پنجشنبه ۰۱ آبانساعت ۰۴:۰۴Oct 2020 22

جدیدترین‌های «مشاغل خانگی»

فرمانداری بوئین میاندشت   ۵ ساعت پیش    
در تاریخ 99/07/30 جلسه شورای سرمایه گذاری در محل فرمانداری و به ریاست مهندس توسلی فرماندار محترم شهرستان و حضور سایر اعضا تشکیل گردید. در ابتدای جلسه مسئول نمایندگی اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان به بیان سهمیه دستگاه های اجرایی شهرستان در ایجاد اشتغال پرداخته و میزان تسهیلات پرداختی از ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۹ ساعت پیش    
مدیر اجرایی این طرح در قزوین گفت: تا کنون 650 نفر در سامانه www.inhb.ir ثبت نام کردند.
بانک ملی   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۱۵   + ۲۴ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، در شش ماه نخست امسال هفت هزار و 839 فقره تسهیلات خود اشتغالی و مشاغل خانگی به مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره)، سازمان بهزیستی و صاحبان مشاغل مورد حمایت وزارت تعاون ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان قرچک اظهار داشت: علاوه بر پروژه های عمرانی، طرح های اقتصادی از جمله مشاغل خانگی باید در روستاهای قرچک که هر کدام دارای ظرفیت های متعددی هستند، اجرایی و عملیاتی شود.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه طرح توانمندسازی زنان سرپرست خانوار در 24 استان در حال اجراست، گفت: اجرای این طرح نقاط قوت فراوانی، نظیر شناسایی فرصت ها و مزیت های استان، اعطای تسهیلات به پیشرانان جهت تهیه تجهیزات برای گسترش و توسعه کاربرای استان دارد.
نوش آبادی نماینده مردم شهرستان های ورامین، قرچک و پیشوا در مجلس شورای اسلامی از برپایی و اقدامات صورت گرفته در حوزه توانمند سازی بانوان در نمایشگاه صنایع دستی و تولیدات مشاغل خانگی شهرستان قرچک تقدیر کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین مدیر اجرایی طرح ملی توسعه مشاغل خانگی استان قزوین از بازدید میدانی روستاهای قزوین برای شناسایی ظرفیت مشاغل خانگی خبر داد و گفت: جهاددانشگاهی به عنوان مجری طرح ملی توسعه مشاغل خانگی درصدد آن است که زنجیره ارزش مشاغل خانگی را تکمیل کند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۲۲    
نمایشگاه صنایع دستی و تولیدات مشاغل خانگی بانوان با حضور نوش آبادی نماینده مردم شهرستان های ورامین، قرچک و پیشوا در مجلس شورای اسلامی افتتاح شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۴۰    
اولین نمایشگاه "صنایع دستی زنان کارآفرین و مشاغل خانگی زنان سرپرست خانوار" در قرچک برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۱۴    
ایسنا/قزوین یک بانوی کارآفرین با اشاره به اینکه برق مشاغل خانگی صنعتی محسوب می شود، گفت: کار ما با سوزن چاه کندن است، از دوخت یک پالتو و یا مانتو دستمزد کمی می گیریم و با کسر هزینه ها نهایتاً از یک پالتوی 30 هزار تومانی سه تا چهار هزار تومان سود می کنیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- سرپرست معاونت صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سمنان گفت: 73 مجوز مشاغل خانگی صنایع دستی در نیمه نخست سال 99 صادر شد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۳۷    
در همین نزدیکی محل سکونت ما در منطقه 14، مرکزیوجود دارد که با هدف آموزش مهارت های هنری و مشاغل خانگی راه اندازی شده است. جایی که بانوان توانمند بتواند برای رونق اقتصادی شهر و محله شان آستین همت بالا زده و همه تلاش خود را به کار گیرند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند-معاون آموزشی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی گفت: برای اجرای طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در خراسان جنوبی 400 نفر از متقاضیان مشاغل مزیت دار به صورت رایگان آموزش می بینند.
منطقه آزاد ماکو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
با همکاری اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی و سازمان جهاد دانشگاهی استان آذربایجان غربی طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در این آذربایجان غربی در حال اجرا است. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین کارآفرین موفق قزوینی با تأکید بر اینکه من از یک فضای 9 متری کارم را شروع کردم، گفت: یک تولیدکننده باید نیازهای جامعه و بازار را بشناسد و بر اساس آن تولید کند، باید در خصوص واردات و اجناس خارجی تحقیق کرده و سپس نسبت به تولید اقدام کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۸:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام مدیر اشتغال جهاد دانشگاهی ایلام گفت: متقاضیان ثبت نام در طرح الگوی نوین مشاغل خانگی تا 5 آبان مهلت دارند با مراجعه به نشانی www.Inhb.ir در این طرح ثبت نام کنند.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۰:۱۵    
مژگان مهرابی در همین نزدیکی محل سکونت ما در منطقه 14، مرکزیوجود دارد که با هدف آموزش مهارت های هنری و مشاغل خانگی راه اندازی شده است. جایی که بانوان توانمند بتواند برای رونق اقتصادی شهر و محله شان آستین همت بالا زده و همه تلاش خود را به کار گیرند ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان با همکاری اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی و سازمان جهاد دانشگاهی استان گیلان طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در گیلان اجرایی می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۹:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی سرپرست معاونت آموزشی جهاددانشگاهی خراسان شمالی گفت: ثبت نام در طرح ملی توسعه مشاغل خانگی تا پنجم آبان ماه سال جاری تمدید شده و افراد می توانند در سامانه inhb.ir نسبت به نام نویسی اقدام کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - معاون آموزشی جهاد دانشگاهی استان قزوین گفت: تاکنون 584 متقاضی برای شرکت در طرح توسعه مشاغل خانگی قزوین ثبت نام کرده اند در حالی که ظرفیت لازم استان در این حوزه یک هزار و 500 مورد است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون صنایع دستی کرمان از تصویب چهار طرح صنایع دستی در رشته های پته دوزی، گلیم بافی، میناکاری و فیروزه کوبی برای دریافت تسهیلات مشاغل خانگی در استان کرمان خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۴۶    
نخستین کارگروه علمی طرح ملی توسعه مشاغل خانگی بمنظور بررسی، تبادل نظر و امکان سنجی راهکارهای علمی حل مسایل و رفع مشکلات احتمالی، با حضور معاون آموزشی جهاد دانشگاهی هرمزگان و کارشناسان دستگاههای اجرایی مرتبط در سالن جلسات اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان برگزار شد.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۴۰    
روابط عمومی مرکز خدمات حوزه های علمیه استان همدان، به اطلاع می رساند این مرکز قصد دارد با همکاری جهاد دانشگاهی دوره های توسعه مشاغل خانگی با موضوعات مختلف به صورت رایگان و همراه با اعطای گواهینامه برگزار نماید. موضوعات دوره ها: ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی گفت: از ابتدای سال 10 جلسه با حضور کارفرما و مجری طرح با حضور نمایندگان استانداری، دستگاه های اجرایی تخصصی و نهادهای حمایتی به منظور بررسی روند اجرای الگوی توسعه مشاغل خانگی و شناسایی رشته های جدید با قابلیت شبکه شدن در این اداره کل ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۶:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رییس دبیرخانه ستاد ساماندهی مشاغل خانگی در دیدار معاونین و مدیران وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با نماینده ولی فقیه در لرستان اظهار کرد در مشاغل خانگی، تسهیلات بخش کوچکی از کار ما است و طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در سه فاز در حال انجام است ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۵:۵۶   + ۱۳ سایت دیگر  
رییس دبیرخانه ستاد ساماندهی مشاغل خانگی در دیدار معاونین و مدیران وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با نماینده ولی فقیه در لرستان اظهار کرد: در مشاغل خانگی، تسهیلات بخش کوچکی از کار ما است و طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در سه فاز در حال انجام است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۹:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان رئیس دبیرخانه ستاد ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: امیدهای زیادی به عزم و جزم ها و همت بلند دوستان در جهاد دانشگاهی لرستان و هم به اثربخش بودن این طرح ها داریم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۹:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
پیروزبخت گفت: آیین نامه ای در خصوص گواهی انطباق برای مشاغل خانگی و روستایی آماده شده که هفته آینده به تصویب می رسد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان معاون توسعه، کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: کارهای خوبی توسط جهاد دانشگاهی لرستان در بحث مشاغل خانگی انجام شده است.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۱:۵۶    
استاندار قم خواستار رسیدگی به افراد آسیب دیده از کرونا و تقویت مهارت آموزی و تقویت مشاغل خانگی مددجویان شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۰:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
جلسه معرفی ظرفیت ها و زیر ساخت های پست استان اصفهان و شرکت ملی پست در حوزه مشاغل خانگی و توسعه آن از طریق سرویس تجارت الکترونیک با حضور دکتر قادری عضو هیات مدیره بصورت مجازی برگزار شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۳:۳۱    
حجت الاسلام شاهرخی با بیان اینکه پول باید در خدمت تولید و اشتغال باشد، گفت: در طرح مشاغل خانگی پولپخش می شود، اما آثار آن در جامعه دیده نمی شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۲:۵۸   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان رئیس دبیرخانه ستاد ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: جهاد دانشگاهی لرستان در بحث مشاغل خانگی موفق عمل کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس دبیرخانه ستاد ساماندهی مشاغل خانگی وزارت کار تعاون و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه مشاغل خانگی در لرستان حمایت می شوند گفت: طرح ملی توسعه مشاغل خانگی درحال انجام است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۷:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان مدیر کل پست استان اصفهان گفت: 30 درصد اقتصاد کشور در روستاهاست و پست به دنبال تقویت و توسعه مشاغل خانگی و بانوان و زنان سرپرست خانوار است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۷:۲۶    
ایسنا/اصفهان عضو هیئت مدیره شرکت ملی پست ایران گفت: برای ارائه امکانات به کسب و کارهای کوچک و مشاغل خانگی و دسترسی آنها به کل بازارهای کشور، سرویس شتابدهی پست را تعریف کردیم و همان گونه که به یک غول تجارت الکترونیک همانند دیجی کالا سرویس ارائه می دهد ...
سفیر افلاک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۷:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
منصوری، معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به ضرورت احیای مشاغل خانگی، گفت: در پرداخت تسهیلات اشتغال زایی به متقاضیان مشکلی نداریم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۶:۲۸    
پلدختر- معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بر ضرورت احیای مشاغل آسیب دیده از سیلاب و راه اندازی مشاغل خانگی در پلدختر تاکید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۵:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
دبیر ستاد ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی کشور بر اجرای رشته های جدید در طرح مشاغل خانگی تاکید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۵:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها معاون وزیر کار با بیان اینکه احیای مشاغل خانگی یک ضرورت است، گفت: برای احیای باغات و زمین های کشاورزی مناطق سیل زده 4 میلیارد تومان اعتبار اختصاص یافت.
سفیر افلاک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
ترابی نژاد، فرماندار چگنی گفت: ایجاد شعبه تامین اجتماعی در شهرستان چگنی ضروی است و نبود این شعبه برای افراد تحت پوشش مشکلاتی را ایجاد کرده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۲۱    
ایسنا/لرستان دبیر ستاد ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی کشور از ایجاد 2700 فرصت شغلی در طرح توسعه مشاغل خانگی در لرستان خبر داد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان اجرای طرح توانمندسازی زنان سرپرست خانوار را دارای نقاط قوت فراوانی، نظیر شناسایی فرصت ها و مزیت های استان، اعطای تسهیلات به پیشرانان جهت تهیه تجهیزات برای گسترش و توسعه کاربرای گیلان دانست.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی مدیر طرح توسعه مشاغل خانگی در خراسان جنوبی از آغاز ثبت نام متقاضیان راه اندازی کسب و کارهای خانگی خبر داد و گفت: سهمیه خراسان جنوبی 400 نفر است.
سفیر افلاک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۷:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام طهماسبی، امام جمعه کوهدشت با اشاره به وضعیت نامطلوب صنعت در شهرستان کوهدشت گفت: حمایت از مشاغل خانگی در اولویت دولت قرار گیرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۶:۱۴    
ایسنا/لرستان دبیر ستاد ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی کشور بر اجرای رشته های جدید در طرح مشاغل خانگی تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۲:۳۱    
رئیس اداره تایید صلاحیت و سیستم های مدیریت کیفیت در اداره استاندارد گلستان گفت: سازمان ملی استاندارد در سال گذشته پیشنهاد سازماندهی و گواهی ارزیابی انطباق را برای مشاغل خانگی صادر کرد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان قرچک با بیان اینکه تاثیر همه گیری ویروس کرونا بر سلامت جسمی، روانی و اجتماعی زنان بیش از سایرین است، گفت: شیوع این بیماری وظایف و مسئولیت زنان را بیشتر کرد.
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان ایلام از فعالیت بیش از یک هزار مددجوی ایلامی در زمینه قالیبافی خبر داد و گفت: توسعه مشاغل خانگی از مهمترین ابزارها در زمینه مبارزه با معضل بیکاری است.