چهارشنبه ۲۸ اردیبهشتساعت ۱۴:۳۲May 2022 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استان کرمانشاه»

فرتاک نیوز   ۸ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
دکتر سلیم خانی مدیر کل پزشکی قانونی استان کرمانشاه اظهار کرد: در فروردین ماه سال جاری، تعداد یک هزار و 341 نفر به دلیل صدمات ناشی از نزاع به مراکز پزشکی قانونی استان کرمانشاه مراجعه کردند که از این تعداد 412 نفر زن و 929 نفر مرد بوده اند. ...
ایسنا   ۴۱ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم اسلام آباد غرب و دالاهو در مجلس شورای اسلامی با اشاره به گرفتاری مردم استان کرمانشاه در بحران ریزگردها خواستار شناسایی منشأ ریزگردهای ورودی به کشور شد.
حوزه   ۴۸ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه گفت: همه علمای استان و مردم شریف از برنامه اقتصادی دولت حمایت و پشتیبانی لازم را داشته باشند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱ ساعت پیش    
مدیر کل حفاظت از محیط زیست استان کرمانشاه گفت: امروز سه شهرستان کنگاور، صحنه و سنقرهمچنان به دلیل شدت گرد و غباردر وضعیت بحران قرار دارند.
ایلنا   ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
رئیس گروه موزه ها و اموال منقول استان کرمانشاه گفت : به مناسبت روز جهانی موزه ها امروز(چهارشنبه) بازدید از تمام موزه های استان و از جمله تاق بستان رایگان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱ ساعت پیش    
معاون صنایع دستی استان کرمانشاه گفت: هنرمندان کرمانشاهی در نمایشگاه صنایع دستی عراق یک میلیارد و 500 میلون تومان سازه های دستی خود را به فروش رساندند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱ ساعت پیش    
برنامه ارمغان طبیعت امروز چهارشنبه 28 اردیبهشت به موضوع جهش تولید در مزارع دیم استان کرمانشاه می پردازد.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا- دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه از دستگیری 2 نفر از اراذل و اوباشی که اقدام به ایجاد ناامنی در یکی از محله های شهر کرمانشاه کرده بودند، خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمانشاه جزئیات تعطیلی مدارس نوبت بعد از ظهر در استان کرمانشاه را اعلام کرد.
مرصاد   ۱ ساعت پیش    
مرصاد نیوز: مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت: با توجه به استمرار شرایط جوی گرد و غبار و افت شاخص کیفیت هوا مدارس در برخی شهرستانها تعطیل هستند.
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه مدارس ابتدایی برخی از مناطق استان کرمانشاه در نوبت بعدازظهر امروز(چهارشنبه، 28 اردیبهشت) به علت گرد و غبار و افت شاخص کیفیت هوا تعطیل اعلام شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان کرمانشاه مهندس سهراب مصطفی مدیرشرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان اعلام کردباتلاش همکاران موفق شدیم مقدار30تن کودسولفات پتاسیم پودری جهت بهره برداران شهرستان روانسر تامین وتوزیع نمائیم.
مدارس ابتدایی برخی از مناطق استان کرمانشاه، به علت گرد و غبار و افت شاخص کیفیت هوا امروز، در نوبت بعدازظهر تعطیل اعلام شد.
مدیر باغبانی جهاد کشاورزی استان کرمانشاه از پیش بینی برداشت 350 تن توت فرنگی از مزارع و گلخانه های استان کرمانشاه تا اواخر خرداد ماه خبر داد.
مدیر صنایع تبدیلی جهاد کشاورزی استان کرمانشاه از اختصاص 350 میلیارد تومان تسهیلات برای تکمیل و راه اندازی 67 طرح صنایع تبدیلی در استان خبر داد.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - مدیرکل دفتر امور زنان و خانواده استانداری کرمانشاه با اشاره به راه اندازی قرارگاه ملی حمایت از خانواده، گفت: این قرارگاه به ریاست استاندار در استان کرمانشاه نیز تشکیل شده است.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان کرمانشاه مهندس سراب مصطفی مدیرشرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان اعلام کردباتلاش همکاران موفق شدیم مقدار93تن کودسوپرفسفات تریپل جهت بهره برداران شهرستان صحنه تامین وتوزیع نمائیم.
گروه استان ها- مسئول بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه گفت: اجلاسیه شهدای حقوقدان غرب کشور به میزبانی کرمانشاه با حضور دادستان کل کشور برگزار می شود.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: 40هزار بارنامه از ابتدای امسال تا کنون صادر شده است.
سرپرست اداره کل حفاظت محیط زیست استان کرمانشاه گفت: شاخص کیفی هوای استان کرمانشاه وضعیت بحران و هشدار را برای شهرستان های مختلف نشان می دهد.
مرصاد   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: مدیر هماهنگی ترویج سازمان جهادکشاورزی استان کرمانشاه گفت: در طرح "کاروان ترویج بهره وری کشاورزی" بیش از 300 محقق و کارشناس حضور دارند که روزانه حدود 2 هزار کشاورز کرمانشاهی یافته های علمی فرا می گیرند.
رییس روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: ساماندهی و جمع آوری نخاله های ساختمانی بلاتکلیف و رها شده در حریم قانونی راه ها بصورت روزمره در محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه انجام می شود.
به گزارش روابط عمومی بانک توسعه تعاون،اطلاعات سامانه کارا نشان می دهد که از ابتدای اجرای طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری، بانک توسعه تعاون 29 هزار و 899 میلیارد ریال در قالب این سرفصل تسهیلات پرداخت کرده است. ...
مدیر روابط عمومی هیأت کشتی استان کرمانشاه گفت: دو نوجوان کرمانشاهی به اردوی تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان دعوت شدند.
ایسنا   ۳ ساعت پیش    
ایسنا/کرمانشاه به گفته مدیر درمان تامین اجتماعی استان کرمانشاه، هم اکنون به طور میانگین روزانه پنج هزار نسخه الکترونیکی در استان کرمانشاه تولید می شود.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمانشاه گفت: کارت های آزاد موجود در جایگاه های شهرستان های مرزی استان کرمانشاه جمع آوری شد.
مرصاد   ۴ ساعت پیش    
مرصاد نیوز: مدیر کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه از برگزاری جشنواره "رسم جوانمردی" در کرمانشاه خبر داد وگفت: این جشنواره به منظور تجلیل از برترین ها و کسانی که در اخلاق و فرهنگ ورزش نام خوبی از خود به جای گذاشتند، برگزار خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- سرپرست محیط زیست استان کرمانشاه با اشاره به کاهش غلظت گرد و غبار در استان، گفت: کیفیت هوای کنگاور در وضعیت بسیار ناسالم قرار دارد.
مرصاد   ۴ ساعت پیش    
مرصاد نیوز: معاون میراث فرهنگی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه هم اکنون 10 موزه فعال در استان داریم، افزود: هفت موزه استان در مالکیت اداره کل میراث فرهنگی، دو موزه در مالکیت بخش خصوصی و چهار موزه هم در مالکیت ارگانهای دولتی دیگر هستند.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا- مدیرکل بیمه سلامت استان کرمانشاه با اعلام اینکه تمام خدمات نازایی زیر پوشش بیمه قرار گرفته است، گفت: افراد هر هزینه ای در این زمینه از ابتدای فروردین 1400 انجام داده اند، با ارائه صورت حساب ها به بیمه سلامت می توانند شامل تسهیلات بیمه ای این سازمان قرار گیرند.
گروه استان ها استان کرمانشاه از ابتدای امسال 24 روز را با آسمانی خاکی سپری کرده است.
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا- مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمانشاه از هفت مورد رفع تصرف، در مساحتی بیش از یک هزار و 77 متر مربع از زمین های شهرستان های کرمانشاه و قصرشیرین در سال جاری تاکنون خبر داد.
کارشناس اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: از غلظت گرد و غبار روز گذشته کاسته شده و هم اکنون غبار رقیقی سطح استان را فرا گرفته است.
مرصاد   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۰۰:۲۸    
مرصاد نیوز: رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه از کشف 6 هزار و 200 حبه انواع قرص روانگردان و غیرمجاز در شهر کرمانشاه خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۲۳:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
به علت افزایش ذرات گرد و غبار در جو استان، تمامی مدارس استان کرمانشاه فردا چهارشنبه (28 اردیبهشت) در نوبت صبح تعطیل اعلام شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۲۲:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس اداره ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات آموزش و پرورش استان کرمانشاه از ممنوعیت دریافت هرگونه وجه در زمان اعلام نتایج و تحویل کارنامه خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۲۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- سرپرست محیط زیست استان کرمانشاه با اشاره به کاسته شدن غلظت گرد و غبار در استان، گفت: وضعیت کیفیت هوای سرپل ذهاب و اسلام آبادغرب خطرناک است.
مرصاد   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۲۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: معاون فرهنگی اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری قاتل فراری خبر داد که پس از ارتکاب قتل در کرمانشاه به پاکدشت کرج گریخته بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۲۰:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
کرمانشاه- مدیرکل گمرکات استان کرمانشاه گفت: چهار هزار حبه قرص ترامادول در گمرک امانات پستی کرمانشاه کشف شد.
مرصاد   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۲۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف 11 میلیارد ریال اقلام احتکاری شامل برنج، روغن، شکر و کودشیمیایی در شهرستان "کنگاور" خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۸:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - معاون اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: پیش بینی می شود به تدریج شاهد کاهش میزان غلظت گرد و غبار در آسمان کرمانشاه و دیگر نقاط استان باشیم.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۸:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
از صبح دیروز آسمان شهرهای مختلف استان کرمانشاه به ویژه مناطق مرزی باز هم میزبان گرد و غباری بود که برخی از شهرستان ها را در وضعیت بحران قرار داده است.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۸:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
یوسف اسماعیلی به ضعیف بودن آبخوان های شهرستان گیلانغرب اشاره کرد و افزود: شرکت آبفا استان با توجه به مشکلاتی که در پی کاهش سطح آبدهی منابع تامین آب شرب شهرستان گیلانغرب به وجود آمده است و به منظور گذر از فصل گرم سال با کمترین تنش آبی، اجرای چند پروژه آبرسانی در این شهرستان را در دستور کار دارد. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۷:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - دعوت سه ورزشکار کرمانشاهی به اردوی تیم ملی گلف دختران و معرفی نفرات برتر مسابقات اتومبیلرانی قهرمانی استان عناوین خبرهای کوتاه ورزشی کرمانشاه است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۶:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
تصاویری از شدت میزان آلودگی هوا در قصرشیرین استان کرمانشاه را تماشا می کنید.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۵:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- - وضعیت هوای کرمانشاه و پنج شهر استان امروز سه شنبه (27 اردیبهشت 1401) با توجه به ورود ریزگردها و گرد و غبار در شرایط بحرانی و ناسالم قرار گرفت.