سه شنبه ۱۹ اسفندساعت ۱۳:۱۷Mar 2021 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مشاغل خانگی»

ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- شماری از بانوان میبد یزد در کنار خانه داری با پرداختن به مشاغل خانگی و از جمله روغن گیری از انواع دانه ها و گیاهان، ضمن درآمدزایی برای خانواده، سرگرمی مناسبی در دوره کرونا برای خود ایجاد کرده اند.
ایسکانیوز   ۳ ساعت پیش    
رئیس واحد چهارمحال وبختیاری گفت: در زمینه اشتغال زایی، تفاهم نامه ای با جهاد دانشگاهی منعقد کردیم و بر این اساس دانشجویان و فارغ التحصیلان ما می توانند از امتیاز مشاغل خانگی استفاده کنند.
گزارش تسهیلات اعطایی بانک رفاه کارگران در یازده ماهه نخست سال جاری در بخش های مختلف اقتصادی، بنگاه های کوچک و متوسط، ضمانتنامه های صادره ریالی، قرض الحسنه اعطایی ازدواج و تهیه جهیزیه، اشتغالزایی و مشاغل خانگی مددجویان سازمان بهزیستی کل کشور، کمیته امداد امام خمینی (ره) و وزارت تعاون ...
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - رییس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مهران گفت: یکی از صنعتگران این شهرستان در رشته بافتنی های سنتی موفق به کسب مقام اول جشنواره کشوری عروسک های اقوام ایرانی با محوریت کسب و کار و مشاغل خانگی شد.
افق نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۶:۲۳    
در این روزهایی که کرونا، گرانی و تحریم، امرار معاش را برای مردم کشور سخت کرده، زنان استان سیستان و بلوچستان وظیفه ای سخت تر از قبل را به دوش دارند چرا که اندک یارانه شان کفاف خرید نان مصرفی روزانه شان را هم نمی دهد و تنها راه درآمدی شان که همان مشاغل خانگی است روز به روز با مشکلات بیشتری مواجه می ...
شارا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۶:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
گزارش تسهیلات اعطایی بانک رفاه کارگران در یازده ماهه نخست سال جاری در بخش های مختلف اقتصادی، بنگاه های کوچک و متوسط، ضمانتنامه های صادره ریالی، قرض الحسنه اعطایی ازدواج و تهیه جهیزیه، اشتغالزایی و مشاغل خانگی مددجویان سازمان بهزیستی کل کشور، کمیته امداد امام خمینی (ره) و وزارت تعاون ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۶:۰۴    
در این روزهایی که کرونا، گرانی و تحریم، امرار معاش را برای مردم کشور سخت کرده، زنان استان سیستان و بلوچستان وظیفه ای سخت تر از قبل را به دوش دارند چرا که اندک یارانه شان کفاف خرید نان مصرفی روزانه شان را هم نمی دهد و تنها راه درآمدی شان که همان مشاغل خانگی است روز به روز با مشکلات بیشتری مواجه می ...
پول نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۳:۲۸   + ۱۳ سایت دیگر  
گزارش تسهیلات اعطایی بانک رفاه کارگران در یازده ماهه نخست سال جاری در بخش های مختلف اقتصادی، بنگاه های کوچک و متوسط، ضمانتنامه های صادره ریالی، قرض الحسنه اعطایی ازدواج و تهیه جهیزیه، اشتغالزایی و مشاغل خانگی مددجویان سازمان بهزیستی کل کشور، کمیته امداد امام خمینی (ره) و وزارت تعاون ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۰۶:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از شیراز ، مشاغل خانگی، بهترین فرصت در تامین امنیت اجتماعی و آرامش فکری بانوان سرپرست خانوار به خصوص در مناطق حاشیه نشین و کم برخوردار است . ...
یکتا پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۵:۱۲    
در یک سال اخیر با افزایش نرخ تورم، بسیاری از مشاغل خانگی برای تهیه مواد اولیه با مشکلات بسیاری همراه هستند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۲:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس اداره اشتغال و هدایت نیروی کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان از پرداخت بیش از شش میلیارد تومان تسهیلات مشاغل خانگی خبر داد و گفت: امسال شش میلیارد و 200میلیون تومان تسهیلات مشاغل خانگی به 490 نفر از متقاضیان از محل اعتبارات سال 99 پرداخت شده است.
ایانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرجهاد کشاورزی شهرستان جاجرم گفت: با ترویج کشت قارچ دکمه ای در منطقه سنخواست جاجرم، تعداد کارگاه های تولیدی قارچ در قالب مشاغل خانگی در این منطقه افزایش یافته است.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان از جذب صد درصدی تسهیلات مشاغل خانگی برای دومین سال متوالی خبر داد.
پایگاه خبری نما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۰۹:۵۳   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش نما ، مهندس مصطفی کاویانی امروز در جلسه بررسی عملکرد دستگاه های اجرایی و بانک ها در راستای تحقق طرح های توسعه مشاغل خانگی اظهار داشت: جمعیت شهر قم، 1 میلیون و 300 هزار نفر و جمعیت روستایی 60 هزار نفر است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۵:۳۵    
غمگین گفت: فعالان مشاغل خانگی می توانند با نامنویسی تحت پوشش بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر قرار بگیرند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۴:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران در راستای حضور در نمایشگاه رونمایی از دستاوردها، محصولات و خدمات طرح ملی توسعه مشاغل خانگی، جلسه هماهنگی حوزه تجاری سازی و اشتغالزایی جهاد دانشگاهی در دانشگاه مازندران برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۳:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان گفت: امکان بهره مندی فعالان مشاغل خانگی از بیمه کشاورزان، روستاییان و عشایر فراهم شده لذا این افراد باید در سامانه مربوطه اقدام به نامنویسی کنند.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۷:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، برنامه "ضرب سکه" کاری از گروه تاریخ و فرهنگ رادیو گفت وگو با هدف بررسی کارآفرینی و حمایت از مشاغل خانگی با هدف کمک به تحقق اقتصاد مقاومتی و پاسخ به سوالات اقتصادی مخاطبان از این شبکه پخش می شود. ...
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۸:۲۱    
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در بازدید از غرفه دستاوردهای آموزشی جهاد دانشگاهی در نمایشگاه ایران جابکس با اشاره به اینکه جهاد دانشگاهی از ممولودهای انقلاب اسلامی است اعلام کرد: مجلس از طرح های اشتغال، مهارت آموزی و کارآفرینی جهاد دانشگاهی حمایت می کند. ...
ایانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۸:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سامان گفت:از ابتدای امسال تاکنون 30 فقره مجوز برای متقاضیان مشاغل خانگی در بخش کشاورزی شهرستان سامان صادر شد که از این تعداد 15 مورد جهت دریافت تسهیلات بانکی به بانک های عامل معرفی شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۷:۱۸    
بانوی کار آفرینی که تلاش را معنی بخشید و با راه اندازی مشاغل خانگی زمینه اشتغال چندین نفر رو هم فراهم کرد .
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۵:۴۵    
ساری- معاون وزیر تعاون، از راه اندازی 43 مرکز تخصصی مهارت آموزی در کشور خبر داد و گفت: طرح یارانه مهارت کارجویان به مجلس ارائه شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۵:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
ساری- رئیس سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور گفت:دپارتمان تخصصی مشاغل خانگی به صورت پایلوت در استان مازندران راه اندازی می شود.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۵:۰۲    
راضیه محمدی،کارآفرین قزوینی با اشاره به ایجاد اشتغال برای مددجویان کمیته امداد گفت: در کارگاه چرم دوزی 40 نفر از بانوان در رده سنی 30 تا 40 سال که تحت پوشش کمیته امداد هستند فعالیت و درآمدزایی می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۴:۴۷    
معاون هماهنگی و امور اقتصادی استاندار: استان قم با اعطای 5 میلیارد تومان تسهیلات با بهره 4 درصد رتبه اول را در اعطای تسهیلات مشاغل خانگی کسب کرده است.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۲۱:۵۴    
رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور گفت: متاسفانه در کشور گفتمان مهارت وجود نداشت و ندارد و کمتر از مهارت حرفی زده می شود؛ اگر رویکردها به سوی مهارت منتج شود شاهد رشد و بالندگی جامعه خواهیم بود.
صدای زرند   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۸:۴۷    
رئیس میراث فرهنگی زرند در جمع مدیران و دستگاه قضایی شهرستان زرند با بیان مشکلات فراوان فعالان گردشگری و صنایع دستی و مشاغل خانگی در دوران کرونا و فشار شدید اقتصادی که بر فعالان این بخش ها وارد شده، بر لزوم توجه مسئولین و بانک ها به فعالین این عرصه تاکید کرد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۶:۲۹    
سمنان- غنیان، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان با بیان اینکه سهم استان از تسهیلات مشاغل خانگی 50 میلیارد ریال است، گفت: نزدیک به 95 درصد از این سهمیه جذب شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۶:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
قم – ایرنا - رئیس جهاد دانشگاهی واحد استان قم با اشاره به اجرای طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در استان گفت: بیش از یک هزار و 600 متقاضی برای مهارت آموزی در حرفه های مختلف در قالب این طرح نام نویسی کردند که فرایند اتصال آنها به بازار کار پس از طی دوره های آموزشی آغاز می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۵:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مشاور وزیر گفت: باید با تعامل، هم افزائی و آموزش های لازم گامی موثر برای توسعه اقتصادی بانوان کارآفرین و تجارت الکترونیک برداریم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۴:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - معاون وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی با اعلام این که 3.3 درصد از اشتغال کشور مربوط به مشاغل خانگی است ، گفت که این بخش می تواند تا 10 درصد از کل اشتغال کشور را به خود اختصاص دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۴:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
مجمع عالی بسیج شهرستان خوی با تصویب سه طرح در زمینه های اقتصادی ، مشاغل خانگی و فرهنگی به پایان رسید.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان گفت: 93.5 درصد از سهمیه استان در بخش تسهیلات مشاغل خانگی سال جاری تاکنون جذب شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۲:۰۴    
ایسنا/اصفهان یک فعال حوزه مشاغل خانگی با بیان اینکه در توسعه مشاغل خانگی آموزش بسیار مهم است، گفت: فعالان حوزه مشاغل خانگی به دلیل گرانی مواد اولیه تولیدات و همچنین نداشتن سرمایه اولیه، در میانه راه دچار مشکل می شوند و بعضا از ادامه فعالیت باز می مانند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۹:۴۷    
طرح توسعه مشاغل خانگی استان با آموزش ابریشم بافی به بانوان روستایی شهرستان گالیکش اجرا شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۸:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان مدیر اجرای مرکز رشد جهاد دانشگاهی هرمزگان و مدیر اجرایی طرح ملی توسعه مشاغل خانگی گفت: بیش از پنج هزار نفر از متقاضیان هرمزگانی پس از ارزیابی و مشاوره در طرح ملی توسعه مشاغل خانگی حضور یافته اند که سهم استان در این طرح دو هزار و 500 نفر است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۴:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان مدیر اجرایی طرح ملی توسعه مشاغل خانگی هرمزگان بر ضرورت راه اندازی سامانه فروش محصولات مشاغل خانگی در فضای مجازی تأکید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۳:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کردستان گفت: طرح جهت دهی و راهبری مشاغل خانگی با همکاری جهاد دانشگاهی در مناطق حاشیه شهر سنندج آغاز شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۰:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
لارستان - ایرنا- کمیته امداد لارستان فارس 197 طرح اشتغال زایی و مشاغل خانگی در حوزه های مختلف و با سرمایه گذاری افزون بر 76 میلیارد ریال از اوایل سال 99 تاکنون اجرا کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان گفت: در سال جاری تاکنون 58 درصد از سهمیه مشاغل خانگی این استان جذب شده است.
پیام خاوران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۵:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی خراسان جنوبی گفت: بیش از 4 میلیارد و 90 میلیون تومان تسهیلات به طرح های مشاغل خانگی استان پرداخت شده است .
زرک   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۵:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
دبیر طرح ملی مشاغل خانگی در لرستان از اشتغال 170 زن سرپرست خانوار استان تحت پوشش طرح توانمندسازی اقتصادی خبر داد. به گزارش پایگاه خبری زرک ؛ رحیم بیرانوند روز دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: طرح توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۰:۳۵    
مدیر صمت شهرستان فاروج گفت: از 448 مجوز مشاغل خانگی صادر شده این دستگاه 145 مورد تسهیلات پرداخت شده و 141 پرونده هم در صف دریافت تسهیلات است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۳:۲۱    
ایسنا/خراسان جنوبی در طرح ملی توسعه مشاغل خانگی و طی جلسه ای که با حضور حداکثری پیشرانان و مسئولین شبکه های شکل گرفته طرح برگزار شد، تلاش شد تا طی چند ساعتی پیشرانان این طرح با فروشگاه های اینترنتی به صورت مقدماتی آشنا شده و فوت و فن بازار را بیاموزند.
فرمانداری خوانسار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خوانسار، جلسه کارگروه اشتغال بانوان با دو موضوع بازارچه مشاغل خانگی و باغ بانوان به ریاست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و با حضور اعضاء در سالن جلسات فرمانداری تشکیل گردید. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۵:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نشست با مسئولان دو موسسه مردم نهاد به منظور توسعه مشاغل خانگی و حمایت از تولید کنندگان گفت: طرح ملی توسعه مشاغل خانگی به منظور تحقق شعار سال، رونق اقتصاد خانوار و حمایت از توسعه و ایجاد کسب و کارهای خرد و خانگی اجرا می شود.
شادا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۱:۴۱   + ۴۰ سایت دیگر  
گزارش تسهیلات اعطایی بانک رفاه کارگران در ده ماهه نخست سال جاری در بخش های مختلف اقتصادی، بنگاه های کوچک و متوسط، ضمانتنامه های صادره ریالی، قرض الحسنه اعطایی ازدواج و تهیه جهیزیه، اشتغالزایی و مشاغل خانگی مددجویان سازمان بهزیستی کل کشور، کمیته امداد امام خمینی (ره) و وزارت تعاون ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۹:۳۱    
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی ابرکوه گفت: توسعه مشاغل خانگی موجب توازن بین کسب و کار ها شده و تولید و اشتغال را تقویت می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/یزد رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی ابرکوه گفت: توسعه مشاغل خانگی موجب توازن بین کسب و کارها شده و تولید و اشتغال را تقویت می کند.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، برنامه "ضرب سکه" کاری از گروه تاریخ و فرهنگ رادیو گفت وگو با هدف بررسی کارآفرینی و حمایت از مشاغل خانگی با هدف کمک به تحقق اقتصاد مقاومتی و پاسخ به سوالات اقتصادی مخاطبان از این شبکه پخش می شود. ...