چهارشنبه ۱۳ مهرساعت ۱۴:۴۲Oct 2022 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نوآورانه»

پوستر رویداد ملی زندگی که با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، اداره کل تبلیغات اسلامی خوزستان، شهرداری اهواز، حوزه هنری خوزستان و اندیشکده سبک زندگی برگزار خواهد شد، طی مراسمی در مجموعه شهدای سرچشمه تهران رونمایی شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۲۱:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/قم معاون آموزش و توسعه خانه خلاق و نوآوری اشراق گفت: طی مراسمی با حضور رئیس دفتر تبلیغات اسلامی، علاوه بر اعطای اعتبارنامه شش شرکت نوآور از اپلیکیشن های خانواده شایسته و گفتیار نیز رونمایی به عمل خواهد آمد.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۲۰:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
وزیر نیرو گفت: گفت وگوهایی انجام شده و به توافق رسیده ایم که مبادلات برق را بین ایران و ترکیه از سر بگیریم. به گزارش خبرگزاری مهر، علی اکبر محرابیان در حاشیه بازدید و افتتاح نمایشگاه محصولات نوآورانه و فناورانه با اشاره به سفر اخیرش به ترکیه اظهارکرد ...
پانا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۵:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
تهران (پانا) - وزیر نیرو با اشاره به تدوین برنامه مدیریت مصرف برای سال 1402، اعلام کرد این برنامه در چارچوب 140 برنامه سیاست گذاری و اقدام تدوین شده که بخشی از اقدامات مدیریت مصرف از سال قبل و بخش قابل توجهی نیز در آینده آغاز خواهد شد. ...
گیتی آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۵:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
کاربران اینترنت چینی مشارکت فعالانه ای در بیستمین کنگره ملی آتی حزب کمونیست چین داشتند که در ابتکاری توسط حزب حاکم این کشور و به منظور جلب نظرات و پیشنهادات عمومی راه اندازی شده بود. حزب کمونیست چین بدین سبب به طور کامل تعهد خود را به دموکراسی و همچنین سنت آن برای بهره وری از خرد عمومی نشان داد.
برق نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۴:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
اولین نمایشگاه تخصصی محصولات نوآورانه صنعت برق با اولویت هوشمندسازی صبح امروز 11 مهر سال 1401 با حضور وزیر نیرو آغاز به کار کرد.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۳:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایران پرس: نخستین نمایشگاه تخصصی ارائه محصولات نوآورانه و فناورانه وزارت نیرو از صبح امروز با حضور وزیر نیرو در پژوهشگاه نیرو افتتاح شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۳:۱۸    
رییس انجمن لاستیک اصفهان، اولویت این انجمن را ایجاد زیرساخت های نوآورانه برای توسعه این صنعت دانست و گفت: پیشنهاد می شود برای ایجاد بانک جامع اطلاعاتی و یا ایجاد بستر ارتباطی آسان با شرکت های فناور و فعال در حوزه نانو پلیمر اقدام شود.
تقریب   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۰:۲۴   + ۱۳ سایت دیگر  
نخستین نمایشگاه تخصصی محصولات نوآورانه و فناورانه صنعت برق با حضور وزیر نیرو افتتاح شد.
پاون   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۰۹:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
نخستین نمایشگاه تخصصی ارائه محصولات نوآورانه و فناورانه 1401 با هدف توسعه محصولات فناورانه و حمایت از شرکت های دانش بنیان با حضور وزیر نیرو آغاز به کار کرد.
سینا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۳:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
طرح های نوآورانه و فناورانه شرکت های دانش بنیان و صاحبان ایده که رونق طراحی و تولید خودروهای برقی را به همراه داشته باشند، حمایت می شوند. نسل جدیدی از خودروها که آلودگی ندارند و به محیط زیست هم آسیب نمی زنند و تولید آنها می تواند در کنار پاسخ گویی به نیاز مشتریان و حفظ جان آنها از مخاطرات و ...
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۳:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیر پالایشگاه دوم پارس جنوبی از پایان یافتن تعمیرات اساسی در این پالایشگاه در سال جاری با انجام هزار و162 دستور کار تعمیراتی و با انجام اقدامات شاخص و نوآورانه در بازه زمانی 13 روز خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۱:۴۷   + ۳۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - طرح های نوآورانه و فناورانه شرکت های دانش بنیان و صاحبان ایده که رونق طراحی و تولید خودروهای برقی را به همراه داشته باشند، حمایت می شوند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۰:۵۵   + ۱۹ سایت دیگر  
همزمان با هفته نوآوری ازبکستان، این کشور میزبان محصولات دانش بنیان و خلاق ایران ساخت می شود تا فرصتی مناسب برای صادرات محصولات فناورانه و نوآورانه به بازار همسایه شمال شرقی ایران مهیا شود.
موسسه تحقیقاتی علوم شیلاتی کشور   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۰۹:۴۱    
جلسه تخصصی فراخوان نیازهای فناورانه پیش رویداد کارآفرینی نوآورانه دانش بنیان و اشتغال آفرین حوزه شیلاتی در مرکز ملی تحقیقات فرآوری آبزیان_ یونیدو
ایران پرس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۴:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران از برنامه ریزی در کشور برای بهره وری از ظرفیت فن آوری های نوآورانه خبر داد.
فوت وفن   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۲:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
به صفر رسیدن انتشار کربن تا سال 2050 محصولات بسیار کم مصرف به حداکثر رساندن گردش منابع در کل چرخه عمر محصول حفاظت از آب و اقدامات مرتبط با تصفیه آلاینده ها سرمایه گذاری و توسعه فناوری های نوآورانه برای آینده ای پایدار
تازه ترین ها   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۱:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
سردار وحید مجید در گفت وگو با خبرنگار مهر در تشریح طرح هم یاران پلیس فتا گفت: شبکه همیاران پلیس فتا یک پلتفرم اجتماعی است که به نوبه خود می توان آن را حرکتی نوآورانه دانست. وی افزود: تمامی افرادی که در حوزه های پژوهشی فضای سایبر فعال هستند می توانند در زمینه پژوهشی و فنی همیار پلیس فتا باشد. ...
ایتنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۲۰:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
ایتنا - گوگل روز پنجشنبه اعلام کرد که در پی فراخوانی از پیش اعلام شده پروژه های نوآورانه حدود 40 رسانه اروپایی را تامین مالی خواهد کرد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۰۹:۳۱    
رویداد ملی نخستین جایزه نوآوری آزاده ویژه دختران و بانوان کارآفرین و فعال در استارتاپ ها و شرکت های دارای محصول نوآورانه در حوزه فناوری اطلاعات برگزار می شود.
خرد و کلان   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۶:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
کارت هدیه که پیشتر به عنوان محصول انحصاری نظام بانکی شناخته می شد، این روزها دامنه وسیع تری پیدا کرده است. در این میان، چند شرکت بیمه نیز به بازار عرضه این محصول ورود کرده اند که یکی از آنها شرکت بیمه تعاون است. ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۱:۵۶   + ۱۷ سایت دیگر  
پس از ارائه اظهارنامه و بررسی اولیه آن ، جلسه ارزیابی با حضور تیم ارزیابی جایزه و همچنین جناب آقایان معصوم ضمیری مدیرعامل، حمید احمدزاده عضو هیئت مدیره و سرپرست معاونت توسعه بازار، حبیب میرزایی معاون طرح ، توسعه و فناوری اطلاعات ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۱:۰۵    
در حوزه سفر، گردشگری هوشمند به کاربری های نوآورانه استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) برای به روزرسانی الگو های کسب وکار و تسهیل میزبانی اشاره دارد که منجر به ایجاد فرصت های درآمدزایی جدید نیز می شوند.
استانداری ایلام   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۰:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
معاون سیاسی و امنیتی استاندار ایلام در آیین گرامیداشت هفته دفاع مقدس: پایداری مردم ایلام در دفاع مقدس الگویی جاودانه است/ شهدای استان سند روشنی از حضور مردم ایلام در هشت سال دفاع مقدس هستند/ ابتکارات نظامی ایران در جنگ تحمیلی در همه دنیا جدید و نوآورانه بود ...
شهر سخت افزار   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۲۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
دبی یکی از شهرهای مدرن جهان به شمار می آید که همواره به دنبال جذب فناوری های نوآورانه و جدید بوده است. بر همین اساس، مقامات دبی از مجموعه برنامه های جدید پذیرش متاورس و بلاک چین رونمایی کرده اند که علاوه بر تأثیر مثبت بر روی زندگی مردم این منطقه ...
مردم فردا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۲۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
اگرچه در حال حاضر گوشی هایی نظیر گلکسی زد فولد و زد فلیپ 4 و یا آیفون 14 پرو مکس به لطف نوآوری های خود در دسته ی جذاب ترین گوشی های سال قرار دارند اما درست پنج یا شش سال قبل هم شرکت های زیادی در زمینه ی تولید گوشی های هوشمند با طراحی یا قابلیت های نوآورانه فعالیت داشتند اما ایده ی ساخت محصولات آن ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۱:۰۰   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از طرح های تولید بار اول و نوآورانه زیستی برای درمان ناباروری با هدف ورود به بازارهای جهانی حمایت کند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۰:۱۶   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی گفت: یکی از ابزارهای مهم تامین مالی نوآوری به ویژه برای طرح های به نسبت کوچک، تامین مالی جمعی است.
پول نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
با هدف رونق کسب وکار ها در حوزه فناوری های نوآورانه علوم شناختی، آخرین دستاورد ها و محصولات ایران ساخت در حوزه پلیسی، ایمنی و امنیتی ارائه می شود.
تابناک ایلام   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۲:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
جانشین فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام اظهار داشت :برنامه های هفته دفاع مقدس در استان ایلام در 76 عنوان و سرفصل و در 500 ریز برنامه در دستور کار قرار دارد و تلاش شده با رویکرد ابتکاری، نوآورانه و خلاقانه متفاوت تر از سال های قبل برگزار شود.
آنا / خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
قانون جهش تولید دانش بنیان یکی از مهم ترین اسنادی است که برای حمایت از فعالیت های علمی و فناورانه در کشور به تصویب رسیده است.
موج   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۳:۱۹    
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان اصفهان گفت: رویداد کارآفرینی و نوآوری کمیته امداد استان اصفهان با همکاری جهاد دانشگاهی برگزار می شود.
آنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۵:۴۸    
رئیس دانشکده مهارت و کارآفرینی شریعتی از ایجاد رشته های نوآورانه و کارگاه های کاربنیان در این دانشکده خبر داد.
رسا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۶:۲۲    
آیت الله فاضل لنکرانی گفت: فصلنامه فقه و اجتهاد به دنبال جمع آوری و تحقیق درباره نوآوریهای بزرگان عرصه فقه و اجتهاد است تا نظریه های نوآورانه آنان را تحقیق و شناسایی کند.
طی بازدیدی که توسط سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان شمالی و جمعی از مدیران ارشد متولی اشتغال استان از تعدادی از شرکت تعاونی های شایسته تقدیر و محل فعالیت کارآفرینان برتر عضو هیات امنای کانون کارآفرینان استان صورت گرفت موانع پیشرفت و توسعه این واحد ها مورد بررسی قرار گرفت.
ورزش 3   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۱:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
لوئیس انریکه در تمرینات تیم ملی اسپانیا از یک روش جالب برای ارتباط با بازیکنان استفاده می کند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۲۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
در حوزه حمل ونقل ریلی با کمبود لوکوموتیو روبرو هستیم که باید در این بخش از ایده های نوآورانه برای بهره وری استفاده کنیم.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۸:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی گفت: ایران به یکی از کشورهای پیشرو در تعمیر هواپیما تبدیل شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۶:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان ملی بهره وری گفت: نوآوری مقرون بصرفه از نیازهای اساسی کشور است و دستگاه های اجرایی و متولی امور کشور باید ارتقاء بهره وری با نگاه نواورانه را اولویت خود بدانند و در راستای رسیدن به این هدف تلاش کنند.
اخبار رسمی   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۲:۰۵    
سه شنبه 01/6/29 ، (اخبار رسمی) : یکی از راهکارهای نوین در جهت تسهیل سازوکارهای پرداخت الکترونیک، ایجاد زیرساخت های نوآورانه با هدف رفع نیاز مراکز و فروشگاه های آنلاین است ...
سینا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات علمی SID خبر داد: قصد داریم بستر SID را توسعه دهیم و ظرفیت ها، توانمندی ها و خروجی های آنها را معرفی کنیم. انجام چنین اقدامی گردش کاری و فکری نخبگان حوزه های مختلف را بهبود می بخشد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۰۷:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
تولید محصول اولیه بیش از 100 طرح فناورانه و نوآورانه که در نمایشگاه ایران نانو 1401حضور دارند انجام شده و تعداد زیادی از آن ها آمادگی برای ارائه به سرمایه گذار را دارند.
یکتا پرس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۰۷:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
یافتن یک تعادل کامل بین کار و زندگی برای هر حرفه ای مهم است. در تلاش برای یافتن تعادل مناسب، غول فناوری کره جنوبی، سامسونگ، ابزار نوآورانه جدیدی را ارائه کرده است که می تواند به افراد کمک کند از کار کردن بیش از حد جلوگیری کند.
اقتصاد تهران   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۲۱:۲۶   + ۴۵ سایت دیگر  
اقتصادتهران: مدیرعامل شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی گفت: از ابتدای سال 1401 تا پایان مردادماه، میانگین تولید روزانه گاز از میدان پارس جنوبی 614.7 میلیون مترمکعب بوده است که با انجام اقدام های نوآورانه و تکیه بر دانش بومی توانستیم در تولید پایدار گاز و محصولات جانبی گام های مثبتی برداریم. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۸:۵۸    
ایسنا/قم معاون استاندار قم بر لزوم اجرای برنامه های نوآورانه در ایام هفته دفاع مقدس تاکید کرد و گفت: نسل جدید با برنامه های روتین و کلیشه ای ارتباط برقرار نمی کند و باید عمده برنامه های ما ناظر بر جذب نسل جوان و کسانی باشد که شاید با این فضاها بیگانه هستند.
همت خبر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۸:۳۸   + ۱۳ سایت دیگر  
از سال 2021 و با معرفی گلکسی S21 Ultra این قلم برای نخستین بار وارد سری S شد و قابلیت های نوآورانه این محصول را توسعه داد. S Pen بیش از هر چیز به یک ابزار جادویی شبیه است. با استفاده از این قلم می توانید در هر زمان و مکانی، بسته به نیاز آن لحظه خود، [...]
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۸:۳۷    
به گزارش آسیانیوز، امروزه اقتصاد دیجیتال در دنیا راه خود را به سرعت باز می کند و جایگاه ویژه ای در اقتصاد کشورها پیدا کرده است. جنبه مهم این سیستم اقتصادی، فناوری های نوآورانه است که قطعا نیاز روز دنیاست و کلید رشد اقتصاد و صنایع است ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۷:۴۴   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس مرکز بررسی های استراتژیک ریاست جمهوری با بیان اینکه مجلس شورای اسلامی باید از ابزار ها و بستر های نوآورانه در امر قانونگذاری و نظارت بر حسن اجرای قوانین کمک بگیرد، تاکید کرد: با استفاده از این ابزارها، نخبگان به مسائل کشور وصل می شوند و از این رهگذر به راه حل و پاسخ دقیق تری دست خواهیم یافت.
اقتصاد تهران   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۷:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
اقتصادتهران: بازنگری تفاهم نامه بین سازمان های استاندارد ایران و هند با ارتقای فناوری های نوین و دانش بنیان، در دیدار روسای سازمان استاندارد دو کشور مورد تاکید قرار گرفت. ...