یکشنبه ۰۳ مردادساعت ۱۰:۳۹Jul 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشجویی»

آنا   ۳۱ دقیقه پیش    
معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد جهرم برنامه های فرهنگی این دانشگاه در دهه ولایت را تشریح کرد و از برگزاری جشن باشکوه غدیر و اطعام نیازمندان خبر داد.
پیام خبر   ۴۳ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
مستند کوتاه عروسک ها بر آب می میرند، با موضوع سیل پنجم فروردین ماه سال 98 در شهر شیراز و به نویسندگی و کارگردانی فائزه کریمی، که بیش از این در جشنواره های دانشجویی امید، مردمی عمار و دانشجویی نهال شرکت داشته است، توانست در بخش مسابقه دومین دوره جشنواره ملی فیلم کوتاه آسمان، حضور پیدا کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱ ساعت پیش    
گروه جهادی شهید صدرالله فنی بسیج دانشجویی دانشگاه شیراز اردوی جهادی در مناطق محروم به مدت 10 روز برگزار می کند.
خبرگزاری دانشجو   ۲ ساعت پیش    
اسکان تابستانه دانشجویان در خوابگاه های دانشجویی امسال به دلیل شیوع بیماری کرونا با چالش جدی مواجه شده؛ به طوری که اکثر دانشگاه ها حضور دانشجویان در خوابگاه ها را ممنوع کردند.
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت بهداشت گفت: شکل گیری ایسنا و توسعه این رسانه تا به امروز به عنوان یک خبرگزاری غیردولتی، دانشجویی و کاملا آکادمیک و حرفه ای از توفیقات و نقاط مثبت جهاد دانشگاهی است.
مهرصبا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
علیرضا فارسی معاون دانشجویی دانشگاه شیهیدبهشتی در گفت و گو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ، درباره لغو آزمون کارشناسی ارشد به علت وخیم شدن شرایط کرونایی در کشور اظهار کرد: بهتر است شرایط برگزاری کنکور کارشناسی ارشد در زمان مقرر فراهم شود. ...
برترین ها: جواد فروغی یک پرستار بیمارستان و جزو کادر درمان است. تیرانداز المپیکی ایران پیش از این گفته بود: تیراندازی را در طبقه منفی دو بیمارستان به صورت کاملا اتفاقی شروع کردم ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۰ ساعت پیش    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان ، سیدهادی انوری مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان اصفهان در آیین افتتاح رویداد بوتکمپ که حاصل تلاش مجموعه پژوهشکده شهید اعتباری دانشگاه صنعتی اصفهان و مجموعه ناحیه بسیج دانشجویی استان اصفهان و حامیان دیگر است ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۰ ساعت پیش    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان ، رویداد بوتکمپ ویژه دانشجویان و فارغ التحصلان و علاقمند با موضوع دوره های آموزشی در حوزه هوش مصنوعی تا تشکیل هسته های علمی و هدایت آنها به سمت مباحث دانش بنیانی است و امروز با حضور سید هادی انوری مسئول و محمدامین رجبی معاون پژوهش و فناوری بسیج دانشجویی ...
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۶:۴۱    
مهدی عباسی اظهار کرد: باور داریم کادرسازی، شبکه سازی و تربیت نیروهای متعهد و توانمند در جهاددانشگاهی به حل بخش بزرگی از مشکلات جامعه کمک خواهد کرد که براساس همین ضرورت ، سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی، شبکه سازی دانشجویی را دستور کار قرار داده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۶:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
110 نفر از فعالان دانشجویی و اجتماعی کشور طی نامه ای به آیت الله رئیسی، خواستار انتخاب یک گزینه مومن، جهادی، عاقل، مردمی، ضد فساد، جوان و عدالتخواه به عنوان استاندار استان خوزستان شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۵:۴۷    
کمیته تخصصی آموزش پزشکی انجمن علمی دانشجویی دانشگاه قزوین (اسکوم) کارگاه نیازهای مقدماتی یک دانشجو برای پژوهش را برگزار می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۵:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق (ع) در اقدامی نمادین، تابلویی منقش به آیه شریفه 120 سوره بقره و بیانات رهبر انقلاب مبنی بر حذف رژیم صهیونیسیتی طی 25 سال آینده را به سفارت امارات متحده عربی در تهران اهدا کرد.
راه پرداخت   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۵:۲۲    
راه پرداخت بهترین منبع شما برای دانستن هر چیزی در زمینه فناوری های مالی است. رویداد ملی دانشجویی فینگپ رویدادی در زمینه فناوری های مالی و با تمرکز بر بلاکچین و رمزارزها در بخش های رقابت معامله گری رمزارزها، همایش فینگپ و فینتاک برگزار می شود. ...
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۵:۰۵   + ۱۷ سایت دیگر  
نخستین ویزای دانشجویی با فرایند مستقل توسط اداره کنسولی دانشجویان بین المللی در منطقه آزاد کیش صادر شد
برترین ها / سلامت نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۴:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: از حدود 72 هزار داوطلب آزمون کارشناسی ارشد رشته های علوم پزشکی حدود 46 هزار نفر در جلسه آزمون حاضر شدند. آزمون کارشناسی ارشد رشته های گروه پزشکی سال 1400 در چهار نوبت صبح و عصر در روزهای 31 تیر و 1 مرداد به مدت 160 دقیقه در 35 دانشگاه علوم پزشکی شامل 40 حوزه امتحانی در قالب 43 رشته و ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
بسیج دانشجویی پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران در نامه ای به دادستان کل کشور، خواستار محاکمه مسئولان سه دهه گذشته بر حوزه آب کشور شدند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۳:۳۷    
انجمن علمی دانشجویی مهندسی ماشین های کشاورزی دانشگاه تهران ببیوکمپ آموزش های تابستانه انجمن علمی را برگزار می کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۳:۳۱    
حوزه علوم اسلامی دانشگاه فردوسی مشهد در اطلاعیه ای مهلت ثبت نام از دانشجویان برای دوره جدید آموزشی را تا 20 مرداد اعلام کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۲:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
سردبیر نشریه حیات، از انتشار صد و دهمین شماره ماهنامه فرهنگی-سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق (ع) خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
با صدور ابلاغ های جداگانه از سوی مدیرکل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، دو تن از دانشجویان دانشگاه یزد به ترتیب به عنوان دبیران اتحادیه های علمی دانشجویی مهندسی صنایع و آمار کشور منصوب شدند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۱:۲۸    
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهید چمران گفت: گروهک خلق عربی یا الاحوازیه برخی افراد را در جریانات اعتراضات خوزستان کشتند تا این موضوع را به نیروهای امنیتی نسبت دهند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی کاشان گفت: هدف طرح ضیافت غدیر استفاده از ظرفیت دانشگاهیان، استادان، کارکنان و دانشجویان در راستای خیررسانی به نیازمندان و کمک های مؤمنانه است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۰:۴۰    
دانشجویان گروه جهادی فاطمه الزهرا (س) در اقدامی جهادی و با توافق بسیج دانشجویی اردبیل و دانشگاه علوم پزشکی در واکسیناسیون عمومی مشارکت می کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۰:۱۲    
انجمن علمی دانشجویی فیزیک مهندسی دانشگاه صنعتی قم کارگاه آموزشی پروپوزال نویسی را برگزار می کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
داوری مرحله نهایی دوازدهمین جشنواره سراسری رسانه و نشریات دانشجویی تیتر 12 با حضور اساتید و چهره های برجسته مطبوعات کشور برگزار شد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۹:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
دانشگاه تهران در اطلاعیه ای آخرین مهلت ارسال مدارک بیمه حوادث دانشجویی را پایان شهریور ماه سال جاری اعلام کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۹:۲۹    
انجمن علمی دانشجویی بیوتکنولوژی دانشگاه یزد و اتحادیه انجمن های علمی دانشجویی زیست شناسی کارگاه مقدماتی کشت سلول های جانوری را برگزار می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۹:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
بنا بر اعلام معاونت دانشجویی دانشگاه الزهرا، این دانشگاه تا اطلاع ثانوی در خوابگاه های خود پذیرش دانشجو ندارد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۸:۵۵    
به همت گروه شکوفه بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قزوین اردوی جهادی در مناطق محروم به مدت دو روز برگزار شد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۸:۲۵    
سرپرست بنیاد نهاوند در دیدار با ریاست دانشگاه آزاد اسلامی و بسیج دانشجویی این شهرستان گفت: خانواده های شهدا و ایثارگران از ولی نعمتان انقلاب هستند و وظیفه تمامی مسئولان و آحاد مردم تکریم آن ها است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۸:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس گفت: ارتقای مبانی معرفتی و تربیت نیروی تراز انقلاب اسلامی لازمه پیشرفت است.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۸:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خاورستان، یکی از عوامل مهم توسعه در هر شهر و منطقه ای، ظرفیت های دانشگاهی آن است که خوشبختانه در این خصوص، بیرجند به عنوان یکی از شهرهای معروف دانشگاهی کشور معروف است و هم دارای دناشگاه های سطح بالایی است و هم جمعیت دانشجویی بسیار خوبی دارد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۳:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها گفت: ستاد ملی ازدواج با هدف تسهیل در ازداوج آگاهانه دانشجویی و جوانان تشکیل شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۲۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
بیماری های واگیر نوپدید با محوریت کرونا در هفتمین کنگره دانشجویی پژوهشی منطقه جنوب غرب کشور در خرم آباد بررسی می شود.
اقتصاد آنلاین / تیتر برتر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۱:۴۷   + ۲۳ سایت دیگر  
رییس دفتر پروژه تحول دیجیتال شرکت فولاد مبارکه گفت: آنچه فولاد مبارکه به عنوان یک شرکت سرآمد دنبال می کند، خلق ارزش پایدار و مشترک با همه ذی نفعان است و نمی توانیم در صنایع مختلف مانند صنعت فولاد که صنعتی مادر محسوب می شود به سمت تحول دیجیتال حرکت کنیم در حالی که زیرساخت های لازم در محیط های ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۸:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
110 نفر از فعالان دانشجویی و اجتماعی در نامه ای خطاب به رئیس جمهور منتخب نوشتند: جایگاه استاندار خوزستان در خور شأن مردم مظلوم و ستم دیده این استان باشد و ایشان حتی الامکان به عنوان معاون رئیس جمهور و عضو کابینه باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۷:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مرحله نیمه متمرکز المپیاد علمی دانشجویی قطب 8 کشوری امروز در زاهدان برگزار شد
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۷:۱۷    
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی گلستان گفت: تصمیم شورای سنجش و پذیرش وزارت علوم مبنی بر ممنوعیت تغییر رشته در کارشناسی ارشد به جای تسهیل در امر آموزش، سنگ اندازی مضاعف پیش پای محصلان است.
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۴:۳۹    
ظاهرا مسئولان این سازمان تصور می کنند همه ی مجالس و آیین های محرم از جنس هیئت های دانشجویی یا مجالس چند مداح مشهور و سلبریتی تهران است!
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۴:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
به همت بسیج دانشجویی دانشکده مهندسی شیمی، عمران و علوم مهندسی دانشگاه تهران وبینار بررسی مسئله آب خوزستان با حضور جمعی از اساتید دانشگاه و کارشناسان برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
داوری مرحله نهایی دوازدهمین جشنواره سراسری رسانه و نشریات دانشجویی تیتر 12 با حضور اساتید و چهره های برجسته مطبوعات کشور برگزار شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۱:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
دانش آموختگان دانشگاه شهرکرد در مرحله نهایی بیست و پنجمین دوره المپیاد علمی- دانشجویی سال 1399 کشور افتخار آفرینی کردند.
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۹:۴۲    
رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز از انتشار نخستین شماره نشریه علمی دانشجویی زانست در این واحد دانشگاهی خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۰:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
رکنا: 16 تشکل دانشجویی علوم پزشکی سراسر کشور در بیانیه ای خطاب به آیت الله سید ابراهیم رئیسی، اولویت های نظام سلامت ایران را به رئیس جمهور منتخب یادآور شدند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۲:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
تشکل های دانشجویی به آیت الله رئیسی درباره اولویت های وزرت بهداشت جدید نامه نوشتند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
شاهرود_دانشجویان علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود در المپیاد علمی دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خوش درخشیدند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۰:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران کمبودهای حوزه دانشجویی را زجرآور و آزاردهنده خواند و گفت: سعی کردیم تا در زمینه خوابگاه، تغذیه، ورزشی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی اصلاحاتی انجام دهیم.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۹:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
حوزه/ 61 دفتر عضو اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل در نامه ای به اعضای کمسیون اصل 90 و دادستان کل کشور، خواستار شکایت و برخورد قانونی با مسئولان نهادهایی که با اقدامات و ترک فعل موجب وضعیت کنونی خوزستان شده اند، شدند.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۶:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
ششمین دوره جشنواره دانشگاهی حرکت از سوی شورای دبیران انجمن های علمی- دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس در تیرماه جاری برگزار شد و برگزیدگان این دوره معرفی شدند.