دوشنبه ۱۴ آذرساعت ۰۱:۱۱Dec 2022 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشجویی»

فرهیختگان   ۴۶ دقیقه پیش    
فاطمه طاری بخش- زهرا رمضانی ، خبرنگار: وزیر علوم ابتدای هفته برای چهارمین بار میزبان فعالان دانشجویی بود. هر چند که زلفی گل از زمانی که به عنوان عالی ترین مسئول وزارت علوم، اداره نظام آموزش عالی را دست گرفته در برهه های زمانی و مناسبت های گوناگون پای حرف های دانشجویی نشسته است ...
روزنامه آسیا نیوز   ۱ ساعت پیش    
آسیانیوز / یزد ؛ در راستای افزایش آگاهی بخشی، توانمندسازی، تقویت زمینه های مشارکت، همفکری، تصمیم سازی و همکاری دانشجو معلمان در امور صنفی – رفاهی؛ معاونت دانشجویی دانشگاه فرهنگیان در نظر دارد" دوره توان افزایی دبیران منتخب شوراهای صنفی – رفاهی" دانشگاه فرهنگیان سراسر کشور را در روز سه شنبه 22 ...
برترین خبر   ۱ ساعت پیش    
دکتر حشمت اله علی نژاد رییس دانشگاه در شامگاه شنبه 12 آذر 1401 با حضور در خوابگاه های امام حسین(ع) و حضرت زینب(س)، ضمن بازدید از بخش های مختلف این خوابگاه ها، در نشست صمیمی و رودررو با دانشجویان، در جریان مشکلات و کمبودهای آنان قرار گرفت و دستورات لازم در خصوص رفع این مشکلات را صادر کرد.
کیهان   ۴ ساعت پیش    
سعید رضایی فرا رسیدن روز دانشجو، بهانه ای است برای پرداختن به جریان های دانشجویی و همچنین آسیب شناسی تدریس در رشته ها و دانشگاه ها و دانشکده ها. یکی از دغدغه های اصلی دانشجویان در رشته های هنری و دراماتیک، بی ارتباطی متون آموزشی و محتویات آنها با خیلی از نیازها و ملزومات فرهنگی کشورمان است ...
فرهنگ سدید   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مواجهه اصحاب علوم اجتماعی ایران با نظریه ها از کلیدی ترین مباحث برای شناخت وضعیت علوم انسانی و اجتماعی مدرن در ایران است. آنچه در کلاس های درس و در رساله های دانشجویی می گذرد، نشان می دهد که موقعیت نظریه و روش در دانشگاه ایرانی هنوز پرمناقشه است ...
خبرگزاری مهر   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان اردبیل گفت: کمبود فضای فیزیکی در مسائل درمانی و آموزشی و دانشجویی عمده ترین مشکل دانشگاه علوم پزشکی اردبیل است.
عصر ایران   ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
حشمت الله علی نژاد: تعدادی دانشجو خارج از دانشگاه در خیابان دستگیر و بازداشت شدند که تمامی آن ها نیز به دنبال خواست دانشجویان از ما برای پیگیری و بر اساس رایزنی به سرعت آزاد شدند.
خبرگزاری دانشجو   ۸ ساعت پیش    
نشست نمایندگان تشکل های اسلامی و بسیج دانشجویی با وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در آستانه روز دانشجو برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۸ ساعت پیش    
تربت حیدریه رئیس دانشگاه تربت حیدریه گفت: همزمان با هفته پژوهش و فناوری نمایشگاه و بازارچه کار و بار دانشجویی در دانشگاه تربت حیدریه افتتاح شد.
خبرگزاری دانشجو   ۸ ساعت پیش    
جشن دخترستان به همت بسیج دانشجویی خراسان جنوبی و به مناسبت روز دانشجو در بیرجند برگزار شد.
سلام نو / تمدن لر   ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۱۸:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
دانشجویانی که تاریخ رسمی عقد آنان در فاصله زمانی 1 فروردین 1400 تا 31 شهریور 1401 باشد می توانند در طرح ملی همسفر تا بهشت ثبت نام کنند.
چند ثانیه   ۹ ساعت پیش    
محمد فاضلی، جامعه شناس و استاد دانشگاه: چند دعوت مصرانه داشته ام از تشکل های دانشجویی برای حضور در دانشگاه ها، گفت وگو و شاید تأثیرگذاری بر جو ملتهب دانشجویی. همه را به این دلایل رد کردم: ...
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان ، حجت الاسلام والمسلمین محسن مظاهری دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان اصفهان در نشست جهاد تبیین بررسی مسائل روز کشور که به مناسبت روز دانشجو به میزبانی بسیج دانشجویی و بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد میمه و با همکاری ستاد امر به معروف و نهی از ...
آنا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی عنوان کرد که همواره یکی از برنامه های دشمنان نظام جهموری اسلامی ایران، بزرگنمایی ضعف ها و کوچک نمایی دستاورد ها بوده است.
ایکنا   ۹ ساعت پیش    
شماره 268 نشریه کاشف از سوی مجمع مدارس دانشجویی قرآن و عترت دانشگاه تهران منتشر شد.
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
در پی حوادث روزهای گذشته دانشگاه های صنعتی اصفهان، خوارزمی واحد کرج و صنعتی اراک شاید بتوان این طور گفت که دانشگاه های کشور با یک بحران جدی یعنی موج مسمومیت غذایی دسته جمعی دانشجویان مواجه هستند ...
نخستین انجمن علمی دانشجویی دانشکده علوم اجتماعی، رسانه و ارتباطات دانشگاه ادیان و مذاهب قم آغاز به کار کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۰ ساعت پیش    
بسیج دانشجویی با همکاری مجمع عدالتخواه دانشگاه فرهنگیان استان کرمان در پی دخالت های بی مورد نمایندگان مجلس شورای اسلامی در انتصابات این استان بیانیه ای صادر کردند.
معاون فرهنگی، دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از حضور پنج هزار دانشجوی علوم پزشکی در مراسم اربعین امسال خبر داد.
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
انجمن های علمی دانشجویی مهندسی مواد و متالورژی و مهندسی شیمی دانشگاه فردوسی مشهد کارگاه سوم از مجموعه کارگاه های جمع بندی ریاضیات پایه را برگزار می کند.
در اولین قسمت از ویژه برنامه 16 آذر ریشه های اعتراضات و اغتشاشات اخیر در سطح کشور و دانشگاه ها با حضور اعضای شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان و بسیج دانشجویی دانشگاه الزهرا (س) بررسی شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۴:۰۷    
مناظره دانشجویی با موضوع افزایش سن ازدواج با تغییر نگاه جوانان تحت تاثیر رسانه های غربی آری یا خیر؟! به همت انجمن علمی روانشناسی دانشگاه پیام نور گرگان در سه شنبه، 15 آذر، برگزار می شود.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۴:۰۳    
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: همواره یکی از برنامه های دشمنان نظام جهموری اسلامی ایران، بزرگنمایی ضعف ها و کوچک نمایی دستاوردها بوده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۳:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
نخستین جشنواره ملی سلامت دانشجویان با هدف ارتقاء سواد سلامت و بهبود سبک زندگی دانشجویی در حال برگزاری است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان اردبیل از قرآن کریم و روایات اسلامی به عنوان مشترکات مناظره در جوامع شیعه نام برد و گفت: در مناظرات باید مراقب گفتار و رفتار طرف مقابل بود، چرا که عدم ارائه استدلال و برهان، استفاده از زور برای به کرسی نشاندن دیدگاه و نظر شخصی فرد است.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۳:۳۶    
مراسم گرامیداشت روز دانشجو، 16 آذر در دانشگاه های سراسر کشور با برگزاری نشست ها، مناظره ها و سخنرانی ها با همت تشکل های دانشجویی برگزار می شود
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
نشست هم اندیشی صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت با موسسه بنیاد علوی در راستای تسهیل ساخت خوابگاه های دانشجویی برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۳:۱۵    
ثبت نام دوره جدید حفظ تدبری سوره های مفصلات از سوی مجمع مدارس دانشجویی قرآن و عترت دانشگاه تهران ویژه بانوان آغاز شد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۳:۱۱    
به گزارش باشگاه دانشجویان ایران اکونومیست، این کارگاه با تدریس دکتر علی رستگار کارشناسی ارشد فیزیولوژی پزشکی و دکتری نوروساینس از دانشگاه لاوال کانادا، یکشنبه 20 آذر ساعت 21 برپا می شود. ...
آنا / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۲۲:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
نشست رؤسای دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان لرستان با معاون پارلمانی رئیس جمهور ، روز شنبه 12 آذرماه برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۳:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان معاون دانشجویی - فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی کردستان، گفت: مرحله دانشگاهی جشنواره سراسری فرهنگی، هنری و ادبی نماز با عنوان فجر تا فجر در دانشگاه علوم پزشکی استان کردستان برگزار می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۲:۵۶    
انجمن علمی دانشجویی رباتیک دانشگاه فردوسی مشهد، پنجمین جلسه از سلسله جلسات ROBOTALKS را برگزار می کند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۲:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه پیام نور گفت: هدف گذاری این دانشگاه ارتقای کیفیت آموزشی، پژوهشی، انجمن های فرهنگی و کانون های دانشجویی است، یعنی دانشگاه در ابعاد متعدد باید بتواند پرورش دهنده دانشجویان در تراز انقلاب و نظام جمهوری اسلامی باشد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۲:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
علیان زادگان با بیان اینکه 15 هزار خانوار تحت پوشش طرح ملی لبخند مادری قرار می گیرند، گفت: سلامت و جوانی جمعیت دو کار ویژه مهم در مأموریت های محوله بنیاد پانزده خرداد است.
برترین ها / سیمرغ   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۶:۴۹   + ۳۸ سایت دیگر  
پس از اقدام به خودکشی یک دانشجوی دانشکده فنی دانشگاه تهران، اطلاعات بیشتری از این اتفاق به دست آمد.
آنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۲:۲۰    
معاون دانشجویی دانشگاه صنعتی اراک از تمهیدات صورت گرفته توسط این دانشگاه در پی مسمومیت دانشجویان خبر داد.
گلستان ما   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۱:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
در آستانه 16 آذر 150 دانشجوی پزشکی استان گلستان در خط مقدم خدمت قرار گرفتند تا سفیران خوبی برای همگانی شدن گفتمان جهادی باشند، این فرصت طلایی از سنگر دانشجویی تا اردوی جهادی خلق یک اتفاق ارزشمند است.
مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی خوزستان گفت: در راستای ارتقای سطح کیفی و کمی فعالیتهای پژوهشی حوزه تعاون، از پایان نامه های دانشجویی با جامعه هدف تعاونی های استان حمایت مالی می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۱:۳۰    
جشنواره دانشجویی بنیاد آموزش فناوری نانو برگزار و از برگزیدگان تقدیر شد.
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۱:۲۲    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان مازندران، جلسه بسیج اساتید با عنوان گفتمان های دانشجویی با حضور لطف الله مهدوی رئیس دانشگاه فرهنگیان و حجت الاسلام عباسعلی ابراهیمی مدیر ستاد اقامه نماز استان مازندران، شنبه 12 آذر ماه در پردیس دانشگاه دکتر شریعتی ساری برگزار شد . ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۱:۲۱    
لیگ مناظرات دانشجویی به همت بسیج دانشجویی همدان از 16 آذر آغاز می شود و ثبت نام برای شرکت در این مناظرات تا 18 آذر ادامه دارد.
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۲:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
اولین تصاویر از محل حادثه خودکشی دختر داشجوی دانشگاه تهران را ببینید.
استانداری قزوین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۰:۵۷    
ششمین جلسه کمیسیون دانشجویی استان قزوین به ریاست ابوالحسن کبیری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و با حضور تعدادی از مسئولان استانی برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مجمع مدارس دانشجویی قرآن و عترت دانشگاه تهران با بیان اینکه در سوره ابراهیم(ع) بحث نماز و انفاق خیلی محوری می شود، گفت: خاصیت کلمه طیبه این است که مرتب ثمردهی دارد، پایه اش هم اقامه نماز است و به پیامبر(ص) درباره نماز و انفاق دستور داده شده است ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
6 دفتر تشکل دانشجویی استان کرمان پیرامون اقدام قوه قضائیه و کمیسیون اصل نود مجلس در برخورد با متخلفان شرکت مس بیانیه ای صادر کردند.
دانشجوی رشته برق مقطع دکتری دانشگاه تهران که صبح دیروز اقدام به خودکشی کرده بود، صبح امروز 13 آذر ماه درگذشت.
آنا / خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون دانشجویی دانشگاه خوارزمی گفت: در حال حاضر علت مسمویت دانشحویان مشخص نشده و منتطر اعلام نتایج شبکه بهداشت هستیم.
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۰۹:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
جشن ازدواج دانشجویی در دانشگاه فرهنگیان قزوین برگزار شد.