جمعه ۱۵ مردادساعت ۰۰:۲۴Aug 2021 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب»

از ابتدای سال تاکنون بیش از 435 میلیون مترمکعب آب شرب در شهر تهران مصرف شده، این رقم گویای این مطلب است که مصرف آب شرب در تهران، هیچ روزی کمتر از سه میلیون مترمکعب نبوده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اردبیل گفت: برای توسعه شبکه جمع آوری فاضلاب اردبیل بیش از 100 میلیارد تومان اعتبار سرمایه گذاری خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۱:۱۰    
ایسنا/کرمانشاه مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه با اشاره به وجود نقص در 27 نقطه از خط انتقال آب از سد گاوشان به کرمانشاه، گفت: هم اکنون هیچ آبی اضافه بر آنچه که در گذشته از سد گاوشان برداشت می کردیم، به ظرفیت تامین آب شرب کرمانشاه اضافه نشده است.
نیروگاهیان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۲۲:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، بر اساس این تفاهمنامه که امروز چهارشنبه بین هاشم امینی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان و مختار اسفندیاری مدیرکل امور عشایر امضا شد ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۷:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه با بیان اینکه تبعات خشکسالی معادل زلزله است اما دیرتر خود را نشان می دهد، گفت: هنوز بسیاری از مردم و حتی مسئولین باور ندارند، آب نیست.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۵:۵۶    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه گفت: زیرساخت های آب شرب شهر کرمانشاه متناسب با توسعه شهر نبوده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۴:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه با بیان اینکه برای پایداری تامین آب شرب روستاهای کرمانشاه نیاز به حفاری 70 حلقه چاه در سطح استان است، از حفاری 24 حلقه چاه آب شرب در مناطق روستایی استان خبر داد.
نافع   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۲:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان گفت: طرح ضربتی آبرسانی به شهر همدان با حفر 6 حلقه چاه در مجاورت خط انتقال آب سد تالوار به همدان، از 16 مرداد آغاز می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۱:۳۱   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت: افزایش هر یک درجه دمای هوا, 60 تا 70 میلیون لیتر میزان مصرف آب شرب را در تهران بالا می برد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۱:۱۳    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه از کاهش آبدهی سراب قنبر به 61 لیتر بر ثانیه خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۹:۲۵   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت: ما بارها اعلام کردیم که به رغم فشار بسیار زیاد بر بدنه این شرکت و دشواری هایی همچون کاهش بارش ها، استقرار هوای گرم و افزایش مصرف در پی شیوع ویروس کرونا برنامه ای برای نوبت بندی آب نخواهیم داشت ولی به این بدان معنا نیست که در برابر تخلف و هدرروی آب سکوت ...
روزنامه همدان پیام   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۹:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
طرح آبرسانی ضربتی به شهر همدان به مرحله بهره برداری رسید. مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب استان همدان در رابطه با طرح ضربتی آبرسانی به همدان، گفت: در 70کیلومتری همدان، 7حلقه چاه حفر کردیم که ظرف 4 روز آینده 200 لیتر در ثانیه به همدان، آبرسانی خواهد شد ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۷:۵۳    
ایسنا/زنجان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: در حال حاضر فقط 3.3 درصد مساحت استان است.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۷:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان گفت: کم بارشی، خشکی هامون و عدم تحقق حقابه، ذخایر منابع آبی یک میلیون نفر در 951 شهر و روستای سیستان و مرکز استان را نگران کننده کرده است، به طوری که در صورت ادامه این شرایط با بحران جدی بی آبی روبه رو خواهیم شد.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۵:۳۹    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گیلان در پانزدهمین جلسه ستاد پایش تنش آبی که در محل امور آبفای رودبار برگزار شد، از تخصیص اعتباری بالغ بر 5 میلیارد تومان جهت اصلاح بخشی از خطوط انتقال لوشان و منجیل خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۵:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان گفت: آب مشترکان پرمصرفی که الگوی مصرف را رعایت نکنند، یک هفته قطع می شود و با اخذ تعهد وصل می شود.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان با بیان اینکه سیلاب بیش از 5 میلیارد ریال به تاسیسات آبرسانی روستای گلابر در شهرستان ایجرود خسارت وارد کرده است، گفت: عملیات بازسازی این تاسیسات از لحظات اولیه صبح امروز آغاز شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۷:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب زنجان : به منظور رفع افت فشار روستاهای خراسانلو، مهستان و کوه زین سه کیلومتر از خط انتقال مجتمع خراسانلو اصلاح شد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۶:۴۷    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گیلان از پاکسازی رودخانه های رشت و شناسایی خروجی های شبکه های فاضلاب درهم به رودخانه های گوهررود و زرجوب خبر داد.
جماران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۶:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش جماران، ایرنا نوشت: مسئولان استان اردبیل از وجود مشکل کم آبی در دست کم 400 روستای استان اردبیل خبر می دهند. علاوه بر شهرهای استان اردبیل تعدادی از روستاها دچار کم آبی شدید بوده و در برخی روستاها آب آشامیدنی روستاییان از طریق تانکرهای سیار تامین می شود. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۴:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
زنجان- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: تعداد 170 روستا در استان زنجان با مشکل کمبود آب مواجه هستند و تامین آب شرب برای اقصی نقاط استان خط قرمز شرکت آب و فاضلاب استان است.
آفتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب ایلام گفت: پروژه آبرسانی به شهرستان ملکشاهی نیمه اول ماه جاری وارد مدار بهره برداری شده و تنش آب در این شهرستان برطرف می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۲:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: تعداد روستاهای مواجه با مشکل کم آبی استان 170 مورد است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۲:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان گفت: تأمین آب یک میلیون نفر در منطقه سیستان و زاهدان به عنوان مرکز استان وابسته به چاه نیمه ها است که چنانچه همین شرایط ادامه داشته باشد طی دو سال آینده به مشکل بغرنج و عظیمی خواهیم خورد.
احتساب   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۲:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
احتساب - تصفیه خانه شهرنظرکهریزی با اعتبار 170 میلیارد ریال با حضور مسوولین استانی وشهری به بهره برداری رسید. به گزارش کیاست به نقل از دفتر روابط عمومی آب وفاضلاب استان ، تصفیه خانه شهر نظر کهریزی با حضور مهندس ایمانلو مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب استان ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۷:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب ایلام با بیان اینکه عملیات اجرایی پروژه آبرسانی به شهر ملکشاهی در مراحل پایانی قرار دارد، گفت: پیشی بینی می شود این پروژه(لاین اضطراری) تا نیمه اول ماه جاری وارد مدار بهره برداری شده و تنش آبی شهر ملکشاهی، شهر مهر و روستاهای اما و کلکین برطرف شود.
پاون   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۶:۳۸   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان سیستان و بلوچستان گفت: در بدترین سال تخصیص اعتبارات 333 روستای استان به شبکه آب متصل و 430 روستا نیز از چرخه تنش آبی خارج شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۶:۱۰    
کرمانشاه - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه با بیان اینکه کدر بودن آب دلیل بر آلودگی آن نیست، گفت: کدری چند دقیقه ای آب منطقه 2 کرمانشاه در روز گذشته (شنبه) به خاطر شکستگی خطوط انتقال آب از سد گاوشان بود که خیلی سریع برطرف شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۳:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کردستان گفت: با اجرای خط انتقال آب از سد گاران به شرق مریوان تا پایان تابستان، مشکل کم آبی محلات شرقی این شهر برای همیشه رفع می شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۳:۱۱   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت: با مشارکت مردم و کاهش روزانه 200 هزار مترمکعبی مصرف آب در پایتخت، قطع آب مشترکان پرمصرف از دستور کار شرکت آب و فاضلاب استان تهران خارج شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۲:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
تهران- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران از لغو قطع آب مشترکان پر مصرف استان خبر داد و گفت: با مشارکت مردم این طرح اجرا نخواهد شد.
نیروگاهیان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۱:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، “علیرضا کاکاوند” با اعلام این خبر، افزود: مابقی منابع تامین آب استان از چشمه و چاه است که با کاهش 70 درصدی آبگیری چشمه ها مواجه هستیم، چاه ها یا خشک شده اند و یا چهار لیتر بر ثانیه افت آبگیری داشته اند. ...
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت: با مشارکت مردم و کاهش روزانه 200 هزار مترمکعبی مصرف آب در پایتخت، قطع آب مشترکان پرمصرف از دستور کار شرکت آب و فاضلاب استان تهران خارج شد.
باشگاه خبرنگاران: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت: قطع آب پرمصرف ها لغو شده و دیگر اجرا نمی شود، چرا که خوشبختانه مشترکان الگوی مصرف را رعایت می کنند. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۰:۵۶   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی گفت: در حال حاضر روستاهای حیدرآباد و عسگرآباد با مشکل کم آبی مواجه هستند و از طریق آبرسانی سیار آب شرب مورد نیاز آنها تامین می شود.
بانکداری الکترونیک   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۰:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش بانکداری الکترونیک، حمیدرضا جانباز مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور گفت: سال گذشته ما 2/5 درصد رشد مصرف آب در سطح شهر تهران داشته ایم، ولی متوسط افزایش مصرف یک درصد بوده، یعنی مشترکان تهران 1/5 درصد نسبت به سال گذشته آب بیشتر مصرف کرده اند. ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۸:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - طرح آبرسانی به منطقه میاندره شهرستان بابل با همکاری شرکت آب و فاضلاب مازندران، قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه کربلا و یکی از خیران آبرسان، تکمیل و با افتتاح این طرح بیش از 200 خانوار ساکن در چهار روستا از از آب سالم و بهداشتی برخوردار شدند. ...
می متالز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۲۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب استان تهران گفت: براساس اخطار های قبلی، آب مشترکان پرمصرف تهرانی از امروز (شنبه) دو تا پنج ساعت قطع خواهد شد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۲۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان سمنان با اشاره به کاهش منابع آبی سطحی و زیرسطحی گفت: ذخایر آبی پشت سد های استان سمنان بین 25 تا 75 درصد امسال کاهش یافته است.
خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۸:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
خارگ نیوز: بختیاری، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران:بر اساس اخطار های قبلی، آب مشترکان پرمصرف تهرانی از امروز، روزی 2 تا 5 ساعت قطع خواهد شد.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۴:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان گفت: سه روستای سیل زده در بخش شاهیوند شهرستان چگنی همزمان با هفته امامت و ولایت آبرسانی شدند.
روزنامه شروع   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۲:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی تعداد کل حوادث رخ داده در شبکه و انشعابات آب شرکت آب و فاضلاب خوی در چهارماهه سالجاری را بیش از 850 مورد اعلام کرده و افزود: از این تعداد حادثه بیشترین مورد به ترتیب مربوط به انشعابات با بیش از 610 حادثه و شبکه توزیع با بیش از 253 مورد بوده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۲:۴۵    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان، از راه اندازی سامانه تلفن گویا در راستای پیگیری وصول مطالبات معوق مشترکین خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۲:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان گفت: برای تامین آب دائم و پایدار لیردف جاسک و هفت روستای مسیر این شهر مطالعات فنی لازم انجام شده و پس از تامین اعتبار 300 میلیارد ریالی با حفر 2 حلقه چاه آب این منطقه محقق می شود.
رجا نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۲:۴۲   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران از ارسال 400 هزار اخطار به مشترکین پرمصرف و بد مصرف تهرانی و قطع آب مشترکان بد مصرف از فردا خبرداد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۲:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی گفت: چهار هزار میلیارد ریال پروژه برای رفع تنش آبی در شهرها و روستاهای این استان در حال اجرا است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۲:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
قم - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب قم از اصلاح شبکه فاضلاب به روش تونلی و روش مکانیزه لوله شکافی در هفت جبهه کاری در نقاط مختلف قم خبر داد و گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از پنج هزارمتر شبکه فاضلاب شهر اصلاح و بازسازی شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب مشهد گفت : میزان مصرف آب در این کلانشهر حدود 11 درصد افزایش یافته است که عدد قابل توجهی است.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۰:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت: بر اساس اخطار های قبلی، آب مشترکان پرمصرف تهرانی از امروز (شنبه نهم مرداد) روزی دو تا پنج ساعت قطع خواهد شد.
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۰:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
طبق اعلام مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران، آب مشترکان پرمصرف تهرانی از امروز، روزانه 2تا5ساعت قطع خواهد شد. با کاهش 51درصدی بارندگی نسبت به سال قبل و افت 29درصدی ذخایر آب در مخازن سدها، هشدارهای بحران آب پررنگ تر شده است.