شنبه ۲۶ خردادساعت ۲۳:۲۰Jun 2024 15
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مشاغل خانگی»

شهرآٰرا نیوز   ۲ ساعت پیش    
به مناسبت روز جهانی صنایع دستی اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان طرقبه و شاندیز اقدام به برگزاری بازارچه مشاغل خانگی با همکاری مجموعه نمونه گردشگری چالیدره داشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر یزد گفت: شورای شهر و مدیریت شهری توجه جدی تری به سیاست ها و برنامه های حمایتی مشاغل خانگی داشته باشند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۰:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور زنان و خانواده شهرداری تهران گفت: اداره کل امور زنان و خانواده شهرداری تهران، از سال 1389 تا کنون حدود 34 هزار نفر از زنان سرپرست خانوار و حدود 32 هزار نفر از فرزندان آنها را تحت پوشش قرار داده و در سامانه توانمندسازی زنان سرپرست خانوار شهرداری تهران به ثبت رسانده است.
پانا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۳:۰۵    
بهارستان دو (پانا)- سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بهارستان در گفت وگو با خبرنگار دانش آموز پانا، از تسهیلات میلیاردی برای حمایت از دانش آموزان شرکت کننده در جشنواره تن پور نور بهارستان جهت توسعه مشاغل خانگی خبر داد.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۰:۵۵    
با ابلاغ اعتبار مشاغل خانگی در سال 1403 نخستین جلسه هماهنگی در خصوص روند اجرایی توزیع اعتبارات با حضور دستگاه های اجرایی مرتبط تشکیل شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۹:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیر بازرسی و نظارت اصناف استان اصفهان با تاکید بر ضرورت جلوگیری از تجاری شدن مسأله عفاف و حجاب گفت: یکم تا پنجم تیرماه شاهد یکی از بزرگترین نمایشگاه های عفاف و حجاب کشور در اصفهان خواهیم بود.
استاندار البرز از غرفه صندوق استان البرز در نمایشگاه مشاغل خانگی و کشاورزی بازدید کرده و از نزدیک با خدمات صندوق آشنا شد. به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان البرز ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری از ابلاغ تسهیلات قرض الحسنه 163 میلیاردی به استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۰۵:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
استاندار تهران گفت: بانوان با تولید خرد در مشاغل خانگی و صنایع دستی به اقتصاد کلان کشور کمک کنند.
مدیر توسعه کسب وکار و سرمایه گذاری اتاق بازرگانی اصفهان گفت: کارگروه مردمی سازی اقتصاد از سال گذشته با حضور سازمان های استانی تشکیل گردید و نخستین موضوع برای بررسی، آسیب شناسی و ارائه راه حل کسب وکارهای خیلی کوچک و مشاغل خانگی تعیین گردید.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۷:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون صنایع دستی میراث فرهنگی سمنان گفت: 416 میلیارد ریال تسهیلات بانکی از منابع وام های مشاغل خانگی و تبصره 18 قانون بودجه و تبصره 16 به هنرمندان صنایع دستی استان پرداخت شد.
معاون هماهنگی و امور اقتصادی استانداری چهارمحال و بختیاری افزود تسهیلات مشاغل خانگی به استان ابلاغ شده است که سهم فرمانداری ها و دستگاه های اجرایی از تسهیلات مشاغل خانگی مشخص شده است.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۲:۲۱    
رئیس دبیرخانه ستاد ساماندهی حمایت از مشاغل خانگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از ایجاد 160هزار کسب وکار خانگی در دولت سیزدهم خبر داد.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۲:۲۱    
روزنامه ایران: بنا بر داده های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در دو سال اخیر، 290 هزار فرصت شغلی از طریق حوزه مشاغل خانگی ایجاد شده و پیش بینی می شود که سهم این بخش از اشتغال کشور از 10 درصد کنونی به 15 درصد برسد.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۲:۱۳    
به گزارش روابط عمومی اتاق تعاون استان تهران ، آزیتا همتیان رییس دبیرخانه و دبیر ستاد ساماندهی حمایت از مشاغل خانگی کشور به گفت: حضور در رویدادهایی مانند کنگره ملی باور در راستای گردهمایی بانوان توانمند و فعال کارآفرین و نوآفرین نشان از اهمیت و نگاه ویژه حکمرانی دولتی به بخش،خصوصی بالاخص زنان دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۱:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
سمنان- معاون صنایع دستی میراث فرهنگی سمنان گفت: 416 میلیارد ریال تسهیلات بانکی از منابع وام های مشاغل خانگی و تبصره 18 قانون بودجه و تبصره 16 به هنرمندان صنایع دستی استان پرداخت شد.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۰۹:۳۹    
اولین جلسه کمیته تخصصی مشاغل خانگی استان اردبیل با موضوع تشریح و تبیین دستورالعمل اجرایی و اعتبارات سال 1403 مشاغل خانگی در محل سالن جلسات اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان برگزار شد.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۰۸:۴۲    
در این جلسه به منظور هماهنگی و تعامل بیشتر دستگاه های مربوطه برای اشتغال خانگی فارغ التحصیلان، ثبت اشتغال در سامانه رصد اشتغال، برگزاری نمایشگاه با محوریت عرضه محصولات مشاغل خانگی برگزار شد.
مدیر اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان گفت: امکان صدور حساب تجاری و دستگاه کارتخوان پایانه فروشگاهی برای فروش محصولات مشاغل خانگی فراهم شده است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۹:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/تهران رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: طی یک سال گذشته 270 فقره مجوز صنایع دستی در قالب مجوزهای سه گانه صنایع دستی و مشاغل خانگی صادر شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۵:۴۲    
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 132 میلیارد تومان اعتبار برای توسعه مشاغل خانگی در سال 1403 به استان اختصاص یافت.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۵:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران رئیس جهاد دانشگاهی مازندران با اشاره به ضرورت تقویت زنجیره ارزش پوشاک در استان گفت: با رصد داده های مشاغل خانگی 25 درصد شاغلین خانگی در رسته پوشاک مشغول فعالیت هستند و 30 درصد وام های خود اشتغالی در این حوزه صرف شده است.
حزب الله نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۲:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
حزب الله: معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج از افتتاح نمایشگاه عرضه و فروش محصولات مشاغل خانگی بانوان کارآفرین کرج خبر داد.
مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی کهگیلویه بویراحمد از اختصاص 132 میلیارد تومان اعتبار مشاغل خانگی در سال 1403 به کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۰۹:۳۵    
نوذرشبرنگ مدیرکل تعاون کار ورفاه اجتماعی: یکی از تصمیمات مهم این جلسه، برنامه ریزی کردن پرداخت تسهیلات در راستایِ کمک و حمایت بیشتر از مشاغل خُرد و خانگی بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۶:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر گفت: امسال بیش از 150 میلیارد تومان تسهیلات برای ایجاد مشاغل خانگی ابلاغ شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۵:۴۴    
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت: در دولت سیزدهم در استان بیش از 17هزار مجوز مشاغل خانگی صادر و 2900میلیارد ریال تسهیلات به متقاضیان پرداخت شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۳:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه هم اکنون 609 رسته شغلی در سامانه مشاغل خانگی بارگذاری شده است، گفت: لازم است دستگاه های اجرایی توزیع متوازنی از این رسته ها داشته باشند تا غالب تسهیلات به سمت یک یا دو رشته شغلی هدایت نشود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار چهارمحال و بختیاری از پرداخت بیش از 80 درصد تسهیلات جزء 3 مشاغل خانگی تا پایان خرداد خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۰:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/قم معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی استان قم، با بیان اینکه سال گذشته 11 میلیارد تسهیلات مشاغل خانگی به 102 نفر از متقاضیان پرداخت کردیم، گفت: معرفی هنرمندان صنایع دستی برای دریافت تسهیلات تبصره 18، با مبلغ 440 میلیارد ریال در سال گذشته انجام شده است.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۰۸:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان با حضور در رسانه استانی با مدیرکل صداوسیما دیدار و گفتگو کرد . به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، مدیرکل مرکز در این دیدار ...
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان البرز اعلام کرد: با تلاش و پیگیری اداره فرش و مشاغل خانگی اداره کل صمت البرز اولین نمایشگاه فرش دستباف و صنایع دستی استان برگزار می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان البرز اعلام کرد: با تلاش و پیگیری اداره فرش و مشاغل خانگی اداره کل صمت البرز اولین نمایشگاه فرش دستباف و صنایع دستی استان برگزار می شود.
شما نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۴:۱۶    
در صورتی که سابقه کاری خاصی ندارید و به دنبال استقلال مالی هستید، امکان کسب درآمد مناسب برای شما دور از دسترس نیست. با کمی پشتکار، می توانید از روزمرگی های خود فاصله بگیرید و با ارتقای توانایی های خود از داخل خانه به درآمد بالا برسید.
نامه نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۲:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
در ادامه شرایط جدید دریافت وام فوری مشاغل خانگی را با ما دنبال کنید.
افکار نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۰۸:۴۸   + ۳۰ سایت دیگر  
بانک مرکزی سهمیه بانک های عامل در پرداخت تسهیلات قرض الحسنه مشاغل خانگی را ابلاغ کرد.
رئیس مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: طی سه ماه گذشته، بیش از 4 هزار نفر از زنان سرپرست خانوار دارای مشاغل خانگی در سراسر کشور از آموزش های ایمنی کار بهره مند شدند.
کرج رسا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۸ - ۱۲:۵۲   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا، دارایی گفت: به منظور حمایت از تولیدات و توانمندسازی بانوان سرپرست خانوار و تکمیل زنجیره تولید تا فروش در حوزه مشاغل خانگی، بازارچه های برکت فعالیت خود را آغاز کرد. ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۸ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
نمایشگاه دستاوردها و فرصت های سرمایه گذاری و مشاغل خانگی در بخش های صنایع دستی، هنری، کشاورزی، رونق تولید، افتتاح شد.
هرمز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۸ - ۰۹:۱۱    
کارآفرین برتر هرمزگانی گفت: برای 150 نفر شغل ایجاد کرده ام که عمده مشاغل خانگی و زودبازده است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۱۱:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی از صدور 11 هزار و 775 مجوز مشاغل خانگی در آذربایجان شرقی طی سال گذشته با اشتغال 8968 نفر خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۰۸:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی برنامه و بودجه سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران از اشتغال 16 هزار و 171 نفر در حوزه اشتغال خانگی و صدور 7هزارو 381 مجوز مشاغل این حوزه در سال گذشته خبر داد.
نوذرشبرنگ مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی کهگیلویه بویراحمد: کسب و کارهای خانگی یکی از مهمترین و کارآمد ترین روش ها برای توسعه کسب کارهای خرد است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۹:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی گفت: 2 هزار و 50 میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی استان در دولت سیزدهم پرداخت شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۶:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
خمین - ایرنا - رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان خمین گفت:110 میلیارد ریال اعتبار پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی در سال جاری به دستگاه های اجرایی خمین تخصیص یافت.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز از راه اندازی کمیته های نظارت بر طرح های بهره مند از تسهیلات اشتغالزایی تبصره ای و مشاغل خانگی در البرز خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: 70 درصد از تسهیلات مربوط به مشاغل خانگی به بانوان زنجانی پرداخت شده است.