهرستان مرزی بندر آستارا، 5470 میلیارد ریال هزینه خواهد شد. محسن حسینی، در جریان سفر خود به بندر مرزی آستارا و شرکت در جلسه بررسی وضعیت آب و فاضلاب این شهرستان که با حضور وحید خرمی ...