چهارشنبه ۰۵ آبانساعت ۱۰:۲۷Oct 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشجویی»

ایسنا   ۵۳ دقیقه پیش    
ایسنا/کرمان مسوول دفتر بسیج دانشجویی شهرستان های جیرفت و عنبرآباد از برگزاری ششمین یادواره شهدای دانشجوی این دو شهرستان خبر داد.
دکتر عباس شیراوژن، معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، اسماعیل عجم را به عنوان مشاور منصوب کرد. به گزارش وبدا، متن این حکم به شرح زیر است: برادر ارجمند جناب آقای اسماعیل عجم ...
آنا   ۱ ساعت پیش    
معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب گفت: مرحله دوم رویداد ملی رقابت های دانشجویی کرسی های آزاداندیشی در آینده نزدیک برگزار می شود.
قم پرس   ۷ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش عصر سه شنبه گروه فرهنگی ایرنا، اسلایدهای رنگی که استاد احصائی در دهه های 1340 و 1350، در روزگار دانشجویی خود گرفته است سرانجام به روی دیوار گالری می رود که بخش بزرگی از این عکس ها، نماهایی از موزه های جهان را به ثبت رسانده اند. ...
لنگه نیوز   ۱۰ ساعت پیش    
معاون دانشجویی دانشگاه فرهنگیان کشور با دعوت مهندس احمد جباری به بستک سفر کرده و از زیرساخت های مورد نیاز استقرار دانشگاه فرهنگیان غرب هرمزگان به مرکزیت شهرستان بستک بازدید به عمل آوردند.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۲۲:۳۴    
صفحه دانشگاه کیهان از اخبار، مقالات، یادداشت ها و تحلیل های فرهنگی یا سیاسی مرتبط با عرصه های دانشگاهی و دانشجویی استقبال می کند. علاقه مندان می توانند فایل حروفچینی شده مطالب خود را به رایانامه Daneshgah.Kayhan@Iran.ir ...
اقتصاد آنلاین / تهران پرس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۲۱:۵۸   + ۲۰ سایت دیگر  
رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم گفت: امکان ثبت نام وام های دانشجویی از امروز چهارم آبان ماه آغاز و تا یکم دی ماه فرآیند ثبت نام ادامه خواهد یافت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۶:۲۰    
انجمن علمی دانشجویی زراعت و اصلاح نباتات دانشگاه تهران، کارگاه آموزش رفرنس نویسی با نرم افزار مندلی را برگزار می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۶:۰۴    
سرپرست دانشگاه علم و صنعت در احکامی جداگانه معاونان پژوهشی و فناوری، آموزشی، دانشجویی و اداری مالی را منصوب کرد.
در همایش دانشجویی “پیامبر اعظم، مواسات و همدلی” در دانشگاه آزاد اسلامی گنبد کاووس تاکید شد؛ مهمترین محور وحدت در جامعه اسلامی ولایت است / شیعه و سنی دوشادوش هم برای حراست از این مرز و بوم خون داده اند
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۵:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری نصیر از ملارد، ابوالفضل ذکائی در دیدار با تیم بتن انجمن علمی دانشجویی عمران و اعضای باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملارد با قدردانی از خدمات و تلاش های دانشجویان عضو انجمن ها اظهار کرد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
شما می توانید آخرین اخبار حوزه علمی و پزشکی را هر روز در پادکست باشگاه خبرنگاران جوان بشنوید.
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۵:۴۴    
پرنسس ماکو ژاپن در یک مراسم بسیار ساده با دوست دوران دانشجویی خود کی کومورو که از خاندان سلطنتی نیست ازدواج کرده است و بدین ترتیب خروج او از خاندان سلطنتی ژاپن به طور رسمی انجام شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۵:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
سردبیر نشریه حیات، از انتشار صد و سیزدهمین شماره ماهنامه فرهنگی-سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق (ع) خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۴:۴۵    
بسیج دانشجویی و جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه اصفهان در نامه ای به وزیر علوم، ضرورت تسریع در روند انتخاب رئیس دانشگاه اصفهان را تشریح کردند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۴:۴۵    
فیلم داستانی دیپورت از سوی جمعیت دانشجویی امام حسن علیه السلام بسیج دانشجویی تولید شد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۴:۱۷    
کار آموزان دوره ترنج باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران برای تکمیل دوره روابط عمومی به صورت میدانی از مجموعه روابط عمومی کل دانشگاه آزاد اسلامی بازدید کردند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۴:۰۲    
انتشار تصویر شلوغ و شلخته یک خوابگاه دانشجویی در جریان بازدید وزیر بهداشت، واکنش های زیادی داشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۳:۵۱   + ۱۸ سایت دیگر  
شب گذشته به رئیس بسیج دانشجویی دانشگاه تهران سوء قصد شد، نماینده مجلس این سوء قصد را با نامه ارسالی به رئیس جمهور مرتبط می داند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۳:۴۱    
کتاب برخی وقایع مهم زمان پیامبر(ص) از مجموعه آثار از نگاه المیزان به همت مدرسه دانشجویی قرآن و عترت دانشگاه تهران منتشر شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۳:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای در وبینار کشوری آینده پژوهی ورزش به میزبانی دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان گفت : برای انجام هر برنامه ای آینده پژوهی یک اصل اساسی است و انجام امور بدون برنامه ریزی به سرانجام نخواهد رسید.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۲:۴۵    
دبیر اجرایی نرم افزار نقشه راه بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان بیرجند گفت: این نرم افزار با هدف تبیین بیانیه گام دوم انقلاب طراحی شده و دانشجویان در تمامی مراحل ساخت آن به صورت جهادی کار کرده اند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۲:۱۸    
انجمن علمی دانشجویی زیست شناسی دانشگاه تهران، وبینار زیست پزشکی سامانه ای را برگزار می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۲:۱۵    
رئیس بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد معتقد است شایسته سالاری بهترین جایگزین برای از های نمایشی در این استان خواهد بود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۲:۱۵    
بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان اصفهان سلسله نشست های گفتمان سازی با عنوان بازتاب انقلاب برگزار می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۲:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
مسؤول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران ماجرای حمله شب گذشته دو موتوارسوار به خود را روایت کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۲:۰۲    
اتحادیه انجمن های علمی دانشجویی علوم دامی و صنایع غذایی ایران و انجمن علمی صنایع غذایی دانشگاه محقق اردبیلی با همکاری انجمن های سراسر کشور، وبینار آنلاین کشوری نقش فراوری های غذایی در امنیت غذایی را برگزار می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۱:۵۹    
شاخه دانشجویی انجمن بیوتکنولوژی ایران، وبینار واکسن رازی از سلسله وبینارهای واکسن های ایرانی کرونا را برگزار می کند.
آنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۱:۵۰    
معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه از کسب عنوان های برتر توسط این واحد دانشگاهی در جشنواره های سراسری نشریات دانشجویی و شعر امید دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد.
وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۱:۳۹    
دکتر محمد حسین صادقیان، معاون دانشجویی و فرهنگی با حضور رئیس مجتمع وضعیت پاویون های پزشکان را مورد بررسی قرار داد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۱:۳۹    
دارنده رتبه برتر چهارمین و پنجمین دوره جشنواره نشریات دانشجویی قلم گفت: پویایی و توجه به فعالیت های فوق برنامه از ضروریات دوران دانشجویی بوده و متأسفانه این موضوع در دانشگاه ها کمرنگ است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۱:۳۲    
انجمن علمی دانشجویی مهندسی هوافضا دانشگاه فردوسی مشهد دومین جلسه از سلسله جلسات بانوان در صنعت هوافضا را برگزار می کند.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد گفت: دانشجویان این دانشگاه در چهارمین و پنجمین جشنواره نشریات دانشجویی(قلم) دانشگاه آزاد اسلامی موفق به کسب 16 رتبه برتر کشوری شدند. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۱:۳۰    
کانون ایرانشهر دانشگاه علامه طباطبایی، نشست دانشجویی هویت ملی ایرانی، مسئله ای کهن یا نو؟ را برگزار می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۱:۲۲    
انجمن علمی دانشجویی فیزیک دانشگاه شهید بهشتی، سمینار پرداختی بر جایزه نوبل فیزیک 2021 را برگزار می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۱:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان یزد با اشاره به نقش دانشجویان در توسعه فرهنگی و اجتماعی کشور، گفت: ما در حال جنگ هستیم و چون ماهیت این جنگ،نرم است آن طور که باید درک نشده و این مهم می تواند با بها دادن به تشکل های دانشجویی نظیر بسیج دانشجویی به خوبی تبیین شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۰:۴۳    
انجمن علمی دانشجویی استاندارد دانشگاه الزهرا(س)، کارگاه دانشجو و اشتغال را با موضوع تولید محتوا و کسب درآمد را برگزار می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۰:۳۳   + ۱۵ سایت دیگر  
نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی مدعی شد که بعد از نامه بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران، دو موتورسوار به مسئول بسیج این دانشگاه حمله کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۰:۲۹   + ۳۰ سایت دیگر  
شب گذشته دو نفر موتور سوار با حمله به مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران ضمن ضرب و شتم این فعال دانشجویی، تلفن همراه وی را هم به سرقت بردند، برخی معتقدند این حمله به دلیل نامه بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی درباره انحصار پزشکی بوده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۰:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
پرهیزکار از حمایت های سازمان جهاد دانشگاهی تهران از کسب و کار های نوپای دانشجویی و دانشگاهی خبر داد.
مدیرکل دفتر برنامه ریزی آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با بیان اینکه تا 24 مهرماه تمام دانشجویان داوطلب دز اول واکسن کرونا را دریافت کردند، افزود: پوشش واکسیناسیون 100 درصدی دانشجویان و اعضای هیات علمی و غیرهیات علمی دانشگاه ها، یکی از الزامات شروع آموزش حضوری دانشگاه ها است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۰:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
مسوول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: رشته هایی مانند ارتوپدی، قلب، اطفال و چشم و ENT در اولویت اند. چراکه هم کمبود و هم انحصار در این رشته ها تعادل را نیز از بین برده است. ما معتقدیم هم کمبود پزشک وجود دارد هم توزیع نامناسب! چراکه هر دو مشکل بطور توامان وجود دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرکل امور دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: به منظور بهبود وضعیت معیشتی و رفاهی دانشجویان برنامه ریزی شده است کمک هزینه تحصیلی دانشجویان علوم پزشکی به ویژه دستیاران و دانشجویان دکتری تخصصی افزایش یابد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
روابط عمومی دانشگاه شهید چمران اهواز درپی انتشاری گفت وگویی با یکی از دانشجویان رشته دامپزشکی این دانشگاه که از مجازی بودن دروس عملی گروه آموزشی دامپزشکی گلایه کرده بود، جوابیه ای صادر کرد که بنابر وظیفه رسانه ای در باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران منتشر می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
شیراوژن با اشاره به افزایش آگاهی و سازگاری در بین ازدواج های دانشجویی گفت: سفارش بزرگان ما این است که زوج ها با همدیگر سازگاری داشته باشند. سازگاری یک صفت بسیار بزرگ است که در بین دانشجویان به وفور دیده می شود ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی جهاددانشگاهی استان همدان از آغاز ثبت نام مرحله استانی دهمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان در همدان خبر داد.
عصر خبر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۹:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
انتشار تصاویری از نگاه بهت زده وزیر بهداشت در بازدید از وضعیت نامناسب بهداشتی خوابگاه دانشجویی پسران، سوژه کارتونی از مهدی عزیزی در خبر آنلاین شد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری نصیر از ورامین، کیان پهلوان افشاری در دیدار با مسئولان بسیج دانشجویی دانشگاه های استان تهران با تبریک ولادت نورانی پیامبر صلح و دوستی حضرت محمد مصطفی(ص) و امام جعفر صادق(ع) و با توجه به برکات نامگذاری هفته وحدت که با اندیشه بلند و تفکر وحدت آفرین امام راحل ...